TV MAGAZÍN 21.2.2018

cntv1O současné situaci besedují ve studiu pan Josef Toman, Ph.D., JUDr. Norbert Naxera a Bc. Jan Sedláček.
45 Komentářů k TV MAGAZÍN 21.2.2018

 1. HVzV napsal:

  TRPASLIČI PĚCHOTA PRAŽSKÉ KAVÁRNY TEDY MENŠÍNA

  chce vládnout VĚTŠINĚ občanů voličů s pomoci NEOMARXISMU nové diktatury humanistů ,která má přejít do diktatury teroristické doktríny islamistů tedy vládu strachu z manuálu na vražděni křestanů a ateistů známou pod názvem KORÁN..

  • HVzV napsal:

   A TO,ŽE I NAŠE PRIMA SYMPATICKÉ U.S.A V BOJI S NEOMARXISMEM

   prohrávaji a neví si s ním rady ,tak na to vemte naši milí trottli jed!

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   • Voda napsal:

    Vubec se nedivim, ze ten, kdo toto video vlozil, nedovolil pod nim diskusi, pac by ho prilis mnoho lidi poslalo do riti. A ja mezi nimi. Uz jenom za ten blud, ze americka ustava je postavena na desateru a ze tam nastupuje neomarxismus. Pekna kravina, nebot tam zadny kapitalismus uz davno neni. Korporace a nikoliv stat vlastni lidi a jejich majetek v USA.

    Dokonce to tam tak zasmodrchali s virou v boha, ze by kadeho, kdo je odpurcem ideologie krestanu nazvali neomarxistou. Fuj.

    Panove jaksi zapomneli na vyvrazdeni puvodniho obyvatelstva, a budou se ohanet virou v boha a desaterem.

    • HVzV napsal:

     Diskuze prozatim probihá a to ydá se normálně.
     Neomarxismus vítězi.Jak to je dobře vidět ve videu.
     Korporacim je dovoleno,aby nám tu naservirovali fašismus,když tu máme osoby,které ho podporuji nikde neni vidět,že odpůrci víry byli nazváni neomarxisty.

     ZKUSTE SI TO PUSTIT ZNOVU A PROSTUDOVAT O CO JDE OPRAVDU.

     Metoda vzvražděni

    • HVzV napsal:

     Metoda vyvražděni domorodců byla velmi účinná.To,že se zkusi i na nás,když se bránit nebudeme vypadá už dnes jako jistota!

  • HVzV napsal:

   A NEZAPOMENTE SI U TOHO PUSTIT TITULKY DOLE POD c!

   Tak jak se vám líbí náš prima NP Nr.9.NÁRODNIHO PROGRAMU ovčanů voličů,který zní.

   NE NEOMARXISMU A S NÍM SPOJENÉ DIKTATURY HUMANISMU A ISLAMISMU PRAŽSKÉ KAVÁRNY ARMÁDY TRPAJZLÍKŮ,CO?

  • HVzV napsal:

   JEDINĚ CO VYBUDE KOMUNISTŮM PO JEJICH DEBAKLU VE VOLBÁCH

   je podpora NEOMARXISMU
   poté co jim zmizeli dělníci a rolníci,aby se z nich stala buržoasie.
   Luciferovi pohůnci vám sděluji,že pro vás je vše marné cokoli podnikat,nebot za vás rozhodla

   KONEČNÁ-ksčm a KELLER ČSSD ŽE NAMÍSTO EKONOMICKÝCH UPRCHLÍKŮ SE BUDE CHTIT KLIMATICKÉ UPRCHLÍKY V břuseli a basta fidli!.

  • HVzV napsal:

   PTALI SE MU-SLIMAKA ZDA SE NESTYDI,ŽE MU KŘESTANE CPOU PENIZE

   na pobyt,jidlo ,kapesné a čtyrimanželky

   podivejte se co vše odpověděl
   https://www.youtube.com/watch?v=4JOuMY7UAP8

   • Voda napsal:

    A kdo je za tim vinen?

    My sami, protoze nejsme schopni se domluvit, abychom to nasim politikum nedovolili! A tleskaji Zemanovi za kydy o tom, jak je proti privandrovalcum, ale vesele podepisuje zakony v jejich prospech, vcetne penez!

    Stari lidi a invalide, kteri musi do nemocnice zaplati stovku za den a Zeman to jeste okomentuje, ze kvuli tomu nikdo o zebracke holi nepujde a lidem to nevadi.
    Lidem? Lidem by to muselo vadit, jenze nechali ze sebe vyrobit zombiky, a tem je to jedno.

