Šanci jak dnes, lež ještě nikdy neměla

pravda-viteziJsme svědky přezajímavého úkazu. Národ je rozdělen na dvě zhruba stejné poloviny, ale média stojí sjednocená jako jeden muž. O čem ta nerovnoměrnost svědčí? Jsou současní mediální šmoci a inkousti tak nemožní, že přes veškeré jejich pinožení a přes širokou a stále se rozrůstající škálu současných sdělovacích prostředků zůstává polovička národa médií neovlivněna, anebo je to tak, že nemožná je ona sama materie, kterou se novinářští slouhové z pověření svých pánů snaží do našich hlav nacpat? Pravda, zatím neúspěšně, protože jsme možná nejvytrénovanějším národem světa v umění rozpoznávat pravdu od lži, takže jsme tu lež nejmodernější rozpoznali jako lež snad už s dopomocí pouhé naší první signální soustavy. Prostě té nové lži nevěříme, protože naše životní zkušenost a rozum nám napovídají, že je pravým opakem pravdy. Že pravda je jinde, ale je lží z našich životů tlačena na samý okraj našeho vědomí, že jsme dnes zkrátka obelháváni tak, jak jsme s výjimkou nacistické éry snad ještě nikdy v naší historii obelháváni nebyli.

Nemyslíte, že i proto ubývá posluchačů rozhlasových a televizních zpráv, že proto mizí novinové kiosky z našich ulic a náměstí, snižuje se počet odběratelů tisku – protože řekněte mi, kdo je zvědavý na pusté lži? Kdo je zvědavý na pověsti, že Rusko je hrozba a Amerika záštitou míru, kdo si nedovede na prstech spočítat, proč asi mají USA vojenské základny ve 150 zemích světa, který to stát jen v tomto novém století intervenoval, někde dokonce přímo vojensky, už v 17 zemí světa, nebo zásluhou které to země se nám z rozkotaného a rozbombardovaného Středního východu a severní Afriky valí na evropské břehy záplavy uprchlíků, kteří mají nás Evropany, podle amerického filozofa Thomase Barnetta, proměnit na rasu světlehnědou, s inteligenčním kvocientem pod 100%, která už nebude znát hranice, státy a národy, a bude robotovat pro svoji panskou zemi za Atlantikem?

To je strategický cíl amerického neokonzervatizmu a v jeho zájmu dnes média lžou. A teď se zamyslete. Máte za to, že lidé, kteří dnes u nás v těchto médiích pracují, nic o shora uvedeném nevědí? Že jsou tak neiformovaní a naivní, že tomu, co pro nás píší či nám povídají v televizi a rozhlase skutečně věří? Že to vychází z jejich srdcí?

Ne, vychází to z jejich žaludků, z potřeby být zaměstnán, vydělávat si na chléb anebo na luxusní zahraniční zájezdy, to už podle toho, jak se který novinář umí otáčet. Lže se za peníze, za pocty, za pocit být důležitý či známý – a pokud se najde ještě někdo, kdo chce psát pravdu, má jedinou možnost: odejít do podzemí internetu a psát zde zadarmo. A jak se proslýchá, dokonce i sem mají hlídači jediného správného světového názoru i se zabavovacími dekrety v aktovkách údajně už namířeno.

Jste mladý náruživý psavec? Máte dvě možnosti: Psát pravdu a hladovět, anebo lhát a jíst, někdy dokonce i hodovat. Tento skvělý výběr vám poskytuje země, která si říká demokratická a svobodná. Takže ještě jednou: za lež se u nás platí a pravda se píše zadarmo. Což ovšem pořád není pro současný náš demokratický režim, nejideálnější stav. Ten přijde, až se pravdu podaří vymýtit

do poslední její částečky, aby se pak už neohroženě, v klidu a slavnostně mohla lež prohlásit za pravdu. Za jedinou pravdu světovou. A to na věčné časy.

Pravda, až dodnes to specielně u nás stále ještě jaksi drhne, jak vidno ze stávajícího a shora uvedeného rozdělení národa Čechů na dvě téměř identické poloviny, ale ono to půjde, bude třeba podchytit mládež, počkat, až staří nedůvěřivci a mudrlanti odejdou, a věc se víceméně sama od sebe poddá.

To je ona vrcholná strategická meta, za kterou náš západní, svobodný a demokratický svět dnes pospíchá. A jak mocné tsunami nás tahne s sebou.

Tak parádní šanci lež zkrátka ještě nikdy neměla.
38 Komentářů k Šanci jak dnes, lež ještě nikdy neměla

 1. Lukaš napsal:

  Pane Admin.
  Výborně napsané.
  Také se říkalo s poctivostí nejdál dojdeš.
  Je ale fakt,tolik lží za posledních 25 let,už nejde vstřebat,tak se z toho dělá lidem špatně.

