Pozor, pozor! Podle ČT působí v Sýrii ruští žoldnéři – a američtí vojáci

zoldneriTo jsem vyrozuměl z dnešních Zpráv České televize ve 13 hod. a jde zřejmě o inovační kus její zpravodajské redakce, protože takovéto označení ruských vojáků v Sýrii jsem ani na ČT nikdy dříve nezaznamenal. Takže berte, prosím, od dnešního dne na vědomí toto: Jestliže suverénní a zákonná vláda jakékoli země pozve do své země vojáky jiné země, aby ji pomohli řešit jakékoli její úkoly, stávají se tito vojáci, dle ČT, vstupem na půdu oné jiné země - ŽOLDNÉRY.

Jestliže však na území této suverénní a zákonné vlády vtrhnou cizí vojáci, a přes protesty oné zákonné vlády zde válčí proti jejím zájmům, vraždí, bombardujÍ a střílí vojsko (i civilisty, pokud nestačí utéct), oné suverénní a zákonné vlády, vysmívají se jejím prosbám, aby zemi opustili a vrátili jí bývalý klid a mír, jde, dle ČT, o - VOJÁKY.

Takto morálně pokřiveně vidí svět a otravuje duše mladých lidí Zpravodajská redakce České televize ve složení:

ředitel zpravodajství ČT: Zdeněk Šámal

šéfredaktoři zpravodajaství ČT: Petr Mrzena, Michal Kubal, František Lutonský, Čestmír Franěk.

(O stupeň milostivější k ruským vojákům v Sýrii je Seznam.cz. Ten je nazývá jen bojovníky.)

Takže: nomen-omen, čili jméno-znamení, je dle Goebbelsova příkladu nejsoučasnějším základním kamenem propagandy ČT.

Zkrátka opomenout cokoli z bohatství tohoto Mistra by bylo neodpustitelným hříchem.

Že ano, pánové?
38 Komentářů k Pozor, pozor! Podle ČT působí v Sýrii ruští žoldnéři – a američtí vojáci

 1. nula napsal:

  Jsou to ubožáci. Teď na ČT24 ten dement Šedivý zase vykládá hovna o hrozbě, která jasně začíná vycházet z Ruska, hybridní hrozby, blabla. Interview ČT24 s novou mediální hvězdou Witowskou.

  • . napsal:

   Fake
   El 13.02.2018
   https://www.aktuality.sk/clanok/564187/komentar-juraja-mesika-ticho-o-stovkach-rusov-pobitych-7-februara-v-syrii/
   Odpovědět
   Re: Fake
   Lin 13.02.2018
   Jo... stovky a stovky Rusů...
   Tak ještě si ověřit zdroj - kdo to jako vypustil do světa. Pustil to ukrajinský zdroj - a i na tu Ukrajinu hodně pochybný.
   Odpovědět
   Re: Re: Fake
   El 13.02.2018
   Je to informačná príprava.
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Fake
   Lin 14.02.2018
   Nepochopila jsem. Informační příprava na co? Na to, že v Sýrii zatáhnou Rusko do války?
   Jinak - ta zpráva sice má reálný základ, ale autor to převzal z ukrajinského zdroje (což je samo o sobě dost šílené přebírat cosi z UA zdroje) a píše, že o tom psali na "ruských webech". Ne na ruských, ale ukrajinských - což je podstatný rozdíl.
   A ještě k té zprávě:
   Opravdu šlo o lidi z Vagnerovy skupiny. Ovšem - zahynulo 12 lidí a Vagnerova skupina nejsou specnazovci, ale dobrovolníci z řad kozáků. Jde prostě o kozáckou iniciativu - ne o nějaké "krytí" ruské armády.
   Jde vlastně o stejnou situaci, jako s Donbasem. Ukři také vykřikovali do světa o "ruské armádě" a u nás toho byly plné noviny. Jenže ono šlo o dobrovolníky - hlavně z kozáckých spolků. (nebo o jednotlivce, odcházeli tam i naši a někteří tam jsou dosud). Připodobnila bych to k tomu, jakoby se do bojů zapojily naše skautské oddíly a ve světě se psalo, že tam bojuje naše armáda.
   A pro úplnost: na té druhé straně je evropských dobrovolníků také dost a nikdo v médiích povyk nedělá...
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Fake
   El 14.02.2018
   Nejaký reálny základ tam byť musí. "Z princípu."
   V podstate ano. Ako sa tam otvorene píše: ide im o "afganistan". Ale (aj) na Ukrajine. Má to povzbudiť "ukronacistický banderstán". ...
   Je to tiež zo série udalostí a (fake) správ, ktorých cieľom je ponížiť Rusko, znegovať jeho úspechy...
   (Aj) V rámci prípravi na Ruský majdan.
   Rusko začína byť príliš sebavedomé. Čaro ilúzie sa vytráca a oni sa ju snažia udržať. Reálne to začína vyzerať tak, že kam vstúpi Rusko na čele s Putinom tam "temnota na čele s pax americana" musí ustúpiť.
   -Tu sa nám snažia nahovoriť že Ruský medveď podnikol "idiotský" samovražedný útok, aby získal ropné polia. = "aby zalátal dieru v pokladnici."
   Vyšlo to chvíľu potom čo "Rusi" nastúpili na olympiáde bez národnej vlajky, bez hrdosti = "iba pre peniaze."
   V sýrii im(Rusku) nič nedokázali nadiktovať (ponížiť) a teraz majú v rukách toto. Ukázali, že Rusku môžu diktovať podmienky.
   Na to ale potrebujú podporu pindosov, ktorý im začínajú utekať z boja. Vzdávajú sa, podpisujú prímerie, pridávajú sa k Rusom (na všetký frontoch a prioritách). Pretože majú strach lebo sú drtený na všetkých frontoch. - tak tu majú ukážku že Ruského medveďa je možné odraziť.
   Nemajú("elita") žiaden reálny základ pre svoje fantas magórie a jediné o čo sa môžu sú pindosi. Pre nich sú takéto "fake". Im sú určené.
   Oni(GP) využívajú Strach a nádej. Ich légie bojujú za ilúziu, pre peniaze. Zo strachu. Oni nebojujú za nič skutočné.
   Na to aby bojovali za pánička musia mať z neho strach. Rovnako tak sa musia báť "neprietaľa." Oni bojujú zo strachu a pre peniaze. Ale keď sa budú báť domnelého nepriateľa viac než pánička tak zutekajú. Alebo sa ho báť prestanú, lebo zistia že nieje krvilačný (ako ich pániček), tak sa pridajú k nemu.= Uvidia v ňom nádej.
   Na to aby v Rusku uvideli nádej je potrebné silné Rusko ktoré dokáže čeliť "zlu". Preto je potrebné negovať jeho úspechy a vytvárať obraz zlého, násilneho Ruska. Pripisujú mu svoje vlastnosti ="to zlé ("silné") imperiálne Rusko obsadilo polovicu Sýrie (*strach) a teraz potrebuje nami "demokratmi" kontrolované ropné polia aby sa mu vrátili investície do vojny (motív)
   (*odhalajú svoje vlastné pohnútky*).
   Mi sme ho však odrazili (sme silnejší, *nádej), ale oficiálne o tom nehovoríme lebo ... "sme dobrý"... (je to "nafúknutý balón").
   Je to fikcia. Ale teraz je podložená ponížením Ruska využitím olympiády.

   Putin im ale berie vietor s plachiet. Ten prejav pred začiatkom olympiády...Aj to ako postupoval celý čas. To bolo proste brilantné. teraz môžu všetci rozmýšlať.
   Zas a znovu jedinou loďou zobral vietor celej nepriatelskej flotile. Samozrejme nebol sám. Ten manéver mu niekto musel umožniť. Každá loď potrebuje posádku, prístav a tiež priazeň počasia (Boha)
   keď sa tak pozerám na poveternostné podmienky na kórejskom poloostrove...
   Ruská loď je v bezpečí prístavu zatiaľ čo presnasledovatelia sa ocitli v poriadnej búrke. Metaforicky aj doslova. (Ako v nebi, tak i na zemi)
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Re: Fake
   El 14.02.2018
   Ako som očakával. Ruské MV to už vyvrátilo.
   Na prozápadnych zaslepencov to ale nebude mať vpliv. V tom (fake) článku je predsa vysvetlené prečo to bude Rusko popierať.
   Presviedčať ich nebude mať žiaden zmysel. Treba pochopiť aké myšlienky a pocity im to má vsugerovať.
   Na základe pochopenia zaujať aktívny postoj ktorým reálne ukážeme že to nieje pravda. Iba tak privedieme zaslepených k tomu aby nad tým začali premýšlať.

   Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/fake-news-lzi-a-virtualni-realita/

   • . napsal:

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fake
    Putinovec 14.02.2018
    Jaké to je,bavit se sám se sebou.
    Odpovědět
    Re: Re: Re: Re: Re: Fake
    Slovenka 14.02.2018
    ...ty sa tu vlastnymi iluziami snazis oblbovat....
    Odpovědět
    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fake
    El 14.02.2018
    Naučila si sa niečo nové? Tak si to použila. To je synonym pre blázna? Aké to je, niekoho nazvať bláznom?

    No v ilúzii sú hlavne velikoukry ktorý sa hrajú na antiteroristov v boji zo zlom na východe. Oni naozaj veria že prebieha invázia. A bojujú proti okupantovi. A oni "kolíska západnej civilizácie" oni demokrati podporovaný velkým bratom z poza oceánu čelia invázii Ruska rovnako ako "demokratické sily" v Sýrii podporované rovnako USA. Kde Rusmi podporovaný diktátor Assad dobil polovicu sýrie, ale v druhej urobili "demokrati" s veľkým bratom za chrbtom červenú čiaru.
    No ... A odrazili "obrovský útok" tak že zasypali Rusov raketami... Nikoho nestratili, pobili stovky Rusov a techniku. - veľkoukry musia jásať.
    My vieme že je to pri najlepšom "nafúknutý balónik". Ale oni stále žijú v tom svojom svete, kde čelia invázii Rusov.
    Veď si pozrite odkiaľ idú tie informácie.
    Ako je odôvodnené prečo to ani Rusko ani USA nezverejňujú. A Rusko to samozrejme vyvrátilo. ("To je ako keby vám poviem že: "tvoj otec je homsexuálny pedofil a spáva s miestnym kňazom. Spýtajte sa ho". Určite to vyvráti. V každom prípade. Teda... Ak to nemá za sebou.)
    Ale to je jedno. Oni čelia invázii Rusov. Dobýjajú s5 stratené územia meter za metrom.
    -A potom odtiaľ príde táto správa akože "zo sýrie". Pre nich to bude hodnoverné. Veď si to prečítajte. ...
    Možno som mimo, ale daj niečo lepšie.
    Alebo mi chce niekto povedať že sa nič nechystá?
    Toto je jasný informačný útok.
    No a na slovensku v mainstreeme si o tom prečítam análýzu kohosi kto otvorene hovorí o pláne na "Afganistan". V článku sa hovorí o horúcom boji v sýrii. Ale čo ten Ukrajinský zdroj? že je to jasné fake vieme ale práve o tom sú informačné útoky, ktoré sú zamerané na tých čo nevedia a oni sa stanú nástroj na ... Čokoľvek.
    Toto je informačný útok. Tak sa treba pozrieť ako je postavený, čím je podložený, komu a ako je smerovaný...

    Môj záver? Ukrajinský afganistan v informačnej sfére. Máš niečo iné?

    Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/fake-news-lzi-a-virtualni-realita/

  • Toník napsal:

   Tak to vypadá že nás čeká válka. Někdo by mněl říct mladým lidem že nepújde elektrika. Že nebudou fungovat plateblí karty a zkolabuje doprava. První úder nám zničí elektrické rozvodny a dopravní uzly. Já dnes nakoupil mouku, rýži, pár konzerv, elektrocentrálu a tři kanystry benzínu. Nejsem panikář a nikoho nenutím aby to udělal také. Klidně si věřte politikům, že se o vás postarají. Já si časem tu mouku spotřebuju, centrálu využiju na chatě a benzín vyjezdím. Jsem ale připravenej. A až amíci tu válku rozpoutaj, což je pro ty, kterejm to jen trochu pálí neoddiskutovatelnej fakt. No a vy co mi nevěříte můžete jít blbě čumět před americkou ambasádu.

 2. Dusan napsal:

  a kromě toho v Sýrii řádí taky izraelské vražedné komanda

 3. Perun Hromovládný napsal:

  Fake news Seznam zprávy a Novinky.cz jedou naprosto stejnou rétoriku a propagandu!

  Pokud jsou Rusové žoldáci, pak jsou Ušáci bestiální vrazi!

 4. Petr napsal:

  Nerozumím proč ty vášnivě. Ano byli tam rusové ale nikoli ruská armáda. Takže byli tam ruští žoldáci z Vagnerovy soukromé armády. No a někdo má podklady o tom, že by tito žoldáci (fakt nikoli hanlivé označení) měli něco společného s ruskou armádou? Osobně se domnívám, že vůbec nic. V té reportáži to bylo i řečeno, ačkoli se zřejmou snahou spojovat je s pravidelnou ruskou armádou.
  Ovšem tento článek zase vše převrací na druhou stranu.
  Takže asi by bylo dobré nejdřív vlastním mozkem posoudit fakta a až potom budit vášně.
  K cilům operace, její zpackanosti a počtu obětí se nemá cenu vyjadřovat, tady je prostě tma.

