Šílenství EU zvané Dublin IV se dotkne každého z nás!!!

peq8sfVowVkJen málo z nás si uvědomuje a připouští, že letošní rok bude rokem závažných změn, které budou mít dopady na každého obyvatele naší země, které nenávratně změní naše životy, náš dosavadní životní styl a naše plány do budoucna. V červnu letošního roku bude na schůzce nejvyšších představitelů zemí Evropské unie projednána a podepsána reforma evropských azylových pravidel, zvaná Dublin IV. Tato smlouva zásadním způsobem mění dosavadní systém přijímání imigrantů.

Po schválení smlouvy Dublin IV:

- omezí se zodpovědnost států tvořících vnější hranice EU za přijaté imigranty a bude přenesena na ostatní země EU, tedy včetně České republiky;

- bude zřízen trvalý alokační mechanismus, který bude permanentně rozdělovat imigranty do všech členských zemí EU, tedy včetně České republiky. A to samozřejmě bez ohledu na názor vlády, parlamentu nebo občanů naší země;

- dojde k rozložení narůstajícího počtů imigrantů mezi všechny členské země EU. Ovšem s jednou podstatnou výjimkou - imigranti budou přednostně přerozdělování do zemí Višegrádské čtyřky, které zatím přijaly nejméně migrantů. Jednou z přednostních destinací pro imigranty se tak stane Česká republika;

- dojde ke změně evropského azylového práva. Imigranti budou zlegalizováni ještě před odjezdem z domovské země a do Evropy budou bezpečně přepraveni prostřednictvím “neziskovek“ nikoliv jako nelegální imigranti, ale jako osoby, kterým již bylo uděleno azylové právo.

Co to tedy pro nás znamená?

Nic více a nic méně, než že každá členská země EU (a tedy i Česká republika) bude muset přijímat trvale imigranty, které jim bude přidělovat nově zřizovaná evropská agentura pro azyl. Anebo platit nehorázné pokuty – za každého odmítnutého imigranta bude sankce činit 250.000 EUR, tedy zhruba 6.250.000 Kč ročně (nikde není definováno po jak dlouhou dobu)! Stačí si tedy spočítat, kolik bude tato částka činit, pokud odmítneme 100 nebo 1000 imigrantů.

Marně se však můžeme utěšovat, že žádný imigrant, který nám bude bruselskou agenturou přidělen, stejně u nás nezůstane, ale půjde do Německa nebo Švédska za vyššími sociálními dávkami. Protože i na tyto případy šílenci z Evropské komise dostatečně mysleli. A vymysleli, že v rámci Evropské unie dojde ke sjednocení sociálních dávek s cílem zabránit dalšímu přesunu imigrantů ze země, do níž byli přiděleni. Jednoduše řečeno – imigrant u nás dostane stejné sociální dávky jako v sousedním Německu (a co na tom, že tyto dávky daleko převyšují průměrné důchody našich občanů, kterým stát na důchod celý život z jejich platu peníze strhával), což při našich nižších životních nákladech bude znamenat, že již nebude mít důvod odcházet od nás do jiných evropských zemí! Tento krmník jim zaručuje Evropská sociální charta podepsaná premiérem v demisi těsně před faktickým skončením mandátu v závěru loňského roku bruselským kolaborantem Sobotkou.

Ale to není všechno, co na nás neslavná Evropská unie připravuje. Na podzim letošního roku má být na půdě OSN projednána a následně odepsána smlouva s názvem Globální kompakt k migraci. Tato smlouva nebude projednávána a schvalována jednotlivými vládami členských zemí EU, ale bude podepsána nikým nevolenou Evropskou komisí plnou neomarxistů, která si uzurpovala právo podepsat tuto smlouvu za všechny členské země EU - a to i v případě jejich nesouhlasu.

Podle této smlouvy má vzniknout občanům třetích zemí právo na migraci, a to i z ekonomických nebo třeba i klimatických důvodů. Státy, které tuto smlouvu podepíší a ratifikují, se tímto krokem vzdávají kontroly nad ochranou svých státních hranic. Organizování migrace přejde na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a opět na tzv. neziskovky. Podpisem této smlouvy Evropskou komisí se tato smlouva stane závaznou pro všechny členské země EU a její případné neplnění má být vymahatelné a sankcionovatelné Evropským soudním dvorem. Proto prezident Trump a ministerský předseda Orbán z tohoto za své země jíž odstoupili!

Už tedy chápete, že časy, kdy jsme sledovali řádění band nelegálních imigrantů v Itálii, Švédsku, Francii nebo Německu pouze v televizi nebo na internetu, letošním rokem končí? Že se obrovská vlna kriminality, zakládání tzv. no-gon zón, kde již neplatí právo hostitelské země a odkud se původní obyvatelé hromadně stěhují na venkov nebo do jiných bezpečnějších zemí, téměř jistě přelije i do našich měst, do Prahy, Brna, Plzně a dalších míst? Že se to naráz začne bytostně dotýkat každého z nás? Že se i my budeme bát pouštět naše ženy a děti do ulic našich měst? Podle údajů z tohoto týdne bylo již znásilněno 15% Švédek a 12% Francouzek!!!

Jistě řada z vás namítne, že maluji čerta na zeď. Že se to u nás jistě nemůže stát, protože jsme slovy nejmenovaných politiků „bezpečná země“. Ano, ještě jsme. Ale jak dlouho ještě budeme, pokud nás čeká a nemine to, co pro nás neslavná Evropská komise připravila? Kolik máme ještě času žít svůj dosavadní poklidný život? Měsíc, půlrok, dva roky?

A ještě jeden bonmot na závěr. Nedávno jsem četl knihu z časů druhé světové války. A tam se Němci žijící v Berlíně utěšovali – je to v pohodě, fronta je daleko, někde u Stalingradu. Za nějaký čas se utěšovali – je to dobré, fronta je stále hodně daleko, někde v Bělorusku. Uběhlo pár měsíců a stále zněly pohodová slova – je to dobrý, fronta je v Polsku. A za pár měsíců - nám se nic nemůže stát, fronta je někde na Odře. A když jim na hlavu spadl dělostřelecký granát, vystřelený z děl Rudé armády před Berlínem, bylo již na změnu poněkud pozdě…

Od všech těchto nesmyslů EU a OSN nás ihned ochrání okamžitý CZEXIT! Ve jménu předků, kteří krví zaplatili za svobodu a samostatnost naší vlasti a na ochranu našich dětí a vnuků, za zachování národa, začněme ihned organizovat CZEXIT a podporujme politické subjekty, které ho pro nás zajistí!

- apt – s využitím: http://www.novarepublika.cz/2018/02/otevreny-dopis-adresovany-panu.html

VMTbEnhGG9g
Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-lenstv-eu-zvan-dublin-iv-se-dotkne-kadho-z-ns116 Komentářů k Šílenství EU zvané Dublin IV se dotkne každého z nás!!!

 1. geronimoh napsal:

  Když jsem byl malý, říkalo se "až naprší a uschne"

  Volby v ČR ukázaly, že většina Čechů chce setrvat v EU i v NATO
  Volby v Německu ukázaly, že většina Němců si přeje migraci

  To jsou fakta

  • watchdog napsal:

   Můžete odlehčit Němcům a vzít si pár desítek imigrantů do svého domu, nejlépe ty nadržené na ženský...

  • napětí napsal:

   re: geronim, - a ty si ještě furt myslíš, že volby jsou čisté?

   • geronimoh napsal:

    proč by ty volby kdo falšoval, když volby jsou jen divadlo, a je jedno kdo je zvolen, nic se nemění, linie zůstává ....
    V ČR to myslím odpovídá, stejné výsledky byly i u nás v obci a tam to nikdo nefalšoval, a mohu vycházet z lidí co znám a odpovídá to
    V Německu jsem už roky nebyl, ale historicky to jsou idioti větší, jak Češi

    • Paul Durham napsal:

     Němci jsou prostě jiní, nepřemýšlí na befelem, s Čechy je potíž, že nad vším špekulují, jak to ojebat. To má občas zničující a občas konstruktivní efekt , ale většinou nevědomý.
     Volby jsou dobrý příklad, jak jsou gojóvé vždy až za vozem. Od falšování výsledků přešli kocourkovští k falšování kandidátů a podlidi si toho všimli po 30 letech , no i Liška Bystrouška by si toho všimla dříve.
     A výsledek ? , fňukání místo aktivní politiky.

  • Voda napsal:

   To nejsou fakta!

   http://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/kriminalitaet/fluechtlingsfamilie-erhaelt-rechtsbeistand-gegen-hetze-im-netz-15452596.html

   Migrantce s deviti haranty dala nemecka socialka 7.345 eur mesicne, a odezva byla bourliva, takze se vyrukovalo s trestanim kritiku.

   Ono dnes uz neplati, ze kdo mlci ten souhlasi, strach hraje roli a statistiky jsou vylhane.

   • Voda napsal:

    reaguji na:
    eronimoh napsal:
    28.2.2018 (13.25)
    Když jsem byl malý, říkalo se „až naprší a uschne“
    Volby v ČR ukázaly, že většina Čechů chce setrvat v EU i v NATO
    Volby v Německu ukázaly, že většina Němců si přeje migraci
    To jsou fakta

 2. Maroš napsal:

  Varovanie z prvej ruky - egyptská 14-storočná skúsenosť -
  Hrozba islamizácie Európy
  https://www.youtube.com/watch?v=vO2ystemROM

  • Lukaš napsal:

   Maroš.
   Ani o tom nemusí mluvit tento člověk,vždyť už v západní Evropě dost příkladů a to ještě nejsou ani třetinově usazeni.Když jich bude polovina,to bude řežba na denním pořádku.Nemám slov u takového člověka,který chce jen přijmou desítky utečenců,jak mluví Sulík 8 tisíc by mohlo přijmout Slovensko.Co to je za člověka,právě to že je židom,to ho neopravňuje přijímat muslimy.