  • Paw napsal:

   Nekolik poznamek k vyvoji ,snad k lepsi orientaci , moznosti videt udalosti a jejich Prekotny vyvoj a spad….
   Svet zaplavuji barbari. Co je Barbar , primitiv a jak se lisi od cloveka. MY v Evrope jsme celkem dosahli nejakeho vyssiho stupne civilizace /a nebylo vubec zadarmo/ a spolecenske urovne a naseho uvedomeni. Snaha po vyvoji i pres nemale prekazky /nekolika zlocinnych parazitu/ snaha zlepsit veci kolem nas , a coz my delame to nejak automaticky.
   Nejsme bez chyb a nikdy jsme nic takoveho ani netvrdili.
   Ale ohlusujici jekota tsunami nekonecnych obvinenei a vycitek na nas ,ze nejsme dokonali jako Pan Buh , nebo aspon Andele nas denne velmi agresivne zaplavuje.
   Cokiliv jsme udaleli /presneji co udelali zlocinci mezi nami/ vcetne nasich predku je dnes kvalifikovano jako hrozne zlociny, krivda a nasili vuci dnesnim soudcum a katum dokonce….
   Avyhrozuje se ,ze odplata nam vsem !! Nas Nemine.

   • Paw napsal:

    Male chybicky jsou denne omilany a zvelicovany a to ze nasi predkove jeste nebyli uplne dokonali je dulezita soucast Obzaloby. To ma sve uspechy denne vykrikovane hlasite , a za to ovsem MUSIME BYT TRESTANI tim co se nazyva
    KOLEKTIVNI TREST. Popularni treba ve vyspelem a babrarskem zaroven systemu Rimanu./ Decimace/.
    Dnes miliony lidi jsou jiz krute trestany a zabijeny.
    Soudci a kati se mnozi.
    Barbari a jejich posluhove /Groupies/.
    Prikladem je treba Hitler , jeho zfanatizovani nacisti a snad jeste vice zeny , ktere omdlivaly pri spatreni Dolfa a doma meli Oltare s jeho podobiznou na modleni a zboznovani./ Oboji Groupies/.
    Aby se zalibili jsou ochotni ke vsemu. Vysoka spolecenska uroven nevadi, jako kazda pretvarka rychle spadne..Aby se dospelo ke katastrofam.
    Groupies , Chamberlain, Halifax a vysoka slechta jsou prikladem zde.
    To je esence barbarstvi. A Rim byl prave mix toho vseho.
    Nevyhodami vyvinute spolecnosti jsou ocividne. Snadno se dostanou pod kola nasili a masakru , nekolika casto vysoce vzdelanych ale masochistickych , zdegenerovanych a zaroven fascinovanych a obdivujicich nasili a krutostmi oplyvajicich barbary.

    • Paw napsal:

     Barbari pak mimo nasili, vrazdeni , loupeni jsou predevsim posedli nicivosti. Malo nebo skoro nic nevytvorili mimo nastroju imperialismu a zbrani co nejvetsi ucinnosti /Cingischan, Tamerlaine , islam od 640,a spol. Proti nic netusicim a taky zaroven
     bezbranym a mirumilovnym lidem. Apokalypsa.
     Spolecna jejich posedlost nasilim taky sjednocuje.
     A nez se kdo nadeje je az po usi v teroru.
     Zadne stiznosti na znasilnovani a bestialni vrazdy islamistu a tisice naopak velmi hlasitych na krutosti bilych dava tusit ,ze feministky a sex nacis jsou casti agresoru , zaplavujicich ilegalne a nasilim svet.
     A zaroven take soucasti odvedeni pozornosti od zakladnich zivoty ohrozujicich problemu a jejich pachatelu..
     Obcan ktery je zvykly tvorit a prispivat k spolecnemu usili zlepsit svet nema nic na svoji obranu.
     Neustaly jekot a rev o Lidskych Pravech pro Barbary ,je paradoxni tim, ze tito nejen netusi o co jde /mysli tim loupeni , rabovani vseho a masakry, zotroceni , tech co se nechteji vzdat a nechat zotrocit,ale sami nejsou a nebyli schopni nic takoveho vubec kdy vytvorit .
     Islam, feminismus a pod. postradaji vyvoj spolecnosti , kterou nejsou schopni vytvorit, postradaji vedu, technologii , kulturu kazdodenniho zivota a umeni.
     Trpi tak notorickou zavisti ,hlubokymi komplexy menecennosti s tim ze kdyz neco mame my , oni to musi mit za kazdou cenu i za cenu zniceni vseho. Ale zdarma a o to vetsi narok ,vzhledem vine nekterych bilych pred treba tisici lety je k tomu nejak opravnuje../Jsou prece take lidmi ,coz na chvilku predstiraji a dost neuspesne./

     • Paw napsal:

      Strategie a taktika za ucelem dosazeni vseho Barbary a jejich sluhy.
      Trvalo asi 20 let /az se zmocnili prostredku notoricke propagandy, medii a TV a filmu/.
      jsou to predevsim nekonecne narky, hlasity jekot , place, uctivani domnelych obeti , obeti jsou pouze jimi a specialne vybrane, privilegovane dozivajici se pres sto let veku dodnes, nikdo nesmi byt uctivanou obeti s mnoha vyznamenanimi a odmenami, bez jejich povoleni a to neni prideleno.
      Oslavy , industrialni podniky /PR/ specializovane na propagandy a obrovske castky penez pak vytvari KULTY.
      Tedy presna kopie zase propagandy z let 1923-45. Krivdy jsou groteskne zvelicovany a opakovany a sahaji az do vzdalene minulosti.
      Vysoke tresty pak jsou udelovany jiz za premysleni a nebo za pochybnosti.
      Tak se vytvari podvedomi notoricke /kolektivni/ viny vsech , za zlociny nekterych. Jsme na vine protoze jsme to dopustili. I kdyz nedopustili ani nemohli.
      Kolektivni tresty se opakuji. Za tim vsim se skryva ovsem take nejen ukoristeni moc ale ukoristeni bohatstvi a ndvaldu nad celym svetem.
      Tvrde pozadavky nasleduji /spise vydirani/ a obcan ustoupi s /vnucenym/ vedomim nejake nejasne viny.
      Jakmile ustoupi vypuknou dalsi jeste zurivejsi chamtivejsi pozadavky…/Hitler dostal Sudety a chtel potom cely svet/.
      Dnes okupace velkych casti Evropy je dokoncena.
      Obcan a cele rodiny s detmi se uskrovnuji az neni kam se uskrovnit.
      Obrovske chyby se tak opakuji az do zotroceni.
      Nejvice aktivni jsou ti co hledaji rychle a obrovske zisky .Lidska Prava je ovsem zajimaji pouze z toho duvodu a jsou krute uplatnovany na kazdeho cloveka. Ktery by snad chtel zit v miru a normalnim zivotem.
      A cele tyhle tragedie se opakuji jiz odedavna a beze zmen. A budou se opakovat a troufam si tvrdit, ze proti nim neni obrany.
      Jedina obrana je zemrit , bez prospechu nasi poctive a tvurci prace pro otrokarske imperialisty..

      • proud napsal:

       Mas tam kusy pravdy,ale obavam se ze to uplne tak nebude.Kecy o tom ze sem prisli vsechno znicit a podobne jsou podle me scestny.Ne proto ze by nechteli,primitiv je primitiv a bourani mu jde,stavet neumi,ale proto ze imaginarne pocitam penize.To by pro GP byla neskutecna ztrata,nechat vsechno rozmlatit a nemit nikoho kdo si pujci na novy a postavi,takhle to nefunguje.Prosta sedlacka logika.Takze za tim bude neco jinyho.S tim zaplavovanim lidi strachem a vinou mas pravdu,to jsou neoddiskutovatelny nastroje ovladani.Ve chvili kdy to lidi prokouknou a hodej jim na hlavu dalsi hlavni nastroj,penize a obchodovani i se vsema vinama a strachama z minulosti a vykopou je s tim,tak skoncili bez jedinyho vystrelu.

       • proud napsal:

        Nikdo nebude kaspary u mikrofonu s kravatickou brat vazne a kazdej bude delat to na cem se dohodl s ostatnima,budou odignorovany a nebudou mit v ty svy laciny kantyne ani sklenici vody a rychle jim to dojde!

       • Eschatolog napsal:

        prde, ty blbe, Paw ma az na posledni 2 vety absolutni pravdu, a ty tu zas musis ochcavat boty temi svymi prdy a vykladat jak to Paw „myslel“, di uz do prdele, on si kazdy ctenar udela svuj nazor

        • proud napsal:

         Tahni v prdel cernej mraku,kdyz neumis normalne diskutovat a navic ses zabednenej zpatecnik a nic ti nedochazi. S usmevem :-)
         Naopak u nej mam nadeji po jeho prispevku,ze bude i premejslet jak z toho ven a nespachat narodni sebevrazdu,to tebe ale ani nenappadne,magore ujecenej,protoze premejslis jako ovce navzdory tomu ze neco malo vidis,no aspon to :-)))

        • proud napsal:

         Mimochodem,na tebe uz ho kazdej normalni clovek ma: Blbec co leze po forech a napada druhy aniz by sam dokazal pojmenovat problem,natoz alespon naznacit cestu jak z nej! Lidove tedy pica co presvedcuje druhy ze je to v riti a neni reseni,jen si kopat diru,kretene! Pritom kazdej problem ma reseni hned nekolik,rozdil je jen v tom jak dlouho bude to ci ono reseni trvat,jak bude efektivni a kolik bude stat zivotu a nestesti.Ty neprijdes nikdy s nicim jinym nez s koncem vesmiru a snahou zavirat druhejm hubu,nebyls nahodou agent stb co byli na sametu na kazdym shromazdeni a zastrasovali v davu vsechny kdo uz tenkrat chteli radikalni reseni aby ta velka zlodejna a podvod prosly v klidu bez poveseni jedinyho zmrda? Silne mi je svejma vystupama pripominas!!!!!!

