Volil jsem Horáčka, neprošel. Nesnáším Zemana, nyní volím Drahoše. Co se ale stane pak?

V prvním kole jsem Drahoše nevolil. Líbil se mi pan Horáček. Jak mluvil o tom koho si váží. Například o tom pánovi, jak se odstěhoval do té vylidněné vesničky, tam vytvořil komunitu a opravili kostel. Vesnička se stala poutním místem a zase začala žít. Nebo o té slečně, co přišla o nohy. Jak ji podporoval a ona se odvděčila tím, že přivezla medaili z paraolympiády. Také je vtipný a ani tím prozemanovským Soukupem na TV Barrandov se nechal zmanipulovat k těm jeho hrám.

https://www.barrandov.tv/video/114730-arena-jaromira-soukupa-12-12-2017

Myslím že by to byl dobrý prezident, s vlastním názorem a hlavně nezávislý. Bohužel se do druhého kola nedostal.

Taky nesnáším Zemana. Tak musím volit aspoň toho Drahoše. Kloudné myšlenky jsem od něj sice neslyšel, ale hlavně ať tam již není ten buran. Prostě budu volit kohokoli, jen ať na hradě již nezaclání ten sprosťák Zeman, co málem pozvracel naše korunovační klenoty. Také podporuje Babiše. Toho též nemám rád.

Otázka: Budu volit presidenta, kterého jsem si vybral, nebo kohokoli, kdo není Zeman? Kdo je ten kdokoli?

Prý není žádný vítač. Opravdu? Třicet vteřin, kde se přímo na kameru vyjádřil naprosto jednoznačně.

https://vimeo.com/251319473

Prý je nezávislý. Tak nad tímto článkem bych se měl asi opravdu zamyslet.

„Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska a jeho poradce, pornoherce Jandu“

http://www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html

No ale stejně, reprezentovat nás ten kultivovaný pan Drahoš bude důstojně a prezident přeci u nás v ČR stejně nemá žádnou reálnou moc. Opravdu?

Tak koukejte:

1. Vítěz parlamentních voleb Babiš bude jako „drzý podezřelý“ v kauze Čapí hnízdo novým prezidentem Drahošem odstřelen ze sestavování vlády. (A to je navíc skvělá zpráva!)

Co se stane ale na místo toho. Asi tak 100x horší zlo.

2. Sestavením vlády bude pověřen Fiala z ODS (Jinak svým charismatem – Lysohlav II.). Ten ji sestaví ze svého tzv. „demokratického bloku“ ODS + TOP-09 + STAN + KDU-ČSL. Tedy těch, co se do parlamentu dostali jen s odřenými zády. (Ty jsem přece ale nevolil!). A je vymalováno. Faktický předseda vlády bude Kalousek (Ale toho také nemám rád!).

A kdo je Kalousek? Voliči zapomínají. Poslechněme:

https://www.youtube.com/watch?v=kv_CjgLQUeU

nebo čtěme:

http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/kalouskova-zlata-devadesata-na-ministerstvu-obrany

Pak už stačí, aby reprezentativní pan prezident Drahoš, někde na půdě EU, za bouřlivého potlesku všech zahraničních hostů, kultivovaně prohlásil, jak ČR chápe své závazky k těm pravým evropským hodnotám a těch necelých 3000 uprchlíků zde máme nato tata. (Plus přirozeně každý 6 manželek, to máme celkem 18.000 kousků.) Za 10 let je tu ke 100.000 obohacovačů naší kultury.

No a co se bude dít pak (Kromě rozkrádání státu nesourodým vládním slepencem.)? Koukněte jak se mají fajn ve Švédsku.

Zde je ve skutečnosti již více než 55 no-go zón. Švédsko nyní, mimo jiné, čelí epidemii útoků ručními granáty. Statistika:
2002 – 2012: 6 útoků.
2013: 2 útoky.
2014: 8 útoků.
2015: 45 útoků (počátek migrační krize).
2016: 55 útoků.
2017: 39 útoků (do 2. prosince 2017)
A jaké řešení má švédský, jistě kultivovaný a velice korektní, ministr spravedlnosti?. Chce „granátovou amnestii“, kdy mohou zločinci dobrovolně odevzdat granáty policii a nebudou potrestáni. Ne nedělám si srandu. Vážně! To, co Švédsko potřebuje, je poslat do no-go zón armádu a vyčistit ji od zločineckých gangů. Toto je jediné řešení, pro tenhle problém. Ale bohužel je to něco, co je příliš politicky nekorektní. A tak se prozatím bude Švédsko dále propadat do propasti. Zdroj:

http://pravyprostor.cz/svedsko-nyni-celi-smrtici-epidemii-utoku-rucnimi-granaty/

Tak nevím. Asi nemám na výběr a hodím to zase tomu Zemanovi. Nebo k volbám raději vůbec nepůjdu. Zemana tam nechci, ale Drahoš, to by byla katastrofa. Nakonec mám holčičku a s manželkou čekáme další.

Václav Kytička
21 Komentářů k Volil jsem Horáčka, neprošel. Nesnáším Zemana, nyní volím Drahoše. Co se ale stane pak?

 1. Rocco napsal:

  Drahoše sponzorují tuneláři a mafiánští bossové, takže určitě nezávislý není a nebude!

