Hamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!

Ponechte si své poslanecké úřady, které vám jako výsledek voleb ještě spadly k nohám, ale už se dál nespojujte se svou stranou, nevystupujte dál jejím jménem, oddělte se od ní, protože jedině tak ji můžete spasit. Cožpak jste nepochopili, že jste se stali tvářemi bankrotu, který v dějinách vaší strany nemá obdoby? Že v každém, kdo se na vás podívá, vzbudíte na ten fantastický krach a neúspěch vzpomínku – a že tedy ten bankrot osobně představujete a že jste s ním už doživotně spojeni, byť se teď možná budete pokoušet z tohoto kruhu se vyvléct povídám o tom, že kdyby bylo na vás, dělaly by se věci jinak atd?

Jenže to „jinak“ od vás nikdy nikdo neslyšel, roky v teplých a výnosných místečkách jste zpanštěli a byli jste ve svém odklonu od skutečně levicové politiky tak jednotní, že jste se stali nerozeznatelnými dokonce i od TOP09? Cožpak lid nenazval Zaorálka oranžovým Schwarzenbergem? Copak se tento ministr při příležitosti své účasti na výročí fašistického převratu na Ukrajině kdy v Kyjevě někoho zeptal, jak to bylo se zmasakrováním téměř padesátky ruských či proruských lidí v Oděsse, či jestli se ten zločin vůbec vyšetřuje? Cožpak Sobotka necestoval až do Vyškova, aby zde americké vojenské koloně vyjádřil náš vděk za to, že si pro přesun k ruské hranici vybrala trasu – jaká to pocta – vedoucí přes naše území? Cožpak Chovanec nevytvořil na svém ministerstvu útvar na potírání ruské propagandy, jak byl tento v prvních dnech své existence nazván, aniž by si dělal nejmenší starost s propagandou stokrát toxičtější a vtíravější, přicházející k nám z druhé strany? A kam byl odložen předvolební slib, že strana prosadí zdanění církevních restitucí? Že s lidovci ve vládě bylo něco takového nemyslitelné? Měli jste do ní přibrat někoho jiného, výběr minimálně ze dvou dalších stran zde byl a prezident vás aspoň na jednu z nich upozorňoval.

Podobných otázek je samozřejmě možno klást stovky a všechny nám radí jediné: Vyberte do rozhodujících stranických funkcí lidi nové, poctivé a morálně čisté, kterých se odér poslední fatální porážky, neúspěchu a chybných rozhodnutí nedotkl.

To je pro stranu jediná reálná naděje. Žádná jiná není.
51 Komentářů k Hamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!

 1. stefan goga napsal:

  Cela zradna kolonia stazistov a agentov USA. Podrztasky a lestici bot amikom za judasgros sorosdolar. Cesky narod zaprodali uz davno aj svoju dusu na vojenske boty US Army.

  • Toník napsal:

   Nejen že nás zaprodali, vytvořili mafii a mafiány, s kterými to tu rozkrádali. Mněli by se rozpustit a hromadně naskákat do Vltavy.

  • HVzV napsal:

   BUCH NAM ZACHOVEJ ČSSD,KTERÁ LŽE UŽ VE SVÉM NÁZVU,

   že je sociálni a přitom je proti,aby do prvniho článku ÚSTAVY se dalo jediné slovo Sociální stát!
   Nesmí proto vzniknout ŽADNÁ Středni třida a vadné zákony typu exekučniho museji devastovat domorodce Česko Rupska

   TAK DLOUHO AŽ ZAŘVOU NEBO TAKY NE!

   • .lak napsal:

    Zvolí levnoše. A bude. :-) Vždyť to tak dělají od 89. Jediného sociálního demokrata nechali vláčet v železech sněmovnou jak ruského medvěda, protlačili restitučku hopky škrtly jakoukoli kolaboraci na příživě z vytvořeného poválečnými generacemi pro děti a co mohli to zlučhubovali a na tři dekády ze žvástů s jinou kolaborací byli úspěšní chameleoni. Smečka €poidů.
    https://www.youtube.com/watch?v=vVjZOfjZFbk

  • .lak napsal:

   Velmi dobrý postřeh, nejdřív pro vnitrostranickou demokradůru, pak celostátní a evropskou na bázi agendy genocidy cestovkou dvou kontinentů bilderberg agentury křoví bruselu. Sluhové či podlokajníci mnoha pánů a nakonec lokajové co byli vždy největší svině na ostatní poddané. Výlupkové až odpad. Z AEnews
   Hanka z Moravy
   Ono je dost dobře možné, že na to vymývání mozků naší mládeže Sörösovou Open University nebude třeba jezdit do Budapešti. Orbán už tuto ideologickou vymývárnu mozků v Maďarsku nechce a Babiš ještě před volbami prohlásil, že by ji rád – pokud z Budapešti odejde – přemístil do Prahy. Takže je pravděpodobné, že se této neblahé instituce brzy dočkáme i u nás. Podobných cenzorů jako jsou ti ze článku pak bude produkovat mnohem víc, protože bude pro našince dostupnější. Je pravděpodobné, že nároky na studenty příliš velké nebudou, nejspíš postačí dostatečný ideologický zápal, IQ studentů se na podobných institucích jistě až tak moc neřeší….

