Jmenuji se Mia, jmenuji se Maria, jmenuji se Ebba

120db

"Nejsme ani lovná zvěř, ani ničí otrokyně, nejsme ani válečná kořist, ani přijatelné ztráty. Jsme dcery Evropy. Poženeme vás k odpovědnosti. A budeme to dělat hodně nahlas."

4-minutové video německých aktivistek, které se staví hlasitě proti islamizaci své země a násilí na ženách, které to provází. Jejich symbolem je 120db, což je hlasitost příručního obranného alarmu. Přidejte se na webu http://www.120db.info/
51 Komentářů k Jmenuji se Mia, jmenuji se Maria, jmenuji se Ebba

 1. .lak napsal:

  Evropa je naprosto vymydlená hlupáky kteří neziskovkami, což je asi obchod sbídou a přidávají teď s lidmi. Pomáhají v africe a přitom je tu čtvrtina na hranici bídy a pod kdy to platí chudí z daní vymírajícího kontinentu protože bohatí optimalizují.

  Tohle jsem dal na zvědavce ale začíná tam provozovat asi nekritický polomaistream povznesených všeznalců s nemožnými hovadinami takže nepočítám že to dá. :-D

  á nevím proč se vyžraná evropa sociopaty montuje do blahobytného kontinentu s nerostnými i energetickými bohatstvími. Afriky s obyvateli kteří nikdy sami o sobě nepracovali a nemusí na rozdíl evropy s půlročním vegetačním klidem a zimou bez čehokoliv jiného než dřiny a nabubřelého panstva klerofašistických totalit s hlupáckými dráby odjakživa. To je nějaká intelektuální choroba naráz z ničeho nic nebo výchova?

  Jinak planetární systém se otepluje celý a dám odkaz a planeta se přepólovala 171.x a přepólování má zpoždění 70 000. let a to nastalo se to pouze 15.x ale nic se nedozvíte veřejně dostupně protože ve skutečnosti konzumujete konqistu inkvizice a ještě si u toho mlaskáte. Nebo švejkujete, ovšem bez nadhledu Haška. Mimo jiné české území bude v průměru -30. metrů pod hladinou moře a tedy zase slanou vodu bude mít opět a prostě tak bude a nic si nemalujte kdy si to asi pletete s rozlišovacími schopnostmi jako Drahošovi voliči fachidiotů. Předtím to zase asi vyplundruje pindostan s agentůrou bilderberg křoví bruselu další proxi válkou kdy s dvou World Warr tyl a tak zadělává další protože kde jsou muslimové klid nikdy nebyl a nebude což zaručuje neměnnost islámu 14. století.
  Odkaz
  http://www.svobodny-vysilac.cz/2018-01-26-shanti-hovory-z-male-atlantidy-planetarni-zmeny-klimatu-a-slunerni-zablesk/
  korekturůjte si či cenzurujte, dojedete na blbost

  • jan nowak napsal:

   Ha.. .lak umí ta-ky Psát : o
   Až sse na-učim čist : Celý si TO přečtu ..

   Muheeee : ))

  • fw napsal:

   "Evropa je naprosto vymydlená hlupáky kteří neziskovkami... atd."

   Evropa je naprosto vymydlená židovinou, tj. satanským chtonismem, tj. materialismem, bezduchovostí, a táhne se to už hodně dlouho, od té doby kdy tzv. židi (tehdy se tak nejmenovali) sepsali bibli a z původního křesťanství (ne od slova křáž ale od slova křesat světlo poznání) vyrobili falešnou naruby obrácenou k čertu zpervertovanou nápodobu - tj. židokřesťanství. Věechen ten liberální buzerantismus a menšinismus, to už je jen důsledek, kdy lidský odpad dostal "zelenou". Jde o likvidaci podstaty člověka, jeho degradaci na úroveň zvířete.

 2. proud napsal:

  Kde sebrali tu holcinu na fotce,kdyz vsichni vime ze Nemky sice umej sukat,ale tvarohove osklivy jsou vsechny,jako jejich zemesefka :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Inu,treba se tam po ty arabsky anabazi par peknejch slecen nekdy objevi :-))

  • Mirca napsal:

   Proude, zemesefka neni preci nemka. Je to polskochazarka nebo chazaropolka.... Ja ji rikam jednoduse..pacient

   • proud napsal:

    Muze bejt,ale vizazi zapadne dokonale :-)

   • proud napsal:

    Proste bych si o ni ani kolo neoprel,ani za mlada :-)

    • Mirca napsal:

     Taky si myslim, ze je to jeste panna:-).

    • Eva napsal:

     Ne že může bejt, ona prostě patří k oněm lepším lidem, kdo jiný může vést Německo k "lepším" časům:
     Angela Merkelová má polské kořeny.[14] Její děd Ludwig Kazmierczak (1896–1959) se narodil v Poznani jako nemanželský syn Anny Kazmierczakové a Ludwika Wojciechowského. Anna Kazmierczaková se později provdala za Ludwika Rychlického. Ludwig Kazmierczak se cítil být Němcem a odešel do Berlína. Ve 30. letech 20. století přijal jméno Kasner.[15]

     Narodila se v červenci 1954 v Hamburku, v tehdejším Západním Německu, jako Angela Dorothea Kasner, dcera luteránského pastora Horsta Kasnera (1926-2011) a učitelky latiny a angličtiny Herlind Kasnerové (rozené Jentzsch, * 1928 v tehdy Svobodném městě Gdaňsku resp. Danzigu). Na podzim 1954 se rodina přestěhovala do Německé demokratické republiky, do Quitzowa u Perlebergu, kam byl její otec přeložen na místo faráře.

     Od roku 1957 vyrůstala s dvěma mladšími sourozenci Marcusem (*1957) a Irene (*1964) v Templinu v okrese Uckermark, kde se její otec stal vedoucím církevního vzdělávacího zařízení.

