Je-li Praha tak zcela jiná, nechť se osamostatní


S tím, jak čas běží, politické názory mezi lidem pražským a lidem zbytku republiky se rozcházejí stále dramatičtěji, ba dá se říci, že ať se ve smyslu politickém jedná o cokoli, je to vždy tak, že to, co chce Praha, mimopražští s hrůzou odmítají, a to co chtějí mimopražští, stejně emotivně odmítají Pražáci. Politicky stojí tedy obě strany na opačných pólech, hrboly na jejích tělech jsou jaksi narostlé jinak, takže při vzájemném styku a otřevu těchto nesourodých hrbolů jeden o druhého crčí z těl obou těchto subjektů potoky krve, které by se ušetřily, kdyby město Praha a zbytek republiky žily každý zvlášť.

Všiněme si: Prezidentská volba - celá republika zemanovsky zelená s jedinou drahošovskou žlutou uprostřed jako vášnivý výkřik: My jsme politicky jiní, opační než vy – a to téměř ve všem. A to nejen pokud jde o Drahoše. Vy Kalouska nesnášíte, zatímco my ho milujeme a víme, že s Drahošem jako prezidentem vejde náš Kalousek hlavním vchodem i do úřadu předsedy vlády. A pokud se to vám lidem mimo Prahu nelíbí - dobře, souhlasíme, trhněte se od nás, my se trhneme od vás, a o to svobodněji si pak budeme oba vyřizovat věci po svém. Drahoše, coby prezidenta, budeme mít v Praze jen sami pro sebe, jako našeho ideového vůdce povoláme zpět na výsluní Schwarzenberga, který nás Pražáky co nejpevněji a už skutečně na věčné časy spojí s Bruselem i Washingtonem a ohnivým pruhem nás oddělí od Ruska, a to včetně jeho ropy – tu budeme (břidlicovou), nakupovat od Američanů; sice dražší, ale v jistém smyslu svobodnější. Kalouskova vláda Prahy pak ohlásí Bruselu, že my Pražáci jsme s uprchlickými kvótami plně srozuměni – a to i zvýšenými – a v souladu s mocnější přílivem uprchlíků do města, budou pak pražské úřady uvědoměny, aby na metropolitní mapě Prahy už předem vyznačily „no go“ zóny, kde si imigranti budou žít podle svého, a bude jen dobře, když tam našim policistům i vojsku nebude vstup doporučen. Jinak ale styk našich obyvatel s našimi hosty bude zabezpečen a přinese jistě mnoho působivých příkladů multikulturního oboustranného obohacování. Dá se např. očekávat, že muslimové budou poukazovat na velké množství křesťanských kostelů v Praze a budou vyžadovat jejich zbourání a jejich nahrazení mešitami. Bude pak záležet samozřejmě na tom, do jaké míry budeme my pražští tolerantní a dokážeme jejich tužby pochopit a vyrovant se s nimi. Podobné to samozřejmě bude i s prodejen vepřového masa a tentokrát bude spíš záležet na tom, do jaké míry přijme pražská veřejnost logicky navazující kampaň o vyšší kalorické hodnotě mas ostatních. Vzniknou možná i malé rozmíšky ohledně zvonění kostelů, které muslimové nesnášejí, a přijdou i problémy, řekl bych povahy intimnější. Naši lidé si při koupání ve veřejných koupalištích všimnou, že muslimky vcházejí do vody zahaleny v černých burkách od hlavy až k patě a pak ve vodě nehybně dřepí - a to celé dlouhé hodiny - protože považují za zbytečné, aby se z živlu pro jakési tělesné potřeby vzdalovaly. I tady bude potřeba vcítit se do cizí kultury, ale Pražané to jistě dokáží s elegancí a šarmem jim vlastním.

V souladu s názorem nového našeho prezidenta i nové pražské vlády (Romancov ministrem zahraničí, Mitrofanov hlavou nového ministerstva propagandy), škrtneme referendum lidu o důležitých otázkách, jako jsou setrvání republiky v EU a NATO, protože ani lid v Praze není natolik vzdělán, aby do těchto nejsložitějších problémů viděl a mohl o nich rozhodovat – a politické vedení i média se postarají o to, aby ani v budoucnu nebyl podobnými problémy zatěžován. Dáme mu jen nenáročnou jednoduchou zábavu, televizní seriály jako Ordinace v Růžové zahradě, aby se hlavně bavil a netrápil se otázkami, příslušejícími poltikům. Podobně budeme postupovat i ve školství, kde se inkluze stane jádrem systému. Budeme tvrdě vyžadovat, aby byla zavedena nejen ve všech školách, ale i ve všech třídách těchto škol, a budou vytvořeny i zvláštní komise, které budou na území Prahy vyhledávat všechny dostupné žáky s lehčími stupni debility, kteří pak budou do všech typů škol rovnoměrně přidělováni. Sbory asistentů pro inkluzi budou pak téměř stejně početné, jako sbory učitelské, a na školách jim samozřejmě bude nutno vytvořit odpovídající materiální podmínky, včetně zvláštních sboroven atd.

