Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.03.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Význam posledního projevu ruského prezidenta Putina před Federálním shromážděním a především o nejnovější ruské výzbroji, proč nechal GP Rusku možnost výroby moderních zbraní a jak vojenská rovnováha a vítězství v syrské válce brání rozpoutání jaderné války, jak zpěv ruských hokejistů pod bílou vlajkou poškodil Rusko a jak se to projevilo na skandálním rozhodnutí arbitrážního soudu ve Stockholmu, dle kterého má Rusko platit Ukrajině za nedodaný plyn, jak byl ruský hokejista Kovalčuk připravován na roli Klička při ruském Majdanu, jak současné ruské filmy ukazují stalinský režim jako nelidský a připravují davo-elitářskou společnost podle barona Ungerna místo lidské společnosti dle Stalina, jak jsou ruští politologové neschopní a proč se proto každý člověk musí učit porozumět procesům v sociálních supersystémech, a další.
9 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.03.2018

 1. Simca napsal:

  Kdo nebo co je to globalni ptediktor? Je to buh, je to nabozenstvi?

  • Definitiva napsal:

   Päť tisíc rokov je ľudstvo otrokom ideológie sociálneho parazitizmu, kde väčšina tvorí hodnoty a menšina si ich užíva.
   Ideológia sociálneho parazitizmu sa dedí dedičnou mocou, aristokraciou, v tajných spolkoch slobodomurári /ilumináti, scientológovia, scull and bonies/...

   Sociálni paraziti ovládli svet biblickou úžerou, vid. Starý zákon, blížnemu na úrok požičiavať nebudeš, cudziemu bude požičiavať na úrok a ovládneš svet.

   Sociálni paraziti cez financie ovládli svet, zadĺžené sú štáty, firmy aj ľudia, dlh je nesplatitelný.

   Vid. aj:
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

   Dejinných faktov je veľmi veľa, ale dejiny sú Slovanom odopreté, utajené a falšované. Základná os je Staroveký Egypt a žreci, zrod SOCIÁLNEHO PARAZITIZMU, šľachtenie Židov v púšti, vykynoženie židov a prijatie židovského náboženstva Chazarmi, Chazari ovládli svet, príčiny napoleonských vojen, VOSR a dvoch sv. vojen, Rotschild a zavedenie centrálneho bankovníctva, Rotschild a vznik ideológie socializmu, vznik FEDu, okrádanie sveta cez USD. Zánik monarchií, vznik Maďarov a Maďarska, Jednotná antická svetová architektúra a vysoká technická vyspelosť ľudstva, stredoveká katastrofa a uvrhnutie ľudstva do biedy...Tisícročná genocída bielej rasy, Slovanov, Rusov ideológiou kresťanstva. Biblické náboženstvá, ich vznik, nástroj moci nad ľudstvom. Čo bolo pred biblickými náboženstvami?

   Pravdivé dejiny sa v škole nevyučujú. Napr. vedci sa nesporia o pôvode a vývoji ľudstva, Kaukaz a stredná Európa, ale svet je politicky debilizovaný hláškami o Darwinovi a vzniku bielej rasy v Afrike.

   Keď budete denne študovať, máte roboty na niekoľko rokov, ale vždy lepšie, ako debilnieť s televíziou.

  • napětí napsal:

   pod pojmem GP, si představuji bankéře! Těm je jedno, kde vydělají. Jen jim může jít o trvalé vykořistování na základě ovládání národních zkorumpovaných vlad. Kdyby dopustili válku, přišli by si síce,na jednorazovej příjem ze zbrojarských kšeftů, ale pak už jen ztráty z nefunkčí infrastruktúry světa. Vybudovat to zpátky by byl pro ně nevýhodný proces.

 2. Lukaš napsal:

  Simca.
  Kdo to asi je,několik nejbohatších pejzatců,co mají k dispozici USA a jejich armádu.

  • HVzV napsal:

   LUKÁŠI,

   všiml jste si co sděluje Pjakin na začatku?

   GASPROM JE NUCEN ZAHÁJIT ŘIZENI K VÝPOVĚDI SMLOUVY O DODÁVCE PLYNU UKRAJINĚ.

   Viz arbitráž ve STOCKHOLMU,kde soud rozhodl,že UKRAJINA nemusi platit za dodaný plyn, protože je na tom ekonomicky špatně!
   Putin je tedy ten,který má podporovat krachujici UKRAJINU!
   To bude možná znamenat,že dojde k dodávkám zpětným proudem,které bude plati pravěpodobně Česko i Slovensko,nebot to bude plyn s odhadem 400% dražši.

   Co myslíte je to jen spekulace nebo pravda.

   Ne nadarmo docházi k demonstacim na plynové trase,aby se snad zakrylo co se bude a má dit a

   CO BUDEME MUSET I MY BRZY PLATIT?

   • Lukaš napsal:

    HVzV.
    Zaznamenal jsem to,také jsem zaznamenal,že se do toho vložila EU přes nějakou dámu a Šefčoviče.Už tady je vidět,jak by Rusko likvidovali kdyby se ho zmocnili.Rusko dodá plyn Evropě,Evropa bude platit,kam ho pošlou,Rusko už nemusí trápit a to je to co píšete,že by státy,které by dodávali Ukrajině,buď zdražit vlastním zákazníkům,nebo si na to půjčit a tomu se chtějí vyhnout,tak proto ten výrok Stockholmského arbitrážního soudu,co nemá v soudná praxi obdobu.

 3. petr napsal:

  Tentokrát Pjakin strašil jadernou válkou. Že by to bylo opravdu tak vážné?

  Naopak česká duchovní fronta s Petrem Chobotem a spol. tvrdí že to nejhorší máme za sebou. Ale bude na nás, jak se budeme snažit, jestli se přikloníme spíš k úpadku západu, nebo k duchovnosti a rozkvětu východu (slovanstva a pod.).

  Tak kdo má pravdu, Pjakin, nebo ti čeští optimisti? Rusové mají za posledních 200 let bohaté zkušenosti s temnou stranou světa a přežili to jen za cenu strašlivých obětí, takže jejich názor nelze jen tak smést ze stolu.

  • Lukaš napsal:

   Petr.
   Já spíš věřím Pjakinovi.
   Skutečně se něco děje na západní frontě.Už tím projevem Putin naznačil,že může dojít k tomu nejhoršímu.Také ten projev Ruského zástupce v OSN,značí vážnou situaci.Dlouho se mluvilo,že je Putin slaboch,nerozhodný,bojácní hned odpovědět Američanům na jejich provokace.Proto si myslím,že to Putin jasně řekl,že v případě jakéhokoliv napadení,nebude čekat a hned tvrdě odpoví.

   • napětí napsal:

    Lukáši, nechci ti brát iluze, ale Putinovi radí právě Lavrov. Bez něj by to nebylo správné rozhodování. Jo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!