Kto je to George Soros? Prečo Slováci vždy naletia jeho lokajom?

sors-slovensko

Na Slovensku sú aktivity Sorosa spájane so stranami opozície: SaS, OĽANO-NOVA, SDKÚ, Most-Híd. Avšak posledné roky sa tešia jeho mimovládky aj dotáciam od vlády Roberta Fica. Iveta Radičová viedla Sorosovú nadáciu Otvorená spoločnosť, do ktorej naliala množstvo peňazí Slovákov počas svojej vlády.

Členovia strany SaS sa opakovane zúčastňujú akcií organizovanými Nadáciou Otvorená spoločnosť - Sorosa.

Medzi Sorosové poslušné a ochočené ovečky napríklad patria:
Martin Bútora (hlavný poradca Kisku), František Šebej, Štefan Hríb, Daniel Lipšič, Iveta Radičová, Pavol Demeš, Eduard Kukan, Ivan Mikloš, Peter Osuský(SaS, OKS), Fedor Gál, Grigorij Mesežnikov, Mikuláš Dzurinda(SDKÚ), František Mikloško, Juraj Smatana, Ondrej Starinský, Miroslav Lajčák(SMER-SD), Miroslav Kusý, Zuzana Wienková, Michal Havran ml., Martin Macko, Ján Orlovský,atď.

Kto je to George Soros?

Vlastným menom Gyorgy Schwartz je židovský miliardár, maďarského pôvodu. Je verejnou tvárou židovsko-chazarského rodinného klanu multimiliardárov - rodiny Rotchschildovcov a vykonavateľom ich aktivít. Vo svete presadzuje ich záujmy a ciele. Stál napríklad za financovanim kampane Baracka Obamu, Hilary Clintonovej. Taktiež za financovaním viacerých umelo vytvorených revolúcií - naposledy Majdan na Ukrajine. Soros v roku 1989 pomohol financovať “zamatovú revolúciu” vo vtedajšom Československu.
Dátum 16. september 1992, v Británii známý ako Čierna streda. Deň, kedy špekulanti rozbil Britskú libru. Občanom Anglicka poklesla hodnota peňazí a majetku o 15% a toto bol zárobok pre Sorosa a Rothschildovcov. Soroš na tomto finančnom podvode zarobil svoju prvá bilión libier (1 000 0000 000 000). Na mizinu priviedol pracujúcich britských občanov, ktorých nehnuteľnosti a úspory stratili zo dňa na deň obrovskú hodnotu. Angličanov roky predtým za čias Napoleóna podvodom s Librou boli okradnutí priamo rodinou Rotchschildovcov.
V roku 1997 takmer zruinoval ekonomiku Thajska a Malajzie.

Vo Francúzku bola Sorošovi vymeraná pokuta 2,9 milióna dolárov za zneužitie dôvernej informácie pre vlastné obohatenie.
V roku 1998 sa vďaka Sorošovým špekuláciám takmer zrútila ruská ekonomika. Vtedajší predseda kongresového výboru pre bankovníctvo Jim Leach to charakterizoval ako jednu z najväčších lúpeží v dejinách. Keď si Rotchschildovci vyberú nejakú krajinu ako terč pre zmenu režimu, vždy začína tým, že tam vytvoria prostredníctvom nebankoviek financovaných Sorosovou Otvorenou Spoločnosťou - `tieňovú vládu` - často už vopred sformovanú v zahraničí - pripravenú prebrať moc, hneď ak sa naskytne príležitosť.

Soros v roku 2015 pripustil, že jeho snahy v Európe sú zamerané na zničenie hraníc jednotlivých štátov na tomto kontinente.

V posledných rokoch sa Soros zameriava na poskytovanie grantov cez jeho Open Society Foundations pre rôzne neziskové organizácie, ktoré sú v skutočnosti komerčné s cieľom zarobiť. Za posledné roky je zameraný aj na podporu imigrácie a premiešanie rás a národov s cieľom naplniť Kallergiho plán.

Tu si môžte prečítať oslavný článok na Sorosa od Jany Shemesh:
https://dennikn.sk/210387/george-soros-spekulant-filantrop-a-vizionar-demonizovany-konspiratormi/

Zdroj:http: //www.idemvolit.sk/899-kauza/financny-podvodnik-george-soros-a-jeho-babky-na-slovensku/
108 Komentářů k Kto je to George Soros? Prečo Slováci vždy naletia jeho lokajom?

 1. corgon napsal:

  Andrej George Kiska
  https://www.youtube.com/watch?v=vYE33_CKGc0
  Tv Narkóza ospevuje zločinca Sorosa
  https://www.youtube.com/watch?v=OWt5F90Xeq0

 2. .lak napsal:

  Tak zatím jsou fiat money sázek na krize
  kdy $=€ a dokonce někteří ví že majitelé fed si cvičí s tupany kdy se jim vrchovatě vrací panovačnost kterou propůjčují nositelům pandořiných skříněk o kterou jim jde především.
  https://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12302-reforma-eu-zhrouceni-italsky-populisticky-vudce time 11:48
  Sláva Putinovi a chci aby česko bylo ve federaci s ruskem.

 3. Lukaš napsal:

  Je mě líto Slováků.
  Tohle všechno se dalo čekat po zvolení Kisku prezidentem.
  Útoky médii na Fica jsou podobné,jako na Zemana.Také podobně se útoky stupňují a vražda těch mladých měla zlomit Fica,zatím odolává,ale Kiska stupňuje útok,nutí některé k odvolání vlády,Sulík ten se třese na funkci premiéra,co je jasné,vůbec v tom nejde o Slovensko,jeho občany,ale jen podřídit se USA židům.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Je to pořád jedna a ta samá pakáž. V4 je problém, proto musí být rozdrolená zevnitř. Slovensko má být majdanizováno jako Ukrajina, vražda novináře, který sice byl "investigativní", ale přitom kopal za Systém, je pro ně z taktického hlediska výborný tah. Vyšetřování se povleče, nic se nevyšetří, o to se "oni" už umí postarat, takže vina zůstane u Ficovy vlády a tlak na ni se bude stupňovat, protože zločin se stal a veřejnost potřebuje viníky, ať už skutečné nebo domnělé.

   Totéž v ČR, chlap, který se kdysi jako mladý kluk dal k SNB, protože si jako spousta mladých kluků chtěl hrát na vojáčky a policajty a tatík mu třeba řekl: jsi bordelář, tak ti práce u SNB půjde k duhu, a jinam tehdy vstoupit nemohl, který tudíž musel být v KSČ, ale na rozdíl od ryzích kariéristů, kteří jsou dnes v "Demokratickém" bloku odtamtud nikdy nevystoupil, má po krachu kampaně anti-Babiš a poté s Drahošem být další rozbuškou, přes kterou to "oni" zkouší. Zase se objevují jakési noname neziskovky, o kterých včera ještě nikdo neslyšel, jejichž mladíčkovským zakladatelům a statutárům teče mléko po bradě, protože volby nedopadly v jejich prospěch, takže je potřeba vybudit ulici.

   Chaos, destrukce, rozeštvání společnosti a pak ovládnutí masy gójimstva revolucemi srovnané do jediné latě, to je "jejich" neomylný rukopis. Potřebují rozdělit, aby mohli ovládnout. Ovládnuté pak uměle spojí do patvarů typu království, federací, Evropských unií, protože je velice nepraktické mít své lidi na každém sněmu, na každé radě či shromáždění, když stačí vytvořit útvar jediný, obrovský a své lidi dosadit pouze do něj.

   Rod rozebrali na rodinu, rodinu zúžili na rodiče a jejich děti, teď štvou muže a ženy proti sobě, bratra proti bratrovi. Pod rouškou liberalismu se vrací starý, tupý svět odmítající poznání, svět sektářského fanatismu, tmářství a hlouposti na jedné straně, a svět hédonistického bezzubého požitkářství beze špetky duchovního základu na straně druhé. Takové jsou "jimi" předpřipravené "volby", na které jako ryba na návnadu houfně skáče i místní "alternativa", která se opájí iluzí "volby", když si vybírá mezi jednou a druhou "jimi" předem předpřipravenou variantou.

