Proč by měla jít do EU parlamentu paní Horáčková – a ne já?

V rozhovorech redaktorů ČT se známým osobnostmi volebních štábů obou uchazečů na prezidentství v sobotu odpoledne došlo i k interview Michala Horáčka, tuším, s redaktorem Houžvou. To už byl výsledek souboje znám a redaktor ČT se zajímal, zda teď – po Drahošově porážce – hodlá Horáček v politice dál pokračovat. Ten odpověděl, že nejspíš ani moc ne, a to ani ve spolupráci s poraženým kandidátem Drahošem (pár hodin poté dokonce prohlásil, že Drahoš byl pro boj se Zemanem vůbec špatnou volbou, protože vyžaduje stále jen klid). Ale má prý pro republiku skvělý tip. Jeho manželka je naprosto jedinečným kandidátem na funkci poslankyně evropského parlament. Je prý hezká, cizí jazyky ovládá., takže proč ne, že ano...

Poslední slova tohoto rozhovoru jsem už vnímal vleže jak široký tak dlouhý na zádech, hned pod stoličkou, na které jsem prve seděl. Zřítil jsem se tam z šoku z toho, co jsem si právě vyslechl. Jo tak takhle se lidi dostávají do Bruselu! Prokristaživého, ten Horáček je ale hlava. Vystihne moment, kdy se na povolební vysílání ČT dívá dobře přes tři miliony lidí, pak si tohle o manželčině vrcholné kvalifikaci pro úřad evropské poslankyně jen tak jakoby od boku plácne, a ví velmi dobře, že z těch tři milionů lidí se toho někdo zodpovědný chytne, bude o té paní Horáčkové uvažovat a uvažovat, až si jí jednoho krásného dne k sobě pozve a do toho Bruselu ji prostě vyšle..

Herdekslávek – a co já? I já přece umím cizí jazyky, hezký jsem taky a mám za sebou dokonce tři knížečky politických fejetonů, takže ve sběhlosti vyslovovat se k politickým problémům i ve schopnosti jazykově se vyjadřovat mám před paní Horáčkovou možná i náskok. Takže proč ona ano a já ne? To jenom proto, že nejsem Horáčkovou manželkou? Že prostě nemám nikoho ani z přízně a ani ze známých, kdo by o mně v televizi utrousil pár uznalých slov?

Ale počkat! Paní Kozelková z Chocně, se kterou si dopisuji na internetu, už v televizi coby úspěšná chovatelka cizokrajného ptactva několikrát byla. A neřekl bych, že by byla tak nešikovná, že by do svých projevů o papoušcích nedokázala vpašovat i pár slov i o mně coby vhodné posile české reprezentace v EU.

A tak jsem do Chocně zamailoval. Odpověď? Ani si to nepřejte slyšet.

A tak teď už jen sedím doma, čumím do zdi a dumám nad tím, proč paní Horáčková ano – a já ne. Jedině, počkejte, herdekslávek, ono by to přece jenom šlo! A to přímo prostřednictvím té sítě, která nás právě teď spojuje. Internet, chápete? Napíšete tam o mně, že bych byl pro funkci poslance EU posilou, a ne sice miliony, ale pár tisíc lidí si to přečte, to semínko se možná v někom důležitém zachytí, bude růst – a nakonec, možná, co můžete vědět, do Bruselu vůbec nepojede paní Horáčková, ale já.

Tak se, prosím vás, snažte! Z Bruselu vám potom pošlu fotku čurajícího chlapečka.

 
11 Komentářů k Proč by měla jít do EU parlamentu paní Horáčková – a ne já?

 1. .lak napsal:

  Ale no jo mohl by zase natočit rozhovor ve švédsku se šchusterem třeba v roce 2030.

 2. proud napsal:

  Kdyz do Bruselu,tak jedine az se bude veset ten "Bloede Gesindel",to bude kazda ruka dobra...........

 3. Perun Hromovládný napsal:

  Gamblerův ústřel jsem viděl a opět zde spatřuji střet několika světů.

  Zatímco hazardní hráč vsází svou konkubínu, tak já vidím jiné, vhodnější hráče.

  Pažout by jí klidně šoupl i do bordelu, pro peníze, což EU parlament je.

 4. Josef Švejk napsal:

  Nevím, pane Mane (a jiné) co Vás nutí k psaní traktátů o nějakém bezvýznamném skořápkáři. To v této zemi není nic důležitějšího?

