Injecting Aluminum – Vpichování hliníku

injectingaluminium

Pokud chcete zajistit bezpečný a zdravý vývoj svého dítěte, nebo se sami chystáte podrobit individuálnímu očkování, tak by tento dokumentární film neměl uniknout vaší pozornosti. Hlavním posláním celého dokumentu je upozornit na závažné zdravotní komplikace, které vznikají po aplikaci vakcín s adjuvantem hliníku. Také se můžete dozvědět, kdo je skutečným vlastníkem firem (Sanofi) vyrábějících očkovací látky (např. L’Oréal, Nestlé), proč z trhu zmizely vakcíny, kde jako adjuvant byl použit fosforečnan vápenatý, jakým nestoudným způsobem probíhala oficiální vědecká studie vakcín s přítomností hliníku a proč zástupci francouzského sdružení E3M museli držet protestní hladovku před ministerstvem zdravotnictví?

Toto jsou ve zkratce jen základní otázky, na které se vám pokusí v dokumentu odpovědět fundovaní odborníci z řad vědeckých pracovišť.

Informujte prosím o tomto dokumentu své pediatry a ošetřující lékaře ve svém okolí, upozorněte na něj také senátory, poslance Parlamentu ČR a členy zdravotního výboru Poslanecké sněmovny ČR. V tuto chvíli je potřeba vyvíjet tlak na osoby a instituce, které mohou zásadním způsobem ovlivnit bezpečnost vakcín a tím zabezpečit zdravý vývoj našich dětí.

Dokumentární film Injecting Aluminum – Vpichování hliníku, vznikl díky dobrovolným finančním příspěvkům široké veřejnosti. V dokumentu účinkují odborníci na toxicitu hliníku z Anglie, Francie a Izraele.

* prof. Christopher Exley
* prof. Romain Gherardi
* prof. Jérôme Authier
* prof. Yehuda Shoenfeld
* Dr. Nicole Donat
* pacienti – oběti očkování vakcínami obsahujícími hliník
* a ďalší

Velké veřejné poděkování za edukační činnost v oblasti očkování patří kolektivu pracovníků, kteří obhospodařují webové portály, mezi které patří: SlobodaVockovani.sk, RizikaOckovania.sk, Ockovanie.org, Vakcina.szm.com, SvobodaVockovani.cz, Rozalio.cz, PoOckovani.cz, ProVolbu.cz a RizikaOckovani.cz.

Injecting Aluminum – Vpichování hliníku (2017/SK titulky) – 1. část


Injecting Aluminum – Vpichování hliníku (2017/SK titulky) – 2. část

Zdroj: http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/injecting-aluminum—vpichovani-hliniku–2017-sk-titulky-.html
9 Komentářů k Injecting Aluminum – Vpichování hliníku

 1. .lak napsal:

  Humus a nikdo to neřeší, kompentetně. Zisk molochů na prvním místě, šmejdi. Zatracené navrch právnických osob a zájmových institucí. Dá se s úspěchem pochybovat o rozumu kolektivně a ohledy na jednotlivce jsou jen formou starosti bačů a to jim křivdím.
  https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI time 19:23

 2. odkazy napsal:

  Tady máte odkaz na videa. Pak už stačí přes následující stránku stáhnout.

  http://rutube.ru/play/embed/10854768

  http://rutube.ru/play/embed/10854737

  https://getvideo.at/en/faq/how-to-download-rutube-video

 3. Definitiva napsal:

  A politici mlčia a mlčia a občania ich volia a volia, donekonečna, až do svojej záhuby.
  Občan dal politikom moc do ich rúk a ani pod hrozbou otroctva a smrti občan nie je ochotný si túto moc zobrať späť a byť zodpovedný za správu vecí verejných a stvoriť priamu demokraciu, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
  Človek má so zvieratami viac spoločné, ako si myslí. Stádovosť ľudstva je iba jedna zo spoločných vlastností. Vlastne tie spoločné vlastnosti vyplývajú zo stvorenia, pochádzajú od Stvoriteľa.
  Stvoriteľ dal človeku veľký mozog, lebo iný nemal, ale tento mozog nie je využívaný. Na činnosť otroka postačuje aj mozog sliepky, alebo včely, nažerú sa a trafia domov.

 4. pepe napsal:

  Proc chces burcovat nekoho kdo v tom jede?plan je jasnej,zredukovat planetu a jeste nez chcipnes tak z tebe bude docela dobra pokladnicka.Ti kdo to vi nebo se o to zajimaji je dobre ale to je tak vse co s tim kdo udela.Varianta jedna,ze jsou ve vakcinach i protilatky ktere te ochrani pred vypusteni viru kde nenaockovane poslusne ovce a otroci prezijou a budou slouzit.Nebo naockovani blbci zhynou jelikoz jsou blbci.Asi tak no.:-)

  • proud napsal:

   Proc „blbci“? Takys nevedel vsechno,rediteli zemekoule:-)))))))))).Neni umeni oddelat blba,umeni je zaridit aby blbem bejt prestal ;-)

 5. pepe napsal:

  Chtel jsem napsat naockovane

 6. pepe napsal:

  To samo ze ne,ale ja jsem se za svuj zivot dobrovolne naockovat nenechal a doufam ze ani nenecham..

  • proud napsal:

   To te jenom cti,ale horsi je to s detma,za ktery rozhodujou rodice……….tem nadela ockovani nejvetsi skody,nejspis i trvaly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!