Pozvánka: Důkazy o propojení „Pražské kavárny“ s americkou ambasádou – Svobodný vysílač 12. a 14.2.2018

svobodny-vysilacPřátelé, posaďte se, žasněte a čtěte. Shromáždili jsme jako přední rádio české alternativy svobodny-vysilac.cz tvrdý ozdrojovaný materiál o propojení kruhů kolem pražské kavárny s americkou ambasádou. Všechny dohady, doměnky a spřádané konspirační teorie jsou minulostí. Máme tvrdá fakta a důkazy v rukou. Nerad dělám senzační promo, zavání to lacinou publicistikou, ovšem tohle je takový otřesný komplot, že vás to položí na kolena. Klíčem je americký výměnný pobyt příp. stáž s názvem International visitors leadership.

Jde o stáž, ve které si Američané pečlivě, podle profesí vyprofilovanými programy vychovávají názorově spřízněné osoby tzv. kádry, budují si vlastní multikulturní frontu, a po návratu jsou tito lidé obsazováni do klíčových vlivných pozic v ČR. Jsou tu reportéři z ČT, řada vlivných multikulti žurnalistů, vrcholoví čeští politici, známí ekonomové, šéfové obřích systémových neziskovek v ČR, vrchní státní zástupci, správní soudci, představitelé páteřních univerzit, pracovníci v min. vnitra, spravedlnosti/justici, pořadatelé Prague Pride atp.

Jen namátkou: Petr Nečas, Pavel Bělobrádek, Jan Farský, Helena Langšádlová, Jan Chvojka, Nora Fridrichová, Lenka Bradáčová, Patrik Banga, Ondřej Kundra a řada dalších exponovaných osobností.

Jen málo absolventů si zachovalo předchozí přesvědčení, ovšem jsou i takoví. Viděno optikou International visitors leadership se vám propojí a doslova nasvítí vazby, všechno vám docvakne dohromady v jednu obrovskou chobotnici propletence vztahů.

Pojďte se vydat s námi labyrintem absolventů tohoto amerického vládního programu, kteří působí na klíčových pozicích tzv. občanské společnosti, a snaží se protlačovat multikulturalismus, inkluzi, globalizaci, neoliberalismus a další škodlivé prvky pro národní státy.

Žádná konspirace, tvrdá fakta. Co dělají absolventi IVPL po návratu v ČR? Jaké klíčové pozice obsadili?

Vše se dozvíte v pondělí 12.2. a středu 14.2. od 19:00 na předním rádiu české alternativy svobodny-vysilac.cz.
44 Komentářů k Pozvánka: Důkazy o propojení „Pražské kavárny“ s americkou ambasádou – Svobodný vysílač 12. a 14.2.2018

 1. hel napsal:

  tohle samozřejmě ví spousta lidí..ono to ani nešlo nepoznat z chování oněch "proškolených" osob...pak se člověk podíval na životopis takto evidentně podjaté osoby a téměř vždy našel studium v usa..

 2. Kuky napsal:

  Zdravím,už jsem o IVPL někde, asi před týdnem četl ,jména uvedených tam byla zvýrazněna.
  Je to pořád dokola dokud ,,nás " neudolají,stejně jako skupina ,,Rekonstrukce státu" je placená z us a sorosem mj.Taktéž CEVRO institut a další.Jsem docela rád,že mi je tolik ,kolik mi je.

  • r.m. napsal:

   Nevím. Být mi tolik co v letech 1984 - 1989, šel bych proti nim stejně jakoproti koušům co kolaborovali s okupantem.
   Stejně jsou to stejný rodinný klany, viz. funkcionářka SSM Pajerová a její nesčetní milenci s těch správných famílií.

 3. petr366 napsal:

  A co s tím? Kandelábrů se zatím bát nemusí. Snad jen toho, že jim penězovod časem vyschne.

  • r.m. napsal:

   http://www.globaltiesus.org/news/press-releases/975-global-ties-us-leadership-continues-to-expand
   Skutečně, u koryt je to tam samej žid. Tihle samozvaní "vládci" planety pokurvili Českou republiku smradlavým kapitalismem amerického typu.

