Přehled zpráv – RusVesna 21.3.2018

dzhon_makkeyn_41; Senátor McCain kritizoval Trumpa za urážku všech Rusů. Americký prezident dnes není vůdcem Svobodného světa,když poblahopřeje k vítězství diktátorovi, který zvítězil ve zmanipulovaných volbách.

2; USA vyhrožují, že zavedou sankce proti plynovodu „Severní proud – 2“. Sankce USA se mohou týkat zahraničních společností, které se účastní realizace projektu plynovodu „Severní proud – 2“.

3; Kaplan ukrajinské armády podal stížnost na ruskojazyčnou sekretářku policie. Skutečnost, že dáma promluvila rusky, mu způsobila srdeční potíže, takže musel být odvezen záchrannou službou.

4; Známý liberál vyzval k upřímné lásce k Putinovi. Známý liberální novinář anton Krasovskij vyzval své stoupence, aby upřímně milovali Rusko a Putina.

5; V Nejvyšší radě navrhli, aby byla Savčenko poslána k psychiatrům a ne do vězení. Geraščenko prohlásil, že Naděžda Savčenko by měla absolvovat nucené psychiatrické vyšetření, zdali je normální.

6; Savčenková informovala, proč explodovaly sklady s municí ukrajinské armády. Poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenko prohlásila, že ví o skutečných příčinách výbuchů v muničních skladech Ukrajiny.

7; Tato událost změní naše životy. Co si slibují Rusové od otevření Krymského mostu? NA ministerstvu dopravy Ruské federace oznámili, že automobilový provoz po Krymském mostě bude spuštěn už v květnu tohoto roku.

8; Záhadná smrt ukrajinského letce obviněného z likvidace Boeingu MH17. Ke vůbec možná sebevražda? Vojenský dopisovatel Dmitrij Stěšin analyzuje smrt vojáka ukrajinského letectva obviněného ze sestřelení dopravního letounu MH17.

9; Specnaz ukrajinské armády útočí u Mariupolu a Gorlovky. Navzdory snížení množství ostřelování ze strany ukrajinské armády, se rozmohly pokusy ukrajinských diverzních skupin proniknout za linii fronty.

10; „Separatisté“ globalizace: Proč se svět přestal podřizovat Američanům? Americká říše „Pax Americana“ se rozpadá přímo před očima.

11; Sýrie: Nejnovější vojenská technika Ruské federace „uzavře nebe“ před raketami USA. Ministerstvo obrany Ruské federace přesunulo do Sýrie další vzory nejnovější ruské vojenské techniky.

12; Jak se Velká Británie a USA pohádaly s Ruskem na konferenci o odzbrojení. Velká Británie, USA a Rusko si vyměnily tvrdá prohlášení ohledně incidentu v Salisbury.

13; V USA přiznali, že jsou bezmocní proti nadzvukovým zbraním Ruska. USA nemá žádnou ochranu proti ruským a čínským hypersonickým zbraním.

14; Státní department vystoupil proti „Severnímu proudu – 2“. Je to údajně nástroj tlaku na Evropu, zvláště na takové země, jako je Ukrajina, myslí si ve Washingtonu.

15; Trump jmenoval bývalého šéfa CIA Pompea do funkce státního tajemníka. Připomeňme, že odvolání Rexe Tillersona a Mika Pompea proběhlo současně.

16; Rusko ovládla nová vlna podvodů se státními zdravotními pojistkami. V současnosti se pod články některých internetových stránek objevil nový druh spamu rozesílaného roboty.

17; Litviněnkův otec prozradil, kdo zavraždil jeho syna. Podle mého názoru ho otrávili několikrát. Jednou dokonce v samotné nemocnici, prohlásil Valter Litviněnko.

18; Lavrov řekl, jak americký systém protiraketové obrany ovlivňuje bezpečnost Ruska. Rusko a Japonsko se domluvily na konstruktivním dialogu na téma budování globální protiraketové obrany a slíbily si, že si budou „vzájemně pozorně naslouchat“.

19; Lavrov poradil Londýnu, aby přestal panikařit. Ruský ministr zahraničí poradil britským úřadům, aby se uklidnily a přestaly plašit kvůli případu Skripala.

20; Izrael oznámil likvidaci jaderného reaktoru v Sýrii. Izraelské úřady odtajnily informaci o likvidaci jaderného reaktoru v sousední Sýrii, který byl už téměř dokončen.

21; Lidem se platilo za účast ve volbách a opozice byla zastrašována, tvrdí americký státní department. Další porce sžíravé „pravdy“ z Washingtonu se tentokrát týká proběhlých prezidentských voleb.

22; Kudrin: Vláda musí uskutečnit reformu státní správy za dva roky. Bývalý ministr financí prohlásil, že hlavním úkolem budoucí vlády bude co nejrychlejší start reformy státní správy.

