Neděle s Lubachem – Cenzura

lubach

Nizozemský televizní satirik Lubach se ve svém nedávném pořadu zaměřil na způsoby, kterými se Evropa brání šíření falešných zpráv. V Německu, ve Francii, v Nizozemsku i od institucí EU stoupá úsilí o cenzuru informací, které nejsou v souladu s centrální politikou EU. Postupně jsme navykáni na cenzuru a všímají si toho už i liberálně zaměření komentátoři jako Arjen Henrik Lubach.
20 Komentářů k Neděle s Lubachem – Cenzura

 1. napětí napsal:

  Dnes mám jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Špatná je, že cestovky otevřeli zájezdy k prohlídce šikmých věží na Taiwanu,
  a tá moc dobrá, že de Maizére, jako loutkovodič Merkelky, už není ve funkci vnitráka Dojčlandu!

  • proud napsal:

   september 7, 2014…………….to je mi „novinka“………

   • Maroš napsal:

    Proude – sa lepíš na všetko ako medvedie hovno – a úplné hovno vieš o tom, že slovenská armáda dostane väčšie množstvo renovovaných amerických vrtuľníkov z obdobia vietnamskej vojny, tak kurva hádaj kto na tých Sikorkách bude lietať a koľko amíkov v maskáčoch sa sem ešte nasáčkuje!

    • proud napsal:

     To se nedalo cekat naprosto samozrejme??!

    • proud napsal:

     Navic k tomu jeste ta ostuda,ze se stavame jak vy,tak my,nastupnim mustkem pro zniceni Slovanu,nas samotnejch.Nerika se tomu velezrada?

     • .lak napsal:

      Chtějí dydlatat dydlavat DYDLACE a podnikatelské projekty nejen na vytřískávání renty jako pojišťovny na život věčný restituce z těch kdysi nebohých nevolníků klerofašistické šlechty vytřískané pátery které tady budou platit ještě i nenarození. A už je to jejich zacyklená písnička s kterou pravidelně profitují.Teď ještě nějaké „overtonovo okno a budou mydlit zase profity pro ty co do sebe pouští rozkopulované hlupáky.
      https://www.youtube.com/watch?v=F7BYa6xKHYM time 1:06:50 / 1:42:00

    • proud napsal:

     A co by melo zajimat tebe,kolik ten srot z Vietnamu bude stat………………jen kokot si koupi starej srot za dlouhy penize,uz ted se da hadat k cemu bude dobrej a cemu z poslednich sil poslouzi,budete zkrmeny jako havet,na to je skoda pouzit novou techniku a zbrojari si mnou ruce a srajtofle,jak prodaj uz prakticky neprodejny,ze najdou tak hloupyho kupce srotu :-))))

    • proud napsal:

     A bud rad ty medvedi hovno,ze si nekdo vsima tvejch prastarejch poznatku :-)))))))))))))))))))))))).Dneska uz vam naserou i s tema cigaretama a zapalovacema :-)))))))))))))))

     • proud napsal:

      A kaficko mam vynikajici,musim si ho jeste uzit dokud to jde :-))

      • jan nowak napsal:

       Haarpíku.. odkud ssi přines TO kafe !?
       .. Haf.nul sem HO u Žida : \ ..

       ps : Oude – cos udělal s tabákem – psal si že už nekouříš ? .. tag bys mi moh
       tro-chu poslat !!

       M

 2. Martin Rubáš napsal:

  Je to tak a EU se teď snaží zatočit s fake news. Tkaže se připravme i na cenzuru u nás!

  http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

 3. Maroš napsal:

  Alternatívne info pôsobia aj ako ventil spoločenského papiňáku – ľudia, ktorí už poznajú súvislosti – hoci ich to serie – rozmýšľajú menej emotívne – hľadajú riešenia, diskutujú – začína prevládať rozumno nad emotívnom. Totálna cenzúra – by túto energiu nahromadila. Násilná izolovanosť – aj informačná, je určitá forma exkomunikácie – v tomto prípade celého plebsu od riadiacej elity – takže aj strach aj zlosť aj frustrácie by nakoniec explodovali. Nebojte sa – oni veľmi dobre vedia, ako im pomáhajú orientovať sa v spoločenskom napätí aj diskusie tu – preto občas prilejú olej nejakým trollom, ktorý volá po krvavom riešení, aby sa uistili, že to nie je až tak horúce. Skutoční extrémisti však na takejto platforme nefungujú – pokiaľ by toto tu cenzurovali – tak to celé prejde práve k extrémistom – lebo inak ako. V podstate aj tu funguje známa schéma – akcia, reakcia, kompromis – riešenie. Takže – do určitej miery svojich nevedomostí tu všetci fungujeme ako užitoční idioti. Ale – informačné pole poctivo hnojíme – takže nejakú úrodu hádam uvidíme.

 4. Novapalo napsal:

  Pán Kysucký v knihe „Demokracia je principiálny omyl“ už v roku 2011 dokázal, že demokracia je hlúposť. To preto, pretože základné zákony tohto vesmíru sú dualita a hierarchia. A princípy demokracie odporujú zásadným spôsobom obidvom zákonom. Jasné pre každého je, že demokracia odporuje hierarchii. Predstavte si, že totálny somár má pri voľbách rovnako jeden hlas, ako ja …… Chápete vy demokrati, akí ste somári?! A demokracia ale odporuje aj dualite, ale to už je zložitejšie vysvetliť – čítajte knihu. Pán Kysucký jasne dokazuje, že demokracia nevyhnutne a zákonite spôsobuje všeobecné degeneráciu ľudí, ktorí veria a riadia sa takouto hlúposťou. Predstavte si, že malé dieťa, je podľa demokracie rovnocenné a má mať rovnaké práva, ako starý múdry muž….. Z demokracie sa vykľuje množstvo totálnych hlúpostí ako rovnoprávnosť žien, rovnocennosť robotníka aj riaditeľa firmy, …..
  Kysucký píše, že demokracia nakoniec určite skončí tyraniou a koniec demokracie je v určitom štádiu totálnej degenerácie populácie nevyhnutný. Demokracia tak speje k svojmu koncu nevyhnutne, zákonite a koniec je neodvratný ….. len sa neviem kedy to presne krachne.
  Ešte lepšia kniha je podľa mňa „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“ od P. P. Kysuckého. Ešte pred Vianocami som ich videl predávať na internete. Teraz….. ja už neviem…. Máme tu nový trend „Falošné správy“??????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!