   18-1 OdpovězÚno 16, 2018 15:35
   .lak
   Jsou to formanti nešťastných rodičů a potom nešťastných obyvatel vyběrových exotů. A to nerozebírám eu. Divné, když nablblíci korupce moci a podloudných kradmých cvičí s obětmi kteří jim hlupáctví respektive platí. A svůj zmar.
   http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/kompletni-material-studie-vazeb-a-vlivu-velvyslanectvi-usa-v-praze-na-ceske-vrcholove-politiky.html video s audiem

   40 OdpovězÚno 16, 2018 16:22
   Jana B
   Už je na youtube i druhý díl na adrese:

   https://www.youtube.com/watch?v=t9wLb1BdEdM

  • pavjan napsal:

   Hamáček je typický karierní úředník. To znamená, že ČSSD nadále zůstává pod dirigentskou hůlkou Washingtonu. Kromě SPD jsou všechny parlamentní strany infiltrované pravdoláskou a ta je řízená z US ambasády.

 2. Lukaš napsal:

  Výborně napsaný článek a přesně si to myslím také,že ani jeden jmenovaný,by neměl zůstat ve vedení ČSSD.Jenže i ČSSD vedou židé,takže žádný rozdíl pak nemůže být mezi ČSSD,ODS,TOP.KDU a teď i Piráty.Musí znovu prokázat,že jsou schopný a pak je občané budou volit.Něco takového se stalo mnohým politikům i v zahraničí,že se znovu objevili na scéně.

 3. benmil napsal:

  Jen to mi vrtá hlavou, kde najdou lidi nové, poctivé a morálnľ čisté.

 4. Josef Švejk napsal:

  Pane Mane, perfektní! Bohužel, přání výběru poctivých a morálně čistých, nebude vyslyšeno. Takových lidí je v našem slzavém údolí poskrovnu. A pokud mají o sobě alespoň jakés takés mínění rozhodně netouží být v jakémkoli politickém spolku. Ne každý má potřebu v akordu mlaskat u plného koryta.

  • proud napsal:

   „A pokud mají o sobě alespoň jakés takés mínění rozhodně netouží být v jakémkoli politickém spolku. Ne každý má potřebu v akordu mlaskat u plného koryta.“………..presne tak to je,kdo se pujde prat za ostatni,bez jejich podpory?Jen sebevrah.

  • .lak napsal:

   Bodejť když tu tržníci dělají víc jak čtvrt století genocídu lidí a hlavně nenarozených, nepovedenej ajťaku, mazale.

 5. Martin B. napsal:

  Mám pane Man lepší návrh, na kterém pracujme:

  „Die Orange aus Parlament heraus. Alle. Je eher, um so besser.“

  Špinavci, kteří lakují kapitalismus na kapitalismus lidskou tváří a ve skutečnosti jsou k ničemu. Naprosto k ničemu, včetně jejich příznivců.

 6. petr napsal:

  Úplně vedle Lubomíre.

  Když z Čssd vyhodíte Zaorálka, Sobotku a Chovance, kdopak vám tam zbude?
  Dienstbier a jeho parta. To chcete? Sobotku politicky zničili právě proto že začal likvidovat vznikající neomarxistické protičeské proamerické jádro.

  Tohle hýkaní zmanipulovaného gojského stáda, že je třeba někoho odstranit, vždy končí odstraněním člověka co aspoň zčásti hájil jejich zájmy a jeho nahrazením stoprocentně oddaným sluhou sionistů, který hluboce pohrdá národem ve kterém vyrostl.

  Už jste snad dost staří abyste pochopili jak to chodí na Icikově farmě gojských zvířat.

  • Lukaš napsal:

   Petře.
   Vždyť Sobotka byl nasazen Američany.
   Ten Lánský puč byl v režii Schapira.Poslouchal víc rady Američanů,než zdejších lidí.Nebo snad chcete naznačit,že Sobotka byl víc Německý,než Americký,ale ono to vyjde nastejno,když mu nešlo o ČR.

   • petr napsal:

    Tak proč se sobotka snažil zlikvidovat dienstbierovskou kliku amerických agentů v čssd, zrušit multikulti ministerstva atd?
    Nějak vám ta teorie nesedí.

    A nic to nemění na faktu že Sobotka a Paroubek občas dělali užitečné idioty západu. Zatímco dienstbier dělá agenta vědomě a systematicky a vše pro to aby poškodil čr ve prospěch američanů.