Poslání škol všeobecně pak bude hlavně ideové a multikulturní, a o to méně vzdělávcí. Žákům bude s využitím všech dostupných grafů a dalších pomůcek vysvětlován význam organizací jako jsou EU či NATO pro náš šťastný vývoj, a současně osvětlována velikost nebezpečí, hrozícího nám z východu, především pak z Ruska. Jinak žáci nebudou tradičními předměty v žádném případě přetěžováni, vůbec se nepředpokládá propadání, a počítá se i s tím, že síť státních škol bude co nejvíce omezována ve prospěch méně náročných škol soukromých.

Podstatně zvýší vláda Prahy počet neziskovek , protože je i z minulosti považuje za své nejvěrnější spojence v boji se zbytkovým státem Republikou českou, a věří, že neziskovky zůstanou tomuto poslání věrny i do budoucna.

Je logické, že město Praha po svém osamostatnění okamžitě přijme euro, za své přijme i všechny požadavky NATO, včetně požadavků finančních, a v zájmu toho, aby zájem NATO souzněl se světovým názorem obyvatel Prahy, povolí na svém metropolitním území jen ty politické strany, které nejsou s tímto názorem v rozporu. Takže se dá zhruba počítat s tím, že pro Pražany budou povoleny jen strany TOP09, KDU-ČSL, ODS, STAN, Piráti a Zelení. Jednotný světový názor si pak nad územím Prahy pochopitelně vyžádá i omezení či úplný zákaz těch webů na internetu, který tento světonázor zlehčuje či jakkoli jinak narušuje.

Podstatnou změnou, kterou budoucí vláda Prahy chystá, bude též zvýšený odvod peněz do centrály EU v Bruselu, protože se zaprvé domnívá, že 60 000 perzonálu EU nemůže žít ze vzduchu, a za druhé považuje Brusel za svou mocnou matku, která ji bude bránit, kdyby ji snad jednou buď sami obyvatelé Prahy či občané zbytkové České republiky chtěli znovu ustanovit jen pouhým hlavním městem státu.

 
65 Komentářů k Je-li Praha tak zcela jiná, nechť se osamostatní

 1. Jarek* napsal:

  Kdy ten "bordel pražský" byl naposled vypálen? Ono je třeba jednou za čas "protáhnout komín" pořádným žárem.

  • houbeer napsal:

   co to melete pane jarek? jako jakej konkretni bordel?chtel by jste mit na rukou krev?tot je to reseni,za ktere se lecjaky noumove schovavaji? proste kecy typu zabijet,vypalit apod, jsou na preshubu.mate na mysli snad nejaky akt terorismu?
   boha jeho coz takhle vypalit brno,ci dalsi mesta,az zbudou jen vesnice....co uz je vesnice a kde se zastavime,jake mesto jeste shcovava ty hrozne vlastizradne zidy?

  • em napsal:

   Do Práglu (hlavního židovského města v Evropě) se stahují degeneráti, buzeranti, paraziti, zloději a zkrátka zmrdi, nebo-li výmrdci všeho druhu.

   • .lak napsal:

    Tak se nám ty volby zvrhly v institucionální a průmyslový rasizmus bussines plánu kapitálu na krizi, které systém ziskovců prostě vyvolává s buď nakoupenými šmejdy nebo s hlupáky v zájmu nadnárodních kolonizátorů bezprizorných. A zastání? Budete se divit leda v sankcionovaném rusku jestli nechápete a proto pořád úžeři řvou Putin. Který nenechává exploatovat obyvatele a samozřejmě že je tam skupina vzdělaných chápajících zločinnost struktur kapitálu dobyvačného imperialismu na rozdíl od choutek těchto výtečníků kteří se na exploataci nevolníků jako neofeudálové klerofastického absolutismu chtějí patrně podílet bez špetky studu a svědomí a pocitu pospolitosti a sounáležitosti. Proto je i ten výsměch lidem evropy s nehorázným náborem cestovky dvou kontinentů lidských zdrojů na popud korporátních fašistů snad sražení ceny práce, jestli ne vyloženě oné výměny obyvatelstva stůj co stůj za každou cenu sociopaty. Otázkou je kam až to chtějí vygradovat? Snad k pouličním bouřím a nedivil bych se při mentalitě I realizovaných skutcích a co to vlastně je za jejich tkz. priority když prý i ČT přiznala že 10% dětí tu nemá na obědy. Zřejmě se drží jak špína košile že z cizího krev neteče a celý ten konstrukt s migranty je prostě výsměch velkomožných obyvatelům s přikládáním jim zátěže oproti obecnému finančnímu zdraví lumpy bez skrupulí a svědomi.