   Jak zaznělo na jiném serveru, řešením jsou nikoliv demonstrace, které infikují svými lidmi a udělají z nich tak přesně, co potřebují, ani klasické volby, které ovlivní svými neomezenými finančními zdroji, ale odpor zespodu, jako za starých časů, sněmy delegující moudré, moudří vybírající nejmoudřejšího a nejstatečnějšího, vojvodu, jehož autorita bude obrovská a po vášnivých a divokých, ale pečlivých diskusích jednomyslná, a moc vysoká a nezpochybnitelná, jehož morální kvality budou potvrzeny volbou každého jediného člověka z uskupení, která ho volila.

   Dokud budeme kopírovat "jejich" systém řízení, budeme dostávat z takových voleb i "jimi" předpřipravené výsledky.

   • .lak napsal:

    Skoro je ti rozumět. Zatím si snadno nakupují motáky za fiat money na které doplatí okolí i s cucáky mamona. Sice nakonec ale nejlíp, tedy jak se to vezme.

   • HVzV napsal:

    Ondráčka se mělo POŘÁDNE zastat propagačně agitátorské centrum KOMUNISTŮ,.KTERÉ TO VŠAK NEUMÍ.

    Důkazem je,že možná i proto prohráli volby a chystaji se snad i šefa toho centra za ten karambol zvolit jejich novým fujerem.
    Komunisté nemaji zájem o voliče a nechtěji převzit do jejich prý programových bobkových listů ani jeden bod

    NÁRODNÍHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ.

    Zvlášte se jim nelíbí,NP Nr.2
    Tam se totiž požaduije otevřeni zablokované diskuzni rubriky na webech stran,které jim občané už stejně plati a ne odkopáváni voličů na zprofanovaný FB,kde si mohou ovčané kecat bezúspěšně co chtěji.

    NIKDO JE TAM NASLOUCHAT NEBUDE NEBOT BUDOU KAPITALISTICKÝM MAJITELEM FACEBOOKU VYGUMOVÁNI!

    to by totiž byla NAŠE OBČANSKÁ přimá demokracie uskutečněná bez peripetii hned a dobře!

    CHTĚJI KOMUNISTI, ABY JIM LIDOVÝ FOLKLOR UKAZOVAL SVĚTLO NA KONCI TUNELŮ, NEBO CHTĚJI TIŠE UMŘIT PŘI PŘIŠTÍCH VOLBÁCH?

   • Stefanik napsal:

    Co tady meleš za pičoviny?

 4. Vladislav po přestávce napsal:

  Klíčová věc je, že k tomu, abys mohl porazit "jimi" vytvořený Systém, nesmíš používat ani jejich organizaci řízení společnosti (vytvořenou tak, aby sloužila "jim", ne nám), ani si nesmíš vybírat z pseudovariant "řešení" daného problému, který ti "oni" neustále ke všemu předchystávají.

  Naštěstí, "jejich" metody práce jsou dobře rozpoznatelné nejen v mainstreamu a různých neziskovkách, ale i v "alternativě".

  My máme něco jiného: SLOVANSKÝ ZPŮSOB ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI: VĚC, VEČE, SHROMÁŽDĚNÍ

  1) Shromáždění se svolává z důvodu řešení konkrétního problému, jemuž společenství čelí a který není schopné vyřešit jednoduchou poradou, diskusemi v rámci běžných rozhovorů, ani na základě zvykového práva nebo zkušeností předků dostupných členům společenství

  2) Právo zúčastnit se shromáždění mají muži i ženy po dosažení určitého obecně uznaného společenského statutu (jsou dospělí ve smyslu, že už mají děti, žijí ze své práce a ne z podpory společnosti, jsou vnímáni jako přínosní, nikoliv parazitičtí)

  3) Společenství diskutuje o řešení daného problému, padají různé návrhy, vedou se často vášnivé spory. Podstatná věc: VÝSLEDNÉ ŘEŠENÍ JE ODSOUHLASENO VŠEMI, NE POUZE VĚTŠINOU.

  Odbočka: - jak se dosáhne toho, že je výsledné řešení nakonec odsouhlaseno všemi, když zpočátku na věc existuje několik vzájemně třeba neslučitelných názorů?

  Jednoduše. Věc se diskutuje tak dlouho (například některé sněmy lutického svazu trvaly týdny), dokud se ARGUMENTACÍ, kterou všichni nakonec uznají, plus ústupky, které jejich navrhovatelé odsouhlasí ze svých původních návrhů, dosáhne SHODY.

  Klíčový aspekt:
  Při přijetí konečného rozhodnutí sněmem neexistují žádní jeho odpůrci, pouze lidé, kterým se podařilo do konečného řešení prosadit víc a kterým méně ze svých původních představ.
  Ale ani ti, kterým se podařilo prosadit méně, neprotestují, protože BYLI PŘESVĚDČENI.

  Tedy SHODA DOSAŽENÁ NA ZÁKLADĚ ARGUMENTŮ, KTERÉ MUSÍ BÝT TAK DOBRÉ, PODLOŽENÉ A PŘESVĚDČIVÉ, ŽE NAKONEC ZÍSKAJÍ I SVÉ PŮVODNÍ ODPŮRCE.

  Pokud se přesto vyskytne téma, které bylo původně součástí diskuse a na něž není možné dosáhnout shodu, je toto téma odloženo a žádné rozhodnutí ohledně něj se nepřijímá.

  Pokud Sněm vybere zástupce, který bude vůli občiny prosazovat na vyšším sněmu (který už bude třeba volit vojvodu), má takto zvolený zástupce mandát prosazovat na takovém "vyšším sněmu" pouze to, co bylo tématem sněmu a k prosazování čeho je tedy onen člověk jakožto "výbor" oprávněn!

  Toto je naprosto dokonalý systém, který je zvnějšku téměř nezničitelný. Díky němu se např. lutická plemena udržela ve stavu svobody až do 12. století, půl tisíciletí po té, co například jižní Slované, kteří byli pod enormním tlakem sousedního Říma, sněmovní systém odvrhli.

  Je prakticky vyloučeno, aby se na sněm dostal někdo "jejich" - nedostane k tomu mandát.
  I když by se tam dostal a přednesl svůj jedovatý návrh - nebude odsouhlasen a dokonce ON SÁM bude muset souhlasit s konečným zněním, protože nebude schopen ARGUMENTAČNĚ PODLOŽIT svůj návrh, takže bude rychle odhalen jako zrádce!

  Jakožto muž s cejchem zrádce bude nucen se okamžitě přidat na stranu nepřítele, čímž dokončí své vyzrazení, bude ocejchován a veškeré podobné pokusy jiných "agentů nepřítele" prosadit se na každém dalším Sněmu odsouzeny ke krachu.

  To není otázka nějakých dávných kultur, ke které si můžou různí sektáři dovolit přibájit to nebo ono, ale fungující právo, které bylo v Čechách využíváno ještě v 17. století Chody, na Moravě v tutéž dobu během tzv. valašského povstání (1620 - 1644).

  Klíčové je: vyargumentovat a přesvědčit. Tam, kde je dosaženo rozhodnutí prostou většinou, jsou vždy odpůrci, zhrzení, že se jim nepodařilo dosáhnout ničeho z toho, co chtěli.

  Tito odpůrci zakládají pak opozici, opozice se časem spojí se silami nepřátelskými dané občině, a vnější nepřítel potom snadno ovládne obě části takto vnitřně znepřáteleného gójimstva a začne je poštvávat proti sobě.

  Toto je tradiční zkušenost, uspořádání, díky kterému jsme dokázali desítky tisíc let zůstat silní a nezávislí, žijící zároveň v malých komunitách i tvořící obrovské armády, bylo-li to nutné.

  • weissbach napsal:

   Zkušenosti to výše napsané zcela potvrzují...

   • olgoj chorchoj napsal:

    Zkušenosti napsané potvrzují co ? Že jste debil ? Nepoznáte , že plky blba; "Vladislav po přestávce" jsou irelevantní ?

