Květinové poděkování„demokratce“ M. Němcové

V úterý dopoledne předala před poslaneckou zhruba stovka lidí poslankyni Miroslavě Němcové květy za to, že svým odchodem z Vladislavského sálu zaprovokovala proti inaugurujícímu prezidentu Miloši Zemanovi – a to v okamžiku, kdy kritizoval jednostranné zaměření České televize ve prospěch jediné strany i masivní loupež Bakalova impéria, spáchané na českém státě a jeho občanech. Na závěr tohoto dojemného setkání s kurážnou poslankyní zaskandovali přítomní z plných plic: „My se nedáme, Němcová na Hrad“.

Ta slova musela být pro Němcovou hudbou sfér. Vždyť už jednou byla tak blizoučko nikoli zrovna postu prezidenta, ale úřadu premiérky vlády ČR, a to v červnu 2013 po pádu premiéra Nečase, kdy ji na post premiérky navrhovala ODS. Všechno však tehdy zkazil onen starý mizera Zeman, když na post premiéra vlády úřednické jmenoval Jiřího Rusnoka, a nikoliv ji na post premiérky vlády řádné, což se tehdy při troše dobré vůle dalo zařídit. Dobrá, tehdy tedy nezaslouženě ostrouhala, ale teď ti lidé na Malostranském náměstí vyjadřují svou vůli a přání, aby se stala dokonce prezidentkou státu, a s tím voláním se jí vrací stará dobrá víra, že přece snad jen nedoslouží jako pouhá česká poslankyně, ale že vystoupí výš, tak, jak to jejím schopnostem a jejímu charizmatu odpovídá – a pak udělá v této zemi konečně pořádek.

S nikým se nebude mazlit, Bakalu povolá ze Švýcarska zpět domů, aby své dílo – hlavně pak v médiích a v havířských bytech - dokončil, a ona sama v České televizi ještě přitvrdí. A pokud si pár blbečků společně s prezidentem stěžují na to, že 90 procent jejího vysílání slouží a plně vyhovuje jen pěti procentům posluchačů, že to tak není správné, že správné by prý bylo aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo 90 procentům posluchačů, ještě snad udržitelné by prý bylo, aby 90 procent jejího vysílání sloužilo a plně vyhovovalo dejme tomu 50 či 60 procentům lidí, ale že prý současný stav, kdy 90 procentní náplně vysílání ČT přijímá s povděkem pouhých pět procent posluchačstva je naprosto neudržitelný, pak ona jim jako prezidentka ukáže, že je možné a prospěšné, aby ne 90 procent náplně vysílání ČT, ale plných 100 náplně vysílání ČT vyhovovalo z počátku třeba i jen jedinému procentu posluchačů, ale aby se důkladnou politickou prací a odřezáním lidí od možnosti získávat informace odjinud než z českých oficiálních médií a České televize, dosáhlo stavu, kdy ono jedno procento vyskočí po jistém čase na procent pět, pak na deset - a nakonec celých 100 procent českých lidí bude konečně vychováno tak, aby bylo s vysíláním české televize a i s referováním všech českých médií spokojeno na procent 100.

Vše čeho je tedy třeba je tvrdost, nikoli tedy slabošské pátrání co by si lidé asi tak přáli, ale dát jim to, co vedení země pro ně považuje za potřebné a nutné. A bude-li se takto důsledně jednat a pokračovat a média toto hnutí plně podpoří, objeví se před našima očima znovu onen neuvěřitelný zázrak, kdy i peklo se bude lidem jevit jako ráj na zemi.
40 Komentářů k Květinové poděkování„demokratce“ M. Němcové

 1. .lak napsal:

  Někam jsem to už psal že pro tekoucí hormony brusel třeba vymyslí další pohlaví. Ke 63? A recyklované rohlíky GMO s spečené 15.éčky i ošetřenou moukou proti hlodavcům na třeba červené kartičky slev.

 2. petr366 napsal:

  Bože chraň nás starých bab v politice. Ta církev ve středověku věděla co činí.

  • Petr napsal:

   přesně tak, vždyť jen si to vemte: Clintonová, Merkelová, Mayová, Vašáryová, Němcová ... já snad budu věřícím, protože kam čert nemůže tam nastrčí bábu!

   • proud napsal:

    Tak je to prece az na vzacny vyjimky porad a vsude :-)

   • Paw napsal:

    Na hrad aby ji tam splachli rovnou do hajzlu... Co s ni jinak ?

