P.C.Roberts: Válka je na obzoru

ShowImagePostavil Washington a jeho britský vazal scénu pro zkoušku, zda má Rusko na válku žaludek? Jak jinak si vysvětlit oznámení generála Sergeje Rudskoje, šéfa operačního direktoriátu ruského generálního štábu, znějící takto: „Disponujeme spolehlivou informací o tom, že američtí instruktoři vycvičili jistý počet militantních skupin v blízkosti města At-Tanf, které mají vyvolat provokace s využitím chemických bojových látek. Tyto skupiny připravují v jižní Sýrii sérii výbuchů munice, obsahující bojové chemické látky. Z tohoto útoku pak budou obviněny syrské vládní jednotky. Komponenty k výrobě této munice s chemickou náplní už byly do syrské jižní deeskalační zóny pod pláštíkem humanitárních konvojů neziskových organizací dopraveny. Uvedené provokace pak USA využijí jako záminku pro útoky na vojenskou a vládní infrastrukturu v Sýrii.“

https://www.zerohedge.com/news/2018-03-17/russia-claims-us-training-syrian-militants-false-flag-chemical-attack-justify

Neočekávejte, že se o této ve skrytu připravované akci dovíte od svých západních presstitutek – ty už nejsou ničím jiným než propagačními ministerstvy války.

Ruská vláda si asi dnes hořce vyčítá, že ani tentokrát nedokončila v Sýrii svou práci a umožnila tak Washingtonu nejen rozšířit svou přítomnost na syrském území, ale vycvičit zde též své žoldnéře, opatřit si chemické látky a soustředit svou námořní flotilu k útoku na syrské síly, pokoušející se získat ztracená území zpět.

Otázka nyní stojí takto: Je-li informace generála Rudskoje pravdivá, co učiní Rusko? Využije prostředky své raketové obrany a svou vzdušnou nadvládu v Sýrii k sestřelovánání amerických raket a letadel, anebo nezákonnost americké akce jen odsoudí a obrátí se se svým protestem na OSN?

Jestliže útok přijme, bude Washington svůj tlak dále zvyšovat. Avšak dříve nebo později už Rusko nebude tento stále rostoucí dále schopno snášet – a válka vypukne.

Jestliže k válce dojde, půjde o americkou konvenční válku, nebo Washington využije spor k útoku svých interkontinenátlních raket na Rusko?

Což je otázka, která nyní zcela určitě zaměstnává mysli všech členů ruského vedení. A v těch úvahách určitě nechybí i starost, týkající se úlohy ruské Páté kolony. Jde o tzv. atlantistické integracionisty, působící v politickém i ekonomickém sektoru země, kteří mají zato, že Rusko musí být za jakoukoli cenu včleněno do Západu. A konkrétně zní ona uvedená starost takto: neuzavřou tito integracionisté vládu do ulity nerozhodnosti a nevystaví tak Rusko prvnímu a též rozhodujícímu nukleárnímu útoku?

Až dosud ztrácelo Rusko půdu svou hrou hranou podle diplomatických zákonů a mezinárodního práva – a to bez ohledu na skutečnost, že Washington pohrdá jak tím, tak oním. A britský vazal USA své totální pohrdání Ruskem a prezidentem Putinem demonstroval minulý týden. Řečeno jinak. URÁŽKA PŘIŠLA OD OD POUHÉHO VAZALSKÉHO STÁTU WASHINGTONSKÉHO IMPÉRIA.

Nehledě na vojenskou převahu Ruska, humánnost ruské vlády je v současném okamžiku jejím největším handikapem. Protože Washington žádnou humánnost nezná.

Zdroj:https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/17/war-is-on-the-horizon/

 
4 Komentářů k P.C.Roberts: Válka je na obzoru

 1. Jana napsal:

  „Máme demokracii, nebo mediokracii?“ Ivan Němec (článek je z r. 2009)

  http://nenasili.svetbezvalek.cz/cs/3955_mame-demokracii-nebo-mediokracii

  Dnes je situace přece jen v něčem jiná – přes internet se začaly masově šířit na mainstreamu nezávislé informace…

 2. napětí napsal:

  Takže je jasný, že otrava Skripalja byla předem naplánovaná MI6. aby zdiskreditovali nadcházejíci ruské volby. Svinstvo.

 3. novapalo napsal:

  Rusko sa intenzívne pripravuje na atómovú vojnu už aspoň 10 rokov. Pre Putina je veľká výhoda, ako Západ, USA a NATO podceňujú Rusko. Rusko bude ďalej ustupovať, pretože je to strategicky najvýhodnejšie. Ale v rozhodujúci okamžik zaútočí Rusko na USA aj Západ svojim atómovými zbraňami. Nie je dôležité vyhrať zopár šarvátok v Sýrii, ale vyhrať s konečnou platnosťou vojnu so Západom a ich spôsobom myslenia a teda aj ich spôsobom života!! Na to sa Putim pripravuje…. Teda posledná atómová vojna určite bude….. a už skoro, vy masoví naivci internetoví. Putin už okolo roku 2010 jasne povedal, že Rusko sa musí pripraviť, pretože je veľmi pravdepodobné, že po roku 2020 vznikne veľká vojna. Ale vieme, všetci, že Putin hovoril, že Ruská armáda musí byť prezbrojená novými zbraňami do roku 2025, ale už teraz v roku 2018 je údajne viac ako 60 % armády prezbrojených. Teda Putin povedal podstatne vzdialenejší termín vojny, ako prezbrojuje armádu. Takže je možné, že jeho plán zaútočiť na Západ a USA je už na jeseň tohto roku? Uvidíme.

 4. Ci cina napsal:

  usa nebude cakat na rusko dokedy si dokonci na pobalti protiatomovy stit. usa chce zautocit ako prva. my tu budeme vsetci ugrilovani za odmenu za sluzby v nato a eu. preto usa stavaju na nimi podrobenom uzemi kedysi obsadenom ruskom dalsie nove zakladne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!