Hrozí ČR barevná revoluce?

tyrkysova-revoluce-v-ostrave_denik-w630MAGIE BAREVNÉ RECOLUCE

V souvislosti s volbou prezidenta začali dobrovolníci volebního štábu Pavla Fischera roztáčet vlastní, český Majdan. Nevěřil jsem, že je to možné, ale bohužel se to skutečně stalo a pokračuje dál. Aby tedy bylo jasné, o co se tady jedná a jak může vše  případně skončit, zrekapitulujme si technologii a scénáře "barevných revolucí". Přitom můžeme vycházet z historických zkušeností z již realizovaných akcí.

Nejprve je třeba říci, že "barevná revoluce" je operace, jejíž významnou součástí je tzv. ceremoniální magie a nejedná se pouze o organizaci událostí a manipulaci s lidmi.  Scénář "barevné revoluce" má po několika opakováních již dobře zafixovanou matrici, takže již pouhý název je podle všeho způsobilý spustit odpovídající scénář, případně čerpat energii z již existujících egregorů.

Scénář asociovaný v matrici s pojmem „barevná revoluce“ obsahuje tyto základní prvky:

 • Nenávist
 • Masové rituály (podrobněji viz níže)
 • Zpochybnění výsledku voleb
 • Státní převrat
 • Násilí a zabíjení
 • Občanská válka

Matrice barevné revoluce je výrazně destruktivní, obsahuje násilí a zabíjení. Energie nahromaděná v egregoru již v jeho počátečních fázích může být značná, proto si dobře rozmyslete případné individuální akce, abyste nepřišli k úrazu.

Magická složka „barevné revoluce“

Fáze 1 - vytváření egregoru

V první fázi magické operace se vytváří egregor a hromadí počáteční energie.

Konkrétní egregor „tyrkysové revoluce“ byl počat v lůně římskokatolické církve. Začal jako kampaň na podporu Pavla Fischera, kterou šířili a šíří dobrovolní aktivisté, zejména pomocí facebooku. O jiných sociálních sítích není autorovi nic známo, případné informace uvítáme.

Zapojení katolické církve není náhodné. Ze všech českých náboženských společenství (kromě pravoslavného) je nejobřadnější a její členové se v ceremoniálních událostech cítí „jako doma.“

Prvním symbolem egregoru se stala zkratka "PF 2018" (Pavel Fischer 2018). Dalším symbolem je barva, a to tyrkysová (modrozelená).  Později byla značka PF 2018 doplněna plným názvem: "Tyrkysová revoluce 2018".

Energie egregoru se vytváří a doplňuje vybuzením emocí davu.  Počáteční energie tohoto egregoru pochází, jak jinak, hlavně z nenávisti vůči prezidentu Miloši Zemanovi, a je živena notorickými pomluvami a urážkami.

Fáze 2 - posílení egregoru, aktivace davu

Do dalšího posilování egregoru je potřeba zapojit dav, který se sejde na jednom místě a vytvoří emoční energii. To se pravděpodobně poprvé uskutečnilo večer ve čtvrtek 10.1.2018 v Praze na Palachově náměstí. Z události existuje na facebooku krátký video záznam ve facebookové skupině Tyrkysová revoluce 2018.

Na videu jsou vidět všechny "povinné složky" matričně-egregoriální ceremoniální magie: barva, obrazová symbolika (nápisy PF2018, symbol mávající ruky), píseň "Tyrkysová revoluce", klátivý, rytmický společný pohyb.

 

Fáze 3 – nasměrování egregoru

Po prvním kole prezidentské volby Pavel Fischer nepostupuje a již aktivovaný egregor se "přesměrovává" na Jiřího Drahoše. Je to poměrně jednoduchá operace, v hysterii po prvním kole voleb to jde jako po másle. Příznivci všech ostatních protikandidátů se až na velmi řídké výjimky „nabalují“ na Jiřího Drahoše, rozdíly v profilu, programu či názorech nikoho nezajímají. Tím se vysvětluje, proč byli v kampani k prvnímu kolu všichni kandidáti nevýrazní a málo konkrétní – nevědělo se, kdo postoupí do druhého kola, a proto museli být všichni vzájemně zaměnitelní.

