Novinářské hyeny aneb střih opět králem manipulovaného zpravodajství – Osobní stanovisko Ing. Jana Šolty k události ze dne 27.1. 2018 v hotelu TOP v Praze

(pozn.: filmový střih mj. umožňuje převrátit chronologickou posloupnost děje, zvýraznit nebo zatajit jeho podstatnou část, zaměnit příčinu za následek apod.)

V sobotu večer v pražském hotelu TOP – již po skončení oficiální akce strany práv občanů u příležitosti volby prezidenta republiky – zkolaboval novinář M.R., který krátce předtím přijel z obdobné akce sympatizantů Jiřího Drahoše. Nutno předem podotknout, že akce SPO v hotelu TOP byla uspořádána ve dvou sálech – ve žlutém pro novináře se žlutými visačkami a v modrém pro členy a sympatizanty SPO, kteří si zde pro sebe objednali a zaplatili pohoštění, kam proto nezvané osoby neměly přístup. K viditelné nelibosti novinářů a kameramanů byly oba sály po celou dobu odděleny posunovacími dveřmi, na což pečlivě dohlížela ochranná služba.

Po odjezdu pana prezidenta a skončení oficiální části odešla i ochranka. Toho okamžitě zneužili někteří vyhladovělí a žízniví novináři a hbitě pronikali do modrého sálu ke stolům s občerstvením.

Jedním z nich byl i zmíněný novinář M.R., který však při popíjení v modrém sále náhle zkolaboval.

Byl jsem náhodou nedaleko a proto jsem se mu okamžitě snažil poskytnout první pomoc, jak každému z nás velí nejen zákon, ale též občanská a humánní, lidská povinnost. Držel jsem ho v náruči, aby se ev. nezadávil a neobratně jsem se jej pokoušel oživovat. Současně jsem obracel na novináře a kameramany, kteří se okamžitě seběhli k této nečekané události, aby konečně ulovili a natočili nějakého „sólokapra“, když už se jim nepodařilo zaznamenat toužebně očekávanou porážku Zemana a jeho příznivců nebo aspoň provokující obnaženou Ukrajinku.

Žádal jsem a opakovaně prosil tyto nečinně přihlížející novináře a kameramany, dychtící pouze po senzaci, aby rychle zavolali záchranku a lékaře, protože jejich kolega – novinář! nejevil známky života. Věřil jsem, že oslovení novináři a kameramané, neustále nás sledující a filmující, se jistě zachovají jako řádní občané a svému novinářskému kolegovi záchranku zavolají.

Když se ani po cca 15 minutách záchranka neobjevila, zavolal jsem na záchranku sám, proč už nejedou. Ústředna mi však odpověděla, že ji dosud nikdo do hotelu TOP nevolal!Teprve až po mém zavolání se záchranka rychle dostavila. Její lékař mj. žádal, aby všichni čumilové ihned vyklidili prostor, aby mohli začít se záchranou pacienta.

Vykázali jsme proto neustále natáčející kameramany z modrého sálu, kam stejně neměli dovolený přístup a uzavřeli posunovací dveře oddělující oba sály. Zvědaví novináři však tyto dveře opakovaně otvírali a nadále neurvale pronikali nadále do modrého sálu: někteří natáčeli, jiní se tam kvapně sytili.

Při vytlačování nezvaných novinářů ze sálu se mj. dva novináři – oba byli viditelně označeni žlutou visačkou – dostali do křížku.

Nevím, jak výstižně nazvat zmíněné chování klubka novinářů nečinně přihlížejících srdečním záchvatu svého novinářského kolegy, kteří než aby mu zavolali záchranku, tak raději natáčeli joho možné umírání!

Na neposkytnutí povinné pomoci sice pamatuje paragraf 150 zákona č. 40/2009 Sb., já si je však budu pamatovat jako novinářské hyeny!

Tato popisovaná událost není – kromě místa děje – v žádné přímé souvislosti s volbou prezidenta republiky. Současně deklaruju, že jsem nebyl členem žádného štábu této akce.

