Voliči Jiřího Drahoše, činím tě zodpovědným!

kandidatiSoučasný svět se nám snaží vnutit, že nejsme zodpovědní za nic, ani za vlastní životy a máme se vždy někomu „odevzdat“. Ať se jedná o lékaře, politiky nebo církevní představitele atd. Hodně lidí volí tuto zkratku cesty do pekla. Již za několik dnů budeme svými hlasy rozhodovat o osudu naší země – ne na 5 let, tedy na dobu trvání prezidentského mandátu, ale možná na mnoho generací dopředu. Tyto volby nejsou rozhodováním mezi dvěma rozdílnými kandidáty, jak si někteří mylně představují, ale zejména mezi dvěma naprosto rozdílnými koncepcemi dalšího vývoje země zvané Česká republika.

Vy, co budete házet volební lístek Jiřímu Drahošovi, zvažte, jaké následky toto vaše rozhodnutí může mít pro vás osobně, pro vaše rodiny, děti, vnoučata, přátele a osud naší vlasti.

Uvědomte si, že Jiří Drahoš – ač se nyní v rámci kampaně snaží stylizovat jinak – představuje maximální vstřícnost vůči politice EU, která se vyznačuje aktivní podporou africké a islámské ilegální migrace do Evropy, direktivním nasouváním migrantů do všech zemí EU (včetně těch, které to dosud odmítají) a zákazy a odebíráním zbraní pro občany, kteří tak ztratí možnost této likvidačně-genocidní invazi se bránit. Pokud tvrdíte, že to není pravda a jako pštrosi strkáte hlavu do písku, nalezněte si třeba na internetu podpis prof. Jiřího Drahošem pod tzv. Výzvou vědců (http://www.vyzvavedcu.cz – čtvrtý řádek, třetí jméno).

Pokud tvrdíte, že žádné problémy s islámskou a africkou migrací naší zemi nikdy nehrozily a nehrozí, jste buď hloupí, nebo zaslepení propagandou. Najděte si na internetu nová pravidla pro imigraci do zemí EU zvané Dublin IV a najděte si, co znamená Evropská sociální charta. Obě tyto normy mají jedno společné -  zbavit naši zemi posledních zbytků suverenity v otázkách národní bezpečnosti, migrace a řízení své sociální politiky. Až naše země bude nucena plnit pravidla Dublin IV, budou nám migranti direktivně přidělováni nově vzniklým úřadem přímo z Bruselu, a to podle nastaveného klíče. Sociální charta pak zajistí, aby jim musel český daňový poplatník platit stejné sociální dávky (vysoce převyšující většinu důchodů i platů českých občanů), jaké dnes dostávají v Německu, takže již nebudou mít důvod zde nezůstávat. S tuzemskými cenami a sociálními dávkami v úrovni Německa, bude Česká republika zemí zaslíbenou - ale ne pro nás, původní obyvatele.

A nyní se dostáváme k tobě, voliči Jiřího Drahoše:

Činím tě zodpovědným za to, co se stane po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem ČR!

Až budou v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a dalších městech vznikat no-go zóny, které jsou dnes ve všech hlavních a ve většině velkých měst Západní Evropy a v našich ulicích budou řádit gangy imigrantů – budeš za to spoluzodpovědný!

Až začne docházet k masovému znásilňování našich žen, dcer a matek, jak je známo třeba ze Švédska nebo z Německa – budeš za to spoluzodpovědný!

Až začnou teroristické útoky, najíždění aut do pokojných občanů, až se budou lidé bát chodit večer po ulicích svých měst – budeš za to spoluzodpovědný!

Až budou policisté, hasiči nebo lékařská první pomoc napadání při výkonu své nelehké služby, a nebudou se smět bránit, jak se to děje třeba ve Francii – budeš za to spoluzodpovědný!

Až začnou novým „spoluobčanům“ vadit tvoje zvyky, tvoje Vánoce a Velikonoce, a budou žádat odstranění křížů a zvonů z kostelů a sváteční výzdoby, protože je to uráží - budeš za to spoluzodpovědný!