Díky facebooku, který ukazuje jenom příspěvky vašich „přátel“ proběhly tyto tři úvodní fáze zcela nenápadně a v podstatě nikdo mimo okruh katolické církve je nezaznamenal. Nicméně egregor vstupuje do veřejného prostoru s poměrně značnou silou. Podle počtu hlasů (zhruba 500.000) to vypadá, že za Fischera hlasovali téměř všichni katolíci s volebním právem. To je už od začátku velmi silný náboj.

Dosud jsme popisovali již proběhnuvší události. Nyní následuje popis dalších stupňů magické složky barevné revoluce, které podle „pravidel žánru“ teprve musejí přijít.

https://www.facebook.com/TyrkysovaRevoluce2018/

Fáze 4 – nasměrování nashromážděné negativní energie

Až do druhého kola volby bude nashromážděná negativní energie využita k masovému hysterickému útoku na Miloše Zemana s cílem způsobit mu kolaps a smrt.  Na egregor se postupně napojují nekatolíci, kteří sdílejí podporu Drahoše.

Tato fáze začala hned v pondělí ráno. Dovolíme si jedovatou poznámku: kdyby se objevila taková záplava sdílení a příspěvků na Facebooku ve prospěch Zemana, okamžitě bychom se dočetli ve všech českých i zahraničních médiích, že je to práce „placených prokremelských trolů.“

Pokud Zeman přežije následující dva týdny a bude zvolen, energie bude nasměrována na zpochybnění výsledku voleb. Zasáhne slabé články. Poctiví lidé, kteří by za normálních okolností podle pravdy potvrdili, že volby byly v pořádku, začnou říkat neuvěřitelné věci. Zhysterizovaný dav bude všemu věřit, protože emoce již dávno převážily nad racionálním uvažováním.

Fáze 5 – rituální lidská oběť

Příprava: zahraniční (ale i naše) média začínají informovat o "obavách z násilného vývoje", "obavy z nasazení ozbrojených složek proti protestujícím" a podobně.  Přitom k násilí samotnému zatím nikde nedochází, ale zprávy v médiích se je snaží předstírat nebo vyprovokovat. Někdy i vymyšlenými zprávami o násilných střetech.

V této fázi je potřeba za každou cenu zabránit vzniku násilí, a to tím, že nebudete nikam chodit a nebudete se nikde zapojovat do žádných "debat".

Následujícím povinným prvkem ceremoniální magie je již samotná rituální lidská oběť. Může se jednat o cokoliv – přímé zabití, nehoda (ušlapání, dopravní nehoda) i například fiktivní mrtvola (všeobecně známý „student Šmíd“ Petra Uhla z listopadu 1989).

Poté, co v roce 2017 dostaly Bílé přilby Oscara za natáčení "dokumentárních filmů", můžeme v tomto směru očekávat velmi kvalitní "produkci.

Fáze 5 – další hromadění energie

Po rituální oběti následuje čas rituálního truchlení. Je to čas velkého emočního vypětí, zpěvu smutečních písní, hymny, případně vzniku nových egregoriálně matričních symbolů (respektive magičtí operátoři mohou zapojit do procesu takové matričně-egregoriální symboly, které vhodně posílí zamýšlený vývoj scénáře). Je možné, že se v tuto chvíli objeví symbolika svatého Václava.

Fáze 6 – přechod do aktivní fáze násilí

Po úspěšném nahromadění energie ve fázích 4 a 5 dojde v poslední fázi k rozpoutání násilí, chaosu (s úmyslem vyvolat „řízený chaos“) a architekt celého projektu začne realizovat konečné cíle, o kterých v této chvíli můžeme jen spekulovat.

Jiří Malý, Aliance národních sil

Zdroj:

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/01/15/Hroz%C3%AD-%C4%8CR-barevn%C3%A1-revoluce-1%C4%8D%C3%A1st
73 Komentářů k Hrozí ČR barevná revoluce?

 1. fidelo napsal:

  Poučili se. Navazují na nejlepší tradice absurdních dramat Václava Havla:
  Je skutečně zábavné pozorovat, jak politici, novináři, politologové a aktivisti, kteří nás stále označují za xenofobní a nacistické zfetované čecháčky ohrožující demokracii, se nás náhle snaží přesvědčit, že pan Drahoš je stejný jako my, a že když ho zvolíme, tak tu (jejich) demokracii zachráníme.