 3. Martin Rubáš napsal:

  Bylo na čase. Merkelové se to začíná rozpadat. Protesty nabírají na intenzitě, vznikla iniciativa, združující sexuálně zneužité ženy. Jen víc toho!

  http://www.epshark.cz/clanek/400/merkelova-ztraci-kontrolu-nemci-zahajili-velke-protesty-proti-migrantum-a-otevrenym-hranicim

  • proud napsal:

   Na Nemecko je i 20 000 lidi malo,natoz jedna dvou a pul tisicova "rodinka".Az jich bude opakovane 100-200 tisic v ulicich ve vetsich mestech,pak to bude opravdovej protest.Ovsem hloupa vlada ktera neslysi(ignoruje) hnev lidu,byt i ten 2 a pul tisicovej.Nakonec je dobre videt kam to Brusel zene,kdyz odmita zavrit caru a udelat poradek mezi uprchlikama,soucasne nehleda misto pro ne nekde u nich kde je uz bezpecno s tim,ze je tam presune i s pomoci,coz by bylo pro vsechny strany nejlepsi,paklize je pomoc jim minena vazne.

   • proud napsal:

    Jenze ono tady asi o pomoc jim,nejak ani moc nejde,a to by si meli nejen Nemci,fofrem uvedomit!!!

 4. Mirca napsal:

  Statecni starostove jiz oficialne odmitaji dalsi migrose do svejch mest.

 5. Josef Švejk napsal:

  Mio, Marie a Ebbo, naučte se píseň "Kdož sú boží bojovníci". Když ji zazpíváte silou 120 dB, nepřítel vezme roha bez boje. Vyzkoušeno u Domažlic. Kardinál Cesarni přišel při braní roha o klobouk, papežskou bulu i zlatý krucifix. Ergo kladívko, ani kardinál vás neznásilní (jak mívají ve zvyku), natož nějaký nahnědlý obcovač s kozami.

 6. Vladislav po přestávce napsal:

  Německo směřuje k občanské válce, která ale nevypukne ani letos, ani za 10 nebo 15 let. V podstatě totiž existují a vždy existovaly dvě Německa. To západní, cca od Rýnu po Labe a od Severního moře po Alpy, bylo baštou "menšinismu", míšenectví, oportunismu, šíření křesťanství, kolaborace s Vatikánem a mocí obecně. To východní nebylo ve skutečnosti žádné Německo v pravém slova smyslu, ale seskupení několika pod-státních celků s převažujícím bojovným slovanským obyvatelstvem. Principiálně ne-západní a protizápadní mentalita v této části převládla a převládá i dávno po vymazání vendských untermenschů z německé mapy, projevila se "inverzně" při rozmachu nacismu a co je podstatné, bude dále sílit, protože její živnou půdou bude arabizace západní části země, s níž drtivá část východu nesouhlasí.
  Jednota Německa v dnešních hranicích je utopií, nemající kromě blouznivých snů německých národních socialistů oporu v ničem. Dělicí čára mezi "Západem" a "Východem" vedla a i nadále povede nikoliv po linii Krušné hory - Odra, ale po linii Labe - Sála - Vezera.
  "Civilizovaná" Evropa 12. století si myslela, že stačí ukrást cizí zemi, vyměnit v ní obyvatele a je vymalováno. Jenže se chlapci přepočítali. Poslední zřeci Svantovíta, Rujevíta, Porenuta, Svarožice tu zemi "zamkli" s využitím procesů, které dnešní věda zatím nezná. Výsledkem je a bude, že tato část Německa NIKDY německá nebude, a to bez ohledu na to, jestli se v ní bude mluvit německy, lužicky nebo třeba arabsky. Tím, že někomu ukradnu dům, se ten dům nestává mým vlastnictvím, a nepomůže mi ani tucet bodyguardů, které ho nechám střežit. Další desetiletí budou o tom, že to pomalu začne "Západu" docházet.

  • proud napsal:

   "To západní, cca od Rýnu po Labe a od Severního moře po Alpy, bylo baštou „menšinismu“, míšenectví, oportunismu, šíření křesťanství, kolaborace s Vatikánem a mocí obecně."................vzdyt to rikam,ze "si sam seres do huby",copak je to zastavani se kapitalismu a odmitani "rovnostarstvi"(samozrejme ze obecnyho) nez "mensinizmus",rozdelovani se v samotnym principu? Jak to jde dohromady,odmitat ho a pritom bejt vitacem kapitalismu-jednem prat,druhy na ne nechat drit za babku?

   • proud napsal:

    Poukazovat na to ze nekdo postavii otrokum baraky atd. je pruhlednej flastricek! Jak jinak si zaridit priliv otroku a obdivu a posychrovat si "sladkej zivot" na zadech druhejch,ze?;-).Zajimavy je ze prisel do Ameriky ten genius a tam ani neprorazil,znam jiny co prisli jen s taskou,na rozdil od nej co tam prijel napakovanej a dostali se dal.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Já vůbec nechápu, o čem mluvíš. Píšeš často zmateně, vůbec se v tom neorientuju.

    Takže ještě jednou - snad to konečně pochopíš.
    Západní Německo, to je historicky říše Franků, nástupní most křesťanství a dalších "menšinismů" na východ. Spolu s bývalými římskými provinciemi Galií, Hispanií a Britanií bytostní zem míšenců, námořních dobrodruhů, "sjednocujících" spasitelských kultů ospravedlňujících agresi jedněch proti druhým, vytvářející "vyvolené" a "zatracené", "spasené" a "prokleté".
    Západní Německo bylo multietnické, multikulturní už stovky let před Karlem Velikým. Východní Německo (ale dlouho i Sasko a vikingské země) byly dlouho uspořádány jako my - volné rodové svazy, HIERARCHICKÁ (ne rovnostářská!!!) společnost roztříděná do kast válečníků, pracovníků a vědunů, tisíciletími prověřený indoevropský horizontálně kastovní systém!

    Ten komunismus, který vyznáváš, aniž jsi schopen si to přiznat, přišel ne s Marxem a Leninem, ale s křesťanstvím. Poslední se stanou prvními, všichni jsme si rovni, blahoslavení chudí duchem, spíš velbloud projde uchem jehly, než by boháč uzřel království nebeského... To je CO? To je komunismus verze 1.0., adaptovaný na podmínky platné před 1500 lety.

    Tato verze časem krachla, takže přišli další židé, tentokrát s Kapitálem a pak vlakem narvaným penězi z Německa. To pak časem zase krachlo, tak přišli zase židi a zase s další verzí, už 3.0 - neomarxismus, genderismus, human rightismus, práva uprchlíků.

