O našich manželkách a družkách

69iCV1if2g0Manželky, družky, přítelkyně a partnerky mužů, kteří v životě neponechávají nic náhodě a snaží se aktivně připravit na věci možné příští, to určitě nemají lehké. Muži ochránci mají vize budoucích událostí ohrožujících jejich rodinu a zem. Snaží se pořídit si legální cestou co nejvíce zbraní, munice, potravin, materiálu a dalších zásob pro dlouhodobé přežití v době krize. Jejich protějšky by raději viděly priority u jiných druhů investic – lepší pračka, nová lednice nebo třeba dražší zahraniční dovolená.

Rozhodli jsme se tedy dát možnost jednomu z nás, aby se s námi podělil o své zkušenosti z tohoto „střetu dvou světů“. Budeme rádi, když se i vy s námi podělíte o své zkušenosti – třeba jen proto, abychom věděli, že ve svých starostech nejsme sami!

Nikdy jsem nenapsal víc než milostný dopis, ale pokusím se o malé nahlédnutí do života rodiny, kdy muž je ozbrojen a funguje jako osobní ochránce své manželky a dcery, zatímco manželka si myslí, že je to vše přehnané.

3

Moje manželka samozřejmě nechtěla o nějaké zbrani v domácnosti ani slyšet. Ujistil jsem ji o jejím bezpečném uložení. Postupem času si však na ni zvykla a upřímně řečeno, nyní je vlastně i ráda, když někam jdeme nebo jedeme autem, pokud mám zbraň u sebe. Ovšem sama střílet a naučit se zbraň ovládat zatím odmítá. Nechtěl jsem ji však nechat bez prostředků sebeobrany. Pořídil jsem ji proto pepřový sprej tekutou gelovou střelu, která má slušný dosah, barví a je zjistitelná pod UV (což má ten efekt, že případný agresor po obdržení zásahu je snadno identifikovatelný). Úplně nejdůležitější však je, že je velmi účinná. Dnes manželka nosí tento prostředek obrany stále sebou a přebírá i správné návyky jako nenosit kapuci, poslouchat a pozorovat pohyb kolem sebe a za sebou odrazem v zaparkovaných autech nebo výlohách obchodů si kontrolovat, zda ji někdo nesleduje, případně kdo se pohybuje v jejím okolí, jak chodit přes rohy budov, atd. 4Pokud jde sama potmě z práce i do práce a má pocit, že ji někdo sleduje, už ví, jak se má chovat, jak se připravit na možný nežádoucí kontakt nebo útok. Je jasné, že nemohu být s manželkou a dcerkou stále a všude, ale mám dobrý pocit, že beze mne plní úlohu ochránce ona. Podtrženo a sečteno – manželka zpočátku nechtěla o nelegální imigraci do Evropy a naší země ani slyšet a chtěla si zachovat svůj vnitřní klid obranného perimetru. Začal jsem ji však postupně zasvěcovat do problematiky, postupně sama zahájila sledování různých webů s alternativním obsahem, až se jí složil obraz reality a všechno začala brát opravdu vážně. Dnes mi sama řekla, ať si tedy koupím brokovnici, což považuji za velký pokrok! Ještě se naše dcerka postupně naučí bezpečně zacházet se zbraní a střílet. Naše rodinka potom bude plně obranyschopná. Nezapomeňte ale, že v tak malém počtu není možné účinně odolávat přesile a buďte připraveni spojit se společně s dalšími připravenými rodinkami, třeba v rámci Zemské domobrany.

1

2

http://www.zemskadomobrana.org/

http://www.zemskadomobrana.org/miniprirucka

Autor: – seal -
98 Komentářů k O našich manželkách a družkách

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  ..Ku.va, to je ale doba, kdo by se toho nadál…

  • Banditas famili napsal:

   Ta ženská na fotce, ale drží zbraň v jiné ruce než její druh. Měla by mu stát po pravém boku, a děti nalevo od něj, tak si vzájemně nepolezou do palebné dráhy.

  • Petr64 napsal:

   Čo dodať. Vystižné.

 2. proud napsal:

  Ano,plna naivku co si porizujou legalni zbrane a myslej si ze se jim previti postavej tvari v tvar……..funguje to uplne jinak a muzou mit bouchacek plnej sklad a peprakama bejt oveseny od hlavy k pate……

  • pepe napsal:

   Sofistikovany boj nemuzes ocekavat od lidi s prumerem 60iq.Zaroven nepujde o atomovej holokaust.Jak byla negroidni rasa vozena na veskere prace svejmy kolonizatorama tak ta doba se opet vratila akorat ji ted vyuziji k zlikvidovani puvodniho obyvatelstva a pak je hezky „vratej na plantaze.Dve mouchy jednou ranou a sami si pripravy pudu ke svemu zotroceni.Jinak ke clanku mohu dodat,pripravenym stesti preje.

   • proud napsal:

    Samozrejme ze pripravenejm stesti preje,proto je treba se pripravovat,jenze adekvatne tomu co muze prijit a moznostem.Ale uznavam ze je na kazdym pro co se rozhodne,clanek nahore mi prijde hodne naivni, z pohadek uz jsme mnozi vyrostli.Osobne preju vsem prepperum at jim stesti preje a az to rachne,tak at k nim nikdo neprijde nez spotrebujou zasoby a az pujdou shanet dalsi….nepocka si az se vratej.Bejt vazanej k jednomu mistu na kterym mam vsechno zivobyti je v nejistejch dobach veliky riziko,spravovat takovou mucholapku.Nezapominal bych ze kdyz mi nekdo bude chtit ublizit,nebude mi to veset na nos a udela to zakerne,bandy netahel co se budou zivit tim co nastradali druzi budou jednat presne takhle a pritom si krejt zada,presne preppery budou vyhledavat,tam se nazerou i si zasukaji….omlouvam se za uprimnost a za to ze v tomhle nikoho nesetrim.

