Století urážek českého národa

vaclavZa Rakouska-Uherska byli Češi synonymem „tvrdých selských palic“, co nedovedou pochopit velikost Habsburského domu. Za okupace chtěli sudetští Němci dláždit náměstí českými hlavami, které nechtěli pochopit velikost vůdce. V padesátých letech se vedl boj proti tvrdým intelektuálským a buržoazním nacionalistům, kteří nedovedli pochopit velikost sovětského rovnostářského myšlení. Za normalizace zas dobrodiní našeho druhého osvobození od všelijakých revizionistů. Po vzniku „blbé nálady“ do nynějška zas „zaprdění a xenofóbní Čecháčci nedovedou pochopit etické výšiny elit Západu, výhody multikulti a dovoz islámských komunit, normalitu úchylů. Kterážto zaostalost se projevila jak ve volbách parlamentních, tak prezidentských.

Navzdory nikdy nevídané mediální masáži nebyli ve svobodných a tajných volbách zvoleni ani „světoví“ politici-demokrati TOP, STAN nebo KDU, ani „velký vědec“ na prezidenta. Ač v okolních státech se tento mediální tlak podařil? Pokusím se příčinu rozebrat „nevědecky“, myšleno nikoliv v intencích neziskovými organizacemi dotovaných „společensko vědních“ ústavů.

Podstata jevu je v tom, že po staletí mentálního útlaku (od husitství) se v českém národě vytvořilo zevně neviditelné „tvrdé jádro“ samostatně myslících lidí, řídících se intuicí. Tito Češi přišli na to, že zevní evropský svět je řízen nejen silou, ale také balamucením davu skrze polopravdy o podstatě a fungování světa. Svět je řízen tak, aby to vyhovovalo uzoučké vrstvě „nadlidí“, kteří kvůli své neviditelnosti si zaplatí vrstvu ještě dobře žijících politiků, úředníků, umělců i „umělců“ bavičů a vědeckých bádalíků. Ti žijí dobře do té doby, dokud onu vládnoucí vrstvu chválí. A dostávají mnohé honosné tituly z oblasti vědy, sportu, umění, náboženství. V posledním ne za svatost, neboli etické žití, ale za přesvědčivé řečnění a vědecká pojednání o mrtvých svatých. (Ve stylu modlitby úspěšného obchodníka pod křížem: „Děkuji ti Ježíši, že se mi povedl ten obchod s okradením klientů!“ Najednou slyší hlas: „Máš štěstí.“ „Ano, mám štěstí!“ „Nech mě domluvit! Máš štěstí, že mám přibité nohy, jinak bych tě kopl do ksichtu!“)

Toto tvrdé jádro je u Čechů mimořádně silné a činí jej 10% populace. (V okolních státech jen 3%) Ovlivňuje dalších 30% příbuzných a známých. Z ostatních 60% je deset procent slabomyslných (ve všech národech), deset procent nic netvořících parazitů (restituenti a prostituenti žijící z majetku) a ostatní duchaprázdní konzumenti. O toto tvrdé jádro národa vždy jde. Proč je procentuálně početnější než jinde z pochopitelných důvodů nebudu mluvit. Věděl o něm už geniální zločinec Hitler a proto řekl: „Poláka a Srba zlomit silou! Čecha nezlomíš, znám je z Vídně. Když je tlak, ohne se a když tlak povolí, švihne zpět!“ Proto poslal jako protektora vyvraždit toto právé jádro rovněž jasnovidného Heydricha, a neudělal protektorem jednoduchého vraha K. H. Franka. A po smrti Heydricha chtěl Hitler ze msty vyvraždit vybranou desetinu Čechů. K jeho „uklidnění“ mu museli „kolaboranti“ i kolaboranti uspořádat ony manifestační přísahy věrnosti na Václavské náměstí a pod.

Nyní je vhodné popsat, jak jsou charakterizovány osoby tohoto národního duchovního jádra. Jednoznačně charakterem. Bez ohledu na velikost vzdělání, často spíše středního. Zato spíše s přirozenou, od přírody „navibrovanou“ selskou inteligencí. Tito lidé se vzájemně rychle poznají a komunikují většinou beze slov nebo zevně neutrálně. Nedají na gesta, padnoucí šaty a kravaty, světoběžné vystupování, snahu být „in“! Můj otec jako znalec lidí mi říkal: „Ty mě nebudeš učit znát lidi, ty jsi neprožil Protektorát! Tam poznat člověka, zejména provokatéra a kolaboranta, rozhodovalo o životě a smrti.“ A později se vždy ukázalo, že měl pravdu. A tito si v Protektorátu, padesátých letech a i nyní pomáhají beze slov. Mládí adepti na duchovní osobnosti se vždy musí učit z průběhu životních a politických procesů. Starého psa novým kouskům nenaučíš se říká. Proto je nyní v médiích tolik štvaní na voliče „penzisty“ a staré obecně! Prý jsou to nic „o světě“ vědoucí lidi! Za vzor „nového evropského myšlení“ dávají média a TV 21leté „poslance“ TOP a pirátů! Nové myšlení už jsme tu měli několikrát. Mládež Kuratoria, nová Gottwaldova, Husákova. A kam to dovedly se zlepšováním společenského pořádku.

