Drahoš vs. Drahoš: Porazí sám sebe?

drahosnoe

Dokáže Drahoš porazit sám sebe svými výroky a činy? Několik zvláštních postojů z nichž některé by měly být VELKÝM VAROVÁNÍM před touto osobou v prezidentském úřadu.

Další video: https://youtu.be/MYaXyPkVUFc

Odkazy:

► Pořad na TV Noe 22.01.2018 http://www.tvnoe.cz/video/15656

►Paměť národa 29.6.2017 https://www.youtube.com/watch?v=8WawiPbTdVY

Kde mimo jiné Drahoš řekl:

DRAHOŠ: Čas originálu 1h27min31sec – poslechněte si originál!

Cituji z originálu: „Určitě v 10mil. množství nemůže být problém MÍT TADY myslím, že podle těch kvót ke kterým jsme se tzv zavázali, že je to asi 2tis – 2,5tis migrantů, víte ALE to ten problém neřeší.“

Čas originálu 1h30min00sec – poslechněte si originál!

„Nemám problém s tím – nebo určitě by nebyl problém s tím pro 10mil. populaci přijmout TADY tu část, která na nás spadá tzn. těch 2600 lidí.“ Dále pokračuje: „Pokud bych byl prezidentem, tak bych na toto téma zavedl s vládou velmi intenzivní diskusi…“

 

► Výzva vědců http://www.vyzvavedcu.cz/

Tisková konference 15.8.2017 o Jádru EU – Fico, Lajčák https://youtu.be/v1JtVdMMldM
26 Komentářů k Drahoš vs. Drahoš: Porazí sám sebe?

 1. Josef Švejk napsal:

  Po včerejším výstupu mám silný pocit, že člověk podporující pana Drahoše musí být velmi jednoduchý, nebo dobře zaplacený. Jinak si jeho nadšení pro tohoto kandidáta nedovedu vysvětlit.
  Nebýt občasného vstupu a slov prezidenta Zemana, byl by se pan Drahoš patrně umlátil sám. Jak rychle pochopil i prezident Zeman: „Zdá se, že je pro mě určitou výhodou nechat vás to dokončit.“

  • proud napsal:

   Jj, :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • hel napsal:

   zeman byl včera doslova úžasný, po delší době jsem se dobře bavila s politikem…důvtip, humor, intelekt a hlavně neúprosná logika doslova drtily protikandidáta, zdánlivě neslaného, nemastného, ovšem jen z anfasu…pan drahoš odzadu útočit umí, jak už předvedl

  • Novapalo napsal:

   To, že Drahoš je západný debil, je jasné každému mysliacemu. Ale pretože v Čechách je už, ako aj na Slovensku, len veľmi málo mysliacich – teda chápajúcich – tak doporučujem aj v Čechách čítať knihy P. P. Kysuckého. Hlavne jeho poslednú knihu „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“. ……… Ha, ha, ste rovnakí hlupáci, ako aj Slováci….. s Vašou západnou „nekonečne úžasnou demokraciou a slobodnou tržnou ekonomikou“…. vy somári ….

   • proud napsal:

    …..a nejvetsi debil je Novapalo!

    • benmil napsal:

     Nechápu, co ti na Novapalovi vadí. Já na tom, co napsal, nevidím žádnou chybu.

     • proud napsal:

      „tak doporučujem aj v Čechách čítať knihy P. P. Kysuckého.“……………podobnej jako „ing“dedek kterej si tady nahani ctenare svejch vyblitku……..
      Prijit a rict neco ze svy hlavy,vlastni zaver a pak se odkazat na inspiraci z Kysuckyho,ani nepipnu. Ovsem prijit,vsechny zmrdat a nejakyho kysuckyho jim nacpat,je na presdrzku dani,ale to jen za me,vsak ho za tebe do prdele neposilam,ne?:-))))

      • proud napsal:

       Uz jsem holt takovej,hodne studuju,dost toho vim a proto se stavim vsem dogmatum bez rozdilu,vadej mi ovcani ze vsech smeru co jen chodej a papouskujou aniz by si udelali vlastni nazor a sli s nim na trh,a taky si ho ale umeli oduvodnit a diskutovat o nem. A takovejch je skutecne malo.To je nakonec videt u vsech tech co rvou proti „komunismu“ aniz by rekli po cem v nem vlastne a priznali co mel dobryho,vyravat a spinit umim taky jak se uz kdokoliv kdo se do me pustil v osobni rovine mohl presvedcit!

