Vyjádření Timbora Rostase k policejní razii kvůli údajnému antisemitismu a výzva k boji proti umlčování

rostas

Slovenská policie provedla včera 26.2.2018 ráno razii s účastí ozbrojených protiteroristických jednotek v domě slovenského novináře a vydavatele časopisu Zem a Vek, aby zajistila důkazy proti údajnému antisemitismu a šíření nenávisti, kterého se měl Tibor Rostas dopustit tím, že ve svých textech citoval výroky slovenského obroditele Ludovíta Štúra o židech a jejich vlivu na Slovensku. Jedná se o další fázi posilování fašismu slovenského státního aparátu s cílem zamezit svobodnému šíření názorů a zastrašení názorových oponentů.
106 Komentářů k Vyjádření Timbora Rostase k policejní razii kvůli údajnému antisemitismu a výzva k boji proti umlčování

 1. židovská pijavice napsal:

  Žid je parazit národů,je to démon v pozadí korupce lidstva.
  Co s parazity? Jediným řešením je jejich likvidace.
  Jedině toho,kdo nám doopravdy vládne,je zákázáno jakkoliv kritizovat!!!!
  Může se beztrestně nadávat na Čechy,ideálně nejlépe a co nejvíce na Rusy,ale ani křivým slůvkem se nesmíš dotknout zkurveného,zlodějského žida.
  Se židy je to úplně stejné,jako když zabíjíte potkany a krysy,ze sta vám jedna uteče a do roka je jich 2 x tolik,proto musíme být v otázce parazita důslední a maximálně nekompromisní!

  • Mirca napsal:

   Souhlasiiiiiim!!!!¡

  • HVzV napsal:

   SAMOZŘEJMĚ,ŽE MY GOJIMOVÉ JSME LEOPŠI NEŽ ŽIDOVSTVO,

   ovšem dalšich 50% je schopnost věci organizovat a hlavně solidarita a jednota!

   Doporučujeme panu ROSTASOVI náš sjednocujíci Národni program občanů voličů,zejména bod NP Nr.2 mu přimo nahrává, nebot je v něm popsán mechanizmus naši

   NOVÉ PŘIMÉ DEMKRACIE VŠECH OBČANŮ VOLIČŮ,KTEROU LZE BEZ PERIPETII USKUTEČNIT TÉMĚŘ OKAMŽITĚ A STAČI JEN NA NÍ JEN TRVAT A ŽÁDAT JI!

   At žije Nová přimá demokracie!

  • HVzV napsal:

   OPAKUJEME VŠEM GOJIMŮM.

   Šmejdy sjednocuje boj za co největši množstvi peněz,nebot bůh miluje jen toho kdo jich má co nejvíce.

   TO JE TO NÁBOŽENSTVÍ!

   Jen si všimněte,že tady je vlastně na webu obrovská dvorana,
   kde gojimové vyrukovali se svými ostrými myšlenkami typu pověsime je všechny.
   Ty vyvolávají pouze smich a jsou potvrzenim převahy sjednocených sběratelů peněz.
   Těmi ostrými myšlenkami se totiž gojimové poperou mezi sebou a brodic se po kostky ve vlastni krvi odejdou domů a tam teprve

   ZJISTI,ŽE JIM KDOSI VYBRAL KAPSY.OBČANÉ PENIZE VLASTNĚ ANI NECHTĚJI.DŮKAZEM TOHO JE ŽE SE O NĚ ODMÍTAJI ZAJIMAT A IGNORUJI TO,ŽE JIM JSOU KRADENY UŽ DESITKY LET.

   To řeši NP Nr.4.NÁRODNÍHO PROGRAMU a ten zcela okázale ovčané ignoruji a nechápu,že se ještě nikdy nestalo,že by dostali bez boje za to co jim patři něco zdarma!

  • napětí napsal:

   vidíš, a takové komenty si zapisují mejnstrímoví agenti do archívu, aby tě pak mohli pronásledovat za rasové názory. Ano, slova, které si vynesl, a s kterými plně souhlasím, jsou podobné ideológii Deutsche Reich, a tudíž i všechno smyšlení je identické. Tak proč neřekneme,- ano jsme fašisti!? Vždyť naši vládnoucí "demokraté" to pořád vykřikují,a hlásají o zlu, které fašizmus přináší. A tady pozor: Oni nekřičí o dobru, které fašismus přináší, a toto právě musíme hlásat my, kteří ještě nemáme jméno. Nemůžeme
   přece být fašisti, vyberne si z fašismu jen to dobré. A co je dobré? prosím tady - https://radicalrevival.wordpress.com/about/
   a také podobně i na http://www.narodnisjednoceni.cz/

   • proud napsal:

    "Ano, slova, které si vynesl, a s kterými plně souhlasím, jsou podobné ideológii Deutsche Reich, a tudíž i všechno smyšlení je identické"........na to mam jen ono okridlene"potes vidle",kez by slo nechat spachat sebevrazdu jen blbce a nenechat je zbulikovat vetsinu naroda..........

    • proud napsal:

     Doufam ale ze uz to pujde,lidi se probouzej a da se cekat ze budou nasledovat rozum,misto heilovani.........

 2. Vladislav po přestávce napsal:

  Inkriminovany článek:

  http://www.rostas.news/klin-zidov-medzi-slovanmi/

  • Oldřich napsal:

   Přesně,výborný článek.Ptám se,jak dlouho se necháme židovskými zmrdy vysávat,okrádat,zotročovat a likvidovat!
   Musí se začít střílet a věšet,není jiná možnost!

 3. Jarmila napsal:

  Ludovít Štůr byl můj velký idol již od páté třídy obecné. Strašně se mi již tenkrát líbil. Milovala jsem ho. Vystřihla jsem si jeho portrét a umístila si ho na obal učebnice, abych ho měla pořád na očích. Akorát mi dodnes není jasné, jaké měl vlastně oči? Někde je vidět, že měl oči světlé, zelené a jinde zase ho ukazují s tmavě hnědýma očima. Jenže muži s hnědýma očima mě nikdy nepřitahovali, vždy jen modroocí "árijci" :), nebo alespoň ti se zelenýma světlýma očima. Takže jaké barvy měl on vlastně oči?
  Je pravda, že se mi tenkrát velmi líbil i Elvis Presley. A ten asi zaručeně oči modré neměl. Holt láska je asi fakt slepá.