  • El napsal:

   To je s cela jedno. Hlavne že tam nejaký zaplatený idioti, ktorých mohli zasysapat raketami ...akože odrazili mohutný útok... Hlavne že tam boli a že je možné ich nejak spojiť s Ruskou armádou. Prej tajná operácia, ktorá nevyšla...veď to je brilantné... "Tajná*, takže o nej Rusko hovoriť nebude. Vyvráti to. V každom prípade
   Ale davu to bude jedno. A hlavne veľkoUkrom. Oni nebudú zisťovať.
   Oni zrovna dostali poriadnú dávku "hormónov"
   Kde ich asi uvoľnia?

  • Pepan napsal:

   No myšlení houpacího koně (nebo demo-grata?), pokud jsou tam ať už kdokoliv oficiálně pozváni, tak jsou to žoldáci? Co potom musejí být ti jenž tam jsou nelegálně a bez vyhlášení války, takže podle proyaankees demo-gratů kam vtrhne Yaankees aby vraždil a prosazoval svou demo-gracii tak je to košér že.
   A je mi úplně jedno zda nějakéžvásty čt převzala od ukroušú nebo pigmejů, známe přece veřejnoprávní čt.

   • Petr napsal:

    No houpací kůň - žoldák dle definice:je profesionální voják, který se nechává za finanční odměnu (žold) najímat cizí armádou. Vagnerova skupina je přesně takovou nájemní vojenskou skupinou a NENÍ to pravidelná armáda ŽÁDNÉHO suverénního státu (důsledky pak v Ženevských dohodách a spol ..). Mimochodem jsou v ní i žoldáci jiné národnosti než ruské ...
    Absolutně netuším jakou souvislost s tím má nelegální přítomnost US PRAVIDELNÉ armády na území Sýrie (za tu zodpovídá stát! za žoldáky nikdo, navíc v mnoha zemích je takový způsob obživy trestný jako třeba u nás)
    Ach jo ...

    • Petr napsal:

     No úplně pro jistotu, aby pochopili všichni.
     Služba občana české republiky v cizí armádě je upravena §321 trestního zákoníku (sazba 5 let)
     Z hlediska vlády Sýrie je naprosto v pořádku, že si koupí koho chce.
     Jakákoli STÁTNÍ armáda nacházející se na cizím území bez oprávnění jednak páchá trestný čin (vláda) a jednak tento trestný čin páchá KAŽDÝ voják, který se účastní.
     No tak běžte US žalovat u mezinárodního soudu - vezmu si na to první řadu :-)))

     Ale to jsme velmi unikli od tématu článku. To zpravodajství ČT bylo FORMÁLNĚ zcela v pořádku, druhou věcí je, že asociačně jasně navozovali něco, co tam řešeno nebylo (a pokládám to za záměr). Nicméně tento článek je snůška nesmyslů reagující právě na tuto podsunutou asociaci - holt ČT dosáhla svého :-)))

 5. proud napsal:

  "Takže asi by bylo dobré nejdřív vlastním mozkem posoudit fakta".............zlaty pravidlo! Velmi dobre.

 6. Rocco napsal:

  Ta pizda moderátorka je proslulá politoložka Barbora Kroužková.

  téma: "Dezinformace o ruských bojovnících v Sýrii"
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/218411058260214/

 7. Tomi napsal:

  Autoreee tejto kktiny. Uvedomuješ si že týmto zo svojej strany podporuješ tie fake správy o Ruskej Armáde ktorú akože rozprášili USA.
  Iba nerozmýšlaš? Alebo si Satanista od jadra až po okraj svojej bytosti?
  Robíš to pre peniaze? Zo strachu? Alebo je to len prehnaná a nepremyslená iniciatíva?

  • proud napsal:

   A vime vubec co se tam vlastne prihodilo i se souvislostma,z pravdivyho zdroje?