Až pomalu, ale jistě se naše země přiblíží vašim velkým vzorům na Západě, a ty budeš umírat, nebo se podrobovat těm, kteří zde nepřišli, aby se pokojně usadili a svou prací přispívali k rozkvětu a budoucnosti naší země, nebudu tě litovat! Budeš mít přeci jen to, co jsi chtěl a pro co jsi hodil svůj hlas.

Nedočkáš se ani mé lítosti a soucitu, ani mé pomoci. Protože to je i tvůj hlas, který to vše způsobil. Takže pořádně zvaž, komu svůj hlas hodíš!

Volič Miloše Zemana – ne z přesvědčení, ale z nutnosti.

Jsou nás miliony a začínáme být dost naštvaní, uvědomte si to!

Aleš Přichystal
25 Komentářů k Voliči Jiřího Drahoše, činím tě zodpovědným!

 1. Ďuro Trulo napsal:

  Plný souhlas s každým slovem Aleši!

  Jenom jedno musím dodat. K voličům drahoše můžeš mluvit jakkoliv (zlatě, svatě, logicky, analogicky, otevřeně či v metafoře), ale jejich odhodlání nezvikláš. Drahošův volič je totiž novodobý vzdělanec (schválně jsem nepoužil intelektuál), který umí jazyky (dokonce i programovací) a proto sám sebe pasuje za kompetentního volit presidenta ČR a ostatní občany považuje za stupidní lůzu užitečnou leda k otročení na jeho potřeby. To mu už leta vtloukají do hlavy profesůrci typu halíka, putny, švehlíka, sokola a dalších, třeba z plzeňské rychlokvašárny. No a rychlokvašení znalci nepotřebují zkušenosti natož rady rodičů, ti rozhodnou o nás, za nás a bez nás. Omlouvám se se všem mladým lidem, kteří k rozhodnutí volit drahoše dospěli po zralé úvaze a při znalosti všech podstatných vlastností kandidátů a při tušení jejich cílů..
  Ďuro Trulo

 2. .lak napsal:

  Je to o tom že oni mají glejt na pravdu. Absolvovali s tím že 100% zpapouškovali předložené a tak to očekávají že ono předložené s úspěchem jim bude vyhovovat a když jen jim tím lépe s jejich egy. Chtějí soutěž a ne spolupráci. Jen jim trošku uniká že egregory moci a dominance imperialismu ve všech formách hydry je nesporná a tedy co je direktivně o což se nám havlérka s osvícenými snaží je stejně postaví do rolí podlokajníků či guana polárního. :-D Když ne rovnou do rolí kašparů velkomožných ovšem se zbídačelými kývači této koncepce vítačů.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ZsJ8MZBarII

 3. Jan Čáka napsal:

  Tenhle dopis je skutečně podmětný.Musime vytrvat v našem boji.Ono může být i dobré znamení když někdo z těch vypatlanců pro Drahoše napiše vyřaďte si mě z databáze nebo už mi nic neposilej.Aspoň ví že být liberálem a vitačem rozhodně není samozřejmost.

 4. Martin Rubáš napsal:

  Drahoš je nepřijatenej kvůli kvótám a přístupu k EU. Je to eurohujer, který bude vůči Bruselu vždy servilní. A to je to co ho potápí. Je to šlověk bez názoru, který nepůjde do konfliktu s Junckerem a Merkelovou.

  http://www.epshark.cz/clanek/372/proc-je-drahos-ne-volitelny

 5. Jan Čáka napsal:

  No ono je to těžký.Mezi voliči Drahoše je i mnoho slušných lidí co jsou normální,co jsou taky proti euru,genderové ideologii a imigrantům.Jen mají Zemana příliš spojeného s levicí a slepě věří že je Drahoš nějakej slušnej že je skutečně proti imigrantům a evropské integraci.I když se to zdá marné je třeba to všechno lidem vysvětlit.
  Je smutné že kolikrát Drahoše volí i lidi které máme rádi buď z rodiny nebo z práce.Někdo si tu volbu určitě nerozmyslí ale někdo se nahlodat dá že to vyřeší jako Franc že tam radši nepůjde vůbec.