   • Rocco napsal:

    Pro české čtenáře:
    Richard Sulík je lídr nejsilnější opoziční strany, pravicově-liberální Sloboda a Solidarita (SaS) a chce být premiérem co nejdříve, jak vidět.

 3. Voda napsal:

  Prej pokuty za kazdeho odmitnuteho imigranta!

  Opet si z lidi delaji rit, pac je to stejna komedie jako s kvotami.

  Privandrovalci maji volny pohyb po EU a nemame kontrolu ani nad tim, kolik si pritahnou svych pribuznych I "pribuznych".

  Tohle je uz skutecne na to dat politikum diktat k poslusnosti nasi vule a nebo kulku.

 4. Voda napsal:

  Jedte na Teplicko a okoli, jedte na severni Moravu a taky na Valassko, uz davno tam privandrovalce umistuji.

  Firmy pro ne blokuji pronajmy domu ci bytu na internetu nabizenych a majitele se mylne domnivaji, ze jde o zamestnance. Tuto informaci mam overenou.

 5. Voda napsal:

  Cela nase vlada jsou vlastizradci, vcetne presidenta. Ten by odchod z EU ani z NATO neschvalil, uz to mohl iniciovat davno, moc dobre vi, ze toho diktatu maji lidi uz plny kecky.

  Tady se podivejte, jake ma Moshe Zeman starosti o sveho soukmenovce zida Duku.

  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/zeman-duka-je-vlastenec-pozadam-papeze-aby-mu-mandat-prodlouzil_467651.html

 6. jan napsal:

  Okupanti oficiálně prohlášení za nadřazenou rasu - to už tu bylo!

 7. Domobranec napsal:

  Článek dobrý, komentáře dobrý, ale ptám se - co s tím prakticky uděláme. Budeme jen pasivně čekat, případně si postěžujeme na stránkách alternativních webů nebo v hospodě s kamarády a tím to končí? Nebo se budeme aktivně připravovat na "věci možné příští", aby nás to nezastihlo nepřipravené? My se o něco alespoň snažíme. Možná to nepomůžeme, ale budeme mít čisté svědomí, že jsme pro přípravu na mimořádné situace udělali maximu.

  Více o nás domobrancích: http://www.zemskadomobrana.org/

  • Lukaš napsal:

   Domobranec.
   Je nutno sledovat události.
   Něco nutí špičky EU,jak urychlit,utužit EU,jak prosadit Dublin IV,donutit i naší republiku přijmout EURO.

   • Domobranec napsal:

    Ano, události sledujeme dlouhodobě a velice pečlivě. A také z toho v rámci Zemské domobrany děláme závěry s praktickým dosahem!
    jen mírně poopravím - nikoliv něco, ale někdo nutí tzv. elity EU urychlit zkázu Evropy. A většina z nás tuší, kdo ten "někdo" je.

    • proud napsal:

     Delate hovno,jinak byste nebyli "oficialni" a nikdo by vas jen tak nepustil na ulici,vzbud se!

    • proud napsal:

     Neber si to osobne,ani jako napadani,ale podivej se na to svrchu a nezaujate,nestranne.System by nepovolil co nema pod kontrolou.

   • Voda napsal:

    Lukasi, chce to celkovy pohled na situaci a pravdu si odvodite.

    Kdo tlaci valku, potazmo valky? USA. A proc? Protoze existuji JEN na dluh a nemaji ho jak splacet. Rozjely valky za ucelem rabovani zemi, ale stale je to malo, potrebovaly dostat Rusko. Putin jim ZATIM plan zastavil, nebot odolal vsem provokacim. Ale problem pretrvava a je tedy treba donutit Rusko k valce oklikou, pres ostatni( sankce jsou taktez aktem valky).

    Evropa celi genocide a totalnimu vyrabovani, coz se deje I pres euro. V Evrope je spousta podplacenych politiku, kteri nemohou couvnout a poslouchaji prikazy, takze lidem jenom hraji komedie, nic vic. To se tyka I Zemana, zbytecne lide veri jeho kecum a nadejim, ze on nas zachrani. Ne. Je to cisty sluha EU I NATO.

    Porad ale je vrchnim velitelem ozbrojenych sil a zodpovedny za bezpecnost zeme. Tudiz existuje jenom jedna variant zachrany, a to je presne totez, co udelal Assad. Jde o to, jak ho k tomu donutit. Spolecne se Slovenskem by to bylo nejlepsi, ale tam uz rozjizdeji prevrat.

    Rusko pomuze, ale potrebuje k tomu zadost od legitimni vlady. USA by tak byly odstaveny, na to jit do otevreneho stretu kvuli nasim zemickam nemaji v zadnem smeru a predevsim by to nevyhraly, coz moc dobre vedi.

    Valce se zabranit neda, protoze dlouhodoby rabung ze strany USA nelze zastavit. Ale muzeme pomoci Rusku I sobe soucasne, pokud tuto posledni sanci nepropasneme.

    Rusko prodava s 400 Turecku, co Vam to signalizuje? A USA chteji rozmistit protiraketovou obranu na uzemi Slovenska. Izrael se chysta napadnout Syrii, spolecne s USA a do boje ma byt takto vtazeno Rusko a Iran.

    Privandrovalci odtahnou, kdyz nedostanou penize. Tady je tlak lidi nutny nejvice.

  • proud napsal:

   Kdo je to "MY"? Par lidi ze kterejch jen dalsich vzacnejch par nejsou ovce? To si nejdriv uvedom.S ovcema toho moc nenadelas,asi jako se psem trhacem co ho posles s prikazem trhej,ale to je taky vsechno,i jemu je putna na koho jsi ho poslal,zalezi mu jen na tom,zes poslal a splni prikaz,jestli dotrha spatnyho cloveka,nebo dobryho uz ho nezajima.A promin,presne takovy "trhaci" jste zatim vy,cpete se do prdele vlade a policii,takze az vas posle,tak co????

   • Domobranec napsal:

    Víš Proude, já se vždy snažil v praxi naplnit ono známé čínské přísloví "Lepší než proklínat tmu, je zapálit svíčku". Tak já a několik dalších bláznů se snažíme zapalovat ty svíčky, a věř, že se skutečně jako ovce necítíme a ani se jako ovce nechováme. A fakt se nikomu do žádné prdele necpeme, to si nás trapně pleteš s panem Jakubem Jandou a jeho Evropskými hovnotami,....

    • proud napsal:

     Tusil jsem ze to vezmes jak to vezmes,neni to o domobrancich jako lidech obecne,je to o "sefech" domobrancu,vlade a systemu.Soude podle oficialnich vyhlaseni domobraneckejch vedeni.Cinsky prislovi je pekny,paklize tu svicku nezapalis v sude se strelnym prachem,to bych byl radeji potme,nez u nej stat.:-)

     • Vladislav po přestávce napsal:

      No, myslím, že tímto ses už definitivně odkopal...:-(

      • Voda napsal:

       Tak jest.

       Jen pro zajimavost, vcera jsme tady nekde mluvili o Aeronetu, jak admin tam prohlasoval, ze prestehovali svuj office do USA ( NY, k Trumpovi) kvuli ochrane diskutujicich.

       Tady jeden "ochraneny" pise:

       Admine , prosím o info jak je zabezpečen server Aeronetu . Píšu do éteru aby mohli ostatní posoudit.
       Včera jsem měl příspěvek hrr na ně atd . Dnes jsem měl návštěvu Bis pro nedovolené ozbrojování, nelegální držení zbraní, rád jsem jim ukázal sudlici , dva cepy a tři kosy . Mimo to byli v doprovodu PČR které znám a oni mě , byla to trochu taškařice . Jde mi o to jak mě identifikovali , máte děravý server že Vám tam čumí kde kdo nebo jak to je ? Děkuji Jarek

       ...

     • proud napsal:

      Odkopany jste vy,hosi,ja nerikam nic spatnyho,nenavadim k vrazdeni ani ozbrojenejm povstani,dovolavam se jen rozumu a mam daleko k velikasstvi v 10 milionovym narode ve kterym si nato s amikama jezdej jak se jim zlibi,jeste pod ochranu -cajtu.Doslo mi tedy velice rychle a bez velkejch potizi,ze jestli si lidi chteji vladnout a zit,pak nema smysl liz pod nuz s prakem proti kulometu,ale dostat rozum a pouzit nejbezpecnejsi zpusob jakej existuje: Organizovanou,obcanskou neposlusnost k prosazeni svejch zajmu na kterejch se ale musi vetsina sjednotit a domluvit s tim,ze si musi urcit budoucnost,jakou chce.A k tomu je potreba obcanu a ne ovcanu. To je cely,jestli je to odkopani se,tak prosim,jen jsem to nikdy neskrejval a pisu to vzdycky verejne stejne jako to verejne i rikam nahlas. ;-).Nehodlam opakovat historicky chyby,paklize k nim kdy doslo,tedy vybijeni kohokoliv bez ladu a skladu jen pro jeho puvod nebo presvedceni,ale hodlam trestat viniky velezrady,zrady,kriminalniky a podobny zivly,tedy zadnej kamen a chleba.Ale k vybijeni me nikdy nikdo nedostane,protyoze tim udela kriminalnika jen sam ze sebe a tedy po nem jako po kriminalnikovi pujdu.