    Pořád ta samá písnička! Všichni jsme si rovní, ať už jsi pasák ovcí z Afganistánu podepisující se dvěma křížky nebo univerzitní profesor léčící rakovinu odněkud z Evropy. ZASE jsme všichni stejní, ZASE mezi námi neexistují žádné rozdíly, ZASE se mají ti úspěšní a silní stydět, zase mají pasáci z Arábie těžit sociální systém v Německu, zase má pokřtěný blbeček mít větší práva než nepokřtěný pohan, zase se má negramotný mužik stát ředitelem banky, ZASE SE POPÍRAJÍ PŘIROZENÉ ZÁKONITOSTI DESETITISÍCILETÉHO VÝVOJE LIDSKÉ SPOLEČNOSTI!!!

    Nejsme si rovni a tudíž NEMÁME stejná práva! To je zákon, kterému se příčí ti, kdo potřebují společnost zbavit přirozených vůdců, mozků, ponížit je, zatlačit do davu - aby ten dav mohli ovládnout oni! Divize po zuby ozbrojených vojáků podlehne bašibozukům s kalašnikovy, pokud nebude mít kvalitní vedení! Jeden geniální Žukov má pro úspěch ve válce 100x vyšší cenu než tisíc vojáků čekajících na rozkazy a smršť střel nepřítele. Zdravá společnost toto ví a cení si, společnost řízená židy předstírá, že stokilová dojička skotu má pro ni stejnou cenu jako špičkový chirurg, takže dojička se změní na 120kilovou a špičkový chirurg začne chlastat nebo prohánět sukně a přestane operovat!!

    To není arogance, jak tady pořád tvrdíš. To je neustálé zdůrazňování kladných vzorů, to je šance i pro tu dojičku získat motivaci posunout se dál, to je informace i pro toho chirurga, který potřebuje mléko, co ona nadojí! Ale ti dva si prostě z hlediska vývoje NEJSOU ROVNI, protože ten chirurg by mohl po jednodenním kurzu jít místo ní dojit okamžitě, ale ona by potřebovala nejmíň 3 roky SŠ, pak 6 let VŠ a další dvě atestace, nemluvě o tom, že by to studium asi ani nezvládla!

    Poukazování na rovnost za každou cenu, rovnostářství ve všem bez ohledu na fakta, to je ta nejhlubší židovina, to je linie křesťanství - komunismus - neomarxismus jako vyšitá, to je ten nejlepší kámoš NWO, co může být, a je úplně jedno, jestli se u toho alibisticky považuješ za vlastence, nebo ne. MUSÍŠ ZNÁT SOUVISLOSTI, DŮVODY, PŘÍČINY, JINAK NIC NEPOCHOPÍŠ.

    • proud napsal:

     Porad je ti zatezko pochopit kam speje tenhle system a vsechny jeho nastroje,spolu s nami a presto se tech veci budes zastavat,misto abys pochopil ze je potreba vyjit s protikladem systemu a v nem ma "rovnostarstvi"(obecne) svoje misto,navic nechapu co je spatnyho na tom dat vsem vsechno tak jak jim to stejne patri ;-).Nezapmen ze prave pro tebe pisu ono "obecne" a stejne to nepobiras.Rovnostarstvi jako naprosty rovnostarstvi neexistuje a ani existovat nemuze,protoze jsme kazdej v necem vyjimecnej,coz nas dela jedinecnejma.Ovsem to co pro nas z toho muze plynout za vyhody likvidujeme prave onim nerovnostarstvim.Slozity to vysvetlovat zasprajcovanymu a nechapajicimu(mozna umyslne).Nicmene schopnejsim tahle napoveda postaci;-)

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Idealizuješ si to. Vycházíš z toho, že když je někdo nadaný v něčem, tak jiný bude zase nadaný v něčem jiném. Takže se to ve výsledku nějak srovná.
      Jenomže se pleteš. Lidi si nejsou rovní. Jsou prostě lidi chytří a tvůrčí, můžou být vzdělaní, ale taky nemusí. Můžou být manažeři, ale můžou taky zametat ulice. Jsou inteligentní, pracovití, schopní, dobře vypadají. VŽDYCKY SE NĚJAK PROSADÍ.
      A pak jsou lidi, kteří prostě nejsou dobří V NIČEM. Nejsou ani inteligentní, ani manuálně zruční, ani o nic neusilují, jsou oškliví, mají tupé názory, nejsou prostě dobří ani v tom zametání ulic. A nemůže za to zlý svět, ani žádní jejich nepřátelé, můžou za to ONI SAMI. Jejich duch je nerozvinutý, tupý, postrádá vůli měnit se. Můžeš je motivovat a pomáhat jim od rána do večera, nezměníš nic.
      Ty jsi v jádru rovnostář, který pořád druhým předhazuje postoj "každý je dobrý v něčem". Ale to je fakt totální blbost. Někdo je chirurg a mohl by být i skvělý dělník nebo obkladač, jiný je skvělý řemeslník, který kdyby studoval, je z něho i skvělý chirurg.
      Ale někdo je prostě podprůměrný a nezvládne nic - ani to zametání.
      Můžeš v něm zkoušet probouzet, co chceš a jak dlouho chceš - akorát se uchlastá nebo udroguje, předtím tě ale vykrade a ještě ti znásilní ženu.
      To je právě ta ŽIDOVINA, ,které se držíš jak lejno košile. Tu manipulaci, že KAŽDÝ v něčem vyniká. To je právě ta nejhorší lež, kterou nevidíš.
      Jsi jejich. Děláš pro ně tímto svým marxistickým postojem spoustu užitečné práce, a ani to nevíš. Ty příčiny, proč se jeden prosadí jako chirurg nebo obkladač (podle podmínek a potřeb), zatímco druhý nezvládne naprosto nic, jsou nemateriálního, duchovního rázu. Myslím, že je jakožto ryze materialisticky smýšlející marxista nejsi s to pochopit, takže ti to asi ani nemá už cenu vysvětlovat.