  • Kolkobudeszit napsal:

   Problem vytvara ludom ich povod. AK Zelenohorsky rukopis jasne pise i vyobrazuje, ze Eliska Premyslovna s predkusom SA prespala so zidovskym radcom a teda KarolIV nie je dieta Luxemburga, tak takymito potomkami je Praha kontaminovana a vzorom je Schwarzenberg, ktory SA hrdi rodokmenom AZ ku KarloviIV. A potom duchovne hodnoty tychto ludi bez SVEDOMIA viedli i k sovinizmu tejto skupiny ku Slovakom a inym, k povestnej prazskej vychcanosti, pravnym podvodom... Zdrojom sovinizmu vsade vo svete su taketo nevyvinute bytosti.Ceske volby ukazuju, ze kavarna nikdy nehajila ceskeb zaujmy, Ale obchoduje rovnako ako Premyslovci so svojimi radcami, ktori predavali Slovjenov do otroctva na trhu v Bagdade a z toho financovali okupacnu armadu, ktora vyvrazdila Slavnikovcov zakonitych panovnikov Ciech.

 2. Maroš napsal:

  Praha sa vám raz dva osamostatní ako "PekinoVatikánoTelAviv"!

 3. JazzBoo napsal:

  Nic takového jako lid pražský v tsechijském chazaristánu neexistuje!
  Je jenom pražská elita a lůza (myšleno lid služný český, moravský a slezký).

 4. topcz napsal:

  Jděte všichni, všetně pana autora do háje. A to jsem moc slušný. Nejsem rodem Pražák, aled žiji zde od roku 1961, tedy hezky dlouiho. V Praze žije cca 1,250.000 lidí, plus dalších 50.000, kteří sem dojíždějí za práci. Uvědomte si jedno, je zde kumulace všech vrcholných složek,(vláda, ministerstva, poslanci, senát,) a řada dalších. Dále se zde kumulují vedení nadnárodních firem, nebo jejich centra. Dalším faktorem jsou Vysoké školy s kolejemi. Všude v těchto vládních složkách a firmách pracují lidé, většinou s nadprůměrnými platy a velmi neradi by přišli o zaměstnání. Študáci z Vysokých škol, jsou kapitola sama pro sebe. K tomu si přidejte "zvláštní vrstvu" občanů z obvodů jako jsou Vinohrady, Staré a Nové město, bohatší část Smíchova a Tróje. Tam všude žijí lidi, kdy celé generace zpět se rekrutovaly z advokátů, lékařů, bankovních úředníků, prostě ta tzv. "vyšší střední třída". Plusd novodobá městečka kolem Prahy z paneláků na ležato, kde bydlí novodfobí milionáří. Tady hledejte příčinu toho, proč Praha volí, tak jak volí a neházejte nás ostatní s nimi do jednoho pytle.

  • Eschatolog napsal:

   podivne pocty ze, nepraha snadno prehlasuje prahu ve vsem, jen chtit ...

  • Jak to vidím já: napsal:

   Vážení, ono je to s Prahou asi tak. Jako sarančata sem nalezla kdejaká verbež do vrcholových funkcí a vedení kdečeho. Měli se a mají se dobře. Tak volí globalisty. Dále každý,kdo má v Praze hypotéku na byteček nebo domeček, tak se považuje za něco víc než ostatní lidi, byť tito novodobí vazalové jsou ve skutečnosti zadlužená lůza, která se může kdykoliv propadnou až na samé dno a stačí k tomu jen nemožnost splácet hypotéku. Jak to vidím kolem sebe, tito vazalovů vůbec nemyslí a zapracovává u nich STÁDISMUS (ýraz našeho moudrého pana profesora španělštiny). Stádo jde vždy za tím prvním volem. Závěrem - Praha není jednobarevná a už vůbec ne Drahošova!

   • proud napsal:

    Na zadluzeny obycejny lidi bych moc nenasazoval,alespon ne na ty co maji dluhy aby mohli zit a meli kde zit,ono jim nic jinyho nez tahle past nezbejva,kdyz nechteji jit pod most rovnou a dobrovolne.Mas deti,ze placas takovy kraviny?? Co ma dneska udelat mladej clovek bez bohatejch rodicu a strejcku,kdyz chce zalozit rodinu a slusne s ni zit,kde na to vezme z tech dnesnich "volezlejch" prejplatu?

    • proud napsal:

     A to jsou jeste az tak drzi ze si dovolej takovou nehoraznost ze nejen,ze ilegalne povinny zdravotni pojisteni,jeste ho zvednou zaroven s minimalnim platem,aby se nazrala pojistovna a oni meli zase jen to HOVNO!!! To vsechno za nasi slavny (ne)pozornosti a tradicniho drzeni huby a soupani nohama!!!

   • Jarmila napsal:

    A já bych k tomu ještě dodala, co už jsem psala jinde: že totiž v Praze se tajným službám nejlépe falšují volební výsledky.
    Bylo by dobré, aby při druhém kole prezidentských voleb šla většina Pražáků, co chtějí zvolit Zemana, volit až v neděli, nikoliv v sobotu.

    • JazzBoo napsal:

     Máte pravdu o šábesu to bude vidět.
     Jestli by pro ně nebylo vhodnějsí jít volit raději v pondělí, to pak pořád ještě můžou na kafe.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Přesně tak. Pokud má někdo plat 20 tisíc brutto a bydlí kdekoliv, může hlásat své politické názory, jak chce a kde chce, protože pokud i přijde o práci, tak podobnou za podobné peníze najde dnes skoro vždycky.