 2. Rocco napsal:

  Jiří Drahoš je lhář zejména v tom, že je nezávislý kandidát!

  Skrývá před voliči, že je kandidátem ČERNOPRDELNÍKŮ = KATOLICKÉ CÍRKVE, respektive jejího politického křídla, trojklonu LIDOVCI/TOP09/STAROSTOVÉ.

  Kněží v kostelích doporučují věřícím, že mají volit Drahoše (před 1. kolem jim doporučovali Fischera a Drahoše).

  "Jiří Drahoš o sobě říká, že je nepraktikující katolík, ale Desatero a evropské židovsko-křesťanské kořeny jsou pro něj přirozeným a solidním základem. Jak dále uvedl, celý život jej provází záliba v hudbě, která povznáší ducha a proto dlouhá léta zpívá v pěveckém sboru." (sboru Canticorum iubilo)

  "Drahoš: Jsem pokřtěný, ale nepraktikující katolík. Tatínek byl z husitské církve z Proseče u Skutče, maminka byla věřící katolička z Jablunkova. Otec jako učitel samozřejmě do kostela nechodil, maminka ano."

  http://www.christnet.eu/zpravy/28591/evangelici_podporili_jiriho_drahose_v_predvolebni_kampani.url

 3. Jana napsal:

  Drahoš je had , falešný sebestředný , manipulovatelný , proto si ho také vybrali . On je úplně mimo realitu , žije na jiné planetě , proto volím Zemana !

 4. proud napsal:

  Me podle ksichtu spis prijde jako hodne vychcanej realista(samozrejme pro sebe).

 5. Honza napsal:

  Nereaguji na tento článek, reaguji na předvolební články na tomto webu jako celek. Domnívám se, že zveřejňování jednostranných článků ve prospěch někoho z kandidátů příliš nesvědčí o snaze o objektivitu. Nedivím se, že se na účtu tohoto webu potom sejde tak málo peněz. Chápu ale, že strach může být silný hnací motor našich životů. Ne však příliš konstruktivní. Spíše zaslepuje. Bohužel...

  • houbeer napsal:

   ale to neni ve prospech nekoho ty pane chytrolin. podsouvas lzi. to jsou informace o nekom a tak s rozhoduj vlastnim usudkem,jako jini,nemusis byt preci vlezdopr....jo to uz tu bylo od jinych,shazovani fin.prispevku na nwoo a kolem toho nabalovani blata...

  • proud napsal:

   Napis clanek o nekom jinym a nebude to jednostranny.Co admin ma,to da...........neni to na nem ale na nas.

   • houbeer napsal:

    ale tak jasne ze to je na adminovi - urcite ma na vyber clanku od ,,novinaru,, co web unese.jenze si proste vybira,tak jako to delaji vsichni sefredaktori.vsak si muze na jinych webech precist oslavne ody na Drahose a tady zase nejake info o nem a jinde zase cosi o Zemanovi apod. podsouvat adminovi jakousi neobjektivnost je blbost na ntou.to se rychle odkopal,honza

  • Maroš napsal:

   Dobre - ako je zo zákona stanovené % kvórum na to, aby prezidentské voľby boli vôbec platné? Narážam na cielenú ignoranciu nechcených kandidátov vôbec. Pokiaľ je jedno, že vyše 50% nepôjde voliť - no tak to vždy dopadne nejako = je fuk koho volíte - nakoniec vždy zvolíte NÁS!

   • proud napsal:

    Dopadne to jak je potreba at uz jde volit ,nebo nejde volit kolik lidi chce,dokud je to relativne dost procent,dokud to procenta jsou,situace by se zmenila,kdyby nesel az na par jednotlivcu nikdo,zrejme.Ale ber to tak,ze je i celkem jedno kdo vyhraje,maji paky na to aby kazdej slapal jak potrebujou.Muj nazor.