    • proud napsal:

     Jedina mozna a fungujici priprava je drzet pohromade a krejt si zada navzajem,jenze to ovce neumej a proto ti kdo si doma delaj zasoby a opevnujou se jsou uz ted ztraceni i kdyz na tom porad budou lip nez magori s chytrejma mobilama co si ani neumej usmazit vajicka,natoz neco vypestovat,ale hlavne poznat v divocine co se da jist a kde to sehnat,natoz jak si opatrit vodu a ukryt,ziskaji par minut navic…..mozna.

     • proud napsal:

      Prtesne ti co nic neumej a verej systemu budou ti nejhorsi,ti vlastni……….bohuzel.

      • Petr C napsal:

       Je to smutny clanek. Bat se ve vlastni civilizovane zemi a byt nucen nosit zbran na svou ochranu. Navic pokud nemate proti davu par granatu v kapse, pistolka vam nepomuze. Jedine reseni je pouzit tyto vlastnene zbrane preventivne, proti tomu zlu co ty nasilniky tu taha. Ale je otazka jestli je jeste mozny bod zlomu a nebo ho Evropa uz propasla. Pocitejte z tim ze pozdeji vam legalni zbrane budou tkz. nasilne uschovavat treba na policejni stanici a vyzvednout si je budete moci jen na zvlastni povoleni s tim ze jdete na lov nebo na strelnici.
       Jinak si myslim ze naucit zachazet sve nejblizsi se zbrani je povinnost.
       co se tyce bezpecnosti, pro ty co na to maji budou vznikat oplocene community ze ktere se bude jezdit jen autama do mista urceni. presne jak v Mexicu, dal na jih na americkem kontinentu a v Africe. Takze take dobrovolne koncetraky.
       http://south-africa-the-real-issues.org/Home/SouthAfricaEXTREMEwhitemurderrate.aspx

       • asar napsal:

        „Navic pokud nemate proti davu par granatu v kapse, pistolka vam nepomuze.“

        Lepšie ako nič. A možno pomôže. Dav sa môže od strachu rozutekať, keď dáš pár z nich dole.

        Ale ok, treba na to ísť lepšie. Ako sa bojovalo v starovekej Persii:

        „Peržania nevyhrávajú tvárou tvár nepriateľovi. Dokonca i Kýrus Veľký na svojej poslednej výprave proti Massagetom využíva lesť. Na massagétskom území rozložil tábor a zanechal v ňom iba starých, chorých a množstvo jedla a vína. Massagéti sa tábora zmocnili a nzvyknutí na víno sa opili. Pre Kýra už potom boli ľahkou korisťou.

        Podobne keď Kýrov syn Kambýses tiahol do Egypta, v bitke pri Pelúsiu nechal pred svoje vojsko predviesť egyptské posvätné zvieratá. Egypťania sa zháčili a nevyužili vojenskú techniku tak ako mali, v dôsledku čoho celkom logicky nasledovala ich porážka.“

        Poznaj svojho nepriateľa. Hádam sa nechceme dať poraziť stredovekou sektou plnou povier. Treba ich povery použiť proti nim.

        Plány islamistú zhatí, naši vepři boubelatí.

        • Petr C napsal:

         Asare, pistolky jou k nicemu. Nezapomente ze je budou mit i oni. A ten granat to byla jen taka nadsazka. Pokud tvrde neuzavrete hranice tak jako narodni stat postupem casu skoncite. Oni jsou jak ty Jezinky v pohadce O Smolickovi Pacholickovi-jen dva prsticky strcime, trochu je ohrejeme a pak zase pujdeme.
         Ja to vidim u nas. Cim vic moci maji tim vic se roztahuji. Chteji zvlastni zakony, vetsi pomoc v podobe financi. Slucovani rodin, kdy jejich rodice dostanou duchod, aniz by v dotycnem statu neco odpracojali. To se nepozastavuji nad zdravotnictvim. Musime si uvedomit ze tito vetrelci prichazeji z uzemi na kterem nikdy nic pozitivniho nevybudovali. A cose tyce valek a utlacovani, dnesni obeti jso pristi utlacovatele.
         Jednou je k sobe pustite a to je zacatek konce.

        • proud napsal:

         Tak nejak to presne fungovalo a fungovat i bude,dej primitivovi lepsi a pak mu to chtej vzit……..rozbije ti hlavau.

        • Petr C napsal:

         Proude to ze budou chtit vic a vic to je to nejmensi. Problem je v tom ze jich bude vic a vic. A dojde do bodu kdy se jich nezbavite a zacnou mit i politickou moc. Bily clovek vetsinou premysli co bude dal. Chce zajistit svym potomkum to nejlepsi. U tech tmavych je to jine. Behem par desitek let bude bily v mensine i v Evrope. Nezapomente ze negri maji k bilym vrozenou nenavist. Pokud jich je par tak to jde. Ovsem ta masa zfanatizovana islamem ,ta zvedne bilym sunky. V zadne zemi Evropy, nebo Severni Ameriky nevznikaji tkz no-go zony kvuli bilym, ale kvuli barevnym.

        • asar napsal:

         To s tou rozprávkou to si napísal pekne. Ja ešte pridám film Pavučina snov.

         Pištole však nie sú k ničomu. Samozrejme treba postupovať inými spôsobmi, ale ak ťa niekto priamo fyzicky napadne, musíš sa fyzicky brániť. Áno, budú ich mať aj oni. Budú. Zatiaľ ich však nemajú. Útoky na západe prebiehajú vo väčšine primitívnymi spôsobmi ako sú nože. Momentálne stačí mať pri sebe aspoň nejakú palicu. Treba brať do úvahy aj psychologické dôvody. Ak sa niekto cíti bezpečnejšie s pištoľou, nech ju má. Aspoň bude môcť lepšie rozmýšľať.