      • proud napsal:

       Nesdilim tedy vasi nenavist k zidum,nebo muslimum a nikdy jsem nesdilel,nenavist je vzdycky ukazatel slabosti a strachu,lability.Jak jsem psal,nedelim lidi podle toho kym jsou,ale podle toho jaky jsou! Tim pro me diskuse s vama,nasilnikama,fasistama a nackama vadne,jak se zase a opet ukazalo,vlastenectvi je o necem jinym a za Slovanstvi se neschovava,nema to zapotrebi,je s nim zajedno.

       • Voda napsal:

        Clovece, ty ses nam nejak rozjel s tim nalepkovanim, co to, co to.

        Ja vubec nemam pocit nenavisti, to je o nicem. Nenavist, stejne jako strach, je paralyzujici vec.

        Muzes nenavidet zdrogovane lidi? Dava ti to smysl, mne ne.

        • proud napsal:

         Prima,tak pak davej lepsi pozor na to co pises a na to cemu prizvukujes.........

  • HVzV napsal:

   PANE DOMOBRANČE VÁŠ WEB PODEPSALE RADA.KDO TO JE?

   v kontaktech chybi tel.čislo u webu jsme nenašli otevřenou diskuzní rubriku.

   A UŽ PROSAZUJETE NP Nr.8.KDE SE PÍŠE,ŽE NEJLEPŠI BUDE UDĚLAT NATO PRO ČR NEPOTŘEBNÝM?

   Rádi bychom spolupracovali,ale chybi tak řikajíc informačni základna a otevřená diskuzni rubrika a tak neni o vás skoronic známo.

   • HVzV napsal:

    Pane Domobrace,upozornujeme vás,že občanům voličům je zapovězeno cokoli udělat ve svůj prospěch A TEDY I POMÁHAT VÁM!

    Vadnou ÚSTAVOU si totiž jakási skupina lidi usmyslila,že se pro sebe zmocní ČR a dala si tam prý,že bude přitom všechny občany zastupovat.

    MUSIME SE TEDY ZAČIT NEJPRVE PTÁT KDO VLASTNĚ JIM K TOMU DAL JAKÉKOLI PRÁVO!

    Nejlépe je to vidět tím,jakprosazuji ,že budou zastupovat pouze zájmy stran a hnuti tedy menšiny a už skoro třicet let tato neschopná menšina nedokáže udělat ani jediný použitelný zákon oobecném referendu.

    Tak se prý dokazuje,že budou domorodci BRZY jen roboty,kteři se musi změnit v otroky korporátních oligarchických finančních kruhů,kterí je drti nizkými platy,brzy i cenzurou a tak DE FAKTO i shrbenými hřbety!

    Doporučujeme tedy,aby se i domobranci starali o NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ a jeho uskutečnování:
    Problém Zákona o referendu má v něm čislo NP Nr.3.

 8. Vladislav po přestávce napsal:

  Pár faktů o tom, jakým mechanismem židé přebírali moc, neboli chyby, kterých se dopustila před-židokřesťanská společnost a už by se pokud možno neměly opakovat.

  Vyděděnci (rusky izgojové) v tradiční společnosti tvořili cca 2-8% populace. Protože šlo o lidi stejné krve a původu, různé nezdárné syny apod., nebyli likvidovaní, ale vyhánění. Skončili pak většinou někde v lesích, kde se živili lupem. Často zemřeli hladem nebo mrazem. Společnost byla natolik silná, že pro ni jejich existence neznamenala nebezpečí, přestože šlo často o schopné, zdravé, inteligentní, vojensky zdatné muže.

  Pak se objevili židé. Už tehdy to byli nebozí pronásledovaní chudáčci, kteří prosili o přístřeší a nějakou tu střechu nad hlavou. To jim nebylo odepřeno, ale pouze dočasně a nic víc nedostali. Společnost stála na silných základech, židé nerozuměli struktuře jejího fungování a naši lidé byli natolik nezkažení, že je neoslovovala lákadla ani léčky, na které měli být později chycení.

  Židé ovšem zjistili brzy existenci našich "izgojů" a navázali s nimi čilé kontakty. Izgojové byli židům svou znalostí evropských reálií velice užiteční, navíc je živila zhrzenost z vyhnání, touha po pomstě a většinou i z důvodu chybějících morálních zábran neovladatelné ambice vládnout či mít se dobře za jakoukoliv cenu.

  Židé jim dodali své znalosti, seznámili je se svými kontakty, slíbili jim pomstu, moc a vládu, a izgojové jim na oplátku pomohli proniknout do našeho prostředí. Vydělali oba - izgojové už nebyli tlupa otrhanců z lesů, ale dobře organizovaná vojenská síla, židé už nebyli cizinci bez kontaktů, ale zkušení manipulátoři mající "své lidi".

  Proto mohli moc uchopit Václavové v Čechách nebo Vladimíři v Rusku, lidé, kteří sice neměli žádnou podporu mezi našimi lidmi, ale zato měli silné spojence "venku" a dobře organizované, zkušené vojáky složené z bývalých vyhnanců, kteří rychle pochopili, odkud vítr fouká, nechali se rychle pokřtít a po přepsání dějin následujícím po genocidě odpůrců se stali "svatými" či dokonce symboly své země!

  Co je podstatné? To, že vyhnání nikoho ničemu nikdy nepomůže, protože žid se vždy objeví znovu, pokud vycítí příležitost, a ještě bude obtěžovat historkami o tom, jak byl nespravedlivě pronásledovaný. Vždy najde své spojence mezi těmi našimi lidmi, v nichž vycítí parazitické či mocychtivé sklony a tudíž užitečnost. Mezi našimi lidmi vždy bude určité % odpadlíků a žid těžko kdy změní svou genetikou danou povahu.

  Navíc nikdo, žádná země, nebude dobrovolně přijímat zločince. Evropa se brání muslimským migrantům, a to nejen těm kriminálním, ale i skutečným uprchlíkům, protože se jedná o přirozený obranný instinkt, uzavření se před neznámým a tudíž potenciálně problematickým etnikem. Žádná zdravá společnost se nebude chovat jinak, a pokud někoho odlifrujeme do společnosti už s jinými hodnotami a ona by ho i přijala, najde tam takový jedinec pouze sobě podobné a těžko se vzdá myšlenky na návrat, pokud mu to bude přinášet jakýkoliv hmotný prospěch.

  Žádné násilí to nevyřeší, protože když pomineme kriminizovatelnost takového jednání, nebude to nic jiného než vylévání vaničky i s dítětem. Vyhnání nikoho rovněž není z tohoto důvodu řešení, protože parazité jsou zvyklí na tento stav a dokonce ho potřebují, protože "vyhánění" je pro ně v podstatě cesta k hledání nového hostitelského organismu, tedy příležitost, šance, na kterou čekají, kterou doslova potřebují.

  Infekce tady už zkrátka je a jedinou možností pro nás je přestat vytvářet podmínky k tomu, aby prosperovala a tím nás ničila (ale samozřejmě ne úplně, protože to by zahynula taky). Je třeba vytvářet struktury, které budou fungovat lépe než ty stávající, vytvořené z nemalé části "jimi" a pracující pro "ně". Žít z nás musí pro ně přestat být výhodné, my musíme přestat být pro ně zajímaví, jiná cesta pravděpodobně není.

  • Voda napsal:

   To sedi, Vladislave. Jen to domyslim dal:

   Ja vidim, ze uz jsme prestali byt pro ne zajimavi, neb vladnou nasimi prostredky k zivotu. A viditelne jedou nasi likvidaci ve velkem. Nepomuze nam pracovitost, schopnost vydelat si, kdyz nas uplne odriznou od penez, pudu vlastni a je schopno se na ni uzivit jen malo lidi, a ti budou zlikvidovani vyhladovelym zbytkem.

   At to prevracim v hlave jak chci, nevidim jinou variantu nez boj a protoze ho nemame jak vyhrat, zbyva nam posledni sance se pridat k Rusku. Jen tak mame sanci na preziti, ikdyz valka nas oslabi, ale vsichni nezahynou.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ano, naprostý souhlas.
    A šance je skutečně jediná - přidat se k Rusku.
    Ostatně - proč tomu říkat přidávání? Přidat se může Angličan nebo Francouz, my se přidávat nemusíme, my se budeme vracet k našim!
    Jsme jeden slovanský národ. Křesťanské konstrukty "národa" vzniklé po našem zotročení odmítám.
    Kdysi jsme se rozešli každý svou cestou, ale tím naše rodina nezanikla.
    Teď se zase vrátíme.
    A ono to nastane, dokonce samovolně, tím si jsem jistý.

    • Petr C napsal:

     Pridat se k Rusku? Vzdyt tam vladnou zide ve velkem. Myslim ze nema cenu se k nekomu pridavat. Proste svuj boj si musime vybojovat sami. A je jedno jestli jestli ziji v Americe, nebo vy v Evrope. Pokud parazita nedostanete pod kontrolu celosvetove, nikdy nebude pokoj.
     Je fakt ze Putin se v Rusku snazi, jenze zidovstvu boj nevyhlasi. Ekonomiku tam ve vetsine ovladaji zide. S tema se potkavam tu v Thajsku, kde take skupuji co se da. Nezapomente ze Rusove jsou pod velkym zidovskym vlivem minimalne poslednich sto roku. A to nepocitam roky pred tim kdy zide organizovali vselijaky odboj. Podivejte jak na to doplatil Stalin.