  • HVzV napsal:

   VLADISLAVE CO PÍŠETE JE ORGANIZAČNĚ TĚŽKOPÁDNÉ A ZASTARALÉ.

   prozatim jste nevytvořil a nezkomentoval ani jeden bod NP, tak to zkuste a s nim i vy všichni máte ho nahoře jako NP Nr.2. a doufáme tu,že ho roznesete na svých intelektuálnich kopytech,aby jsme se opravili a jeli dál!

   • Voda napsal:

    Popis reality nikdy nemuze byt zastaraly a tezkopadny. Je to proste videt.

    Ja naopak povazuji za totalni tezkopadnost roznaset jidelni listek na pristi tyden na bojisti, coz delate Vy.

    Nejdriv si musime zachranit zivoty, nemyslite? To zadnym programem nelze.

    • HVzV napsal:

     DRAHÁ VODO,

     popisů je tu na webech nepřeberně,nikdo však nenavrhuje řešení krome nás.
     My tu nebudeme raagovat na jakési dvojznačné jidelni lístky,které chcete roznášet.
     To je vaše věc.

     Napište prostě.NELÍBI SE MI VAŠE PŘIMÁ DEMOKRACI OBČANŮ A JSEM STEJNĚ JAKO POLITIOCKÁ TŘIDA šMEJDŮ PROTI.

     a hotovo.
     Je škoda,že vidite v diskuzi jeden NP Nr.2. a nerozumite mu.Jak chcete rozumět dalšim.
     Vysvětlete kde je tu bojiště a kde mrtvoly,ono je to jaksi skrzto a nejasné!

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Pošlete mi prosím NP na můj e-mail pk001@seznam.cz, jestli můžete.

    Zatím ho neznám, ale určitě nemám v plánu nic roznášet na kopytech. Jen bych si dal v začátku pozor na "národní", protože do současné definice českého národa patří i prokazatelně nečeské elementy - a spíš ty ho budou zkoušet roznášet na kopytech, ne já:-)

    • HVzV napsal:

     Vedeni je proti zasiláni extravuřtů emajlem jak osobám tak politikům.Zkuste odkomentovat tady NP Nr.2,a to i pro ostatni.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Dej tady definici NP Nr.2 a já ji odkomentuji.
      Jestli teda není tajná;-)

      • HVzV napsal:

       Neni tajná visi už delši dobu na internetu s přislušným článkem.Nahoře ji máte ale klidně ji zopakujeme znovu.

       NP Nr.2. ANO NAŠI NOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII VE FORMĚ OTEVŘENI ZABLOKOVANÝCH DISKUZNICH RUBRIK NA WEBECH POLIT.STRAN A HNUTI.

       KOMENTÁŘ.

       Je samozřejmé,že polit.třida doposud nepočitala,že někdo z voličů tento nápad dostane a proto je překvapena a zuřivě se bráni.Výmluvy jenom prši.Prý nejsou ti politici schopni vést DIALOG, protože je vlastně základem demokracie,chtěji MIT MOC ZA KAŽDOU CENU.zpronevěřovat dále naše peníze,které jim za ty jejich weby platime.

       Když to neumí tak at vytvoři nový zákon,kterým ty penize daji zpět NÁM opravdové alternativě a my si už dovedeme zajistit podobné weby jako je NWOO,když samotné NWOO nás nebude chtit ,anebo řekne,že takové penize nechce a nebude společně s námi za ně bojovat jako LEV!

  • Voda napsal:

   Presne. A predposledni odstavec je vernym popisem probihajici reality, at se podivame do Syrie a okolnich zemi, stejne tak na Ukrajine, na Slovensku a tez u nas.

   Jen pripomenu dulezity element: srazeni zeme ekonomicky, protoze to jim usnadnuje cestu v podplaceni a smerovani odpurcu. Neni nahoda, ze na Slovensku bylo prijato euro, stahlo to zivotni uroven lidi dolu a o to vice se ted objevi Jidasu.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ano, přesně to se děje a je jednou ze součástí jimi vždy cíleně vytvářeného chaosu.
    Jakmile klesne ekonomická úroveň, lidé jsou nuceni řešit přednostně ekonomiku, protože každý musí něco jíst a někde bydlet.
    Zbídačení lidé se rvou o to málo co zůstalo, mění se ve zvířata.
    Tehdy "oni" nabídnou gójimstvu "pomocnou ruku", zotročí nás a na místa našich předáků dosadí své šafáře a místodržící.
    A pak už nerozhoduje žádný sněm, ale "oni" prostřednictvím svých šafářů plnících "jejich" pokyny.
    Proto je třeba starat se o ekonomickou nezávislost, bez té nikdy neuspějeme. Proto například Putin nakupuje zlato.
    Dluh je forma zotročení těla, tzv. hřích a vina forma zotročení duše.
    Tandemové řešení pro všechny klíčové aspekty, to je to, co mají vždy k dispozici. My musíme pro sebe vytvořit totéž, a lépe než oni.

    • HVzV napsal:

     VLADISLAVE,

     napište tu,kde vezmete silu na uskutečnění vašich zbožných přáni.
     Na vaše stařecké spínáni rukou a hořekováni starců JE ZVĚDAV POUZE SYSTÉM.

     Nebo se mýlime?

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Vy jste dva nebo víc, HVzV, že mluvíte množném čísle?

      Žádná zvláštní síla není třeba, pro začátek je potřeba jenom vůle ověřovat si kvalitu vstupních informací a přijímat jenom ty, které se dají ověřit.

      Nebo mi dejte 100 tisíc a já vám vytvořím takový fake alternativní server, že budete valit bulvy. Fantazii mám bujnou, navymýšlím si toho dost, a určitě najdu i nějakou skupinu ovcí, které mi uvěří a budou mě následovat.

      Kontroloval jsem si e-mail - nic jste mi neposlal. Proč?

      A stařecké ruce nespínám, do věku starce mám ještě hodně daleko.

      • HVzV napsal:

       Moc se VLADISLAVE nekasejte

       nebot by jsme vás mohli vzit za slovo a hledte spolu s námi bojovat za NAŠE PENIZE.Proč vám neposiláme emajl je tu už vysvětleno.
       Naše vedeni je proti extravuřtům a emajlum.Pokud to dovedete dejte vše tady ve vašich odpovědich prozatim lidového komentátora.

    • Voda napsal:

     Kopiruji pro zajimavost, aby si mohli overit sami, jakym zpusobem jsou imigranti a jejich bosove mezi nas "zapousteni":

     Pro naši vybranou a prověřenou klientelu ze zahraničí i Čech hledáme pronájmy nemovitostí ve všech velikostech bytů a rodinnych domů.
     Dekujeme za Vaše nabídky.
     Lokality: Pardubicko, Chrudimsko, Prelouč, Kolínsko a okolí 20 km.
     Ceny dle domluvy.

     Jméno:
     Telefon:

     ABREAL
     775790001

     Lokalita:

     530 02 Pardubice

     Vidělo:

     130 lidí

     Cena:

     1 Kč

     A jak to krasne vykecavaji, kdyz jim zavolate. Na otazku, o jake zahranicni a PROVERENE cizince jde, tak zacnou predem nacvicene chvalozpevy ohledne jejich platebni schopnosti a ze maji tady praci zajistenou. A na otazku, zda jde o lidi z Afriky, to uz se dama zacala motat, ze maji je tady jako kuchare (?) a ze mezi nimi jsou jen legalni, a hned presla k Vietnamcum, aby odvedla rec jinam.

 5. proud napsal:

  Hlavne zadnou paniku a s ni zadny ukvapenosti,vazeni :-).Nejak tomu "majdanu" moc neverim.

  • proud napsal:

   Nejspis by to chtelo nejak vyspekulovat o co tady doopravdy jde a co se chce "dokazat",najit cile.

   • proud napsal:

    Protoze to,ze GP i elity dostavaji globalne na prdel je hola pravda a melo by se to brat v uvahu pri hledani onech cilu a umyslu.

 6. Vladislav po přestávce napsal:

  Princip slovanské Věci lze uplatnit při jakékoliv diskusi, při které se sejde víc názorů a není zřejmé, kdo má pravdu a kdo, ať už vědomě nebo nevědomě, říká něco, co je len lstí nepřátel.

  Vezměme si příklad očkování.

