Viktor Jefimov – Ekonomika rozvoje člověka a společenství

vjefimov

48-minutová přednáška ruského ekonoma a znalce DVTŘ Viktora Jefimova z konference - Ekonomika jistot - budoucnost Ruska, která se konala v prosinci 2017. Místo tržní ekonomiky orientované na zisk potřebujeme ekonomiku založenou na morálních a duchovních hodnotách a to je jediný způsob přežití naší genetické linie. Nezbytností je taková forma peněz, která je užitečná všem a ne jen těm, co je ovládají, která je měřitelná a nepodlého inflaci, např. energie. Nutností je plánovaná ekonomika. A další.
6 Komentářů k Viktor Jefimov – Ekonomika rozvoje člověka a společenství

 1. .lak napsal:

  Zatím v evropě je zřejmé že západ likviduje outsorsací bývalé státy varšavské smlouvy či východu a sám má na kahánku z migrantů.
  A zřejmě se naplňují americký sen.
  https://www.youtube.com/watch?v=pI-va5FISwE time 11:11
  Tohle bývalé země varšavské smlouvy a lidé v nich nemají šanci ustát. A bláhoví zaprodanci velebí fondy pro neziskovky zaprodanců na doražení funkčních struktur zbytkového povědomí společnosti států v rozkladech 5. kolonami fachidiotů ověnčených tituly v cíleném rozkladu a úpadku. Bez rusů na kontinentu bez surovin a energií nejenže nemohou dělat rozvoj ale mají na krk věšené vytvářené problémy agentůrou bilderberg cca v počtu 150. kusů světoobčanů v zastoupení křovím bruselu. A takřka všichni se chovají jak ranění slepotou při pohledech na současné procesy katastrofálních úpadků předstírané navoněné kulisy ovšem je to možné tím i že prostě odpovědnost neznají a pád do krize také nezažili. Ale argentinská spirála je memento a i zřejmý podnikatelský záměr velkomožných kdy všichni budou plakat a ty necelé tři kopy výtečníků se bujaře vychechtávat. A vedoucí struktury korporátníků s finančními trhy za dosaženou metu.

 2. proud napsal:

  " Místo tržní ekonomiky orientované na zisk potřebujeme ekonomiku založenou na morálních a duchovních hodnotách a to je jediný způsob přežití naší genetické linie."...........pravda,v poradku,pokud se urci a prehodnoti definice moralky a jeji pravidla a definice onech duchovnich hodnot.

  "Nezbytností je taková forma peněz, která je užitečná všem a ne jen těm, co je ovládají, která je měřitelná a nepodlého inflaci, např. energie."..............to neni nezbytnost,ale past co se casem zase vymsti,takze zblebt!

  "Nutností je plánovaná ekonomika."...........a hospodareni..........souhlas.

 3. Definitiva napsal:

  Aj taký múdry človek, ako Jefimov, podľahne klamu, týka sa to Sovetova a jeho výživy. Sám jefimov hovorí, že každý sme iný, nie u každého Sovetov funguje a každý si musí v tých výživách nájsť svoj recept. Sovetov predstavuje chaos bludov. Sovetovova škola je založená na vedeckom redukcionizme, kedy z obejktívnej vedy vytrhneme len časť celku, tú časť, ktorá sa momentálne hodí.

  Existuje tisíckami rokov overený spôsob výživy. Overený preto, že v dobe vzniku a rozvoja inteligencie človeka dostal človek do vienka obiloviny, ktoré čiste náhodou boli a sú v súlade s jeho genetickou výbavou na dlhý a zdravý život.

  K začiatku rozvoju ľudstva došlo pri Kaukaze, obiloviny sa začali pestovať tiež tam. Odtiaľ sa sťahoval inteligenciou obdarený človek do strednej Európy, Uhri, Sloväni sú potomkami tejto kultúry, potom došlo k osídleniu najskôr severu a neskôr juhu Európy.

  Obiloviny si vtedajší človek nemohol vyšľachtiť, nepoznal génové manipulácie.

  U starovekých Grékov bol základ výživy v obilovinách, zelenine a ovocí, ryba len vo sviatok. Mäso patrilo len hody najbohatších tisíc, ktorí sa nevmestili do kože.