   • proud napsal:

    Sacoval bych je spis na poturcence horsi Turku,siozid sedi az mezi tema nahore.I kdyz je mozny ze budou nalezli vsude,podle svejch "schopnosti",vzdelani a tlacenky,ale porad jenom ti "vyvoleni" z nich.Tak ci onak je to porad jen o lidech a o tom co dopustej a na co se vyserou,jak zerou rozdelovani a nedokazou,nebo nechteji to vsechno prokouknout a neco s tim udelat..............

   • hel napsal:

    to je pravda, něco o tom vím i z vlastních zkušeností a je to docela síla...rozhodující vůbec není schopnost kvalifikovaně řídit, ale schopnost jednat v zájmu "elit", třeba i proti zájmům kohokoliv v česku...netušila jsem v 89., že to budu muset zažívat podruhé, jen z opačné strany...někteří se mezi tím vrtí jak korouhvičky, hlavně ať rodinka prosperuje, mně to nejde stejně, jako to nešlo mým rodičům..

 4. benmil napsal:

  Citát z jiného fóra:

  Historie není věda, historie je v davově-"elitárních" společnostech nástroj řízení, který vždy slouží systému a obsluhuje panující koncepci.

  • proud napsal:

   Naprosto presna a vycerpavajici charakteristika! Ale podivej se kolik blbu se s ni ohani..........

   • Maroš napsal:

    HisTORia - 2. priorita obecných prostriedkov riadenia - podľa KSB...

   • hel napsal:

    blbů? no, někteří jsou taky pamětníci a nechce se jim jen přihlížet tomu, jak se najednou vypráví zcela jinak o něčem, co oni zažili na vlastní kůži a ještě si to pamatují

    • hel napsal:

     např. senioři projevují tak velký odpor proti současným lžím mainstreamu, že proti nim musel vystartovat další účelový "think tank" s názvem"starci na netu"- projekt seznam.cz a "centra rizikové virtuální komunikace" pedagogické fakulty palackého univerzity v olomouci

     https://www.novinky.cz/internet-a-pc/463392-spamy-na-internetu-nejcasteji-siri-seniori.html

    • proud napsal:

     To jsou veci takzvane nedavny,od pametniku,hel. Ty se zfalsujou az casem,prikladem je treba 2.svetova,nam jeste temer nic falsovat nemohli,krome toho co si sami ke zfalsovani nepripravili,ale podivej se co tlacej do hlav detem ted,to je horor.Ja mam na mysli historii opravdu hodne starou,a kdyz vidim co delaji s valkou,nedelam si vubec iluze o tom co delaji s vecma starejma treba 200 let a vic.

 5. r.m. napsal:

  Můžu potvrdit, že takové programy běží už od poloviny 90. let. Začalo to novináři. Když se postup zdál příliš pomalý, začalli školit vyšší úrovně.

  • Lukaš napsal:

   r.m.
   Už od skončení druhé světové války,se pracovalo na její změně.
   Už Maďarské události,byly jasným znakem.
   U nás rok 1968 měl jen pokračování.Pak si všimnete,jak a kdo pracoval na PZO,tam bylo hnízdo nových agentů,příjemců úplatků od CIA,které se objevili při privatizaci Českých firem a z jejich řad je nejvíc současných mld.

 6. Paw napsal:

  Osa Berlin - Brusel , osa zla , invase, okupace, nasili a Vydirani ale na druhou stranu silne prispiva k sjednocovani populace , jako kdysi proti nacistum a komunistum.
  Vsichni dnes vi co presne chteji . Svobodu,suverenitu a nezavislost.
  I na cizopasnicich vseho druhu. A nechteji byt dalsi obeti v podobe okupace /proxy fasismu/ islamismu.
  Jeden pohled zpet napovi ,ze Zapadni Evropa je stredem zla jiz po tisicileti.
  Nepochopim , proc vlada Bense se usidlila prave v nejhorsim miste v Londyne. Britove hbite odhodili jednu vladu a nastrcili jinou abe zase predstirali , ze jsou proti Hitlerovi.
  Kteryho ale zaludne postvavali...
  A/Vratili germanum vysoce dulezite oblasti prumyslu dulezite pro vybudovani Wehrmachtu.
  B/Vyjednavali cestu pro nej k hranicim SSSR.
  C/Predhodili Polsko pomoci "phony war".
  D/Predstirali ,ze se nemohou dohodnout s SSSR /s Hitlerem ale dohody byly vzdy az prilis snadno a bleskurychle vyjedane.
  F/Kriceli ,ze nejsou pripraveni na valku , ale pripravit se nechteli od 1933.
  E/Dve nejsilnejsi mocnosti byly porazeny v nekolika tydnech a britove uprchli az domu. /Denkerque/.

