P.C.Roberts: Třetí světová válka se přibližuje

Nuclear-blastV nukleární válce by vedlejší (kolaterální) škodou byl život lidstva – Fidel CastroVe snaze dokázat Američanům dobrou vůli, nechali jim Rusové v Sýrii jeden plácek, který nyní Washington využívá ke znovurozpoutání války. Nešťastné rozhodnutí Rusů válku v Sýrii nedokončit, přineslo ten výsledek, že námezdní vojáci z řad cizinců, označování presstitukami za „bojovníky svobody“, se v jedné enklávě Sýrie udrželi. Nu a aby Washington zas udržel syrskou válku v chodu, hledá nyní cesty, jak těmto svým žoldnéřům pomoci. A Trumpův režim ji našel. Ve tvrzení, že Sýrie používá v boji chemické zbraně.

Není to nic nového. Tutéž lež uváděl jako motiv pro rozpoutání války proti Sýrii už Obama, a nehledě na fakt, že ji Rusko tehdy přesvědčivě vyvrátilo, máme zde dnes tvrzení o syrských chemických zbraních znovu.

Jestliže mi paměť dosud slouží, poslali Rusové své chemické zbraně USA pro jejich potřebu destrukčních prací. Vůbec nepochybuji o tom, že Washington tyto chemické zbraně ještě vlastní – a s falešným označením jejich syrského původu je využije pro svůj další útok pod falešnou vlajkou. A to prostě tak, že z jejich použití obviní Asada. Řečeno jinak: Washington vytvoří „situaci“, vinu za ni vrhne na Asada a Putina, a buď s požehnáním Kongresu, anebo třeba i bez něj, zahájí proti Sýrii inervenci, označenou jako pomoc „bojovníkům svobody“.

J. Mattis, ministr obrany USA, bez ohledu na skutečnost, že Sýrie chemické zbraně nevyrábí, a ani je nemá a ani je pro své vyčisťovací operace proti žoldákům nepotřebuje, prohlásil, že syrská armáda používá plynný chlor „proti svým vlastním lidem“.

I tahle lež zde už za Obamy byla a Mattis ji nyní rozšířil o pověst, že syrská armáda zasahuje plynným chlorem též nemocnice, i když přímé důazy o tom prý v ruce ještě nemá. A přidal obvinění Ruska z toho, že se syrského zabíjení civilistů spoluúčastní. Docela jako by na chvíli zapomněl, že tohle je obor, ve kterém USA nemají soupeře.

Stephen Lendman píše, že ředitel CIA (nyní už americký ministr obrany po čerstvě propuštěném Tillersonovi – pozn. red.), naznačil, že americký útok proti syrské armádě je už jen otázkou času, protože – jak vysvětlil – nehodlá už prezident Trump útoky s použitím plynu dále tolerovat.

Samozřejmě, použití plynu v Sýrii je bajka, pokud jím ovšem Washington nezásobil své žoldáky.

Ale fakta nejsou pro Washington důležitá. Důležité pro něj jsou však žádosti Izraele, aby už konečně zlikvidoval Sýrii a Irán a tím též smetl z povrchu země hnutí Hizballáh, které mu dosud brání zmocnit se jižního Libanonu a jeho bohatých vodních zdrojů.

Nepochybně má Washington na mušce i další cíle. Ropné společnosti USA např. chtějí mít v Sýrii pod palcem umístění ropovodů i plynovodů, jsou zde šílení neokonzervativci se svou ideou světové hegemonie, je zde vojenskobezpečnostní komplex, vyžadující mít pro zdůvodnění svého masivního rozpočtu své nepřátele a konflikty, ale přece jen izraelské dychtění rozšířit své hranice až k vodním zdrojům je to nejpodstatnější, co udržuje středovýchodní konflikt v pohybu.

Uvědomuje si Rusko všechny tyto skutečnosti? Anebo je v něm stále přítomna naděje, že přece jen získá přízeň Západu a jeho součástí se nakonec i stane?

Je-li tomu tak, směřuje svět k nukleární válce.