V Praze 28.1. 2018 Jan Šolta
46 Komentářů k Novinářské hyeny aneb střih opět králem manipulovaného zpravodajství – Osobní stanovisko Ing. Jana Šolty k události ze dne 27.1. 2018 v hotelu TOP v Praze

 1. hel napsal:

  ale samozřejmě, že to celé je v přímé souvislosti s volbou prezidenta republiky..ne, že ne..nebo si snad někdo myslí, že by se novináři zachovali obdobně, kdyby se totéž odehrálo ve štábu drahoše? tak naivní asi nikdo nebude..

  • houbeer napsal:

   myslim,ze pri pripadnem vitezstvi drahose by se opili az na druhej den,potichoucku,tak jak jsou zvykli.Holld ,,zemanovci,,se napili hned.nesoudim vubec konkretniho novinare,ci ,,blokujiciho,, nataceni,ale za me rikam,ze me taky nevadi,kdyz me nekdy v minulosti na party natocili ,,v bahne,, a zverejneni,nikomu jsem neublizoval.muj ,,reset,, je jen muj…
   jiste ze se to tyka volby presidenta,vzdyt to je prosty fakt,oslava zvoleni.tak se tam napil no a co.ho natocili,sak no a co?taky to byl clovek jaky my.meli pouzit zakonne ,,normy,,na vyhrazene prava,ci prostory ci nevim(nejsem pravnik) a pripadne natahnout platno okamzite,latku-cokoliv.
   jsem pro svobodu projevu a sdileni

   • hel napsal:

    myslím, že ne úplně jste mě pochopil..jde mi o to, že novináři zradili veřejnost, nepracují pro ni..referují o událostech šikanózně (záměrně) pro jedny a zvýhodňujíc( záměrně) pro druhé…a na tom trvám, to není jen v této věci, to je tady už stabilní jev

    • houbeer napsal:

     jasne,s timhle souhlasim.

    • Voda napsal:

     Za vsim jsou penize. Novinari zradili verejnost uz davno, a nejen oni, dokonce i lekari.

     Realita je takova, ze ani etiku, ani svedomi uz nemaji.

     • Eschatolog napsal:

      fakticky se „verejnost“ zradila sama (sebe) – rozdel a panuj

      • hel napsal:

       no, ne tak úplně…opravdu je to na médiích..většina lidí lítá z práce do práce a nemá čas se zamýšlet nad událostmi do hloubky….zkonzumuje to, co jí hlavní média v dosahu, tj česká televize , nova, prima a rádia předloží na jídelním lístku..pamatuji, že jsem to dělávala také tak, než jsem měla dost času na internet..

 2. Voda napsal:

  Pane Solta, proc je tam jmeno Milana Rokytky jen zkratkami?

  Ja byt u toho, tak volam zachranku rovnou, proc se spolehat na ostatni. A umele dychani by melo byt samozrejmosti jako prvni pomoc.

  Dva oddelene saly? Taky trosku ubohe, nemyslite? Pak se nelze divit, ze se tam nekteri drali draveji nez jindy.

  Zavrene dvere jsou od toho, aby se otevrely, jak pravi rceni.

  Uz byste ( novinari ) mohli konecne prestat s tou komedii okolo Zemana, Zemanovi nic nehrozi, co by si na nem kdo vzal, tyhle intriky se delaji ve jmenu potreby radosti z bitev podle dalsiho rceni: at jsem bit, jen kdyz se peru. Normalne zidovina, maji to genech.

  Kazdy tam proste delal jenom to, co mu delalo dobre. Nereste otazku svedomi u lidi, kteri ho uz davno nemaji.

  Podivejte se, co prave probiha v Rusku. Situace podle stejnych“pravidel“ nikoliv nahodne, jen zase tentyz klan zidu, co se potrebuji prat a nikdy neprestanou.

 3. Žabák napsal:

  Stalo se to, že hyeny vyprovokovali konflikt, jeden se nechal vyprovokovat a novinářská žumpa ho potom uštvala k smrti. Doslova.

 4. Maroš napsal:

  „Křidílko – nebo stehýnko?!“ – halal flambovanie slniečkárky…
  https://vk.com/id400813730?z=video400813730_456239405%2Fb70aaf5c195c2991e1%2Fpl_wall_400813730

  • nula napsal:

   A teď bez tý propagandy, Marošu, ju?

   http://www.bestgore.com/murder/young-girl-lynch-burn-alive-sound-cheer-crowd/

   Stalo se v Rio Bravo, Guatemala. Údajně ta holka společně ještě s 2 dalšími byla zapletená do vraždy místního taxikáře.

