Vídeňská anabáze a trvalý pocit na zvracení

WDoIBiteMV4Jestli stále někdo z občanů ČR nemá motivaci účastnit se aktivit domobran, doporučuji mu návštěvu Vídně. Vrátil jsem se dnes po týdnu, kdy jsem byl ve Vídni pracovně a jsem naprosto znechucen. Do Vídně mne donutí znovu cestovat pouze pracovně! Soukromě ani za úplatu. Není místo, kde nepotkáte ‚šátkové báby’. Místní se již též podřizují módě v duchu islamismu, kdy se upravují a holí jako islamisté a dívky nosí zimní doplňky, které jaksi připomínají hidžáb.

Spousta lidí s kterými jsem hovořil se buď bojí mluvit anebo má zcestné sluníčkářské názory. Obvykle mi lidé nevadí a pokud se mnou nemají nějaký problém, nevšímám si jich. V pohledech těchto barevných cizinců ale ihned vidíte zášť, výzvu, pohrdání a snahu provokovat. Bez pepřáku, kubotanu a solidního nože do ulic Vídně vůbec nevycházím. Pokud si chcete vyzkoušet jaké to je být v centru bílé křesťanské Evropy bílou minoritou, projeďte se metrem z Vídeňského hlaváku kolem 15 hodiny odpoledne. Nedopusťme, aby nám demokraticky a lidskoprávní vetřelci sebrali naši vlast!!! Rakousko již není zemí Rakušanů.

rc4TT5vogNM

 

 

www.zemskadomobrana.cz

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-vdesk-anabze-a-trval-pocit-na-zvracen
74 Komentářů k Vídeňská anabáze a trvalý pocit na zvracení

 1. Jan napsal:

  Jezdim tam pracovne a je to do oci bijici. Za par let tu bude Rakouska islamska republika.

 2. Carlos IV napsal:

  Nezoufejte admine. Novy rakousky kancler s tim udela kratky proces, jakoze se Kurz jmenuje :) :) !

  • Maroš napsal:

   No – urobí tak akurát – kurze pauze!

  • benmil napsal:

   Carlos IV

   I ty jeden optimisto!

  • des napsal:

   Nový rakouský kancléř, kromě prázdných řečí k uchlácholení devastovaných původních obyvatel, má v úmyslu s problémem muslimské okupace Rakouska udělat přesně …. vůbec NIC !Taková je pravda.

 3. Perun Hromovládný napsal:

  Aby našinec zakusil podobné pocity, nemusí jezdit ani do daleké Vídně.

  Stačí navštívit Muslimské Teplice, které přivedl do stejného stavu, za mrzký groš, Všeználek pindálek Jaroslav Kubera.

  • proud napsal:

   Pruser je,ze takovejm nikdo po pravu a na vystrahu,“nepodekuje“ uz ted.Pozdejc na ne dojde urcite,ale ted by to pomohlo vic,si myslim.

  • ina napsal:

   Bohužel Teplice jsou v podstatě ztracené město. Nejsou tam ani migranti, ani uprchlíci, jsou tam muslimští lázeňští hosté, kteří sem přišli zcela legálně pomocí pasů a víz a také si tu zcela legálně kupují domy, pozemky atd. A jsme to my, kdo se neptá a za třicet stříbrných prodají vlastní domov a možná i vlastní duši. Před lety bývaly Teplice půvabným lázeňským městem s krásnými parky. Dnes v parcích piknikují ženštiny oblečené v čemsi připomínajícím pytle na odpad, kolem pobíhají děcka tak rozjívená, že si člověk nakonec i ty romské zamiluje. Matky si syny nedovolí napomenout (to se u nich nesmí, to může jen otec). Jestli se nevzpamatujeme, bude už jen hůř.

