Prosba o pomoc – aktivista Jan Dlouhý uvězněn v léčebně v Dobřanech

17021449_10203097407714292_3655482880866144201_n (1)Jedním ze způsobů jak umlčet nežádoucí informace, je umístění posla do psychiatrické léčebny. Pro tento postup se vžil termín - ,,poslat dotyčného do tepláků“. V těchto dnech je protiprávně a proti své vůli držen v psychiatrické nemocnici v Dobřanech náš kamarád Jan Dlouhý, též Honza Zablokovaný a proti své vůli přinucen užívat psychotické léky.

Byl označen za násilníka, protože odmítl cokoli podepsat a cokoli z léků brát. Pokud někdo máte možnost, volejte do této nemocnice a chtějte vědět podrobnosti. Je zajímavé, že bez řádného vyšetření se nechají doktoři zmanipulovat k takovéto práci. To je porušení hippokratovy přísahy. Honza je někomu trnem v oku pro svou práci na odhalování zločinnosti páchané na naší půdě, do které se vylévají digastáty z německých bioplynek.

Prosíme o pomoc všechny, kdo můžou cokoli udělat. Děkuji.

Fb_profil: https://www.facebook.com/jan.dlouhy.779?fref=mentions&hc_location=group

 

 

Psychiatrie: Průmysl smrti

Hrůzovláda psychiatrie
48 Komentářů k Prosba o pomoc – aktivista Jan Dlouhý uvězněn v léčebně v Dobřanech

 1. proud napsal:

  Honziku,nahaz sem telefonni cisla a emaily "zodpovednejch",jestli mas a muzes.Adresu toho spitalu.

 2. proud napsal:

  Apropo,uveznen znamena ze ho odtamtud nijak nedostaneme?.........

  • Elfiinka napsal:

   Kontakt
   Psychiatrická nemocnice v Dobřanech
   Ústavní ul., 334 41 Dobřany

   IČ: 00669792
   DIČ: CZ00669792

   Spojovatelka
   tel.: 377 813 111

   ID datové schránky: 4k429ud

   SSL certifikát

   Volná místa
   Přijmeme

   LÉKAŘE

   se specializovanou způsobilostí
   v oboru psychiatrie

   Další volné pozice

   Dotační programy
   norske fondyiop

   • petr napsal:

    Dotační programy?
    Norské fondy?
    To zní opravdu zajímavě. Čí chleba jíš, toho píseň zpívej.

    Kdysi takhle zavřeli i Petra Chobota, poté co mu podstrčili do čajové směsi pro meditující nějaký halucinogen. Nakonec se z toho nějak vykecal a dostal.

    ps: to je prý nějaké pravidlo dané ministerstvem nebo dokonce zákonem, že když každý kdo je v psychiatrickém ústavu musí do 3 dnů dostat nějaké léky. Tak to tam cpou úplně do každého.
    To si prolobovaly farmaceutické firmy.

    • Outsider napsal:

     Ne když někdo odchází z hospitalizace musí mít léky na tři dny a do té doby se hlásit u svého ambulantního psychiatra, praktika atd...ale nezastávám se jich jen si myslím že by to chtělo uvést na pravou míru nehledě na to že v NUDZ dávají lidem i skutečné drogy jako třeba Ketamin atd. Mimochodem proč nepožádáte CCHR o pomoc?

 3. Pepan napsal:

  Vzhledem k tomu, že tohoto aktivistu neznám tak by bylo žádoucí kdyby aktivisté kteří to sem daly, se trošku více rozepsaly takto mi to přijde dosti zavádějící. Ono v dnešní době když našinec čte "ativista" tak je dobré se mít na pozoru.

 4. Elfiinka napsal:

  Jejda, zkopirovalajsem toho vic, nez bylo nutne.
  Jsem zdr.sestra a tak nejak matne se domnivam, ze proti vuli muze byt hospitalizovany pouze clovek, ktery je nebezpecny sobe ci okoli.

  • proud napsal:

   To sice ano,pokud ho ale za poradnej balik nekdo nepotrebuje "uklidit",to to pak udelaji a az potom se resej papiry,dobrozdani a soudni povoleni......

   • proud napsal:

    Navic se evidentne snazej z nej pred verejnosti udelat "blazna",to je taky odzkousena vec.Proto me zajima jak to s nim je a jestli proste nejde ho odtamtud jednoduse odvizt.........