Pokaždé, co Rusko nedokončí svou práci, jako např. v Sýrii či na Ukrajině, nedočká se od Washingtonu přívětivější tváře, ale pocítí jen jeho zvýšený tlak na další svůj prospěch v konfliktu, který sám Washington inicioval. A tento tlak nepovolí, dokud nebude ve své spanilé jízdě zastaven. Což je ovšem cosi, co se Rusko nezdá ochotno učinit, čehož důsledkem je pokračující pohyb světa k Matrixu.

Všimli si už Rusové, že doslova každý v Trumpově režimu Rusku hrozí? Mattis, Tillerson, Nikki Haleyová, všichni vládní mluvčí, anglická premiérka, anglický ministr zahraničí - ale Rusové stále hovoří o svých západních partnerech a o tom, jak moc o spolupráci se Západem stojí.

Neexistuje jediná možnost, jak by Británie mohla přežít nukleární válku, ale britská premiérka si dovolí dávat Rusku v záležitosti špióna Skripala své ultimatum.

Celý Západ je, jak píše Chossudovsky, duševně nemocný, a západní politici a presstitutky ženou svět do zániku: https://www.globalresearch.ca/fake-news-and-world-war-iii/5631417

A vojenskobezpečnostní komplex tlak ruky, ve které svírá Trumpův režim, dál zesiluje. Ministr zahraničí Tillerson byl zbaven úřadu a nahradil jej ředitel CIA Pompeo. A úřad CIA převzala Gina Haspelová, ta, která dohlížela na tajné mučení vězňů, jehož se CIA dopouštěla v Thajsku.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/13/world-war-3-approaching/

 
52 Komentářů k P.C.Roberts: Třetí světová válka se přibližuje

 1. ekonom napsal:

  Kôň ,ktorý zdochýna najviac kope...."mocní" vedia,čo ich čaká ,ked stratia úplne moc....tak nás spolu s nimy/niektorí možno chvílu vydržia v bunkroch...ale iba chvílu.../ pochovajú radšej všetkých....oni ani nie sú duševne chorí ale velmi sa boja....

  • proud napsal:

   Kdyz jim s tim nepomuzem,muzou se jit leda tak vycpat,bez nas nejsou nicim.

  • jelena napsal:

   3.www wojna? Dajme tomu ze to kinkong alebo velky blondin naozaj urobia a stlacia cerveny gombik. Na zemi nas tu vsetkych upecuu alebo oziaria ale co bude s nimi. Kam ujdu vyvoleni? na mars?, alebo na druhu skrytu temnu stranu mesiaca? a kolko tam asi preziju? myslis ze elon musk ma dostacujuce prepravne kapacity pre 1% populacie bankstrov?

 2. petr366 napsal:

  Tak tak! Nakašlat jim a zhroutí se jim to samo.

 3. Milada de Winter napsal:

  Chci jen upozornit, že dnešní demonstrace několika tisíc lidí na Václaváku na údajnou obranu České televize s hesly "Zrušit koncesionářské poplatky? Nepřípustné!", "Ne útokům na ČT a novináře", "Dlužíme to Havlovi" apod. byla demonstrace na obranu pijavic, které mají v České televizi luxusní koryta, lžou, manipulují a kradou!

  Vypadalo to spíš jak demonstrace se zaplaceným komparsem složeným z Ukrajinců (demonstranti mluvili ukrajinsky).

  Obdobné demonstrace byly i v Polsku, když polská pravicová vláda zestátnila polskou veřejnoprávní televizi a za 1. pololetí 2016 pak z ní vyhodili 163 redaktorů a moderátorů.

  9. 1. 2016 Na 20 tisíc protestujících Poláků se sešlo podle odhadu varšavského místostarosty v hlavním městě, stovky dalších v Krakově, Katovicích a jiných městech. "Jsme tu, protože je ohrožena svoboda médií, je ohrožena demokracie," vysvětloval organizátor protestů Maciej Kijowski v Lodži. Demonstrantům se nelíbí situace kolem mediálního zákona, který tento týden podepsal polský prezident Andrzej Duda.