      • proud napsal:

       "Idealizuješ si to. Vycházíš z toho, že když je někdo nadaný v něčem, tak jiný bude zase nadaný v něčem jiném. Takže se to ve výsledku nějak srovná."..........neideailuzuju,tak to proste je.Az na to ze se to "nejak srovna",nemam rad vyrazy,ono se nejak,samo,nahodou,mozna,kdyby a podobne. Je potreba to srovnavat vedome a tak aby z toho meli vsichni uzitek. K tomu ze je nekdo sikovnej,hezkej,chytrej a blablabla se snad ani vyjadrovat nebudu,jak k tomu prijdou ti ostatni co nejsou a prece se narodili? Jak jsem uz psal,kazdej je k necemu dobrej,jen nekdo chce,jinej nechce a vsechno mezi tim.Mozna nez trestat by bylo lepsi starat se aby "kazdej chtel".Jenze jak je vyzkouseno,tim ze jednoho preplatim a druhymu naseru to rozhodne nezlepsim,naopak,rozdelim je a zkurvim vsechno.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Není to pravda, nerad to říkám, ale buďto záměrně lžeš, nebo jsi tak totálně mimo.
        Jsi opravdu marxista skrz naskrz.
        Někteří lidé se nehodí opravdu k ničemu, jsou na obtíž a není to vina okolí, ale pouze jich samotných. Někteří z nich jsou dokonce nebezpeční - násilníci, zloději, vrazi. Můžeš je vychovávat třeba 30 let, investovat do nich milióny, nezměníš to. Maximálně ti z vděčnosti podříznou krk.
        Jiní si poradí za každé situace. Když je třeba, vystudují, když je třeba, vyučí se. Když je třeba, starají se o pole, když je třeba, vezmou zbraň. Nikdo je to neučil a učit nemusel.
        Jsou ošklivé, odpudivé a přitom hloupé a líné, panovačné a zlé ženy.
        A jsou ženy hezké, milé, pracovité, přitom skromné a přátelské.
        Žádné "něco za něco". Inteligence bývá vykompenzována manuální zručností nebo krása milou povahou jenom v hlavách marxistů, neo-marxistů, feministek, trockistů a Prouda.
        Proude nebo Contumaxi, ty skutečně nechápeš ZÁKLADY. A já zase nechápu, jak se může bytostný MARXISTA vydávat za odpůrce NWO.
        Vždyť ty jsi sluníčkář každým coulem. Lišíš se od nich jen odmítáním migrace a akcentováním vlastenectví, ale když to člověk zkoumá hlouběji, stejně zjistí, že ty vidíš Čecha i v židovi nebo Cikánovi, takže pochybuju, že kdyby ses narodil o 50 let později, vadil by ti Syřan nebo Arab.
        Nemá cenu s tebou o tom polemizovat, je to ztráta času, a jak vidím, jsem poslední nadšenec tady - ostatní to už dávno vzdali:-(
        Asi i proto si raději odpovídáš sám, že?

        • proud napsal:

         Ty ses snad narusenej:-))))))))))))))))))).Kdo se tady bavi o kriminalnicichc a blaznech? Paklize se bavim obecne,beru lidi obecne,bezny,poctivy,nebo lehce systemem zkazeny vychany lidicky.:-))) Nepredhazuj mi tady odpad,kterej mimochodem vetsinou taky jde napravit,misto poslani ho do skoly zlocinu,vezeni.Ale to uz je jina kapitola.

        • proud napsal:

         Mimochodem,Contumax je posedlej panbickem a bibli,pripadam ti tak? Mozna jo,kdyz me srovnavas s Marxem :-))))))))))))))))),kterymu ses vic podobnej sam podle tvejch nazoru ze "kdo nepracuje at neji,ze?" ;-)

      • Eva napsal:

       Ale někdo je prostě podprůměrný a nezvládne nic – ani to zametání............
       To jsou kecy, znám spoustu lidí co zametání nezvládnou a přece sedí někde v kanceláři díky kamarádům...školy udělali s odřenými ušima, nebo mohli být i studijní typy a přesto nejsou schopni v životě uspět.

       Zato je sousta tvůrčích lidí s učňákem, který prošli jen díky výborné známkce z praxe. Takový je i náš soused, jako stolař byl geniální, bohužel už je starý a invalida.

    • proud napsal:

     Mimochodem,nejvetsi motivaci je kazdej sam sobe,at je kym chce ;-),paklize neni,pak to znamena ze je jaksi "pokazenej",nejspis systemem.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      A kdo bude posuzovat, jestli ti lidé jsou "bezny,poctivy,nebo lehce systemem zkazeny vychany lidicky"?

      Proud???

      Kolik jsi už napravil toho odpadu, ty myslivno, že s tím tak operuješ? Svěř se, všeználku se základkou.

      Žvásty, kecy, bláboly zoufalce, co si musí odpovídat sám, aby s ním někdo jakože diskutoval, tragéda, který si vypomáhá padesáti smajlíky, arogantního křiváka, který s jinými názory nepolemizuje, ale shazuje je a vysmívá se jim, kecálisty, který donekonečna jen plká a plká, který jedním svým plkem popírá druhý a druhým plkem třetí, který kdoví, jestli vůbec pracuje, když vysedává od rána do večera u počítače, přičemž je dle projevu evidentní, že duševní práce ho neživí, a od linky by si tak často odskakovat nemohl.

      Víš co, už mě vynech, jo? Dlouho jsem měl s tebou trpělivost, ale ta teď končí a připojuju se k většinovému názoru na tvou přítomnost tady. Chápu, že pak už na tebe nebude reagovat VŮBEC NIKDO, ale nebojím se - ty si vystačíš sám. Tak šup šup - chce to další várku desítek smajlíků a nekonečných odpovědí na své vlastní příspěvky, a nezapomeň pro jistotu ještě občas poslat někoho do prdele, ať každý vidí jaký jsi chlapák!

      Mě už fakt vynech, prosím tě. Hlupákovi každý hlupákem. A zkus se třeba zaregistrovat pod několika nicky, hned to bude vypadat, že někoho zajímáš! Ber to jako přátelskou radu na rozloučenou. S tebou Howgh, blouznivče.