   V Guatemale je 51% římských katolíků, 36% protestantů, 3% původních mayských náboženství, 10% bez náboženského vyznání.

   Jedná se o klasickej lynč, kterej je obvyklej v jihoamerických a afrických zemích. To, že arabáči jsou taky hovada, nepopírám.

   • Maroš napsal:

    nula – ďakujem za upozornenie – bolo to prekričané tým arabom /a malo to logiku s tými kraťasmi – ako na pláži niekde nevhod – a ISIL tiež upaluje/ – tu je už počuť španielčinu – to pôvodné bl tip od inakiaľ – tiež to tam opravím – v každom prípade – islamisti sú inšpirovaní…

    • Maroš napsal:

     Ešte dodám – to poloindiánske publikum si môže človek spliesť povedzme s obyvateľstvom niekde v Indonézii – teda kde radikálni islamisti sú tiež.

     • Jarmila napsal:

      Maroši, ty kreténe, ty neskutečné hovado, ty sadisto, jdi do řiti! To sem musíš dávat tak strašná videa? Mám zkažený den a zřejmě budu mít dnes i velmi špatné sny tvou záslouhou.
      Všude ve světě se den co den něco strašlivého děje- a tak si to všichni denně budeme pouštět 24 hodin denně, jo? Budeme se chovat stejně jako mejnstrým, který nás denně v debilizoru zásobuje válkami, Hitlerem, vraždami, špatnými zprávami a ještě špatnějšími detektivkami?

      • Maroš napsal:

       Jarmila – “ Budeme se chovat stejně jako mejnstrým, který nás denně v debilizoru zásobuje válkami, Hitlerem, vraždami, špatnými zprávami a ještě špatnějšími detektivkami?“
       Vtip – /vtip, aby si pochopila že vtip – pre istotu/:
       Staršia, samostatne žijúca pani prišla ohlásiť na políciu, že oproti nej býva mladík, ktorý sa jej nahý každý večer predvádza v okne, že ona je už z toho obťažovania na nervy.
       Vyšetrujúci policajt prišiel večer zistiť stav. Oproti v dome svietilo svetlo – cez spodnú polovicu okna – ako bývalo zvykom na dedinách, bol prehodený záves. A tak obidvaja čakajú, že sa „odhrnie opona“. Po pol hodine napätia to stará pani už nevydrží – „Pán policajt – to musíte vyliezť na skriňu!“

       Takže Jar-milo – pokiaľ nechceš, aby ti Vatikán s Hitlerom liezli vieš kam – nelez na takéto stránky a neoprudzuj tu svojím svätuškárstvom! Ty prvá by si podo mnou zapálila hranicu, keby si mohla! APAGE! Amen!
       https://www.youtube.com/watch?v=NHlyOl2RbHI

       • Voda napsal:

        Marosi, to nezakecas nicim, jsi hovado, jak to napsala Jarmila.

        Ne za to, ze jsi sem to video dal, ale za to, ze si jeste z toho delas legraci! Jsi uchylak.

        Nemam nic proti tomu, kdyz se sdeluje realita, ikdyz je drsna, ale takovymto zpusobem, ktery sis vybral, to fakt delaji jenom uchylaci.

        Kridylko nebo stehynko? Ja te potkat, tak ti dam do rypaku. Nevim, co ti udelaly zensky, ale uvedom si, ze takto prohlubujes jenom nenavist mezi dvema pohlavimi, to ti tedy nezavidim.

        Nic ti nebranilo uvest to video tak, aby si ctenar mohl vybrat, zda na nej chce koukat, ale tys vylozene nalakal na ten nazev, ktery nesla francouzska komedie.

        • Jarmila napsal:

         Děkuji Vám Vodo za zastání, mluvíte mi z duše. To je prostě neomluvitelné, čeho se dopustil Maroš. To si snad máme tady my civilizovaní Evropani, kteří již pomalu ani nejsme schopni zabít mouchu, protože má taky chudák malá právo na život, začít zvykat na upalování zaživa mladých dívek? Co je vlastně ten pan Maroš zač? Není to náhodou placený troll, který zde pořád jenom kurvuje a znehodnocuje zde naschvál diskuze svým věčným kurvováním?
         Stále jsem v depresi z toho jeho videa. Snad se z toho za pár dnů dostanu.