Výsledky voleb mně udělaly radost. Duchovní jádro národa prakticky bez vzájemné komunikace zvolilo prezidentem člověka se schopností myslet, s národním smýšlením, ač s malou schopností chodit. Namísto člověka svižných nohou, krásného saka, mnoha titulů „renomovaných ústavů“, prázdného frázovitého myšlení, křivého obličeje, nedívání se do očí! Propagovaného ovšem všemi „elitami“ a médii. Posledních 14 dní jsem bál i splachovat záchod, aby z něj neslyšel agitaci pro Drahoše! A ta hrůza těch „plačkářů“ volících Drahoše. Připomínali mi hitlerjugend s odznáčky a bylo mi mdlo od žaludku. Nyní ale věřím, že jako národ obstojíme i ve složitých událostech nastávající evropské a světové krize.

Josef Staněk

Zdroj: http://hledani.gnosis.cz/stoleti-urazek-ceskeho-naroda/
19 Komentářů k Století urážek českého národa

 1. .lak napsal:

  http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2006030201
  Poznámka pod čarou

  Boleslavova říše zahrnovala Moravu, Slezsko, jižní Polsko Slovensko a sahala vlastně až do Kyjevské říše. Byl to Boleslav, jenž v oblasti reálného světa vybudoval českou říši, když do jejich základů zabudoval svého bratra Václava, čímž beze zbytku zužitkoval německé snahy o genocidu dalších slovanských kmenů v modu lužických Srbů, ve prospěch budoucího českého národa. A tak cílené Gumpoldovy legendy vlastně působily pootočeny o 180 stupňů. Svatý Václav se stal personifikací české státnosti a nezávislosti v hranicích Boleslavových, ale i pozdějších českých panovníků. Český stát byl tedy realizován v době, kdy Francouzi, či Angličané, nevěděli, co to vlastně znamená. Přičemž Němci vlastně ještě ani náhodou netušili, že jsou Němci a jejich představa o státu se pohybovala limitně poblíž římské nuly. Podobně jako Polané – pozdější Poláci.

  Tak a ještě komentář z PL
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Druha-a-treti-tchyne-Panove-pravnik-se-zamysli-nad-tim-ze-imigrant-smi-v-Nemecku-mit-vice-zen-523072/diskuse?p=3
  Právník by měl mít na migranty kynologickou průpravu, eš, 04.02.2018 22:15:33
  A výcvikový rukáv na vychytávky. Inženýři a doktoři ze subsaharské oblasti, kterých se zbavují případně odlišně IQ59. Což jsou schopnosti slušných psů. Kapacity gorily s IQ80 – 90 si nechávají na stromech. :-D Jo a instrukce od chechtající se americké židovské filantropky „sorošova typu sázek na krize. . https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI

 2. proud napsal:

  Me spis zajimaj ty „urazky“…………..pro pravdu se holt kazdej zlobi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • .lak napsal:

   Hele už jsem byl němec i číňan a 37. letech jsem měl normu 0,56 haléřů za 8. hodin práce což tady v městečku je normou libovůlí velkomožných a vůbec je tu veselo. Je to měsíc co chlap v knajpě povykoval že ten elektrikář z pomocný ukradl fabriku a to prý 4-5. miliard zůstalo v rusku. :-) :-D

 3. proud napsal:

  Jo,a ta krize,ta nastava od dob kdy jsem zacal rozum brat,kazdej rok znova a znova,vetsi a vetsi………….tak uz radeji ani nezaviram okno,abych ji neprosvihnul……….

 4. hel napsal:

  taky mě národ příjemně překvapil…i když mu nikdy nepřestanu vyčítat, že si nechal rozkrást zemi pod zadkem a ani necekl..než mu to došlo, zvolil zase ty samé nebo už k volbám ani nepřišel..takže zase tak velký optimista jako autor nejsem

 5. Vladislav po přestávce napsal:

  Především je ale třeba si říct, KDO že tedy patří do toho českého národa, respektive do jeho tvrdého jádra.
  Je to etnický (ne vždy, čest výjimkám) západní Slovan. Desítky generací soužití „na linii konfliktu“ s německým živlem v něm uchovaly původní slovanskou obezřetnost, odhodlání bojovat a udržet svou zemi, moudrost rozeznat elegantně zabalenou lež od v hloubce skryté pravdy. Je to člověk vnitřně velmi silný, pevný a odolný, protože jedině takový se sice ohne, ale pak narovná. Dočasně ustoupí, aby poté zaútočil z úkrytu a nakonec opanoval bojiště. Takto válčili naši předkové, takto hájili staletí svou zemi polabští Slované, takto zlomili Rusové Hitlera u Moskvy, Stalingradu, v Kurském oblouku.
  Čechem nebo Moravanem ale určitě není nikdo, kdo sice mluví česky, ale vypadá všelijak a svou skutečnou národní příslušnost dokazuje svými protičeskými činy. Není třeba víc se rozepisovat, kdo chce, pozná, o koho jde.

  • proud napsal:

   Nebejt toho ze jako vedlejsi produkt se z ceskyho clovicka stala pekna kurva,ktera to kurevstvi uplatnuje hlavne vuci svejm,to je ta pravda pro kterou se kazdej zlobi.Je potreba si ji uvedomit a neco s tim udelat.Potkavaj se s tim denne lidi hlavne na svejch pracovistich,kdy cihaji jeden na druhyho,aby byli pred vrchnosti „hezcima“!!!

  • proud napsal:

   „Smějete se mi, protože jsem jiný, já se směji vám, protože jste všichni stejní.“

   • .lak napsal:

    No jasně, tehuleopampa.

   • .lak napsal:

    Teď mne dvakrát pozdravili prepuberťačky když jsem šel s rychlodrakem tam a zpátky a povídám jim „halky počkejte pár let a dostanete na holou. :-) chechtali se

    • proud napsal:

     Bodejt ne,kdyz jsi to rekl spatne,mels rict „do holy“ :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 6. Vicky napsal:

  Krásně napsáno!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!