        • proud napsal:

         Seber se,vem si s sebou dalsich par zmrdu podobnyho razeni,knizku KSB do podpazi a jdete chcipnout na hnuj :-)))))))))))))))))))))))

 2. petr napsal:

  Já si naopak myslím, že lež má naprosto poslední šanci jak něco málo dosáhnout. Ale spíš je to umírající kobyla co nejvíc kope.

  Koukněte se, jak na tom byli lidi začátkem devadesátek. To neměli k dispozici nic jiného než oficiální sračkomety. A po spacákové revoluci v ČT ani tu nejmenší šanci jak se dozvědět pravdu. Každou alternativu tahali po soudech, nebo svoje publikování autoři po nátlaku a pár výhrůžkách smrtí, dobrovolně ukončili.
  Ať už šlo o bulvární Špígl, nebo Týdenník politika. Dokonce i pořad Gumáci který velmi rychle zmizeli z TV Nova.

  Škoda že tu Admine nemáte ten archiv Týdeníku politika lépe zpropagovaný. Já jsem na něj natrefil naprostou náhodou. A zíral jsem, co se počátkem devadesátek mohlo vydávat.

  http://www.nwoo.org/tag/tydenik/

  Doslova to tu máte utajené. Přitom je to pro nás mnohem relevantnější než třeba dva spadlé baráky v USA.

 3. Petr napsal:

  Lubomír Mann je adminem tohoto webu?

 4. Rudolf napsal:

  Já bych lidi nepodeňoval. Komanči nám promývali mozky podobně a bylo jim to na taky prd. Teď se jen otočil vítr.

 5. Toník napsal:

  Nedávno jsem jel metrem. Nezůčastněné tváře spolucestujících. Prostě normálka. Stál jsem u dveří na pravé straně a nepřítomně čumněl jako ostatní spolucestující. A najednou jsem zaslechl hovor pár asi patnáctiletých maladíků, kteří se o něčem dohadovali. A najednou jeden z nich naštvaně konstatoval, ty jsi prolhanej debil, nedělá tvůj fotr v ČT 24? Všichni se dál tvářili nepřítomně, ale úsměv v tvářích nedokázali zapřít.

  • .lak napsal:

   Zvláštní, zní to jako švejkovina ale pro mnohé je to reál. :-) :-D Asi umocněné české prostředí má nečekané benefity. 8-)

 6. .lak napsal:

  Dobře tu stranu Drahoše a „kultury západu asi charakterizuje příspěvek na zvědavci který je výstižný stavu toho co mnozí pobožně nechtějí nebo prostě inteklekty jednosměrných dětských myšlení prostě nepoberou, možná nemohou za svou nedostatečnost nicméně tím pomáhají především ke své sebelikvidaci naivitou přání které je v bažině.

  V Davosu,
  Reagovat ›
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?
  na setkáních Bilderberg Group, v Trilaterální komisi, v CFR, WB, MMF, OSN a na dalších setkáních „elit“ Západu se už dávno hraje jen falešnými kartami. Dosud ještě mocní a vlivní se tam ukájejí svou mocí a bohatstvím vystavěnými na nespočetných lžích, intrikách, vydírání, zastrašování, vyvolávání konfliktů, krizí, válek, státních převratů a nespočtu zničených životů a osudů všude tam, kde cítili a cítí tučnou kořist. Naštěstí éra dominance nyní už jen strachem krytých petrodolarů a největších intrikánů, loupežníků a zločinců s navenek uhlazeným chováním nenavrátně končí. Bohužel, ještě chvíli to potrvá a jak dobře známo, chcípající kobyla nejvíce kope. Možná jim ale už došlo, že jejich čas končí a nyní spekulují, jak vyváznout se zdravou kůží. Jejich patologická touha po moci a bohatství sežrala nejen jejich dojnou krávu (kapitalismus) a vytvořila všepožírající neoliberální kanibalismus, ale především zcela ovládla jejich nevyléčitelně nemocné a bezcitné duše.

  362268

 7. geronimoh napsal:

  Po nějaké době člověk objeví, že ve světových dějinách
  se neděje nic skutečně ‘‘nového‘‘.
  O něčem skutečně novém by se mohlo mluvit teprve tehdy,
  až by jednou nastal ten nepředstavitelný případ, že by rozum,
  lidskost a láska dobyly trvalého vítězství.