 4. Jan BD napsal:

  Rostas na hrad!

 5. Vladislav po přestávce napsal:

  On je to v podstatě takovy lakmusovy papírek mezi skutečnou alternativou a předstíranou alternativou - názor na problematiku židů.
  Reálná alternativa píše o zidech tvrdá fakta, tématu se nevyhyba. Jak říka Tibor i všichni ti dejatele: - zide to postavili tak, ze uz napsání pravdy o nich = antisemitismus.
  Skutecne, můžete napsat spoustu hanliveho o jakémkoliv etniku - dostane se vam nanejvys pokárání. Napíšete ale neco kritického o zidech - a je zle!
  Toto by si měli uvědomit všichni, kdo nechápou, kdo je tedy SKUTECNE onen System, výkonná moc GP.
  Potrebuje někdo jasnější důkaz?
  Co me ovšem pobavilo, je zmínka o maďarských divadlech 19.stoleti.
  Židovský autor, židovský režisér, židovští herci, židovští diváci v publiku.
  A dnes?
  Česká televize a jeji filmy treba.
  Židovský autor scénáře, židovský režisér, židovská tematika viděna židovskýma očima, židovští herci ... ale cílové publikum je ČESKÉ, film je vydávány za ČESKY a předstírá, ze se odehrává v Ceske republice.
  “Jejich” podpis je porad stejný. Buďto se poučíme a nebudeme opakovat chyby pradedu, nebo se nezmění nic a naši vnuci budou jednou nadávat stejne, jako teď nadávame my.

  • Wenger napsal:

   Pisete :
   "Co me ovšem pobavilo, je zmínka o maďarských divadlech 19.stoleti. Židovský autor, židovský režisér, židovští herci, židovští diváci v publiku."
   je to tak, pretoze Madarstvo vytvorili v slovenskom Uhorsku Zidia. Potvrdzuju to nakoniec aj sami. Významnú úlohu Židov pri budovaní maďarstva dobre vystihol György Landeszmann - hlavný rabín v Budapešti, keď pre noviny IGEN v apríli 1993 povedal: „Keby sme vymenovali všetkých Židov a hodnoty, ktoré vytvorili, a keby sme ich vyňali z Maďarska, z maďarskej kultúry, okrem širokých gatí a barackovice by neostalo nič.“ Slovenske obyvatelstvo Uhorska v priebehu jednej generacie premenili na Madrske obyvatelstvo. O tom, ze historicki Uhri boli Slovania a prevazne Slovaci jestvuje tak velke mnozstvo dokazov, ze ich nemozno prehladnut. Napriek tomu oficialna "zidovska" historiografia je voci tomu hlucha a slepa. Dokazy mozno najst napriklad aj tu: http://www.tajnedejiny.sgo.sk/

 6. asar napsal:

  Ty vole, Ľudovít Štúr písal kritické názory na židov? To som nevedel. Určite každý vie, že Štúr nebol vymletý nácek, ale vysoko vzdelaný učenec. Takže vďaka akcii systému sme sa všetci dozvedeli, že kritické názory na židov majú aj vysokí vzdelanci. Za to by sme sa mali všetci systému poďakovať. Ďakujeme ti.

  Už mi veríte, že systém nie je žiadny superman? Ja som nemusel ani prstom pohnúť a robiť osvetu. Systém to urobil za mňa a zadarmo.

 7. proud napsal:

  Hlupaci,nechate se chytit jako uz tolikrat,pustite se do zidu,vydovadite se a pak se zas poslusne vratite do prace a budete otrocit,na koho pujdete pak,na Francouze? Turky,Nemce,Madary,nebo koho si GP vybere.............zase pujdete po kovariccich misto po kovarich.............jen posluchejte zmrdy co vas navadej a pomahaj vas tocit v kruhu,ze jo Vlado....atd.Dobre to navlikate,pekne vychcane,jen co je pravda,takhle se to dela aby to nekdo odsral a panicek se stacil zdekovat,jeste se dobre pobavil.

  • asar napsal:

   A prečo nie? Čo sa všetci o tých židov tak bojíte? Veď oni sú vyvolený národ jediného pravého, vševedúceho a všemohúceho boha. Im sa predsa nemôže nič stať. Ja si konečne chcem zastrieľať na pohyblivé terče. A okrem židov, lebo im sa predsa nemôže nič stať, sa do nikoho strieľať nedá.

   • proud napsal:

    Vem si na musku siozidy,pro ty to plati taky,ne? A ostatni sionisty si pridej jako tresnicku na dort.

    • asar napsal:

     Sionistov nie, lebo aj ja som sionista. Vysvetlím to takto: nemôžem byť nacista, pretože som antijudaista a keďže som antijudaista, logicky z toho vyplýva, že som sionista. Kto je frajer, nech pochopí :)

     • proud napsal:

      Nejsem frajer,ale pouzivam zdravej rozum,proto nejsem "antijudaista",ani zadnej jinej -ista,i zid je clovek,jako ty,nebo ja,a stejnej otrok.Bud nas chci dostat z otroctvi,nebo chci delat zase rozdily,ten muze,ten nesmi,zase urcovat,at ja nebo kdokoliv jinej.............tady vidis na jak rozdilny casti cesty jsme,kdo je vic zvire a kdo je vic clovek.

      • asar napsal:

       Ja som zas na svojej ceste pochopil, že každý normálny človek, ktorý vie aká bije, musí byť antijudaista. Schválne nepíšem antisemita, ani antižidista.

     • proud napsal:

      Taky kdo chce a je "dost daleko",pochopi.