 7. Paw napsal:

  Boj proti Islamu vedly narody Stredni a Vychodni Evropy Polsko, Cechy, Srbsko, Recko bez pomoci zbytku Evropy , odkud na ne casto utocili Kolonizatori Germanskych Teutonu s umyslem zotrocit , okupovat vcetne Ruska.
  A co se zmenilo ?
  Zapadni Evropa vzdy pomoc odmitla v cele s Vatikanem.
  Loupit a kolonizovat bylo cilem tazeni Krizaku do Svate Zeme.
  A co se zmenilo ?
  Zruseni kolonii pak vyustilo do jine formy kolonizaci, Korporacemi a metodami , vydirani , hrozeb a pod. Od 1945.
  Za tim vsim bylo jen elitni skupiny a jednotlivci Parazitu casto jiz velmi bohatych.
  Dnes ti sami uvalili na nas plnou zodpovednost , davat obrovske sumy penez na zahranicni pomoci, platit krutou dan souhlasem s okupaci fanantickych Islamistu , jako dusledek.
  V Usa ,zlocinecka organizace Cerna Ruka v 19.stol se promenila snadno do Mafie , ktera vladne dodnes. OBrovske miliardy pak clenum mafie zajistili misto ve vladach a v Administraci, v Korporacich a institucich.
  System vlady , soudu a zakonu pak poskytl velmi vyhodne podminky pro rust vseho druhu zlocinu.
  Vime , ze pracujici nemaji na zlocin cas, ani energii.
  Pres Murder Inc. Lepke Buchalter a spol. spolu s vrazdami na objednavku, pasovanim drog a alkoholu a pod. presla Mafie na daleko vice vynosnejsi byznys Antikomunismus zajistujici velky vliv a moc na vedeni statu. Dnes je to Anti Rusismus. Take Antirasismus a vydirani Lidskymi pravy , ale nikoliv pro nas...
  Dle jejich metod pak Osa berlin-Brusel pokracuje ...

 8. Paw napsal:

  Media zvestuji nekdy zpravy o bestialnich vrazdach a zlocinech afroarabu na celem svete .Jsem ale prekvapen . V pomeru k milionum jich v EU je zlocinnost nizka.
  Nikdo samozrejme dnes nepomysli napsat podrobne dejiny Afriky a Str. Vychodu. Kde mimo sokujicicho nasili , kanibalismu , obchod s otroky atd.az do nedavna ,nenastal zadny vyvoj.
  Ani samozrejme publikovani by nebylo schvaleno. Mimo Bible.
  Nekorektni a nemultikulturni fakta nejsou povolena zverejnovat.
  Opakovani Historie neni tedy smesnou fraskou jak uvedl Marx , Dogmaticky...

  • Maroš napsal:

   Paw-nejovia - to posrali v Amerike s moriakmi pre bielych hladošov na Den díkúvzdání - podobne to pobabral aj cár Mikuláš II. - ktorý žido-boľševickým anarchistom vo vyhnanstve poskytoval vreckové a vzdelanie - ich postupy sú rovnaké - vyjebať s čestnými ľuďmi, ktorí si mojkajú tú vretenicu na vlastnej hrudi - volá sa to autogenocída.
   Pozdrav Pocahontas... Nowak má pre ňu huculy.

 9. Maroš napsal:

  DAV JE PRIPRAVENÝ - LYNČOVAŤ!
  "V piatok podvečer zrazil vodič ženu s kočíkom na Bratislavskej ulici v Brne a spôsobil jej vážne zranenia. Keď sa vrátil na miesto nehody, stal sa terčom útoku rozhnevaného davu. Informuje o tom iDnes.cz."
  "Keď sa vodič vrátil, prizerajúci sa na neho vrhli. „Začal utekať, oni ho dobehli a začali tĺcť. Bol okolo neho veľký dav ľudí, hodili ho na zem a kopali do neho,“ povedal ďalej svedok."
  https://www.aktuality.sk/clanok/563859/dav-napadol-v-brne-vodica-za-to-ze-zrazil-zenu-s-kocikom/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...B.

  • donas napsal:

   Bratislavska ulica v Brne je ciganske geto. Lyncovali cigani. To robia vsade, agresivni paraziti.