 4. Maroš napsal:

  Dôležitá maličkosť – nosený nôž nesme mať čepeľ cez 8 cm. Trekingové palice utužujú zdravie, udržiavajú odstup besných psov a noža.
  Poznámka – palica sa v boji používa hlavne ako bodná zbraň s nesmrtiacom účinkom!
  Stick Training with Val Riazanov, Russian Martial Arts Systema
  https://www.youtube.com/watch?v=mW69zqKzgMc
  Fight Club Systema Stick Defense
  https://www.youtube.com/watch?v=XroKvZgsb5U
  Mikhail Ryabko – Exploring Trajectories #3 – Stick to Hand – Russian Martial Art Systema
  https://www.youtube.com/watch?v=xmF2lXsXpxk

  Cenovo dostupné lyžiarske palice v cene priemerného noža.
  https://zjazdove-palice.heureka.sk/atomic-cloud-w-2017-18/specifikace/#section
  Trekingová palica s oceľovým hrotom – o ten ide!
  https://www.insportline.sk/16778/trekingova-palica-insportline-mirador

  • Kadlik napsal:

   Tak ja bych jeste ke vsem tem peprakum mozum a palicim jako povinou vybavu dodal strikaci pistoli naplnenou psi a praseci krvi to ty srace muslimsky posila do pekla rovnou aniz by jste se jich museli dotknout !!!

   • proud napsal:

    ……….coz vypovida o tvym vlastnim,vnitrnim psychickym rozpolozeni,nestastnej,ustrasenej a nejistej clovece….at uz nosis vnejsi masku jakou chces ;-)

   • Maroš napsal:

    Kadlík – na druhý deň by ti ten prasačák vybuchol vo vačku. Lepšia je sušená svinská paprča . namiesto býkovca – napchať im ju kde sa podarí. V Tepliciach by to chcelo zapančovať im s tým pozemky – a znova a znova!

   • jan nowak napsal:

    Kadlik.. prima nápad – sem tu-hle widěl ww Hračkářstwí samopal a ten měl zásobník
    .. tak na 1a1/2 litru : o
    Asi si HO koupim .. a dwa kanystry prasečí krwe !

    ps : gdo ne-má doma Prase – může podříznout Prouda..

    M

  • Mirca napsal:

   Na behani jedine s manikurnimy nastroji..:-)

 5. OldNoe napsal:

  Viedeň bola vždy multi-kulti. Už od Rakúsko-Uhorska. Nebol som tam už niekoľko rokov, ale aj pred inváziou už bola plná pakistanských taxikárov, arabských detí žobrajúcich jedlo a pod. O Mexikoplaci ani nehovorím. Viem si predstaviť, ako to tam vyzerá teraz. Navštíviť dnes Viedeň bez zbrane je zbytočné riziko.

  • Maroš napsal:

   Old Noe – muslimské veni vdi vici a už sú všetci v pi.. – jaké pak sraní s Golden delicius. Politika otvorených dverí – tak nech si ich postia už aj do televízie – aspoň ju ľudia prestanú pozerať. ORF2 údajne /nepozerám/ už o tom je.

 6. OldNoe napsal:

  „Rakousko už není zemí Rakušanu“. Išiel by som ešte ďalej. Krajiny západnej EÚ už nie sú európske.

  • Eschatolog napsal:

   1

  • weissbach napsal:

   Tak nějak…

  • proud napsal:

   Ja bych jeste tak daleko nechodil,ale naslapnuto je k tomu vic nez slusne,paklize to nezastavime………

   • proud napsal:

    Jenze kdo na to ma koule?…………..

    • Maroš napsal:

     Proude – tvoje koule suší Nowak na hambálku – bude z nich klik-klak.
     Kto má AK 47 – má aj koule. Kto má AK 47? Alebo aspoň moju milenku 58?

     • proud napsal:

      Bejt trochu chytrejsi,vis k cemu ti za chvili bude.Vsude se toho harampadi co pritahuje pozornost budou valet mraky………

   • asar napsal:

    Pomaly sa pripravme na mesačné výpravy. Situácia je rovnaká ako pred 1000 rokmi. Aj vtedy sa do europy dostávalo nové náboženstvo. Najprv sa presadilo na juhu a západe a potom sa robili krížové výpravy proti Slovanom. Tí sa bránili a bránili, ale iniciatívu nemali. Bez nejakej iniciatívy nás znova budú zatlačovať, až nebudeme mať kam ustúpiť.