  Carl Gustav Jung

 8. Maroš napsal:

  „Redaktorovi ostravského Rádia Čas se povedl usvědčující úlovek. Při návštěvě prof. Drahoše
  v Jablůnkově, dva dny před volbami, došlo k večernímu setkání s Michalem Horáčkem v
  Ostravě. Redaktorovi se podařilo nahrát rozhovor usvědčující antizemanovskou kliku ze
  spiknutí. Rozhovor si lze poslechnout na webu rádia. Samozřejmě, že státní média v čele s
  Českým rozhlasem a Českou televizí o celé kauze mlčeli a mlčí! A to přesto, že sám redaktor
  kontaktoval hned druhý den jejich zpravodajské redakce.
  A teď to hlavní. M. Horáček se ptá:
  … Tak doktore, jak dlouho jste domluvený s Kaldou, že to vydržíš?
  A prof. Drahoš odpovídá:
  Počítáme tak 10 až 12 měsíců. To už bude Babiš i Zeman mimo hru. Mirek by měl do té doby jít do
  vedení sněmovny a po mém odstoupení převezme prezidentské pravomoci. …
  … a rozhovor dál pokračuje.
  Tak tomuhle komplotu jsme naštěstí dokázali zabránit. Je neuvěřitelné jakou loutkou
  Kalouska je „božský“ profesor Drahoš i státní média. Naštěstí se to na Ostravsku stačilo
  dostat mezi lidi a prof. právě v Ostravě utrpěl debakl. Nejsme totiž ovce!!!
  Teď jsme vyhráli, ale co bude za 5 let!!!??? Proto je potřeba to šířit dál, aby všichni věděli,
  co jsou to zač!!! Musíme se jim ubránit!
  A zde ještě dodatek:“

  Poznámka – dodatok je sejvnutý ako obrázok – teba navštíviť stránku – jedná sa tam o 2x vyšší skrytý rozpočet Drahošovej kandidatúry . financovaný údajne hlavne Ústredím muslimských obci ČR – v pozadí Rímsky klub – zrejme plný súdruhov saracénov.
  http://tadesco.cz/spiknuti-odhaleno/

  • houbeer napsal:

   marosi, prosim te, kde na radio cas webe se to da najit? ja nic nenasel….

   • Maroš napsal:

    houbeer – „zrušili“ http://www.radio.upramene.cz tipujem, že na jeho nejakom úložisti.

    • Maroš napsal:

     Houbeer – skús to prelúskať tu – archív
     http://www.radio.upramene.cz/web/playlist.php

     • houbeer napsal:

      toz take nic.Chtelo by to napsat Marnymu,ze jako hlavni argument chybi. bych to i klido preposlal nekomu kokretnimu,ale takhle tedy ne.jestlize se odkazují na radio cas a to tam nema ani zminku….treba nejake prohlaseni od toho konkretniho cloveka co to udajne nahral by pomohlo….

      • proud napsal:

       To by chtel po zlodejovi Renem ,“cotovzdyckyrikal“,prilis :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Maroš napsal:

       Houbeer – do budúcna – nielen my, ale hlavne všetci admini alternatívy by si mali automaticky zálohovať kompromitujúce materiály. Ono to zase vyžaduje väčší priestor na úložišti servera – s tým sú spojené vyššie náklady. Výhodou tohoto tu je, že na archív .org nemajú zmrdi dosah – je to „večná pamäť internetu“. Treba si prehodnotiť technické zázemie webu – aj kvôli právnej istote.

       TOTO SI KONEČNE ĽUDIA ZAPAMÄTAJTE! Takýto ľudia nemajú zábrany v ničom! „Prezidentom môže byť každý z nich!“
       Kdo je Miroslav Kalousek?
       https://www.youtube.com/watch?v=kv_CjgLQUeU
       Kalda kálí… do vlastnej huby!
       Rozbouřený žaludek ministra financí Kalouska
       https://www.youtube.com/watch?v=dsRW0rDChrA
       Kalousek versus Piráti
       https://www.youtube.com/watch?v=xmc8dMI6Zpo
       Opilý Miroslav Kalousek – TN 7.6.2013
       https://www.youtube.com/watch?v=xpWhWwxKFKM

       • Maroš napsal:

        „V roku 1997 Česko predalo takmer všetky svoje zlaté rezervy za nemecké dlhopisy. V tom čase sa zdalo, že zlato stráca význam, lebo jeho cena sústavne klesala. Slovenská republika sa správala prezieravejšie a menové zlato si ponechávala takmer v takom objeme, ako ho nadobudla po svojom vzniku pred 20 rokmi.
        Dnes má Národná banka Slovenska vo svojich trezoroch okolo 32 ton žltého kovu…“

        Poznámka – zlatý poklad ČSSR tvorilo pred rokom 1989 125 ton zlata, ale do výstavby Vodného diela Gabčíkovo sa údajne materiálne zabudovalo odhadom 150 ton nevyťaženého zlata z Podunajskej nížiny. Pritom lodenice Komárno v období výstavby VDG postavili 3 niekoľkoposchodové lode – bagre-triediče štrku a zlata, ktoré si na ťažbu zlata na rieke Jennisej objednal ZSSR. Cena zlata v 80-tych rokoch sa pohybovala okolo 800 USD za trójsku uncu – 31 g.
        https://zurnal.pravda.sk/neznama-historia/clanok/289716-zlatom-sa-da-aj-vydierat/

  • benmil napsal:

   To vyzerá ako fake new. Dá sa to nejako overiť?