 8. proud napsal:

  Tolik nenavisti a hlouposti zaroven se malokdy vidi,ze to dela VS nacek Vladislav,tomu rozumim,uz dokazal jak je vymletej,ale ze je vas tolik co na to znova naletite po vsech tech pogromech co byly vzdycky hovno platny a pozenete se znova do stejny hovadiny,to cumim.Uzijte si to,zlo plodi zase jenom zlo,debilove! Pro me je na odstrel kazdej darebak,at Slovan,zid,ariec,cernej,bilej,zlutej,rudej,jedno kdo,smerodatny je ze to bude darebak,krvelacna bestie,zaradte se mezi ne a ja se zbytkem normalnich si uziju u zdi i vas,az pujdete k zemi s dirou v hlave! Protoze svet je potreba ocistit od zla at uz ma podobu jakoukoliv.

  • Voda napsal:

   Proude, co kdybys zkusil si ten svuj prispevek precist nekolikrat a zamyslet se nad tim, kolik zla jsi sam za sebe vyprodukoval?

   nacek, vymletej, debilove a uzijes si smrti druhych u zdi sam?

   A kdo te takto zdegeneroval podle sebe? No zidi, a to je ta jejich nejzavaznejsi vina. Jo kdyby slo jenom o ne, ze se perou, tak kradou, ale dotlacili v dusledku sve vlady do stejneho chovani druhe, a nejsi vyjimkou. Pritom se ovsem sam sebe radis k normalnim, to je opet jejich zpusob, obycejne nadrazovani se.

   Nechodme daleko pro priklad, jak to mezi lidmi vypada: tady u jineho clanku nejaky Maros se posilni alkoholem, aby v jednu v noci bezduvodne nadaval spoludiskutujici do komunistickych pici a co by melo byt rekci na to od druhych tady? Meli by ho vyblit, ignorovat, dat mu pocitit, ze od nadrazovani, urazeni a nenavisti je jenom krucek k nasili.

   Copak nechapes, ze kdyz neresi spolecenstvi I male krivdy, ze se z nich stanou vzdy velke a stupnovat se budou se samozrejmosti?

   Tady nekteri volaji po slovanske vzajemnosti, ovsem kde byli, kdyz se vrazdili nasi bratri v Jugoslavii, na Ukrajine?

   Kdo postavil ke zdi ty, kteri za nas podil na tom nesou vinu?
   Prdlajs jsi se ozval, naopak jeste takovemu pomohou na post presidenta! Si uvedom, jak na tom doopravdy s tim dobrem jsi!

  • napětí napsal:

   prode, ty datebáku, pořád jen nadáváš, ale navrhnout program, to neumíš, jseš na odstřel. Podpindosníku jeden!

 9. Petr C napsal:

  Proude, Vladislav ma pravdu. Zide se vetreli vsude a take ovladaji skoro vse. Byli jako hlavni strujci skoro vsech krvavych revoluci. Muzete si procist Jewish virual library. Je to sice spravne upravene, ale da se neco vycist. Ovladaji lidi pres sdelovaci prostredky, kulturu, bankovnictvi a velkym procentem jsou zastoupeni v politice. To ze nejsou ti hlavni nepratele je sice diskutabilni, ale i kdyz jsou jen slouhove meli by byt maximalne eliminovani z verejneho zivota. Rika se ze schody se zametaji z vrchu coz v nasem pripade neni mozne. Slovem eliminace nemyslim zabijeni.
  Jedno si uvedomte z zidu ma strach i ten nam sympaticky Putin. Velka vetsina oligarchu jsou zidi.
  http://en.metapedia.org/wiki/Russian_oligarchs
  A vy se tu chcete zastavat toho parazitickeho naroda?

  • Voda napsal:

   Presne tak. A jen dodam, ze uplne staci, kdyz se budeme zabyvat pouze nam vsem viditelnou pritomnosti, jak pisi vyse a hlavne tim, kdo zorganizoval probihajici genocidu Evropanu!

   Jsme ve valce, kterou vedou proti vsem a jeste mezi sebou a on je nekdo chce zachranovat? Namlsali se beztrestnou genocidou Palestincu a pokracuji ted na nas, a my je mame nechat napokoji?

   Silena zdegenerovanost, ktera obsahuje dokonce ztratu pudu sebezachovy.

 10. corgon napsal:

  Opravte si nadpis, je tam TiMbora namiesto Tibora.

 11. proud napsal:

  Magorite hosi. :-) .Porad si nechcete uvedomit,ze to ne zidi,ale to my sami! A protoze nechcete,tak zidi ridili,ridej a ridit budou. Co vic vam k tomu mam rict?

  • proud napsal:

   Kde je ten problem zacit se ridit sebe sami? Kde je ten problem nezabijet,ale odsunout co vas podbiji,pryc? Vodo,to ne ja,ale ty spatne chapes,psal jsem ze zlo dela zase jenom zlo,zacni zabijet a budes zabitej.................psal jsem snad neco jinyho???? Je ti to tezko pochopitelny?

   • proud napsal:

    Najdi je,seber jim obcanstvi a vyhosti je...........mas s tim problem? Tak trp a drzkuj si vesele dal,kdyz nic neudelas.

   • proud napsal:

    Mas problem najit a oznacit vlastizradce a vyrazit s nim dvere,ale hledas ten problem ne u sebe,ale u druhejch.

   • Voda napsal:

    Ale proude, ty ani jinak uvazovat nemuzes, kdyz jsi prijal obecne rozdelovani na dobro a zlo. Ani zabijet neni vzdy zlo, cozpak to nechapes?

    Zbav se obecnosti a priznej si, ze parazity zabijet musis, jelikoz jinak te sezerou.

    Vidis snad, ze by paraziti ovladali risi zvirat?

    • proud napsal:

     Vidis ty snad,ze ji neovladaji????

    • proud napsal:

     Abys mel v prirode zdravou populaci nejsilnejsich,nejvic zivota schopnejch,potrebujes parazity,predatory a nemoci.Co je dost silny aby se ubranilo,prezije,zbytek je zredukovanej a stane se potravou a hnojivem,tedy zase potravou.Prijde parazit,nebo nemoc a oslabeny dorazi,nebo pripravi predatorovi,silny se ubrani,nebo utece,tedy zase prezije.Porad dokola.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Aha, takže my bychom vlastně měli být židům vděční, protože pro nás dělají dobro, jestli tomu správně rozumím?