      • Franta napsal:

       Vláďo, klíííd. Víme voba, že je úplně blbej a kdyby měl někdo pochyby, může se mrknout, kolik lidí sem od tý doby, co tady opruzuje těma vodpověďma sám sobě, tlacháním o nesmrtelným chroustovi a smajlíkama jako by byl placenej od testu kláves už nepáchne. A takový tu kdysi bejvaly diskuse. Já už to taky vzdal. Tohle je záležitost korála a jestli si neumí udělat pořádek s nezaměstnanym komoušem trollem, ať se nediví. Maucta pánové.

      • proud napsal:

       Studovanej magore co sis nechal palici vymejvat o sest let dyl nez ja,neumis si sam odpovedet? Jakej div,kdyz jsi jeste o tu dobu vymejvani pitomejsi :-)))))))))))))))))))))))))))).O tom nikdo rozhodovat nemusi,je to zjevny,jen idiot to nevidi,protoze to videt nechce,ani neumi :-))))))))))))))

 7. Akvadukt napsal:

  Bahnem to sem.

  Nedávno. Skôr ako mi skončil prac. Pomer som dal podňet na Inšpektorát.
  (To som sa potil pri tej gramatike :D)
  ako sa dalo čakať, nič nenašli.
  Samozrejme. Ani nehladali.
  A to je blbé lebo viem svoje tvrdenia a podozrenia podložiť.
  Ide o to že pred pár rokmi tu zavreli jednu fabriku z dôvodu že došlo k pár desiatka autonehôd, ktoré údajne spôsobili tu vyrábané dieli. Všetky nehody sa stali v zahraničí. Takže na nás pritlačili.
  Tak bolo veľké vyšetrovanie. Odhalili také veci, že sa to proste nemohlo dostať pred súd (aby GP nestratil kontrolu). Takže klasika. Hodíme to na výrobných pracovníkov. Tak im prišli obsielky. -Nedodržiavanie pracovných postupov atď...
  Zaujímavé ako rýchlo sa potom dokázali rozhovoriť o šéfoch-manageroch. Zrazu boli skoro všetci jednotný. Aby nebol... asi aby nebol medzinárodný prúser, tak tý ľudia s toho nejak vyviazli. Nezamestnaný, ale na slobode a bez sankcií. Nakoniec to nejak zaonačili. Fabrika padla. Firma dostala šialené pokuty. Niektorý kompetentný tiež. Niektorým dali likvidačné... Nejaké dôsledky museli už vyvodiť. Najviac si to ale odsrali najnevinnejší s managerov. Samo, až tak nevinný neboli.
  Na verejnosť sa veľa nedostalo. Aj tu na mieste bolo tažké sa niečo dozvedieť, keďže o tom zamestnanci pochopiteľne moc nehovorili. Bolo treba sa veľa zaujímať.

  Ja som teraz som pn a už aj bez prac pomeru. + mám nárok na podporu.
  Nejaké percentá invaliditi budú a zvyšok doklepem u psychiatra. Takže zdrojovú stabilitu si zabespečím

  I tak som dal ten podneť na šetrenie pred skončením prac. pom. aj keď som vedel že som tam skončil a príjem mať budem. I tak som to poslal. Dal som to preto čo som písal vyššie.

  IP- Oni nič nenašli, ani nehladali. Poslal som 1 mail, polo-anonymný podnet kde boli zvlášť osobný prípad mňa a mojej mamky a zvlášť všeobecný podnet na všetkých zamestnancov. (Zlyhávanie ľudských zdrojov)
  bol to dlhý mail.
  Samozrejme som chápal, že keď je to poloanonymné tak sa nebudú môcť zaoberať mojím osobným prípadom, ak im nedám právo určité info zverejniť.

  Ale že neprešetrili (ne)dodržiavania prac. postupov z dôvodu vysokých noriem, psychologického nátlaku, zlej organizácii práce, ktorá odporuje nariadeniam atď. = Všeobecné ohrozenie. ... No májú odvahu na tých úradoch.
  V práci nám Prikazujú používať osobné telefóny keď linka stojí a nevieme nájsť majstra. Inak nám neuznajú prestoj čo aj robia. Pritom hrozia sankciami a výpoveďami za ich používanie (telefónu) - pochopiteľne to ale naozaj nespravia.
  Takže mám výpis hovorov že som volal (prezváňal) v práci majstrovi a on mi volal na osobný telefón počas smeny.
  A neboli vyvedené žiadne dôsledky za ich užívanie. (Neplnenie prac. povinností vyplívajucich zo zákona.)
  mám toho viac... Aj Inšpektorátu som to dal na vedomie.

  I tak tie pracoviská nekontrolovali. Vobec si neoverili dodrziavanie výrobných postupov rovnako ako managery a vedúci pracovníci ktorým to vyplíva zo zákona.
  A tie postuby sa nedodržujú inak človek nevyrobí = nezarobí = časom výpoveď = všeobecné ohrozenie.

  Ip mi odpovedal.
  Prej nič nenašli a môžem sa odvolať či zverejniť svoj prípad. - presnejšie to umožniť IP.
  Aj by som to urobil keby mám na základe čoho. Proste ma tlačia aby som im poslúžil ako štít a keď to nevíde tak IP bude v pohode, lebo dali ruky preč a ja by som tak prišiel o hlavu lebo pojdem s kožou na trh.
  Zo mňa urobia vola a zametu to pod boberec.

  Takže si ten mail čo som poslal na ip nechám a tiež mail od nich a pridám si to k ostatným dokumentom ;-)

  teraz mám v rukách právnu obhajobu nie len seba ale aj každého aspoň trochu normálneho zamestnanca v rátane managerov. - Pre prípad že sa to prevalí a príde mi domov súdna obsielka
  Toto totiž znamená že sa jedná o systémovú záležitosť.

  Zrejme si mysleli že keď to spravia takto tak ma zničia, lebo im na to skočím.

  Ale asi si budem musieť počkať kým pár ľuďom za jazdy na aute zlyhajú brzdy alebo sa odtrhne motor od karosérie....
  Príde mi obsielka zo súdu a ja sa budem mať čím brániť.

  Je smutné že sme nútený takto postupovať.

  Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/rusky-jantimanagement-cesta-ven-z-existencialni-krize-zapadniho-systemu-rizeni/

  • proud napsal:

   Zapominas na "silu penez"! Kdyz jich mas dost,muzes bejt seriovym vrahem,co seriovym,svetovym v podobe valek,a jeste budes za hrdinu,hegemona....... Cos teda cekal?