  • Rocco napsal:

   Elfiinko, to snad ne?

  • Eschatolog napsal:

   jiste o nebezpecnosti dotycneho nerozhoduje dotycny ale fizl spolu s xindlem v bilem plasti

 5. Elfiinka napsal:

  No a jinak o tom musi rozhodnout soud. Pokud ten dotycny neda sam dobrovolne souhlas.

 6. proud napsal:

  Koukam ze je to na Plzensku,zadnej "zvlastni" pozemek,volne pristupny.

 7. Mirca napsal:

  Pochazim z dobran;-). Vyrostla jsem tam... samozrejme NE v lecebne!!!:-). Moje segra tam pracuje. Znam to tam velice dobre, i za tim plotem. Pozeptam se na to. Je tam mnoho oddeleni, of narkomanu, psychicky nemocmych, nasilniku AZ po pedofily.

  • NEBEZPEČNÉMU BABIŠISTÁNU SPADLA MASKA napsal:

   Nikdo nebude narušovat klid na zlodějny a migrační invazi.

   Doufám, že tuto věc zaznamenává prezident Zeman, jehož aktivista Dlouhý podporoval, a přivandrovalou zrůdu, tuneláře Babiše už podruhé premiérem nejmenuje!!!!!!!!! Dvě pověření stačila, Babišova média stejně podporovala Drahoše.

   Ředitelem Psychiatrické nemocnice v Dobřanech je od 3. srpna 2016 Petr Žižka. Primář Petr Žižka je synem bývalého dlouholetého ředitele zařízení Vladislava Žižky. Toho 27. května 2015 s okamžitou platností odvolal z funkce ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD). Reagoval tak na to, že nemocnice v lednu propustila Vlastislava Ajgla, který 25. května 2015 ubodal knihovnici v Horní Bříze na Plzeňsku. Rodina ubodané knihovnice chce miliony, zažalovala vraha i léčebnu. Za obě funkce současně, ředitele i primáře dětského oddělení (primariát X, odd. 21), pobírá Petr Žižka dva platy, a odvolaný otec v důchodovém věku Vladislav Žižka mu dělá náměstka.

   Podivné výběrko v léčebně, odkud propustili vraha. Vyhozeného ředitele vystřídal jeho syn!
   https://www.expres.cz/psychiatricka-lecebna-dobrany-vyberove-rizeni-reditel-pgk-/zpravy.aspx?c=A160915_134241_dx-zpravy_pali

 8. Jana napsal:

  Pokud je v PL někdo držen nedobrovolně, má právo odmítnout psychofarmaka. Málokdo to ale ví.

  A kvůli vycházkám je dotlačí psychiatři podepsat dobrovolný vstup. Tak se to alespon dělalo v PL Bohnice, ale myslím, že obecně všude.

  Jediný úřad, kterého se psychiatři obávali, byl ombudsman... ale dnes, když je tam...

  • hel napsal:

   no, bohužel, pokud už psychiatři někomu přilepí cejch psychozy, tak i přes nedobrovolný vstup psychofarmaka dávají násilím za pomoci zřízenců injekčně..psychiatrie je nejhrůznější obor lidské medicíny na úrovni středověku, kde neexistuje žádná domluva, pan doktor je tam pánbůh a jediná cesta je to uznat, být samá chvála a pokora a vydržet...za 6-8 týdnů většinou člověka pustí zase mezi lidi...ovšem trvá i několik let, než si člověk dá pak dohromady mozek, je to ale individuální..podle jejich vlastního tvrzení se antipsychotika normálně metabolizují, takže se od nich organismus časem vyčistí..ale určitě se špatně v duši zpracovává i zážitek násilí a ponížení..

 9. Jana napsal:

  Psychiatři v PL Dobřany měli myslím průšvih před lety... myslím, že to bylo rozmáznuto i v médiích...

 10. Maroš napsal:

  Hej! Ste mimo! Riadiaca centrála tohoto bordelu je v Olomouci! Pátrajte! Robia to od prevratu 1989 - ponúkajú podchytenie všetkých problémových zamestnancov! Program trvá!
  Na Slovensku sa na toto treba opýtať psychológa Šebeja a psychiatra Bútoru!