    • proud napsal:

     Jenze to je priroda a jeji zakony kterejm se diky inteligenci vymykame,castecne,uplne nemuzeme.Otazka je jak onu inteligenci pouzijeme pro nase preziti kdyz jsme odmitli castecne zakony prirody a vzdorujeme jim.Zatim se moc nezda ze bysme si onu inteligenci prilis zaslouzili.

  • Petr C napsal:

   Proude co to pisete za kokotiny. - Proto ze nechcete tak budou. To jako, kdyz budeme chtit tak nebudou?
   Kdo pise o zabijeni? Pisi o eliminaci z verejneho zivota. Nedopustit aby mohli neco ovladat. Proc jim brat obcanstvi? Staci jen ty co vyznavaji zidovsky styl odsunout od koryt a to pisi i o jejich ceskych poskocich. Proste je nevolit, nepodporovat. Je nas miliony a oni saji nas. Proste jim to utnout.

   • proud napsal:

    Precti si ty "kokotiny" jeste jednou a poradne.............proc neodsunout,kdyz maji vlastni domov a nasemu skodej? At se uchazej o koryto doma,proc bych ja mel o nej "bojovat" s nim a porad ho hlidat kdyz nemusim? Navic budiz to poucenim i ostatnim.

    • Petr C napsal:

     Proude zidi zaden domov nemaji. Maji jen to co uloupili. Tam kde prisli se nikdy nesnazili zaclenit a byt uzitecni pro ty kteri je prijali. Vzdy jen sali a sveho hostitele ozebracovali. Tak kde je chcete vyhostit? Nebo si snad myslite ze pokud je vyhostite zacnou byt mene nebezpecni? Jedine je mit pod kontrolou. Proc myslite ze se brani vselijakym seznamum? Pokud budou delat v Canade seznamy Cechu ja se hrde prihlasim.

     • proud napsal:

      Ano ,ten co uloupili,ale maji,pro nas to znamena ze uz mame kam s nima,a to oficialne! Pak se bude resit treba ta loupez,ale az budou pryc odtud.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A kde budou pryč?
       Petr ti jasně doložil, že žádný domov nemají, tam kam bys je chtěl odsunout?
       A mimochodem, když se tak oháníš tím náckovstvím - nepřipadalo by ti zrovna takové řešení náckovské?
       Parazit nemá žádný domov. Oni se už dávno vydávají i u nás většinou za Čechy, ne za židy.
       Kam je teda chceš odsunout?

       • proud napsal:

        IZRAEL!!!

       • Maroš napsal:

        "Parazit nemá žádný domov. Oni se už dávno vydávají i u nás většinou za Čechy, ne za židy.
        Kam je teda chceš odsunout?" - "NA INÝ CHRBÁT" - najlepšie, keď sa požerú sami - ale kde? Aby to nebolelo druhých? Izrael? Ale to bolí Palestíncov. Nauč DNA parazita, aby neparazitoval - keď parazitizmus je najefektívnejším spôsobom prežitia. Oni naozaj dosiahli najvyššiu vývojovú úroveň! A bohužiaľ - učia sa od nich aj ďalší spoluparaziti.
        Chce to karanténu - ale kde?

        • proud napsal:

         Blejes nesmysly.Maj Izrael,muzou jit "domu".Tady neni ani Izrael,ani Palestina,az budou tam,pak je treba pomoct Palestine,ale tezko se pomaha kdyz o tvoji pomoci rozhodujou siozidi ve tvy vlade,vsechno po poradku!

       • Jarmila napsal:

        Tak jako nevím co je Ester Ledecká zač, ale to že odmítla českou vlajku u svých dvou zlatých medailí mě pobouřilo. Vysvětlila to tím, že prý má těch rodin ve světě víc, nejen nějakou posranou českou republiku.

     • proud napsal:

      Abys mel pod kontrolou ty gaunery z nich,je lepsi mit je na jednom miste,co myslis? A odriznuty od mist kde muzou delat neplechu.

      • proud napsal:

       Neni nahodou vezeni zalozeny na stejnym principu? Ma ale jednu vadu,nepracuje na tom,aby se z gauneru stali zase slusny lidi,nebo na tom pracuje spatne,ale to uz je vec dalsi.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Aha, takže ty navrhuješ něco jako koncentrační tábor pro židy, rozumím tomu dobře?
        Kdo je tady potom ten nácek, prosím tě?
        A kromě toho: - jak chceš převychovat někoho, kdo má své jednání v pudech, genech?
        Ono to jde?

        • proud napsal:

         Ty uz nevis,co meles! Kudy kam! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Chces mit poradek,ale hrat si hada na prsou dal.....jsem zvedavej jak to udelas,kdyz zrejme tisicileta praxe ukazuje,ze to nejde......good luck,Peto.

    • Petr C napsal:

     Proude proc bych mel hrat hada na prsou? Odstavte parazitovi zdroj a vymre. Jejich zdroje zname a je jen nase neschopnost ze je stale vydatne zasobujeme. Ja osobne se snazim delat co se da. Nakupuji pokud se da u soukromniku. Banky pouzivam jen k nejnutnejsimu. Noviny a casopisy nevemu do ruky. Televize pro nas neexistuje uz par roku. Bohuzel jsou prisati na nas danovy system jemuz se nevyhnu. Jedine co s tim jde udelat odelat za penize to nejnutnejsi a ten zbytek na vymnenu.
     Nejakym vystehovanim si moc nepomuzete. Parazit si vzdy najd e cestu zpet.

     • proud napsal:

      Kdyz si najde cestu zpet pres zakaz,pujde o tu nelegalni a podle toho s nim bude nalozeno.Kdyz ho necham behat od zacatku,byt odrizlyho,ale se vsema pravama,pak si na prsou hreju hada at se mi to libi,nebo ne,nebo casovanou bombu,chces-li.