  Dnešná výživa predstavuje americký model na báze škrobu, tuku, cukru a živočíšnych bielkovín, ktoré sú zdrojom jedov pre telo. Civilizačné ochorenia raketovo rastú, spotreba liekov tiež, mladá generácia trpí "stareckými chorobami", počet úmrtí na civilizačné choroby napriek zázračnej medicíne neklesá!!!

  Dnešná výživa je módou z USA, ktorou sa korporácie snažili riešiť hlad sedliakov, ktorým bola odňatá pôda a boli vyhnaní do miest, aby otročili vo fabrikách.

  Makrobiotika je strava pre dlhý a zdravý život. U chorých jednoznačne zlepšuje, lieči ich stav, u zdravých pôsobí ako prevencia ochorení.
  Vegetariánstvo neznamená makrobiotiku!

  Campbell, Čínska štúdia. Výsledky storočných výskumov vo výžive overené praxou.
  Kushi, Makrobiotikou ke skutrčnému zdraví. Návod na zdravé stravovanie
  Obe knihy predstavujú minimum poznatkov o zdravej výžive, ktorá je spolu s denným pohybom, zdravým životným prostredím a duševnou pohodou časťou zdravého spôsobu života.

  Poznanie si musíte osvojiť vlastnou prácou, lebo toto poznanie je verejnosti utajované, neučí ho ani štátny monopol-škola a nevedia to ani rodičia.
  Supermarkety vyrábajú generácie chronicky chorých ľudí, z ktorých doktori robia doživotných požieračov liekov. Korporácie bohatnú miliardovými ziskami a rovnakou čiastkou pacienti chudobnejú, zdravotné poisťovne sú vykrádané. Lieky neliečia, len potláčajú príznaky ochorení. Telo sa lieči vlastnými regeneračnými procesmi, ktoré sú umožnené zdravou výživou, makrobiotikou.

  • fidelo napsal:

   Sovětovův model stravování se vůbec nevylučuje s makrobiotikou, ani s opačnými trendy paleostravy s maximálním vylučování obilovinových sacharidů. Sovětovův model zahrnuje makrobiotiku i paleostravu, je obsáhlejší, protože odvozuje stravovací doporučení od stavu střevní mikroflóry.

   • Definitiva napsal:

    Naštudovať výživu a nedrístať. Makrobiotika Kushi garantuje plne funkčnú črevnú flóru, minimálne zaťaženia tela splodinami metabolizmu.
    Všetky Sovetovove odbočky črevnú flóru len zhoršujú. Makrobiotika je Sovetovovi nadradená. Sovetov má širší záber, ale to neznamená, že jeho diéta je pre telo priateľskejšia.

    Zopakujem, všetky živočíšne bielkoviny a potraviny priemyselne spracované /tuky, oleje, škroby, lepok, múky.../ škodia telu. Záleží na veku a dispozícii indivídua, ako sa stým vyrovná. Čím je človek starší, tým je pre neho riziko z výživy horšie, staroba vám spočíta všetky vaše hriechy mladosti.

    Makrobiotika Kushi má svoje desaťtisícročné dejiny, Sovetov má niekoľko desať rokov módnych trendov.
    Naviac mám osobné skúsenosti s makrobiotikou Kushi a žiadne tvrdenie, ani módny výstrelok nemôže mať väčšiu váhu, ako dôkaz z vlastnej skúsenosti. Výživu robím celý život a prax len potvrdzuje Campbella a Kushi.

    Makrobiotika Kushi lieči VŠETKY CIVILIZAČNÉ OCHORENIA. Ten, kto konzumuje vedecký redukcionizmus podľa Sovetova, ten si zaručene priťaží, ak to telo nepocíti, tak len preto, že je ešte na to dobre prispôsobené, zdravé, odolné. Dajte Sovetova chorému a zabijete ho!
    Campbell a Kushi sú rôzne zdroje a NEPROTIREČIA SI!

    Chcel som čítať Sovetova, ale nedokázal som prečítať ani jeden celý článok, pre mňa sú to nestráviteľné bludy.

 4. r.m. napsal:

  a po příspěvku tečkolaka následuje debata trolů o výživě, tlaskám soudruzi, tleskám

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!