     • Voda napsal:

      Petre C: jo, obrovskym tempem to vzali po rozpadu SSSR a hned tak rychle je zbavit majetku nejde, ale pomalu to probiha.

      Co je hlavniho, armada je silna, a tou nevladnou, jiste jste zaregistroval, ze tam delal Putin cistku. A hlavne, jestlize prodava S-ctyrstovky Turecku, to znamena, ze ma daleko lepsi esa v rukavu. Je to logicke, ze cim vice casu ziska, tim lip bude pripraven.

      • Petr C napsal:

       Mi se spis jedna o to nespolehat na nikoho. Zaden princ Bajaja neprijde. Kazdy by si mnel uvedomit hlavni zdroje parazitu a v mezich svych moznosti je omezovat. Jen se podivejte kolik lidi utraci zbytecne na ruzne TV programy, noviny,ruzne umele vyhnane sporty, misto zahradky delaji betonove plochy. Je toho spousta cim lide krmi ty parazity. Jen to koho voli. A to neni problem jen Evropy. Pokud lide nevemou zodpovednost za svoje zivoty a za zivoty dalsich generaci do svych rukou, muzeme zidy likvidovat na kazdem kroku a niceho nedosahnem.
       Pisete o armade, jenze nevim kdo ovlada Rusky zbrojni zbrojni prumysl.

       • proud napsal:

        Reci o armade miluju nejvic.Vojenska pruprava obyvatel veskera zadna,par tisic profesionalnich zoldaku,ale chteli by povstavat,momentalne nevidim jeste krome Slovenska nikde ve svete lehci korist nez nas! Ale vypravej to "revolucionarum",kdyz si ani nemuzes bejt jistej jestli jsou tak prasteny,nebo zaplaceny........

       • Voda napsal:

        Jo, to je velice dulezite, aby si ohlidali technologie a zabranili tomu, aby je nekdo vynesl. Ale zase na druhou stranu se smeji, jak doposud v USA neumej vyrobit ani letecke motory. A neumej to ani Cinane. Vzpominate, jak Lavrov rekl, ze az toho bude moc, tak jim odriznou spolupraci a pak si mohou do vesmiru skakat z trampoliny?

        Osobne si myslim, ze Rusko se soustreduje na kybernetiku a ze v pocitacovych sachach se vyznaj vic nez si kdo umi predstavit.

        Jak se lidove rika, muzes mit super nuz, ale ja vim, jak ti ho shodit do kalhot :-).

        Ona I ta domnenka, ze Rusko zmanipulovalo presidentske volby v USA bude mit nekde tady puvod, ze se nekdo dozvedel o jejich schopnostech, a tak pustil do eteru takovou kravinu, aniz by premyslel, ze Rusku je uplne jedno, kdo je v USA presidentem, neb strucne receno, IQ tykve mela Clintka uslintana stejne jako ma I Trump. Ten ma ted problem ve vlastni rodine kvuli investicim Ivanky a jejiho manzela v Palestine, potazmo na BV a pujdou jim do riti, to je jiste.

        Ja s Vami souhlasim, ze na zadneho prince se spolehat nejde, ale take vim, ze uz ted je situace vazna vzhledem k tomu, co uz k nam nalezlo ( nikde se o tom nepise, ale je to tak) a v letos jich prileze podstatne vic, a s tim nemame sanci si poradit, ani kdyby domobrancu byl million. Zidi si kryjou zada a navic maji uz napojeni na cikany.
        Tuhle informaci mam take overenou.

        Mimochodem, bylo jasne, ze protezovani cikanu uz od zmeny rezimu ma nejaky duvod.

        Jsme v pasti a uz ted jsou proti nam v presile.

        • proud napsal:

         Do vesmiru,hmmmm,tak mozna k vesmiru :-).Za Allenovy pasy by uz totiz dolitla jen mrtvola a ty jsou za rohem,ale nekdo kdo o nich nema ani paru na vejlety "do vesmiru",klidne skoci.

    • Voda napsal:

     Taky si myslim, ze to musi tak dopadnout a ze tam lide budou utikat, jen co zacnou padat prvni urezane hlavy u nas.

 9. proud napsal:

  O tom ze pryc z EU a z NATO zadna,to by melo bejt hned to prvni.Ale zdravej rozum,spravne pouzitej taky neni k zahozeni.Je potreba si uvedomit kdo jsme a v jakym jsme stavu a podle toho se rozhodnout co dal a poucit se z chyb minulejch kam az pamet saha.Osobne to vidim tak,ze momentalni situace kolonie je takova,ze bud poslapeme k reznikovi dobrovolne,nebo k nemu budeme dotazeny.Je nas jen par,co si budeme namlouvat o 10 milionovym "hovne".Navic jsme si presne podle planu znepratelili koho se jen dalo.Takova je situace.Sami neprojdeme a pro me pada v uvahu jen jedinej garant,Rusko!

  • Voda napsal:

   No vida, proude. Uplne ve stejny cas jsme napsali stejnou myslenku.

   Jenze jak chces donutit Zemana k pozadani Ruska o pomoc? Uz jsme Rusku ublizili dost, ale stale to jde napravit.

   Kdyby to byl vlastenec, tak to udela, I za cenu zivota . Jenze on je vlastenec k zidum, nikoliv k nam.

   • proud napsal:

    Jedno porad nechapu,proc do toho tahas Zemana,vladu a podobne,kdyz jde o kazdyho jednoho z nas a tedy k tomu ma kazdej co rict? Mas snad za to,ze jsem se nekdy,kdykoliv posral z vlady,presidenta,nebo jen sefa v praci? Slo o me a byl jsem to ja kdo rozhodoval a bojoval s kazdym kdo me chtel presvedcit o necem svym co se tejkalo me a moji rodiny.Ses kurva ovce ze poukazujes na svyho pasaka?!!!! Stejne je to s nejakym valcenim a stejne s nenavisti ke komukoliv! Nez cokoliv udelam,ptam se sam sebe kdo z toho bude mit nejvetsi uzitek a jakej!

    • Voda napsal:

     Proc do toho taham Zemana a vladu? No to je mi otazka!

     Nechci nic vic ale ani nic min nez to, aby si plnili povinnosti vuci narodu, za ktere jsou kralovsky placeni a jeste si nakradou, a postarali se o bezpecnost zeme, smarja panno, ty nevidis, ze jsme vedeni na jatka!

     A ty tady porad camras o nejake vychove, a kazdy sam. Kazdy sam ve valce udela hovno, a ta bezi a nabira na silenych obratkach, a nejde o bojiste, o kterych vis, a mas jakous takous sanci se pripravit,ale o zakernou vyvrazdovacku lidi privandrovalci!

     Uz jsi zapomnel, jak Zeman lhal o tom, ze k nam privandrovalci nechteji, neb jsou u nas male davky??? Je to lumparna takto lidi ohlupovat, ale aspon vidis, ze v tom jede s nimi!

     Tady mluvis o potrestani vlastizradcu, a najednou ji nechces videt, kdyz jde o tu nejhorsi z nejhorsich? Nejde o nejakou ztratu majetku, ci uzemi, ale o ztratu nasich zivotu a hlavne nasich potomku, dokazes se jim divat do oci?

     • proud napsal:

      Mas pravdu,nechci je videt,chci videt narod jak bere svuj osud do vlastnich rukou a nenechava ho na pasacich! Na vlastizradce mam dost casu potom.

      • Voda napsal:

       Ty se mi snad zdas...jak chces, aby narod vzal osud do svych rukou, aniz by se NEJPRVE zbavil techto vlastizradcu? Snad mne nechces presvedcovat, ze oni odejdou dobrovolne. Tak naivni nejsi.

       • Petr C napsal:

        Vodo, vemte v uvahu soucastny stav Ceske republiky. Je zavisla skoro na vsem. Pokud by jste se bez pripravy snazili zbavovat zidu jak by jste dopadli? V preorientovani na Rusko k Vam pro zmnenu nalezou rusti zide. Prvni si treba zajistit jakz takz sobestacnost. A opet spolehat na nejakeho souseda? Vzdyt vsichni sousede vzdy Cesko-Moravsko zradili.
        Dalsi vec je ta ze zide vsechny pogromy prezili a navic ted vydiraji svet. Prvni je treba omezit jejich vliv. A to se nejakyma hadkama mezi Slovany nestane. Prozatim vidim spoustu rozhadanych lidi a vysmateho zida.

        • Voda napsal:

         Dyt jo, Petre. Kdo organizuje nasi genocidu? No prece zidi, a tu by zadni nalezli zidi z Ruska neprovozovali, neb ani tam si nemohou dovolit ovlivnit vladu k tomu, aby Rusko prijimalo ty privandrovalce.

         Zastavit genocidu je prvni vec.

         A rozjet tu sobestacnost style Ruska, rozdavanim pudy zajemcum. Bez mrknuti oka nemam problem zida Babise o nakradenou pudu pripravit :-).