      • Petr C napsal:

       Proude to je budete vyhazovat podle obrezaneho pohlavi? Nebo jak je budete odhalovat? Co udelate napriklad z dobryma odbornikama? Ono i zidi jsou nekdy uzitecni. Ty geny jsou nekdy uz tak promichane ze i vy muzete mit v sobe kus zida.

       • proud napsal:

        Rec je o vlastizradcich,nepratelich vlasti a kazdym kdo se tak chova,nikdy jsem prece nenapsal,ze hodlam vyhanet zidy! To je v cem se lisim od idiotu co chteji delat jen dalsi pogrom! Jsem schopnej zbavit obcanstvi i Cecha vlastizradce a vysadit ho za hranicema se zakazem navratu! Ale to jsou moje napady,pripadne navrhy,co se bude dit a jak se to bude dit by si mel v referendu rozhodnout celej narod,po patricnym seznamenim se s resenym problemem,to je o co mi jde!Ne stado,ale narod.

        • Petr C napsal:

         No ja mnel za to ze vlasti zradce by mnel skoncit v base a makakat aby aspon castecne odcinil skody.
         A co se tyce Izraele. Ten by s radosti prijal tyto vami vyhostene. Jeho sen o Velkem Izraelu zidy potrebuje. Byl by to jen dalsi z kopancu. Navic odstrihnout parazita od zdroje se da a zalezi to jen na nas jak k tomu pristoupime. Ovsem nejaka zmnena ve vasem slova smyslu v dnesni dobe neni myslitelna.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Kde za hranicemi bys takového Čecha vysadil? To bys jako přijel do Polska, Rakouska nebo treba Gabunu a řekl jim, ahoj, ja jsem Proud, vezu vam tady Frantu, je to grázl, doma uz ho nechceme, nechte si ho tady, cau?
         To je proste totální utopie.
         Nikdo tady v diskusi nevyzyval k žádnému pogromu na zidy, tos asi špatne nebo malo cetl. Kromě toho, ze je to kriminální, je to taky neúčinné, protoze nemůžeš fyzicky odstraňovat parazita, aniž bys tim taky neposkodil jeho hostitele, do ktereho prorostl. Navic každy takovy pitomy čin by jen “jim” dal další munici proti nam...
         Parazit se dá porazit jedine tim, ze se odstrihne od zdroje potravy. V oblasti financování je to zrejme, v oblasti politické uz min. Zacne to tim, ze konečně i alternativa (resp. to, co se za ni vydává) pochopí a uzná, ze žid ma, jako vzdy, své lidi i v ni, a zacne podle toho jednat. Leccos z alternativy se totiž pouze jako alternativa tváři a pri bližším pohledu clovek zjisti, ze je to jen další šikovně maskovaný tradiční vynález žida typu marxismu, křesťanství nebo liberalismus.
         Slupku žid zmeni snadno, s obsahem uz je to horší.
         Tvou citlivost na kritiku židů chápu, dobre koreluje s tvým ultralevicactvim, slovníkem typu odsuzovani “nenávisti”, “rozdělování” apod. Nikdo nezapře své geny a pokud muze mit v české populaci v te či one míře geny zidovske az třetina lidi, bylo by spis podivné, kdyby se nějaký takovy “alternativec” s typicky židovskými představami o alternative neobjevil i na tomto serveru.

        • proud napsal:

         Momentalne,zatim Peto,neni.Ale nesouhlasim s tim ze staci odstrihnout,tim si jen vybudujes dalsi patou kolonu za vlastnima zadama.Je skudce,musi pryc.A vlastizrada je hrdelni zlocin a je to tak podle me spravne.Navic,umis si predstavit treba Sobotku a podobne jak makaj rukama a odcinujou? Ja ano a vim,ze to by nebyla zadna pomoc,bez ty bych se v klidu obesel,koste umi vzit do ruky kazdej a k nicemu jinymu by se nehodili.

       • proud napsal:

        A paklize bude za zradou zeme zid,vyleti jako kazdej jinej!!!

       • proud napsal:

        Ale nevidim zadnej rozumnej duvod k vyvrazdovani!!!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Takze jeste jednou:
         - KDO tu psal o vyvražďování nebo dokonce o sebemenším násilí??
         Jsi provokatér?

        • proud napsal:

         A ty debil? Precti si komentare a neotravuj s vecma ktery ses linej udelat!

 12. proud napsal:

  Porad nechcete videt zakladni problem.Jsme tady my,doma,ve svoji vlasti.Pustili jsme si sem parazity a nechali je u nas vystudovat a nas ovladnout,dokonce je nazejvame Cechama.Je to stejny jako deset lidi v jedny mistnosti,vsichni zavsiveny,jen jeden se odvsivuje,ale je mu to k nicemu,protoze to musi sam porad dokola opakovat a dokola zbytecne,kdyz na to ostatni serou.Kdyby vsichni odvsivili,maji pokoj a staci jim odvsivit jednou za cas,kdyz dodrzej hygienu,nemusej odvsivovat vubec.Ale staci jeden zavsivenej a zadna hygiena a jsou v tom zase vsichni zpatky.

 13. proud napsal:

  A ted si vazeni a mili predstavte,ze je zavsivenej celej byt,nejen jedna cimra kde jste,ale v tom byte ti ostatni maji ty vsi radi a pestujou si je,jak je zacnete zabijet,zacnou je chranit a zabijet vas,mate dve moznosti,zabijet ty vsi a znepratelit si na smrt zbytek bytu,nebo se odvsivit a ty vsi jim odevzdat,budou na vas blbe koukat,ale tim to vadne a muzete zacit s obrodou,vysvetlovat jim ze je potreba se tech vsi zbavit,misto si s nima rezat hlavy.Vyber je na vas.

  • Voda napsal:

   Opet idealismus, blabol bez logiky, uplne mimo.

   Jestlize jim uz neco proti tem vsim reknes, tak te zacnou zabijet, jako treba za neprijeti allaha.

   Ty se odvsivis bez zabijeni tech vsi a prineses jim je?