  • proud napsal:

   Zabit ho meli...........kopny pravo.Jsem li strizlivej a ohleduplnej,jedouci mestem v neprehlednym terenu kde mam z obou stran parkujici auta,prvni co mi prejde pred ocima je decko ktery zpoza nekteryho auta vyskoci,s tim jedu dal.Kdyby tak premejslel,maximalne,i kdyz velice nepravdepodobne,by do zensky jen lehce drcnul a nidy by nebyla v bezvedomi a pred autem zmackanej kocarek.Hovadum co jim patri.Rozum mi jasne rika kdo je na vine,ledaze chtela zenska zabit sebe i dite,cemuz neverim,vybrala by si lepsi misto,kde to opravdu svisti.

   • donas napsal:

    Bohvie ako sa ta nehoda stala. Ciganka isla cez cestu, mozno sa ani nepozrela, ci ide auto. Nehody s chodcami sa stavaju a nie vzdy je vinny sofer auta.

    Zastavil by si v ciganskej osade, keby si nahodou zrazil maleho ci velkeho cigana? Ak hej, tak si cisty blazon alebo naivny melo.

    • houbeer napsal:

     ja tam bydlel kdysi v tom ghetu, moc dobre vim jak to tam vypada.nevime jak to bylo. tak si strcte rasismus do prd....ano, lide v autech jezdi jak hovada,hlavne ze jim nekdo tezi ropu do toho plechoveho auticka....

    • proud napsal:

     Byl bych vedome naivni a snazil bych se tomu decku pomoct! Ma prednost pred nejakejma rasistickejma taneckama.Takze ano,zastavil bych.Nastesti by se mi to nejspis nestalo i kdyz mam velky a silny auto,na deti jsem haklivej a v obcich jsem hodne opatrnej.

    • Maroš napsal:

     donas - na Slovensku - za socíku - vojak v civile prechádzal so svojím synom autom cez cigánsku dedinu, kde mu skočil do cesty chlapec, takže ho zranil, ale nezabil. Cigoši ich napadli a jeho syn pri tom zomrel. Skončilo to tak, že chlapík potom vo vedľajšej dedine ukradol buldozér a zrovnal cigáňom osadu so zemou. Po tom čo bolo - už neviem.

  • jan nowak napsal:

   Pro Mrože..

   .. Gottwald & Hložek

   Jis-tě wíte pa~ne Mrož , buzi sste
   .. a Co že , že co , že.. že MI na Orbitu ww wystře-le-ji .. jag ňágý-ho praprašiwý-ho MROŽE ? ? ?

   oprawa : zataw-te SA braťja.. atď.
   ~ ~ ~

   • Maroš napsal:

    Nowaku - do teba sa musí zamilovať každý chlap - to dvojité wé - ako roztiahnuté nohy děwky, je skrátka sexi. Priznaj sa - že keď si bol ešte dievčatko - pšia kref - volaj si sa Novakova?! Ti ten kliťak začali naťahovať príliš neskoro, tak si nestačil správne zmutowať! Blbče! - na wojnu si mohol ísť aj ako ženská! Ale! - lepší nežli ženská zrada - teplá prdel kamaráda!

 10. proud napsal:

  Velmi dobre,Honziku,dej sem prosim te i pokracovani,az bude,dikec.Tohle je potreba v kazdym pripade archivovat "na pozdeji".

  • Maroš napsal:

   Proude - vás oba - "vojelo vás oje!" - keď pojebali kone voz! Ste Janderovi kluci! Raz na vás ten "buzi" vytiahne UZI! Z vašej kože budú cedníky na ovčí syr!

   • proud napsal:

    Proc,ses s nima kamos? V posledni dobe zacli uz vyrabet kandelabry bez ramen,asi si myslej,ze se tak vyhnou provazu,naivkove:-))))

    • Maroš napsal:

     Proude - máš to v rukách - stačí kus drátu, šuter a vysoké vedenie - lebo "Nedotýkajte sa aní drátov padnutých na zem!
     Kandelábre už dávno nemajú "šibenicu" a ani nezoženieš poriadny kus lana.

 11. Petr C napsal:

  Tady to video je ohledne prolhanosti medii.
  https://www.youtube.com/watch?v=eHDDQVZ-A98

 12. Tomi napsal:

  Vyčerpávajúce čítanie tieto diskusie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!