   • Jarmila napsal:

    Souhlasím s Vámi, že ty báby, co jste vyjmenoval, jsou šílené. Ale pozor! Platí také to, že kam čert nemůže, tam nastrčí staré dědky. A kdybych je měla všechny vyjmenovat, tak by to byl neuvěřitelně obrovský počet.
    Prostě politici jsou pouhé loutky loutkařů za oponou- a na jejich pohlaví nezáleží. To už snad víme všichni dávno, ne?

   • Paw napsal:

    Dalsi parasitickej Upir nacucanej krvi naroda..Kvici ,ze nedostala vetsi koryto..

 3. Luko napsal:

  O Němcovej sme si prečítali a - nebula by nejaká novinka o M. Kabrhelovej z Opatova? - - - -
  Tak nič, každý sa toho ticha dočká.

 4. Rocco napsal:

  Květiny pro ódéesáckou babu jagu Němcovou, to jsou paradoxy.

 5. Pepan napsal:

  Odbojářce ( čti zlodějce rohlíků v samoobsluze ) nyní člence strany ODS což mluví samo za sebe, mohou dávat květiny zase jen zloději a paraziti, takže o co GO.

 6. Radimov napsal:

  Už i ten matrix něco hulí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

 7. Vlado48 napsal:

  Němcová na hrad? Ale na Mírově přece není ženské oddělení.

 8. přemítač napsal:

  Prý je to nějaká nemoc ta Zemanovina či co to prohlásila. Záplava květin Mirku očividně mírně roztajila a ulevila si. Veškerá námaha byla i pro ty poslední skutečně důležitá. Stejně důležitá jako to, zda jsme schopni naslouchat každé straně byť by její interpretace byla našemu sluchu nepříjemná. Představme si předvolební mítink za ODS na Vysočině. Nu a lidé by při jejím "proslovu" slibů a medových slov zkrátka postupně odcházeli. Jak by tedy reagovala? Předpokládám něco ve smyslu, že prostý lid není plně obeznámen s problematikou daných slibů a zkrátka jí svou mrzkou hloupostí není schopen plně porozumět. Ach jaká těžká práce bojovníků liberální demokracie, kteří se tak pevně opírají o historická fakta a jasné důkazy svých lidumilných činů plných spravedlnosti již od roku 89. Pojďme a darujme jim i nějaký ten bodlák, nejlépe přímo paličku Ostropestřce mariánského, kterýžto může zhojit bolavá játra a přetékající žluč. Nicméně doposud zřejmě ona játra klove opeřený Zeman v převleku bájného orla a brání Mirce v návratu na bájný Olymp, kde její játra budou konečně zhojena na růžovém obláčku plném slibů, eufemistických líbivých slov bez špetky pohledu na krutou realitu života lidského českého, kterého je i sama Mirka součástí. Jsem zarmoucen a pln žalu, z prezidenta, který "dělá chyby" a dokonce jedná dle svých celoživotních zkušeností dle etosu korytářských autorit. Nuž, nezapomeňme, každé jablko byť by bylo sebesladší, v sobě skrývá hnilobné jádro a každá idea v podobě sladkého plodu na zlatém podnose obyčejně skrývá něco, co se nám po našem kývnutí bude pramálo líbit.

 9. Josef Švejk napsal:

  Doufám Germanová, že jste na odměnách oné stovce obdivovatelů nešetřila! Za svou námahu si to rozhodně zaslouží!
  Také bych vám věnoval pukét, žel zatím není kam.

 10. Tykva Bukvatyr napsal:

  Aká škaredá chazarská tlama.

  • proud napsal:

   Nicmene nekdo ji do "vedeni" dostat musel,ze?A vzhledem k tomu ze tech "ostatnich" je tady rozhodne min nez tech domacich,da se z toho zase a opet leccos vysledovat o tom,kdo jsme a cim jsme se stali a zacit premejslet nad tim,co s tim udelame ;-)

   • proud napsal:

    A pochopitelne taky nad tim jak to udelame a jestli to udelame skutecne my pro nas,nebo jestli nas opet a zase nekdo "povede" a zneuzije!!!

    • Vladislav po přestávce napsal:

     A pochopitelne taky nad tim jak to udelame a jestli to udelame skutecne my pro nas,nebo jestli nas opet a zase nekdo „povede“ a zneuzije!!!