  • houbeer napsal:

   rozdil vidim v tom,ze polaci si stali za svoji vladou a probehly nekolikanasobne vetsi akce na podporu vlady a ji chystanych zmen. - to u nas nehrozi.cesi jsou vyvlastneni.pokriveni a apaticti,ale hlavne nestojime za nasi ,,vladou,, zida babise.u nas je totalni gulas a toho zlo-deji vyuziji k jeste vetsi implementaci nicotnosti do hlav ovcanu.
   znam par lidi co se nachazeli ze sveho ,,presvedceni,, na tech demo tedkom.mno nevim jak jim ukazat,ze podporuji zlo-deje a primo-neprimo to nejhorsi co se deje na planete.oni si vazne mysli,ze zeman je putinovec a vidi svet cernobile,vubec neberou v potaz to, ze na svete je sposty klik a kruhu tahajici za svoje zajmy a globalni politiku vidi jako diktatury vs demokracie....jsou to fajn lidi,nazval bych je i mymi prateli,ale za moje slova k nim uz ani nevim jestli by me automaticky nepostavili v pripadnem majdanu na ,,druhou stranu,, nez je ta jejich....

  • Eschatolog napsal:

   menstruuje se za ledasjakou kokotinu, ale za klidne placeni? to je tedy ukazka slovanstva

 4. Forever Slav napsal:

  Mimo téma:

  Info na víkend:

  V sobotu 17. března se koná akce (neorganizovaná demonstrace) “Zasypání jihoafrické ambasády bílými květinami” proti genocidě bělochů v JAR před budovou jihoafrického velvyslanectví od 8:00 do 18:00. Akci pořádá Středoevropan.cz.

  Adresa: Ruská 2156/65, 101 00 Praha

  Středoevropan.cz:
  “Celý svět to vidí a celý svět mlčí. Zatímco jsou bílí jihoafričtí farmáři denně vražděni a přední politici v zemi k jejich vraždění sami vyzývají, jihoafrická vláda připravuje vyvlastnění jejich půdy a další kroky, které se rovnají genocidě.
  Ukažme jihoafrickým bílým, že v tom nejsou sami, a že i daleko od jejich farem a chudinských táborů jsou lidé, kteří na ně myslí, a kteří jim chtějí pomoc.
  Přineste v sobotu před jihoafrické velvyslanectví v Praze bílou květinu, nebo jakýkoliv produkt vaší kreativity, kterým s bílými v Jižní Africe vyjádříte svou solidaritu. Přijďte kdykoliv a kdykoliv odejděte, Akce je celodenní, ale neorganizovaná.”

  Je důležité varovat naše občany a Evropu před tím, co čeká bílé národy, pokud se běloši někdy stanou v Evropě menšinou. Tragédie bělochů v JAR nechť je mementem a varování před tím, aby se bílé národy v Evropě a USA někdy stali menšinou ve své vlastní zemi.

  • proud napsal:

   At se seberou a tahnou do riti a nechaji mistni zradlo pro lvy svymu osudu...................

  • proud napsal:

   At bily odejdou,ale i se vsema vymozenostma ktery tam dotahli........necht si poloopice vezmou zase luky a sipy a odejdou do vlastnorucne postavenejch chysi................

   • Forever Slav napsal:

    proud

    Argument na úrovni typu, ať se bílí v Austrálii, na Novém Zélandu či v Severní Americe seberou a odejdou pryč.

  • proud napsal:

   A bude pokoj

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Forevere,

   žádné demonstrace nic nevyřeší, dokud bude mít černoška nebo Arabka šest dětí a běloška stěží jedno. Naopak, bude hůř.
   Pokud nezměníme od základu náš přístup k (nejen) rodové "politice" podle zásad předků, můžeme vzrůst sebevědomí až arogance barevných etnik na nějakou dobu zadržovat, zpomalovat, ale ne zastavit. No a až to pak praskne, budou se tyto věci řešit nejen v JAR, ale za nějakých 100 let klidně i u nás.

   Pro naše ženy podněcování k lesbismu, operace pohlaví, hormonální antikoncepce, podpora nejextrémnějších forem feminismu, neláska k mužům, očkování svinstvy nebo paušální neočkování, pro všechny manželky nějakého afrického pasáka skotu přeprava do Evropy zdarma, a to i se všemi dětmi, bohaté sociální dávky podporující jejich další množení.

   A pak, až bude těchto nových "voličů" dost, proběhnou všechny nutné změny už zcela svobodně, "demokraticky".

