Způsobují vakcíny autismus? (Do vaccines cause autism?)

vaccinecourt

5-minutové kreslené video, které vám vysvětlí, jak to je s autismem z očkování a jak to chodí v USA, když někomu očkování způsobí trvalé zdravotní postižení. Průvodní slovo k videu z roku 2013 namluvil hollywoodský herec Rob Schneider.
4 Komentářů k Způsobují vakcíny autismus? (Do vaccines cause autism?)

 1. Robo napsal:

  http://www.svobodavockovani.cz
  Vyplatí sa preštudovať.

 2. benmil napsal:

  O tomto jste někdo z vás slyšel?:

  http://www103.zippyshare.com/v/UmJTIvOc/file.html

 3. Maroš napsal:

  benmil – Martin Herzán – „Totalitní světovláda“ 2001, v stati o IG Farben. Margeríta ta Tečeróva to dala šňopať Írom do vodovodu počas nepokojov v Severnom Írsku.

 4. .lak napsal:

  Vše souvisí se vším a i tohle je patrně záměr degenerace z profity molocha big pharmy rruku v ruce se školstvím odpadu.

  Prostě školství musí nýt nepovinné. Protože inkluzisté jehož jsou pilířem korektně překrucují a blázní všechno všechny. Idiotský institut chrlí mňoukaly a utahovače opasků a všechno jde následnými imbecily normovači do prčic. A nemůže fungovat nic Jen zběsilá pádivost, trh, faleš , přetvářka, likvidace okolí které se říká soutěž a zařezávání okolí konkurencí. Nakoneto prolézá do podlokajníků v politice kteří jsou nečitelní z důvodů předstíraných prací pro okolí ale zpravidla sociopatují zástupně a korektně pro skupiny ziskovců a rovné slovo či skupina myšlenek bez podloudných záměrů s postižených nevyleze a pěstují si ve voličích parazity a zástupnou armádu která hodlá kořistit z těch o tvoří hodnoty a tedy buď vědomě či spíš formou reflexů kripluje vše okolo i sebe. V podstatě je to situace kdy workoholičtí nenažranci mají zjednané lháře kteří o tom že jsou nemusí pořádně vědět a svým hejblům poté říkají vzdělání, okolí mají za blbce a taky se skupinou svých povznesených maloměšťáků chtějí vydupat okolím kdy se jim to k většinovým devastům daří. Výsledkem jsou hlupáci ty co chtějí být mocensky akceptování a vychovávané oběti systémem vykuků a kruh debilit se uzavírá. Prostě výchova jakýchkoliv náboženství odborníků v uvozovkách povinně musí být zakázaná jinak se jedná o jednosměrné jízdenky do úpadku civilizace kultury a prostě všeho těmito deriváty řekněme GMO jinak se v podstatě opakuje příběh velikonočního ostrova s fanglemi a to už je jiný příběh. Kdo chce zjistí si co se tam stalo a že skupinové šílenství je tedy zhoubné zcela.
  https://www.youtube.com/watch?v=tkEcPYnVFsE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!