   • Akvadukt napsal:

    Som pisal. Aspon mam pravnu obhajobu ked sa to prevali a budu mi chcet dat za vinu ze som nedodziaval prac postup a koli tomu zomreli ludia.

    Čo majú ostatný.?

   • proud napsal:

    Nejak nechapu ono nedodrzovani pracovniho postupu nekym,nad kym dozira poskok manager.Pak je nedodrzovani tezsi nez dodrzovani,proc by to teda dotycnej delal? Prijde mi to jako zinscenovany,tvrdit neco co neni v praxi mozny.

    • Akvadukt napsal:

     Praveze oni na to nedozeraju.

     Uvediem ti priklad rozporu nariadeni a organizacie prace.
     Vyrobny pracovnik na linke ma v stroji nadobu na zle dieli. Keď je diel zlý musí sa vložiť tam inak sa jedná porušenie. Ten priesto má byť uzamknuty a klúč ma mať majster a technológ ktorý ako jediný s nimi môžu manipulovať podla int. Nariadení (prac postupov)

     tieto nariadenia majú nastarosť konkrétne oddelenia. Technológ, kvalita... (musia niečo vykázať)
     Ale potom máme oddelenie finnancí kde tak isto musia vykázať činnosť. Dokázať že sú prospešný a užitočný.
     Tak aby sa zavďačili páničkovi sa snažia šetriť.
     Preto cez výkend tochnológovia nepracujú. Aby im nemuseli platiť.
     A majster má iba pohotovosť takže tam nieje.

     Ale mi nemáme žiaden služobný telefón. Čo robiť keď sa linka pokazí? Alebo keď bude nádoba zo zlými dielmi plná? Čo robiť? To ale neriešia lebo už majú spravené všetky papiere a údajne je to v poriadku. Ale nieje. Preto.mi majster povie aby som mu zavolal.
     Tak mu poviem že to nemôžem lebo nemám služobný telefón a nemám kredit. Tak mi povie že to ostane len medzi nami a že stačí prezvoniť a on mi zavolá, lebo chce byť doma. Inak by tam musel hniť. To mu však finančníci zakážu, ak nemá dôvod ostať.
     Takže tam má byť čo najkrajtšie a odýsť domov (pohotovosť) ale ja mu nemám ako zavolať. Iba použiť svoj lefón. Keď sa mi naplní priestor s nok dielmi by som ho mal ohlásiť a on tu musí vybrať. Ale to by som ho mohol v noci zobudiť a on by musel prísť. To by však znamenalo aj hodinový prestoj. Za to by ho bez ohladu na kolnosti dojebali. tak mi dá kľúčik a povie aby som si ich podľa potreby vybral i keď je to hrubé porušenie.
     takto sa dostaneme do rozporu s nariadeniami aj zákonom.

     To však už nepriznajú a nenapravia lebo tým by priznali že sú nekompetentný. A porušujú zákony.

     Ide o to že aby vykázali činnosť tak jednotlivé oddelenia si hladia iba svoje. Na ničom sa nedohodnú a každé oddelenie vydáva svoje nariadenia a nehladí pri tom na už platné nariadenia s iných oddelení. Ani na svoje vlastné nehladia. Snažia sa dokázať svoju potrebnosť tak robia hlúposti a nevnímajú realitu.

     Tak sa dostanú do konfliktu čo ale oni nevedia. To zystia až keď ma dojebú že používam v práci telefón, alebo si niekto náhodou všimne že nedodržujem nejaký predpis. Keď im vysvetlím prečo to nedodržujem, tak im dôjde aký v tom majú bordel a povedia mi že to tak teda môžem robiť že nikto ma za to nedojebe.
     Mňa nie lebo im vidím do čreva.

     Ale keď prídu reklamácie tak to neriašia lebo tým by priznali, že je to chyba ich nariadení. To predsa nemôžu.
     Lenže finnančníci platia pokuty za reklamácie a sú jebaný za hospodárenie s peniazmi tak tlačia na výrobu a kvalutu aby zistili kde je chyba a vykonali nápravu.
     ....-hodia na výrobného pracovníka. Na niekoho na koho môžu.
     Mne za reklamáciu, ani keď som celú smenu vyrábal diely zo zlými čislami mi nevzali ani cent.
     Lebo som im vždy slušne vysvetlil že to nieje moja chyba.
     Tak ma nechceli dráždiť, pretože tie papiere poznám spameti. Proste na mňa si neprišli. Tak si to odsral iný s druhej zmeny. Na mojej smene boli krotký ako baránkovia. Kde som robil sa moc neukazovali. Vedeli že viem ako fungujú a proste sa pri mne cítili idiotsky. Niekoľko krát mi chceli čo to prišiť a vždy som ich slušne odjebal.
     ______
     Teraz si zober že takto každý niečo porušuje a navzájom to proti sebe používajú k nátlaku a Najviac si to odsere ten dole.:
     - niečo sa vyrobý a musí to 2 dni chladnúť a zreť.
     Ale keď nieje s čoho vyrábať a hrozia financne straty - za co by managerov dojebali tak prikazu vyrabat aj s teplích/nezrelích výrobkov. Samozrejme to nikto nikomu nedá na papier.
     A teraz si ber že si v skúšobnej dobe, máš deti, hypotėku... a môžu ťa len tak prepustiť.
     Príde majster a povie ti aby si tie dieli spracoval aj keď vieš že to nesmieš. Čo urobíš?
     Ak to nespravíš si s ich pohladu burič = ohrozuješ ich bezpečie/teplú stoličku.
     Nespravíš to a letíš.
     Spravíš to a príde reklamácia tak zrazu sa všetci managery začnú tváriť že o ničom nevedia a dajú ti porušenie a pokutu za nedodržiavanie predpisov. Umyjú si ruky.

     Teraz tam máme oddelenie inžinieringu kde aby vykázali činnosť, aby zarobili. Tak musia neustále vymýšlať kdejaké "zlepšenia"
     Tak vymysleli zlepšenie ktoré malo zjedoduchšíť prácu (podľa nich)
     zlepšenie ergonómie a zefektívnenie výroby. Také zlepšenie že tam potom nikto nechcel pracovať.
     Predľžili pracovisko o 1.5m a prej efektivita a ergónomia. Ani to nejdem popisovať.
     Ale o čo išlo.