 11. Mirca napsal:

  Privezte Ho sem do nemecka. Nahlasi se jako utecenec, a bude se mit dobre. Nic mu chybet nebude.. a do plzne so take obcas zajede. Vlaky zu maj pro ne gratis:-)

 12. admin napsal:

  Poslední aktuální info.
  Skutečně tam je, ale už prý má volnější režim a je možné mu volat. Telefon nemám.
  Jeho známí a přátelé to už však řeší.

 13. Kadlik napsal:

  Chit me negdo zavrit do blazince tak se taky stanu nebezpecnym pro svoje okoli specialne pak pro ty co me tam chtej zavrit!

  • Maroš napsal:

   Kadlík - presne - treba to využiť - niekomu v cvokárni prekusnúť krkovicu! Mať papiere na hlavu je dnes výhoda - napr. nízke IQ má iný právny štatút ako schiza.

 14. Jaris napsal:

  Zorganizujte unos 'pacienta'.

 15. Věra napsal:

  Honzu Dlouhého znám a rozhodně není blázen ani nebezpečný člověk. Sděluje své názory a bojuje proti zločincům v naší zemi, rovněž tak jako já a každý soudný a nezkorumpovaný člověk.Toto dělali před časem na Slovensku, že každého nepohodlného občana strčili do psychiatrické léčebny a nikoho tam k němu nepustili.Je to nejjednodušší věc jak se zbavovat nepohodlných lidí. Těžko se odtud někdo dostává ven a to nepočítám nežádoucí léky, kterými je tam ládují. POZOR...!!!

  • proud napsal:

   Copak o to dostat ho ven,to je to nejmensi,ale jak to udelat aby ho tam nechteli zpatky.....

   • Maroš napsal:

    Okupačný štrajk - treba sa zavrieť do klietky s ním - a personál vyhádzať! A nech tam pošlú ostreľovačov!
    By ma zaujímalo - v koho kompetencii by to potom bolo - vnútra, spravodlivosti, alebo zdravotníctva - alebo v rámci komplotu všetkých! Plus médií! Potom by to bola modelová situ pádu Bastilly - len nie v réžii z roku 1789.

 16. Petr Hampl napsal:

  Jan Dlouhy je hlavne nebezpecny psychopat, ktery se koence dostal tam, kam patri. Stalo me to sice par dni zivota, ale konece se to povedlo. Dekovat mi nemuste. :D

 17. proud napsal:

  On Maros ma za to,ze prijet,nalozit a odvizt kamarada z Plzne, musis pres Olomouc. Navic na to potrebujes jakysi "pozehnani",ktery nikdy nedostanes :-)))

 18. proud napsal:

  Bejt to na me,proste ho seberu a jsem pryc,az pak bych resil "nalezitosti".

 19. proud napsal:

  3 kluci ho capnou pod kridla,pomuzou mu do auta a trada domu.3,protoze nevime jestli z nej ti kreteni neudelali se svou chemii hadr na podlahu.

 20. Maroš napsal:

  petr - mal som ešte v roku 2004 ponuku diagnostického centra v Olomouci, ktoré sa hrdilo tým, že túto službu - doslova prevýchovu - vykonáva - od svojho premenovania /a možno ďalšieho premenovania/ od roku 1990. Treba si dohľadať aj dokumenty o akcii NORBERT! Poznal som osobne nie jedného z organizátorov - je to čsr. boľševická analógia americkej FEMMA!
  Už rozumieš? V Olomouci bola-je vojenská nemocnica, a tá má svoje pobočky. Pátraj!

 21. proud napsal:

  To je totiz to jediny o cem cela zbytecna psychiatrie je!!!!!!!

 22. proud napsal:

  To by ses jeste hodne divil co muzou a co nemuzou.........dokonce naopak,co si dovolej ve cvokarne,je na policii nemozny!

 23. Maroš napsal:

  Petr - hovno! Je to spôsob likvidácie politických odporcov! Bodka!
  Si blbec, alebo sa blbcom robíš!

 24. Zuzana Nováková napsal:

  a ten mladý rus, tuším to bol hacker, čo ho zavreli na psychiatriu niekde v česku a potom ho dovolili mučiť pindosáckym gestapákom? Ten čo urobil?

 25. proud napsal:

  "Je to spôsob likvidácie politických odporcov!"

  Souhlas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!