Del Bigtree hovorí o bezpečnosti očkovania – 2017 Orlando, Kalifornia

delbigtree

Ešte stále veríte očkovaniu? Vo svojej excelentnej prezentácii Del Bigtree (producent filmu VAXXED) diskutuje o mnohých šokujúcich štatistikách, ktoré sa točia okolo vakcín, o farmaceutických spoločnostiach, ktoré ich vyrábajú a hlavne sa pozerá na otázku „Sú vakcíny naozaj nebezpečné a účinné?“

VAXXED: http://www.nwoo.org/2016/12/02/vaxxed-zockovani-od-pokrytectvi-ke-katastrofe/
16 Komentářů k Del Bigtree hovorí o bezpečnosti očkovania – 2017 Orlando, Kalifornia

 1. Definitiva napsal:

  Ďakujem za toto video. Žijeme v korporátnom fašizme, kde korporácie spolupracujú so štátom a spôsobujú tým škodu občanom, na zdraví aj na majetku.
  U nás to funguje presne ako v USA, lebo ich korporácia riadia aj náš štát. Civilizácia dospela do štádia, keď najväčší zločinci proti ľudskosti riadia svet a štáty. Minister zdravotníctva nikdy nezjedná nápravu, kvalifikovane to prehlasujem dopredu.

  Škola je monopol štátu, školská dochádzka je povinná, osnovy určuje štát. Napriek tomu generácie ľudí nevedia, čo je to zdravý spôsob života, nikto ich to neučí. Zdravý spôsob života je ZDRAVÁ STRAVA, DENNÝ FYZICKÝ POHYB /rýchly tep a dych/, ZDRAVÉ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A DUŠEVNÁ POHODA. Táto fašisticko korporátna civilizácia nespĺňa ani jeden ukazovateľ, ľudia sú otrokmi práce a dlhu a nemajú čas na seba a rodinu a už vôbec nie na samovzdelávanie. Vzdelaný človek nesmie nastať, lebo to je najväčší nepriateľ korporácií, svetovlády, cirkvi, finančnej oligarchie. Človek má byť hlúpy a poslušný a má robiť to, čo mu masmédiá každý deň trúbia do hlavy.

  Dotknem sa iba zdravej stravy. Supermarkety vyrábajú generácie chronicky chorých ľudí. Doktori ich liečia chémiou, ktorá nelieči, ale len potláča príznaky ochorení, farmaceuti zarábajú miliardy, ľudia doživotne požierajú tabletky, vysedávajú u doktorov, absolvujú milióny vyšetrení, poisťovňa to všetko platí, naše peniaze padajú do čiernej diery.
  Napriek prudkému nárastu vyšetrení, spotrebe liekov a moderným prístrojom, POČET ZOMRETÝCH NA CIVILIZAČNÉ OCHORENIA RASTIE!!! Niečo nefunguje. Starecké civilizačné choroby postihujú stále viac detí a mladých.

  Medzi civilizačné ochorenia patria: cukrovka 1,2, rakovina, srdcovo cievne choroby, /porážky, infarkty, ischemická choroba, tlak krvi, cholesterol…/, obezita, chronické nervové choroby /Alzheimer, autizmus, skleróza…/, autoimúnne choroby, alergie…
  Všetky sú liečiteľné zdravou stravou, volá sa MAKROBIOTIKA, u chorých pôsobí liečebne, u zdravých preventívne, čiže ľudia neochorejú.

  Každý si musí problém naštudovať sám, lebo nikto vám rozum do hlavy nenaleje, len vás okradne:
  Campbell, Čínska štúdia, storočné vedecké dôkazy overené praxou.
  Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví, návod zdravej a liečebnej výživy. Funguje napr. aj na Crohna, cukrovku, krvný tlak, sklerózu…

  Všetky výživové módne trendy sú len časťou vytrhnutou z makrobiotiky, stoja vás peniaze a ste klamaní.