    Vzdy za vsim jsou penize a jestlize privandrovalci dostavaji tisic eur kazdy zadarmo a jeste se jim plati navrch toho vsechno, na co se nasi lidi musej nadrit, tak je to tutova genocida provadena celym tim vladnoucim aparatem a tihle hadrnici jsou jenom vykonavatele jejich vule, tj. nase vyvrazdeni se hodi na muslimaky, kteri takto jen provozuji svou viru, jak to opakovane obhajoval ten fanaticky dement v tomto videu.

    Se divim, ze na to nikdo nereaguje, a na teto web strance by se tim mel zabyvat uplne kazdy, neb by to mela byt opozice NWO.

   • HVzV napsal:

    PRO ZN. VODA

    V tomto okamžiku se občané voliči domnívají,že to za ně někdo vyřeši a myslí si,že to má udělat politická třida,kterou si plati občané voliči.
    Ta si však snad prý i do Ústavy dala,že bude hájit SVÉ zájmy.
    Nejlépe to vidime na důkazu,že tato třida nebyla schopna za nyní skoro třicet let odsouhlasit

    ANI JEDEN POUŽITELNÝ ZÁKON O REFERENDU!

    Nikdo ani pořádně neví,zda ta Ustava vůbec plati nebot nebyla odsouhlašena lidem v referendu a prý kdesi si ti politici MIMO ÚSTAVU v preambuli usurpovala,

    že ONI A NE LID SI ÚSTAVU ODSOUHLASILI,COŽ PODLE NÁS OBČANŮ NEMŮŽE BÝT VŮBEC SPRÁVNÉ NEBOT NYNI TEPRVE VIDÍME,ŽE MENŠINA SI CHCE USURPOVAT SRTRACHEM ZZ TERORISTŮ VĚTŠINU!

    • Voda napsal:

     no jo, to je ale problem obcanu, ze jsou lini si vladnout sami a stale chteji, aby to delali jimi zvoleni. Vzdyt , sakra, videj, ze to takto nikdy nefungovalo.

     Tady ti tri“kralove“ v TV magazinu rikaji, ze je treba vystoupit z NATO a z EU, ovsem klidne voli Zemana, ktery ani jedno z toho nechce, a jedine, co pro ne udela, je, ze jim to vykeca z hlavy a oni budou jeste tleskat.

     Volici se nikdy nenaucili kontrolovat sve „vyvolene“, a to je zakladni problem. Dale by jim meli diktovat a trestat je za kazdy krok proti lidem, a to se jim uz vubec nechce.

     Takze co s tim?

     • proud napsal:

      Tady pomuze jen zmena mysleni,u mnohych k nemu navrat.

      • Voda napsal:

       Zmena mysleni? Tim se ta lenost neeliminuje, nebot lide se ridi tim, co jim dela dobre a ne tim, co je prospesne pro vsechny.

       Piseme rok 2018 a nemam povedomi, ze by tomu bylo nekdy jinak. Bohuzel.

     • HVzV napsal:

      Ti kterým řikáte tři králové se snad ještě nenaučili spolupracovat s voliči a protoneví,že se z NATO vystupovat nemusi,ale stači houdělat pro ČR nepotřebnýmcož bude jednodušši.
      A co se týče EU budeme se muset všichni sjednotit,že

      NESMIME VSTOUPIT DO TZV JEHO JÁDRA A HOTOVO.

     • HVzV napsal:

      VODO, PTÁTE SE CO S TIM,

      občané voliči a jejich OSV-nepolitická společnost vítězi a zvítězila už skoro ve všech volbách a za chvili nebude koho porazit.

      Top strana zhavarovala,

      ODS SE HRABE Z PORÁŽEK A SOTVA JI PODPOŘILI DROBNÍ A STŘEDNI PODNIKATELÉ UŽ ZASE CHCE ZHAVAROVAT.

      Jakási jejich UDŽENIJA snad i muslimka,začiná volat naplno po cenzuře.

      Namisto,aby byla se strany OKAMŽITĚ vyloučena zvolili ji nepoučitelni členové ODS jako mistopředsedkyni!Takovou stranu by měli voliči spísš dát policejně zakázat a ne ji zalévat jako jejich masožravku!

      Komunisté si koleduji o ještě větši havarii,nebot jejich KONEČNÁ podporuje v EU parlamentu už ne ekonomickou,ale klimatickou migraci to je VŠECHNY migranty komu se zalibi rabovat sociální systémy EVROPY do kterých nepřispěli ani Floka!To,že prý nevi co je neomarxismus je o nich všeobecně známo a tak chtěji svůj oúplný zanik!