   Nejde nikomu vysvetlit ani to, ze nema delat neporadek, kdyz si rekne, ze je to jeho svoboda. Proc porad prosazujes stejne mysleni, jako by kazdy mel to tvoje, kdyz vidis, ze to tak neni.

   Jak vysvetlis, ze ani vezeni nezabrani tomu, ze vrah po odpykani trestu znovu zabiji. Geny nevychovas.

   • proud napsal:

    "Opet idealismus, blabol bez logiky, uplne mimo.

    Jestlize jim uz neco proti tem vsim reknes, tak te zacnou zabijet, jako treba za neprijeti allaha."..............ale vzdyt to je volovina,ono zalezi hodne na tom JAK to reknes a komu to reknes a jak si ho na to pripravis. A taky KDE to reknes,protoze u me doma me nejakej allah vubec nezajima,napriklad,a u nej to troubit nebudu,je to jeho domov,at si tam dela co chce,ale netaha to ke me.

   • proud napsal:

    Podivuju se nad tim celou dobu,jaky mate "zajimavy" myslenkovy postupy,"panove" :-)))))))))))))))))))))))

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Měl bys s těmi “zajímavými” myšlenkovými postupy zacit nejdřív u sebe, a az pak kritizovat druhe.
     Podsouvas druhým veci, které neřekli, treba ze chtějí na zidy páchat pohromy.
     A pak proti temto smyslenkam jakoze “bojuješ”.
     Tvoje návrhy jsou obecne a často utopické, jak ti tady vysvětlil uz skoro každy.
     Ale kdyz ti to druzí řeknou, tak místo abys uznal, ze tvůj navrh byla totální blbost, jen druhe napadnes, ze oni na rozdíl od tebe proti Systému nic delat nechtějí.
     Chovas se, jako by veci, které TY prosazuješ, byly ty jedine možné a kdo to nechape, tomu sproste nadavas.
     Kdyby admin nechápal, zjistil by, kolik slušných a faktických diskutérů tvůj styl typu ozraleho cikána vytahujiciho zavíraci nůž z tohoto serveru uz vyhnal.

  • jan nowak napsal:

   Wši-mli ste ssi ROBOTI , že Proud má
   .. asi wši ??
   a Haarpík za-se Blechy.

   M

   ps : /Jarmilo - ne.čti TO / .. Geronemoh má fil~cky : ))

 14. proud napsal:

  Znamena to tedy,ze nemam nic proti zidum,ani ostatnim,paklize se chovaj jak se ma,ale mam proti vsem,ktery se jak se ma nechovaji.Nebeham proto jako posuk a nejecim ze je potreba zabijet konkretne zidy,kdyz jsem to ja kdo je,a ne jenom je, nechavam,aby me ovladali.

  • proud napsal:

   Ale proto,ze zlo dela zase jenom zlo a kdo zabiji bez vyberu ac ma lepsi moznosti, je onim zlem,musim se s nim vyporadat,a kdyz zabiji,po dobrym to nepujde a musim ho postavit ke zdi,to je ono zlo co dela zase jenom zlo,ale tys to Vodo postavil tak ze jsi svatej a zlej jsem ja,dokonale jsi to otocil,presne jak to sion umi a uci :-))))))))))))))))))))))))))))

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Dva citáty ze SAV:
    "Kdo se zlu nepostaví, ještě větší zlo na sebe přivolá"
    "Chcete oplácet zlo dobrem? V pořádku, ale čím potom budete oplácet dobro?"

    • proud napsal:

     Vidim nacka v prerodu do fasouna.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Já zase vidím někoho, kdo se neúspěšně pokouší vetřít mezi skutečnou, tedy Systémem nezaloženou, alternativu.

      Jak psal tuším Asar: mají už tradičně své lidi v hlavním proudu i v opozici, bylo by naivní věřit, že se nesnaží kontrolovat i alternativu.

     • proud napsal:

      Urcite maji,o tom bys neco mel vedet,ze ano ;-)

     • proud napsal:

      Nikdo jinej nez oni by totiz tak usilovne nehajil "hierarchii" a dalsi "vydobitky" jejich systemu!

     • proud napsal:

      Oni dobre vedi proc si mezi sebou rozdavaji vzdelani a diplomy,proc nam kurvej deti..........to je zaklad.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       "Oni" nevymysleli tradiční hierarchické uspořádání slovano-árijské společnosti ani světa "bohů", kteří ji vytvořili - nebo aspoň o tom teda nic nevím;-)

       "Oni" naopak vymysleli křesťanství, francouzskou revoluci, VŘSR, marxismus, liberalismus i neoliberalismus, genderismus a další výdobytky (píše se to s tvrdým -y) přinášející bezpodmínečné ROVNOSTÁŘSTVÍ, které ty tak zarputile obhajuješ.

       Takže se mi zdá, že ti tady něco zatraceně důležitého hapruje:-(

       • proud napsal:

        No vidis,a me se zda ze hapruje tobe;-) Pokud vim,mels plnou hubu hierarchie kdyz prislo na vzdelani,ale ted rukujes se Slovanskema bohama a Slovanskou hierarchii,najednou,o kterejch prakticky nic nevime,protoze vime jak je vsechno prekrucovany a jinaceny,ze? Vladislave,nevidis si do huby ;-)

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Máme například Slovano-Árijské védy.
         Všechno překrucované a jinačené není.
         Svět se neskládá jen ze lží a výmyslů, jak všem tvrdíš.
         Ať už vědomě nebo nevědomě tím v lidech zabíjíš chuť to změnit, protože tam, kde je údajně všechno zmanipulované a vylhané, nemá žádná snaha smysl.

         Naštěstí máme (aspoň někteří) taky zdravý rozum, pomocí něhož se můžeme přesvědčit sami, co je a co není pravda.