         Samozrejme treba postupovať inými prostriedkami. Tie pištole a pušky sú posledná záchrana. Ako píšeš: „Jedine reseni je pouzit tyto vlastnene zbrane preventivne, proti tomu zlu co ty nasilniky tu taha.“

         To máš svätú pravdu a to si treba hlavne uvedomiť, že túto inváziu niekto riadi a tí imigranti sú len následok. Lepšie ako bojovať s tisíckami rúk a nôh je lepšie zničiť hlavu. Viď filmy 300. Tam je ukázané aj ako bojovať proti presile multikulti primitívov. Tí bez velenia sú bezmocní.

         Uzavretie hraníc je dobré, ale sám píšeš, že nejakí už tu sú. Čo budeš robiť ak ťa niektorý fyzicky napadne?

        • asar napsal:

         „Bily clovek vetsinou premysli co bude dal. Chce zajistit svym potomkum to nejlepsi.“

         To je pravda a nie je to myslím si nič zlé, ale k tomuto spôsobu premýšľania musíme pripojiť niečo ďalšie.

         Každý sa chce mať dobre. Ale keď bude susedovi alebo mne horieť dom, tak nebudem rozmýšľať nad robotou, biznisom a prachmi, aby sa moje deti mali dobre o rok o mesiac, ale budem hasiť a zachraňovať deti, aby prežili do zajtra. Keď budeme mŕtvi už sa nebudeme mať nijak, nie to ešte dobre.

         Namiesto snívania a básnenia o bielej nadradenosti, ako to robia na západe, treba už niečo robiť.

        • asar napsal:

         „Oni jsou jak ty Jezinky v pohadce O Smolickovi Pacholickovi-jen dva prsticky strcime, trochu je ohrejeme a pak zase pujdeme.“

         Na Jezinky treba ísť hlavne koncepčne a ideolobicky. Je nutné, aby ukázali svoju pravú tvár. Treba proti ním použiť ich vlastné kokotiny. Milé Jezinky, ste uctievačmi jediného pravého a všemohúceho boha Allaha, nech sa o vás postará. Predsa s tým nemôže mať problém, keď je všemohúci. Keď hľadáte pomoc u nás, potom neveríte Allahovi. Tým pádom ste kafiri. A kafiri podľa práva šaria musia byť ukameňovaní. Nech im troška postíska zadočky.

         Potom možno aj ukážu svoju pravú tvár a z chudáčikov sa stanú zmrdi. My musíme bojovať aj o mysle vlastných ľudí a ukazovať im realitu. Preto treba myslieť aj na fyzickú ochranu, lebo Jezinky sa potom možno aj poriadne rozčertia…

         Rapefugees welcome to Europe:

         https://www.youtube.com/watch?v=uFMSw_IvmX4

        • houbeer napsal:

         asar – tym odakzom si robis prcu hej?

        • asar napsal:

         houbeer, taký menší čierny, či čo to trepem afroamerický humor.

        • proud napsal:

         Asare,az dojde na noze a pistole,uz to bude o valce a rapidne se zmenej pravidla,jeden bude lovit druhyho.Nepodcenuj nuz,kam se na nej pistole hrabe kdyz vis co a jak s nim.Buchna je jen pro „slabsi“ povahy,navic upozorni ze se neco deje,prilaka pozornost.Pri kontaktnim boji je nuz,nebo nuz na spicatym klacku lepsi a nedojdou ti patrony :-),akorat musis bejt trosku „reznik“ a naucit se s nim.Nicmene az sem bych to nenechaval zajit,jenze to je potreba tem nahore docela vazne povedet,je jedno kdo tam bude sedet,ale musi to vedet!

        • proud napsal:

         Koncepcne a ideologicky muzes jit na nekoho kdo pouziva hlavu,od araba,nebo africana necekej ze ti bude rozumet i kdybys nakrasne umel po jejich:-))))))))))))).Jsou to polozvirata a budou rozumet jen zvireci reci,tedy prikazum,zakazum a pochvalam s tim,ze jsou zpitomeli svym nabozenstvim ktery je stejny jako zidovsky,vuci bilejm! Nehledej v tom zadnej rasismus,zadnej neni,je to jen o bracha na me ja na brachu.

        • proud napsal:

         „Treba proti ním použiť ich vlastné kokotiny. Milé Jezinky, ste uctievačmi jediného pravého a všemohúceho boha Allaha, nech sa o vás postará. Predsa s tým nemôže mať problém, keď je všemohúci. Keď hľadáte pomoc u nás, potom neveríte Allahovi.“……….to je pecka,jeste ted se tlemim:-))))))))))))))))))).Zkus takhle vyrukovat na kohokoliv kdo je zpitomelej nabozenstvim,klidne na souseda katolika a uvidis jak se zacne kroutit a rikat ti ze od toho tady panbicek neni a podobne,vzdycky najdou odpoved a uhajeni si svyho nabozenskyho otroctvi a zpitomeni:-)))))))))))))))))))))))))

        • asar napsal:

         Proude ja nože v žiadnom prípade nepodceňujem. Ak píšem, že je to primitívny prostriedok, tak nemyslím, že primitívne prostriedky treba podceňovať. Veď odporúčam proti nožom ešte primitívnejší prostriedok – obyčajnú palicu. Netreba na ňu žiadne povolenie, nevyzerá ako zbraň, ale je dlhšia ako nôž. Keď ním parazita poriadne klepneš po rukách, je po útoku. Ani ho nezraníš a nemáš zbytočné problémy s polišmi.

        • asar napsal:

         Proude, ty zase nepodceňuj týchto pastierov. Inžinieri to nie sú, ale pozri sa ako svojimi primitívnimi trikmi vydrbávajú s tými slávnymi západniarmi, ktorí majú super techniku, ale nechajú sa osrať s primitívnimi trikmi.

         Všetci úplne sprostí nie sú. Si pozri videja na jútube, ako niektorí citujú verše z koránu. Aj tí najsprostejší vedia aspoň to, že Allah je jediný a všemohúci boh. Na to môžeš ísť v pohode ideologicky.