      Náš velmi oblíbený a voliči fujerem zvolený pan ANO BUDE HŮŘ,je BOHUŽEL řizen diversanty ve svém vedení,vzpomenme si na minista války,který podřidil naše vojska Německým divizim,EU komisařka Jourová ho podráži tim,že poručila s pomoci své komise EU CELÉ EVROPĚ CENZURU a dáva se fotit se SOROSEM a jeho synem a jedině AfD se bude rozmnožovat a postupovat snad v zájmu svých voličů ATD,ATD.

      Nikdo z voličů se nemá dozvědět něco o tom že námi zvolený šéf ANO,asi ztráci s postupem stáři své vůdči schopnosti a meví si se svými diversanty ve vedení vůbec RADY.

      Co tedy dělat ,to je jednoduché.

      VOLIČI SE BUDOU MUSET NAUČIT NAZPAMĚT SVŮJ NÁRODNÍ PROGRAM A NE HO DÁT MAZAT CENZUROU JAKO JEHO PRVNÍ VERSI!

      Ono trochu solidarity a hledáni sil k uskutečnění NÁRODNÍHO PROGRAMU škodit nebude.Dejte na naše dobrá slova než budou zase soros cenzurnimi amatéry poslány jako pekelnické k Belzebubovi!

  • HVzV napsal:

   DOVOLTE,ABY JSME PŘIPOMENULI PANÍ MAKRELI,

   že už jsme přijali do republiky skoro milion uprchlíků skrývajicich se v podzemi před fašisty UKRAJINY,DÁLE z VÁLKY v jUGOSLAVIi, VIETNAMCŮ,Řeků a kdoví koho ještě.

   MAKRELA a Německo pořebuje tedy v poměru nejmín DALŠICH 8 milionů SVÝCH KLIMATICKÝCH UPRCHLÍKŮ ,aby se dostalA na naši úroven.

   Prý nám zarazi jeji peníze a tak způsobí náš vyhazov z EU.

   NO VÝBORNĚ ASPON NEMUSIME VSTUPOVAT DO JEJIHO BORTÍCÍHO SE PRÝ JÁDRA EVROPY NO NI?

   • HVzV napsal:

    O EU A VIZI NOVÉ EVROPY PÍŠE

    NP Nr.7.Národniho programu občanů voličů

    ,který už byl SAMOZŘEJMĚ v první versi vygumován prý amatérskou cenzurou a s ním i 67 komentářů lidových diskutérů o kterých je známo,že si daji libit všechno nebot nevědi a ještě se nenaučili co je solidarita a představuji si,že se jim přeci jednoho dne musi vrátit komunisti,které vycinkali,aby jim nemohli ukázat světlo na konci tunelů…

    • HVzV napsal:

     NELZE STALE HOŘEKOVAT A HLEDAT VINNIKY SYPÁNIM POPELA NA VLASTNI HLAVU.

     Občané voliči se domnívají,.že nedokáži najit silu,která by jim pomohla a vidi PRÝ JEN beznaděj a proto rezignuji.
     Domnivaji se,že to za ně kdosi bude řešit,ale nikdo se jim k tomu nehlási a ještě je odkopne kdesi,kde je ani GOOGLE nenajde!.
     Je načase hledat osobnosti a ty sily,které jim dokáži navrhnout jak jim pomoci.
     Neschopná politická třida Šmejdů to být nemůže a nebude.

     JE NEPSANÝM ZÁKONEM,ŽE ZA PROSPERITU A BLAHOBYT JE ODPOVĚDNÁ VRSTVA,.KTERÁ SE POVAŽUJE ZA INTELIGENCI.

     Kde ta inteligence je snad ani neni známo.Vidime tu popisz situace,kteou všichni známe a těm popisům máji ovčané prý tleskat.

     TI INTELIGENTI NEUMÍ A ANI NECHTĚJI NA KONCI SVÝCH MNOHDY JEN ŠROT ČLÁNKŮ NAVRHOVAT ŘEŠENI,POKUD TO TAK PŮJDE DÁL BUDEME SE MUSET JIM SMÁT A ZJIŠTOVAT,ZDA SVOJE TITULY NEVYHRÁLI V TOMBOLE!

   • Voda napsal:

    Prekvapuje mne Vase naivita, jestli verite, ze nejaka Makrelka o necem rozhoduje. Ona je uplne stejna loutecka jako je trebas i Zeman nebo Trump.

    Ridi se pouze pokyny a funguje jako jakysi hromosvod, stejne jako nejakej Soros. Na toho svadeji financovani kde ceho, takovy blabol.