    Pokud ale někdo dělá v kanceláři pobočky nadnárodní společnosti (což je z 80% Praha plus Brno, něco málo ještě možná Ostrava a Plzeň), tak bere čtyřnásobek nebo pětinásobek. Typický syndrom "vo kapánek lepšího" Čecháčka, který se touto zemí vine jak červená nit už od Rakouska. Sice jsem pořád lokaj a sluha, stejně, jako vy ostatní, sice to, co tady platí mně jako manažerovi, bere v Německu kvalifikovaný dělník, ale já jsem PANSKÝ sluha a mám výhody a peníze, o kterých se vám hřbetům z podhradí ani nesní. Takže vděčně lížu pánečkovi nohy a zuřivě se vymezuju vůči všem těm loserům z podhradí, jejichž svět se mi na míle vzdaluje.
    Mohl bych zkusit říct někde na poradě managementu, že volím Zemana. Kolegové, co mi ještě včera ukazovali fotky dětí a spiklenecky na mě mrkali nad kolegyní s hezkýma nohama v minisukni, se ode mě štítivě odtáhnou. A pokud to aspoň nějak "vhodně" nevysvětlím nebo nejlíp nepřijdu jednoho dne s popelem na hlavě "no byl jsem to ale naivní trdlo", tak prostě výš nevylezu a docela možná, že zase spadnu zpátky do podhradí mezi ty losery a blbečky, z jejichž středu jsem, ať už svou pílí a schopnostmi, nebo svou vychcaností a bezpáteřností, kdysi vzešel.

  • jan nowak napsal:

   Spráwně.. topcz !
   I w Kocourowě kocourkowě už maj proud ~20.53~ A na - to tě Slyší..

  • Martin B. napsal:

   S tím naprostý souhlas. ALE!

   Když byl volen nacista pan Štetina do Senátu, získal ve svém pražském obvodě 40% hlasů, vyhrál drtivě na celé čáře. Když byl volen za europoslance, stejný proces, stejný výsledek. To pane topcz je co, prosím?

   A je to ve všech volbách u všech fašounů a nácků, kteří to v Praze přesvědčivě válcují.

   Vy pražáci, namistrovaní, nejchytřejší všeználkové jste tací, že nejste ochotni si tohle přiznat.

   Fašistická falanga, pro kterou je už "pokrok" mluvit s obdivem o Klausovi, či o jeho synáčkovi či číst obdivné zvratky na Protiproudu a libovat si jak jsme revoluční, alternativní a disidenští. Elitáři mezi elitáři nejodpornější, prostě svůj k svému.
   Vy budete svoji vyjímečnost a nadutost obhajovat vždyky. Myslíte, že když se k Vám do podhradí dostane pár bulvárních infozvratků z první ruky o milimetr sekundy dříve než k blbému venkovanovi, že prostě víte více. Víte hovno.

   Nalezete všude tam, kde se dá něco ukrást, pardon řídit a poučovat a hlavně oblbovat a přechytračovat ty hloupé a hloupější.

   Že nepřípustně zevšeobecňuji? Aby pane přispěvateli bylo jasno: Za socialismu jsem v Praze studoval, taky nějakou dobu pracoval a jedna moje vedlejška, kterou jsem si přivydělával, byla moje nejoblíbenější práce, na kterou dodnes vzpomínám rád. Nejen pro tu práci, tu máme asi v rodině po jednom dědečkovi v genech, ale pro kolektiv lidí, který držel pospolu, pracoval, nežaloval na sebe.

   Jsem z Liberce, zde stejný problém, říkám našemu městu "malá Praha". Město zkorumpované až na půdu. A jsem obklopen lidmi, kteří žvaní podobně. Takže vím, o čem mluvím.

   Hezký den, vlastenci pražáci.

   • proud napsal:

    "číst obdivné zvratky na Protiproudu a libovat si jak jsme revoluční, alternativní a disidenští."..............tohle je zvratek,abys mel predstavu o cem pises! Naopak je potreba to cist a co nesedi,k tomu se vyjadrit! Jak MOZNA uz vis,ucelna a funkcni lez vznika z 98% procentni pravdy a 2% cisty lzi,jinak se nechytne,mozna se nauc pobirat co je dobry a co spatny temer bez ohledu na to kdo to napsal,paklize to neni jasnej zlodej,skudce,nebo vlastizradce.