     Oni takto dali návrh na zlepšenie efektivity a ergonómie na základe ktorého mohli zdvihnúť požiadavky na pracovné výkony. (Zvýšiť zisky a dostať odmeny)
     Teoreticky to znelo krásne ale prax nikto neriešil.
     Dali si ten zlepšovák. Kvalita a výroba bola skeptická ale len málo kto to povedal hneť.
     Tak návrh pretlačili a finančníci odobrili peniaze na nákup nových "pomocných" zariadení pri čom ešte nevedeli ako to bude reálne vypadať. Jednali na základe "sfalšovaných" podkladov ktoré mali od iniciátorov zlepšenia za ktoré si týto iniciátori sľubovali peniaze.
     ...tak kto by si dovolil neodobriť návrh ktorý firme údajne prinesie zisk a jemu odmeny a plusové body
     To si nikto nedovolí lebo by ho zničili. Mali strach.
     Naviac im už v hlave miesto vedomia a svedomia šušťali peniaze. Cez to je ťażké počuť vecné argumenty.
     Ale čo keď prax ukáže že sú to výmysli iniciatývnych pindosov.?
     To predsa žiaden pindos nerieši. Nieje to v ich záujme... Jaj,...
     v záujme ich pánička.
     Zrejme nemali dosť uznania od rodičov tak sa tlačia do priazne pánička.

     Lenže oni musia urobiť merania... Nové postupi. Overiť bezbečnosť.
     Lenže oni nevedia ako prax funguje a tak si nevedeli predstaviť ako to bude vyzerať. Lenže peniaze už boli minuté. Zariadenia kúpené. A prémie vyplatené.
     Už nebola cesta s5.

     Tak to zaviedli a nespravili merania. Prax ukázala že to posrali.
     Urobili to teda tak, že to zaviedil 2.9.17, ale na papieri bolo až 27.9.17. - až v ten deň urobili merania (normu)

     25 dní sa vyrábalo bez dokumentov. Bez postupov atď... 25 dní. Ako vyplnilu tú medzeru?
     Proste žiadna nebola lebo sa išlo nové podľa starých papierov. Oficiálne sa nič nezmenilo.

     Až potom poslali normovača. Zatiaľ, keďže pri novom usporiadaní sme nestíhali robiť podľa postupu (1.5 metra viac krokov na každý z 1000 kusov,
     šialené.) A v papieroch prej zlepšenie.

     Tak sme začali nedodržiavať pôvodné postupy. Aby sme stíhali a zarobili.
     Keď sme to alr hovorili kompetentným aká je to kokotina tak len povedali. "Vieme, ale musíme s tým pracovať. Dali sme za to peniaze".
     - už začínaš chápať?

     Tak sme sa 20 dní učili robiť inak. Potom prišiel normovač. Ani nepozrel pracovné postupi. "Ved ani žiadne neboli." Tak meral čo meral a všetko mu vyšlo = stíhalo sa. Otázka znie. Ako?
     Lenže staré postupi dam boli. Ani tie nepozrel. On má totiž pri meraní aj overiť dodržiavanie postupu. To neurobil. Prečo?
     Jednoducho peniaze boli minuté atď. Už boli rôzne dokumenty... Nemohli cúvnuť tak na toho normovača pritlačili. On to išiel merať s tým, že bez ohľadu na realitu to musí spraviť tak aby to "sedelo". Už predsa vedel ako skončí keď to nespraví. Niečo by si na neho našli. A čo on obézny peťdesiatnik. Už by sa tak lahko nezamestnal. Preto ani nepozrel prac postup. "Bolo to zbytočné."
     Takže im to podpísal. (A už v tom bol snimi)

     bzbečák to isté. Vedúca inžinieringu ho proste oklamala.
     Hlavná iniciátorka "nápadu" ho oklamala a on si to neoveril. (Zanedbal prac povinnosť).
     Ona Najskôr tie tech. charakteristiky ani nepoznala čím si prinajmenšom tak isto zanedbala povinnosť.
     Proste mu tak či onak Zatajila technické charakteristiky pracoviska.
     Nevedel si predstaviť ako to bude vyzerať. Ale pritlačili ho podpísať. A on musel lebo ho platia a už dali peniaze za kokotinu čo ale nesmeli priznať. Bozp technik im to teda podpísal. Ani nevedel čo. (A už v tom bol snimi)
     keď to potom zaviedli a mi sme ho tam zavolali, tak už nemohol nič robiť. Keď zbadal tú šialenosť - Dal nám za pravdu. Aj vedúci nám to uznal ale už sa popodpisovali. Boli v tom až po uši.
     To mali teraz zobrať všetko s5?
     Šak by sa potopili.
     Tak museli začať robiť kokotov s výrobných pracovníkov aby nemali prúser.
     Ako ľudia vedeli (už) čoho sa dopustili. Už im to docvaklo. Ale ako "profi managery" nemohli.
     Kto by cel skončiť v base či na ulici... Ešte ak má rodinu...
     Tak to museli nejak zaonačiť a zbaviť sa tých ktorý sa k nim v tomto špinavom svinstve nepridali.

     Ako potom môžu dohliadať na dodržiavanie postupov keď vedia že to proste nieje možné dodržiavať. Proste už musia čušať.
     Lebo nápravov by priznali že sa dopustili korupcie, zanedbali si prac povinnosti atď...
     Priznali by tým že sú absolútne neschopný a nekompetentný. A tiež to že sú zločinci a nie hocijaký. Ale organizovaná zločinecká skupina. To by im u gp neprešlo lebo by to znamenalo že tá fabrika je "nemcký" tábor na vyhladzovanie slovenského národa. A vykonávajú to naši managery. Takže to musia zakrývať. Preto už ani nekontrolujú dodržiavanie niečoho...
     Lebo keby takto začali buzerovať ľudí. Keby to prehnali tak im tam odmietnu robiť a všetko sa prevalí. Už majú odkúšané čo sa stane keď to preženú tak sú v tom opatrný.
     Tak to neriešia. Nechajú ťa tak, robiť ako chceš. keď potom príde reklamácia ti dajú pokutu že nerobíš podľa postupu.
     Aby si "splnili" svoje "prac. povinnosti". Aby neprišli o svoje teplé miesto...

