Nikoho lepšího pro duel Zeman-Drahoš si už ČT vybrat nemohla

Sleduji práci zpravodajské redakce ČT už roky, i když vím, že si tím kopu hrob. Ale jakási zvídavost ve mně, navíc poháněná nepatrným, ale přece jen stále živým světýlkem naděje, jestli se to tam nahoře na Horách Kavčích neobrátilo zrovna dnes jakýmsi zázrakem aspoň trochu k lepšímu, jestli se třeba v někom z vedení zpravodajství nevzbouřilo svědomí a nebouchl do stolu a nezařval: „Hergot, už toho lhaní a obracení věcí v pravý opak bylo dost, začněme už konečně aspoň po maličkých dávkách říkat lidem pravdu Vždyť všichni vidí, že lžeme, až se nám od hub práší, nikdo nám už nevěří, takže lhát dál ztrácí smysl a spíš to naší věci škodí, než prospívá. Skončeme tedy aspoň s tím bulíkovaním nejprimitivnějším a nejurážlivějším – a to hned, ode dneška!“

Takže, milí zlatí, na cosi jako je takovéhle chlapské slovo čekám už roky, a když se obrazovce objeví nová tvář, hledám v jejích rysech naději, jestli snad právě ona nevyrukuje s očekávanými drobty pravdy, které by mě s roky nehorázných lží aspoň částečně usmířily, ale vy víte, že čekám marně, stejně jako marně čekáte vy a vůbec my všichni. A pokud přehlížíme galerii oněch současných zvěstovatelů pravdy ČT, která je objektivně lží, víme my, dlouholetí a nevytrvalejší její konzumenti, že nejmenší naději vyslechnout si na ČT opak – a tedy pravdu – nastává v okamžiku, kdy se na monitorech našich televizorů objeví tváře moderátorek Tvarůžkové a Witowské, nejfanatičtějších to hlasatelek lží domácích i severoatlantických, a to nejspíš proto, že jde zřejmě i o tvory, nejméně poučené o tom, co doma i ve světě skutečně děje.

A právě druhé ze jmenovaných, moderátorce Světlaně Witowské, svěřila redakce ČT roli vedoucí moderátorky duelu Zeman-Drahoš, který proběhne příští čtvrtek v předvečer druhého kola prezidentských voleb.

Řekl bych, že výstižnější tečku za tímhle článkem, než je uvedená nominace, bych vymyslet nedokázal.
13 Komentářů k Nikoho lepšího pro duel Zeman-Drahoš si už ČT vybrat nemohla

 1. Jarmila napsal:

  Já ty meinstrýmové krávy vůbec neznám, protože se na jakýkoliv meinstrým již snad 15 let vůbec nedívám.:)
  Nebudu se dívat ani na duel Zeman-Drahoš, protože mám v hlavě již dávno jasno- a proč bych zbytečně marnila čas na krávoviny?

  • proud napsal:

   Presny :-))

  • Jarek* napsal:

   Paní to podala tak trochu jednoduše, ale v jádru věcně. Miloše znám a sleduji jeho globalistickou politiku. Toho Drahoče, nebo jak se jmenuje neznám, nikdy jsem o něm neslyšel. Ale pokud je někdo takový idiot,že nosí nedioptrické brejle, jen pro to, aby si vylepšil image, tak to je v tomto věku tak akorát na pohovor u psychologa.

  • Lukaš napsal:

   Jarmilo.
   Krátce a jasně,souhlasím.
   Mne stačí s kým se Drahoš obklopuje,kdo se sním paktuje.
   Drahoš mění postoj podle síly větru,co nesvědčí o jeho dobré morálce.

 2. Paw napsal:

  Tak lehke se navazet do imbecilu vseho druhu…

 3. proud napsal:

  To na ty fotce je chlap,ne? Typickej „trandak“………..

 4. proud napsal:

  „Sleduji práci zpravodajské redakce ČT už roky, i když vím, že si tím kopu hrob.“………….s takovym pristupem se na to vykasli.Dobra rada zadarmo.

 5. Ďuro Trulo napsal:

  To na fotce k článku není chlap, ale paní/slečna Witowská, na první pohled kalného satanistického zraku. Asi má tím svým temným kukuč hypnotizovat Zemana, pokud ne přímo paralyzovat. Doufám, že to nebude fungovat a Zeman bude věcný, stručný, pravdivý a nasertivní jako obvykle, zkrátka ve formě. Potom bude satanistický kukuč Witowské naprd.
  Ďuro

  • proud napsal:

   Dobre si ji prohlidni a odmysli si haro,ale jasne,neznam ji,ale jak to vidim,mezi nohy bych ji nesahnul ani kdyby me zaplatil(a) :-))))

   • proud napsal:

    Satanismus nesatanismus,ten ksicht postrada zensky rysy,jediny co je na tom zenskyho je malovani a mejkap,tedy ksicht namalovanej na ksichte.

  • Maroš napsal:

   Ďuro Trulo – presne!

 6. Jaris napsal:

  Napsala jsem Zemanovi, aby se drzel a aby zvazil na post premiera V.Klause ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!