  Makrobiotika spôsobí národu zdravie, doktori ostanú bez roboty, potravinové a farmaceutické korporácie skrachujú a zdravotná poisťovňa ušetrí miliardy. Minister Drucker, prestaňte slúžiť korporáciám a začnite riešiť problémy občanov! Predseda vlády Fico, ak neriešite vzdelanie ľudu, tak ste jeho nepriateľ!

  Politika totálne zlyhala, je to skorumpovaný spolok a ten jeden čestný nemá šancu. Preto jediným riešením všetkých problémov spoločnosti, napr. Kiskovo ogrcané lietadlo, daňové podvody, školská osnova, koloniálne otroctvo EÚ, strata slobôd a zdravia, ničenie zdrojov pre život, falšované a zatajené Slovanské dejiny…, je priama demokracia, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, odvolateľnosť a trestná zodpovednosť politikov. V ČR myšlienka priamej demokracie získava stále väčšiu podporu, u nás je to pojem neznámy.

  Komunisti mali nezávislý štátny inštitút, ktorý rozhodoval o vakcínach, dnes o vakcinačnom programe rozhoduje diktát korporácií. Nepotrebná vakcína hradená poisťovňou je rozkrádanie verejných zdrojov, ale žalobcu niet.

  Priamu demokraciu politici odmietajú, lebo je to bič na politikov. Priamu demokraciu si musí vybojovať občan. Občan musí politikom prikázať, aby priamu demokraciu uviedli do života.

  • Definitiva napsal:

   Dôležité je, že makrobiotika vám garantuje najvyššiu možnú úroveň imunity a tiež rieši genetické vady nenarodených detí!

   Vakcinácia je obrovský podvod korporácií na ľudstve. Rastúci počet vakcinácií u nás, aj napriek stále zdravšiemu obyvateľstvu, je dôkazom podvodu s vakcínami. Zabudnite na vakcíny, nedajte sa vydierať štátom pod hrozbou pokút. Vakcíny poskytujú len čiastočnú imunitu, prekonanie choroby vám garantuje doživotnú imunitu. Vakcinuje sa proti proti bežným detským chorobám, ktoré nespôsobujú riziko smrti, ani nákazy obyvateľstva prudkou epidémiou s vážnymi následkami na zdravie občanov. Dôkazom je, že naši nevakcinovaní otcovia a dedovia nezomreli na „vakcinačné“ choroby. Vakcinácia je okrádanie občanov, je to podvod korporácií podporovaný skorumpovanými, nevzdelanými, hlúpymi politkmi.

   • amanita napsal:

    tv ta3 nam sustavne masiruje hlavy akí sme strasne chori a nepreockovani.
    vcera doktor infektolog azzaulen shunar asi 45 minut strasil narod o zlom viruse z australie ktory uz vraj nakazil polovicu australie. vola sa h3n2 vakcina nanho nezabera a pride coskoro na slovensko. ucinkuje najviac na seniorov a male deticky a ma velku umrtnost. ako mozu vediet ze tu h3n2 pride? poskytne normalna tv tolko casu na takuto hlupost?. tv ta3 stale opakuje aka je bratislava zamorena chorobami. ze sa v ba rozsirili osypky, mumps, zaskrt, cierny kasel, zloutenka typ a – skoro ako v stredoveku. nieco mi tu na tom nesedi!? nerozsiruju tie choroby umyselne umelo?

 2. Definitiva napsal:

  O tých haldách mŕtvych v Austrálii na H3N2 doteraz média neinformujú. Je to asi kačica. Vírus HN, vtáčí, prasačí… sa v minulosti nevyskytoval, je to asi produkt génového inžinierstva. USA zriaďujú biologické laboratóriá po celom svete, napr. aj Ukrajina, sú vyňaté z legislatívy štátu, sú podriadené tzv. výskumnému pracovisku v USA, čo sa tam skúma je tajné. Lekári skôr podľahnú manipulácii mysle, lebo ich vzdelanie o nákazlivých chorobách je minimalizované, len pre potreby korporácií, v zmysle choroby sa liečia vakcínami. O vakcinačných škodách pre organizmus, ako aj pre nákazovú situáciu v populácii, sa neučia.