         Ale ako som písal, ide tu aj o mysle našich ľudí, aby si niektoré veci uvedomili a nenechali sa nachytať na citové vydieranie.

        • proud napsal:

         Citovy vydirani konci tam kde jde o existenci.To je tenhle pripad.

        • proud napsal:

         Jak rikam,nejsem proti pomoci,myslim si ze je dobry a v poradku pomoct,ale jsem proti jejim podminkam! Ta prvni a zakladni je zadnej azyl,zadna moznost zustat natrvalo!!!!

        • proud napsal:

         Dalsi vec,podminky pomoci si urcuje krajina ktera pomaha,v zadnym pripade ne emigrant,ani byt jen castecne!!!!!!!!!!!!!

        • Petr C napsal:

         Proude, mate bujnou predstavivost. Jestli bude nekdo honeny jak zajic, tak to bude bily clovek. Snad si nemyslite ze se bude jednat o nejakou valku? Par krat nejaky ten teror, nejaka ta znasilneni, sem tam nejaky zapichly. Vse bude postupovat pomalu a nez se proberete zjistite ze jste v mensine. To same se stane tady s tim rozdilem ze tu jsou ti vitaci idioti ve velke vetsine. U vas lide porad jeste maji sanci. U nas v comunite mame jen jednoho negra a jsou z nim problemy.
         Libi se mi heslo ……. nasi vepri boubelati. Takze misto vselijakych kremu a make- up mazat zenske veprovym sadlem.

        • proud napsal:

         „Veď odporúčam proti nožom ešte primitívnejší prostriedok – obyčajnú palicu. Netreba na ňu žiadne povolenie, nevyzerá ako zbraň, ale je dlhšia ako nôž. Keď ním parazita poriadne klepneš po rukách, je po útoku. Ani ho nezraníš a nemáš zbytočné problémy s polišmi.“……………..hodne jsem premejslel,jestli to nechat tak,nebo ti odpovedet a jak,abych te neurazil,coz nechci at to zni jak to zni:-).
         Zkusim to nejak abych se moc neproflaknul a „probudil te“ :-).
         Vychazim z toho ze obycejna palica je proste klacek,nasada na krumpac a podobne.Asare!!! Pro zachovani tvyho zdravi ti radim,abys rychle zapomel na to,ze nikomu neublizis!!! Na to jsem dbaval i pri obycejny hospodsky rvacce,nadelat maximum nejhorsich moznejch skod protivnikovi v co nejratsim case a vzdycky jsem musel ja bejt ta obet,nikdy utocnik,i kdyz jsem se jim okamzite stal,protoze neexistuje cista obrana kdyz nechces padnout,prvni tvoje kratka obrana okamzite prechazi v drtivej utok!!! Jinak nema vubec smysl do neceho podobnyho jit!!! Pamatuj si a zapis si to za usi,jak ty skody nenadelas ty druhymu,nadela je on tobe!!! To bylo zaprve.Zadruhy,i s klackem to musis dobre umet,jinak dopadnes spatne,klacek je delsi,nuz je lepsi,navic jde nandat na ten klacek kdyz je potreba.S holi bojovat umim jako s nozem,presto kdybych musel volit,volim ten nuz,presne: 2 noze.O klacek prijdes mnohem rychleji nez o nuz. S fyzickou potyckou plati stejna zasada jako u zbrane,kdyz ji vytahnes,pouzijes ji,jinak ji ani netahej!Kazdej prezivsi svedek ti zkomplikuje zivot! Kdyz jdes do rvacky,musis bejt jako nahla boure,rychlej,plnej vykon,zadny rany do vetru a nadarmo,kdyz prastim,vim presne kam a proc,kazda rana pripravuje druhou,horsi,kdyz chytnu,tak abych lamal,kloubil,o neco trisknul a podobne. V kterymkoliv jinym pripade kde mas jinej nazor ti poradim: Neper se,utikej,budes mit lepsi sanci prezit!

        • asar napsal:

         Možno sú tam aj analfabeti, ale čo vidím, všetci majú ajfony lepšie ako ja. Tak asi musia vedieť čítať :) Išlo z mojej stran samozrejme hlavne o žart na tvoju žartovnú otázku, či máme natierať ženy sádlom :)

         Inak s tou eu to je samozrejme tiež pravda, takto by to bolo najlepšie, len na to musíme mať politickú reprezentáciu, ktorá to zabezpečí.

        • asar napsal:

         Malo to byť ku komentu
         22.1.2018 (17.01)

        • proud napsal:

         stesti preje pripravenejm,to prece vis

       • Petr C napsal:

        Asare, samozdrejme zpusobily obcan – nka,by mneli pravo nosit zbran pro svoji obranu. Emigrant v zadnem pripade i za male noze vypakovat. Oni budou totiz tvrdit ze noseni nozu patri k jejich kulture a zakazem je diskriminujete.

        • asar napsal:

         Tak nech sa vrátia do svojej kultúry, tam nech si nosia, čo chcú. Všemohúci Allah sa tam o nich postará. Ja verím Allahovi. Len jedno nechápem, prečo všemohúci Allah nevytvoril isisákom protilietadlovú obranu. Jaksi ich vydrbali ruské stíhačky…

         S černochom je problém a asi nemôžete nič robiť, lebo rasizmus. Neviem, o čo presne ide, ale keď hráte karty, musíte vedieť, ktoré karty sú tromfy. Čierna je teraz viac ako biela, tak ako vraví Maroš, zastavme sa bratia poriadne popremýšľajme a zistime, čo je viac ako čierna.

         Možno ženy ani netreba mazať sádlom. Veď každá naša bunka bola vytvorená a je živená vepřovým. Len to treba dať rapefugeesom vedieť. Možno nejaké tričko I eat pork. Treba zapojiť fantáziu.