 5. Vladislav po přestávce napsal:

  Horáček bohužel není jen tak nějaký "bezvýznamný skořápkář", jak píše Švejk, ale symptomatický příklad myšlení tzv. elit v České republice.

  Tyto "elity", u nás pejorativně označované jako "pražská kavárna", jsou světem, který funguje sám pro sebe. Co je mimo ně, neexistuje, a pouze to, co je uvnitř nich, uvnitř jejich myšlenkového proudu, považují za oprávněné k řízení této země, k rozhodování o osudech dalších deseti miliónů obyvatel.

  Je vyloučeno, aby se v něčem principiálním mýlily, což je ostatně znak všech vyvolených elit a sekt, od starověku, přes středověké křesťanské zotročení Evropy a později většiny zbytku světa, až po dnešní expanzi islámu, pro někoho nepochopitelně spojenou se zuřivým důrazem na "práva menšin", "práva žen" a různé více či méně trapné kampaně proti údajnému obtěžování.

  ONI SE ZKRÁTKY NEMÝLÍ, PROTOŽE ONI BYLI VYVOLENI. Jistě, jsou to také jen lidé, takže je možné, že vám v nějakém rozhovoru blahosklonně přiznají, že tam nebo onde udělali tu či onu drobnou chybičku.

  Nicméně v principu jsou neomylní. Jejich hodnotám neexistuje žádná alternativa, protože jejich hodnoty jsou univerzální, jediné možné. Zastánci jiných hodnot jsou proto už v principu pomýlení, hloupí, nedospělí, špatně informovaní nebo dezinformování.

  Není Boha kromě Alláha. Co nepochází od Krista, pochází od ďábla. Je pouze jeden Hospodinem vyvolený národ, a všechny ostatní jsou určeny mu sloužit.
  NEZAMĚNITELNÝ RUKOPIS. Staletí běží, kulisy se mění, ale ONI ZŮSTÁVAJÍ STEJNÍ.

 6. proud napsal:

  A proc ne Svejk,Vladislav,hel,Petr C,jop,Robo,Honzik,Nowak.......a proc nikdo z tech vsech ostatnich? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...........................no protoze by nemel kdo na ty parazity delat :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. přemítač napsal:

  Ono se to dá popsat všelijak, snad narcismus? Projekce vlastní dokonalosti? Trefné je i to, že se údajně dá léčit jedině ochotou projít totální deziluzí? (o vlastní grandioznosti?) Libido je staženo na vlastní já? V realitě se to projevuje jako nízký pocit sebehodnoty pocházející z negativních dětských zážitků. Ve skutečnosti tedy ti lidé nemají rádi sami sebe. Opovrhují sebou a nenávidí sebe. Ať chceme nebo ne, veškeré kořeny sahají k dětství. Nedostatek lásky rodičů je tedy příčina? Dítě je nuceno vytvářet si "obraz" vlastní existence sebe samého odpojeného od skutečné reality. Tento idealizovaný sebeobraz mu je ochranou před konflikty vnějšího světa. Proto je snadno pochopitelné, proč je "Narcis" tak přecitlivělý na kritiku, která napadá jeho idealizovaný sebeobraz, na němž stojí celá jeho domnělá existence jako hrad z písku. A jak se už i tuší, Narcis není ten, kdo má rád pouze sebe. To je totální iluze. Narcis svým skutečným já opovrhuje a proto celé to divadlo. Narcis nemiluje sebe, miluje jen svůj (vnucený) obraz. A ten je nedotknutelný. Pokud ho napadnete, ozve se to hluboce poraněné, bezcenné a frustrované dítě, které se za ním skrývá. A co je dnes FB Twitter ap.? Z mého pohledu jsou to narcistní média.

 8. .lak napsal:

  Agentůra bilderberg už cestovkou dvou kontinentů, konqistou inkvizice evropany zařízla akorát o tom obyvatelé neví. A teď se rozhodli že východní blok který outsorsují a živí je zaplaví také a potom nebudou mít zdroje a jak řekla železná lejdy že na svých ložiscích surovin a energií v rusku mohou domorodce nechat pracovat. Zařizovat migraci ze zemí slunce a blahobytu s potencionály energetickými i surovinovými, no a kde jdou utrhnou, případně zastřelí a když je nepřízeň počasí tak sanují rozploz neziskovkami třeba z evropy s čtvrtinou na hranici bídy a pod z daní nejchudších protože bohatí optimalizují. A teď je navážejí sem s půlročním vegetačním klidem, zimou navíc na kontinent bez surovin a energií. Má to logiku, nebo je to záměr zlojedů?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!