         Co se tyka hlavniho bodu, tak je to ochrana od Ruska, jako o ni pozadal Assad. Tam to bylo ale komplikovane tim, ze ti zmrdi tam byli uz nalezli a muselo Rusko zasahovat. Tam je o co bojovat, u nas neni zadne bohatstvi, USA by do toho nesly a Rusko potrebuje urychlene cim dal vice spojencu, jedine takto se da valka zablokovat.

         USA valcit neumi, vzdy neco rozjedou a pak nastrci druhe. Ani strategii nemaji.

         Zidi prece meli temer ovladnute Nemecko, a pak se nestacili divit, kdyz byli Hitlerem ze dne na den vyhozeni z mist, kde se cokoliv rozhodovalo, vcetne doktorskych a bankovnich. Nebyl to prece Hitler, kdo rozpoutal valku zida proti zidovi, to oni sami, tak jak to vidime i dnes.A slo o majetky, zid udaval zida, to s tim plosnym vyhlazovanim zidu jenom pro jejich zidovstvi je pohadka. Valka je vzdycky o majetek a ne o nejakou rasu. I Vsechno ostatni je maskovaci omacka.

        • proud napsal:

         Tu chybu s rozdavanim pudy bych neopakoval,zem patri statu a narodu,vsem! Stejne jako chyby s privatizaci vseho ostatniho,stat,tedy narod ma drzet v rukach vsechny esa,vsechny trumfy,vsechnu ekonomiku!!! Nikdy neudelas sobestacnyho nic privatizovanyho,proste proto,ze te nenechaj i kdybys mel umysly sebealabastrovejsi!

        • proud napsal:

         A kdyz mas drzet v rukach vsechno,pak i banky,svoji menu,svoje penize,o statnich institucich ani nemluve.

        • Petr C napsal:

         Ano Rusko potrebuje spojence. Jenze za prve - jak chcete prinutit vladu k tomu kroku. Pri prvnim naznaku Vas zapad zpacifikuje.
         Za druhe - co chcete nabidnout Rusku za jeho pomoc? Ono Rusko ma svych problemu dost. Syrii nepomahaji z dobre vule, ale pro vlastni ochranu. Navic tam nechaji zidy delat co chteji.
         To ze Rusko muslimaky nebere. Nevim jaka tam je situace ohledne toho. Ovsem jsem si jisty ze zidi z Ruska vi ze by mohli prijit o vse, pokud by se vlady ujala nejaka klika vedena zidama z USA. Oni ti zidi se nastesti take zerou mezi sebou, takze sem tam vyplave nejaka spina na povrch. Nedavno se tu na Samui vrazdili izraelsti zidi mezi sebou.
         To ze nyni probiha genocida proti bilemu cloveku je bezesporu. Ovsem nejvetsi chudaky ze sebe delaji opet zidi.
         Co se tyce druhe svetove, myslim ze hlavne by by se mela zodpovedet otazka v jakych sluzbach vlastne byl Hitler.

        • proud napsal:

         Ta je zodpovezena,byl ve sluzbach sionu.O zidech a druhy svetovy se vi ze koncili v lagrech,ale uz se nemluvi o tom ze pred valkou je posilal do Izraele i s jejich majetkem aniz by jim zkrivil vlas na hlave,zadarmo.Kdo nechtel,mel potom smulu.

 10. Martin Rubáš napsal:

  Je to opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker a jemu podobní se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout.

  http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat

  • Voda napsal:

   Ano, az to dojebe do neudrzitelneho stadia, tak sam se zdekuje, aby si zahranil krk.

   V soucasne dobe obhajuje Brusel prison rodinnych prislusniku privandrovalcu s tim, ze chudinkove z nestesti z odlouceni drzi hladovku!

   Tisice lidi umira v Evrope na ulici, umrzne, hladovi a tem pomoc neni mozna, protoze privandrovalci jsou prednejsi!

   Jak rikal Jirka na Vaclavaku, duchodci si delaji carky na litru mleka, kolik si mohou upit denne a cely zivot platili pojisteni, a ted se budou divat na to, jak jejich vrahounum se vyplalci trojnasobek vyse jejich duchodu?

   A co deti? Mladi nemaji penize, aby si mohli dovolit zalozit rodinu, protoze chlap to sam neutahne, kdyz zenska zustane doma s detmi.

   • proud napsal:

    "Tisice lidi umira v Evrope na ulici, umrzne, hladovi a tem pomoc neni mozna, protoze privandrovalci jsou prednejsi!"..........anebo picu! Je to proto,ze jim nepomuzeme,cekame az to udela nekdo za nas,az to dovoli,zaridi, a nechavame to na nem,jako poslusny stado.

    • proud napsal:

     A hlavne "zaplati" z nasich penez,jak je to mozny? Proc si sami nerozhodujeme za co se nase penize utratej?.............

    • Voda napsal:

     Heled, nehraj to. Moc dobre vis, kam mirim. Od nas vybrane dane by stacily na tisice bytu, jenze ony jdou na nakup zbrani a na podporu cizich valek, vcetne vrazdeni nasich bratru. A kdo je za to zodpovedny?

     Tak my si playtime vladu a jeste za ne budeme plnit jejich povinnosti?

     Uz chapu, jak to myslis s tim preferovanim tmy. A proc te tak popuzuje, ze poukazuji na vladu a Zemana.
     Vzpominas, jak obhajoval stovku za den v nemocnici, ze kvuli tomu nikdo o zebracke holi nepujde?
     Vzdyt prece tu nejvice potrebuji takovi bezdomovci, mrzaci a duchodci, a ze na to nemaji, to ho nezajima. Tak se nedivim, ze pak podepise kazde svinstvo proti nam.

     • proud napsal:

      Zajimave si vykladas co pisu :-).Predne,popuzuje me existence takovyhle vlady jako takovy,k nicemu,nepotrebna.A prooze vim ze za kratkej cas by se takovou stala i kterakoliv jina,jsem pro jeji zruseni jako takovy.Proc by si narod nemohl s trochou vlastni odborny pomoci vladnout sam? Takovou odpoved nedostanu,nebo jen zblebty,protoze samozrejme ze si muze vladnout sam!!! Takze me do nejakejch drbu o vlade a prezidentovi netahej ;-)

      • Voda napsal:

       Ja nerikam, ze by si narod nemohl vladnout sam, ale neuhybam pred otazkou nutnosti resit stavajici situaci , narozdil od tebe.

       To jako vychovas lidi k tomu, ze reknou vlade, ze uz ji nechteji a ona sama odejde? Moc je jako droga, to nevis? Odezenes vepre od plneho koryta a jeste za situace, ze je u toho skrabkan za usima jen slovem?

       Vzdyt vidis, jak se perou mezi sebou o vyssi post.

       Tak sni dal...

       • proud napsal:

        Nesnim,jen vidim dal nez ty. To vsechno je jen nasledek toho ze je nechavame,respektujeme je i policii,urady.Co si myslis ze se stane kdyz se na ne vyflakneme,proste jenom to,budeme je ignorovat,no hadej.Odnikud je vyhanet nemusis,pujdou sami ;-)

        • Voda napsal:

         No to je bomba, valim se smichy. Ignorovat, rikas? Pujdou sami?

        • proud napsal:

         Jen se valej...........kdybys radeji myslel,prisel bys na to taky.

     • proud napsal:

      A to je duvod proc pisu ze vlada za pomoc bezdomovcum nemuze,protoze dopustila jejich vznik,tak jako my vsichni,coz jen dokazuje jak zbytecna je,mimo jine! A taky to ukazuje jak nas jeji existence kazi,zapominame na vlastni svedomi a vlastni zodpovednost ke druhejm! Protoze za vsechno prece muze vlada.

     • proud napsal:

      Jsme to my kdo ji nechava delat si co chce!!!

      • Voda napsal:

       Vim, proude. Jak si predstavujes se ji zbavit, muj nazor uz znas.

       • proud napsal:

        jiste,vrazdit,vytloukat klin klinem.............to budes muset sam.....

        • Voda napsal:

         Nebud srab a odpovez na otazku. A nemluv za mne, ja rikam donutit vladu ci presidenta, takze zavrazdene jaksi uz nejde k nicemu tlacit, ze ano.

         Existuji ultimata, a pokud znas Ustavu a mas zdravy rozum, tak vis, ze v ohrozeni zivota mas pravo se branit jakymkoliv zpusobem a zakon jde stranou uplne.

         Se vsim je spojen risk, ale ten mi nevadi, protoze a radeji zemru v akci, ktera muze prinest nejaky obrat k zachrane nez se nechat v noci zakerne podrezat nejakym zdrogovanym dobytkem z Afriky. A jestli mas manzelku, tak ti ji treba pred ocima znasilni a rozparaji.

         Jestli o tom nevis, tak ve Francii 12 procent, ve Svedsku 15 procent zen znasilnenych privandrovalci. Ja se poucit umim, tak bys to mel dokazat I ty, ne? Nebo si stale myslis, ze co delaji jinde u nas nebudou a budes je moci vychovavat?

   • houbeer napsal:

    no tak treba v urcitych slusnych muslimskych zemich,ci mezi slusnymi muslimy,je ostuda spolecenstvi-vesnice,ctvrti,mesta,...nechat nejakeho hladoveho a bez moznosti pristresku.necekaji na nejakou neziskovku ci urad,ktery by je nakrmil,pripadne jim pomohl,nabidne ,,praci,, ci dobrou radu.....

    a vodo,je blbost,ze chlap neuzivi rodinu bez prijmu zeny! je to o nenazranoisti lidi(dobytka)

    • Petr C napsal:

     Houbeer, ktera muslimska zeme je slusna?