    • proud napsal:

     Vychazim z toho,ze se snazim na vec divat z mista "hlavniho sefa".Kam by prisel kdyby si lidi delali co chteji,ze? Proto se stara aby si jen mysleli ze muzou a delaji ;-)

    • Roman napsal:

     Nezvyknem reagovať na články, ani komentáre, hoci niekedy sú na zamyslenie z rôznych dôvodov. Chcem sa však vyjadriť k udalostiam, ktoré prebiehajú na politickej scéne u vás. Vidím to z pohľadu svojho, takže necitujem tu nikoho. Osmičkové roky boli vždy pre Československo prelomové alebo aspoň zásadné a vždy sa najdôležitejšie veci odohrávali v Prahe. Nie v Bratislave, ale v Prahe. Preto som nikdy neuznal a neuznám rozdelenie našej vlasti a každý kto činí opak mal by visieť za vlastizradu. Zeman je predstaviteľom vlastenectva a bojím sa, že je jediný, rád by som sa mýlil. Ak padne Praha v nejakej revolúcii padne i Slovensko Nedovoľte prosím, aby v Prahe vyhral niekto, kto Vás predá. Tu nejde len o Zemana alebo Drahoša, ale o budúcnosť, ktorá bude mať vplyv na celú V4. Držte sa. Nech vyhraje vlastenectvo,

     • petr napsal:

      Jestli ta osmička není jen nějaká okultní symbolika globálního prediktora. Vzkaz těm co tomu rozumí.
      Podobně jako používá čísla 11 a 22.

 6. Rocco napsal:

  Možná také management jinak. Nově, tyrkysově. :-D

  Frederic Laloux je autor knihy Budoucnost organizací, 389 Kč (2016).

  https://www.martinus.cz/?uItem=259126

  S převratným tempem změn začínají zanikat zastaralé způsoby organizace práce. Ty kladly důraz na poslušnost a opakování prověřených postupů, což v digitální době není už efektivní.

  V knize Budoucnost organizací ozřejmuje několik úrovní modelů lidského uvažování od magické přes mytickou, racionální až po integrální. Každému vnímání světa odpovídá určitý styl vedení organizací.

  Frederic Laloux symbolicky přiřadil modelům řízení organizací různé barvy:
  ČERVENÁ - označuje šéfy organizací, kteří potřebují demonstrovat sílu (dnešní gangy a mafie)
  ŽLUTÁ - charakterizuje stálost, důraz na formální role (církve, armády a školy)
  ORANŽOVÁ - charakterizuje dnešní korporace
  ZELENÁ - charakterizuje pluralitní organizace Zappos, Semco, Southwest a další firmy, které dnes obdivujeme kvůli jejich výjimečné svobodné firemní kultuře. Zappos je firma, která prodává boty a staví na principech svobody. Nesnaží se o maximalizaci zisku, ani o tržní nadvládu, jejich cílem je štestí zaměstnanců firmy a zákazníků Zapposu. Zelený model si uvědomuje dopad Oranžového přístupu na lidi a společnost: posedlost materiálními statky, sociální nerovnost, ztrátu funkce komunit. Zelený pohled je vnímavý vůči pocitům lidí. Přichází s názorem, že všechny pohledy si zaslouží stejnou míru úcty. Usiluje o férové zacházení, rovnost, harmonii, spolupráci, konsenzus a komunitního ducha. Oranžový model dnes stále převládá v ekonomickém i politickém prostředí, je Zelené uvažování značně rozšířené v akademických kruzích, v neziskových organizacích, mezi sociálními pracovníky a komunitními aktivisty.
  TYRKYSOVÁ - autentická, integrální, oproštění se od ega. V Evoluční – Tyrkysové fázi se učíme snižovat naši potřebu ovládat události i lidi. Začínáme věřit v to, že i když se stane něco neočekávaného nebo když uděláme chyby, tak všechno dobře dopadne, a pokud to dobře nedopadne, dal nám tím život příležitost učit se a růst. Mnoho lidí přecházejících na tuto úroveň se začne věnovat činnostem jako meditace, bojová umění, jóga, nebo třeba jen procházky v přírodě, které je dovedou na klidná místa, kde uslyší svůj vnitřní hlas a jeho rady. Lidé, kteří žijí na základě tohoto pohledu na svět, dosahují hlubší úrovně vnímání vlastního poslání a jsou schopni se mu beze strachu věnovat. Mají své ego pod kontrolou, a tak se neobávají selhání, ale spíše toho, že to nezkusí. Lidi na Tyrkysové úrovni Clare Graves s oblibou popisoval frází „člověk, který má ambice, ale není ambiciózní“.