    Vsechno proti nam je financovano z nasich kapes, proto mame bidu u nas.

    • proud napsal:

     Souhlas,a o tom figurky nerozhodujou,jen plnej rozkazy.

     • Voda napsal:

      A co reknes k tomuto:

      Otevřený dopis, adresovaný panu prezidentovi České republiky

      24. 2. 2018

      Vážený pane prezidente,

      tento rok bude rokem závažných rozhodnutí pro náš stát, a to s obrovskými dopady nejen pro jeho obyvatele, nýbrž i pro národ jako takový. Má být totiž projednána a podepsána smlouva Dublin IV. a následně i smlouva OSN tzv. Globální kompakt.
      Naprosto převažující většina národa má oprávněné obavy o další existenci našeho státu, jazyka, kultury a způsobu života. Má obavy z plánované islamizace Evropské unie a tedy i ČR. Na rozdíl od zemí západní Evropy jsme však neměli nikdy žádné kolonie, vždy jsme žili jen ze své vlastní práce, ze které navíc spíše profitovali ještě i cizí. Nevidíme tedy sebemenší důvod k tomu, abychom k nám zvali masově migranty z jiných zemí.

      Dle dostupných informací má být smlouva Dublin IV. projednávána na nejvyšší úrovni v červnu t.r.., přičemž tato smlouva mj.:
      a/ omezí zodpovědnost prvních států za migranty a přenese ji na jiné státy EU, tedy i na ČR;
      b/ k tomuto účelu zřizuje trvalý alokační mechanismus, který má fungovat permanentně a rozdělovat rovnoměrně migranty do všech členských zemí EU, a to i nad rámec dosud stanovených kvót, tedy i do ČR;

      c/ umožní rozložit narůstající počty migrantů legálně rozdělovat mezi všechny členské země EU, včetně těch, které na hranicích Schengenu svá území nemají. Tito migranti budou tak přednostně přerozdělování do čtyř zemí (V4), které zatím přijaly nejméně migrantů. Jednou z přednostních destinací pro migranty se tak stane i ČR;

      d/ obsahuje i tzv. reformu evropského azylového práva s tím, že cílem je zajistit ochranu migrantů již v regionu jejich původu. Migranti budou tak zlegalizováni ještě před odjezdem z domovské země. Jejich přepravu do Evropy budou zajišťovat neziskovky.

      To znamená, že členské země (a tedy i ČR) budou muset přijímat trvale migranty, které jim bude přidělovat evropská agentura pro azyl nebo platit miliardové pokuty (EUR 250 tis./1 migranta v případě jejich odmítnutí).

      Dále to znamená, že budeme muset předat evropské agentuře pro azyl a neziskovkám pravomoci k povolování pobytu migrantů na našem území. Tyto „instituce“ tak mají nahrazovat rozhodování vlád jednotlivých členských zemí EU.

      Podle dalších navrhovaných smluvních dokumentů má dojít ke sjednocení sociální politiky a dávek v rámci EU s cílem zabránit dalšímu přesunu migrantů ze země, do níž byli přerozděleni. Měsíční příspěvek na 1 migranta přitom činí v Německu EUR 700,-, tj. cca 21.000 Kč. Dojde tak k obrovskému jednostrannému a ničím nezdůvodněnému zvýhodňováni migrantů oproti českým občanům a nejvíce seniorům, kteří si na důchod platili celý život. Rozdíly budou doslova propastné.
      Na podzim r. 2018 má být v návaznosti na smlouvu Dublin IV. projednána na půdě OSN a následně i podepsána smlouva pod názvem Globální kompakt k migraci, a to mezi OSN a Evropskou komisí, která hodlá uzurpovat si právo podepsat tuto smlouvu za členské země EU jako akt společné zahraniční a bezpečnostní politiky EU, a to i bez jejich souhlasu.

      Podle této smlouvy:
      a/ má vzniknout občanům třetích zemí právo na migraci a to z kategorie občanských práv;
      b/ státy, které tuto smlouvu podepíší a ratifikují, by se tímto krokem měly vzdát úplné kontroly svých vlastních státních hranic. Organizování migrace by tak mělo přejít z rukou orgánů jednotlivých států na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a na neziskovky;
      c/ podpisem této smlouvy Evropskou komisí by se tato smlouva měla stát závaznou pro všechny členské země EU a její případné neplnění má být vymahatelné a sankcionovatelné Evropským soudním dvorem.