     Ale keď sa stane prúser a on sa stane tak potom čo?
     Zas to budú chcieť hodiť na tých dole.
     Prvé čo sa bude riešiť...bude či sme dodržiavali postupy a zistia že nie.
     Príde mi súdna obsielka a ja budem mať v rukách všetko potrebné aby im to tentokrát neprešlo.
     A neprejde to ani inšpektorátu, lebo toto všetko som im popísal a naviedol som ich k dôkazom. Čo presne majú preveriť a oni to nespravili.

     Ja mám papier kde im píšem že sa tam nič nedodržuje a vysvetľujem im prečo. A druhý papier od nich kde mi píšu že všetko je ok.
     Ale keď sa to prevalí tak prídu s tým že sa nedodržiavali postupi a budú ma chcieť za to stíhať. Ja potom vytiahnem tieto dokumenty.

     Čo potom spravia?

     Boli tam že je všetko ok a keď sa stane prúser zrazu budú tvrdiť že to tak nieje aby si kryli zadok... budú hľadať obetného baránka.? Tak ako v yazaky?
     Hovno s kokotmi. Teraz je tu niekto kto to mám čierne na bielom aj s razítkom a podpisom. Zatiaľ je to u mňa ale keď ma podráždia tak to všetko vytiahnem s plnou parádou. Potom už to bude jedno. A teraz... teraz by som s tým nepochodil. Musím čakať.

     • proud napsal:

      Njn,na me moc slozity,protoze to neznam,ale delat tam,jedu podle predpisu a zadny mistni vejmysly by me nezajimaly.Ovsem je fakt,ze bych tam ani nenastoupil,me zajimaj kdyz uz a i kdyby nahodou,jen cesky firmy,zadnejm sikmoockum bych nikdy a nikde nedelal,ani kdyby chteli jen vymenit zarovku :-)

      • Akvadukt napsal:

       Práve. Že veľa ludí to ani nepozná. Ako je to poprepletané...
       Tak si nedokážu predstaviť ako je to možné. Nevedia si v hlave utvoriť obrázok.
       Potom je ťažké niečo napraviť.

       Možno by si te predpisi dodržoval, ale to by si musel využiť právo a odmietnuť pracovať.
       Rýchlo by si skončil. ;)

       • proud napsal:

        Asi skoncil,kdyz to rikas a znas to,ale s cistym svedomim.Nehlede na to ze bych k "pasu" nikdy nesel.

        • Akvadukt napsal:

         :-) to ano.
         Ja som skusil a ... . Ale ešte stále som v hre. Ešte sa ma nezbavili.

         Možno poniektorým zavolám a dohodnem si stretko s chlapcami s inžinieringu (spolužiaci), bezpečáka, technológa, majstrov...

         Niektorý sú napriek všetkúmu ok. Možno keď si pokecáme a podám im nejaké info... Ak sa naučia držať spolu (tý normálny) a keď budú mať nejaké info tak sa naučia brániť tej mafii čo tam je.

         Teraz s nimi môžem jednať s inej pozície.
         Navnadiť ich by nemalo byť ťažké.
         Aj veľa s tých hore toho majú plné zuby. Len nevedia čo robiť.

         A naviac doteraz nechápu ako som si dovolil odmietnuť pracovať a kľudne som sa vrátil s5 bez porušenia a bez výpovede. Až vypršaním zmluvy sa ma zbavili, lebo som už dlho pn.
         A bezpečáka som si už získal. I keď bol nasratý... Keď som ho dokopal aby ma vypočul a on zbadal aká je realita, tak bolo vidieť ľútosť v jeho očiach. On si rád sadne na pivo. S majstrami som tiež v pohode. Aj s technológom. Mafiu mám vyčlenenú... Tak prečo sa im neozvať? :)

         len im treba vysvetliť že netreba sa nechať dotlačiť k podpísaniu kokotiny a pri meraniach ísť podľa papierov. Povedať im čo treba robiť aby sa s toho vyhrabali.
         Príklad som im už dal keď som im hoci čo, len tak nepodpísal.

         Potrebujú si uvedomiť že keď niečo tak ich obetujú ako prvých. To by ich mohlo priviesť k tomu aby si nižší managery začali vzájomne kryť zadky. Teda okrem tých hajzlíkov medzi nimi.

         Mám teraz veľa času :D

        • Akvadukt napsal:

         A keď im naviac ukážem tie papiere a... Skrátka všetko čo na nich mám... No snáď budú chcieť počúvať.

         Potom im možno navrhnem že im pidpíšem nový kartu zaškolenia aby mohli tú starú zo sfalšovaným pidpusom zlikvidovať.
         Tým by som si mohol získať dôveru a vzbudiť záujem :)

        • proud napsal:

         Poslys,me to prijde ze tam chces zustat........

        • Akvadukt napsal:

         Ja som tam porád :D
         To čo som spustil žije. Vážne sa mi teraz nechce pustiť opraty od koní.

         Veď sú to ľudia tu od nás. Kamoši susedia a tak dalej... Proste keď pochopis svojho neprietela tak aby si ho porazil. Zacnes ho milovat. Nechces aby skoncil zle.

        • proud napsal:

         V tomhle pripade jsi velikej optimista,bejt tvuj nadrizenej,povim ti,ze tak ci onak,skoncis. Muzu se plist,je to jen muj nazor jak to vidim tebou popisovany.

        • Akvadukt napsal:

         Ale ja som uz skoncil.
         Uz nemam prac pomer :D
         Novy veduci ma ešte cel ukecat aby som ostal. Ale už som zbieral podpisi na výstup. Naviac budem ešte dlho pn.

         Prave preto ze tam uz nerobim.
         Keby s nimi chcem toto riesit tak by to bolo s pozicie podriadeneho. Takto sme si rovný.

         Myslím že pivko neodmietnu. Zvedavosť je totiž mrcha pán.

        • proud napsal:

         Jo,tak to je jina Tome,to bych s nima zatocil,cim vetsi skody,tim lip.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!