    • proud napsal:

     Nevidim to tak,porad vidim,ze spolecnost co se posunula dopredu,ne moc,ale prece,uz vi co je to strategie a umi ji pouzivat.Oni umej jen se ritit neprehledne dopredu v neprehlednym davu a kdyz cejtej ze jsou v davu,kdyz jdou po jednom,nedostanou se dal nez ze na sebe navesej granaty,ani nedaj dohromady casovanou naloz aby nemuseli zabit i sebe.Neudelali za ty stoleti ani krok dopredu.Tak nejak si predstavuju krmeni pro tanky,ale i pro rady pripravenejch strelcu co s rozmyslem lovej,napriklad.Je to jak bojovat s lehce mentalne postizenejma,nedaj dohromady vic nez jednoduchej trik.

     • asar napsal:

      To iste, ale my tu máme davo-elitarizmus. Ten hlúpy dav je len jedna časť, ktorý je niekym riadený.

      Inak najnovší objav čínskej vedy zistil, že stokrát lepšie afrodiziakum ako roh z nosorožca je vysušený obrezaný kokot. A keď je ešte k tomu čierny, to ani nehovorím. Už len s tým treba oboznámiť bežných číňanov.

      • proud napsal:

       :-))))))))))))))))))))))))))))),ja bych radeji neco udelal s tim davoelitarismem,nez se cpat cernejma kokotama :-)))))

       • asar napsal:

        Proude, my sa samozrejme čiernymi kokotmi pchať nemusíme. My predsa problémy s potenciou nemáme :)

        To číňania furt niečo zháňajú. Chudáci nosorožci sú preto pred vyhynutím.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Výborný postřeh – je to skutečně PŘESNĚ to samé!

     • asar napsal:

      Lebo títo „experti“ nič nové vymyslieť nevedia, len menia kulisy a točia sa stále dookola. Sú tak predvídateľní. Túto neschopnosť treba využiť.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Jsou rozpoznatelní podle patologické touhy po penězích, po majetku, a pak po vládnutí a řízení.
       My takoví nejsme. Radujeme se z jara, z deště, slunce, hraní si s dětmi, z větru, z přírody, z rodiny. Jsme TVŮRČÍ a uvědomujeme si svou sounáležitost s vyšším celkem. Majetek ani peníze nám nediktují. Jakmile máme „dost“, přestává nás majetek zajímat.
       A tehdy oni přijdou, vytipují si ty slabé z nás, a začnou je ponoukat: – ty, takový schopný člověk, proč si nekoupíš pořádné auto nebo dům? Proč tu firmu neřídíš?
       A ti slabí z nás, neukojení, zakomplexovaní, se dají jimi strhnout. Žid jim dá moc, na oplátku se stane chráněncem takového ubožáka. A náš člověk moc získá – zaplatí ovšem svou duší.
       Pohádky jsou toho plné. V nich se našim předkům podařilo uchovat pravdu dalším generacím.
       A oni – tito židé – jsou neskutečně tupí a hloupí. Pro trochu peněz udělají cokoliv. Přestanou myslet, ztratí zábrany, začnou se chovat jako zvěř. Jsou zcela v zajetí tupého materialismu, jejich duše není rozvinutá, aby pochopila víc.
       Nikdy nás nemůžou porazit a ovládnout, pokud my dobrovolně neklesneme na jejich úroveň. Člověk hluboce přesvědčený o „pravde vydané nám bohmi“, jak kdysi psal Samo Chalupka, nepodlehne žádným materialistickým manipulacím – nemají nad ním moc.
       I to je ve starých příbězích našeho lidu – zlo nad tebou nikdy nezvítězí, pokud TY SÁM mu to nedovolíš tím, že klesneš na jeho úroveň.
       Proto nad námi nemůžou vyhrát, pokud zůstaneme tím, kým jsme. A proto se oni už tisíce let snaží zbavit nás naší identity a přirozenosti, protože jedině tak nás můžou dostat.

       • proud napsal:

        Nemuzou,to co je tvou prirozenou soucasti nejde zmenit,ale jde se zbavit onoho vecnyho otravnyho ponoukani a snazeni se ridit nam zivoty tim smerem.

       • asar napsal:

        Takže je treba dávať pozor na poradcov, ktorí hrajú na ego a núkajú nám vyvolenosť alebo nadradenosť.

        Podľa mňa by sa mal tiež zmeniť postoj k tým slabým, aby nevznikla zakomplexovanosť. Lebo som si všimol, že zo slabšich (z pohľadu okolia) sa často vysmieva. Proste nevytvárať si vlastných nepriateľov. Lebo možno v nejakej inej oblasti sú slabí silní.