 3. proud napsal:

  Kolik toho vime o vakcinach a vakcinaci?Troufam si tvrdit ze naprosty minimum.Zname jen vakciny pro „otroky“,plny jedu,neplnici ucel kterej je nam predkladanej,ale mozna plnici jiny o kterejch se dozvedet nesmime.Problem tech vsech veci je ze o nich moc nevime i kdyby jsme si nakrasne mysleli ze ano.Varoval bych pred tim ale rozsudky bych sinechal az to jednou konecne rachne a bude se „uctovat“,stejny plati o mnohem,napriklad chemtrails,vykaceny pralesy,paveda………je toho plno.Ted se da jen jecet jako baby na trhu a to me urazi a provokuje, jak nevim,ale jecim a nemuzu slapnout do ksichtu vinikovi…..

  • Petr C napsal:

   O vakcinach vime tolik, ze jako stamprlu bychom to nevypili. Takze jenom blbci si to nechaji strikat primo do krve. Osobne dost cestuji a nikdy jsem se nedal ockovat. Nanevys se sem tam poseru. Aspon mi to vycisti streva. Vozim sebou oregano olej a spoustu vitaminu C.

   • proud napsal:

    Tak nejak to vidim taky,jenze tu mas problem s miminama a detma vubec,kde ti to cpou jako povinny,nebo kdyz to jde,ti to ani nepovedi(porodnice),ockovani ve skole.

    • Petr C napsal:

     To nas nahaneli i v Canade pred vice jak dvaceti lety. Nedostali.
     Je neuveritelne jak lide jsou schopni stat ve fronte na ockovani. Jak dobytek na porazku. Staci se podivat kolik decek je ted dlouhodobe nemocnych a ty ho.ada vam budou tvrdit ze to z ockovanim nema nic spolecneho.

     • proud napsal:

      Je to kurvarna,kamos v ameru nema pro deti detskyho doktora,odmita ockovani,doktori odmitaj jeho deti.O ruznejch akcich ani nemluve,kde je nepustej do „kolektivu“,protoze nejsou ockovany(kdyz se to provali),lidi jsou totalne zpitomeli!Copak doktorum,tem se smeje,jeho decka nevedi ani co je obycejna ryma.

      • Petr C napsal:

       My se vysrali na vse. S manzelcinyma rodicema jsme meli dosti velke stredisko pro turisty. Okamzite kdyz se zacli rojit socialni pracovnice, jsme se zbalili, postavil jsem z schoolbus motorhome a sli jsme delat do lesa. Kluk vyrustal mezi drevorubci, kteri srali na ockovani. Potom jsme ho zena ucila doma. Vyhrozovali ze nam vemou detske pridavky. Ja jim napsal at si je strci do prdele. Po par letech to utichlo. Samozdrejme ze kluk je zdravy jak ripa.

      • houbeer napsal:

       tohle se ale deje i v cr. je uplne bezne ze moje dite nemuze tam ci onam pac nejni ockovany.

     • proud napsal:

      Jenze kdyby jenom to,ono se to u nich projevuje i jinak,ze nejsou priotraveny,to uz tady v zajmu jejich klidu nebudu rozebirat,ale jsou hodne na „schopnosti“ ;-)

 4. obycejnilide7 napsal:

  Očkování je jeden z největších podvodů v dějinách lidstva. Znám doktory (MUDr.) co mi u piva řekli že leta nechodí ani nepujdou na očko tetanu protože to nemá smysl se takhle zanášet sajrajtem, a další věci k tomu uvedli.

  Přeju všem dobrou volbu o zdraví Vašem, případně zdraví Vašich ratolestí. Pamatujte ty děcka se nemožou samy rozhodnout…. !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!