    • Lukaš napsal:

     Petře.
     Tak dobře informovaný nejsem,ale Dienstbierovu odchodu pomohl Babiš.Proč ale Sobotka vzal na MŠ Valachovou,Dienstbierovu služebnou.

     • petr napsal:

      Asi nejsou kádry. Veškeré kádry si za posledních 20 let vychovávali američani ve svých thinktancích a sorosových univerzitách. Zbytek schopných a inteligentních lidí bojoval o holé přežití v rozkradené ekonomice. Takže určité knowhow a zkušenosti mají jen ti proameričtí.

      Jen se koukněte na výkvět ANOfertu, to je jak best of pasťák a ústav pro choromyslné dohromady. Prostě nejsou lidi.

  • Tomi napsal:

   Dobre povedané Peter. Škoda že to pochopí iba proud

 7. Rocco napsal:

  Někdy si říkám, jestli věřící římský katolík Sobotka nebyl vyslán do ČSSD Kalouskem, lidovci, aby plánovitě co nejvíce škodil ČSSD a nakonec ČSSD zlikvidoval?

  Protože tohle nejsou jen Ostravsko-karvinské doly a státní dluh, Sobotka jako místopředseda ČSSD (2005 – 2011), předseda Paroubek a volební manažer Tvrdík smrtelně a rekordně zadlužili i ČSSD, těmi svými pouťovými volebními kampaněmi 2006, 2008 a 2010. S Placenými pop-umělci, kteří nakonec řekli, že ČSSD nevolí…

  My jsme ten správnej tým, zazpívali si členové ČSSD s Michalem Davidem.

  1. března 2010: Strana podle Tvrdíka počítá s tím, že v několika městech (již dnes v Mostě) povede kampaň ve stanu s ledovou plochou. Ten bude strana využívat až do podzimních senátních a komunálních voleb.

  „Kvalita ledu bude taková, aby odpovídala kluzištím zámořské NHL,“ uvedl v pondělí Tvrdík. Kromě možnosti zabruslit si bude ČSSD tradičně lákat na vystoupení umělců – například zpěvačky a herečky Kateřiny Brožové, zpěváků Michala Davida, Stanislava Hložka, Pavla Vítka či skupiny Maxim Turbulenc.“

 8. Rocco napsal:

  Takže nemá smysl lkát nad nedostatkem levice v parlamentu, pouhých 30 levicových poslanců (KSČM 15, ČSSD 15), a nad tím, že voliči důchodci skočili na lep Babišovi.

  ČSSD stejně nikdy zájmy pracujících nehájila.

  • HVzV napsal:

   Ono v ÚSTAVĚ kdosi našel pasáž,že strany a hnuti musi hájit SVÉ zájmy a nikoli zájmy těch kteři je zvolili.

   Důkazem tohoto jednáni je,že politická třida Šmejdů nedokázala navrhnout a schválit

   ANI JEDEN POUŽITELNÝ ZÁKON O REFERENDU

   a brzy budou oslavovat JUBILEUM skoro třiceti let toho jednáni za potlesku nás gojimů,kteři je zvoli furt dookola!

   Jak se zdá nikoho nenapadlo,že ÚSTAVA nebyla schválena v referendu a kdoví,jestli vůbec platí a proč!
   To by bylo dobré jako slovo do pranice no nemáme tu PRAVDU?

   JEŠTĚ ŠTĚSTI,ŽE TU MÁME TEN NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ,

   jinak by tu ovčanstvo umřelo nudou a tlačilo by před sebou dále samé nuly jako to dělá ČSSD!

 9. Rocco napsal:

  Lidový dům dali do zástavy Tvrdík, Paroubek, Sobotka v březnu 2010 za kontokorentní úvěr 180 milionů u FIO BANKY…

  https://zpravy.idnes.cz/cssd-se-dohodla-s-kampelickou-smi-si-pujcit-az-180-milionu-korun-p6l-/domaci.aspx?c=A100318_093943_domaci_kop

  • petr napsal:

   Pokud si mám vybrat jestli ve vládě bude Pat, Mat a Neználek a nebo naopak Soros, Trocký a Hitler, tak jsem rozhodně pro tu první variantu.

 10. geronimoh napsal:

  Výměnou herců se nemění scénář

 11. Martin Rubáš napsal:

  Pád ČSSD bude pokračovat. Hamáček je přítelem multuikulturalismu a islámu. Tento typ lídra ČSSD opravdu nepotřebuje, takže likvidace strany bude pokračovat. Škoda jí ale nebude.

  http://www.epshark.cz/clanek/444/novym-predsedou-cssd-se-stal-al-hamacek

 12. benmil napsal:

  Nepřečetli si to!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!