        • proud napsal:

         Tak nejak,obecne jim staci jen pomoct najit to v cem jsou dobry a rozvijet to,podporit je,coz dnesni skolni system nedela,ten je proste zatrati.

        • proud napsal:

         Bud budes makat,nebo jsi k nicemu,dobra zhovadilost.

        • proud napsal:

         I tohle je pekny,kdyz se tomu porozumi:
         „Důvodem, proč Matrix potřebuje v podobě energetického zdroje strach je fakt, ze jde pravé o strach. Čím více jeho manipulace generují více strachu prostřednictvím válek, konfliktů, stresu, viny a agrese, tím větší má sílu tuto zacyklenou produkci strachu zvýšit. Když mi to hlas popisoval, byly mi ukázány scény z Disneyovky „The Sorcerer’s Apprentice“ (Čarodějův učeň), kde čaroděj vytvořil entitu, která měla dělat vše to, co se jemu dělat nechtělo, nicméně později nad ním entita převzala moc a ovládla ho.

         Také Frankensteinův příběh je velmi symbolický k tomu, co se stalo. Lapené vědomí začalo být ovládáno svým vlastním strachem v labyrintu sebeklamu a manipulovaných iluzí. (Měl bych nyní popsat, jak v této knize definuji vědomí. Vědomí je naprosto vše, ale existují různé stupně vědomí odvislé od toho, jak je něco odvislé od Nekonečné Jednoty. Porovnávat vědomí něčeho, čemu říká lidská mysl, s Vědomím Jednoty, je jako porovnávat Einsteina s pečenou fazolí. No vážně, ten rozdíl je tak obrovský, že to srovnat není možné. Pokud tedy mluvím v této knize o vědomí, myslím tím vědomí za myslí, za Matrixem.)

         Pokud zapomeneme, že jsme Nekonečným Vědomým zakoušejícím iluzi, vše ostatní rázem ztrácí perspektivu. Jednoho dne jsem byl se svým synem Jaymiem na převozní lodi, která jezdí z pevninské Anglie do našeho domu na Isle of Wight. Jakmile jsme vypluli z přístavu, spustila se mlha, která nám znemožnila vidět jakýmkoli směrem pevninu. Normálně loď pluje pár minut kolem anglické pevniny a pak ostře točí vpravo a míří na ostrov. Nezávisle na sobě jsme se oba začali divit, proč loď stále ještě nezatáčí.

         Minuli jsme jednu z velkých pevností ve vodě, u které i když je nízký příliv a loď musí jet od ní daleko je poslední možnost otočení. Ale oběma z nás se zdálo, že dál pokračujeme rovně, směrem od ostrova pryč. Divili jsme se co se to asi děje a v tom jsme již uviděli ostrovní světla a my si uvědomili, že loď po celou dobu plula jako vždy. Byli jsme dezorientovaní (‚ztraceni’) tím, že jsme ztratili klíčový koordinát – výhled na pevninu. S ním by bylo zřejmé, co se děje a viděli bychom směr, kterým jedeme. Ale jakmile tam nebyl, všechny ostatní koordináty, jako například pevnost, ztratily perspektivu.

         U pevnosti jsme normálně zatočili, ale když jsme neviděli na pevninu, nebylo to zřejmé. Přesně to s námi dělá Matrix. Jakmile ztratíme ze zřetele základní koordinát – to, že jsme Nekonečné Vědomí pro- žívající si iluzi – ztrácíme referenční bod, ze kterého lze chápat vše ostatní. Domníváme se, že jdeme určitým směrem (že jsme lidé ve ‚skutečných’tělech prožívajících ‚skutečný’svět), přestože to vlastně všechno je manipulovaný sen. Dalším bodem je, že jsme oba já i Jaymie byli chyceni do stejné iluze, což znamenalo, že jsme si navzájem potvrzovali realitu, čímž se stávala skutečnější. Stejné je to i s lidstvem – ‚to přece každý ví, že… !’.“

 7. . napsal:

  Od doby zakázaného vánočního stromečku v bruselu podlokajníkům. Cca před 10. lety a everegren .mbecilních zaprodanců už nese kyselé a trpké ovoce.