        • proud napsal:

         "Máme například Slovano-Árijské védy.
         Všechno překrucované a jinačené není.
         Svět se neskládá jen ze lží a výmyslů, jak všem tvrdíš."....................dokazes pravdive urcit co je a co neni prekrouceny,lez a nebo vymysl?.............pisu PRAVDIVE!!! Vedy mame,ale nevime o nich nic,jen o jejich puvodu,ale to nerika,jestli tyhle jsou,nebo nejsou upraveny a do jaky miry,k tomu potrebujes ty nejstarsi,puvodni,original!

     • Voda napsal:

      Nalepkovani misto odpovedi? Jak je mozne, ze nedokazes videt ten jednoduchy a logicky fakt, ze shazujes jenom sebe.

    • proud napsal:

     Bejt tebou,jdu si radeji oplachnout auto,kdyz si mysli,ze mu 8% ocet muze ublizit a vadi mi to................

     • Vladislav po přestávce napsal:

      8% roztok kyseliny octové autu ani ničemu neublíží, ale ani nepomůže.
      Nepomůže - to je, oč tu běží.

      • proud napsal:

       Autu ne,ani nema.:-)))))))))))))))))))))Ale oc tu bezi je tvoje haklivost a hledani kazdy picoviny jak poskodit .........nacku.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Jo tak "nácku"! Už ti zase došly argumenty, jak je vidět.

        Používáš stejné postupy jak klasická sorošovská levice - kdo má jiný názor, je prostě nácek!

        A to tvé zuřivé a už tolikrát opakované obhajování židů .... hm.

        No - zajímavá "náhodička", co říkáš?

        Ono to tu zaznělo už i včera - jisté druhy hlouposti až tuposti je vždy neomylně prozradí....

        Ale k věci.

        Narozdíl od tebe si můžu dovolit ten "luxus" znát chemické složení, vlastnosti i chování látky známé jako kyselina octová či etanová, a to včetně jejích derivátů.

        Takže můžu i mnohem líp než ty odhadnout, k čemu se dá nebo nedá použít.

        Ty si to dovolit nemůžeš, takže musíš VĚŘIT něčemu, co někdo někde napíše.

        No a to je právě ten hlavní rozdíl mezi mnou a tebou (pokud nepočítám podezření plynoucí z tvého těžko zastíraného ultralevičáctví, tedy že jsi "jejich" člověk):

        Ty máš víru, já mám znalosti.

        A já uznávám svou chybu: neschopnost přiznat, že o víře se prostě racionálními argumenty nediskutuje.

        • proud napsal:

         Pisu ti jen jak se veci maji. Nenavist je tvoje parketa!

        • proud napsal:

         A klickovani s vejmluvama o znalostech pochopitelne taky ;-).Protoze mas jen veliky hovno,jako kazdej,jediny co mas je zast vuci pokusum o Slovansky obrozeni a prolhanou historii kterou se ohanis,to je cela tvoje znalost!

 15. Vladislav po přestávce napsal:

  Ano, skutečně, Timbor, tímto se panu Rostasovi omlouvám.

  A když už jsme u těch pojmů - je třeba opravit si i slovník. "Antisemita" je někdo, kdo provádí plánované, cílené akce proti Židům. Ne ten, kdo cituje veřejně dostupné informace nebo popisuje své osobní zkušenosti. Proto bych to spíše nazýval "neláskou", na kterou má každý právo, protože i když Systém pokračuje v utahování šroubů, tak poroučet lidem, koho mají nebo nemají milovat, si ZATÍM netroufli...

  Proude, to není o tom, že dnes někdo nemá rád židy, tak příště nebude mít rád Francouze a pak kdovíkoho. Francouzi by to odskákali stejně jako židé, jenže to by nejprve museli tisíce let dělat ty samé věci. Protože to ale nedělají, tak pravděpodobně nikdo je namísto židů nebude mít nerad.

  Existuje samozřejmě čistě xenofobně podmíněný rasismus (primitivismus odsuzující každého mimo mou vlastní rasu) či dokonce katolický antisemitismus (za vraždu Ježíše Židy). Timbor ale mluví o DĚJINNÉ ZKUŠENOSTI, a to je něco zcela jiného. Navíc cituje nepochybné autority, které staly u znovuobnovení slovenské myšlenky v 19. století, a tím se stává Systému velmi nebezpečným.

  Nejen lidé, ale v podstatě celá příroda se instinktivně brání proti parazitismu. Parazitismus je jedna z přírodních strategií a za ideálních podmínek dobře doplňuje neparazitický systém - odstraňuje slabé, populaci poškozující jedince, čímž populaci jako celek ozdravuje. Existují nejen parazitické organismy, například tasemnice, ale i parazitická etnika. Co svět světem stojí, se jedinci i národy parazitům brání a snaží se jich zbavit či dostat mimo jejich vliv. To je prostý pud sebezáchovy, který kdybychom neměli, zahyneme. Proto Indii musela opustit kasta nedotknutelných, která v raném středověku přišla do Evropy jakožto cikáni. Parazitismus se samozřejmě přenáší u všech organismů na úrovni genetiky a je tedy výchovou prakticky neodstranitelný. Dá se eliminovat pouze míšením s geny jinými, což ale probíhalo zatím pouze omezeně. Cikánský parazitismus je nepříjemný, ale nikdy nebyl pro původní obyvatele fatálně nebezpečný, protože je primitivní, nepromyšlený, prvoplánový. Jak říkala moje prababička: když přišli cikáni, zamkla jsem slepice do kurníku, schovala kozu a prase, a dali jsme jim pár drobných, aby nám zahráli. Pak zase odtáhli a byl klid.

  Mnohem nebezpečnější je parazitismus židovský. Je promyšlený, inteligentní, systematický. Pracuje s dlouhodobými cíli přesahujícími horizont lidského života, těží z informací, které gójimům nejsou a nemají být dostupné. Jak psal Levašov, postupně obsadil nejprve všechny parazitické niky a pak prorostl i do nik neparazitických, které parazitickými učinil. Stal se integrální částí naší civilizace, a dokonce částí řídicí, takže není možné se ho zbavit, aniž bychom zničili i sami sebe. Jediné, co má šanci na úspěch, je NEDÁVAT MU POTRAVU, protože přestože on žije z nás, JEDNÁ SE O CIZORODÝ ELEMENT, tedy nepotřebuje k životu a přežití přesně to, co my.