      Význam a dopady na další vývoj v jednotlivých zemích z titulu obou shora uvedených smluv si uvědomují představitelé některých zemí, a proto vyjádřili nesouhlas s takovým postupem na úrovni Výboru stálých zástupců – jedná se o Polsko a Maďarsko. Od smlouvy Globální kompakt již odstoupily USA, dále pak Dánsko a Švýcarsko. K nim se dle posledních zpráv přidalo i Maďarsko.

      S ohledem na uvedené skutečnosti obracíme se tímto na Vás, vážený pane prezidente, jako na nejvyššího představitele našeho státu, s žádostí:

      a/ ponechat si řešení shora uvedené agendy v plném rozsahu ve svých rukou;

      b/ odmítnout podpis smlouvy Dublin IV.;

      c/ vyjádřit zásadní nesouhlas s případným vytvářením finančního tlaku na ČR ze strany vedení EU v této souvislosti, a to včetně zvážení účinných protiopatření ze strany našeho státu;

      d/ vyjádřit zásadní nesouhlas s tím, aby jakýkoliv orgán EU podepisoval za ČR Globální kompakt či jiný typ smlouvy a odstoupit od smlouvy Globální kompakt podobně, jak to již učinily shora uvedené země.

      Nepochybujeme o tom, že tímto dopisem vyjadřujeme zájem většiny obyvatel našeho státu, a to i nad rámec Vašich voličů v nedávné prezidentské volbě, neboť jde nyní o vše. Schyluje se k recidivě Mnichovské smlouvy z r. 1938 (o nás bez nás) a je jistě v zájmu nás všech již poučených historií této recidivě a tím i nejhoršímu pro náš stát Vaším osobním zásahem a naší podporou zabránit.

      Praha 21. 2. 2018

      S pozdravem

      Ing. Jaroslav Tichý / Aliance národních sil, http://www.aliancens.cz
      PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. / Aliance národních sil a České mírové fórum
      Petr Schnur, MA / České mírové fórum, http://www.ceskemiroveforum.com
      Miroslav Starý / Aliance národních sil a Severočeská pravda, http://www.severoceskapravda.cz/
      PhDr. Zdeněk Soukup / Platforma evropské civilizace, http://www.platformaec.cz
      Ing. Karel Janko / Česká strana národně socialistická, http://www.csns2005.cz
      Ing. Ivan Kratochvíl / Českoslovenští vojáci v záloze za mír, http://www.csvvz.cz
      Ludvík Adámek / Občané 2011 – Spravedlnost pro lidi, http://www.obcane2011.eu
      Ing. Marie Paukejová / Jihočeská růže, http://www.jihoceskaruze.estranky.cz
      JUDr. Ogňan Tuleškov / České národní listy, http://www.ceskenarodnilisty.cz
      Martin Marcikán / Svobodný vysílač, http://www.svobodny-vysilac.cz
      JUDr. Karel Hais / Český ombudsman, http://www.ceskyombudsman.webgarden.cz
      Zdeněk Chytra / Freedom for Europe / http://www.facebook.com/groups/wtoreality
      PhDr. Ivan Müller, BA, MA, Ph.D. / historik
      Ing. Jiří Oberreiter / ekonom zahraničního obchodu

      • HVzV napsal:

       Že by pan PROUD oněměl a jindy tak produktivní diskutujici zkolaboval ?

       A KDE JE ODPOVĚD PANA PRESIDENTA EXISTUJE?

       • Voda napsal:

        Pan proud je idealista, verici v prevychovu lidi, tudiz tento viditelny stret ideji a reality bude mit problem zvladnout.

        A Zeman? Budu hlidat, zda se odpoved objevi, ale vzhledem k mym vlastnim zkusenostem s nim Vam mohu zarudit, ze se vykeca svym nacvicenym zpusobem, jak on nema pravomoce a jako kompenzaci sve ubohosti doda, ze kdyz jsme se rozhodli byt v EU, tak musime poslouchat a jeste to pripepri ztratou penez pro CR, aby lide zacouvali uplne a drzeli mluvidla pod zamkem.

        Jeho nekdejsi slogan o tom, jak pujde vlade po krku uz neni mozno pouzivat, ovsem obcane az padne prvni hlava ceska z rukou prizvanych vrahounu, budou litovat, ze nesli po krku jemu, neb zodpovednost za bezpecnost zeme je na jeho bedrech.

        Skoda, ze lide mu bastili to divadlo o tom, jak makrelce nosate rekl, ze kdyz si privandrovalce pozvala, tak at si je tam necha.

        Meli mu rict, fajn, diky, dej to na papir a podle toho jednej.

        Je to jako s tou demokracii, kterou neustale operuje, ikdyz jsme v tom nejhorsim otroctvi, kdyz uz nemuzeme obhajit ani sve pravo na zivot.