     Jako bych slyšel nějakého soudruha z politbyra v 70.letech. Plk sem, plk tam, jedna fráze, druhá fráze, všichni u toho spí, on si splnil povinný projev, schůze ukončena, zápis proveden a odsouhlasen, termín další schůze 15. dne přespříštího měsíce.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Knihovnice ze Žďáru nad Sázavou. Neúspěšná knihovnice, která si brzy uvědomila, asi jako Proud tady, že jediná šance pro lidi jejího typu bude natírat gelem anál někoho, na koho by se mohli přisát jako klíště, takže tato striga podkuřovala Klausovi. Jakmile šel Klaus od válu, rychle vyměnila kabát.
   Nic neumí, má maturitu na jakémsi učňáku, zvykla si ale na výborně placený post, bude se proto potřebovat, jako např. Benda, udržet v povědomí a v parlamentu co nejdéle.

   • proud napsal:

    :-)))) ses smesnej,ale je to smutnej smich nad tebou,jako hloupym panacou co dela komusi uzitecnyho idiota,ve svy touze po pomste, ktera je neproveditelna,totiz nevidis ten zaklad kterej propaguju,ze ne nejakej proud,nebo kdokoliv jinej,ale lidi sami si maji a budou vladnout a budou o sobe rozhodovat,takze klidanko se dal navazej do "prouda",ty tupce :-))))))))))))))))))))))))).Tebe ty "vysoka skolo" uz nemuze brat vazne ani propadajici sestak zakladni skoly :-).Jen tak dal :-)))))))))))

    • Vladislav po přestávce napsal:

     To jsou zase jen prázdné plky o ničem. Tos opravdu řekl převratnou věc, že si lidi mají sami vládnout, to tady ještě nikdy nikoho nenapadlo:-))))
     Nebýt tebe, tak to nikdo netuší:-))))
     Každý by měl začít u sebe, vzdělávat se - tys u sebe už začal? Vzdělal ses? Předveď výsledky.
     Nemáš rodinu, nemáš práci, nemáš vzdělání (nemyslím tím nějaký diplom, školu, jak mi pořád podsouváš), nemáš řešení ničeho, jen pořád dokola opakuješ to, co zná průměrně inteligentní foxteriér.
     Cos tedy udělal už TY? Jak ses vzdělal a kde jsou výsledky? Kde je nějaký tvůj článek?
     Kde je nějaký tvůj výsledek práce?
     Žádný neexistuje.
     Existuje jen jeden pivní plkálista, jakých je plná každá druhá hospoda. Všemu rozumí, na všechno má řešení, všude se cpe, všechny poučuje - a všude ho mají plné zuby.

     • .lak napsal:

      Dydlavej, dydlatat dydlavat nejdydelnatější dydlační dydlie dydlaté dydlavé dydelnatosti dydlačních dydlátorů dydlatačních dydl dydlích dydelnatosti nejdydelnatějších dydláků dodydlace DYDLACE dydlotvorních dydlalů dedydlích dydlírních dydlotropních dydlů dydla dydlírace dydlova dydlatě dydlavárií dydlíiríyemi dydlodaktyly dydloichtylně dydlonootropie dydlokracie dydlonormou dydlí dydlír(ř)ňatosti.

      • .lak napsal:

       Dydlaku :-D

      • jan nowak napsal:

       Có sté dydláci - có sté dydlá-li
       že ste nám ten dydlodydlowárek
       sdidlat nechali

       Sdidlat necháli - i tu didlaci
       my starý didláci starý didlatáci
       máme didlat wódu

       Wódu nedidláme
       my didláme RUM - wodu dydlaj Žáby
       píwo starý dydly My dydláme RUM ..

       .. atď.

       • .lak napsal:

        Dydlak je upír co sešel na scestí a chlasče kanalizační korporátní éčka a potom rozumuje s cesty, nebo jako po přestávce. :-)

    • Voda napsal:

     proudiku, co zase skaces jak kopacak, vzdyt je to na ni videt, ze je hloupa. Si pust par videi z parlamentu, neumi ani poradne mluvit.

     A kdo koho muze brat vazne, to nechej na tech samotnych. Nebo mas nejakou specializaci na rozpoznavani, kdo koho muze ci nemuze brat vazne? Jak je mozne, ze si sve shazovani se neuvedomujes. Mas proble se soustredit na to co pises?

     • proud napsal:

      Neznam ji a nezajima me :-)).Ale zajimaj me zdejsi skudci!

      • Voda napsal:

       Tak jako plati, ze pro hlupaka kazdy hloupym, obdobne funguje pro skudce kazdy skudcem.