 8. OldNoe napsal:

  Maroš, chlapík bol zabalený v talianskej vlajke. Dobrý advokát z toho urobí politický proces. Čo sa ale bude diať na talianskych uliciach zatiaľ nevedno. V každom prípade je však na mieste otázka, či je ešte čo stratiť. Samozrejme, ak sa to začne mlieť v Taliansku (predčasne), sem sa už žiadna invázia nedostane. V najhoršom prípade bude nasledovať chemický útok na južnú Európu. Otvorenou je otázka, akú silnú pozíciu majú Rusi v severnej Afrike. V Egypte a Líbii slušnú.

  • benmil napsal:

   Pred časom (asi tak december 16 – január 17) sa tu o tom písalo. Vraj majú silné pozície aj v Alžírsku a Maroku, a kontrolujú Gibraltar.

  • Maroš napsal:

   Old Noe – a ako bol zabalený – pásy na stojato, alebo na ležato? Nebol to Maďar?

 9. proud napsal:

  „Jestli stále někdo z občanů ČR nemá motivaci účastnit se aktivit domobran, doporučuji mu návštěvu Vídně.“……………Honziku,domobrana je dobra vec a mela by bejt samozrejmosti.Ale narazime tady na jeden celkem zasadni problem.Co ti bude platnej pes doma uvazanej k boude,kdyz tam ty nebudes a prijdou zlodeji?………….odpovez si sam.Narazka na domobranu ve vztahu k imigrantum se stava smesnou,kdyz ti je do vlasti budou navazet vladni specialy primo do srdce kolonie na Ruzin,kde jsou pripraveny se o ne postarat a rozvist je kam potrebujou,to vsechno tajne,ale legalne.To si delas z lidi prdel a budes je honit kolem PUSTY a PRAZDNY cary ?;-)

  • Maroš napsal:

   Proude – ty tu svojimi účelovými pochybnosťami rozložíš aj Rotschieldovu mater!

   • proud napsal:

    To neni ucelovy,ale je to pravda,nebo nevis co se chysta?…..Je to v clanku kterej sem dal Svejk,at uz ho mas,nebo nemas rad,ten clanek trefil presne.

 10. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Ten nasranej italskej nešťastník měl spíš, než po těch opicích střílet po Renzim a té piče Mogheriniové, která tvrdí, že Itálie se bez primitivních negrů věřících na čerta a kuchající bělochy, neobejde…Ona je matkou dvou dcer přibližně ve věku té feťačky z Maceraty, měla je dát černoučkům na hraní, když jim chce udělat dobře a nezatahovat do toho celý národ…Problém je ale v tom, že polovina Taliánů je totálně tou trockistickou lidskoprávné a úchyláckou ideologií naprosto zblbnutá a naše štěstí zatím je, že jsme ještě pořád v multikulti „za opicema“ a generace nad 40 má ještě zdravý socialistický morální základ z období minulého režimu…Moc času k udělání si zde pořádku nám už ale nezbývá a každý den jej ubývá…Mám v Itálii spoustu známých a vím, že je Itálie rozdělená stejně, jako my, zdravý pracující venkov a dekadentní parazitická velká města, plná univerzit přechytralých idiotů, nevědících si se sebou rady, co se navzájem šukají do prdelí a považují to za pokrok…

 11. proud napsal:

  Zacneme cikanama a pokracujme imigrantama.kdyz po nich „zastupitele“ tak dychtej ;-) : Konečně pořádný návrh !