       • proud napsal:

        Me u toho vadi kdyz nekdo nemysli,kolik rodicu sedi u kompu treba s malejma detma,vidi kridylko a pusti si to pekne pres celej monitor.Jsou veci na ktery maj decka jeste dost casu.

     • Jarmila napsal:

      Srabe zasranej, vylez, ať si to s tebou slovně rozdám. To bylo věčně: kurva sem a kurva tam. Hovado sadistické jedno! A já budu mít několik dní zkažených a zničených kvůli jednomu zmrdovi, který nenávidí ženské a dá sem takovouto hrůzu pod cynickým názvem křidýlko nebo stehýnko, což byla francouzská komedie.

      • nula napsal:

       Paní Jarmilo, nejspíš jste to musela dokoukat až do konce. Ale co bude následovat, se dalo čekat už z počátečních záběrů, kdy ta ženská byla zmlácená a měla zkrvavený obličej.

       • Jarmila napsal:

        No ty jdi taky do řiti nulo. Ano, já jsem statečná, já jsem se opravdu koukala na tu hrůzu až do konce. Ale né proto, že bych byla sadistka jako Maroš nebo ty, ale proto, abych věděla, čeho jsou zvířata, kteří se mylně nazývají lidmi, všeho schopni.
        Mimochodem, to co jsi uvedl ty, bylo úplně něco jiného než ukázal sadista Maroš. Byly totiž upálené zaživa dvě dívky, nikoliv jedna. Každá totiž měla na sobě jiné oblečení. Ta jedna měla na sobě džínové kraťasy, kdežto ta druhá měla na sobě nedžínové kraťasy.

        • nula napsal:

         Tak to prrr, paní Jarmilo, já nejsem žádnej sadista. Křídla mouchám netrhám, broučky nenapichuju, ani nic jinýho. Koukám na to čistě z toho důvodu, co jste napsala Vy, tzn. abych viděl, čeho jsou někteří „lidi“, co taky žijou mezi námi, schopní.

         A Maroš? Ten to sem dal jen kvůli tomu, aby přiživil nenávist vůči islámu.

         Jinak máte docela špatné pozorovací schopnosti. V tom videu jsou úplně jiné markanty, než kraťasy té dívky (údajně vražedkyně) – např. to jízdní kolo ve škarpě. Jen to je točený ze dvou zdrojů, takže z různých úhlů. A to druhé video, co je na bg, je pokračování, potom, co dohořela první dávka podpalovače a holka ještě žila. Na to jsem se třeba prvně vlastně ani nedíval, až teď. Dřív se mi z takových věcí taky dělalo šoufl, dneska už jsem otupělej.

         Ale představte si, že podobný věci se děly dřív i tady u nás. Prováděla to organizovaně jakási instituce, někdo by mohl říct sekta, co se jí říká katolická církev.

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         Tý ľudia – tam kde sa to stalo. Tý ľudia budú trpieť. Nevedia si ani predstaviť co si tým vyslúžili.
         Zrejme som už tiež nejaky „…pat“ pretože…Nieje mi ich ani trochu ľúto.
         Ona horela pár minút. Oni budú horieť milióny rokov.

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         - sú ako tie naše presstitútky.
         Hlavne že mali senzáciu.

        • Maroš napsal:

         Jarmila – ty farizejská prudérna pixla – „Ano, já jsem statečná, já jsem se opravdu koukala na tu hrůzu až do konce. Ale né proto, že bych byla sadistka jako Maroš nebo ty, ale proto, abych věděla, čeho jsou zvířata, kteří se mylně nazývají lidmi, všeho schopni.“ – a vidíš – ja som to celé nedopozeral, ale kvôli tebe už musím! „Aby som si dokázal, že som statočný chlap“ a hlavne – HORÍM ZVEDAVOSŤOU! Bež do tej tlstej mexickej riti ty!
         Ma serie, že to nejde stiahnuť – môj skoro 50-ročný hlúpy sused – panic, si nechal zaviesť internet kvôli zoznamke. Tak nech mi jeho obluda nezvalí plot!