       Kdo tady chce skodit? Tobe nejde uz vic uskodit nez si skodis sam. System te zdegeneroval do cernobileho videni zla a dobra a k tomu mas vidiny zpusobene navykovymi latkami.

       Ale chapu, ze kdyz ti nekdo bude doporucovat, aby ses obojiho zbavil a stal se tak normalnim a prirozenym tvorem, budes to povazovat za skodeni a pusobeni bolesti a rycet a rycet. Reseni tvuj problem uz vlastne nema. Jako vcera s tim cikanem na zastavce MHD. Kricel, ze jsme tady jako ve vezeni, vsude same kamery. Chlap vedle nej ho napomenul, aby nerval. Dalsi 3 mlade kocky mlcely a vedle nich starsi pani s taskami odvratila hlavu. Ja se usmival ( tem reakcim lidi, nicemu jinemu) a on se na mne podival a rekl cemu se smejes, ty debile. Pani vedle mne se na mne podivala a temer zaseptala, ze kvuli nim by jich tady melo byt jeste vic.
       Tak, proude, a ted to vyres podle toho sveho bludneho pravidla dobra a zla. Zmaknes to?

       • proud napsal:

        Pokud vim,prezentujes se jako rvac s klackem ty,ne? Tak res:-))))))).Nebo je to tak ze bys rad aby to za tebe tim klackem delali jini??? Mimochodem,cikan mel pravdu.

        • Voda napsal:

         Takze jsi to nezvladl. Mel jsi za ukol udelat rozbor situace nikoliv zjednoduseny zaver. Co ta pani, ktera si mysli, ze je jich malo?

         Ty abys to neotocil proti mne to bys nebyl ty. Mimochodem, nejsem rvac s klackem v ruce, to si zase zivis nejakou predstavu. Ja strilim a presne.

         Tady ti dam odkaz k premysleni o dusledku rozdelovani lidi, ktere v ruznych podobach neustale prezentujes. Zacina to zdanlive nevinne virou v dobro a zlo, a konci to takto. A to vlastne je jen zacatek konce.

         http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=197619

        • proud napsal:

         To jsme dva takovy.Ale jinak jsi nepochopil vubec nic!

        • proud napsal:

         A ano,musis oddelit zrno od plev,abys mohl se zrnem dal pracovat! Ono je totiz rozdelovani a "rozdelovani",presto to neni totez.

     • proud napsal:

      Problem mate jen vy kdo chcete skodit!

 11. Vladimír napsal:

  domnívám se, že je to s Němcovou jinak.Z kuloárů Jandových eurohodnot prosákla před inaugurací informace, že se má evropská rodina OSF rozrůst o další politicky korektní think-thank Eurohusa, s feministickou, multikulti a transgender agendou. Němcová je údajně zakládajícím členem, spolu s dalšími osobnostmi veřejného života jako Langšádlová a Vašáryová. Němcová měla šanci stát se předsedajícím tohoto spolku a spěchala předčasně z inaugurace pravděpodobně pro další zářezy do předvolebního klání, protože údajnou její protikandidátkou byla Langšádlová a ta se svojí ráznou a stále aktuální výzvou k demokratizaci Ruska jaderným bombardováním byla pro Němcovou těžkou soupeřkou. V rámci genderové vyváženosti spolku se pak údajně čestným členem měl stát i geront Schwarzenberg, ale dříve než ho stačili oslovit, tak usnul.Takže mě z toho vyplývá, že Němcová uspěla a stala se vedoucí Eurohusou a k tomu jí ten dav dojemně blahopřál.

 12. Franta František napsal:

  Můj osobní názor je tento. To, že paní Němcová provádí podivné kroky je zřejmé. Pokud se rozhodla jít na inauguraci, tak měla sedět na zadeli, v duchu nesouhlasit a pak udělat tiskovku, vystoupit v Čt, psát do Hospodářských novin atp. Ovšem její odchod je něčím, čím se zařadila mezi "hovězí ženy". Pokud to madam Němcové uniklo, tak bych jen zopakoval, že Zeman byl zvolen lidmi naprosto legitimně; ona sedí ve sněmovně také na základě voleb a souhlasu jejích spolupartajníků. Dále ztácet čas popisováním je plýtváním. Pokud by tohle udělala ve Státech, tak je politicky znemožněná. Je mi jí líto, že se nechala takto unést emocemi. Patrně je na ni politika již moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!