       • jan nowak napsal:

        Proude.. mistře Proude – máš ja-ko wždy-cky , ode mě & od :
        .. Mrože ,
        WIKINGERA Petera
        .lak i Sasínana..
        MĚ !
        .. Mexický Máni ( dcéry Jana Šišky zz TROCNOWA !? )
        Admina & a atď..

        1.000 bodow !!!

        ps : pozdrawuj Haarpíka !

      • proud napsal:

       Vidim to uz jen podle toho jaka je odezva(zadna) na to ze je potreba zlikvidovat hlavni nastroje mocnejch,prachy a obchodovani.Jaka je odezva na prechod k tomu s pomoci zakladniho nepodminenyho prijmu,kterej vadi vsem ktery si myslej ze netahla se patri postrilet,kdy jen ukazujou jak je ma system se svou almuznou(platem) na lopate……atd….atd. Na to slysim vzdycky jen jednu odpoved: „Jsi komous“ :-)))))))))))))))))))))))))))) a hned poznam ze o tom dotycnej ani nepremejslel,ani nemohl,protoze zna bud uplny hovno,nebo zalostne malo……neumi si to predstavit,jen tak jak mu cpe system,jako konec sveta :-))))))))))))))))))))))))))

  • Marian napsal:

   Da sa ten duel najst na you tube?

 2. Fanny napsal:

  Drahosuv loutkovodic si asi neuvědomil, ze posílá neuzitecneho, idiota na popravu.
  Drahousek je i když akademik,presto hloupý,mysli si,ze těm co jsou okolo něho jde o něho a ty provázky za které tahá nejspíš Kalousek nevidi a Horáček to jistě dělá zcela nezištně,pane Drahosi nenechte se vysmat.

  • .lak napsal:

   Z AC24
   Tam jde i o to jestli to je kalouskova klika tak jsou na AEnews obavy z falšování voleb a údajně prý operuje se sorošovými fondy. Jasné je to že tito v zastoupení korporací ala soroš klidně ve vidině „zisků z „makyladoras klidně vymění obyvatele za migranty a ani nemrknou.
   Z PL
   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Na-to-nikdy-nezapomenu-Klara-Samkova-popsala-jak-vcera-byla-osobne-na-debate-Zemana-a-Drahose-A-ma-k-vam-vaznou-vyzvu-521465
   Jasně že je evropa na talíři
   a bulíci zaslepení jakousi „západní kulturou nevidí či nechtějí vidět že prostě euroatlantický prostor zahrnující usa s mnoha existenciálními problémy prostě jednotný není z mnoha logických důvodů a jediné čeho se z pindostanu bojí je spolupráce z ruskem protože by šli do .iti. Takle to dělají korporátníci evropanům kterým jsou metla i na poli politiky kdy si z nich dělají pacholky s obyvateli. Logicky tedy cestovka agentůry biderberg dvou kontinentů je danajský dar evropanům jako takovým.
   https://www.youtube.com/watch?v=pI-va5FISwE time 11:09
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
   _______a výňatek pro zamyšlení snad pořád pro většinu obluzených – Evropa je naprosto zanedbatelná část zeměkoule. Už Čingischán se odtud dobrovolně vrátil, protože byla příliš chudá. Je fatální chybou islámských zemí, které o získání Evropy usilují, když se domnívají, že dobývají bohatý kontinent. Jediné bohatství Evropy jsou její obyvatelé se svými kulturními návyky. Pokud nebudou tyto návyky a tito obyvatelé chráněni, z Evropy se rychle stane druhá Jihoafrická republika nebo Zimbabwe.
   Reagovat
   Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
   +7 # Vítězslav Crha 2018-01-24 17:33
   Výborně jsi to napsal Laku. Fakt perfektně podáno a i idiotovi je jasno oč jde.
   ______________
   :-D :-)

 3. julius napsal:

  Jsem nastvanej protoze po prichodu domu byl panelak plny schranek dragose. Je videt jak tu dela bordel jeste pred zvolenim

 4. Ilona napsal:

  Škola Pod sovou 1925. Frýdek. Škola Pod sovou ve Frýdku má dodnes, už více jak 100 let na střeše generátor volné elektřiny z Éteru i zářič v podobě žebříkové antény . To samé má i Základní umělecká škola v Místku.