  Tyrkysová evoluce odpovídá Maslowově seberealizační úrovni.
  Maslow i ostatní autoři se každopádně shodují, v tom, že posun od Zelené na Tyrkysovou úroveň je v rámci lidské pouti obzvláště významný – dokonce natolik významný, že Graves a po něm William Torbert i ostatní označují všechny úrovně po Zelenou jako uvažování „prvního stupně“ a všechny další fáze počínající Tyrkysovou jako uvažování „druhého stupně“. Přechod ke Konformnímu – Žlutému pohledu například přichází, když si člověk na Impulzivní – Červené úrovni internalizuje pravidla, která mu umožní oprostit se od potřeby impulzivně uspokojovat své potřeby, a přechod k Aspiračnímu – Oranžovému pohledu přichází s distancováním od Žlutých skupinových norem. K přechodu k Evolučnímu – Tyrkysovému vnímání dochází, když se naučíme oprostit se od svého ega.

  Kapitalistický sociolog Laloux chce oblbnout zaměstnance TYRKYSOVÝM OPROŠTĚNÍM OD EGA, VYMÝVÁNÍM MOZKŮ JÓGOU, BUĎTE HYGGE, BUĎTE COOL, BUĎTE KLIDNÍ, O NIC NEBOJUJTE. Frma ale není zaměstnanců, vlastní ji kapitalista, tak hlavně žádný socializmus nebo družstevní podniky (coops).

  https://modernirizeni.ihned.cz/c1-65696560-tyrkysove-organizace-jsou-jako-zive-organismy
  http://slusnafirma.cz/blog/evolucni-tyrkysove-organizace/
  wiki Zappos - svobodná firma zbudovaná na zelené louce

  • Eschatolog napsal:

   ctu vas text s napetim, co z toho vyleze a ejhle ZELENA je super, hlavne kdyz to plati oranzovi , haleluja

 7. Maroš napsal:

  "Odborná" rozborka-zborka "dezinformačných" webov!
  https://www.stream.cz/fenomen/10020814-cemu-vsemu-verime-tomu-neuverite
  "Ještě něco ke zmíněným reklamám na webových stránkách údajných ,,konspiračních a dezinformačních webů“. Reklama se zobrazuje každému uživateli podle toho, na jaké chodí weby a co na internetu vyhledává. Že údajného ,,odborníka na datovou žurnalistiku“ nenapadne ani promazat cookies poté co někdo evidentně koukal přes tento ntb na porno, nebo vyhledával prostitutky a pak řekne že si to tam dané weby vložily samy, je opravdu zábavné. Je to tam krásně vidět v čase 04:35. A pokud je to ntb slečny Vrbasové, o to vtipnější celá věc je…"
  http://tadesco.cz/dekujeme-vam-za-vybornou-reklamu-uvadime-nektere-veci-pravou-miru/
  http://tadesco.cz/dulezite-vasi-volbu-prezidenta-se-snazi-zmanipulovat-i-podprahovymi-daty/

 8. Maroš napsal:

  Opakujem sa, ale je to v plnom kontexte s článkom
  Teal Swan – Duchovní obcházení
  https://www.youtube.com/watch?v=Ra_31M8jWwU
  Inak -na You Tube sú 2 filmy "o čestovateľoch v čase" - Smaragdová zelená a Rubínová červené - o tom, čo sa mohlo, či nemohlo v revolučných obdobiach nejako banálne ovplyvniť - v zmysle efektívnejšieho napĺňania určitých plánov.

