54% dětí v USA je poškozeno očkováním

54usa

11-minutový film o očkováním způsobených poškozeních zdraví v USA. Ač se v USA očkuje o hodně víc a je to tam proto i aktuálnější téma, ani Česko nezůstává očkováním nepostiženo…
3 Komentářů k 54% dětí v USA je poškozeno očkováním

 1. Libuše napsal:

  Je to zločin,kterým se vlády podílejí na malých dětech.Naši zemi nevyjímaje.Je nejvyšší čas s nimi zatočit,volat je k zodpovědnosti.

  • proud napsal:

   Samozrejme,ale nejdriv se musej odstavit,presvedcit se ze jejich "ochranci" uz prisli na to,ze jsou ohrozovany i jejich deti a nepomuzou jim,naopak,pomuzou nam,a nemusime se navzajem kvuli vlastizradcum prat.

 2. Rocco napsal:

  Například Barron Trump - autista jako následek očkování nebo američtí veteráni (neurodegenerativní Syndrom války v Perském zálivu), těch mi ale líto není.

  Nadměrná aktivace imunitního systému způsobená častým očkováním a přídavnými látkami ve vakcínách (hliník, rtuť) způsobuje poškození amygdaly a ostatních částí limbického systému mozku.

  Příznaky autismu: omezuje oční kontakt, omezená komunikace verbální i neverbální, špatná sociální interakce.

  Snad se z toho chudák kluk časem dostane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!