  Ať už někdo tvrdí, že je škodlivé vždy a zcela, nebo jiný, že jsou škodlivé jen některé vakcíny a hlavně v poslední době, nebo ještě jiný, že jsou to všechno jen výmysly a vakcíny jsou a vždy byly zcela neškodné, KAŽDÝ musí být svůj názor schopen VYARGUMENTOVAT.

  Tedy doložit. Protože jinak nepřesvědčí a shromáždění tedy nemůže jeho názor jednomyslně přijmout!

  Ať tvrdím cokoliv, musím to mít podloženo. Bez toho můj názor shromáždění nepřijme, já nikoho nepřesvědčím a můžu to zabalit.

  Výsledkem tedy bude, že se takový sněm bude dlouho a divoce hádat, ale postupně bude vylučovat takové názory, které někteří jeho účastníci jen plácli, protože oni účastníci je nebudou schopní doložit a tedy nepřesvědčili.

  Odfiltrují se tak postupně informace, které někdo říká, jen aby si pohonil triko, nebo je jen někde zaslechl.

  Pokud shromáždění nebude schopné tuto věc zodpovědně posoudit (což se hlavně u vysoce odborných otázek může stát často), tak pouze vybere jednoho nebo dva své zástupce, kteří toto shromáždění přesvědčí, že o této věci ví nejvíc, a pošle je na "vyšší sněm", kde už budou rozhodovat pouze samí takoví "kompetentnější".

  Souhlasím s tím, že to může trvat dlouho, ale hlavně "oni" nám vnucují, že i na složité otázky mají rychlá řešení, berou nám čas k rozhodování a tím s námi manipulují!

  Složité věci vyžadující řadu důkazů nelze vyřešit během chvilky!

  V každém případě je ale konečné rozhodnutí rozhodnutím všech, není tedy žádná opozice a společenství zůstává jednotné a pevné, i když na začátku se každý hádal s každým.

  • .lak napsal:

   Za to očkování si zasloužíš nastřelit čip. Kdy pochopíš že je to kšeft big pharmy na tím pocukané vděčné platící klienty za cokoliv jakkoliv za hrob. Patříš mezi ně a zacyklovaly se ti kvantové procesory v integráček na honění vlastního ocasu. :-D

   • proud napsal:

    Hezkyyy :-) ;-) :-)

   • proud napsal:

    Mezi nami,nedivil bych se,kdyby v tom ockovani ty chipy uz byly standartne.........

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Já se k ničemu NEPŘIKLÁNÍM, laku.
    Zkus to taky. Nikoho nenásleduj, nikoho nesuď, požaduj jenom, aby informace, které dostáváš, byly ověřené, abys s nimi dostával i ty důkazy.
    Já vím naprosto jistě, že před pár dekádami bylo očkování věcí, která měla jako vedlejší účinky nanejvýš občas nějakou tu teplotu, zvracení nebo vyrážku.
    Vím to bezpečně, o mém dědečkovi jsem už psal, nebyl to žádný fanatik, ale klidný a precizní člověk, nevidím důvod, proč by desítky let, kdy jsme spolu o tom mluvili, svému vnukovi úmyslně lhal.
    Že očkování u nás zlikvidovalo třeba obrnu a záškrt, je prostě taky fakt.

    To bylo dřív, a teď je teď.
    Spousta indicií ukazuje, že TEĎ do vakcín přidává "někdo" nějaké sajrajty a že ty můžou napáchat docela slušné škody.
    Je to logické, očekávatelné, že se očkování dřív nebo později pokusí někdo zneužít.
    Jenže pochop, že řešením není chovat se jako ovce 1 a nechat se očkovat bez rozmyslu, nezajímat se, čím.
    Ale ani jako ovce 2, odmítnout očkování jako celek a ohrozit tím epidemiemi smrtelných nemocí naše děti.

    Nebo ty zajistíš, aby naši lidé nepřišli do styku se zamořenou populací odjinud?
    Jak?

    Řešení je požadovat informace o složení vakcín.
    Pokud ho nedostaneme pod záminkou nějakých "patentových ochran", tak takovou vakcínu odmítnout, informovat v tomto smyslu veřejnost, lékaře.
    Udělat si své analýzy a jejich výsledky zveřejnit.
    Tvrdá data, žádné domněnky. Farmaceutické koncerny nezpacifikuješ domněnkami.

    Ale "někdo" velice chce, abychom přijali buďto postoj ovce 1, nebo ovce 2.

    Proč asi?

    • Eschatolog napsal:

     prilis slozite pro klopne obvody

    • nula napsal:

     Vláďo, souhlasím s tebou, ale jen do té chvíle, než jsi začal navrhovat řešení.
     Kde máš jistotu, že ti poskytnou na tvoje vyžádání pravdivé informace o tom složení? Dokážeš si to nějak ověřit? A jsme v kruhu - ověřitelnost informací.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Ne, oni mi je neposkytnou, v to nedoufám.
      A pokud by už poskytli, tak pravděpodobně zfalšované.
      Budou se ohánět patentovou ochranou, ochranou před konkurencí atd.
      Ale budou stačit pouze ty vzorky vakcín.
      Ty mají k dispozici příslušní lékaři, kteří provádějí očkování.
      Jak známo, zdaleka ne všichni lékaři jdou na ruku farmaceutickým firmám, proti zájmu pacientů.
      Je třeba najít pár doktorů, kteří vzorky těch vakcín poskytnou.
      Já bych zajistil předání těchto vzorků k analýze složení, institutu, který je spolehlivý, jehož zaměstnance dobře znám a vím, že nejde o podvodníky.
      Tento institut provede měření, zjistí obsah hliníku, dimetylrtuti a dalších sajrajtů.
      Vystaví test report, protokol či certifikát s takto zjištěnými, tvrdými čísly.
      Existují hygienické normy, které uvádějí, kolik těchto jedů a kde může například organismus kojenců najednou přijmout.
      Vrátíme se tedy k doktorům, předáme jim kopie tohoto test reportu.
      V "minimalistické" variantě pak tito doktoři odmítnou uvedené vakcíny dál používat z důvodu jejich prokázané zdravotní závadnosti, a buďto požádají o jiné vakcíny, nebo až do vyřešení situace odmítnou tento typ vakcinace provádět úplně.
      Současně s tím bude uvedený test report dán k dispozici řadě serverů, nejen alternativních, ale klidně i mainstreamových.
      Vyjdou články obsahující TVRDÁ ČÍSLA, ale také třeba pravdivě uvádějící, že ten a ten mainstreamový server odmítl tyto údaje publikovat.
      Veřejnost se začne ptát - proč jste to odmítli vydat? Na základě čeho zpochybňujete nález odborného institutu?
      A pak může nastoupit "maximalistická" varianta, kdy už budeme mít k dispozici širokou veřejnou podporu, díky níž bude i dobrý právník, a věc se může začít řešit soudně.
      Je třeba chovat se jako profesionálové, ne banda křiklounů.
      Kdybychom se jenom křičelo, tak se dodnes používá v domech azbest a pole stříkají DDT.

      • .lak napsal:

       Do konce se chlubí spermicidními a a fertilitními účinky a lidé baští že nedostanou rakovinu prostaty a ženy třeba dělohy a samozřejmě s tím dělají neplodnost mužů a žen. K tomu jenom tolik že organismy obecně si chrání možnot předat život a tedy je to velice sofistikovaný jed jak zničit podstatu obětí celkovým rozhozem imunity. Nebudu to hledat ale jsou tam přímo vyjmenované chemikálie které přesně tohle a nic jiného nedělají. Uznávám že někteří lidé po přečtení v letáku to vezmou podobně jako přidanou nádhernou přísadu na autolak v myčce a zaradují se, s tvou dialektikou lapsusů asi včetně.

      • nisaS napsal:

       Lék na všechno je pré konopí. Proto je zakázané. Stačila by nějaká nanállíza, která to potvrdí?