  • proud napsal:

   Cestovani v case je vecny a vdecny tema :-)))),Zvlast kdyz vezmu cas jako spornou "snadvelicinu".K tomu prichazi dalsi problem,i kdybys cestovat v case mohl,mohl bys cokoliv menit a zmenit,nebo bys mohl bejt jen pozorovatelem? Umim si celkem dobre predstavit ten bordel,kdybych mohl do minulosti i budoucnosti a mohl ovlivnovat deni,pocitam ze bysme tu jako lidstvo v takovym pripade asi dlouho nebyli. Tot otazka ;-)

 9. jan nowak napsal:

  přečtu si to pozdě-ji.. wwy-dwě Paka..
  ..Maroši i proude !
  ADMIN

 10. .lak napsal:

  Tady to máte / o nás bez nás, prostě MNICHOV

 11. petr napsal:

  Ale houby církev. To je čistá práce havloidů a americké rozvědky. Že k tomu využili zednářskou KDU-ČSL a její naivní křesťanské voliče, to je zcela zjevné. Prostě každý kandidát byl cílený na určitou skupinu lidí. Topolánek na tupé pravičáky, drahoš na vzdělané idioty, Fišer na katolíky, protestanty a umírněné havlisty.

 12. proud napsal:

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/patri-babis-a-faltynek-do-rukou-policie-zprava-olafu-je-venku-41440?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home , hele,revoluce nerevoluce,vzdyt uz je to na posrani:-))))))))))))))))))))))))) Rozhovor pro divaky.TG Masaryk varoval pred intrenetem aniz vubec znal co to je,tvrdi "slavnej pirat" a cumi do mobilu,nesmite se dozvedet co je v trestnich spisech na cleny vasi vlady(uz jen ze neco takovyho existyuje a stale je to vlada,ze?).Ja bych byl pro takhle blby stado zlikvidovat,vzdyt uz musime bejt pro smich snad i patnikum u silnic:-)))))Cas 4:15 az 4:50

  • proud napsal:

   Jestli jsme schopny tolerovat tyhle komedianty,a kralovsky je platit,pak nemame uz pravo na existenci,hodme si to dobrovolne:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Honza napsal:

    I prestoze jsi mne bez diskuse a hlubsiho zajmu o muj nazor poslal do pice, myslim, ze by te byla skoda;-) Podobne jako Zemana, kdyby mel umrit ustvan svymi pseudooporadci.

    • proud napsal:

     To je prave ten problem kdy si kazdej mysli ze ho nekdo nekam posila,je nastvanej na nej a nechce chapat,ze se odesila sam,jen to ten druhej za nej rekne nahlas :-)))

     • Honza napsal:

      Nesouhlasim s tebou. Napsal jsem pouze svuj nazor. Netvrdim, ze 100pro idealni. Je to ale duvodem druheho cloveka v diskusi posilat do pice? Pro mne ne, pro tebe ano. Mame zrejme nasazenou jinou latku ve vnimani toho, co je to respekt k druhemu a jeho byt treba ne idealnimu nazoru. Nesouhlas se da vyjadrit treba slovy "nesouhlasim" a uvest duvod. Nic ja s timto webem koncim, komunikace na urovni primitivniho osocovani druheho za nazor pro mne nema smysl.

    • proud napsal:

     Hlubsiho zajmu nebylo treba,vyjadril ses jasne,ze za clanky na NWOO muze admin a dava podle sebe jednostranny.Nahodou ho znam a vim ze se spoustou kravin v clancich rozhodne nesouhlasi,jenze vyznava jak to ma bejt,kazdej at si napise co chce,v diskusi mu to pak daji,nebo nedaji sezrat lidi a libi se mi na nem,ze z toho sebe nevyjima,viz a viz treba ono bitcoinovy extempore:-)

     S vama je to lidi tezky,na tv a media co manipulujou si stezujete a kdyz se vam predlozi nestrannej web,stezujete si taky,tak co s vama? :-))))))))))))))))))))))

     • Honza napsal:

      Nestrannej web? Posli mi prosim link na clanek na tomto webu, ve kterym se o Drahosovi pise aspon neutralne. Ja jsem ho nenasel a priznavam, ze ten pruzkum nebyl asi 100%. Diky.