        • Jarmila napsal:

         Cože ty idiote, ty mě budeš nazývat farizejskou prudérní pixlou? Proč si sem dával tak strašné video? Můžeš mi to vysvětlit? To ti jako nedošlo, že z toho normální lidi mohou dostat hrozné trauma? Já jsem si vědoma toho, že se ve světě, kde žije 7 miliard lidí, mohou dít fakt neuvěřitelně děsivé věci- ale musíme se opravdu dnes a denně o těchto děsivých věcech dovídat 24 hodin denně? To abychom si rovnou hodili laso, ne?
         Za komunistů jsme v socialismu slyšeli a viděli jen samé pozitivní zprávy. Třeba boj o zrno- kolik se podařilo sklidit beze ztrát obilí, nebo kolik vyrobili oceláři oceli. Strašlivých zpráv ze světa nás komunisti ušetřili. A teď najednou takové šílené středověké hrůzy šířené člověkem jménem Maroš na alternativních svobodných médiích. Jak říkám, jdi do řiti Maroši! Tohle se prostě fakt nedělá, něco nazvat podle komedie křidýlko nebo stehýnko a dát tam takový strašný horor. Já mám dvě dcery a mě se srdce zastavilo úděsem, čeho jsou schopni „lidé“ kdesi na planetě schopni. Takhle strašlivě zabít dvě mladé dívky a ty to sem jen tak mírnyx týrnix bez varování hodíš. Styď se!!

        • jan nowak napsal:

         Maroši..
         .. až sse soused seznámí – a budeš HO šmírowatt ze skříně ( o )( o )
         spadneš – zlomíš si waz & uděláš se až po SMRTI ! ! !

         ps : Jarmilko nedej se !

        • proud napsal:

         Me to stahnout slo.A za me,jestli v ty vrazde jela,ten trest si zaslouzila,jen ne tak brutalne,holt z ni udelali verejnej odstrasujici pripad .Otazka ktera me zajima je jen jestli v tom opravdu vedome jela a v tom tem opicim moc neverim,paklize je to video autenticky.Celkem se divim ze to pustili kdyz jde o cizi statni prislusnici,i kdyz z kolonie.To na vzajemnejch vztazich prilis neprida,ale znamenam si az jednou u nas „ujede“ jejich obcan,abych nemel spatny svedomi az ho budu polejvat smesi oleje a benzinu!!!

        • proud napsal:

         Pro pripadny „slunickovy hodnelidi“,ano,nemam problem bejt stejne brutalni,ne-li brutalnejsi.Jak se do lesa vola,tak se z nej ozejva,jen je treba vedet a bejt si jistej,ze nejednas nepravem.Kdyz je potreba lidskost vypnout,vim kde mam vypinac.

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         Proude… Ale takyže pokial niekto udelá tamto a my ho vidíme a sme si istý kto to zapaloval… Potom je naša povinnosť ho taky upáliť aby vedel o čom to je…
         Druhá varianta je tá, že zomrie – narodí sa v plastýne a isis=ra=el-ci ho pokropia bielim fosfórom. Alebo v somâlsku amíci napalmom. Môžme mu to ušetriť, ako ho upálime hneť – takto aspoň bude vedieť, za čo to má.

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         Horšie by to bolo s divákmi. Tam by sme museli rozlíšiť, komu nad tým jásalo srdce radosťou a kto tam iba stál a nezakročil, neozval sa aby nezapálili aj jeho…

         Tam by sme si.mzseli dať sakra pozor aby sme upálili iba tých čo sa na tom bavili, alebo s tým vnútorne súhlasili.

        • proud napsal:

         Tome,muj nazor na karmu uz znas,ze ano:-))))))))))))).Za co nepotrestas „ted a tady“,to projde bez trestu.Nebudu ti psat stokrat ze Universum vnima jinak nez nejakej lidskej cerv!