        • proud napsal:

         Aby to nebylo jak u zida,nedivil bych se,on totiz ma zrat koser,ale nemusi,staci mu pritom „omluva nahoru“ a je to vyreseny,to stejny se lhanim gojimovi atd.atd.,naramne prakticka vira a kdyz vezmu ze muslimska je vlastne s malejma obmenama stejna,proto se nemaji radi,nedivil bych se kdyby si pred allikem taky neporadili,takze na to bych nesazel.

        • Petr C napsal:

         Asare na hovno vam tricka, vetsina z nich neumi stejne cist. A kdyz se mu kokot postavi ani tricko s prasetem ho nezastavi.
         Jedina vec co tomu muze zabranit je vykaslat se na cely zapad, unii a NATO. Omluvit se Rusku za tu prasarnu ze vas vtahli do NATO a snazit se jet svou vlastni cestou. Bohuzel volby dopadaji jak dopadaji.

        • proud napsal:

         Jiste Peto,ted je ta vhodna doba opustit idiotsky vejmysly(NATO,EU),Evropa jsme stejne,jeji srdce, a obratit se k Rusku,ted je presne ona chvile,kdy je tam Putin a hlasa ferovost,ted jde uzavrit spolek jako rovnej s rovnym ve vsem,i v obrane,nebylo by pro nas ted nic lepsiho,tim spis ze jak se neco posere,a ono se posere,zase nas stejne bude tahat z bryndy Rusko a nikdo jinej!Kdyz tentokrat ne,pak sbohem a satecek,konecna.Tohle vi nejspis dobre i ten Zeman at je jakej je.

        • jan nowak napsal:

         Ha.. proud už je zřejmě připrawenej na Fajt – wiz. 17.57 ; ))
         Houbeer už prej nawozil do stodoly pipiliny..
         .. tagže Oude – gde TO wázne ???

         ps : napiš si záwěť a rozluč ss Haarpíkem ~
         M.

        • proud napsal:

         stesti preje pripravenejm,to prece vis,splet jsem si pole tak je to vejs,nevadi,i tam to sedi :-)

        • jan nowak napsal:

         Proud si splet chlíwek .. wlez omylem ssousedowi ke Kozám a má
         teď bau-li – bo HO Typikamu – potrka-li..

 3. Sukov napsal:

  proč už tady neinzerujete btconnect? že by …. viz. https://bitcointip.eu/coins/bitconnectcoin/

 4. julius napsal:

  To je hezke ze se tu bavite o ochrane a bezpecnosti ale zapominate ze EU vam zakazuje se branit proti klimatickym obohacujicim byt s IQ vypnute pracky. Musite pokorne prijmout udel a pockat az vas dodelaj. :-D :-D Jinak pujdete sedet tak jako tak. Ono se branit proti vejdum je jedna vec ale asi by bylo lepsi jak se rika podivat se na vec jinak Protoze ryba smrdi od hlavy a tam by bylo take vhodne zacit. Co bojovat s miliony prichozich. tady je hodne duhacku a politiku co je sem radi privitaji treba ten 26.60% co se uz tesi ze podepise prijeti pul milionu az dopsedne napost presidenta.

  • malterfalker napsal:

   vyhraje zeman aby mohli media udrzovat retoriku ze za to muze rusko putin a alternativni media a mohli prosadit vyssi cenzuru a kontrolu aspon tak si myslim ze funguje politika…

 5. proud napsal:

  A co se takhle na chvili vykaslat na drby a militarizovani a zkusit se zamyslet nad budoucnosti,jakou ji chceme mit,jak a v cem chceme zit,jak to bude fungovat,aby to opravdu fungovalo…..nejaky napady? ;-)

  • houbeer napsal:

   obcane-sousede nejsou jeste pripraveni proude.jak to tak sleduji zde z povzdali praglu,tak ovcani se stale boji si vyzamerovat lepsi budoucnost….

   • proud napsal:

    Potrebujou „postouchnout“,tak to delam:-)

    • houbeer napsal:

     jak to tady pozoruji a i se ucastnim hovoru s leckym,tak me to jen ujistuje,ye naprosto nejdulezitejsi bod ,,prerodu,, je vnimani sveta jako celku.a to spousty lidi nema,nevystrcili nos jeste do realneho sveta.to ze byli nekde v cizine se podivat nejni prunik do sveta.spousta lidi okolo vubec nevidi v souvislostech.vidi trosku,to jim jako staci byt ,,alternativni,, a tim to konci.nasleduje obyc zivot jako kazdeho jineho.auto,prace,zradlo atd….tohle je slozitej boj.hodne lidi me videlo jinak nez se zeptali na nazory….mel bych byt typickym volicem piratu apod.hulic….jenze nejsem.vsichni tafy ti radoby hipici,dredaci co si akorat beztak chteji uzit fajn zivot hlavne oni a po nas potopa.

    • houbeer napsal:

     pac kdyz ja pocitil na vlastni kuzi ,,vydobytky,, dnesni zapadni kultury bruselskeho fasismu prolinajici se s okolnimi kulurami,bylo mi smutno a vztek bublal….vztek na ty nejvyssi a z toho pramenici odboj – k tem nejvyssim a jak to naplnovat….

     • proud napsal:

      A jak to naplnovat,na cos prisel? ;-)

      • houbeer napsal:

       na tohle proude zavedem rec pozdejc,tedkom beham a skacu po mlejne a kolem rodiny…

       • jan nowak napsal:

        Nazdar Houbeer .. sem rád žes we Mlejnici : ))
        .. sse nemusim trmolit až do Špaňiel..
        Až pokwetou kocicky – naložim Camper Hongowejma dárečkama a a
        a sem tam !