 6. Maroš napsal:

  Ďalšia podprahovka!!! - Drahoš ako "Indiana Jones" - Harrison Ford - v Airforce One, či Vysoká hra patriotů - symbolicky ako pro-americký prezident - teda podprahovo ako prezident vôbec! Ten "Drahošov" - Fordov úsmev NEPUSTÍ!!
  https://www.usmagazine.com/entertainment/news/harrison-ford-mocks-donald-trumps-air-force-one-praise-its-just-a-movie-w159519/
  https://www.reflex.cz/archiv-vydani/detail/11/2018/03/
  Tu je zväčšený obrázok "Forda Drahoša"
  https://duckduckgo.com/?q=2018_03_65407bac17a9e214ee10a4eee49e9c3c_5.jpg&t=h_&atb=v62-1&iax=images&ia=images&iai=https%3A%2F%2Fimg.cncenter.cz%2Fstatic%2Fimages%2Farchiv_titulov%2Fvydania_titulov%2F11%2F2018_03_65407bac17a9e214ee10a4eee49e9c3c_5.jpg
  Tu je v plnej kráse "zrkadlovka" - pozor! - dôležitá vec! Komu sa PRIRODZENE! dvíha úsmev v ľavej - emocionálnej časti tváre - ten "obvykle patrí medzi čestných" ľudí! Čo nie je to isté, ako prirodzene ochabnútý pravý kútik úst - z dôvodu malomyselnosti či mozgovej príhody! ??? Tí, ktorí prirodzene dvíhajú pravý kútik, sú šibali, potmehúdi, väčšinou humorne /aj pochybovačne/ ladení ľudia. A ľudia hlavne sledujú-reflektujú práve na tú emocionálnu - ľavú časť tváre! Tá je dôležitá pre analógové rozhodovanie - o dôvere či nedôvere. A preto sa Drahošovi - cielene! "dvíha"/?/ úsmev v ľavej časti "reálneho" portrétu, zatiaľ čo Harrison Ford dvíha pravý kútik úsmevu!pozrite si to! Obrázok si preklopte v prehliadači obrázkov a dostanete "Drahošov" úsmev!
  http://2.bp.blogspot.com/-KbZhZT4eo08/TbIhYn6D6JI/AAAAAAAAAiQ/S222wbUEHMg/s1600/harrison-ford-5.jpg
  Drahošove "očarujúce šmé" - LGBT agenda!
  https://img.cncenter.cz/img/12/rect160/3351336_jiri-drahos-drahos-profesor-prezident.jpg
  Drahoš ako "Husák" - s dioptrickými okuliarmy! To je zjavná imidžová lož! Ale anketári PR agentúry na tom robia prieskum - "Ako vám pripadá táto osoba?" Otázka - je to boj o slovenské hlasy pre Drahoša? Otázka - preto si Zeman počas volebnej kampane "kopol do Slovákov" - teda aj do slovenských voličov v ČR? Slovenské médiá otvorene protežujú Drahoša! A tak pôsobia na Slovákov v ČR! Odovzdáva takto Zeman Drahošovi to potrebné 1% hlasov na "tesné" víťazstvo?! Je to klasický komplot globalistov - fraška tesného víťazstva, resp. tesnej "prehry" - a lá Clintonová vs. Trump! Aby ľudia nepostrehli zradu? Hradu? Zase niekto chce niečo - hnev prozemanovských Čechov hodiť na Slovákov? Divide et impera? FUCK V4?
  https://cdn.i0.cz/public-data/6e/7b/613fe4ae3b6f947dc823db905e8b_r16:9_w640_h360_gi:photo:230249.jpg?hash=04e21e52e5fae2cadc4cb10e81b62fea
  Tu si je Drahoš zjavne vedomý!!! svojho POKLESNUTÉHO PRAVÉHO kútika úst - a snaží sa vyzerať "vyrovnane"! Samozrejme - v okuliaroch bez dioptrií!
  http://g.denik.cz/1/d3/6728317-praha-drahos-rozhovor_galerie-980.jpg

 7. proud napsal:

  "Současný svět se nám snaží vnutit, že nejsme zodpovědní za nic, ani za vlastní životy a máme se vždy někomu „odevzdat“. Ať se jedná o lékaře, politiky nebo církevní představitele atd. Hodně lidí volí tuto zkratku cesty do pekla."..........velmi,velmi,velmi dobre!!!