        • proud napsal:

         Tobe by se asi moje pojeti spravedlnosti nelibilo,presto si myslim,ze by bylo nejlepsi,tzv. „kopny pravo“! Soudi poskozenej,nebo pozustalej.Takze to kazdej kriminalnik musi brat v potaz,ma moznost volby,udelat svinstvo-neudelat,nasledky si ponese sam jaky mu poskozenej urci,zadna milost!!! Tam se holt upaluje,mela si to holcina vcas zjistit!!!

        • proud napsal:

         Tam zrejme nejsou vitaci jako u nas,ze si migranti rozhodujou,tam se musej prizpusobovat oni domacim a tak je to spravny!!!

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         Treba som kresťan, ale takyže Ježiš nezrušil oko za oko, zub za zub.
         On len doplnil, že každý si zaslúži druhú šancu. – ale až potom čo si vyžere všetko čo nasral.
         A taky že ak nie sme schopný dať symetrickú odpoveď, tak musíme oplatiť inak. Kameň-chlebom.

         Taky je v novom zákone pasáž, kde sa píše ako máme „babylončanom“ namerať raz tolko ako oni merali.

         Teda ak hodilu kameň, my máme minimálne 2. Ale najlpšie celú horu. – ale to až potom čo babylon padne.

         Zatiaľ nie sme v takej pozícii. A takyže ešte treba počkať, ako sa to vykrištalizuje, kto sa akým ukáže byť. Treba dať aj špinám priestor na očistenie.

         Keď bude všetko jasné a nebude môcť dôjsť k omylu… Potom bude „vatra“.

        • UFO-Kresťan Tomi napsal:

         Proude, … Ale to nebolo o karme. To je proste fakt.

         Cieľom každej duše je „vrátiť sa s5 k bohu“. To ale nemôže ak je tá duša neuvedomelá špina. Tak si sama vyberie do ďalšieho života tie samé trápenia ktoré ona sama pred tým spôsobovala. Ide o to aby si tým prešla a uvedomila si aké to je.

         ako vraví Ježiš: „beda tomu kto ubližuje najmenším, ale beda tomu, kto to spôsobuje. = ak robíš zle a neuvedomuješ si zo, tak ti je beda lebo sa ti to tak či onak vráti aby si to poznal i na sebe aby,si vedel aké to je. Potom si možno rozmyslíš, či v tom budeš pokračovať. Ale ak to robíš vedome, tak sa inkarnuješ rovno do „pekelného sveta“. Kde len trpíš a nemáš možnosť to zmeniť lebo to čo si robil si robil vedome. Tam je zbytočné aby sa ti vrátilo to samé lebo to s tebou aj tak nič neurobí. -takže následuje tzv. „Očistec“ =
         Utrpenie „bez konca“. Ono to koniec má, ale ten cyklus trvá myslím 27 miliónov pozemských rokov, – ak si to dobre pametám.

         Ale ty riešiš, že potom by sme si to ale museli pametať… Ale ak by si si to pametal, tak sa tomu môžeš vyhnúť. Našťastie, Boh nieje taký kretén aby nám dal takú možnosť.

        • proud napsal:

         Jakej navrat k jakymu bohu Tome? Stvoritel nas udelal a vsechno kolem bez naroku na nic,to je jeho vule!!! Tak to cejtim,paklize existuje,nebo existoval,protoze jinak bych nikdy nebyl a nemohl bejt svobodnym,chapes to? Dokazes to? Dokazes za sebe prevzit vlastni zodpovednost uplne celou??? Protoze jakmile pocitas s „nekym“ nad sebou,neprebiras ji!!!To je problem se kterym se porad vyporadavame,porad delame za neco zodpovednyho „nekoho“(sefa,rodice,ucitele,panbicka),a ucime se to navzajem,presne jak „panicek“chce,jen ne sebe,vejmluvy a vejmluvy!

        • proud napsal:

         Je to tak strasne jednoduchy,ve chvili kdy si tohle uvedomime a zaridime se podle toho,padne celej tenhle podelanej system,protoze ho vedome zlikvidujeme a s nim vsechny kdo nam tohle udelali,protoze jsme je nechali! Znicime ten system se vsema jeho nastrojema,podvodama,falesnejma ucenima a vychcanejma zakonama!I vtistenejma nazorama o kterejch si casto myslime ze jsou nase,viz treba Vlada!