 9. Vladislav po přestávce napsal:

  Nejde o nic jiného než o další „mezník“ v dějinách tzv. západní civilizace, tedy o situaci, kdy – opět – docházejí ZDROJE.
  Západní civilizace, navzdory všem řečem o lidských právech, demokracii, povznášení člověka z úrovně barbara či primitiva na tvora vzdělaného a kultivovaného, činí téměř veškerý svůj pokrok (který je téměř výlučně materiální) pouze díky VNĚJŠÍ EXPANZI.
  Řím získal svou moc díky likvidaci Kartága a expanzi do severních regionů barbarika. Karlovská francká říše a později tzv. „Svatá“ říše římská národa nemeckého dosáhly své moci pouze díky brutální agresi, nejprve vůči Sasům, Dánům, později proti Slovanům a baltským národům, kterým svůj systém hodnot nutily stylem „přijmi nebo zemři“.
  Středověký „rozkvět“ Evropy nebyl ničím jiným než znevolněním do té doby relativně svobodných mas lidí selského stavu, kolonizací (rozuměj vypleněním) dosud téměř panenské země. Nastoupil novověk a s ním zámořské objevy – divošští „primitivové“ nebyli svými kamennými nástroji, luky a šípy schopní čelit ani španělským pancířům a dělům, ani anglickým puškám, ani látkám nakaženým neštovicemi prodávaným poďobanými obchodníčky, ani masám primitivů s rudými krky, s puškou v jedné a s Biblí ve druhé ruce.
  Přišlo 20. století a pomalý konec kolonialismu. S tím se více a více ukazovala neúprosná skutečnost: – další „rozvoj demokratického světa“ může být už pouze na úkor nedozírných dálav Ruska a Sibiře. Proto byla spuštěna Velká židovská socialistická revoluce, proto byl nainstalován Hitler.
  Série převratů v uzbrojených a trvale přidušených „socialistických“ zemích na konci 80. let minulého století otevřely další šanci. Takže se opět drancovalo, nicméně i to muselo zákonitě jednou skončit.
  Teď už zbývá opět jen to Rusko, ovšem tentokrát to už není Rusko alkoholika Jelcina a naivních lidí hltajících vše jen proto, že to je z božského Západu, ale Rusko silného prezidenta Putina a obyvatel, kteří už Západ stihli bezpečně poznat a napálit je tudíž korálky, barevnými látkami a zrcátky je už zatraceně těžké…

  Naši přátelé se zakřivenými nosy, bezpečně ovládající klíčové děje na Západě už nejméně 200 let, jsou proto SILNĚ NERVÓZNÍ. Kde mají brát další „zdroje“, když už vše bylo použito? Záložní planetu nemají, takže je potřeba změnit taktiku.
  Bílý gójim nenaplnil naděje do něj vkládané. Otrockou mentalitu vnucovanou mu křesťanstvím přijal jen dočasně a zčásti; dnes se jí už v převážné míře zbavil. Jeho schopnosti jsou vyšší, než je potřeba k plnění jednoduchých činností, které se od něj očekávají, a co je nejhorší, tak i jeho spotřeba je příliš vysoká na to, aby mohla být pánem akceptována. Vždyť kdo by živil krávu, která nadojí denně sice 12 litrů mléka, ale sežere třikrát víc, než jiná kráva, která nadojí stejně? Jenom hlupák přece, a takové opravdu nemá prskající starozákonní příšera Jahve rád!
  Všechno do sebe zapadá jako puzzle. Za jiných okolností by se člověk z takových odhalení radoval a pýřil, v tomto případě ale spíš propadá depresi.

  • Eschatolog napsal:

   zapadajici puzzle skutecne davaji priserny obraz zla

   • proud napsal:

    Vidis to,sam ukazujes jak malo vidis,jen to zlo a opet bez naznaku reseni :-)))))

    • Eschatolog napsal:

     radujte se lidé, spasitel č.2 konečně dorazil, trvalo mi to dlouho, nez jsem Ho poznal, svaty Proude učiň Řešení po 2000 letech beznadeje, amen, salam, salom, slava ksc, haleluja , blahoslaven budiž Proud „Ten Ktery Nasel Reseni“ , jdu konat pokani za svoji slepotu, 100x prectu pouceni z krizoveho vyvoje a 2x protokoly sionskych mudrcu, v ramci pustu nebudu zrat tlacenku a pit starobrno, a uz nikdy nebudu skakat Spasiteli II. do hlubiny mysleni. Tak.