      • obycejnilide7 napsal:

       Vladislav po přestávce napsal:
       8.3.2018 (14.59)

       Táhni do péči debile bonzácká!
       :-))))

   • obycejnilide7 napsal:

    .laku, správně.
    Vladislav je nemorální píča to je celý, sice zde nyní vystupuju jako hulvát což nevím asi v normoš životě ani nejsu, ale Vladislav je taká debilní píča že si zaslouží toto pojmenování v každém příspěvku ktéré ještě ani nenapsal!
    Vubec nejlepší jsou ty vymaštěný kecy typu "tvrdá čísla" hahaha dobře se bavím nad tou Vlaďovou debilitou
    :-))))

    • proud napsal:

     Ja se dobre bavim jeho "historickou" argumentaci ;-)

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Vis co, klopný obvode - ja jsem vlastně RAD, ze tady ty nebo Robo jste.

     Protoze ja muzu napsat o vás UFO “Slovanech” cokoliv a někomu to muze připadat dlouhé, nudné, rozvlacne, nezajímavé.

     A pak se objevis ty a napises to vsechno za me - par slovy.

     Dekuju!

     :-))))))))))))) (at používám jednou jazyk, kterému i ty porozumis).

     Jdu zachraňovat Slunce, které prave teď se sycenim zapadlo doprostřed Atlantiku - ja jsem mu říkal, ze kdyz bude na nas svítit z ani ne poloviční vzdálenosti mezi Evropou a Amerikou, nemusi to skončit dobre. Neposlechlo.

  • .lak napsal:

   Přípravo přípravy na přípravu příprav připravenosti připravených připraveně připravenosti připravovat přípravně.
   https://www.youtube.com/watch?v=c7sO6NXwHvo

 7. Martin Rubáš napsal:

  Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem... http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

  • Lukaš napsal:

   Rubáš.
   To je právě ta chytrost,že prý je Sulík euroskeptik,ani náhodou.
   Sukík prohlásil,že ba Slovensko nemělo problém přijmout 8tisíc utečenců,Sulík je v Německu pečený vařený.Zatím se drží zpátky,ale za něj tvrdě bojuje Ďuriš-Nicholsonová.Matovič je zralý na psychiatrii.

   • Voda napsal:

    Prej 8 tisic utecencu... to je komedie.

    Tady mate moznost si overit, jak to s tim "prijimanim" je. Tyto inzeraty se objevuji uz od lonska. Mozna take na Slovensku, zkuste pohledat.

    Pro naši vybranou a prověřenou klientelu ze zahraničí i Čech hledáme pronájmy nemovitostí ve všech velikostech bytů a rodinnych domů.
    Dekujeme za Vaše nabídky.
    Lokality: Pardubicko, Chrudimsko, Prelouč, Kolínsko a okolí 20 km.
    Ceny dle domluvy.

    Jméno:
    Telefon:

    ABREAL
    775790001

    Lokalita:

    530 02 Pardubice

    Vidělo:

    130 lidí

    Cena:

    1 Kč

  • HVzV napsal:

   RUBÁŠI,
   napište nám tady proč Slováci souhlasi s tim,že budou Trojskými kobylami a nestoji za to MAKRELE,abz je dala k soudu.

   A KDY BUDE SLOVENSKO V REFERENDU HLASOVAT O 700 EURECH PREBENDY PRO MIGRANTA?

   Nezapomente,že to jsou vesměs bohati lidé a kdoví jestli jim to bude stačit.

   • ci cina napsal:

    hvzv. vsetko je uz davno podpisane a schvalene vladou. kalergiho plan bezi na plno. fico v r 2016 podpisal do slovenska prijat 50 000 utecencov. samozrejme kazdy uspesne prijaty ekonomicky utecenec tu dostane 700 eur mesacne socialnu pomoc. do libie uz v lete poslal preddavok 60 000 eur na pomoc pre utecenecov. fico sa zaviazal poslat dalsich 9 milion eur do libie na pomoc utecenecom. fico je poslusny vazal bruselu. na svojich biednych volicov uz zabudol. jeho pracujuca chudoba tu zaraba 400 eur mesacne.

    • HVzV napsal:

     ČÍČOLINO,

     nemá smysl vyvolávat poraženeckou náladu,pokud nikdo z ovčanů nad tim všim nezačne uvažovat jak to zastavit budete nejen vy na Slovakii více a více chudši.
     Podívejte se tady.

     Jeden ubohý bezmozek PROUD je zaplacen jako OBČANŮ brzda STAVI SI PRÝ ZA TO DOMY a připraví brzy zubožované čechúny o miliardy
     No klidně tu budeme čekat až pan Soros VYDĚLÁ na těch protestech plno peněz,vám jsme už naznačili JAK!

     Kdyby jsme tehdy,.když se cinkalo klíči vysvětlili co se postupně stane ČR ,dav by nás ušlapal

     KLIDNĚ vydržime ČEKAT AŽ SE ČR NAZVE SAMA UKRAJINOU nebo AFRIKOU!

    • SasinSarin napsal:

     Fígle jsou v tom, že dokud nejsou prováděcí vyhlášky a předpisy tak za-kony nejde provozovat, páč na to nemají zaprodanci písemné doporučení. Na to se hrálo dycky. Mediální masírka má navodit prozření, že oni řídí svět, ale ve skutečnosti svět řídí vyhlášky. To znamená že za-kony jsou platné až těm, keří veslují Titanik s partou podržtašek a zrádců, keří dostanou na stůl přímej rozkaz. No a páč dle ústavy nemáč nárok na žádný podíl na neprodejné půdě ani na společném rozpočtu a nesmíš o tom rozhodovat dílem svého kousku vlasti, tak všechno organizují nosatí odborníci, keří už dohlédnou na to aby jsi jen platil a planě mlel na diskusách. Heh

     P.S. Gdyby ty ludry chtěli, tak má každej synek a dcérka od naší mámy poslanecký plat. Heh

     • ci cina napsal:

      to je vsetko pravda co tu vy dvaja gringos pisete. v rtvs je nedelna chvilka poezie, relacia o 5minut 12. nazov relacie vystihuje vsetko, sorosovci si takto z nas na slovensku robia prdel. titanik uz davno narazil, kormidluje ho frau merkel preslavena vyrokom „herzlich willkommen“, v lodi je diera a neda sa opravit. otazka je dokedy sa este udrzi na hladine a kolko pasazierov klesne na dno. slovenske ovecky poslusne manifestuju v 50 mestach. tesia sa na agendu 2030, dublin4, budovanie islamského eurokalifátu imigračnou ideológiou multikulturalizmu politikami osn a eu.

 8. nula napsal:

  Tak Miloš právě vyhnal z Vladislavského (?) sálu zástupce demokratického bloku :D
  Je to fakt srandovní. Mám pocit, že tohle Milošovi jen tak neprojde :P

  • HVzV napsal:

   Kdyby tam přišli s NÁRODNIM PROGRAMEM OBČANŮ VOLIČŮ

   ,že si ho dali jako do svých bobkových listů to by byl ten správný cirkus HUMBERTO a ne potulovat se hradem s prázdnými tlapičkami,že ano?

 9. HVzV napsal:

  VLADISLAVE CHTĚL JSTE OKOMENTOVAT NP Nr.2,ale

  převedl jste debatu jinam.Je to proto,že neumite odpovědět nebo jste si dal za úkol radši o potřebných věcech nepsat.?
  Se svým očkovánim by jste se totiž mohl objevit přimo na místch kde je debata zablokována tj

  U POLTICKÝCH STRAN,TY JSOU MOŽNÁ LÉPE INFRMOVÁNY CO TADY TROPÍ.

  Nemyslíte?