        A zdejsim zastancum presidenta vzkazuji, at si klidne na mne smlsnou, jak mu ublizuji, ja takovou detinskost hrave zvladnu.

       • HVzV napsal:

        UŽ JSME TU NAPSALI,ŽE DÁVÁME K DISPOZICI VOLIČŮM

        Národni program občanů voličů.

        V současnosti se domníváme,že by politická třida udělala pokrok,kdyby si jednotlivé body začala osvojovat a zanesla do svých prý programů o kterých si mysli,že to nejsou jen bobkové listy.

        JE TAK VYDĚŠENÁ,ŽE ODMÍTÁ PŘEVZIT SNAD ANI JEDINÝ BOD NP A VYDÁVÁ SE TAK V NEBEZPEČI,ŽE VOLIČI TY STRANY,KTERÉ BUDOU ODMÍTAT NP VOLIT BRZY VE VLASTNIM ZÁJMU NEBUDOU!

        Sami voliči už častečně pochopili,že oni jsou ta sila k podpoře a USKUTEČNĚNI jednotlivých bodů NP.Toto vědomi se začiná prohlubovat

        Budou se muset chtě nechtě naučit to, co už voliči na západě dobře ovládaji.je to.

        KRITICKÉ MYŠLENI
        SOLIDARITA

        a dalši vlastnosti podpory těch polit.subjektů,kteři jim už za ně vytvářeji program a cestu k jeho uskutečněni už volbami pak může jit zajistit.
        Jen se podivejte co se stalo Makreli a jaké potíže bude mít i ČESKORUPSKO,když odmítnou dále ŠMEJDI zpupně akceptovat občany voliče.

        KLIDNĚ DÁME I MY RECEPT,ALE POKUD HO SAMI VOLIČI ODMÍTNOU PAK MUSEJI PLATIT!

        Cilem vadně zvolených Šmejdů je občany oškubat jak slepice.Je Šmejdy sjednocuje hon na to jak vykrást naše kapsy.
        Občany však rozdělují jejichy ostré myšlenky,kterými se mezi sebou poperou a s krvavým nosem doma zjisti,že jim kdosi vykrad kapsy,

        ŽE ANO,NEBO SNAD NE?

    • HVzV napsal:

     MAKRELI ZATOPILI UŽ POD KOTLEM JEJI VOLIČI.

     neni schopna vytvořit vládu u Němců vládu a ustupuje i s kancelářským křeslem,které se pod ni začiná kiklat.
     Už i tamějši SPD ví,že práce s ni bude jeji polibek smrti,nebo taky ne hned,ale později,

 2. HVzV napsal:

  V debatě chybi požadavek jednoho slova hned do prvního článkku
  naši ŮSTAVY a to Sociálni stát.

  Diskutujici by to měli vědet nebot práve absence tohoto slova dala vznik korporátni oligarchické tyranii nízkých platů a shrbených hřbetu s názvem fašisnmus a vadnému zákonu o exekucich a požadovat právě to jedno slovo.
  http://e-republika,cz/article3790

  • HVzV napsal:

   http://e-republika.cz/article3790

   d64f8 D64F80 doufáme ted by to mělo ted vyjit.

  • HVzV napsal:

   NAŠE STŘECHOVÁ NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST OSV PRÝ NEEXISTUJE!

   a uvádÍ se jako důkaz,že NEMÁ web.
   Ti vyčitajici komici nechápou,že si občané vymysleli něco co tu ještě nebylo!!

   OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ,KTERÁ PRÝ MÁ 8 395 132 MOŽNÉHO LIDU PRÝ NEEXISTUJE SI DOVOLILA VYMYSLET NÁRODNI PROGRAM

   dala do něho NP Nr.2.tento vysoce aktuální druhý bod.

   VYTVOŘME NAŠI OBČANSKOU OPRAVDOVOU PŘIMOU DEMOKRACII A TO HNED TÍM,ŽE BUDEME NUTIT TU NAŠI POLITICKOU TŘIDU ŠMEJDŮ,ABY OTEVŘELI DISKUZNI RUBRIKY NA SVÝCH STRANICKÝCH WEBECH,KTERÉ JIM PLATÍME A KDE NECHTĚJI S NÁMI BLOKOVÁNIM ŽÁDNÝ DIALOG!.

   Připadá jim,že my ovčané jsme masa blbů,kteři ničemu nerozumi a proto je jim třeba zaškrtit krk CENZUROU!
   Je záhada proč je za to platime,KDYŽ NÁS ODKOPVAJI NA FB,kde se nám směji,že tam máme vrbu.