      • proud napsal:

       Nepletes si nestranny s nestrannosti? ;-).Napis oslavnej clanek na Drahose a bude tady taky,ale za to co ti na to napisou lidi si poneses pochopitelne odpovednost sam:-).Porad to nechapes? ;-)

       • proud napsal:

        Kde nic neni,ani cert nebere,autori co budou o kretenech lhat na otevrenym webu kde to dostanou sliznout,a zadarmo,se moc nehrnou:-))))))))))))))))).Podivej treba na Kasuku a Slabecyouse,nebo co to je:-)))))))))))))))),jak dostavaj po riti za svoje pitomosti:-)))))))))))))))

        • proud napsal:

         Ale jedno jim priznam,maj odvahu parazita,neprestanou a neprestanou,i kdyz jsou lyncovany :-))))))))))))))))))))

      • Maroš napsal:

       Honza - ty žiješ na Marse? Toto tu nie je kaviareň "objektívcov"! Keď je niekto kokot už na prvý pohľad, tk na ňom nemám chuť hľadať jeho "dobré stránky"! Vy z 9 miliónov Čechov viete nájsť akurát pár chrapúňov - Drahoša vrátane? Načo je vám napríklad tá pojebaná židovská Mensa - ktorá združuje ľudí s IQ nad 130! ???
       No lebo Protokoly - "Najschopnejšieho z Gójimov zabi!"
       Tak sa vás kurva všetkých pýtam - vôbec vám niekedy napadlo - hľadať budúcich štátnikov v análoch Mensa?!
       No nemohlo vám to napadnúť - keď máte IQ húpacieho koňa!

     • Honza napsal:

      Mozna se mylim a nejakej takovej clanek od pana Peroutky tady existuje;-)

 13. Don Chichot napsal:

  17x vyskytující se slovo "egregor" v jeho různých variantách mě zaručeně odrazuje od čtení, až nejsem příznivec Drahoše nebo Fischera a po revoluci jakékoliv barvy nevolám...

  • proud napsal:

   Nedivim se,kdyz o tom "fenomenu" nemas ani paru,presto te vlastne vede celym tvym zivotem podle svyho,prave diky tomu ze o tom nemas ani zdani ;-).Jeho vyhodou je,ze si pak myslis ze sis na vsechno vlastne prisel sam ;-)

 14. Maroš napsal:

  Drahoš sa nezúčastnil debaty v TV Nova, ktorú moderoval Korateng. ???
  http://tadesco.cz/prezidentsky-duel-puvodne-chtela-odvysilat-tv-nova-kandidat-jiri-drahos-debatu-odmitl-i-proto-moderatorovi-reyi-korantengovi-usedl-sam-prezident-milos-zeman/

  Korateng? Podprahové multikulti procesy, ktoré prebiehajú na pozadí! Lebo o Zemana v skutočnosti ani nejde!. FAREBNÝ Korateng tak V PLNEJ MIERE NAHRADIL DRAHOŠA!!!

  • houbeer napsal:

   cus maros,jsem uz kouknul na to tadesco jak sem davas ty od-kazy a tedy az na par vzletnych slovicek semotamo me to odpuzuje.ale tak ked sa hlasi k tem ,,pravym evropskym hodnotam,, tak asi proto maji takovou sledovanost,hej?

   • Maroš napsal:

    Houbeer - odkedy si sa "ako hipisák" vrátil zo Španielska do vlasti - teda do systému - SI AKÝSI DIVNÝ! Som vždy myslel, že 1/ na systém serieš, 2/ ostatní ťa nezaujímajú /lebo tí ostatní systém vlastne vytvárajú/. Takže - položil si otázku - "prečo majú takú sledovanosť" - položím otázku aj ja - majú /systém/ niečo NA TEBA? Odkedy ty hovoríš druhým - aby čušali?

    • houbeer napsal:

     system nemuzu vynechat,paklize jsem v kontakte s lidmi a ja jsem vzdy byl socialni clovek-proto to poznavani komunit a ziti pobliz...a tudiz na lidi rozhodne neseru,naopak,zase ziji v komunite.male,ale pohyb tu je,narozdil od samostatne chaty,ci domu kdekoliv ,,na vsi,,-z cech jsme odjeli i z toho ze lide kolem nas v te dobe sli kazdy jinam a my uz chteli tu komunitu.spolecne misto.oblast,sousedstvi....
     ostalo par kamosu,,na dalku,, ale vsichni jsem zjistoval postupne to vidi presne opacne da se rict jako ,,my tady,,(dezinfo,ruska propag. apod.)-jsou to supr lidi,vazne,jenze tak nejak se rozchazime v pochopeni zakonitosti politiky,financi,nadvladu zle moci(at uz vedome ci nevedome),nevim cim to je presne,ano poznal jsem par lidi a zazil neco,mam na zdejsi pomery dost arabskych,,znamych,, a velice dobrych zazitku s lidmi z muslimskeho,ci africkeho sveta a sveta vubec.ale to ze me nedela multikulti masakristu,naopak.....
     co na me maju? tak maju na me nasi velkou rodinu!ale zkouset to hydra bude a zkousi vsude-uz neziju v horach....
     jen jsem tady,pac nehodlam chodit nikam jinam,jen vyjadrit tobe konkretne svuj nazor,neja me to tadesco odradilo po par momentech vnimani-cteni.tot jen ma zkusenost.hlavu vzhuru a ruce k dilu.