  Od roku 1950 byly nainvestovány, k začlenění romských spoluobčanů do většinové společnosti, miliardy korun.
  Bez viditelného efektu!
  Romové jsou přestěhováváni do průmyslových oblastí, na sever naší země a to je špatné!
  Řešení této situace ale existuje. Nabídnout Romům bydlení v Praze.
  Praha je totiž to jediné vhodné místo k dokončení toho, co se nedaří,více jak 62 let. Praha může přispět ke konečnému vyřešení romské otázky. Pokud má být romský spoluobčan úspěšně začleněn do majoritní společnosti, tak jedině v místě, kde je nejnižší nezaměstnanost(2-4%) a v místě s nejvyšší průměrnou mzdou(2532 000 KČ). Kde mu může být Romům nabídnuta, dobře placená práce, možnost vzdělání a adekvátního bydlení.
  A TO VŠE MŮŽE NABÍDNOUT JEDINĚ PRAHA.
  Přestaňme romské spoluobčany urážet směšnými sociálními dávkami a umožněme jim řádně pracovat a vzdělávat se.
  DEJTE ROMŮM PRÁCI, aby obzvláště mladí romští spoluobčané, tolik dychtící po práci, získali pracovní návyky. Jedině tak jim můžeme pomoci. Praha je také region s dostatkem vzdělávacích a kulturních možností, středních a vysokých škol, kde není problém, ani se studiem při zaměstnání. V Praze žijí a pracují významní odborníci,na problematiku národnostních menšin, jako například: Michal Kocáb, Džamila Stehlíková a další odborníci nebo vládní zmocněnci, kteří jsou placeni za řešení v začleňování romských spoluobčanů do většinové společnosti.
  Kde jinde by mohli být Romům vytvořeny potřebné podmínky k začlenění do naší společnosti, než právě v Praze? Jen v Praze by pod dohledem senátorů, poslanců a celé vlády, kteří by se mohli Romům stát příkladem skromnosti a pracovitosti a kde by byla Romům zaručena i bezpečnost před útoky rasistů. V Praze žije i většina romských aktivistů (Veselý, Holomek, Giňa). Zajisté by rádi pomohli při začleňování Romů do majoritní společnosti. Nabídli jim pomocnou ruku, dočasné ubytování a spousty užitečných rad.
  Názor občana České republiky.

  • Maroš napsal:

   Proude – základ je, že to nieje názor tvoj! Sa tu stále maskuješ ako ako schizofrenik na prechode pre chodcov – raz si ako asfalt, potom zase biele pásy! A keď zasvieti červená – zalezieš pod dekel kanalizácie! NWOO paralyzátor z NORADU!

   • proud napsal:

    Neni,mas to dole napsany,je to nazor obcana Cesky republiky(kolonie) se kterym se ztotoznuju,ses snad taky cernej,ze ti tak vadi? Nedivil bych se.

    • proud napsal:

     Navic je ten nazor jeste vic jak bohulibej,bejt po mym,vypadala by ta prevychova jeste uplne jinak,neco na zpusob FEMA lagru,se skolama,fabrikama,nakupnima strediskama,spitalama……..ale vsechno pod kontrolou tezkoodencu.A neni to zadnej rasismus,delal bych to pro ne,jsou nebezpecny uz i sami sobe,je nacase naucit je slusnymu vystupovani a praci.Nebo je na case naucit vas? Porad nevim co ses zac,ale podle toho jak se prezentujes,bych se nedivil ze k nim patris taky.

    • proud napsal:

     Aneb:Kdo chce kam,pomozme mu tam.

 12. Maroš napsal:

  Slovenský taxikár, s 15 ročnou praxou vo Viedni, prehovoril (2017)
  https://www.youtube.com/watch?v=XbvSW5jIXxg

  „VYSVETLITE MI!“
  16-ročné nemecké dievča Bibi Wilhailm o imigrantoch
  https://www.youtube.com/watch?v=W1Rx1jrjM0g

  POLITICKY NEKOREKTNÍ HUMOR #2 [videa, stand-up comedy, scény – cz titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=nw2yQ9QPzW4

