P.C.Roberts: Muellerova knížečka komických obvinění ohrožuje nás všechny

muellerZ davu neinformovaných a zkorumpovaných lidí neustále slyšíme, že existují „jasné důkazy“ o tom, že se Rusko vlámalo do amerických prezidentských voleb. Slyšíme to z Atlantické rady, vyjadřující názory vojenskobezpečnostního komplexu, slyšíme to z úst blouznivců britské Labour Party, slyšíme to ze CNN, MSNBC, NPR i FOX News a čteme to též v tiskovinách Washington Post i New York Times.

Čteme to a slyšíme to zkrátka odevšad. Pravda o tomto vymyšleném obvinění je žurnalistům sice k dispozici, ale nikdo o ní nereferuje. Web, který ji zveřejnil, uvádí fakta, shromážděná o aféře Russiagate Davidem Stockmanem. Co se z nich dovídáme?

Např. to, že dokonce i zástupce generálního prokurátora Rod Rosenstein, když předčítal Muellerovo obvinění 13 Rusů, vmísil do svého projevu zrnko pravdy, když řekl: „Toto obvinění neobsahuje žádný výrok o tom, že by účastníkem této nelegální činnosti byl kterýkoli Američan. A neobsahuje ani žádný výrok o tom, že by sledované jednání mohlo změnit výsledek amerických prezidentských voleb 2016“.

Rosenstein dále přečetl, že podezřelí jsou nevinní, dokud jim vinu neprokáže soud. Který se samozřejmě nebude konat, protože USA postrádají soudní pravomoc k projednávaní případu obviněných Rusů.

Zdalipak takto referovali o celém případu i američtí politikové či americké presstitutky?

Samozřejmě, že ne!

Muellerovo komické obvinění, sepsané na 37 stránkách, je naopak médií předkládáno veřejnosti jako důkaz, že Rusové do voleb skutečně zasáhli – a tak zcela úmyslně klamou sdělovací prostředky veřejnost jak doma, tak i v zahraničí. Korupční americká média a politický systém tak zkrátka a dobře proměnily neprokázaná Muellerova obvinění v důkaz viny. Ke kterémužto výkladu dopomohl i sám Rosenstein, když ona Muellerova slova o tom, že jeho obvinění nepodporuje tvrzení Russiagate o tajné dohodě Trump-Putin, si nechal až na samý konec své tiskové konference, kdy už pozornost účastníků byla rozptýlena očekáváním dalšího programu.

A hlavně: Rosenstein nesdělil účastníkům tiskové konference, že hlavní materie, z níž Mueller své obvinění vyrobil, je soukromý ruský internetový marketingový systém, jehož smyslem je vydělávat peníze a nikoliv ovlivňovat americké prezidentské volby. A když už Mueller ve své zprávě uvedl, že

že činnost 13 obviněných Rusů neměla s ukradením voleb co dělat, přešly presstitutky velkoryse i to, z čeho byli vlastně obviněni. Ale pro informaci naší uveďme, že je Mueller obvinil z pokusu porušit americké zákony o vízech, z podvodného užití telefonních karet a emailových a bankovních účtů. Tedy ze zločinů, které i kdyby byly skutečně spáchány, nemají s volebním výsledkem a tedy s Russiagate absolutně co dělat.

Ovšem média hudou jinak, a o nelegálních činech Rusů mluví jako o čemsi, podobném spiknutí, jehož cílem bylo vlámat se do prezidentských voleb.

Jak se však i v Muellerově obvinění uvádí, spiknutí s cílem podvést USA začalo prý už v roce 2014, a tedy ještě předtím, než bylo známo, že jedním z prezidentských kandidátů bude Trump. Takže kdo asi byl oním neznámým kandidátem, který měl mít z domnělého ruského zásahu do prezidentských voleb prospěch? A proč by, prokrista, zasahovali Rusové do amerických voleb, když netušili, kdo se prezidentskými kandidáty stane?

To se ovšem ptám já. Mueller a ani americká média si tu otázku zřejmě nepoložili. K čemuž se pojí otázka další: proč je všechem americký tisk a vůbec všechna média, většina Kogresu, celý vojenskobezpečnostní komplex a dokonce i film Disneyova studia Jeho dvojitý život tak tvrdošíjně upnuta na snahu dělat z Ruska hrozbu? Disneyho film končí těmito slovy, rozprostřenými po celé ploše obrazovky: Ruští agenti jsou tvými sousedy, tvými spolupracovníky, tvými přáteli. Ruští agenti nejsou jen pod tvým můžkem, ale i na něm – s tebou.

Samozřejmě, víme už dlouho, že vojenskobezpečnostní komplex vlastní média. Teď však víme i to, že vlastní i Hollywood.

Trumpovo prezidentství pochopili oligarchové – pro jeho oslabenou pozici – jako nejideálnější čas k získání kontroly nad veškerými informacemi v USA. A tak, pokud já mohu soudit, nemá dnes většina mladých Američanů pojem o tom, o co se to dnes doma i ve světě vlastně hraje. A většina z nich si už nikdy neuvědomí, že jejich realitou už nejsou fakta, ale řízená vysvětlení.

Takže se už nikdy nedoví pravdu. O ničem.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/02/27/muellers-comic-book-indictment-threat-us/
3 Komentářů k P.C.Roberts: Muellerova knížečka komických obvinění ohrožuje nás všechny

 1. Luko napsal:

  Strhujúci záver článku s definitívnou bodkou na konci. K zlosti smutná pravda – sama vyhodená v nončom daždi kamsi na smetisko. chrčiaca z posledných síl to svoje „POMOC!“ a zúfalo dúfajúc, že niekto pôjde okolo, začuje jej volanie a zodvihne ju.

 2. Voda napsal:

  Z clanku:
  Samozřejmě, víme už dlouho, že vojenskobezpečnostní komplex vlastní média. Teď však víme i to, že vlastní i Hollywood.

  A dodavam, ze hollywoodskymi srackami tam ziji vsichni, proto jim ani nemuze dojit, co za debiloviny resi. Jako mala decka na pisku.

  Logicke mysleni nikde. A muzete se zeptat kohokoliv z USA, co by bylo jinak, kdyby byl zvolen nekdo jiny nez Trump. Vubec nic.
  I ta baba Clinton by nejdrive musela vymyslet, kde nabere penize na valku, kdyz jim caru pres rozpocet udelal Putin v Syrii.
  A potazmo na BV celkove.

  Rusku muze byt uplne jedno, kdo je presidentem USA.

 3. Jana napsal:

  „Nikdo z mých pěti stovek facebookových přátel ani vzdáleně nedokázal
  pochopit, proč Zeman vyhrál. Pro okruh mladých voličů Drahoše tedy byla prohra tvrdá, zvlášť proto, že jí vůbec nerozuměli.“

  „V sobotu 27. 1. 2018 se má facebooková bublina (vysokoškolský student žijící v Praze) probudila do své noční můry. Volby vyvrcholily do dalšího prezidentského období Miloše Zemana.“

  Autorku reportáže trochu znám, patří pár let do mé širší rodiny… většinu z nich spojuje mimo jiné strach z Putina…

  Více na http://student.e15.cz/agora/reportaz-mladi-zemanovi-volici-seznamte-se-1343507

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!