 8. proud napsal:

  "Manipulace s lidskou myslí pokračuje – Nový Světový Řád, který je manifestován jako světová vláda,
  světová centrální
  banka a měna, světová armáda, mikročipová populace napojená na globální počítač.
  Jestliže rozpoznáme negativní myšlenkové vzorce a odstraníme je, naše realita se změní a tím se změní i
  svět.
  Vše začíná a končí u nás.
  VĚZENÍ
  vězení
  Já věřím v ………….. někoho jiného
  Aktivně nemáme odvahu k tomu, abychom mysleli konstruktivně a hledali odpovědi. Přijali jsme raději
  někoho odvážného a souhlasili s jeho vedením. Tím se zákeřný bludný kruh uvedl v činnost."

 9. proud napsal:

  "výsledek této situace je,
  že lidé, kteří nemyslí konstruktivně a zvídavě ( nehledají odpovědi ), si to ani neuvědomují."

 10. jan nowak napsal:

  a já su Synek.. z Póláánky ! Á já si šlůknů zz pohanky..
  .. jag Eko terorista z Marjánky
  Eko terorista zz Marjánky..

  Oud bu-de plkat & Mrož bliť~ Oud bu-de plkat & Mrož bliť Q Q Q
  .. bů-du SA spólu dobře miť : p

  • proud napsal:

   Nevim jak Maros,ja se dobre uz mam :-)

   • proud napsal:

    Nejhezci na tom je,ze jsem se vlastne ani nikdy jinak nez dobre nemel ;-)

   • Maroš napsal:

    Proude - ja aby som sa mal tak dobre ako ty v NORADE, ešte musím počkať do bohatej penzie - potom spustím omladzovaciu akciu - a v 99 rokoch - dokedy je sociálna poisťovňa povinná od narodenia evidovať údaje o občanovi - zmením identitu čipu na status imigranta - a nechám si preplácať radšej soc. dávky. Potom sa budem mať ešte lepšie. Prípadne si namiesto slonoviny zaobstarám sloní čip a budem používať status chránenej osoby zo ZOO a podľa toho poberať dotáciu na bývanie a žrádlo.

    • jan nowak napsal:

     Co-že..
     .. TO ja-ko že Slon se stane zz Mrože ??

     • Maroš napsal:

      Nowaku - ja mám kly dolu! Aby som si vedel vyšplhať prdel po mokrom svahu hore. Tak ako mastodont - ten tiež lozil po horách. Chce to dobrý parák - ako na Tonetky-stoličky. Vyhnem kly hore - a bude zo mňa mladý slon = "velké zvíře" - na vozíku. Voni to nepoznaj!

      • jan nowak napsal:

       A nebo se můžeš nechat přečipowatt na Waranicu..
       .. Kámásutra zze Zooo shání Newěstu ; ))
       Bydlel by si ww terariu a Tm by ti nosil od Al každej den k obědu morče !
       A w nedě-li Kocku !!!

    • proud napsal:

     Omyl Marosi,aby ses mel dobre a mohl bejt maximalne mozne sobestacnej,abys mohl tem nahore a vubec kazymu otlouct jeho blbost o hlavu,musis tvrde makat,ucit se a tvrde trenovat!!!

 11. Tomáš napsal:

  Ale čo to?
  Pozeram si dianie a vidim, že Drauoš sa pred Diskusiou so Zemanom schováva... A čože... Aby som teraz hľadal ďalšie info... :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!