 13. Vladislav po přestávce napsal:

  Asar výše přirovnává situaci teď k situaci před 1000 lety, kdy se do střední Evropy tlačilo křesťanství.
  Ani to nikdo nechtěl.
  Nejprve jih, jihovýchod, Balkán. Jižní Slované podlehli o dobrých 200 let dříve, než my. To už byla západní Evropa celá v zajetí „jedu z Judeje“.
  Naši předkové v 9. století si už nevybírali, „jestli“, ale „odkud“. Morava dala přednost Byzanci, kde měla silné obchodní a politické vazby, Čechy pošilhávaly po Německu. Křesťanství ale Moravu neochránilo, byla to hloupá, naivní iluze. Nepřátel z Východofranské země se nezbavila, pouze už nemohli útočit pod záminkou christianizace. A proti Maďarům, kteří Moravu nakonec zničili, nehnuli jiní skvělí křesťanští „spojenci“ z Byzance prstem!
  Ve výsledku podřídil arcigauner kníže Václav české země Německu zcela a založil tak „pražskou kavárnu“, která se střídavým úspěchem řídí a neřídí české země dodnes. Dnes revoltujeme – zatím.
  Polabané měli narozdíl od Čechů koule a nevzdali se bez boje. Pokusy knížat typu Gotšalka (už jen to jméno, že?) vyzněly naprázdno a po utracení těchto havloidů měli jejich potomci problém udržet se v zemi, aniž by byli lynčováni. Nakonec ale podlehli – přesile 1:10 nevydrží dlouhodobě odolávat nikdo. A dnes? na Labi zase vede ona hranice – a nynější „východní Němci“, tedy lidé s dosud obrovským množstvím slovanských genů, se bouří. A budou se bouřit i dál, protože Německo čeká v řádu nejpozději 20-30 let občanská válka.
  Poučme se z dějin. Mění se jen kulisy – podstata situace je stále tatáž!

 14. proud napsal:

  Neco pro „Vladislava po prestavce“,“Petra C“ a podobne,pro ty kdo si myslej ze clovek je zkazenej od prirody kde je potreba rict opet a zase,ze vsechno je jinak :-) : http://www.biosferaklub.info/98-deti-sa-rodi-geniami-ale-skola-z-nich-robi-priemernych/#more-18594

  • proud napsal:

   Lidi se daji „vychovat“ k lepsi budoucnosti,kdyz o to sami budou stat.

  • proud napsal:

   „„Školský systém, stredné a vysokoškolské vzdelávanie postupne zbavuje rastúcu ľudskú bytosť tvorivého génia, ktorý je spočiatku prítomný u každého. Existuje niekoľko dôvodov tohto javu, ale najzrejmejším dôvodom sa zdá byť objednávka vládnucich tried.

   To, čo vkladáme do pojmov „škola“ a „vzdelávanie“, je v skutočnosti globálnou inštitúciou zložitého psychologického systému, historicky vytvoreného na uspokojovanie potrieb vládnucej triedy.

   Aby si takzvaná „elita“ zabezpečila svoj luxusný životný štýl s minimálnym vkladom do rozvoja a výroby nového, potrebuje večne umelý deficit, nekonečnú exploatáciu a neustále prebiehajúce vojny. Je potrebný tiež celoštátny nadnárodný systém vymývania mozgov, dokazujúci, „že takto to bolo vždy“ a neumožňujúci sa kriticky pozrieť na otrokársky svetový systém.“

 15. proud napsal:

  A taky pekny,jen odjinud:

  „Sedm měsíců po zkušenosti v Brazílii jsem narazil na starý hindský mýtus. Pravilo se v něm, že lidské vědomí začalo jako vlnění, které se rozhodlo opustit oceán vědomí – ten ‚věčný bez času a prostoru’. Když přišlo k sobě v tomto ‚odpojeném‘ stavu, zapomnělo, že bylo součástí nekonečného oceánu a cítilo se velmi izolované a oddělené. To je víceméně to samé, co mi jinými slovy řekl ten hlas.

  Jsem tak trochu rozpačitý co se týče používání slov, protože cítit a znát něco, je mnohem hlubší, než je možné jazykem popsat. Ale představa Jednoty vytvořila v podstatě iluzivní sféru, jeden z takových nekonečných ‚světů‘ Nekonečné Možnosti. Tento ‚svěť začal zapomínat, že býval Jednotou, jako když zapomínáte sen. S touto amnézií přišel fenomén, kterému říkáme strach – vyjádření Veškeré Možnosti, jenž se nemůže projevit v rovnováze Jednoty. Pokud se vědomí vnímá jako část a ne jako celek, přichází pouze strach s iluzí oddělení a separace.

  Strach je stínem iluzivního odpojení. Nádherné obrazy Neila Hagua (podívejte se na barevnou sekci) symbolizují postup z Jednoty k rozdělení a strachu. Nejdříve se ‚zformovala‘ představa, potom iluze oddělení, po které následovala manifestace strachu, jež sama ožila. Stvoření Říše snů, Matrixu, nebylo samo o sobě správné či špatné. Prostě jen bylo. Problémem není až tak struktura Matrixu, ale spíše síla, která ho kontroluje. ‚Matrix‘ je virtuální realita, kterou unesl strach a strachem je i poháněna.