   • Jarmila napsal:

    Tak to Vám pěkně děkuji za Váš komentář. Zášť mimopražských jde občas již tak daleko, že ani již nerozlišují, kdo je normální člověk a kdo je zkorumpovaný papaláš. Přijedu na Moravu ke svým příbuzným a musím poslouchat: Vy pitomí Pražáci! Už ani nerozlišují, že k nim patřím, že jsem Moravačka. Prostě vsjó ravno. Přijedu zpět do Prahy a celý život ze všech stran musím poslouchat: Vy jste podle přízvuku z Moravy, viďte? Takže díky primitivním pitomcům, kterým stačí rozlišovat buď Pražák nebo Moravák, již 45 let nepatřím nikam, ani na Moravu ani do Prahy- jsem prostě celý život imigrant ve své vlastní rodné zemi.
    Prostě lidi nenadávejte na běžné Pražáky, ti opravdu, ale opravdu za nic nemohou. je to všechno nečistá hra, která v konečném důsledku vede až k takovým zhovadilostem, že mimopražští lidé mají takovou zášť k Pražákům, že jim dělají naschvály. Jako v případě, kdy jsme jeli s mužem do Chorvatska a mimopražští řidiči nám přidělili v autobuse ta nejhorší místa z nejhorších, abychom si to užili. Tímto pozdravuji řidiče Jiřího Švadlenku, kterému snad až později došlo, že ve skutečnosti nejsem žádná Pražačka.

 5. Martin Rubáš napsal:

  Drahoš je bruselský poskok, měkký k migraci. Byl to vítač až když zjistil, že mu vítání hlasy moc nepřinese tak začal couvat. Podle mě vyhraje ve druhém kole Zeman.
  Minulé volby vyhrál Zeman nad Schwarzenbergem první kolo jenom o 0,8% a druhé kolo vyhrál suverénně. Teď má velký náskok. A hodně lidí co volilo jiné kandidáty nebudou podle mě volit nikoho. Hodně fanouškům Horáčka a Hilšera nebude sympatický ani alkáč Zeman ani želé Drahoš.

  http://www.epshark.cz/clanek/368/proc-si-myslim-ze-drahos-spise-prohraje

 6. Jakub napsal:

  Jedné věci nerozumím: NWOO i další stránky odhalující konspiraci na vysoké úrovni podporují Miloše Zemana.
  Miloš Zeman je přitom konzistentně velký podporovatel Izraele.
  Není v tom rozpor?

  • proud napsal:

   Na prvni pohled je,sice nepodporuju zadny zlo,tedy ani to mensi-Zemana,ale nemam problem chapat,ze lidi radeji vezmou ono mensi zlo,nez to vetsi a chapu tedy i jeho podporu tady,pokud se to tak da nazvat.Sedni a napis o jakymkoliv jinym kandidatovi clanek,posli ho Honzovi a pochybuju,ze ho nezverejni.......rika se tomu soboda slova a projevu.Prisel clanek o Zemanovi,tak je tady,prisel clanek o Drahosovi,je tady,jak to autori napisou,tak to je,podle toho vypadaj pak i diskuse.Je to samozrejme zase jen muj osobni nazor,aby se nekdo nahodou opet nepokusil pustit si do trenek :-)))).

 7. Vladislav po přestávce napsal:

  Velice naivní.
  Dejme tomu, že by se Praha osamostatnila. Co by bylo?
  Na zbytku území by vzniklo jiné hlavní město, tam by vznikly jiné pobočky těch samých sluníčkových institucí a nadnárodních firem, a ty by vygenerovaly ten samý typ lokajů - pouze by se jinak jmenovali.
  Toto je systémový problém a Praha za něho nemůže o nic víc, než nějaké Kotěhůlky.

 8. moše židák napsal:

  Praha není jiná,jiných je jen pár židáků,kteří na ní tyjí jako ty pijavice.
  Řešení je velice jednoduché-všechny židovské vši zašlápnout,ale ne plácačkou na mouchy či sprejem na vši,ale ihned po odchytu u zdi kulkou a to včetně jejich parazitických rozvětvených rodin,zde se nedůslednost krajině nevyplácí!

  • proud napsal:

   Zapomels jeste zaheilovat,jinak to ani neumis,nez nasilim.

   • JazzBoo napsal:

    Vono to jinak než násilně ani dopadnout nemůže, genetika nepustí…
    Jak napsal před téměř 150 lety v pořád aktuálním textu Bey:
    „Neovladatelná chtivost staví Žida do věčného protikladu ke zbytku lidstva, a proto také vede nesmiřitelný boj se všemi ostatními a soudí, že lidé jsou stvořeni jen k tomu, aby se navzájem pobíjeli a rvali. V tomto boji mezi lidmi musí podle názoru Židů nakonec ostatní pohltit ten nejlstivější a nejchamtivější.“

    „Národy, které kdysi byly věrné přikázáním víry i své cti, jsou nyní odsouzeny sklonit hlavu před židovskou lstí a lichvou. Vítězství těchto principů je hrozným neštěstím pro celé lidstvo, protože je jimi přivedeno na pokraj zkázy a stojí před strašlivou katastrofou, která jeho základy otřese až do morku kosti. Rozhodující boj bude hrozný, protože ujařmené a zakrvácené masy vsadí všechno na jedinou kartu, aby svrhly židovské jařmo a zbavily se kosmopolitní stohlavé hydry.
    Kdysi se lidé pozdvihli proti vládě kněžstva, ale místo ní nyní mají hrůzovládu lichvářů. Ti již rozprostřeli po celém světě svou síť moci zlata a peněz, kterou tvoří asi deset milionů Židů, z nichž jeden je zrádnější a loupeživější než druhý. Skryti za kancelářskými stoly a bankovními přepážkami hlodají tito škůdci na blahobytu i zdrojích životní síly celého lidstva. Takové jsou tedy výsledky emancipace národů a takzvaného pokroku naší doby! Národy se považují za svobodné a chlubí se vysokou kulturou, ale žádný se neodváží postavit na odpor svému nepříteli, který dobyl jejich svět výhradně podvodem a lichvou.“
    (Z německého originálu O. Bey, Die Eroberung der Welt durch die Juden, Wiesbaden 1875)