     • Voda napsal:

      Petre, nahore nejde editovat k tomu, co jste napsal, tak to zkopiruji sem:

      Ano Rusko potrebuje spojence. Jenze za prve – jak chcete prinutit vladu k tomu kroku. Pri prvnim naznaku Vas zapad zpacifikuje.
      Za druhe – co chcete nabidnout Rusku za jeho pomoc? Ono Rusko ma svych problemu dost. Syrii nepomahaji z dobre vule, ale pro vlastni ochranu. Navic tam nechaji zidy delat co chteji.
      To ze Rusko muslimaky nebere. Nevim jaka tam je situace ohledne toho. Ovsem jsem si jisty ze zidi z Ruska vi ze by mohli prijit o vse, pokud by se vlady ujala nejaka klika vedena zidama z USA. Oni ti zidi se nastesti take zerou mezi sebou, takze sem tam vyplave nejaka spina na povrch. Nedavno se tu na Samui vrazdili izraelsti zidi mezi sebou.
      To ze nyni probiha genocida proti bilemu cloveku je bezesporu. Ovsem nejvetsi chudaky ze sebe delaji opet zidi.
      Co se tyce druhe svetove, myslim ze hlavne by by se mela zodpovedet otazka v jakych sluzbach vlastne byl Hitler.

      Otazka prvni - jak prinutit vladu? Staci presidenta, a kazdy je nejak zranitelny. USA by na to nereagovaly, nebot I problem s Ukrajinou uz nechteji resit.

      Otazka druha, co nabidnout Rusku? Odpovidate si sam nasledujicimi vetami o Syrii. Ano, jde o bezpecnost Ruska, proto se v Syrii angazuje a bude se angazovat kdekoli. Proc to rikam? Rusko ma zajem o globalizaci sveta z hlediska bezpecnosti. Vy to necitite? Potrebuje spojence a pripomenu vetu Putina: pomuzeme kazdemu, kdo si o to posada. To vysokou vypovidajici hodnotu , nemyslite? Dale rikate, ze v Syrii Rusko nechava delat zidy, co chteji. Jenze otazka zni, z jakeho duvodu. A tim je to, ze ani vlastni dosavadni obeti nejsou dostatecnym duvodem k tomu, aby Rusko pristoupilo na esklaci do horke valky, a dela dobre.

      Rusko skutecne nebere privandrovalce, protoze dobre vi, ze to zadni muslimove nejsou, ale zakernici. Podplaceni I za to, ze se za muslimy vydavaji. Docela komickym zpusobem se zbavuji tech, co to zkousi. Pres sever :-).

      A naprosto nejpodstatnejsim problemem zidu je, ze se zerou mezi sebou, a to je vyhodou pro nas. A Rusko s tim kalkuluje, zkusenosti na to ma vic nez dost, viz 2.svetova, kterou zminujete.

      A Hitler? To byl prece zidy najaty a placeny POLOZID.
      Presneji levobocek. Ale on ocural obe skupiny zidu. I tu, ktera ho platila, I tu, proti ktere mel bojovat. Proto ho nakonec sejmuli a museli se dohodnout se silnejsim Ruskem.

      Dnesni situace neni o nic jina.

      • Petr C napsal:

       Vodo mam dojem ze president tak muze Rusko pozadat o alpu na namazani nohou. Ale co se tyce bezpecnosti, mam dojem ze by ho zkartovali behem chvile. Navic to je sionista. A zase jsme u hry na dobreho a spatneho policajta. Bohuzel lidi si zvykli volit to mensi zlo. U nas v Canade to je jeste horsi. Zvolena byla bezpohlavni kreatura. Vas omyl je v tom ze USA by na to reagovaly tvrde. Jiz ted se vam pletou do vnitrnich zalezitosti. Nesrovnavat s Ukrainou ta je urcena je jako "pain in the ass "pro Rusy. Prominte ale nevim jak to dat do cestiny ve stejnem slova smyslu.
       To ze Rusove maji zajem o svou bezpecnost v tom souhlasim. Jenze opet by byli Cesi predhozeni a prvni obet. Navic by zalezelo na tom jak se zachovaji vychodni sousede a od tech nikdy nic dobreho neprislo. Kdy mohli vpadli do zad. Plus Cesi jsou clenove NATA a jak sam pisete Rusove nechteji pristoupit na eskalaci valky. Myslim o bodu zadani o pomoc Ruska se bavime zbytecne. K nicemu takovemu v nejblizsich letech nedojde.
       Ja so myslim ze jedine co ted muzeme realne delat je zacit zidy odstavovat od lizu tim ze maximalne omezime vydaje do zidovskych podniku. A budeme spis podporovat nejblizsi okoli. Nachazet vlastni kandidaty a ty kontrolovat. Hlavne si uvedomit ze nase sila je v jednote. Pokud budeme rozhadani nedosahneme niceho a jen to bude horsi. Ja sice vzdalene dejiny neovladam tak dobre jak nekteri tady, ale mam dojem ze Slovane doplatili na svou rozhadanost. A dejiny bychom meli znat proto abychom se poucili z chyb a ty neopakovali.

    • Voda napsal:

     ja mluvim o privandrovalcich do Evropy. Jezdis do Nemecka nebo okolnich zemi, a vidis, jak se tam muslimove chovaji?V ktere casti CR zijes, ze tam chlap uzivi rodinu?

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Chlap s průměrným příjmem, tedy 30 tisíc hrubého, rodinu neuživí.
     Respektive uživí, to nejnutnější jí určitě poskytne, rodina hlady neumře, ale pokud jeho žena přinese navíc do rodiny už jen 10 čistého jakožto uklizečka, bude to obrovská změna.
     Osobně neznám nikoho, kde by chlap měl méně než 60 čistého a jeho žena byla dobrovolně v domácnosti.
     To jsou všichni tak rozežraní?
     Nejsou, pouze Systém takto nastavil "rodinnou" politiku.
     Pod typickou lživou žido-vlajkou (zrovnoprávnění žen jejich existenčně nutným posláním do práce) se skrývá jeden z mnoha útoků na tradiční rodinu.
     Platy jsou takové (i třeba v Německu), aby rodina viděla jako celkově výhodnější stav, kdy jdou do práce oba.
     Samozřejmě, žena, která se věnuje kariéře, má totiž méně dětí a má je později. Nemluvě o tom, že nejedna, když se pak v 37 slavnostně rozhodne praštit s kariérou v nějaké slabomyslné reklamce, aby se poprvé stala matkou, zjistí, že to už není možné nebo vhodné z důvodu vysokého rizika vrozených vad plodu.
     A aby se to pojistilo, jsou ženy-matky zesměšňovány, dělány z nich slepice, které nemají víc než dělohu, "bojuje" se za jejich právo na ničím neomezovaný potrat, cpou se do pozic, na které nemá většina z nich biologické vlohy ani buňky.
     Na cíli depopulace kultury bílého muže totiž pracují naši chazarští kamarádi, jak už je jejich zvykem, na mnoha frontách a opravdu usilovně.

     • Voda napsal:

      Presne tak. Naproti bydli dva absolventi VS a oba maji kolem 15 tisic cisteho, jeden plat padne na bydleni a energie ,maji 2 plus kk. Jezdi MHD, auto nemaji.

      Aby se nase populace udrzela je treba mit deti 2 a nebo 3, a to uz je problem. Nejde jenom o to jim dat najist, ale taky vzdelani a mit prostredky na jejich celkovy rozvoj, vcetne treba sportovani.

      • proud napsal:

       Jo no,a jak si zacnete navzajem rozbijet hlavy,budete jich mit urcite vic..............nadlouho dopredu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Petr C napsal:

       Vodo, titul nikoho neopravnuje k pobirani vysokeho platu. Znam par tech z titulem a tem by jste nakopal do prdele a u stejne firmy pracuji stejne vystudovani a tem by jste za perfektni jednani a praci priplatil. At ma kazdy podle toho co si zaslouzi a ne podle titulu. Vite kolik titulu maji ti z tkz humanitnich skol? A jak by jste platil take tluc huby?

       • Voda napsal:

        Souhlasim, ze titul neopravnuje k vysokemu platu a ze je dulezite, co clovek vytvori, resp. je za nim videt. Oba pracuji v nemocnici, co presne delaji, nevim.

        Znam stredoskolaky ( starsi) na ktere vysokoskolaci nestaci, ale mne spise slo o to demonstrovat, ze u nas jsou nuzne platy.

 11. Voda napsal:

  Jaderné odzbrojení brání také zachování amerických taktických jaderných zbraní v Evropě, doprovázené destabilizující praxí „společných jaderných misí". V rámci těchto misí, přičemž jde o hrubé porušení smlouvy o nešíření (jaderných zbraní), kdy se nejaderní členové NATO podílí na plánování využití USA taktických jaderných zbraní a podílí se na osvojení příslušných dovedností. Každému by mělo být jasné, že americká armáda připravuje ozbrojené síly evropských zemí na použití taktických jaderných zbraní proti Rusku," cituje Lavrova list „Kommersant“.

  A ted to dulezite pro nase chovani:

  Lavrov vyjádřil naději, že „evropští občané budou moci říci jasné „ne“ umístění na svém území zbraní hromadného ničení, které patří jednomu státu, který je již použil proti lobyvatelům Hirošimy a Nagasaki“.

  Proude, jde o cas, neni mozne ho ted ztracet vysvetlovanim.