 10. Jávámtoříkal napsal:

  Špinavé prachy žádným šmejdům nesmrdí. Žádná tajná biska v žádné zemi toho zlo čince v tichosti neodklidí. Tak o čem
  se furt bezzemci a bezpodílníci na rozpočtu bavíte? Nemůžete o tom rozhodnout, že. Okrádaní bezpodílníci o něm ví víc než všichni parlamentáři dohromady. Ti hrajou blbé. Nastrkují pracky aby jim žádnej příspěvek bankocetlovej od těchto hajzlů neunikl. Že gdo nebere dotáce, granty, jejich všimné, okrádá stát a stát se pré okrádat nemá. Muheeeeee

  Jsou i kokoti, keří normálně řeknou, že žádnou půdu nepotřebují, že nejlepší je půdu kolektivizovat a pak se diví, že o ni

  přindou a pak bréčí, že to tak nemysleli. A tak je to i o podílech na rozpočtech, že jako lepší je, gdyž nigdo nebude mít podíl žádný. Že to nejlépe zvládnou zlo činci se svými podržtaškami. Že ti podělí okradené syny a dcery od naší mámy nejodborněji. Že dostane každej jen mzdu kerou si vyškemrá na posraném kuřincovém žebříčku hodnot. Za prachy se najde dycky dostatek špinavců v každém režimu,.ti berou dycky nejvíc. Ti se pak sloučí v páté koloně a jede se dál. Tento

  vláček, kerý chmatáci používají odnepaměti naši předci znali jako gdyž bičem mrská. Jen blboni stále nechápou. Hrajou si na stát, do kterého se podle potřeby šmejdů drcne jako do vázy s kuličkami, kerá se dycky převrhne, a kuličky se

  rozsypou. A světe divse, dycky do správnejch jamek. V momentě jsou kuličky zašantročené a nigdo neví kam. A gdyž se hledá gdo první drcnul, nigdy se nigdo nenajde. Že to samo. Se divím, že ještě v českých školách nevisí nad tabuí obrazy

  Rockefellera, Soroše a Janečka.

  Díky zvrácené fašizující demogratůře se pomocí med-iálního osvěcování podařilo z těchto a podobných vytvořit národního
  buditele, kerý probouzí zbytky národů, páč vlastní pasáci národů chrápou a jen natahují pazoury. Dej-více. Ale ani tito světlonoši nebudou mít na růžích ustláno až jednoho dne nebudou mít čím podplácet a uplácet nenažrané práskače,
  posluhy, podrrazáky a bonzáky vlastního národa. Heh

  P.S. www už nefunguje, asi vyšší moc zasáhla spolupracovníkovi na pomoc.A eště se blbě ptáte ...Bazmek

  • Robo napsal:

   Nenapadlo ma, že by Ti to blokovali podľa mena.
   Som skoro presvedčený, že na to majú viac technické metódy (napr. Tvoju IP).
   Vraj existuje niečo, ako anonymizer IP, skúsil by som..

 11. Vladislav po přestávce napsal:

  Dnes vám povím pohádku na dobré ráno, milé děti.
  O tom, jak se v bývalém Československu likviduje alternativa.
  Asi byste čekaly, že to přijdou nějací pánové v kožených bundách, zabaví server a od dalšího dne už ten web neexistuje.
  Ale kdepak.
  Představte si takového pána, říkejme mu třeba Jarda.
  Je to nadšenec, úplně normální pán, a ten provozuje ve svém volném čase po práci alternativní web.
  Zjistil pár pro Systém nepříjemných pravd a dal si za cíl seznámit s tím co nejvíc lidí. A tak píše, píše a píše.
  Moc peněz ale nemá a práce je to těžká. Provozování takového serveru něco stojí. Žádá tedy věrné čtenáře o dary, ale jeho čtenáři nejsou žádní Rotschildové a těch pár tisíc, co se mu nakonec v nejlepším případě sejde, mu trn z paty nevytrhne.
  Jednou ale přijde na návštěvu k Jardovi úplně jiný pán, říkejme mu třeba Nick.
  Máš opravdu dobrý server, pochválí Jardu. Nezávislý a odvážný. Nebát se říkat pravdu, to přesně společnost potřebuje. Jen jsem si všiml, že na to nemáš moc prostředků. Grafika nic moc, spousta věcí ti nefunguje, jak má.
  No to víš, povzdechne si Jarda. Kde na to mám brát? Šlapat proti Systému, to není o penězích. To můžeš dělat jedině z nadšení.
  Možná bych ti mohl pomoct, zamyslí se nahlas Nick. Nabízíš opravdu neotřelé pohledy, ale nemáš peníze. Já peníze mám, ale zase neumím psát. Dejme to dohromady!
  A tak to dají dohromady. Nick spoluvytváří témata a dobře platí, Jarda píše.
  Nick není tím, za koho se vydává, ale to Jardovi vůbec nedochází. Sledovanost serveru neklesá, příliv peněz se netenčí.
  Časem někteří čtenáři začnou pozornět. Co to tam ten Jarda začal najednou psát? Cože? Duté Slunce vzdálené 3200 km od Země? A kam tedy zapadá, když jsem byl na brigádě na Novém Zélandu, který je opravdu dál než Slunce podle Jardy?
  Placatá Země? Ale jak to, když ji prokazatelně už kdekdo obeplul a obletěl?
  Jo, jedině, že by se to Slunce pohybovalo po dráze rovnoběžné s placatou zemí, Jako na kolejničkách. Jenže to by nemohlo nikdy zapadnout, a když už by zapadlo, tak to by už určitě nebylo vzdálené od Země 3200 km.
  Neotřelých pohledů v Jardových článcích přibývá, čtenářů naopak postupně ubývá.
  Nakonec zůstane už jen parta skalních fanatiků, kteří se umí jen klanět před jedněmi a podřezávat krky ostatním.
  Musíme tu spolupráci ukončit, řekne pak jednoho dne Nick Jardovi. Už nás nikdo nečte, nemá cenu vrážet takové peníze do projektu, který lidi nezajímá. Vidíš to sám, Jardo.
  Jarda jenom smutně pokrčí rameny.
  Bez Nickovy pomoci server přestane technicky fungovat, a nakonec si i Jarda uvědomí, jak naletěl.
  Založí si tedy nový web, a zase začne psát články úplně sám, tentokrát s pevným předsevzetím, že už si dá pozor na všemožné Nicky, i kdyby mu platili zlatem.
  Ale ať napíše cokoliv, už mu nikdo nevěří. Skoro každý, kdo na jeho nové stránky zavítá, odejde, když zjistí, že je provozuje ten Jarda, který psal o placaté Zemi a spoustě dalších nesmyslů, které pak následovaly.
  A jaké z toho plyne ponaučení, milé děti?
  Takové, že máte používat především zdravý rozum, zdravomyslí, jak vás učí předkové. Protože zdaleka všechno není takové, jak to na první pohled vypadá, či za co se to vydává.
  Vaše babička Anička:-)

  • HVzV napsal:

   NAPIŠTE TU VLADISLAVE RADŠI PROČ NECHCETE

   ty sračky,které se tu s proudem valí přesměrovat pod nos politické třidy Šmejdů.
   Nepřidávejte úplně zbytečně k nim svoje a nemyslete,že to nikdo nepozná!
   Náš pan Soros je milý a slušný obchodnik, proto zkuste odhadnout proč a jak chce vydělat na nás a našich slovenských divokých palicich, aniž by to zpozorovali a že je to monumentální obchod jak o tom píše ZVĚDAVEC na to vemte jed.
   Neznáte vy náhodou pana HEGELA?.

   • SasinSarin napsal:

    Nechce, páč by mu mohl nakonec zůstat jen jeden podíl na neprodejné půdě a jeden podíl rozpočtu, o kterých by se rozhodoval jako rovný s proudem. a to by byla si katastrofa. Muheeeeeee

  • HVzV napsal:

   PANE Vladislave,

   jaksi vás přešla nálada pro diskuzi.To neni dobré znameni.Copak, vám stači vaše půlka HA ?
   Trefil vás z toho Prouda Šlak?

   NEDĚLEJTE SI Z TOHO NIC,MÁ TO TU VÝHODU,ŽE MŮŽETE POZOROVAT RŮST VAŠICH ha ŘEDKVIČEK ZDOLA.

