P.C.Roberts: Skripal je prostě jen další lež

JS53608720-320x213Je někdejší britský velvyslanec Craig Murray jediným informovaným a důvěryhodným člověkem, kterého vláda Velké Britanie vprodukovala? Zdá se, že ano. Britskou premiérku jakožto i celou její vládu totiž právě až Craig Murray přichytil při masivní lži. Položme si tuto otázku: Proč vojensky nevýznamná Velká Britanie provokuje mnohem mocnější vojenskou mocnost? Činí tak na příkaz CIA a vojenskobezpečnostního komplexu USA? Jaký asi smysl vidí britská vláda v tom dráždit Rusko obviněním očividně a průhledně falešným? Spoléhá se snad na své washingtonské pány? Jestliže ano, bude zklamána. Washingon je dnes spolkem počmáraných bláznů, kteří pro Kreml nejsou absolutně žádným soupeřem. A to ani ve vojenské oblasti, pokud by se ovšem v momentu amerického jaderného útoku nenacházel Putin coby divák zrovna na nějaké sportovní události (narážka na Majdan a na tehdejší Putinovu přítomnost na OH-pozn.red.)

Ale vraťme se ke Craigovi Murraymu, který jako první poukázal na křoví v řeči premiérky Mayové o vině Ruska na této vraždě, jako o důkazu, že si v ten okamžik dobře uvědomovala, že přednáší poslancům vymyšlený příběh. Pro obvinění Ruska z tohoto zločinu použila totiž formulaci, že Skripal byl otráven nervovým plynným jedem „typu, který byl vyvinut Rusy“.

Samozřejmě původně chtěla říct, že byl otráven ruským plynem, ale protože onen plyn Novičok umí vyrobit každá slušnější chemická laboratoř, dumalo se a dumalo, pochopitelně i ve spolupráci s odborníky, jak věc naformulovat, aby se natvrdo nemuselo říct: otrávil ho ruský plyn, ale aby to přesně takto veřejnost pochopila.

A tak byl po vzrušené diskusi naformulován kompromisní termín „typ vyvinutý Rusy“, a i spojencům bylo vzkázáno, aby takto jednotně v USA, ve Francii, Německu a vůbec v celém světě o vině Ruska na otrávení Skripala a jeho dcery promluvili.

„Totožná formulace o plynu, jehož typ byl vyvinut v Rusku, se tak přirozeně objevila i ve společném komuniké o případu Skripal, vydaném 15. března Britanií,USA a Francií“ uvádí na závěr svého článku Craig Murray, jediný informovaný a důvěryhodný člověk, kterého vláda Velké Britanie vyprodukovala.

Zdroj:
13 Komentářů k P.C.Roberts: Skripal je prostě jen další lež

 1. nisaS napsal:

  Originalita vedení místních diskusí a nošení méd i álních zákusků a limonád mě stále více dojímá. Připomíná mi to slevu na zbóží v koloniálních multoplexoprůtokových obchodech, gde vemete slevu a u kasy zjistíte, že to buď už neplatí nebo že to patří k nějaké kartičce klubu, no šák to tam něgde vedle té cenovky na něco jako osmnáct, devadesát, gdy fšichni vědí, že to je vlastně aj bez toho za dvacet. Tak první tři příspěvky velebnosti jsou volné, pak je jeden nedostupný pak je něco volné a divte se nebo ne, k tomu patří stejný bonus v odkazech na na blboně, které chcete zkontrolovat,esli drží stránickou linii. A na druhém listě jsou možnosti omezené ještě více. Ale podotýkám, že oslům a blboňům určitě slevy platí a můžou nabírat vědomosti do ááléélujááhchacharaáááheh

  A teď k věci. Dokud nebudete mít v hrsti přirozené podíly na neprodejné půdě po předcích a jasnej podíl na rozpočtu, ze kterého pobéřete nepodmíněný příjem, o kterýchžto záležitostech budete smět volit své potřebnosti a požadavky tak dopadnete jako s těma slevama, gdy jednou budou všude slevy a akce, ale jen ti, kterým bude dovoleno za kolaboraci se zloději a jejich systémem zlo dějských hodnot, budou plnit košíky nebo hlavy brakem, kterej bárs není k žrádlu a jen to prožene střeva, i tak nebudete mít posléze ani přístup do těch prostor a jakým koliv způsobem narušovat klidnou blboňskou spotřebu zvratek a prošlých vymyšlenin, páč ani na slovo ani na stravu zdravou a, šťavnatou, plnou energie už nemáte podle za-kona nárok. Každej šmejd v zastoupení vás opije recyklovaným rohlíkem, Už se můžete krmit jen zblitky nastrčených tik tankystů, keří prošli konkurzem na oblbování jako zpěvačky, herci a jiní komedianti, keří mají smlouvy s velkými vydavateli v zastoupení investorů, keří pro blboně a máničky z východního bloku vybrali například Robert,ssse s fašingtonu.