     • malterfalker napsal:

      pak ale po odboji se krici kral je mrtev az zije kral…navic spousta hulicu ci dredatych by nikdy nevolilo Piraty tak jako znam vysokoskolaky co se nikdy netkly drog a i tak je voli tam je problem liberalni vychovy ve skolach a tech co jsou moc jednodussi tak na ne tahle ideologie funguje vyzrala bytost chape ze ideologie se stridaji aby udrzeli system moci na planete at uz je to komansky fasisticky demokraticky ci jakykoli jiny v pozadi jsou porad ti sami…

      • proud napsal:

       Spravne,proto se menej -ismy,ale nastroje zustavaji……..coz ovsem uz nikdo nechce nejak jaksi videt ;-).A kdyz si na nastroje moci doslapnu,jsem za „komance“ :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Petr C napsal:

   Proude o tom jakou by lide chteli budocnost vi hodne lidi. Problem je jak k te vytouzene dojit, nekrast a nic neobetovat.

   • proud napsal:

    Ja to nevim,asi nejsem hodne,vim jen o svoji predstave,treba tvoji neznam,nerku-li o jinejch……..

    • Petr C napsal:

     No vidite kazdy se nad ni zamyslel. Ja jsem si jisty ze spousta lidi ze budou nazorove stejni. S plany na zarnou budoucnost by to nebylo nejhorsi. Jen jak se k ni probojovat na to je spousta odlisnych nazoru. Vetsina lidi je presvedceno ze by to mnel za ne udelat nekdo jiny.

 6. proud napsal:

  „Osm z deseti čechů žije ve stresu. Ten zbytek žije v zahraničí… „

  • houbeer napsal:

   to jsem tedkom nasral jednoho-prej jak se mam. ja ye v poho,ditka zdravi,zena take,pomalu se zabydluji zpet,pracuji velice malo,ale staci mi to a planuji jak nepracovat pro elitu,rozjizdet to ci ono….proste v klidu si dam speka,jdu na drevo apod. mno ten chudak-taky fajn kluk- ze to jako nejde,ze prece nejakej stres mit musim,jak jako uzivim rodinu a ze drevo nejni zadarmo….mno tak kazdy jak je po jeho….

  • jan nowak napsal:

   Repto-ši zz NORADU .. maj www Kocourkowě Záhradu !
   .. na zahradě Krteček křičičí : krtkowe chop-te sse rýči.. a TU naší záhradu přeměňte na
   Wósadu !!
   mistr Proud po nich dé-bo rejče jim zz pracek rwé.. a we-ce KRTe dó-zadu .. přerazim wo-tě
   Nássadu !
   Desatero KRTkowo – je dýmowá Clona.. kokomu by se tag chtělo kou~kat jag O~ona ?
   Krtci ši-šijou kap-sáče .. a newyjou co dó-nich..

   Hong-gowá má z prodé-j-je na Norkowej kóžich : ))

   Micha-cha-la-la miš-pachá.. dělá jim Jan Koenig
   Marketing jag ww wod Mrožá.. chce TO chlopci TRAINING ! ! !

  • weissbach napsal:

   Dobré! :-)

 7. maya napsal:

  vacsina zien je takych bojazlivych ze sa podvolia vsetkemu, len aby si zachranili zivot… Len je otazne ci taky zivot bude stat za to.

 8. proud napsal:

  Ze zivota ovcanky :…….. „Ve zprávách říkali, že každý kdo vyrazí na cestu v tomto počasí, by měl mít se sebou:
  řetěz, lopatku, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku , hever,náhradní kolo a nutnou zásobu jídla.
  … no nevypadala jsem ráno v autobusu jako totální píča?… :D

  • bratSlovak napsal:

   zabudla si este kalasnikov

  • Eschatolog napsal:

   hele, napadnou 2 az 4 cm snehu a „ceska civilizace“ se zhrouti, tenhle druh homo sapiens dobre popisuje wimpy ve svem šrotu, a vyjimecne ma proud pravdu, ze kolektivni obrana je nejefektivnejsi, jenze kolektivni utok je jeste efektivnejsi :-)

   • proud napsal:

    No ona to az uplne jen obrana neni co mam na mysli,jen je beze zbrani,aby nemohlo zasahnout NATO a policajti,trestni pravo,on to vlastne svym zpusobem utok je,jen jinak vedenej a myslim si ze mnohem efektivnejsi nez banda rvounu s klackama kterou umlatej.Jenze to ma hacek,nejde o stado ktery ukecaj par nakladakama tovaru a zase bude hodny,ale o lidi co chteji neceho dosahnout a tedy vydrzej,na „uplatky“ se vyserou,coz predpoklada,ze nepujde o systemem zpracovany blbce,ani castecne,a co si zorganizujou,to taky dotahnou do konce a bude po jejich,zadna sranda jizda,ale seriozni,organizovana,dlouhodoba akce(kdyz bude potreba), kdy si lidi navzajem pomuzou a zacnou se spolu delat maximalne sobestacnejma,coz obnasi praci,protoze system bude samozrejme hazet klacky pod nohy,takze pro netahla to moc nebude………

    • Petr C napsal:

     Proude mel by jste vedet ze zmnena systemu se bez zbrani neobejde. Ti vladni to vi, proto se snazi lidi odzbrojovat,kriminalizovat a zbrane demonizovat. Ja netvrdim ze to bude dobre, ale po dobrem tu bandu od lizu neodstavite. Jsem presvedcen ze hlavni proud toho to se tradicne vyhne Cechum, kteri se tradicne prispusobi vitezum, jestli nejaky bude.

     • proud napsal:

      Pises jako bys vubec nic nepochopil………..Obcanska neposlusnost nepotrebuje pouzit nasili jako PRVNI!Je ustavou posvecena,i kdyz to velkej vliv nema,ale porad to pred svetem bude hrat svoji roli.Tvrdim ze je potreba vyhrat hlavou,zbrane neodmitam,ale rikam ze je na ne casu dost a je potreba se jim vyhnout jak to jen pujde.Jakykoliv ozbrojeny povstani bude utopeny v krvi a jeste k tomu „legalne“!