  Je treba jednat, a jelikoz a protoze se umistovani jadernych zbrani na uzemi nedomlouva s obcany , ale jejich vladami, a ty se nas neptaji, tak je potreba nejprve zneskodnit ty vlady, co rikas?

  Nebo si je nechame umistit a pak nechat Ruskem odpalit pod nohama?

  • proud napsal:

   Chces zneskodnovat stadem a vrazdenim?.....................hodne stesti,protoze "vychovu" jsi odmitl. Do svinstva me netahej,to at to tady radeji Rusko odpali,bude mi potesenim,ze pujdou do hajzlu i kundy jak z jednoho extremu,tak i z druhyho.

   • Voda napsal:

    Vzdyt ti pisi, ze nemam problem se poucit, tak mi vysvetli tu prevychovu vlady, aby na nas nezvala na nas vrahy a jeste k tomu za nam ukradene penize.

    Nechci u nas ani cizi vojsko, ani techniku a uz vubec ne jaderne hlavice.Jakou vychovou to chces udelat, at se phoneme kousek dal.

   • proud napsal:

    Vladu muzes jedine zrusit,prevychovat nejde! A pod prevychovou si mylne nepredstavuj podobnou vychovu jako treba deti,vychovat se musi kazdej sam a se sebou musi zacit,s tim mu muzes jen pomoct,ale udelat to musi kazdej sam.Privist k tomu lidi,to je oc tu bezi,pak uz sami budou vedet co dal a budou to i chtit.Jestli chces hnat stada,pak nepotrebujes nic menit!

  • proud napsal:

   Kdyz chces dramatizovat a litat ode zdi ke zdi,od extremu k extremu,litej si..........muj styl to neni,ja jdu vzdycky na jistotu.

   • proud napsal:

    Pro me je to o primy vlade lidi beze stran,vlad a jejich pomocnejch pochopu.Tecka.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Výchovu může zajišťovat pouze někdo, kdo je k tomu kvalifikován. Tedy zdaleka ne každý, kdo si to o sobě myslí.

     Kolikpak máš třeba dětí, že jsem tak smělý? Jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti s výchovou kohokoliv? Cos zatím dosáhl?

     Tvůj názor na to, že při případném ruském jaderném útoku ti bude potěšením, že "půjdou do hajzlu i kundy jak z jednoho extrému tak druhýho" mi silně připomíná slova papežského legáta Arnauda Amaryho (někdy připisovaná "svatému" Bernardovi z Clairvaux), který na otázku křižáků, koho mají zabíjet v městě Béziers patřícím křesťanské sektě Albigenských, odpověděl: - zabijte je všechny, on si Bůh ty své už pozná".

     Administrátore Jane Korále, opravdu musí čtenáři tohoto serveru, pouze za vyslovení svého názoru slušným způsobem, snášet neustálou sprostotu, vulgarismy a napadání tímto individuem, nebo máte v plánu nechat spadnout úroveň diskuse ještě níž?

     Děkuji za odpověď.

     • proud napsal:

      Jen si koleduj ;-)

     • proud napsal:

      Ver tomu,ze admin dobre vi co jsi zac!

      • Voda napsal:

       No teda, proude. Ted se chovas jako bys tady rediteloval, nacelniku cirkusu.

       Od vereni jsi tady ty. Vira tva te zahubi..

       • proud napsal:

        Copak se ti nelibi,sel zalovat on,nebo ja?

        • nisaS napsal:

         Nemáš podíl na neprodejné půdě, nemáš podíl na sklizni země a nemáš "právo" o tom rozhodovat společně se všemy syny a dceramy od naší mámy, tak jseš OUT, fryč, pryč, howno v trávě. Nigdo se s tebo nemusí dle harpagondechajckého "práva" bavit a vykuchají tě v zastoupení na stojato, ležato, a naporcují tě do daňové mašinky jako šproty. Doku todle český blboňu nepochopíš, zhyneš. a tvůj skalp bude vyset v harpagondechajckém můzeu. Ale jsou mezi námi i tací, keří už se za čechy taky tak nějak nepovažují, páč přehazují otěže jak se jim to hodí. Prostě nedrží basu. Nigdy. Pré to je přepych. Lezou do řiti každému , kerrý snrdí bankocetlema a chlubí se novým kožichem vydělaným z nějakého souseda.

         P.S. Jinde blboni řvou, že jim nejdou maily. Tak to vylepším, něgde nejde už delší dobu nic napsat. Ale nebojte kokoti, přinde doba, že neotevřete žádnou stránku, gde byste něco chtěli. Ale buďtě si jisti, že kovaným debilům bude běhat internet na 10000%. HehTi na vás budou čumět jako z jara. Že třeba nemáte ten správnej počítač. . Jen houšť, cesta k podílům se rube sama. . Muheeeee

         P.P.S. Na co vlastně šmejdi potřebují naše děti.? No přece na financování jejich systému. Potřebují naše děti jako vajíčka do omelety. Nebo jako sádlo do guláša. Potřebují děti do vyrábění na vývoz, odvoz, zašantročování. Potřebují děti na Olympijády. Potřebují děti na vyvážení jejich popelnic. Potřebují děti na jejich záměry a taky si je pro své záměry vykuřují od plenek. Takže co tady békáte, blbí občani. Muheeeeeee

         P.P.P.S Někteří kokoti se snaží stále jiné blboně přesvědčit, že žádné podíly nepotřebují, že jim stačí celá vlast zapsaná na katastrálním ouřadě. No považte jak ti hňupi přemýšlí.

        • proud napsal:

         Kokot ses sasine ty sam,spis bych te sacoval na velkou kundu,ale nikdy neprijdes na to proc a cim,protoze se ti to reklo uz x krat a stejnes to nikdy nepobral.Nejuspesnejsi ismus kterej znam byl socialismus,pres vsechny jeho bolesti,presto to tady zase zkousis s rozdelovanim pres nejakou pudu a jakysi podily matky,ktera ma stejny hovno jako kazdej jinej,zavislej na obzive praci ktera je pro toho kdo ji skutecne odvadi nejhur placena,presto na tom placeni dal trvas a trvas na jakejchsi podilech ,rozdelovani se a konkurovani si,misto abys koukal po sjednocovani a ulehceni zivota praci spolecnou,ktery tim padem bude min a zustane vsem vic casu a blablabla,tisickrat jsem to uz psal.Jdi se bodnout s tvym divnym,vlastne da se rict kapitalistickym,i kdyz uboze kapitalistickym,nedomyslenym napadem.

        • proud napsal:

         Bez si na ten strom zpatky vylizt sam!

        • Sasin napsal:

         Půda je jistina celému národu, ale nejde nacpat celej národ na 1ha. Tam se vejde náš podílník, který tímto pádem získá oprávnění na rozpočet z celé země, ze snažení všech podílníků aby tak stvrdili vlast. Každej tímto pádem rozhoduje o místní, krajské a celospolečenské potřebnosti. Stát je harpagondechajckej projek, gdy blboň jako ty bude do omrzení kvákat o jakémsi, že všechno patří jako všem a nic jako nepatří nikomu, páč všechno patří jakési mámě v zahraničí. A gdyž se ta cizácká máma pomine, tak se z čistého nebe začne prodávat všechno co se dá odvézt nebo zadupat do země. Tak mě ještě chvíli brnkej. Muheeeee

        • proud napsal:

         Je to marny,je to marny................je to marny :-)))))))))))))))

       • HVzV napsal:

        23.41 PANE SASINE VRÁTIL JSTE SE Z ORBITU V DOSUD NEBÝVALE DOBRÉ FORMĚ,

        lidového komentátora a filosofa,který tady nemá konkurenci.
        Děkujeme a registrujeme!

 12. Voda napsal:

  On konstatoval skutecnost a je to skoda, ze je tento web , resp. diskuze k clankum tady zcela zbytecne zahnojovana smradem ( a co teprve Maros, ze).

  Kdybys radeji svou laskavosti pomohl adminovi generovat vice financni podpory na provoz, je to bida.

  Ale muzes mi na to rict, ze mi do toho nic neni, to neni.

  • proud napsal:

   Starej se,abys TY generoval,paklize ti na tom zalezi,to je oc tu bezi.

  • Paul Durham napsal:

   pane kolego, adminek tu stále pláče, že nejsou peníze, proč nežere teda světlo ? včíl vážně , když jsem napsal před půl rokem , aby diskuze byla placená , tak mne pacienti rozsápali a adminek se nevyjádřil , od té doby web chcípá stále víc a do diskuze proudí je proud , víc nemám k věci financí co dodat

   • HVzV napsal:

    Durhame,ztratil jste rozum?

    Chcete nahrávat cenzuře?
    Už tak jsou občané ze všech stran oškubáváni a vy tu chcete ještě větši omezováni svobody slova,za kterou ještě více CHCETE urvat A PLATIT tam,kde už nic není?.

    Pokud tu bude jenom diskuze o hraní na fujaru s cilem dosáhnout ČTYŘI ÚRODY ročně tak si pište,že budete brzy i vy ten blbec,který nic nezmůže a nebude mu dovoleno ani kniknout A BUDETRE ZA TO MUSET OSLAVOVAT STRANU A VLÁDU a ta bude dávat práve VAS za vzor blbosti!