   Musíme se vrátit ke kořenům. Nemáš rodinu, děti, práci? Nebudeš volit. Nemáš jisté, zajištěné postavení? Nemůžeš být zvolen. Nemáš dokončen "výchovný program"? Nejsi oprávněn mít ženu, partnerku, děti.

   Žádné demonstrace nic nevyřeší. "Jejich" demonstraci, kam naženou tisíc placených křiklounů, přenesou všechna jejich hlavní média a dozví se o ní milióny diváků. O naší demonstraci, i kdyby tam bylo 100 000 lidí, napíše akorát pár alternativních a "alternativních" webů.

   • benmil napsal:

    Vladislav +

   • houbeer napsal:

    jo vladislave,neustale se setkavam s lidmi,kteri se zbavuji veci na miminka,max maji 3deti a to uz si pripadaji uplne vystaveni a zahlceni detmi.mno my jich mame 6,veci si vezmu vetsinou k uskladneni,pac mame vseho dosti,ale pro pripad ze bych potkal nekoho podobneho jako jsme my a tak mu mohl pomoci,jako bylo mne.jenze nenalezam,neustale se lide zbavuji veci pro nejmensi-mno a tak se toho ujala-ujme neziskovka a bude to davat migrantum,ti tak dostanou vse zadarmo a budou si myslet,ze je to pobidka k jeste vetsimu poctu deti,vzdyt preci ti bili uz nechteji o miminech ani slyset....

    • obycejnilide7 napsal:

     houbeer napsal: 16.3.2018 (11.48)

     "...vzdyt preci ti bili uz nechteji o miminech ani slyset…."

     ----
     Chtějí Houbere, chtějí a slyší, a nejen slyší rovnou konají. Jsou lidi a "lidi", chalupa má bejt dle mýho veselá tj plná děcek no pravda, asi jsme trochu výjimka haha v dnešní době.
     :)

   • Petr C napsal:

    Vladislave Forever ma pravdu. Jak chcete zmnenit od zakladu nas pristup, pokud lide vi houby. Jedine jak se zviditelnit je verejna demonstrace. Placani na internetu je k nicemu. Mozna vam zvedne ego , ale nic z toho.

    • proud napsal:

     Demonstrace stada ovci? Sam si protirecis v tom cos odkejval,nejdriv a prvni potrebujes uvedomeli obcany,pouceny lidi,a ne stadni idioty kterejm nakukas co chces,podepres to nejakym pruserem a poletej s bekotem za tebou! A poucenej obcan ti nebude nikde saskovat,ale rychle mu dojde,ze staci kdyz se bude chovat podle svyho,ostatni taky a mas to tak s vetsinou lidi a dojdou k tomu ze ignoraci vyridej vsechny a vsechno a kdyz se k tomu jeste zorganizujou,uz nebude sila co by jim sebrala "klacek z ruky".............bez saskovani a jedinyho vystrelu,proste jen podle toho ze co a koho nechci,nepodporim,co a koho chci,podporim......je to celkem prosty,ne ovsem pro ovcany.

     • Petr C napsal:

      Proude, zatim co budete poucovat lidi, stane se to ci na Slovensku. Vy snad ani nemate paru proti cemu stojite. Vzdyt to co se deje je planovana akce jak zahlusit narod pristehovalcama. Na vychovu potrebujete cas. Ten vam pomalu, ale jiste utika.

      • proud napsal:

       Stado proti pasakovi kterej ho chce vymlatit neuchranis,neni jina nadeje,nez ho zrusit jeho poucenim.Mas lepsi napad jak to navliknout v kolonii s 30 000 ovou armadou zoldaku,kde kazdej dela vsechno jen za a pro penize,pac je tak naucenej,tedy i policajt co sereze vlastniho strejdu na demonstraci aby neprisel o praci?

      • proud napsal:

       Nedelej ze sebe naivku,kdyz vim ze nejsi a zamysli se jak to udelat,jedine tak jak ti rikam,poucit lidi,jinak sezerou vsechno co se jim predhodi tak jako doted,cas necas.Bud zbydou alespon pouceni,nebo nikdo!!!