    • proud napsal:

     Pritom dostat se z toho je tak prosty a jednoduchy az to bere dech,asi proto tomu nikdo nechce verit :-)

     • proud napsal:

      A taky proto byly chytre podobny myslenky postaveny mimo zakon a mimo "normalni"(uniformni) mysleni,aby to pokud mozno nehrozilo.A doted to kazdej vnima jako nejhorsi zlo komunizmu,kterymu je to jen trochu podobny.

      • Eschatolog napsal:

       az na to ty komunisto, ze bez zida bys ani netusil, co komunismus je, prazdny sude

       • proud napsal:

        Ty to jinak nez si koledovat o preshubu neumis,co? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Jestli ja jsem komanc,pak jsem zaroven i cinskej buh srandy ;-).A jinak mi zidi vubec nevadej,jen ti co chtej otroky a vladu nad svetem,a to zdaleka nejsou jen zidi! Ovsem to nekdo kdo ma ostatni za prazdny sudy a sam je blbej jak pulstock nikdy nepobere,pac ma v hlave nasrano aniz by s tim chtel neco delat a k tomu zasrano systemem:-))))))))))))))))))

        • Petr C napsal:

         No, proude musite si vybrat co jste v prni rade. Jestli komous, nebo cinsky buh srandy. Vy totiz prechazite od bezpenezni splecnosti po vtipy.

        • Petr C napsal:

         Zid neni narodnost. Zidi jsou vsichni ti kteri maji za boha peniz. Je jedno jestli vyznava Krista, talmud nebo Marxe.

        • proud napsal:

         To je asi tak jediny co ma spolecnej muj model budoucnosti s komunismem,to zmizeni penez,jestli i obchodovani,to uz nevim :-).Ale podminky toho vseho jsou v moji predstave naprosto jiny! Nerikej mi,ze jsi stejnej vul jako Escha a taky to nevidis:-))))

        • proud napsal:

         Zidovstvi je otazka viry ktera je ve svejch mantinelech navic jeste dost "ruznoroda",ale ja se tim moc nezabejvam,zabejvam se lidma obecne.Takovou radost curinam co napomahaji rozdelovani ja delat nehodlam ;-)

        • Petr C napsal:

         Ja nevim jaky vul je Escha. takze to nemuzu posoudit. Ale fakt je ze mate blizko ke komunistickym myslenkam. Slovo komunista uz davno nepovazuji za nadavku.

        • proud napsal:

         Peto,jenom zdanlive blizko,ja bych rekl ze jsem v mnoha ohledech jeste "horsi" nez oni,protoze nerazim napriklad myslenku ze kdo nepracuje,at neji,nebo proletari vsech zemi,spojte se,ani myslenku ze nekdo(strana),nebo kdokoliv jinej nez lidi bude vladnout,natoz myslenku vzduchotesnejch hranic a vzajemny nenavisti ke vsemu co je za carou na tu "spatnou" stranu a podobne,je toho spousta.:-)

        • Petr C napsal:

         Proude to ja zas razim myslenku, kdo nepracuje at neji. Zivim uz tak dost parazitu a bude jich cim dal vic. Dokonce si myslim ze nejenom proletari vsech zemi by se mneli spojit. No a tu vzduchotesnou hranici by jste mneli postavit. Cim driv tim lip. A co se tyce nenavisti ta ze sveta nikdy nevymizi. Snad jen jak nam nacipuji mozky nejakym umnelym programem.

        • proud napsal:

         Pak ale nemuzes cekat,ze se cokoliv zmeni k lepsimu :-)

        • Petr C napsal:

         Proude ja na zadnou zmenu necekam. Clovek muze tak cekat na autobus. Vim ze hovno pro zmenu delam, takze nemuzu nic ocekavat. To ze sem tam neco vyhadam nam tak nanevys opravi cestu. Ale to je tak vse.

        • proud napsal:

         Tak to mame jinej pristup,ja ji cekam a s tim na ni delam,ovsem nezalezi to ani zdaleka jenom na me,zalezi to na vsech,nebo aspon vetsine,tak se snazim ji do toho namontovat :-)

  • proud napsal:

   Njn,tolik let po valce,a jeste porad se nachazej mezi nami az takovy streva........

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Řešení, které navrhuješ, je takové "pangermánské", řekl bych.
   My tady ve slovanské zemi máme na židáky jiný recept.
   V podstatě na ně platí to, co na každého parazita, na spoustu typů rakoviny.
   Přestat je vyživovat, a počkat, až jim takto dojdou naše zdroje a oni sami odtáhnou, budou-li chtít přežít.