   Budete spolu s námi držet štanglu našemu oblibenému podnikateli v oblasti velkých společenských události, panu SOROSOVI?
   Pan Soros v tom ale nefiguruje,protože ten alespon za oškubováni ubohým ovčanům plati no a ty demonstrace za přijimáni co nejvíce utečenců jsou dělány našimi bratry Slováky zdarma,že ano nebo snad ne?.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    A koho by ta nálada na diskusi nepřešla?
    Jeden nebo spíš dva sektáři jak z čítanky tady tobě i tvé rodině vyhrožují nakládačkou, jen za tvé názory - vadí jim, že je svobodně říkáš, asi by potřebovali, aby bylo dovolené říkat jen ty jejich. Takto vypadá to jediné skutečné a jediné pravdivé Slovanství. Nesmíš používat slova jako úžas, hrozně, Slovák či dokonce Sloven, ale mamrd, piča, kurva, kokot, zmrd, čurák se povolují, protože tak rozhodl Velký učitel, bez kterého tyto existence nejsou a nikdy nebudou nic.
    Když je upozorníš, že vyhrožování je trestné, jsi označen za práskače.
    Nebystrá entita Proud suverénně vítězící v kategorii Jak co nejvíce slovy neříct vůbec nic, která dle svého projevu nebyla dál než v Kotěhůlkách, nedokáže pochopit, že pokud by mělo být Slunce vzdálené 3200 km od povrchu Země a obíhat ji po jakékoliv jiné než rovnoběžné dráze, muselo by dávno "zapadnout" tak, že by se zasyčením zahučelo do Atlantiku, ledaže by byla zmanipulovaná i ta informace, že vzdálenost mezi Evropou a Amerikou je nějakých 5000-6000 kilometrů.
    Jo, on je prostě rozdíl mezi "alternativní teorií" a totální stupiditou, ale někomu ho zřejmě omezené schopnosti jeho mozku brání poznat.
    Soroš má chapadla všude možně, ale na "alternativě" saaaaaaamozřejmě ne, vždyť to je přece alternativa, no ne? Co by tu dělal?
    To je pak opravdu lepší vyprávět pohádky, a úplně nejlepší je věnovat se zahradě a lesu, být v přírodě v tento posvátný pozdně předjarní čas.

    • jan nowak napsal:

     Na Wláďu le-ze Járo..
     .. Bába le-ze po Ledůůů

     A já tam za-ní polezůůů
     .. ku-dy Wláďa
     Tu-dy já
     .. až JU chyt-nu bubude MÁ !!

     ps : to mě inspirowala te-ta Jarmilka & oceněný film ; )

    • HVzV napsal:

     PANE VLADISLAVE,

     vlastenci bojujici za svobodu a demogracii to maji za života těžké.
     Rádi vás utěsime pespektivou,že když se přidáte na svou stranu občanů voličů bude vaše mosazná hlava všude na všech náměstích a čeká vás NESMRTELNOST!
     Právě zaživáte boj za něco co tu ještě nebylo a to.

     Národni program občanů voličů.

     Nemyslete si,že takový boj mohou vést padavky,které nedisponuji ocelovými nervy a nemaji pod čepici.
     Jen skuteční tvorové s pancéřovými pěstmi ten lítý boj za svobodu slova budou muset chtě nechtě vyhrát nebot když ne tak už se mohou dnes jít už sami zahrabat.

     To Slovanstvi s deskami přijde na pořad později.Jedno za co vás označi pohlupavý palec a jeho kamarila senochrupů.

     Vždyt vám stači řici pro sebe

     A PŘECE SE TOČI
     a tak už timto začnete zdolávat přiboj vepřových hlav hluboko pod vámi.
     Slušelo by se vám proto včas přidat K NÁM opravdovým tvrdým mužům a ženám,rozbíjet NAŠE NP abychom ho mohli nepřetržitě vylepšovat a vzkašlat se na to Slunce,které vám při té vzdálenosti může jedině vysušovat mozek a zářit dál jako pominuté!

 12. proud napsal:

  Kdo sam Zemi neobesel,neobjel,neobletel,nebyl dost vysoko aby videl jak skutecne vypada,i to slunce,muze tezko vyvracet ruzny teorie o ni,ktery si mohli takovy Nickove lehce zaplatit i s vedeckejma "podkladama",muze jen rict ze se mu to nezda,nebo castecne nezda,ze si mysli ze je to jinak,to je v poradku......ale tezko ze sebe muze delat vsevedouci radio a reditele Zemekoule na zaklade veci ktery si takovej Nick muze koupit i s Jardou co mu to za ty prachy potvrdi.Pak je stejnym parchantem jako onen Nick,akorat ze je omezenej nejen v hlave,ale i v portmonce........

  • proud napsal:

   ..........taky jedna realna "pohadka".......

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Nikdo ti nebrání zajet si v období slunovratu třeba do severního Švédska a Norska, za polární kruh. Dnes to vyjde na pár tisíc.
   A zjistit, že tam opravdu Slunce nezapadá, na 70.rovnoběžce od půlky května do začátku srpna.
   Každý si může kdykoliv změřit třeba v poledne jeho výšku nad obzorem, pak se přesunout o 1500 km jižněji nebo severněji a udělat totéž.
   Každému musí být jasné, že jestliže je Slunce 3200 km od placaté Země a obíhá kolem ní po kruhové, eliptické nebo třeba parabolické, ale v každém případě nerovnoběžné dráze, musí se jeho dráha se Zemí nutně protnout - pokud tedy Země nemá menší průměr či délku než těch 3200 km - nebo i to je někdo schopen zpochybnit?
   Pokud by ale skutečně byla ta vzdálenost pevně daná jako 3200 km a Slunce chodilo kolem Země, ne naopak, pak by mohlo jít jedině o pohyb rovnoběžný s podélnou osou placaté Země - ale takové Slunce by logicky nikdy nezapadlo, den by trval na celé planetě po celý rok 24 hodin.
   To všechno jsou logické věci, žádná moudra přechytralého inženýrka. Na toto přijde každý mladý kluk s jakýmkoliv vzděláním i bez něho, pokud nevěří každé pitomosti jen proto, že zní "alternativně".
   Když se takových pitomostí, které odhalí každý normální kluk, objeví někde tuna, tak ten web nebo zdroj spadne, zdiskredituje se, a s ním spadne všechno, co kdy hlásal - tedy nejen takové evidentní lži, ale i pravdy, které se tím v očích veřejnosti zdiskreditují taky.
   Komu to má sloužit? Skutečné alternativě určitě ne.

   • HVzV napsal:

    Přiznejte nám tu pane Vladislave,

    že chcete s proudem sraček tady,které by bylo třeba hnát pod nos polit.třidy Šmejdů at právě tam smrdi,vytvořit jen paralelni proud a nic více?

    Nebojte se jsme tu sami a nikdo nás nevidí a neslyši!

    • proud napsal:

     Ty zalez plesnivaku a bez si do kostela prerikavat svy pobouchany desatera.........nikdo te stejne za sefa nezvoli,jak bys moc rad! Z deste pod okap se nikomu rozumnymu nechce.

     • HVzV napsal:

      Dejte tu fotku pane Proude,

      pobožní lidé stavi každý rok na vánoce betlem a mohou si vás tam vystavit misto osla!

      A STEJNĚ TU STOJIME NA VYSOKÉ SKÁLE JAKO BOHOVÉ A POD NÁMI SE TŘIŠTÍ CELÝ PŘIBOJ VEPŘOVÝCH HLAV,ŽE ANO ŠEFE?

      • proud napsal:

       To by se ti libilo,cpat se na vysokou skalu:-))))))))))))))),ale nevim,nevim,kam te libi nacpou,spis kam te vyvesej :-)))

   • proud napsal:

    Meles a nevis o cem.Ja aspon priznam ze nevim a nespoleham ani na prolhanou nasa,ani v tomhle na alternativu,tak se drzim toho,ze o ty veci muzu diskutovat jako o necem co muze a nemusi bejt pravda,ale nedelam z druhejch kdo se priklanej k jiny alternative blbce,jako je to tvym zvykem! Sam se priklanim jeste k necemu jinymu,ale to neznamena ze to tak je uplne i pres jisty existujici dukazy,protoze to nemam jak overit.Ovsem ty si zajedes kamsi,Zemi stejne neopustis,a uz vsechno vis :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Lidi se tim zabejvaj tisice let,ale mistr Vlada s velkou hlavou vi vsechno uz ted :-)))

    • proud napsal:

     .....stejne jako s ockovanim,o mrdani ani nemluve :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • HVzV napsal:

     DISKUTUJTE JAKO OBVYKLE,pane Proude

     Q,Q,Q,

     Nemůžeme za to,že jsme tu všichni abnormálně chytři a proto se proti nám obraci všichni pitomci,že ANO?