   • Tomi napsal:

    Pravdivy zdroj? Ty si lol. Môžme sa tým zaoberať, ale neviem na čo.
    Dôležité je že Amíci vypálili desiatky rakiet kto vie na koho. Možno niekomu zaplatili a postavili ho tam, alebo tam ani nikto nebol.
    Hlavne že o tom infomujú média ako o skutočnosti. Mainstreem opruje s tým že to bola tajná operácia. Súkromnej, žoldnieskej armády nejakého Ruského oligarchu, "ktorý bude určite naj kamoš Putina. No a tu... Že prej nwoo. Tak tu tvrdia že: nie, nie. Žiadnych žoldnierov, ale Ruskú armádu rozprášili.
    A teraz to môžu použiť pre Rosofóbnych ťulpasov aby ich povzbudili k zabíjaniu Rusov. "Veď sa predsa nemusia ničoho báť, keď majú za chrbtom veľkého brata s raketami. Takže hurá na Rusov".
    Prej nwoo. Ani mainstreem tak zavedeniu nwo nepomáha ako týto tu.

    • proud napsal:

     Jestli nevime,pak nevim proc ztracime cas nad "nejakym zvastem".........

     • proud napsal:

      Jedna pani toho napovida.........

     • Tomi napsal:

      No... nemusíme s tým strácať čas. Ale my tu nad tým popremýšlame a nespravíme unáhlany záver. Ale čo mainstreemoví závisláci? Im bude hneť všetko jasné zožeru to aj s navijákom.
      Ale... k čomu to povedie? Ja sa čudujem že toľko bojovníkov za pravdu na celom nete...
      A nikto nerieši čo na západe chystajú. Ešte že nám to o víkendu vysvetlí pán P.
      Tam leva neťáci, veľký podborníci ani neškrtli..
      Tak sa tým nezaoberajme. Veď môžme počkať čo sa stane. By som čakal že alter weby a hlavne leva net budú prvý kto to objasní.
      Prej musíme počkat na viac info... A západ zatiaľ masíruje svoje ovečky. Smeruje ich kam treba.
      Nám môže byť jasné že je to blud. My môžme čakať na... Ale oni už začali na tomto základe jednať.

      • proud napsal:

       A jsme u toho,spis nez se hadat o tom co ta jedna pani kavaka,je potreba se starat aby oni zavislaci zacli taky premejslet nad tim co ona mainstreamova baba kvaka a proc a zacli hledat seriozni informace.Trochu problem je prave s tou svobodou projevu kdyz si kazdej muze kecat co chce,ale bez ty svobody by to bylo jeste horsi.Takze je potreba hledat skutecny pravdy a oznacovat je,pak at si placa kdo chce a co chce,kdyz bude onen "pevnej bod(pravda)" na svete.

      • proud napsal:

       Pjakin je,nebo si hraje na analytika,uz jsem ti to jednou rikal,neco jako ten prej prorok co jeho proroctvi tak sikovne napsal,ze jde prelozit na cokoliv,ale vzdycky az POTOM! Jenze "az potom" uz je pozde!

       • proud napsal:

        Jak neprijdes na veci jeste "pred tim",tak pak uz "potom" toho s nima moc neudelas.

       • proud napsal:

        Neco jako predpoved pocasi na zitra: Bude slunecno,kdyz ne zatazeno a mraz,kdyz nebude nad nulou,dokonce cekame i sucho,kdyz nebude prset,nebo snezit. :-))))))))))))))))))))))))))))))

 8. John_Pitralon napsal:

  Už probíhá cenzura mailů na serverech pana Bakaly...

  Centrum.cz a Atlas.cz nedoručí odkazy na dezinformační weby, kvůli špatné reputaci je filtruje služba Virusfree
  https://www.root.cz/clanky/centrum-cz-a-atlas-cz-filtruji-zpravy-dezinformacnich-webu-filtraci-provadi-virusfree/

  • proud napsal:

   Oklestovani internetu byla jenom otazka casu.

  • nula napsal:

   A vyzkoušel sis to? Já jo, a z jedný schránky na centrum.cz do jiný schránky na centrum.cz to došlo. Konkrétně URL toho článku na aeronetu, kde si pan VK nebo pan Administrátor stěžují, že je centrum.cz filtruje.
   Takže centrum.cz to evidentně nefiltruje.