  Zbytky Generátoru V.E. byly do rekonstrukce střechy na naší budově OVKSČM v Místku, typu veliké, 2200 mm dlouhé spirály ve tvaru Matriošky, šířky 800 mm. Velmi zachovalé, menší generátory se spirálou, než které jsou na starých měšťanských školách, jsou dodnes na vedlejších budovách Národního domu a Krajské hygienické stanice na ulici Palackého. Ze Zářiče budovy K.hygieny před 100 lety odebírala směrově V. elektřinu budova dnešní 3.základní školy Palackého ulice. Podobné Kupole a zářiče jsou na Zámeckém náměstí, ale i na střechách budovy zlatnictví a BBdentu,a budově staré Frýdečanky na TGM. U všech je ustřihlý nulák a bez uzemnění jsou G.V.E. s omezenou funkcí . Když si vezmete levnou Elektrozkoušečku s diodou 120-250V ve tvaru šoubováku mezi prsty, ve vzdálenosti 1.Metru od Kupole začíná sama od sebe silně svítit, a bez jakéhokoliv kontaktu. Proto jsem přesvědčená ,o jejich stále funkčnosti . Funkční G.V.E. jsou do dnes na budovách Slezanu a hlavně na 200 let starých , udržovaných vilách frýdeckých Židovských kapitalistů a továrníků, kteří dřeli z kůže naše nebohé, frýdecké ŠPULKY v židovských závodech a fabrikách na Frýdecko – Místecku.

  V roce 1919, kdy Československo vyhlásilo Polsku Sedmidenní Válku, za těžkých bojů byly časté výpadky elektřiny , proto byly G.V.E. hojně využívány. V tomto válečném roce bylo i povinné sčítání funkčních G.V.E. a jejich seznamy leží dodnes ve frýdeckém archivu, tak i v archivu Olomouckého arcibiskupství. Do roku 1920 se pomalu přestávaly používat a prodávat ještě z rakouskouherských skladů žárovky 1.5 a 3W. Žárovka 1,5W svítila ,jako dnešní pětadvacítka, 3W žárovka svítila, jako dnešní 70w žárovka a zaručená životnost daná výrobcem, byla 15 let. Nedávno jsem se vrátila z Ruska . Byla jsem u rodiny v Tjumen, Kalomna , Moskva , Evpatoria a Simferopol, a musím říct, že probíhá nějaká skrytá revoluce, něco se děje. . . . Po celém Rusku se z tisíců chrámu sundávají z věží pravoslavné kříže , podobné, jaké mají Slováci ve znaku a jdou rovnou do šrotu. Místo nich se po celé zemi montují staré, Védičeské , staroslovanské Kříže.. Ani jeden Pop mi nebyl schopný dát odpověd´, proč, proč se tak děje ??

  Ilona Agafonová.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

 5. petr366 napsal:

  Drahomilové měli včera těžké usínání.

 6. Martin Rubáš napsal:

  Zeman je lepší v debatě jasně dominoval. Dokáže líp mluvit i při chatrném zdraví. Vždycky odmítal migraci, zatímco Drahoš byl za příjmání až když zjistil, že mu to politické body nepřinese tak otočil. Nedá se mu věřit, bude servilní vůči EU.

  http://www.epshark.cz/clanek/383/vcelku-truchliva-story-na-prime

 7. jan nowak napsal:

  Mimo mísu.. ale sem ssi wzpoměl , jag ta-dy Máňa čarowala woo~doo , že ja-ko dyž jí Zeman
  napomůže.. a nepřidá jí pár babak k ID ..
  ..HO wočaruje , a že ja-ko ať ssi TO zkusí – lezt ww wo Žebrác-ký holy ! ! !

  .. teď sem sse do-čet , že prej má [ latinsky neumim.. ]
  Ma~ňo. www wydrz. tahnem ti s Krt.eckem na pomoc : //

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!