 13. HVzV napsal:

  PROTOŽE MLČENÍ ZNAMENÁ SOUHLAS A NIKDO NEJDE DO PROTIVKY

  ovšem může se klidně dale ozvat ,pokládáme tu bod NP Nr.2.za potleskem schválený!
  Můžeme tu dát třeba NP Nr.1.který už je o něco těžsi jamka a náročný na myšlení,protože je tam KUPA peněz potřebná všem domorodcům a ti nic nechtěji,nebot je jim dobře být brzy na největši pláži nahatých ve Středni Evropě!!

  • SasinSarin napsal:

   Nejsem proti aby dostal i Soroš základní nepodmíněný příjem. Jako buditel národů si to určitě zaslouží.

  • HVzV napsal:

   JSOU GOJIMOVÉ SCHOPNI USKUTEČNIT S PROUDEM SRAČEK NP Nr.2.?

   V žadném připadě.Tady totiž stoji v cestě CELÝ přiboj vepřových hlav.
   Nikdo přeci nemůže pochybovat,že by ty sračky mohly dobře smrdět tam kde patři a to pod nosem politických stran a hnutí.
   Ovčané se tu mohou zalykat stížnostmi,ale vrba je jen blbá dutá.
   Máme li rozebírat v diskuzi příčiny proč strany a vláda nechce NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ narazime na jejich chabý,ale přeci argument.
   Tvrdi,že se neumí bránit přiboji vepřových hlav,které prý jim jenom nadávaji a nejsou schopny řici co vlastně maji dělat nebot nás zastupuji.
   Vygumovat je prý nechtěji nebot se objevuji v mohutných vlnách a každý den přibudou ze škol dalši.
   Možná,že by jsme mohli podplatit pana Sorose a dát mu nepodmíněný ZÁKLADNI PŘIJEM viz bod NP Nr.4.ale jak mu to sdělit,když nám nechtěji dovolit už ani bod NP Nr.2.

   Budeme tedy muset asi nejprve začit diskutovat jak zabránit vepřovým hlavám v tvorbě proudu sraček na jehož existenci upozornuje politická třida Šmejdů jakohlavni důvod odmitnuti otevřeni diskuznich rubrik na jejich námi placených webech,kde zablokovali diskuzni rubriky pro své voliče,aby zabránili DIALOGU což prý je základ demogracie,která tim přestala SAMOZŘEJMĚ existovat.

   DRAZI PŘÁTELÉ A NEPŘÁTELÉ JAKÉ MÁTE V TOMTO SMĚRU NÁPADY A NAPIŠTE TADY JESTLI EXISTUJI!

   • jan nowak napsal:

    Wčera mi wolal strejda Putina - El komandante . . .
    .. žže gdo NEBUDE mít TRIKO s nadpisem 3 * * * hwězd ! ! !
    pp přejede MU kou-le Tangem www wod
    Námořní pěchoty..

    ps : & Oud.owi 2 x !

    • HVzV napsal:

     Možná máte comandante NOWAK pravdu s těmi hwězdami

     dalo se by snad počitat s dalši hvězdou třidy KSDS.
     Mohlo by se to ve zkratce jmenovat Křestansko sociálni demokratická strana/financováno vatikánem/,

     kde by se soustředilz zbytky ČSSD a LIDOVCŮ s podporou komunistické strany,která krachuje kvůli tomu,že ji nepracuje jeji propagačni oddělení,kvůli čemuž prý bude jeho šef zvolen prý jejich novým přecedou.

   • HVzV napsal:

    Tlačime na pilu el comandante NOWAK prozatim jen jednou hvězdou.

    No počkejte jaký bude cirkus až se dostane do provozu hvězdná trojka ,kdy se švédská bude muset schovat!

 14. HVzV napsal:

  K NÁM DO VŠELIDOVÉ LÉKAŘSKÉ PRAXE HVzV,

  přišla starši pani,jestli prý nevyléčime jejiho pohlupavého palečka.
  Tak ho pani přivedte,řekli jsme, nebot jsme se tu hned domnivali,že je to asi pan PROUD.
  Ona nám však ukázala SVŮJ palec.
  Vyšetřenim se zjistilo,že nemá pohlupavý,ale LUPAVÝ palec což je fakt na operaci.
  Kdoví,zda by se náš oblíbený diskutujici pan PROUD v našich myslích nemohl ocitnout pod kodovým jménem

  POHLUPAVÝ PALEC,

  Kdo je pro at zvedne ruku,co vyna to..

 15. anankas napsal:

  Snahy méně vzdělané je slušný výraz pro zdejší komentáře pan Vladislav má doložitelnou pravdu, ale o moudrosti Slovanských předků je možno se dovzdělat...
  Soupeřům se velmi daří na poli psychologické války...
  Je tu patrná virtuální degenerace mladé generace neschopné skutečného fyzického se setkávání a reálné komunikace.
  Velmi viditelná sociálně společenská absence nastupujících generací.
  Závislost na virtuálních mediích a mobilních telefonech je morem současné populace.
  Odlidštění lidských jedinců do hloupých klikanců myší a klávesnic...

  • proud napsal:

   Fain,dokaz tu jeho pravdu,protoze on na to viditelne nema!!!

  • Voda napsal:

   Ano, tak. Vladislav argumetuje cili doklada. Kazdy novy prichozi ma moznost videt ten diametralni rozdil mezi jeho prispevky a tech radoby odporujicich, co smejdi po kazde nitce, aby ho rozsekali, ikdyz se jim to nedari a padaji z nich jenom sracky a zloba. Je to jen dusledek toho, ze chteji sve chore predstavy protlacit jako realitu. Nemozne.

   Take souhlas ze nase dorustajici deti jsou zavislaci na mobilech. Nekdy ani nevnimaji, co jim rikate. Tak jsou do tech her vtazeni.

   • proud napsal:

    "Ano, tak. Vladislav argumetuje cili doklada. Kazdy novy prichozi ma moznost videt ten diametralni rozdil mezi jeho prispevky a tech radoby odporujicich".............nedoklada a neargumentuje! Snazi se podkladat svoje domnenky podavany jako tvrzeni kterejm mozna i veri jen tim,ze haze odkazy na vylhanou historii a mainstream !!! To jsou mizerny dukazy i pro ovce!!! ,ale dost dobry pro ty kdo chteji jet podle odzkousenyho ze tisickrat opakovana lez se stava pravdou.A tohle byla ta posledni kapka na kterou ses chytil a usvedcil,nebo usvedcila,ci ste se usvedcili.Tvuj konec,stejne jako jeho,vas uz budou brat vazne jen nektery ovcani a skudci,ale nikdo z tech kdo to s narodem mysli skutecne dobre a nehledi jen na sebe,aby ho jakymkoliv zpusobem svejma radama ohrozil!A takovejch je skutecne malo,jen ono nejpevnejsi jadro.Ale readeji malo tech skutecne spolehlivejch,nez banda zmrdu co haji jen svoje vlastni zajmy a schovava se za velky slova a mainstreamovy dukazy a system jako takovej,jen se jim nekdo postavi,takovy totiz vubec nechteji system bourat,ale chteji jen tezit,jedno z koho,systemu,nebo naroda,hlavne ze to da neco jim.Skoncili jsme.

 16. admin napsal:

  Zase jsem si z místních idiotů udělal prdel.
  Ti tupaní zkočí na všechno.
  Jeden větší idiot, než druhej.

  • jan nowak napsal:

   Houbeer ssedí za Komímem
   celý mlýn za-ha len je - dýmem

   Z komína Pla~meny Šloh~ají .. &
   www wan HALEN g to - mu hrají :

   .. my Admina sse nebojíme , bo u něj má-me PROTEKCI ..
   A prótože sme Krtečci i u stej-dy Putina !

   Trole..
   M

 17. jan nowak napsal:

  Robo je-de na Motoru.. na Vihor.lat
  .. na tu Ho-ru , Lebga MU w tom pomáhá ..
  Odráža ssa Hnátama !!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!