 10. Maroš napsal:

  Kdo dostal klíč od Česka? – priebežné testy schopností sovietskej moci
  https://www.youtube.com/watch?v=S7sU0xAKXNs

 11. Maroš napsal:

  Admin – prosím toto umiestniť ako zvlášť článok – diki!
  - – -
  NALIEHAVÉ! PROTEST KOMORY LEKÁROV ŠPECIALISTOV PROTI E-HEALTH A ROZVRATU ZDRAVOTNÍCTVA NA SLOVENSKU! PREPOŠLITE SVOJIM LEKÁROM A ZNÁMYM!

  Dňa 22.februára 2018, o 13,00 h, sa koná pred Ministerstvom zdravotníctva SR v Bratislave na Limbovej 2 na Kramároch
  - protest lekárov špecialistov a širokej verejnosti proti rozvratu zdravotníctva na Slovensku a proti jeho plnej kontrole finančnými skupinami, ktorých jediným záujmom je vysoký zisk úzkej záujmovej skupiny a vôbec nie zdravie verejnosti. Slovenská vláda – slovenské ministerstvo zdravotníctva, v podstate už od prevratu v roku 1989, smeruje k rozvratu verejného zdravia. Štát štve verejnosť proti lekárom, vyštváva špičkových lekárov do zahraničia, kam organizovane, a s mnohomiliónovými ziskami, prostredníctvom nastrčených organizácií – vyváža aj nadaných študentov medicíny. Teda – v rozvrate je aj odborné zdravotnícke vzdelávanie.

  Min. zdrav. SR sa už dlhodobo pokúša o zavedenie elektronického systému jednotnej zdravotnej evidencie E-Health, čím sa o. i. môžu dostať citlivé zdravotné údaje do rúk tretích osôb, ktoré môžu byť zneužité napríklad v celosvetovom lukratívnom obchode s ľudskými orgánmi /údaje o kompatibilite vašej DNA z bežných vyšetrení – krvných testov a biopsíí/, údaje o psychických ochoreniach a zdravotnom postihnutí môžu byť zneužité v majetkovej trestnej činnosti voči takto postihnutým osobám a starým ľuďom, môžu byť zneužité aj na politický nátlak, aj voči štátnym zamestnancom – sudcom, policajtom, atď.
  Údaje o zdravotnom postihnutí detí a vôbec, môžu byť zneužité v nekalom marketingovom pôsobení „na zázračnú liečbu“ rôznymi záujmovými skupinami, a celkovo ide o podporu vytvárania kriminalizujúceho prostredia v zdravotníctve a možností rôznych foriem nátlakov a vydierania. Len na okraj – hneď v začiatkoch projektu E-Health sa o správcovstvo zdravotníckej databázy SR uchádzala izraelská firma, ktorá sa vďaka spravodajskej previerke nakoniec ukázala ako úplne nespoľahlivá, ale posledné slovo ešte – v tomto korupčníckom a skorumpovanom systéme – ešte nepadlo!

  E-Health má však aj iné riziká, a to napr. priame ohrozenie života ľudí v prípade kolapsu tohto informačného systému – pretože v zdravotníctve existuje aj vysoká idiocia zamestnancov s úradníckym a otrockým predpisovým myslením, t. j., že za neposkytnutie včasnej pomoci – „za všetko bude môcť zlyhanie E-Health, lebo sme sa nedostali k údajom o pacientovi!“ – lebo v prípadoch, keď ide o minúty – toto bude stáť životy mnohých ľudí. Treba sa použiť zo zlyhania centrálnej daňovej evidencie – a tam išlo len o peniaze, nie o životy ľudí teraz a hneď!

  Ďalší aspekt – min. zdravotníctva a JEHO HADI V OBLEKOCH zavádzajú verejnosť aj lekárov vo výške nákladov na zavedenie E-Health do ordinácií – predbežné kalkulácie už dopredu vybraných softvérových firiem sú až okolo 7.000 eur, teda 6-7 krát vyššie ako tvrdí ministerstvo – a konkrétny minister!

  Ďalší aspekt – kto „nahodí“ do e-fucking systému! – A BEZCHYBNE A BEZ VYNECHANIA!!! – 20-30-40-60-ročnú zdravotnú dokumentáciu každého občana? Lekár? A kedy?
  Má to nahadzovať pomocná sila /bez ohľadu na to, kto ju zaplatí/ – ktorá nemá páru o lekárskych skratkách a čmáraninách?
  A táto osoba bude niesť potom zodpovednosť za naše zdravie a život? Úps?! Stalo sa?! No iste – pokiaľ nejde o život tých hoväd
  z ministerstva zdravotníctva!