   No co tak žádat na nich zákon o tom,že všechny naše penize Z ROZPOČTU týkající se jejich PRÁZDNÝCH webů by měly být vyplaceny skutečné alternativě VOLIČŮ a ta už umi ty veby vytvořit, viz zdejši A JINÉ DALŠI weby.

   VE SVĚTLE TOHO,JE KONSTRUOVÁNI DALŠICH WEBŮ PRO VOLIČE ZBYTEČNÉ ,NO JE TO SPRÁVNÁ OTÁZKA NEBO NE?

 3. .lak napsal:

  Ententýky kdo chce kolik špalíky :-D
  https://www.youtube.com/watch?v=8U3LvCHGfVM

 4. zg napsal:

  Pořád tam pánové vykládají jak Němci nás ovládají – no „na pozicích“ u nás žádné Němce nevidím, jen samé chazarské židy. A V Rajchu „na pozicích“ to samé, počínaje Merklovou a Schulzem

  • HVzV napsal:

   Židé sí chtěji zažit dalši holokaust,podporuji německou Makrelu,

   ačkoli vidí,že ji tzv uprchlíci začali s nezvládnutelnou kriminalitou ,kdy propaguji mezi jiným doktrinu na jejich vražděni ,které si prý nenechaji ujit nebot na to je vede jejich náboženstvi,kterému se nejen Němci maji postupně přizpůsobovat.

   Toto chtěji naši židé podporovat v domněni,že se

   Němci ZMĚNILI A MAJI TAM DEMOKRACII?

   Kdeže,to se tou salámovou metodou připravuje nadvláda menšiny nad většinou pomoci teroru a jak tam skončil jejich vůdce víme..

  • HVzV napsal:

   Šulc je ted politická mrtvola a členové jeho strany ho pósilaji ke dnu.

   ZTRÁCI VŠECHNY FUNKCE A STÁVA SE Z NĚHO NULA!

   pokud budou židé voleni pak si nikdo na ně stěžovat nemá.

   Ovšem když si vykoleduji,aby je neomarxismus vybil na maděru,budou stale ignorovat gojimy a ti si začnou uvědomovat,že se od nich mohou zkusit oddělit pak pán buch s nima.

 5. HVzV napsal:

  VEDENÍ DOSTALO ZPRÁVU,ŽE JEDEN Z AKTIVISTŮ MLUVIL S PANEM TOMANEM,KTERÝ VIDEO ORGANIZOVAL A UPOZORNIL HO,ŽE TU VISI!

  Pozval ho a aktivisty z videa k diskuzi o dalši konstrukci

  NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ.

  Možná,že se i oni diskuze budou chtit účastnit,když maji snad na věci i vlastní zájem.

  • HVzV napsal:

   I KDYŽ TU PROZATIM NEVIDIME NA PŘ.PODĚKOVÁNI ZA REAKCI

   zajimavé by bylo,kdyby tu ti ,kteři chtěji něco změnit a hledaji síly,které by to mohly pomoci uskutečnovat dali tady návrh otázek,které možná maji a na které by je zajimala odpopvěd.
   My je tady začináme za sebe formulovat a dáme je i tady.

  • HVzV napsal:

   OPAKUKUJEME,ŽE ZA PROSPERITU STÁTU A JEHO BLAHOBYT

   je odpovědna i vrstva,která se považuje za inteligenci.
   No podivejte se na to.
   Vytvořili si webový časopis argument kde píši.

   Chceme zlepšovat informačni prostor a ROZŠIŘOVAT VEŘEJNOU DISKUZI O AKTUÁLNI TÉMATA DOMA A VE SVĚTĚ!

   a kousek dál.

   Bez POVOLENI redakce náš obsah NEPŘEBÍREJTE na jiné weby.

   AHA!

   Oni ví,že Češi jsou známi mistři světa ve skoku na špek,nizkou soudržnosti a neexistujíci solidaritou-jednoduše je jich možno oblbovat a nikdo si toho ani nevšimne,že tam piši asi jen pro sebe a vytvořili si k tomu ohradu,kde před ní stoji davy občanů a obdivně maji bučet?

   PROSTĚ O TOM ZARAYILI DIALOG.

   Oni tam totiž stejně jako polit. strany na svých webech zarazili diskuzi ZEJMÉNA proto aby nikdo nevěděl,kolik telat ty dlouhé popisy situace ,kterým chybi návrh řešeni to čte,nedali k tomu totiž ani počitadlo.