  Diskuse tohoto typu jsou velice nebezpečné a nepochybně se o ně už zajímají (nebo budou zajímat) i hoši z BIS. Systému není nebezpečný nějaký křikloun vyhrožující kdekomu smrtí a snadno identifikovatelný jako primitivní rasista nebo provokatér. S takovým si lehce poradí. "Jim" jsou nebezpeční Timborové nebo vedoucí kolotoče, kteří slušně, trpělivě uvádí ověřitelná fakta, ze zdrojů, které skutečně existují a často nejsou zpochybnitelné. Protože tyto informace mají potenciál měnit atmosféru ve společnosti, stejně jako jej měly systematické články o sociálním parazitismu A. Levašova, který pravděpodobně za tuto práci byl zavražděn.

  • Martin B. napsal:

   Vladislave díky. Věcný příspěvek. Fakta.
   Schovávám si ho.

   Mám jen jiný názor na cikány. Jsou v některých ohledech stejní jako židé a stejně nebezpeční.
   To první je dáno psychologií - komplex viny u skupiny, které se vyčítá a která se obviňuje - " vy jste rasisté, vy(!)" (Češi jste zodpovědní- viz prasečák Lety), u židů "a co holokost či jak se to píše, to ti nic neříká(?), tak zavři hubu, my židi (nikdo jiný - bojující Sověti, Britové Američani, atd.) jsme trpěli, co vy zalezlí zbabělci o tom víte, atd.".
   V tom druhém případě, nebezpečnosti, je zrůdnost dané politický rámcem, elitami, které potřebují mít svou víru, na kterou ale samozřejmě kašlou, zhmotnělými institucemi jako EU a proorganizovaností skrytou za korektnost, povinné pozitivní myšleni apod. je toho moc.

 16. nisaS napsal:

  Těm, kterým vadí podíly na neprodejné půdě a neprodejném rozpočtu pro syny a dcery od naší mámy se líbí svoboda parazitování na dědictví nejen jiných národů. Už jen myšlenka o společném podílovém rozhodování o tom, jim dělá pupínky na licoměrných tvářích a vředy na vnitřníích stěnách jejich organizmu. Ve skutečnosti se jedná stále o totéž,. Vytvářet iluzi prostředí, že jako lidé žijí ve vlastní zemi a že svojí pílí tvoří jakousi budoucnost svých potomků. U tohoto snění mají lidé zůstávat navěky , páč jedině těmito sny jsou vedeni pravidelně k řádnému dojení a řízen genocidě. Komu se pravidla předávání udržitelných a přirozených hodnot nelíbí, ve skutečnosti si přeje udržovat prostor k vysávání, kořistění a ovládání, o čemž jsou přesvědčeni že vede k jejich prosperitě. ,Že se jedná o správné řízení ve společnostech. Lidé si toho všímají, ale za celou dobu intelektuání výuky myšlení se nedobrali dále než k popisům o nedostatku empatie a nízkému EQ zvěstovatelů řízení těchto procesů. Přitom si nechtějí přiznat, že takové chování je takovým přirozené a v dané podstatě společností podporované.

  Taková společnost si málogdy uvědomuje, ve své servilitě k dogmatům a ohraným deskám, že žijí dávno v režimu, co je tvoje, to je moje, a co je moje do toho ti nic není a říkají tomu, že všechno patří všem, že to jen odborně řídí. Podle tohoto pravidla se vede demosgrátický svět, který se snaží udržet tento způsob ovládání lidí. Říká lidem, že to je demogratický a nejlepší způsob jak vytvářet prostor aby bylo možné lidi do čehokoliv nutit a krást v neuvěřitelných sumách. Honí okrádané a říkají, že jsou spravedliví. V zemích, gde se lidem nakukalo, že jako patří lidu, či národu, se jim veřejně smějí do obličejů v televizních
  přenosech. Blboňům, keří už cítí, že vanička, ve které se koupou smrdí jako tyfus se bojí tu kejdu vylejt, páč by z ní mohli taky vypadnout. A v tomto zacyklení hledají někteří cesty k obrodě. A někteří óbr blboni si myslí, že je lepší aby neměl každý svoje mýdlo. Že je lepsi si mýdlo půjčovat, že gdo dřív mydlí, ten víc mydlí. Jiní kokoti jsou dokonce schopni 1ha neprodejné půdy vyčíslit na 80 000 hujero. No tak alespoň nějakou hodnotu, kterou potomkům upírají, vyčíslí... Muheeeeee

  • proud napsal:

   Me bude stacit vlastnit vlastni vlast s ostatnim narodem,nepotrebuju si hrabat pod sebe a obirat narody ostatni.Ani tu scvou vlas vlastnit x krat a s potvrzenim samozrejmyho.

  • Paul Durham napsal:

   nazdar Sasine, gdo dřív mydlí, ten víc mydlí, nejlépe schody čerstvě vykukleným naivkům , hezký den

 17. ekonom napsal:

  A možno chceli Rostasovi pomôcť...je síce populárny a čím dalej viac ale ešte nie dosť....tak sa niekto rozhodol,že mu pomôže...lebo koho bijú... a neprávom ...a tak bolo vždy... získava ešte väčšiu popularitu!!!! Takže vlastne by sme mali poďakovať....chichi...ale poznáme historiu,čím je niekto biednejší a vie že má za ušami tak tým úbohejšie metódy používa....a aj tak dopadne....zákon času ho dobehne!!! Dobrí a dobromyslení ludia sa nemusia skrývať ....hrajú otvorenými kartami .... ale úbožiaci a krysy sveta,bedári a zlí ludia ale i otroci zla používajú silové a iné skryté zlomyslené metody....

  • proud napsal:

   Neznam problem,tak obecne,jak vis ze ho bijou nepravem,od svedku ,nebo z mainstreamu,chce se mi napsat pohrdave "meinstreamu". Protoze spravna,tedy pravdiva informace je nejlepsi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!