     • proud napsal:

      Predpokladam ze ti to mysli dost dobre aby ti to bylo jasny!Dobre vis jak umej delat z dobrejch spatny a obracene,s tim se musi pocitat,aby jim to nevyslo,protoze vitez pise historii.

      • Petr C napsal:

       Jiste Proude, par lidi, mezi ne se snad pocitam i ja se snazi ignorovat system. Jenze je to jen par lidi. Prichazel jsem do styku ze spoustou lidi ruznych narodnosti. Vsichni velka vetsina vam bude prikyvovat ze mate pravdu. Potom pujdou do McDonaldu na hamburger a Starbucs na kavu. Podivejte jak dopadli Indove. Mozna se zbavili oficialne Anglicanu ovsem nezbavili se nadvlady. Mi je take jasne ze zadna revoluce neprinese nic dobreho, nanejvys tak nadeji. Jenze svet se vyviji jak se vyvii a doufam ze vidite ze to nejde k lepsimu. Proste vzniknou rasove nepokoje a bude to jak lavina. Nebudem si namlouvat ze zahajime hladovku a tim porazime tkz.elitu. A nebo ze lide zacnou ignorovat velke nadnarodni retezce a vstoupi do stavky, nebo neceho podobneho.

       • proud napsal:

        Jisteze vidim ze navzdory informacim a internetu si plnej svoje plany dal a dal na 100%,ale prisuzuju to efektu setrvacnosti,protoze se lidi probouzej,zadnej porod neni lehkej,ani ten zdanlive bezproblemovej,ze? ;-).Kdyz mluvim o obcansky neposlusnosti a zvlast o ty propracovany,tedy organizovany,vubec nemam na mysli hladovky,stavky a stradani v tom smyslu v jakym nejspis ty:-). Vidim onu organizovanou obcanskou neposlusnost jako legalni a legitimni nastroj lidi.

        • proud napsal:

         Pisu lidi,nikoliv ovcanu a stad,vzimni si! To znamena ze je potreba je nejdriv probudit a poucit,o coz se snazim a pocitam ze uz davno nejsem sam.

        • proud napsal:

         Abys tedy probudil lidi,musis je nejdriv z ovcanu pomoct udelat,to znamena pomoct jim,aby je ze sebe udelali sami,jinak to nebude fungovat.

        • Petr C napsal:

         Rikate organizovat, ale zadneho vudce nechcete. Nekdo to musi propracovat, nekdo musi lidem otevrit oci. Nevim jak vy si predstavujete tu mirumilovnou obcanskou neposlusnot. Nevim jestli jste cetl Thoeaura, ma pravdu v mnoha bodech. Jenze se pohybuje ve svere sience fiction. Lide se vetsinou casem vyserou na veskerou neposlusnost a vyuzii situaci ke svemu prospechu. A probudit lidi se snazili ruzne osobnosti a bohuzel svet je porad stejny.
         Mozna si rikame jak je internet dobry. Nacerpame vedomosti, ziskame zname, muzeme se vyzvanit na foru.Jsme zasypani infomacemi. Jenze nam jaksi chybi styk s publikem. Chybi nam osobni styk. Lide se odcizuji. A to je podle mne velice spatne.

        • proud napsal:

         Toho pana jeste neznam,jiste,vudce nechci,ne v tom smyslu jakej do dneska ma,lidi kteri organizujou a pomahaj nemusej bejt zadni vudci,staci ze maji schopnosti a koule,dobrou vuli,nepotrebujou delat vudce,sefa nad zivotem a smrti,musis a nesmis.Je rozdil mezi prikazem a doporucenim.Mezi jmenovanou,nebo zvolenou autoritou a autoritou prirozenou.Stejne nikoho zmenit nejde bez jeho souhlasu a zajmu,ne doopravdy,to musi kazdej sam.

        • proud napsal:

         Jisteze osobni styk,predpokladam ze kdo to mysli dobre a dela tady,dela i na zivo mezi lidma,ale jde to pomalu,chce to trpelivost.Taky to chce brat podobne jako konicka,muzes pozadat o podporu,ale nesmis ji vyzadovat,natoz ji mamit,tvoje konicky taky nikdo jinej neplati a delas to dobrovolne,z vlastniho presvedceni.Navic v dnesni dobe ti kazdej hodi na triko ze chces dobre zit za jeho a prace pro vsechny je k tomu zaminka,na jednu stranu je to hnusny narceni,na druhou je dost takovejch pro ktery je to jednia pohnutka,protoze delat rukama se jim nechce.Neni se proto co divit a je to potreba brat jako toho konicka predevsim.Je to zase o lidech,kazej si to sami,i jeden druhymu.Ale to je porad pusobenim systemu a vychovy pod jeho vlivem.

        • Petr C napsal:

         Myslim ze i po stovce roku by byla nase konverzace priblizne stejna. Tak jak se po tisic roku lidsvo nemuze vymamit z nadvlady mocnych, tak to zustane na stalo. Lidstvo j Jak Sipkova Ruzenka, sezere kdeco a kdyz uz se zda probuzene (napr. po svetovych valkach),naleti zas na nejaky trik a usne. A princ misto polibku ho oprca. Tak at se dari. Ahoj.

        • proud napsal:

         Dalo by se souhlasit,nebejt internetu a vsech moznejch odhaleni i jiny konstelaci Zeme po predlouhym obdobi. Cau :-)

       • Maroš napsal:

        Petr C – vyhrať môžeme aj tak, že silná vodcovská osobnosť v politike nakoniec ako obvykle nezradí nás, ale ICH! Len to chce prípravu – „čisté curriculum vitae“ už od narodenia – tí zmrdi si preveria ešte aj DNA – či tam nemáš nevhodné gény. O čom myslíš, že je iridológia a systém HD kamier po celom svete?