       • Petr C napsal:

        No, nevim. Naivku ze sebe nedelam. Je mi ovsem naprosto jasne ze pokud se nezviditelnite na demonstracich bude hur. Nebo si myslite ze pokud by nasi pradedove sedeli na prdelich tak mame zivotni uroven aspon takou jaka je nyni?

        • proud napsal:

         Podivej se na to jinak,zivotni uroven mame jakou mame jen diky technice,co se lidi a jejich chovani a charakteru tejka,jde to rapidne do haje............to vsechno je vysledek systemu a poovcanstovani,takze logicky jak to tak pujde dal,pujde o sebezniceni se,takze co vsechny ty demonstrace,ktery se po nich stejne zneuzili proti lidem vlastne prinesly?...........Vubec nic,jen se veci ktery se udelat chtely,udelaly jinak,to je vsechno,protoze dokud budes mit ty nahore a ty dole,ty chudy a ty bohaty a rozdily ve vzdelani,hadej podle koho to porad bude a nikdy jinak? Proto nabizim alternativu udelat to uplne jinak a system naprosto odzbrojit,vyrazit mu vsechny zuby............ale to nemuzou udelat stadni blbci,protoze by to dopadlo pravdepodobne jeste hur,ale muze bejt mnohem lip,za predpokladu,ze si poradime s onou stadni blbosti.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Demonstrace samozřejme neni principiálně špatná myšlenka, ale otazky zní: - jaky ma byt jeji cíl? - všimne si ji vůbec někdo?
     Pro zidomedia neni problem ignorovat statisicovou protisystemovou demonstraci, zatímco ze shluku par tisícovek najatych rvounu udělají masove protesty.
     O kolika masových protisystemovych demonstracích ses v posledních letech z mainstreamu dozvedel? Ja o zadne. Zato o nějakých hlouccich sorosovskych blbecku, kteří chvíli obtezovali na Vaclavaku, je plna CT 24.
     Oni nas nechají demonstrovat. Vyrvat. Vyblbnout. A pak sup zpátky do prace, gojimsti blbeckove. Konec zábavy, zpátky ke strojům.

     • Petr C napsal:

      Vladislave, mate pravdu. Ovsem co dal? Jak Jste napsal zidomedia jsou u moci. Ty zidomedia maji obrovskou moc presvedcovani a ovladani. Ejich plan je presvedcit ovecky ze ti kteri jdou proti migrantum jsou spatni. Maji za ukol odstranit ty kteri se staveji proti nim. Bohuzel se jim to dari. A fak je ten ze nez se nadejete budete mit na tech Vasich swinging partys negry a Arabace. Nemyslim to urazkove, ale obrazne.
      Ja se v Asii setkal s hodne Cechy (vetsinou vysokoskolaky v mirne starsim veku) a jejich naivita mne prekvapuje. Pokud se cim jak nejdriv nejakym stylem tomu molochu nepostavite spatne to skonci. Jak rekl Zarathustra-cesty, totiz samospasitelne cesty neni.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Řešení je v teto situaci podle me jedine: spojit se s Ruskem. Ale ne jako podřízena, devotni ustrasenci “potrebujici se někam zařadit”, ale jako sebevědomý “výběžek slovanstvi”, který muze v tomto exponovanem dolnolabsko-karpatskem prostoru udelat mnoho cenné prace pri jeho navrátu tam, kam pred nešťastnou středověkou kolonizací Německem patřil.
       Musi se to delat chytre a sebevědome, ani Rusko ani my nepotřebujeme miliony muziku libajicich ruce nějakému batuskovi, ale jasnou koncepci a pevne sledované cile.
       Pokud jde o Západ, pro to pravdepodobne uz zadne “dobre řešení” neexistuje. Je pouze možné, ze v budoucnu od Německa od-eroduje část, která ve skutečnosti žádným Nemeckem nema co byt - tedy vše od Labe a Sály na východ.

  • houbeer napsal:

   jinak forevre - nedelej ze sebe idiota reklamou na zalezitosti,kterym asi nerozumis pranic. to je jako bys obhajoval biliho cloveka v americe,chudacci,oni je idiani zabijeli,chudacek bilej....co se kurwa sereme nekam do JAR,jen kolonialni minulost,kterou ty propagujes?rasismus na xtou.