   OTÁZKA.JE TOTO NAŠE INTELIGENCE?

   http://casopisargument.cz/

  • HVzV napsal:

   NO TAK NEJLEPŠI JE DÁT OVČANŮM CHLÉB A HRY!

   vidime jak se odvádi pozornost Slovanským cirkusem ,který má brzo 900 FOLKLORNICH přispěvků a je tak na prvním místě TOHOTO WEBU ve výkladní skřini důkazu pro polit.třidu,že jsou slovanšti voliči blbí jak cihla.

   V OBROVSKÉM sále se schromáždili PRÝ SLOVANÉ V KOSTKOVANÝCH KOŠILÍCH CHROUPAJÍCÍ MRKVIČKU.

   Probiraji se tam důkazy,že zeme je plochá deska,slunce je vzdáleno 3200 bud kolometrů nebo verst od Země,zda jejich ženy jsou schopné při Slunovrate zvládnou i swingers techniku atd!

   To jsou ty HRY.

   Mezitim na Slovensku,které přijalo k pucováni trojské koně EU začiná starost jak uživit a dodat každém umigrantovi 700 eur nebot ti Slované kteři nestoji EU dát aby je dala před soud

   SE DOMNIVAJI,ŽE TO BOHATÝM MU-SLIMANŮM TO BUDE STAČIT!

   prý si těch sedum stovek dokonce odhlási v referendu.
   To že jim ty kobylky sežerou všechen chleba jim nevadí a na tu dobu čekají a těši se hrou!

  • HVzV napsal:

   Naši aktivisté sděluji,že MLUVILI ZNOVU S PANEM TOPMANEM,ABY ZDŮVODNIL proč se odmítaji ti tři televizni hvězdy účastnit diskuze.

   Prý se jim nelíbi jak občané diskutuji!
   Blíže to však nezdůvodnili,což ukazuje,že by chtěli SNAD potlesk a souhlas s jejich TELEVIZI,kde posluchači vidi,že jen opakuji co je všem navštěvnikům alternativy dávno známo

   A NIC NOVÉHO.

   Nemaji žádné zkušenosti s diskuzí a jsou to tak jen něco jako prázdné klapzubácké figurky usilujici zřejme jen o výměnu obyvatelstva za jiné!

   Rovněž mnoho rozumu nepobrali,když tvrdi,že je tu jen DVACET přispěvků a 400 čtenřu prý tam bylo zpupně málo!

   ASI SE BÁLI ROZŠIRÍT DISKUZI NEBOT BY SE MOHLO UKÁZAT,ŽE VĚCEM NEHODLAJI ANI TROCHU ROZUMĚT!

 6. HVzV napsal:

  VÝZVA NAŠI INTELEKTUÁLNI VRSTVĚ PŘEDTIM NEŽ TO ZAJDE ZA OBZOR

  prosime vás,aby jste námtu dookola nestrkali popisy situace,kterou známe aniž by jste k ni přiložili návrhy na řešení.
  Zvláště tu nevysilejte ořispěvky,když o nich nechcete nebo dokonce neumíte diskutiovat.

  NELZE DONEKONEČNA UHÝBAT VÝMLUVAMI PUŠKÁM PRAVDY OBČANŮ VOLIČŮ.

  Mohli jste urazit i našeho předniho nebožtika pana Hejvl a at ten by si otáčenim v hrobě jako větrák mohl způsobit úraz!

  • HVzV napsal:

   NA KONCI DISKUZE ZNOVU UPOZORNUJEME,ŽE JSOU TU UŽ PRVNÍ BODY

   Národniho programu občanů voličů

   a lze doporučit,aby jste použili svou intelektuálni silu k jejich totálnimu zdemolováni tím,že napíšete PROČ SE VÁM NELÍBI a zaroven i napište jak chcete vyměnit občany,aby jednotně pokyvovali hlavami a štastně volali YES,YES nebot rajtováni na mrtvých oslech už bylo dost!

 7. HVzV napsal:

  Dovolime si upozornit všechenlid,že odkaz na tento článek budeme dávat při každé přiležitosti jako velice pokrokový a možná i jako vzor co děláji naší předni demokrati svou výbornou praci pro a za náš národ!

  • proud napsal:

   Je nacase abys navstivil psychiatra nez se ti jeste pritizi,demence je smrtelna!

  • HVzV napsal:

   Pane Proude

   DOPORUČUJEME VÁM,aby jste tvořil standardně věty na př.

   O našem vystoupeni z EU,si budeme moci rozhodnout stejně svobodně jako Katalánci o odtrženi od Španělska.
   O tom neni nejmenšich pochyb.
   Jinak před sebou budete tlačit dál samé nuly jako to dělaji v TV naši dnešni Klapzubáci a vy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!