  Ten hlas v Brazílii říkal, že pokud se lidé bojí, hledají útěchu ve známém a předvídatelném. A to se stalo v Matrixu. Byl to způsob pro vědomí, pískat si ve tmě, utěšit se tak tím, co zná, protože se bálo toho, co leží za. Řekl bych, že si to můžete představit jako ztracené dítě, oddělené od své matky a otce. Co je každodenně největším strachem lidstva? Strach z neznáma.“ https://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/10327-skutecna-povaha-reality-3/

 16. proud napsal:

  Tak co na to rikate,muze se clovek zmenit(vratit se k prirozenosti-jednote?),ja tvrdim ze muze,ale musi si k tomu udelat podminky! Jak,to uz jsem popsal nejednou.

 17. proud napsal:

  „Lidé nenávidí nejistotu. Nejistota následně vytváří stresy. Pokud není ihned k dispozici žádná konkrétní struk-tura ke snížení stresu, lidé jednoduše nějakou vymyslí či přijmou hotovou strukturu reality, jenž nám servírují média … tato vnímání jsou samozřejmě jen fiktivní konstrukty.“

  Matrix je právě tím. Fiktivním konstruktem kolektivní mysli. Tento ‚fyzický‘ stupeň Matrixu, který nazývám Časová smyčka, byl vytvořen proto, aby nabídl familiár-nost, která uklidní strach z neznámého vytvořený iluzorním oddělením a byl mnohem příjemnějším zážitkem, než tomu ve skutečnosti je. O Matrixu lze přemýšlet jako o myšlenkové projekci, stejně jako například u promítání na plátno v kině. Přežití projekce je závislé na promítačce. Ovšem projekce, ten akt imaginace ‚ožil’, když získal přístup ke svému vlastnímu zdroji energie. A tím zdrojem, podle toho, co mi řekl hlas, je strach. To byla chvíle, kdy sen převzal moc nad snícím. Matrix – strach vědomý si sám sebe, jak to popsal hlas – si začal vytvářet svou vlastní agendu a snažil se generovat tolik strachu, kolik je jen mož- né, aby se posílil a rostl.“………….strach „z neznama“,proto se snazime drzet staryho systemu i kdyz vime za jaky hovno stoji a proto jsem jinej,protoze ten strach nemam ;-)

 18. proud napsal:

  Takze o co mi vlastne jde ;-). Elita(jakakoliv,kazda) potrebuje blbce,aby na ni delali,dost chytry na to,aby se o sebe sami postarali,ale prilis blby na to,aby ji prokoukli. Mno,a ja tvrdim,ze elitou muzeme bejt vsichni a prestat bejt blbejma uplne!

  • Maroš napsal:

   Proude – to nende! Mám suseda s IQ 80 – a ten zostane blb do konca života! A takýmto ani ja nedovolím, aby spolurozhodovali o živote druhých. Tento tvoj návrh je komunizmus ako vyšitý – a stále je to o tebe! – „Humanizmus a Tolerancia“! – Sionu!

   • proud napsal:

    Pises ze tvuj soused ma maly IQ,ale sam se tak stavis,proc? Jinak bys nenapsal tuhle pitomost o sionu,kterou troubi do sveta aby oblboval lidi,ale sam se ji samozrejme neridi ani nahodou,jelikoz vi ze je to hloupost.A kdybys cetl co jsem dnes dal i jinam,vedel bys,ze ono IQ neni konecny,ale ve vetsine pripadu je pouze NAUCENY! A mimochodem,“muj“ system ma s komunismem hodne maloco spolecnyho,i to bys vedel,kdybys se nad obojim zamyslel a s obojim seznamil……..Howgh ;-)

 19. jan nowak napsal:

  W Kocourkowě..

  W Kocorkowě za pecí pí~če Proud ssi na pí-cí..
  .. w peci pe~če Slepici si @ na TM zas pí~če Sysi : ))
  A Uher Mrož.. Swětlonoš pí~če z NORADU za za zá 3 ,-
  .. Jůde-Grošš !!

  M

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!