 2. Lukaš napsal:

  Nejen lež,ta je povinná u západních politiků,ale přímo vhodná provokace proti Rusku.Jen už to lidí nežerou a to je špatně,musí přijít ještě větší lež.

 3. Definitiva napsal:

  Proč vojensky nevýznamná Velká Britanie provokuje mnohem mocnější vojenskou mocnost?

  Británia je od dôb Cromwella a starého Rothschilda kolonizovaná Chazarmi, ktorí sa cieľavedome krížili s aristikraciou, aby uchopili moc v budúcom impériu, nad ktorým nikdy nezapadá slnko. Až dodnes.
  Chazarská štátna mafia ovládla štát USA a diktuje politiku svetu, okrem Ruska. MI6 je podriadená CIA.

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

 4. ekonom napsal:

  Človek už nevie či sa má smiať či plakať nad opakujúcimi sa klamstvami,ktoré sa valia na Rusko….lebo sú už aj laikovi smiešne….a plakať nad tým kam až dokáže zájsť ľudská zloba a primitivizmus mocných sveta….človek ich už ľutuje,že nedokážu ani poriadnu lož vymyslieť iba primitívne lži!!!

 5. Rocco napsal:

  33-letá Yulia Skripal pracovala na US ambasádě v Moskvě!!!!!!!! Ha!!!!!!!!!

  To píšou Dailymail a The Guardian.

 6. Rocco napsal:

  Když USA a Saddám Husajn bojovali bok po boku – na snímku si v roce 1983 třesou rukou Saddám Husajn a Donald Rumsfeld, zvláštní vyslanec Bílého domu:
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/usa-pomahaly-saddamovi-s-nasazenim-chemickych-zbrani_280991.html

  Naposled nasazoval americké chemické zbraně právě Saddám za irácko-íránské války (1981 – 1988), zabily asi 50 000 Íránců.

  Tehdejší prezident Ronald Reagan o tom ale mlčel. Irák byl v té době nejdůležitějším arabským spojencem a dodavatelem ropy Západu. „Vítězství Íránu je nepřijatelné,“ napsal Reagan na jednu tajnou zprávu CIA z irácko-íránského bojiště.

  Samostatnou kapitolou je používání bojových chemických látek Američany ve válce ve Vietnamu. Šlo hlavně o napalm a Agent Orange.

 7. Rocco napsal:

  USA v 80. letech dodávaly Saddámovi nervový plyn VX a biologickou zbraň antrax.

  28. ledna 2003 vystoupil George W. Bush s projevem „Saddám klame a podvádí svět“, ve kterém sdělil, že Saddám Husajn důvěryhodně nevysvětlil, kde jsou jedovaté plyny, smrtící látky a bojové hlavice. Pak při vojenské invazi do Iráku v roce 2003 „Operace Irácká svoboda“ v roce Američani hledali tyto své dodávky zbraní hromadného ničení, ale nenašli. Asi je Saddám už všechny spotřeboval v 80. letech.

  Projev George Bushe, 28. ledna 2003:
  Twelve years ago, Saddam Hussein faced the prospect of being the last casualty in a war he had started and lost. To spare himself, he agreed to disarm of all weapons of mass destruction.

  For the next 12 years, he systematically violated that agreement. He pursued chemical, biological and nuclear weapons even while inspectors were in his country.

  Nothing to date has restrained him from his pursuit of these weapons: not economic sanctions, not isolation from the civilized world, not even cruise missile strikes on his military facilities.

  Almost three months ago, the United Nations Security Council gave Saddam Hussein his final chance to disarm. He has shown instead utter contempt for the United Nations and for the opinion of the world.
  (…)
  Our intelligence officials estimate that Saddam Hussein had the materials to produce as much as 500 tons of sarin, mustard and VX nerve agent. In such quantities, these chemical agents could also kill untold thousands. He’s not accounted for these materials. He has given no evidence that he has destroyed them. U.S. intelligence indicates that Saddam Hussein had upwards of 30,000 munitions capable of delivering chemical agents. Inspectors recently turned up 16 of them, despite Iraq’s recent declaration denying their existence. Saddam Hussein has not accounted for the remaining 29,984 of these prohibited munitions. He has given no evidence that he has destroyed them.

  http://www.washingtonpost.com/wp-srv/onpolitics/transcripts/bushtext_012803.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!