  Luděk Sekyra 1 000 000,- Kč
  Zdeněk Zemek 2 x 650 000,- Kč (přispěly Lázně Luhačovice a Lázně Jáchymov, jichž je Zemek majitelem) (jeden z největších dlužníků zkrachovalé polostátní banky IPB, nesplatil 5 miliard úvěrů a sanaci banky zaplatili daňoví poplatníci)
  Vasil Bobela, Petr Pudil, Jan Dobrovský 1,5 milionu Kč (dodnes nedsouzení tuneláři Mostecké uhelné, přispěli jako bpd partners, a. s. a Lučební závody Draslovka)
  Libor Winkler 500 000,- Kč (vysokorychlostní burzovní parazit z RSJ Karla Janečka)
  Tomáš Krsek 1 milion Kč (bývalý spolumajitel Škoda Transportation)
  Michaela Šojdrová, 20 000,- Kč (europoslankyně KDU-ČSL)
  Pavel Bratinka 100 000,- Kč (bývalý předseda ODA, po ODA zůstal nesplacený dluh u tehdy polostátní České pojišťovny 60 milionů)

 2. tojsemja napsal:

  dobrá logika, raději smrt od teroristů, které sem pedofil Drahoš velmi rád pustí, protože obyčejní lidé jsou pro něho podřadná zvířata, než nenávidět člověka protože proto :-D Ty musíš mít velmi nešťastný život plný duševního utrpení :(

 3. Martin Rubáš napsal:

  Ta volba prezidneta není zas tak důležitá. Stejhně o všem rozhoduje pouze vláda a parlament. Prezident možná může jenom komentovat nic víc. Takže nevím proč taková hysterie kolem této volby.
  Ať už vyhraje kdokoliv, hlavní slovo bude mít vláda.

  http://www.epshark.cz/clanek/371/jak-dopadnou-volby

  • proud napsal:

   Hlavni slovo ma vzdycky a za vsech okolnosti vlada vlad!!!

   • .lak napsal:

    Kterou může jako vladař a velitel ozbrojených sil odvolat
    i se „zákonodárci v krajním případě silou a kompetence na to beze sporu má, nakonec jim deleguje pravomoce jmenováním a při usouzení že nejednají v zájmu lidí je takto může i třeba násilím odvolat. Pravidla jsou jasná, kdo to nechápe? Že to není tradice, není no.

    • proud napsal:

     Nerozumim dost dobre jak to myslis,vladu vlad nemuze odvolat nikdo,aniz by ponechal jeji nastroje:Penize,obchodovani,represivni slozky,moc,atd..Protoze tim vladne a nikdo nema vic,tahle chobotnice muze zajit jedine hladem a jednotou lidi,nebo se jim prizpusobit,zaradit se zpatky mezi ne.Do ty doby bude ovladat kazdou vladu a republiku a delat si co chce.Nejaky nase tanecky ji budou zajimat jen okrajove a drzet nas ve vire jaka se ji zrovna kde hodi a hlavne rozdeleny ve vsem myslitelnym.

     • proud napsal:

      To je holej fakt u kteryho nechapu proc se kolem toho musi delat takovejch ciratu a drbu pres nizsi urovne sluzebniku,tedy nasledku,kdyz jediny co je potreba je odstraneni priciny.

      • .lak napsal:

       Jasně peníze jsou prostředky chudých které mají nekonečný korupční potencionál a vím co jsi myslel ale osvícený panovník má nástroj jak s pominutými zatočit.

       • proud napsal:

        Dokud nekterej z nich nenasbira vic jak on,to uz tady taky bylo x krat.

        • .lak napsal:

         To říkám že peníze jsou prostředky chudých, v tvorbě cifer jich je tolik že by koupily dvacet planet se vším všudy.

        • proud napsal:

         Njn,reseni je jen jedno,zrusit je,zabrat je je malo,pak je vzdycky jen otazkou casu kdy si nekdo nejak opatri dostatecnou sumu a zacne za ni delat bordel.Jenze jak je videt,branej se tomu jedinymu moznymu reseni i otroci sami :-))))))))))))))))))))))

  • Ďuro Trulo napsal:

   Martine!
   Volba Zemana není pouze volba presidenta ČR, v tom je opravdu nepodstatná. Je to ale volba způsobu globalizace jevropy do globální vesnice zvané svět. A tu lze provést buď kultivovaně, postupně při respektování kulturních, náboženských a ekonomických zvyklostí nebo razantně, výnosy jouroblahorodí a tvrdými represemi jourootroků neplnících příkazy. Vol drahoše a pochopíš co to je GP (globální predátor). Pokud nemáš děti a nechceš je mít (tak jako katolické buzny putny), můžeš volit co chceš (jakékoliv zlo dobré zlo).
   Ďuro Trulo

 4. proud napsal:

  Nevim jak ty,ale ja jasne videl jak to ma Horacek s tim panem s fotkama merkelovy a podobne,krasne domluveny,herec u kteryho bylo dobre videt,ze hraje.Nejdriv se mu nalibily smajlici,ale pak po dne s pompou vyvesoval………….. Ale je to tak jako tak jedno,kterej kasparek kde bude,dokud budou jen kasparkama a tema budou dokud bude existovat „seda nadvlada“.Jedinej rozdil kterej vidim,je hodnej-zlej policajt.Delat budou oba co se jim rekne,jinak ani nemuzou………..

 5. Vladislav po přestávce napsal:

  Přátele, pokud jste i vy slušní lidé, volte slušného člověka – pana Drahose. Nepije (temer), nekouří, poslouchá uz 43 let věrne svou zenu, muzatku dominu, nekleje, neurazi, mluví slušne. Připomíná mi soudruha Husáka.
  Presne takového potřebujeme. Jen se podívejte, kam az to muzou slušní lidé dotahnout – treba vegetarián a milovník zvířat a děti Hitler, ve srovnání se sprostym, alkoholem a doutníky věcne cpicim Churchillem.
  Slušnost nade vše, o tom nemuze byt pochyby.

 6. Petr C napsal:

  A soulozi?

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Urcite ano, ale jsem přesvědčen, ze celých 43 let pouze s manželkou, zásadně na misionáře a vzdy pouze na základě jeji přímé žádosti. Je to přece slušný člověk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!