 5. Martin B. napsal:

  Divím se většině komentářů:
  Kromě hel a žabáka řešíte zase „demokratické prkotiny a kraviny“.

  Člověk s monogramem M.K. měl srdeční záchvat a byl v té chvíli v nebezpečí smrti. Co k tomu dodat.

  Chování „členů“ novinářského Syndikátu. Jak honosný název, jak ubohá realita.

  Událost je malý, ale sakra důležitý detail podlidí s nálepkou PRESS. Nažrat se, nachlastat a fotit senzaci, i kdyby tam někdo někomu podřezával krk.

  To je pro mne obraz kapitalistické společnosti. Schůzky ODS, v ranném kapitalistickém středověku po převratu vypadaly právě takto. Nažrat se, krknout, chlastat a odnést nedopité flašky domů, nadávat na komunisty, prdět, slintat, povolovat si kravaty, knoflíky u kalhot a poklopec.
  Nic se nezměnilo. Lidský dobytek, který si může všechno dovolit. S nimi žádná demokratická dohoda neexistuje.

 6. UFO-Kresťan Tomi napsal:

  „Svedomitý a charakterný to „ľudia““

 7. Maroš napsal:

  Proude – nejde mi stiahnuť to video pre suseda – ako tá mexická Marie mláti toho jelimana.

  Ad Jarmila – „Za komunistů jsme v socialismu slyšeli a viděli jen samé pozitivní zprávy. Třeba boj o zrno- kolik se podařilo sklidit beze ztrát obilí,“ – ty vole! To zrejme komančka Jar-mila nevidel dokument o tisícoch nákladných áut v Číne naplnených až povrch vrabcami a drobnými vtákmi – čo znamenalo trvalú likvidáciu 90 % populácie vrabcov – svetovo
  70 %! A v Číne aj následkom ekologickej katastrofy zomrelo 58 miliónov ľudí hladom!
  https://www.thevintagenews.com/2016/10/14/1958-mao-zedong-ordered-sparrows-killed-ate-much-grain-caused-one-worst-environmental-disasters-history-2/

  Ty piča komunistická pokrytecká – vieš ako sa umiera hladom?!

  • Eschatolog napsal:

   to chce soudruhu tak nejak spravny uhel pohledu, svetovemu stesti nesmi stat vrabci v ceste , soudruzi v emerice na to maji terminus technicus “ collateral damage“ , mistni zase rikali “ kdyz se kaci les, letaji trisky“, a kdyz dojde na ne samotne kvici nahle jak podsvincata, dobroseri prece vzdy maji na srdci blaho ostatnich, nejlepe na drevenych prycnach drevenych baraků

  • Jarmila napsal:

   Už jsem se po ránu uklidnila a smířila s tím, že jsem včera nechtěně zhlédla tu hrůzu pod ZÁKEŘNÝM označením komedie nazvané křidýlko nebo stehýnko- takže se spořádaně vrátím zpět k vykání.
   Nadávejte si mi Maroši jak chcete (však jsem Vám taky pěkně vynadala), ale příště až tady zase budete chtít dát nějaké strašné scény, tak na to otevřeně upozorněte, že je to jen pro silné povahy a já na to klikat samozřejmě nebudu.
   Mně třeba psychicky rozhodilo i to, když kdosi dal na AC 24 pohyblivý obrázek, jak jeden muslim pohladil nic netušící kotě a druhý muslim ho tak nakopl, až se zabilo o zeď.

  • nula napsal:

   „vieš ako sa umiera hladom?!“

   Takhle:
   https://youtu.be/Fgn0VFb5iUY

   P.S.: nejedná se o žádnou brutalitu, ale o jeden z nejsmutnějších filmů, který byl kdy natočený. České titulky se dají zapnout přes ozubené kolečko.

   • Maroš napsal:

    Nula – to je nič, kukni na „útrapy Petra Sagana“ – kanadsko-francúzska animovaná paródia na Tour de France – šialene ambiciózna matka tyranizuje svojho syna cyklistu v príprave na úspech jej života. Tu je to v HD dobrej kvalite – treba odkliknúť 2 reklamy, spustí sa to samé – pozor, neinštalovať neznámy softvér pri sťahovaní.
    https://rarbg.cc/movies/the-triplets-of-belleville/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!