   • HVzV napsal:

    DOPORUČUJEME,ABY SE RADĚJI VŠICHNI ZAČALI PTÁT,

    kdy bude I TADY zavedena diskuze o jednotlivých bodech NÁRODNÍHO PROGRAMU občanu voličů,aby se zdejši diskutujici sjednotili na dobýváni jim jistě chybějících peněz ONICHŽ JE TAM NÁVOD a taky,jako to děla náš vzor,který je tady zdá se jakovy nenáviděn PAN ŽID!

    podepsan HVzV w.r.

  • HVzV napsal:

   Vodo,

   až do doby,kdy tady byla vymazána první verse

   NÁRODNÍHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ

   a s ní i 67 občanských komentářů se zdálo,že platíme do správného míšku.
   Poté už to však vypadá,že platí občané něco je odkudsi řizeno stejně jako polit.třida Šmejdů a musi fungovat jen proto,aby v rohodujicich okamžicich bylo s falešným odůvodněnim blokováno, vymazaváno ,nepodporováno atd.

   BYLO BY ZAJIMAVÉ,KDYBY TENTO WEB ZAČAL PODPOROVAT MYŠLENKU ZÁKONA O FINANCOVÁNI ALTERNATIVNÍCH WEBŮ Z NAŠICH PENĚZ TEDY ROZPOČTU,DŘIVE NEŽ BUDOU TOTÁLNĚ VYKRADEN EU V TZV SPOLEČNÉM ROZPOČTU.

   Připomínáme,že je to řešeno v NP Nr.2.,NÁRODNÍHO PROGRAMU a to by se vzplatilo podporovat ZEJMÉNA tomuto webu aby investoval dané peníéze SPRÁVNĚ!

  • HVzV napsal:

   VODO,

   Přidáte se k MYŠLENCE opatřit adminovi KUPY PENĚZ požadovánim zákona o financováni alternativních webů viz NP Nr.2?

   DOUFÁME TU,ŽE CHÁPETE VO CO TADY DE!

   • HVzV napsal:

    Nejlépe by bylo napsat VODO A OSTATNÍ!

    OVČANÉ SJEDNOTTE SE V BOJI ZA VAŠE PENÍZE JINAK VÁM VY TROTTLI BUDOU NEJENOM URADENY ALE.

    Poté co je přestanete dojit budete prý dokonce pozabijeni NO NI?

    NEOPOVAŽTE SE O TOM DISKUTOVAT JAK DOPADNETE, BUDE TO TOTIŽ MASAKR!

 13. Domobranec napsal:

  Vážení i méně váží či dokonce i nevážení diskutéři. Všimnuli jste si vůbec, o čem je ten článek? Berete vůbec na vědomí, jaké průsery se na nás ženou a přemýšlíte vůbec v praktické rovině, co dělat, aby tato situace nenastala a pokud nastala, jak se jí skutečně účinně bránit, nebo alespoň zmírňovat její důsledky? Ve své diskusi se věnujete většinou naprostým ptákovinám (někteří evidentně zcela programově, mají to buď v popisu práce, nebo je to jejich záliba, případně duševní úchylka), ale nevidím tady žádné praktické návody, co s tím dělat a jak dále postupovat. Což je ovšem momentálně to nejdůležitější, nemyslíte?

  • proud napsal:

   Momentalne to nejdulezitejsi je odovcanit stado a udelat z nej spolecnost obcanu ktera vi,ze se o sebe musi postarat sama a to ucinnym zpusobem v ramci celkovy situace.Je spousta systemovejch veci ktery tomu branej a musej se brat v potaz tak,ze si je kazdej uvedomi,aby mohl,musi se o nich vubec dozvedet.Nevim kam presne svym prispevkem miris a proc,ulehcilo by mi to odpoved.Jedno vim jiste a minulost se soucasnosti to potvrzujou,hnat stado nikam nevede a kdyz,tak jen na chvili.Nemluve o ruznejch packalech jak ja rikam,co "v dobry vire" vrsej jednu pitomost na druhou a svadej k tomu i ostatni.Ti jsou o to nebezpecnejsi,ze tomu packani skutecne i verej.

  • proud napsal:

   Kdyz to vezmu z hlediska domobrany,ale jak rikam,nevim kam miris a proc,nema z hlediska migrace temer zadnej smysl,paklize je sem vlada bude lifrovat a da jim zelenou.A to se bude dit do ty doby,dokud vsichni a nahlas nerekneme dost!Tedy zdaleka ne jen tech par lidi v domobrane co se soustredej na delani "PS-VB" systemu,kterej sem cizince zve a vita je! O hlidani hranice ani nemluve,proc by blbli kdyz muzou pohodlne letadlem az na Ruzyni a jeste o ne bude postarano,ze? Tady pomuzou jen ucinny zakony a celej aparat kterej bude bdit nad jejich dodrzovanim,to uz klidne s pomoci domobrany,tady teprve zacina jeji dulezitost.

   • Domobranec napsal:

    Ano, po dlouhé době skoro ve všem s tebou Proude souhlasím. Máš pravdu v tom, že pokud nám sem vláda bude dovážet nelegální (ale formálně již zlegalizované) imigranty, což pravděpodobně bude, pak domobrana nemá v rámci obrany celé země smysl. Ale vždyť přeci v názvu nemáme, že jsme zeměbrana (tedy ve smyslu "budeme bránit celou zemi", od toho si tady přeci ze svých daní platíme armádu a policii - a to, že to záměrně nedělá a zřejmě ani v budoucnu dělat nebude, to je jiná věc), ale DOMO-OBRANA. tedy - obrana našich domovů, naši obcí a měst. A tady už bychom něco mohli dobrého udělat, nemyslíš? Zejména v době, kdy lidi řeknou dost (třeba až jim bude opravdu ouha), ale nebudou mít sílu a prostředky to svoje "dost!" prakticky uskutečnit.

    • proud napsal:

     Jiste,tim potvrzujes co jsem psal,ve chvili kdy lidi reknou dost! To je presne ta chvile na kterou cekam a je nas nejspis vic.Ale ovce dost nereknou,to musej lidi,to je o cem celou dobu tocim,ale jak vidis,ani vlada,ani mainstream,o tv,nebo radiu ani nemluve,je k tomu nevedou a ani nepovedou,delaji presnej opak.Pak je to tedy na nas,tech co se jim nepodarilo zestadnit a poovcanstit,nebo ktery jsme se z toho vcas dostali.Coz znamena ze to vezme vic casu a snazeni,je nas malo,uz jen proto ze je spousta i z toho mala z nas co videj jen nektery hrichy,videj jeste malo.Jak to rict,probudili se teprv na jedno oko a jeste si nedali kafe :-).Na tom by mela domobrana hodne pomoct,oficialne ovsem nemuze,prave proto,ze je napul "oficialni",navic spis vojensky zamerena,tam moc prostoru pro premejsleni jednotlivce neni,vlastne ani nema bejt.

     • proud napsal:

      Armada,policie,domobrana a podobny celky jsou vojensky,nebo polovojensky veci,jedou na rozkazy.Ja tvrdim ze je potreba jet na vlastni hlavu a toho co chce vetsina naroda,nikoliv strany,nebo vlada,ci jiny systemu zavazany "instituce".Opakuju,narod jsou ale obcani,nikoliv ovcani,to je dulezity!!! Rozkazy by tedy meli vydavat jenom oni!

  • HVzV napsal:

   PRAKTICKÉ NÁVODY PANE DOMOBRANČE TU JSOU A ZOPAKUJEME JE.

   1.považujeme za vhodné,kdyby jste upravili váš web,kterému
   chybi nebo jsou uzavřeny DISKUZNÍ RUBRIKY.Proč to nejde na
   to tu nepřišla žádná odpověd.
   2.Národni program občanů obsahuje bod NP Nr.8.a ten by mohl
   být i pro vás.Bude řešit vztah k NATO tím,že může udělat i
   s vaši pomoci NATO pro ČR nepotřebným.

   Abychom vám to mohli bliže vysvětlit potřebujeme s vámi mluvit,zda s timto bodem chcete či nechcete souhlasit,nebo dejte svůj nesouhlas tady a zdůvodněte proč.Co je jeho obsahem ví už pan doktor OBRTEL.

   VÁŠ WEB NEOBSAHUJE ČISLO VAŠI PEVNÉ LINKY A PROTO JSTE V KONTAKTECH SLABÍ.
   Instalace analogu pevné linky by mohla být zdarma,bez poplatkůklidně vámnapíšeme jak a to i tady.

   • Domobranec napsal:

    Díky, konečně se dostáváme do konkrétní roviny, kde je možné vést racionální dialog a vyměňovat si nejen názory, ale již i praktické zkušenosti a rady, co a jak připravovat do budoucnost, která nás čeká a možná i nemine. Jen bych chtěl podotknout, že patříme k té více "akčnější" skupině domobrany u nás (tedy Zemská domobrana) a s panem dr. Obrtelem již nemáme nic společného, protože jsme toho názoru, že až nám všem bude ouha, tak nás už pouhá slova a dělání politiky nezachrání. Kontaktovat nás je možné na této adrese: http://www.zemskadomobrana.org/kontakty

    • HVzV napsal:

     Stále nodpovídáte ani na 1. ani na 2.proč již nemáte nic společného? To za chvili se chcete dělit jen na bakterie?
     S takovou nedáte vale ani NATO a budete se mrcasit načisto slabi jak čaj.!
     Jste vůbec pro VYTVÁŘET Národni program či jste SEPARATISTI?Co navrhujete konkretne vy dále jakou máte představu?
     Budete PS NATO?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!