 9. Tomi napsal:

  To ano. A práve preto by sa takéto články, ktoré idú na ruku ..... Nemali objavovať.
  Chlapec chcel asi dobre. Zachytil tieto kraviny na čt a prvé čoho za chytil bolo označenie "žoldnier" - a on hovorí nie nie. To je Ruská armáda ktorú rozprášili...
  Ani sa nezaoberá tým čo je zmyslom tohoto útoku na RF... Len im v tom pomáha.
  Presne ako ako hovoríš. Je treba poukazovat na fakty atď. Hľadať info. Je treba tomu útoku čeliť a riešiť k čomu povedie hľadať ďalšie info. A to sem zverejniť. Nie toto...
  Ale začať to skladať na základe dostupných info. Odkiáľ a kam fúka, aby sme sa vedeli pripraviť... Alebo snáď nie? Veď takýto článok to len ešte viac zahmlieva a nepriamo tie informácie potvrdzuje.

  • El Tomi napsal:

   https://cz.sputniknews.com/svet/201802156792846-rusko-zacharovova-smrt-syrie-koalice/

   Ministerstvo zahraničí Ruska potvrzuje smrt pěti Rusů v důsledku útoku koalice vedené USA v Sýrii, ale jejich občanství je ještě třeba potvrdit, prohlásila
   oficiální mluvčí MZV RF Maria Zacharovová

   Podle předběžných údajů v důsledku ozbrojené srážky, jejíž příčiny se zjišťují, může jít o smrt pěti lidí, pravděpodobně ruských občanů. Jsou i zranění, ale všechno to vyžaduje prověrku, například a zejména ovšem občanství, jestli jsou všichni občany Ruska nebo jiných zemí. Chtěla bych ještě jednou zdůraznit, že nejde o ruské vojáky," prohlásila během briefingu ve čtvrtek.

 10. Rocco napsal:

  Trump zjevně o ničem nevěděl...

  Donald J. Trump 12. 2.:
  "This will be a big week for infrastructure. After so stupidly spending $7 trillion in the Middle East, it is now time to start investing in OUR Country!"

  • El Tomio napsal:

   Žeby akcia usa elity s tichím požehnaním gp? Alebo sólo zúfalstvo elity?
   Chcu pre Rusko afganistan = vytvoriť také podmienky aby tam "zabredalo v bahne". Aby nebolo schopné "zjednať poriadok". Poničiť čo sa dá, tak aby "rusku" ostala čierna diera ktorú bude treba dotovať.To isté na ukrajine
   v sýrii chcú udržať ropné polia, aby sýrska pokladnica bola prázdna. Chcú postaviť Rusko do sytuácie v ktorej bude musieť sýriu dotovať. Vytvoriť také podmienky aby nejak syrská ropa ostala pod ich kontrolou. Čím sýria stráca značný príjem. ...
   Asi chcú povedať, že radšej to zapália...

   Je ale zaujímavé že tie info sa prej začali šíriť na Rusko jazyčných weboch.
   A konkrétne na ukrajine.
   Zrejme tam tiež niečo chystajú.
   "Afgánsky scenár" na ukrajine je predsa tiež možný. V zmysle nechať tam Rusko zapadnúť. Vytvoriť také podmienky aby ujednanie nebolo možné. Aby sa im podarilo zmariť minské dohody,a dosiahnuť oddelenie republík. Takéto správy šíriace sa po Ukrajine určite nemajú pomáhať navodiť priatelské vsťahy západ-východ. Ale naopak. Povzbudiť majdanovcov v zabíjaní Rusov.

   • El Tomio napsal:

    A už tu máme výzvu.

    ; Britský plukovník vyzval ukrajinskou vojenskou námořní flotilu, aby nekompromisně potápělo ruskou černomořskou flotilu. Ukrajina se musí připravit na likvidaci ruské Černomořské flotily, prohlásil britský plukovník Glen Grant.

 11. benmil napsal:

  Použitá dikcia nie je celkom zle. "Vojaci", to je pravidelná armáda nejakého štátu. "Žoldnieri" sú iné bojové zoskupenia.
  Ak viete po rusky, čítajte

  https://www.liveinternet.ru/users/3370050/post430553723/

 12. obycejnilide7 napsal:

  ČT je žumpa fuj.
  Mám taký pocit že všichni občané Moravy hromadně odhlásili TV i Rozhlas. Děkuji že jste se připojili :)
  Vždyť stačí platit poplatek za internet a v tomto poplatku je zahrnut i příjem rozhlasového i televizního vysílání tzn.lze sledovat TV i po internetu - kdyby bylo třeba.
  TV jsem fyzicky vyhodil a mám mnoho let odhlášenou. Máme klid a odstranili jsme takto podprahové sr@čky z vysilání ČT, např v reklamách se STÁLE (!!!) používají...
  Naše Děti si umíme snad vychovat sami, ne aby jim někdo něco "nenápadně podsouval" !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!