     • proud napsal:

      Je to prosty,jednoduse cejtis z tadesca tu fales uz na dalku ;)

      • houbeer napsal:

       Nevim proude jestli je to fales,ci co.ale prijde mi to trochu jako hnani stada zase nekam ale nerika se kam.

       • Petr C napsal:

        Houbeer, vetsina lidstva stadem byla, je, bude. Bude je potreba vzdy vest. Chce to jen dobreho nahonciho a par psu kteri umi nahanet. podivejte se treba na modu, nejaka podvyziva predstavi nejakou pytlovinu, lide ji musi nosit. Podivejte jak zerou herce, sportovce, zpevaky. To stado nikdy nezmenite. Lidi vybocujici z tohoto sveta vetsinou poznate ze se stabilne potkavaji na alternative, ale kolik takych je?

       • proud napsal:

        Ake rika,nedavals pozor,je to specialista na paniku a konec sveta:-)

  • Maroš napsal:

   Kalergiovské "hókusy pókusy" - ako dlhodobé globalistické plány!
   "Ona to totiž byla zkouška českého diváka nasadit někoho smojí barvou kůže, takže mě mohli kdykoliv stáhnout."
   Poznámka - komu zachutí práca v TV, popularita a vysoká mzda a "bokovky" - ten je už správne uvarený na to, aby urobil čokoľvek - aj "v záujme" svojej rodiny, aby o túto prácu snov neprišiel! To je základný manipulatívny prostriedok /na 4. priorite/ s takouto verejne známou osobou - ktorá potom moderuje nie "len" nejakú reláciu, ale najmä názory občanov - divákov. Už len to, že v predvolebnej debate je farebný moderátor "samozrejme" postavený do role "rovnocenného" partnera S PREZIDENTOM - je manipulácia a symbolizmus! Pretože prečo tento rozhovor so Zemanom /"Drahošom"/
   nemoderovala biela Češka Bohryová? Aj s patričným dekoltom?!
   https://sip.denik.cz/celebrity/moderator-rey-koranteng-20110818.html

   Islamizačné "hókusy pokusy"
   Nevěsta Džihádu. Sk. dabing drama 2016
   https://www.youtube.com/watch?v=GCt5nCPyQxo

 15. Maroš napsal:

  "„Umíme přímo zachytit, jaké mají ti další lidé emoce a čemu věnují pozornost. To je založeno na přímých vazbách mezi našimi mozky a mozky dalších lidí a mezi jejich mozky a mozky našimi. Nazývám to mezimozek,“ vysvětluje."
  "Profesor Tatum říká, že obzvláště důležité je, aby se lidé už teď vyrovnali s důležitostí podprahových podnětů, jelikož se dostávají do ohrožení, že ty jim rozvrátí zvyšující se nárůst video-callů a dalšího technologického vývoje posledních let. Profesor Tatum tvrdí, že takovéto konverzace jsou nezbytně daleko méně významné, než ty tváří v tvář, protože: ‚Ta emotivní nákaza se sice přenáší rychlostí světla, nikoliv však rychlostí elektronické transmise. Vizuální vstup tváří v tvář je doprovázen zvukem, gesty, vůní potu i možnými doteky a určitým propojením.‘"
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11941-telepatie-realna-wifi-lidske-mozky-profesor-prinasi-dukazy

  • proud napsal:

   Kez bysme radeji kazdej umeli pouzivat radne vlastni hlavu,bylo by to vsechno mnohem jednodussi a pruhlednejsi,aniz by se nam do ni dostal kdekterej "kazatel cehokoliv" !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!