   • Petr C napsal:

    Houbeer, nekomentujte veci o kterych nemate vedomosti.

    • houbeer napsal:

     nevim petre na co narazite?nemyslim si ,ze by nekdo z vas dvou znal pomery z JAR osobne,ani ja je neznam.Ale jestli jsem pochopil forevra,tak obhajuje bili v JAR,je to tak?
     ps:moje sestra byla v JAR a neco mi aspon povidala co videla,jak se chovala ona a jakou to melo odezvu atd.
     argument,ze jako bila naplavenina tam dovezla pokrok a ti barbari tedkom muzou byt radi ze tam maji supr dve mesta, neberu.

     • Forever Slav napsal:

      houbeer

      Prosím, zjistěte si nejdřív něco o historii oblasti dnešní JAR. V době, kdy se poprvé zde usadili první bílí osadníci (Búrové), byla oblast dnešní JAR prakticky neosídlená, až na malé množství kočovných pastevců a Křováků.
      Většinová dnešní černá populace JAR jsou potomci severních černých kmenů, kteří do oblasti přivandrovali v době, kdy byla oblast JAR většinově obydlena bílými Afrikánci.

      http://www.white-media.info/zastavme_genocidu_bilych.html

  • houbeer napsal:

   info na vikend - i kdyz je to plus den ci tak ci onak - je nov a my vynasime ,,moranu,, (na krizi)-vladislave chtel bych se te na to zeptat.tak budto tady nebo pres mail(tasllhof@email.cz)

   Jste zvani vsichni- vyjma zabij negra-

 5. Lukaš napsal:

  I přes ČT se podporují židé.
  Přes neziskové organizace to samé a přitom škodí státu také.
  Ekonom,také se říká,topící se i stébla chytá,proto ty barevné revoluce,proto provokace i proti Rusku.
  Když to sleduji,lež překrývají i ještě větší lži.

  • .lak napsal:

   Z PL
   Time 9:11 / To ano, konqista inkvizice, eš, 15. 3. 2018 8:51:48
   http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12339-zivot-pakistan-nemuslim Reagovat
   Reagovat

   Re: Time 9:11 / To ano, konqista inkvizice, eš, 15. 3. 2018 8:52:57
   Nic více nic méně.
   Reagovat

   Můžete si dosadit soroše, eš, 15. 3. 2018 8:54:08
   https://www.youtube.com/watch?v=CJ81xkUnfUY
   Reagovat

   Nebo americkou židovskou filantropku, eš, 15. 3. 2018 8:56:01
   https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
   Reagovat

   Nejde o nic víc o nic méně lidské zdroje, hadry jednoho užití, eš, 15. 3. 2018 8:59:15
   https://www.youtube.com/watch?v=Lso8tRPcxNE
   Reagovat

  • Vladislav po přestávce napsal:

   A co bys čekal, když jim patří drtivá většina médií, bank, když si můžou koupit skoro každého?
   I "alternativa" píše o tématech, která prosazuje žid, a pokud mu přece něco unikne, už si umí nasadit své lidi, kteří roztrollují diskusi a postarají se, aby už nic podobného nevyšlo.
   České filmy posledních let? Židovské filmy se židovskými herci, natočené z židovského pohledu, ovšem mající za cíl "vychovávat" gójimstvo. Neumí totiž nic jiného než tu nejpovrchnější zábavu nebo primitivní aktivistické agitky. Za které pak židovská porota dá židovským protagonistům ceny za nejlepší "české" filmy.
   My je ale krmíme, takže my jsem vinní a budeme tak dlouho, dokud nám to nedojde.

