Tucker Carlson vs genderový aktivista: Mají mít děti svobodu ve volbě pohlaví?

tucker

LGBTQ aktivista Mark Purpura se pokoušel před konzervativcem Tuckerem Carlsonem obhajovat nový návrh zákona ve státě Delaware, který by umožňoval dětem skrze školní byrokraty změnit své pohlaví nebo rasu, aniž by o tom rodiče byli informováni.
11 Komentářů k Tucker Carlson vs genderový aktivista: Mají mít děti svobodu ve volbě pohlaví?

 1. provlada napsal:

  Samozřejmě je možné, že chlapec může být přesvědčen, že je dívkou či naopak dívka chlapcem. Vždyť je známo mnoho případů, kdy v těle běžného člověka je nedopatřením uvězněn Napoleon, Kleopatra, nebo třeba kůň.
  Chyba se zřejmě stala již v okamžiku, kdy bylo uvěřeno idiotovi, že v jeho těle je skutečný psychiatr. K dokonání katastrofy stačili už jen podobně postižení, uznaní omylem za novináře, úředníky, nebo politiky.
  Bohužel v našem vesmíru nejsou všichni stále šťastní. Dokud někomu nenapadne věnovat miliardy dolarů každému bankéři, který nedopatřením trpí v těle bezdomovce, by snad bylo lépe nechat vše na přírodě, vlastních schopnostech a úsilí. Chlapče, dívko předveď bez operací a chemie, co ti zmizí, či naroste a těš se ze života, který by ti mohla závidět většina obyvatel planety.

  • benmil napsal:

   +

   • Kolkobudeszit napsal:

    Mark Purpura je typicky predstavitel sivita, podobne ako H. Kissingen.
    Na jeho argumentacii jasne vidno, ze nema SVEDOMIE a funguje rozhodovanim, "Robim len to, co je pre mna vyhodne", ako uvadzaju Vedy. Podobnou argumentaciou operuju i siritelia islamu a i z tohoto hladiska je Video poucne. Takato bezzudna demagogia, klamstvo, ignorancia,... je vlastna vsetkym sivitom a tak SA nedajte oklamat.
    Deti musis poznat taketo typy " argumantacii" rodic im musi vysvetlit, TU demagogischn, pretoze Prave taky ako M. Purpura su cviceni v takej argumantacii. Ako bol Miklos
    , novinari ...

 2. jop napsal:

  síce som už šedivý, ale ak prehlásim, že sa cítim ako 18 ročná dievčina, môže to lekár odmietnuť a nedať mi potvrdenie, že sa cítim ako 18stka baba?
  Ak by som takýto papier dostal, znovu by som začal študovať na výške. Pustia ma potom s takýmto papierom do ženskej prezliekárne na tej vysokej škole?

 3. Martin Rubáš napsal:

  Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce škosltví, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety... Musíme se bránit, jinak je snámi konec.
  http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje

 4. Voda napsal:

  Spoludiskutujici Sasin tady nekde napsal, ze nase deti oni potrebuji jako vajicka do omelet, a napsal to naprosto vystizne.

  Pripomenu Putina, ktery rekl, ze narod, ktery neni schopen ochranit sve deti, nema pravo na existenci.

  Toto video je dukazem, ze s logikou, pravem a slusnosti se u vladnoucich nosalu nesvede nic. Vsimli jste si, jak se ten dement chvilemi vysmival otci 4 deti svymi gesty?

  Ja rikam jednoznacne: parazity je nutno zneskodnit driv nez znici urodu a vubec nevahat! Svedomi vuci detem musi byt silnejsi nez strach za kazdych okolnosti, jinak nemame pravo je plodit a ani si uz nemuzeme rikat lidi!

  Co ty na to, proude, ktery mne nazyvas stvacem tady,ktery nabada k tomu, aby lidi vzali klacek do ruk?

  Kamarade, i na ty, co takova svinstva podporuji neprotivenim se, blemtaji neco o vychove.

  • proud napsal:

   Spatne me odhadujes,nikdy jsem netvrdil ze neni treba se branit,to bych s vami ani neztracel cas v diskusi kdyz vidim kolikrat ty spousty picovin,co se sem dostavaji,hlavne od tvyho pritele Vladi! Jen tvrdim,ze je rozdil mezi tim jit hlavou proti zdi a umlatit se a je rozdil mezi obranou ktera bude skutecne ucinna a zmeni se v utok ve vyhrany valce.

 5. Voda napsal:

  Pod timto videem je na youtube dost vypovidajici diskuze.

 6. benmil napsal:

  Američtí dementi náš vzor. DVB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!