  Ministerstvo zdravotníctvo najnovšie vymyslelo povinnosť lekárov špecialistov – obhliadanie mŕtvol, t. j. potenciálne aj obetí trestných činov vraždy! Čo má zásadný vplyv na možné NEsprávne FORENZNÉ vyhodnotenie a zničenie stôp a dôkazov trestného činu, a teda opäť ide o vytváranie kriminálne beztrestného prostredia! A lekár špecialista – ktorých máme na 10 tisíc obyvateľov 4x menej ako Rakúsko, nebude liečiť pacienta, ale nekompetentne bude obhliadať mŕtvolu v kukurici, či po smrťelnom pracovnom úraze, a potom o tom vypisovať podrobné protokoly. ???

  Väčšina verejnosti nevie, že zberom osobných údajov občanov SR je poverené Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR, teda že prostredníctvom elektronickej siete zbiera aj citlivé elektronické meta-dáta – a zbiera aj – zdravotné údaje! Ako? Jednoducho! Lebo pošta a telekomunikácie!

  Príklad – finančná skupina Penta je väčšinovým vlastníkom Poštovej banky a tá je väčšinovým vlastníkom Slovenskej pošty. A tá zbiera osobné údaje o občanoch o. i. aj prostredníctvom tzv. bielych poštových poukážok, ktoré nemôžete zaplatiť bez dokladu totožnosti. Lenže – Penta je aj vlastníkom zdravotnej poisťovne Dôvera a vlastnej pračky peňazí – siete lekární Dr. Max. A čo? A to, že cca pred rokom začala Dôvera posielať svojím poistencom SMS notifikácie o vystavení receptu na lieky vašim lekárom. A tu nejde len o to, že z vás niekto robí idiotov – že máte v ruke recept a príde vám SMS-ka – že „máte v ruke recept, lebo ste všetci sklerotickí dementi“, ale ide o to, že predmet lekárskeho tajomstva! – už koluje v mobilnej sieti tretej osoby, ktorá o tomto vôbec nemá čo vedieť!!! A osobné dáta – o vami užívaných liekoch = deduktívne o vašom ochorení – už putujú smerom kam? Smerom k Ministerstvu dopravy, pôšť a telekomunikácií. V konečnom dôsledku našimi citlivými údajmi disponuje toľko tretích osôb, že je prakticky nedokázateľné preukázať – kto ich odkiaľ zneužil. Ale ako prvý zodpovedá za to váš lekár, ktorý je povinný archivovať vašu zdravotnú dokumentáciu ešte 20 rokov po vašej smrti – a to práve pre prípad podozrenia z vašej – vraždy, alebo zanedbania zdravotnej starostlivosti!

  Poznámka – ten, kto dostáva takéto SMS zdravotné notifikácie – mal by v zmysle právnych dôsledkov – takéto konanie zdr. poisťovne – či už lekár, alebo paciiet – vyslovene zakázať! Písomne!

  Takže vážení spoluobčania! – ide o naše zdravie, ide o naše životy! A momentálne proti tomuto nášmu prioritnému záujmu stoja korporátne záujmy bezohľadných finančných skupín – a Ministerstvo zdravotníctva SR je preukázateľne ich výkonným orgánom!
  Je najvyšší čas povedať týmto Zmijám dôrazné – NIE!!! DOSŤ!!!

  „Zajímavá realita čeká také slovenské pacienty, kteří jsou majitelé delikátních nemocí. Únik dat není vyloučen. Naopak. Stačí, aby byl k systému připojen jediný počítač, který nebude mít aktivovaný firewall a intimní údaje o všech obyvatelích Slovenska (včetně politiků, soudců, podnikatelů) jsou na světě.
  Pokud tamní ministerstvo zdravotnictví dotáhne projekt do konce, bude Slovensko jedinou zemí na světě s takto centralizovanými daty svých pacientů. A bude-li českým úředníkům Štěstěna nakloněna, nenecháme Slováky v jejich prvenství dlouho sami.“
  https://cechycechum.wordpress.com/2014/02/01/databazi-pacientu-na-slovensku-bude-zavadet-izraelska-firma/

  https://tech.sme.sk/c/20392435/bezpecny-mobil-neexistuje-izraelska-firma-odhaluje-tajomstva-na-pockanie.html

  Bližšie informácie v relácii
  Informačná vojna 2. februára 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=k1UzhLfc-eA
  http://www.chelemendik.sk/MUDr_Andrej_Janco_Koho_vinit_z_toho_ze_ani_24_rokov_po_revolucii_824158484.html

  Na ilustráciu – poučný dokument o dôsledkoch systémového zlyhávania forenzne nekompetentných obhliadok mŕtvych – „stroj na zabíjanie“
  Ženy vražedkyně – Mary Ann Cottonová
  https://www.youtube.com/watch?v=1kSUjEfeRqM

  Miesto konania protestu lekárskej komory 22. februára 2018
  https://mapa-mapy.info.sk/mapa/limbova-2-bratislava-slovenska-republika/
  http://www.health.gov.sk/Titulka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!