   • .lak napsal:

    Prostě dnes si soroš a lerner američtí židovští filantropové cvičí se školáčky jak z retardy a "zodpovědní je přímo ženou z ohrádky do přípravny hlavního meny na talíře budulínkům. A korporáty si zmastili industriál podlokajníků plnících domácí úkoly lobistům výběrových z pindostanu na hadry jednoho užití.
    https://www.youtube.com/watch?v=Lso8tRPcxNE
    https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
    https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
    Všimněte si data a co se dbes s výtečníky děje.
    dnes 2018-03-05 23:26:32
    RE: Velcí řezníci
    Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?
    Nemáte pravdu. Školství je dnes specializovaný obor na funkční nevzdělanost a ruku při výběru kvalifikovaných šperků mají zručnou už nejméně půl století bez pochyb takže vám mohu sdělit že majdan bude. A ten náš parlament je výkvět kariérních zaprodanců agentůře bilderberg cestovky dvou kontinentů výletníků a osadníků a tam tedy hamižných podlokajníků plnících domácí úkoly lobistům fiat money výběrovým či vyvoleným z pindostanu. Nechápu tu korektnost v popisu zjevných skutečností a tedy možná tedy mají mylné domněnky a pokud ne tak imbecilitu ale to nic nemění na tom že situace je zcela na spuštění kalamity kterou tu nikdo nezažil a zřejmě tedy rčení že živí budou závidět mrtvým bude platit pro všechny a nejen pro otroky kapitálu tvorbou ale pro pominuté hlupáctvím komplet.
    https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

   • Eschatolog napsal:

    1*****

 6. jan nowak napsal:

  Houbeere.. ne-mam Dlouhý papapírky - byl bys tag lak.. laskaw a - podal mi zz po-za
  Komína Nz * * *

  * * * nouZowá zásoba : ))

  • houbeer napsal:

   uz bezim pres strechy,nehledic pod sebe na stado.balim za behu,trocha humoru k tomu bahnu...cloveka(me)nezapije,ale posilni.
   vykop si zemni dymku miru,take funguje :))

 7. Vladislav po přestávce napsal:

  Je 15.3.2018.

  Před 79 lety vstoupila na to, co kdysi zbylo ze samostatného Československa, státu, kde jsme my, zde domácí Slované, po dlouhých 300 letech konečně nehráli druhé housle, jednotky německého Wehrmachtu.

  Kdyby další jednotky Wehrmachtu netáhly o dva roky, tři měsíce a šest dnů později na Rusko, tak Čechy, Moravany a Slezany potkal tentýž osud jako Polabské Slovany, pouze posunutý o nějakých 800 let později.

  Naprosto chápu, že toto smutné výročí nepřipomínají kolaboranstská, německá či proněmecká média typu Idnesu, Novinek, Aktuálně, Respektu, Blistů.

  ALE JAK JE MOŽNÉ, ŽE O TOM NEPÍŠE ANI WEB, KTERÝ SE VYDÁVÁ ZA ALTERNATIVU, TEDY NWO??

  Proč, administrátore?

 8. Rudolf napsal:

  Opět potvrzeno - kdyby se svět řídil Robertsem, tak nečekáme III. světovou, ale přinejmenším LXXXVIII.

 9. benmil napsal:

  Aktuální retro:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=4AMAyPqLkhA

  Tetičko Ameriko co ty, co ty říkáš na novoty,
  svět ti přestal čistit boty, a žije si, jako ty…

  Kuba si, Yankee no – ne, lid neprodá svou kůži lacino,
  Yankee no, Kuba si, ať se blýská na časy.

  Z módy už vyšel moudrý bača, ne národy už nejsou ovce,
  svět už není dětská káča, a žije si, jak chce…

  Interpretace: Pantůček a Fuchs

  Text: Pavel Kohout

 10. Arnold Ejiofor napsal:

  Přesně to, co jsem hledal. Děkuji!
  gogoanime https://gogo-anime.io/

 11. jan nowak napsal:

  Houbeere.. ne-bu du Kopat žádnou pí~cku bo bych ssi moh zz zahu-lit : //
  .. na-kul Pejpry & nemel..

 12. Cool things napsal:

  No. World Peace please

 13. Voda napsal:

  Uz maji dalsich 6 milionu pripravenych k presunu do Evropy.

  A to je jeste pozastaven prisun rodinnych prislusniku, cekalo se na dokonceni prikazu Dublin IV. Podotykam, ze nejde o nejakou mezinarodni smlouvu ci umluvu, ktera by potrebovala podpisu presidenta ci vlad zemi. Vylozene o smernici, cili diktat.

  Jak to chces zvladnout? I kdybychom jich kazdy zabil deset, narod nezachranis, to je bez sance.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!