   • proud napsal:

    To bych zase byl i ja tak trochu razantnejsi a proste bych tem kterejm se prokaze vlastizrada, parazitovani a napomahani k nemu zrusil cesky papiry(pisu papiry,protoze myslim vsechny)opravnujici je k pobytu na uzemi kolonie(republiky),jako treba obcanstvi a podobne,tedy doklady,znarodnil nedolozeny majetky nenabity poctive a vyhostil je.Zadna ujma,protoze zpravidla maji us pasy,kdyz nemaji nic,muzou se obratit o doklady a pomoc na osn,ale k nam uz by dozivotne nesmeli.Stejny bych udelal se zamestnancema cizich firem pusobicich u nas,na "postaveni" by absolutne nezalezelo.Nakonec,maji Izrael,ne? ;-)

    • proud napsal:

     Porad by na tom byli lip nez poturcenci horsi Turku,vlastizradci a paraziti z vlastnich rad se kterejma bych se neparal vubec a sli by do lochu,samozrejme pracovniho,leharo by jim skoncilo! Ovsem to by si rozhodli lidi sami jak to ma bejt,ale podnet k tomu bych dal urcite,kdyby nikdo jinej.

     • proud napsal:

      Vsimni se ze nepisu jen o zidech,ale obecne,je nevyjimaje,paklize splnej kriteria za co!

     • proud napsal:

      O cizincich u nas,splnujicich kriteria ani nemluve,s tema bych proste zpovyrazel dvere i s futrama,bez pardonu a samozrejme taky dozivotne!!!

     • proud napsal:

      Narod ma bejt s kazdym pokud mozno kamarad se vzajmenou pomoci,ale ne neci sluha,otrok a dojna krava,takovejm co ho k necemu takovymu kormidlujou ma povinnost se branit vsema potrebnejma prostredkama.Kterej to nedela,dopadne spatne,jak je to nakonec krasne videt na vlastnim prikladu.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Od 13. století přicházeli na žádost (= byli požádáni, aby požádali) českých panovníků Němci. Židé je brzo následovali, a to nejzásadnější přišlo po třicetileté válce. Etnicky česká a moravská elita téměř kompletně zlikvidovaná, na její místa naplaveniny odevšad z Německa, z Itálie, a samozřejmě zase Židé, kteří přicházeli vždy, když vyčenichali možnost někde si něco ukrást, zabavit, vhodně si k něčemu dopomoct, zneužít cizí chudoby, nouze, neštěstí.
      Samozřejmě, dávali si německá jména, z prospěchářských důvodů. Vždy šli proti českému a moravskému národu, vždy šli s "panskou rasou", s utlačovateli, protože z toho měli jasné hmotné výhody.
      Antisemitismus našich lidí byl proto z větší části historickou zkušeností, ne nějakou xenofobní nebo náboženskou nenávistí typu "zabili jste nám Ježíška".
      Proto je těžké dnes pro nás jako pro národ se sjednocovat - jsme do velké míry etnická směska, kdy každá její část hájí to, co má v genech.
      Mnozí lidé mluví česky, tvrdí o sobě, že jsou Češi, ale se západními Slovany mají společné pouze místo, kde žijí, a ten jazyk. Tito lidé nikdy nebudou slyšet na české národovecké teze, protože ONI prostě Češi nejsou a nikdy nebyli.
      Mnozí jiní z nás (odhaduju na cca 50-55%) zůstali etnicky západními Slovany - Čechy a Moravany. Přežili ale pouze proto, že se jejich předkové spolu s tehdejšími panovníky podřídili Němcům. Pokud by to odmítli, čekal by je osud polabských Slovanů.
      Nemáme to prostě jako země lehké a myslím si osobně, že s výjimkou událostí typu války, zásadní hospodářské krize s jasnými původci apod. bude naše země z těchto důvodů rozdělená vždycky:-(

      • proud napsal:

       Jak to napsat............... da se rict ze castecne ten nazor sdilim,az na zasadni veci:"Proto je těžké dnes pro nás jako pro národ se sjednocovat – jsme do velké míry etnická směska, kdy každá její část hájí to, co má v genech.
       Mnozí lidé mluví česky, tvrdí o sobě, že jsou Češi, ale se západními Slovany mají společné pouze místo, kde žijí, a ten jazyk. Tito lidé nikdy nebudou slyšet na české národovecké teze, protože ONI prostě Češi nejsou a nikdy nebyli.".......... neverim v geny,urcite ne v tomhle! Vzpomen si co se razi,chces li ovladnout druhej narod,prevychovej mu deti,vedel to i Hitler,kdyz nase deti posilal do reichu. A druha vec je posledni veta,ta prohravacska o rozdeleni.Iproto tu jsme aby jsme to zmenili,nejak se zacit musi.A kdyz se GP podarilo menit,pak to ukazuje ze to jde,ale musi se to delat hlavou.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Možnosti převýchovy mají své hranice. Lidé, kteří adoptovali cizí děti, by ti řekli nejlíp, jak velkou část hrají geny a jak velkou výchova. Osobně považuju snahu o bagatelizaci vlivu genů za sluníčkářskou. Je to přání, které je otcem myšlenky, realita tomu ale neodpovídá.

