Soud Akce Vápno – 10.1.2018 – znovu odročeno na neurčito

akce-vapno-10-1-2018

Ve středu 10. ledna 2018 proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 1 další jednání k našemu případu zvaném Akce Vápno. V současné době se soud nevěnuje příliš podstatě sporu, ale točí se kolem procesních záležitostí. Minule byl soudkyní odvolán náš zástupce Alois Hlásenský pro údajnou nezpůsobilost pro funkci obecného zmocněnce vzhledem k tomu, že soudkyni neustále upozorňoval na její chyby. Protože jsme se odvolali, tak v mezidobí proběhlo neveřejné odvolací řízení. Den před jednáním 10. ledna 2018 však podal A. Hlásenský tzv. žalobu pro zmatečnost, protože jednání o jeho odvolání bylo neveřejné a nemohl se k němu vyjádřit. Soudkyně proto jednání opět odložila s tím, že do příště bude muset být rozhodnuto o této žalobě. Není to však zdaleka jediný problém týkající způsobu, jakým tento soud probíhá.

Tím možná nejdůležitějším tématem, které budeme s vysokou pravděpodobností příště řešit, je možnost toto soudní jednání natáčet na video. Náš právní řád je v tomto sporný. Soudkyně si však myslí, že to může kdykoliv podle svého rozhodování zakázat. My si myslíme, že ne a že pro svou potřebu záznam pořizovat můžeme. A mě je to už úplně jedno.

Do příště má být rozhodnuto o přidělení soudního znalce, který má určit, zda cena, kterou po nás Technické služby hl.m. Prahy požadují za vyčištění našich nápisů z Václavského náměstí, které jsme tam vápnem v létě 2012 napsali je adekvátní nebo ne, což bude také velká komedie.

Až bude další kolo tohoto absurdního dramatu pokračovat, určitě se to dozvíte.

Všechny předchozí události z toho případu naleznete zde: http://www.nwoo.org/?s=akce+v%C3%A1pno
6 Komentářů k Soud Akce Vápno – 10.1.2018 – znovu odročeno na neurčito

 1. John_Pitralon napsal:

  Nedůstojná buzerace opozice kvůli pár nápisům na zemi, které by smyl déšť.
  Ale ten čuně Pavlensky, co si přibíjel koule k Rudému náměstí, je pro havlo-debily hrdina.

 2. Rocco napsal:

  To je zase soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová???

  • Rocco napsal:

   Á pardon, soudí soudkyně JUDr. Alena Novotná, která dělala Králové mluvčí!

   JUDr. PhDr. Alena Novotná, Ph.D. z Moravských Budějovic byla jmenována soudkyní v roce 2008 prezidentem Klausem (ODS). Předtím byla členkou městského zastupitelstva a městské rady za ODS a několikrát kandidovala za ODS.

   http://www.ods.cz/vysocina/volebni_archiv/krajskevolby2008/pages/kandidatka.html

   ODS-soudkyně dobře ví, že v nedemokratickém státě je hlavním cílem opozice bojovat proti vládnímu režimu a nahradit jej jiným.

 3. Rocco napsal:

  Doufám, že víte, stranou žalující je generální ředitel Technických služeb Praha Patrik Roman z Havířova, bratr gigazloděje Martina Romana.

  Drzá zlodějská verbež a soudkyně taky!

 4. pap napsal:

  Evidentně má jak soudkyně, tak o to více shabesgoyka od protistrany vítr z nahrávání a youtube. Proto, Honzo, zálohuj i na mirrory, pokud by zaútočily na současné úložiště nějakým soudním příkazem či omezením.
  Důležité ale je, že veškeré jejich řádění a křivárny jsou zaneseny v A-caschi na věky věkův. A i pokud by je minula spravedlivá odplata ještě zde v soucnu, dožene je mimo toto soucno.
  Ale nahrávání je děsí - a to je skvělé!
  Kdyby měli hledí a hlavně myšlenky čisté, nikdy by se nahrávání nebránily, ba naopak, by se prsily!

 5. Maroš napsal:

  "hledí do hledí" - ich "sila" spočívala v bežnej anonymite a v bláhovej predstave o stabilite a večnosti systému, ktorému slúžia - už je tomu koniec. Zožerú ich vlastné sny... Treba im zásadne pozerať priamo do tretieho oka!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!