        • proud napsal:

         Myslim ze ta osobnost prave bohuzel nehrozi,nakonec to ukazali uz na Kennedym a to jeste kdovi jestli vubec takovou osobnosti byl,a i presto.Takze si myslim,ze na tohle si daji zatracene majzla a to znamena ze pro nas tudy cesta nevede,musime sami,nakonec je to tak i nejjistejsi,nez se spolehat na jednotlivce.

        • Petr C napsal:

         Jo pane Maros, jedno vylucuje druhe.V iridologii verim. Uz nedavno jsem napsal se oko je tak troch zrcadlo duse. Jenom ze jak pisete. Hlavne je vyuzivana proti nam.
         A co se tyce te zrady. Oni zradi, to je pro ne obvykle vyjebavat s druhyma, ovsem nikdy ne v prospech nas modernich otroku.
         Pokud chceme zvitezit musime spolehat sami na sebe. A hlavne drzet spolu, nenechat se vytacet kokotinama, nebyt presvedceny ze jenom ja jsem ten spravny a hlavne si uvedomit ze pokud nebudeme drzet spolu nikdy nemame sanci neco dokazat. Tak jak to plati v rodine, tak by to melo platit postupne v cele spolecnosti.

        • proud napsal:

         Presne o tom to je a z toho maji panickou hruzu,proto rozdelujou a rozdelujou a kazdy rozdelovani podporujou,ve vsem,v praci,skole,sportu,zajmovy cinnosti,v cem se jen da,tyhle zvyhodnej,tyhle podpijou,je to uz stara pisnicka a nikdy neprestane bejt aktualni,dokud jim nezatneme tipce.Mas to potazmo ve vsem a se vsim,kup si mesicni jizdenku,mas ji levnejc,kdo ma jen listek a hned ho necvakne,uz ma pokutu,bud rybarem,myslivcem,ve spolku,jinak nemas narok,nebo jen za dlouhej peniz,vejplatama,je to sam zaklad systemu.

        • proud napsal:

         Je to jedna z veci po ktery jim jdu,ale narazim s ni presne u tech,pro ktery to delam:-))))))))))))))))))))).Podivej kolik lidi se zastava penez,ze jsou jako flinta,ta sama prece taky nevystreli,ale nevidej ten nebetycnej rozdil,a nejen jeden……….

        • proud napsal:

         Zrus jim penize a obchodovani,zrusis tim jejich moc a vyresis vsechno.Jenze otroci sami se tomu branej a branej svoje otroctvi…………

        • bratSlovak napsal:

         Maros tak porozmyslaj naco Gajdos nakupuje zbrane z USA za 33miliardy eur. Na koho chce tie zbrane pouzit? nie nahodou na buducu domaacu kontrarevoluciu dosial neprebudenych? Ty si nedavno napisal ze na SR sa uz prebralo zo sna o kapitalizmuse 30 000 spacov…A ze je tu 3 000 dobrakov co to tu vsetko posrali…

     • proud napsal:

      Kdyz neco nechci a neudelam to,stejne jako ze nepodporim to s cim nesouhlasim neni nikde trestny a dobre to vedi,proto rozdelujou,aby se to lidem nepodarilo!!!

      • Maroš napsal:

       bratSlovák – tie zbrane sú tzv. morálne aj technologicky zastarané – je to odpad, ktorý už nekúpia ani africkí bábkoví prezidenti. Jedna vec je prezentácia trhu so zbraňami – druhá vec sú zbrane najnovšej generácie – pre prípad skutočnej vojny. Súhlasím – na potlačenie občianskych nepokojov stačia aj gumáky OT-64 – s radlicou vpredu. Niekto tie vyrobené rozpadajúce sa šmejdy USA zaplatiť musí. Som tu zavesil dokument z cvičenia čšr. armády proti NATO počas karibskej krízy 1962 – „vo vzduchu bolo 1000 bojových lietadiel“ – dnes má Slovensko len 4-člennú pohraničnú hliadku MIGov a pár albatrosov na výcvik – a posrať sa máme z prerobených Sikorského vrtuľníkov z vietnamskej vojny. Sme kolónia na skladovanie odpadu! Aj toho vojenského!

  • jan nowak napsal:

   Maya.. by si ss sebou wzala ještě 2 milence : ))

 9. Maroš napsal:

  Tip pre redakciu na samostatný článok-stránku /od poslucháča Infovojny.sk/ – NOVINKA! na You Tube – francúzska komédia o slniečkaroch-vítačoch – príbeh o politikovi, ktorý nabádal ľudí, aby prijímali utečencov a Cigáňov /Gitanes/ – a ako to dopadlo, keď sa jedného rána nasáčkovali k nemu domov!
  Poznámka – zverejnené 17.01.2018 – zhliadnutí zatiaľ 169

  Srdečně vás vítáme cz dabing 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=jfTCowotNnY

  • jan nowak napsal:

   Film doporučuju.. je fakt prima.
   .. je TO o tom , jak KRTeček a celá je-ho rodina.. plus Týpikama nacouwali ss CAMPEREM Oudowi
   na zahradu a pak mu chodi-li na wé-cé – srát do Yakuzy …

   CfmD – 101 %

 10. Maroš napsal:

  Vtip z úvodu filmu Hlad – o írskych politických väzňoch v Británii:

  Chlap počuje akési divné zvuky vychádzajúce v dome z izby jeho syna. Ide sa tam pozrieť a vidí, ako si to syn rozdáva s babkou. Syn sa obráti na neho a hovorí: „Vidíš?! Neni ti to jedno, keď ide o tvoju mamu!“

 11. Maroš napsal:

  Nebezpečne zábavný stand up – Juraj ŠOKO Tabaček v Neskoro Večer
  https://www.youtube.com/watch?v=fpZL1JLReOQ

 12. asar napsal:

  Super, zbrane majú, už potrebujú len strelivo. Odporúčam náboje od firmy Pigblooded bullets.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!