        V Německu a dalších zemích se geny arabských gastarbeiterů projevily klidně i po dvou generacích. Většina muslimských atentátníků pochází z prostředí dávno domněle "naturalizovaných" imigrantů, nikoliv nově příchozích. A Němci? Spočítej, po kolika staletích, kdy jejich předkové byli součástí českého království a žili v relativním souladu s českými sousedy, se u nich, za Hitlera, probudily německé geny a k čemu vedly!

        A pokud jde o židy? Zkus se podívat třeba na to, kolik z nich "tíhne k půdě" a kolik se naopak živí obchodem, bankovnictvím nebo něčím - kolikrát - podobně pochybným...

        Co to je, pokud to nejsou geny? Vždyť ti lidi žijí ve stejném prostředí, jako my, pod stejnými vlivy prostředí - a přesto se profilují zcela jinak.

        Ne, Proude. Geny jsou klíčové. Česko je geneticky silně namíchané a právě tomu odpovídají ty "příkopy".

        Pokud je něčí krev z 25% židovská, z 50% německá, z 10% "keltská" a pouze z nějakých 15% západoslovanská, pak nečekej, že takový člověk (prohlašující se přitom za Čecha a mající české občanství) bude hrdý na Žižku nebo Husa, že bude volit Zemana a prosazovat spojenectví se slovanskými národy.

        Ne. On bude v lepším případě netečný, v horším v něm převládnou ne-české geny. Popřípadě bude jeho představa o "češství" zcela jiná, než představa nějakého etnického moravského venkovana. Bylo by krásné, kdyby to tak nebylo, ale podívej se kolem sebe - jednotící národovecká myšlenka mezi venkovským Slovanem a pražským Židem prostě neexistuje, protože ti lidi vždycky žili a vždycky budou žít v úplně jiných vesmírech.

        • proud napsal:

         Nebudu te presvedcovat a nemuzu se s tebou ani hadat,nejsem odbornik na genetiku,predpokladam ze ani ty ne,takze pisu rovnou ze nevim,ale z toho co jsem si o genetice precetl od takzvane "povolanejch" soudim tak jak soudim.Muj nazor je ze je to o vychove a vedeni k zdravymu vlasteneckymu duchu tech kdo tu vyrustaji,at jsou odkudkoliv.Projevy ktery popisujes jsou projevama tech kdo ac tu zijou po generace,jsou z domova vedeny jinak a v takovy spolecnosti vyrustaji.Proto taky ruzny "ghetta",ze?......Dobre je to videt napriklad v Americe kde zijou vedle sebe ruzny "zivly",nikoliv spolu jak se umyslne,mylne udava,ale vedle sebe,protoze bejt spolu,urezali by si hlavy nejpozdeji do tejdne!Pritom zijou v jedny zemi a na stejnym miste taky po generace!!! Ze se to nedeje i presto ze nejsou spolu ale jen vedle sebe je diky tomu ze jde o policejni zemi kde je policajt doslova na kazdym rohu a nevaha pouzit zbran.

        • proud napsal:

         Je to podmineny onim dostatkem az nadbytkem a relativni svobodou o ktery nechce nikdo prijit a podtrzeny prave onou policejni masinerii.

        • Eschatolog napsal:

         je to presne tak Vladidlave, i geny krovaku se tu projevuji ve znacne mire

 9. jan nowak napsal:

  Martine B.. seš bé ja-ko blb , M.. jako mrd*ka !

  ps : pozdrawuj w Liberci & Raichmbergu : p

 10. .lak napsal:

  Jasně, je to orwellovská síť podloudných kradmých vrtošivých k obrazu vidin mamona. Ve finále zmaru komplet všech i jich samých. Prostě je industriál systému "amerika vexl dluhu. A bublina periodicky praská a vždy se napakuje jen pár vyvolených a vše jde řiti aniž si to příliš uvědomují s těmi co si v tom dosud čvachtají a co pohříchu adorují zastánci trhu trhů a asi jsou ranění slepotou protože na to dojíždí pindostan i s euálem troubů a jen pro připomenutí tady máte odkaz na projekt mezimoří který již vylepšili cestovkou dvou kontinentů výletníků a osadníků zástupné armády islamistů s nekonečným tiskem € v evropě obyvatel s čtvrtinou na hranici bídy a pod. K rozvojové zemmi tady za mrzké platy od loňského jara ani nemá smysl něco dodávat pokud to tady osvíceným zatahovačům do ukr industriál nedocházi. Jo odkazy.
  https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11922-radikalni-islamiste-nebezpecni-zvladnout-ochranka

 11. Torena napsal:

  PRAHA JE VŠECH ŽIDU RÁJ,DOPLNĚNÁ O UKROCHAZARY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!