23; Negratulovat! Trumpovi poradci snažně žádali prezidenta před rozhovorem s Putinem, aby mu negratuloval ke zvolení. Trump dostal spoustu materiálů, na jejichž deskách bylo velkými písmeny vždy napsáno: „NEGRATULOVAT!“

24; V Číně začali testovat bezposádkové tanky. Jde o modernizované tanky typu 59 vytvořené na bázi sovětského T-54 vybavené umělým intelektem.

25; Dvě obrovské lodě se srazily na moři a desítky kontejnerů se sesypaly do moře. Náklady z deformovaných kontejnerů znečistily vody přístavu.

26; Podle harmonogramu. Gazprom informuje o průběhu výstavby mořské části „Tureckého proudu“. Připomeňme, že výstavba mořského úseku plynovodu byla zahájena 7. května 2017.

27; V USA byla pod Yellowstonem nalezena anomální zóna. Některé geologické zvláštnosti nitra Yellowstonského supervulkánu neodpovídají tradičnímu popisu struktury zemského pláště.

28; Krymský kámen úrazu: Volby prezidenta Ruska rozdělily ukrajinskou politickou elitu. Část poslanců Nejvyšší rady se rozhodla zaregistrovat návrh zákona o nelegitimnosti výsledků voleb prezidenta Ruska.

29; Sarkozy je už druhý den držen ve vazbě. Kolem půlnoci Sarkozymu povolili vrátit se domů, ale nyní se znovu nachází ve vazbě v oddělení boje proti korupci.

30; Odporná podívaná. V Záporoží byly nalezeny tuny lidských ostatků a zdravotnického odpadu. Ekologové varují, že s příchodem jara je možné v regionu očekávat epidemie, protože ostatky byly velmi dlouhou dobu všeobecně přístupné.

31; Ruská centrální banka zrušila od 21. března licenci tulské Telekommerc Bance a u banky OFK zavedl omezení.

32; Ukrajinci poklekli před pilotem-sebevrahem, který je podezřelý z likvidace Boeingu MH-17. Ceremoniál rozloučení s Vološinem proběhl v Nikolajevě a „hrdina“ bude zpopelněn v Oděse.

33; Nejvyšší představitel Doněcké republiky předal Gorlovce autobusy opravené vlastními silami Ministerstva pro mimořádné situace. Trasy nových autobusů budou stanoveny během nejbližších tří nebo čtyř dnů.

34; Makron navrhuje učinit francouzský jazyk světovým jazykem. Prezident Francie u příležitosti dne frankofonie zatoužil po někdejší slávě své mateřštiny, ale hned zdůraznil, že návrh nemá nic společného s koloniální minulostí.

35; U vchodu do budovy Nejvyšší rady byl instalován rentgenový přístroj. Vypadá to, že poslanci se vážně polekali možného odpálení parlamentu teroristy.

36; Velvyslanec Velké Británie odmítl přijít na ruské ministerstvo zahraničí na setkání k případu Skripala. Velvyslanec Velké Británie se nezúčastní dnešního setkání na ministerstvu zahraničí Ruské federace, prohlásili na britském diplomatickém zastoupení.

37; Boje mezi ukrajinskou armádou a Pravým sektorem u obce Peski. Poblíž linie dotyku byla také zpozorována skupina vojenských specialistů z Norska.

38; Rusko skupuje zlato největší rychlostí za posledních 12 let. Dedolarizace se urychluje. Tempo, kterým Rusko hromadí zlato ve svých rezervách, je nejvyšší za posledních 12 let.

39; Ukrajina vypověděla program ekonomické spolupráce s Ruskou federací. Další sebevražedné rozhodnutí schválili ukrajinští ministři jednomyslně.

40; Velvyslanec USA nepojede na setkání na ruském ministerstvu zahraničí. Předtím účast na setkání věnovaném otrávení přeběhlého špióna Skripala odmítli i velvyslanci Velké Británie, Francie a Číny.

41; Už je známo, kdy bude v Nejvyšší radě projednán návrh na zatčení Savčenkové. Poté, co se výbor rozhodne udělit souhlas, bude muset návrh projednat ještě plénum.

42; Jaderný obchod. Proč saúdský princ přijel do USA? Salmánovu cestu je možno považovat za zdvořilostní – jako výraz vděku za to, že i Trump uskutečnil svou první zahraniční cestu ve funkci prezidenta právo do Rijádu. Princ se ale setká s předními americkými podnikateli za účelem projednání inovačních projektů. Na jeho programuje i setkání s Donaldem Trumpem.

43; Neonacisté požadují od Porošenka, aby reagoval na sebevraždu pilota, který je podezřelý ze sestřelení Boeingu MH17. Demonstranti předali svou výzvu prezidentovu zástupci, který k nim přišel.

44; Velká Británie mířila na Rusko, ale dala si vlastní gól. Ve skutečnosti se fotbalové mistrovství 2018 stalo předmětem spekulací od chvíle, kdy bylo jasné, že se bude konat v Ruské federaci. Otrava Skripala a následné pošpinění Ruska mělo za cíl vyvolat situaci, kdy svět bude mistrovství v Rusku bojkotovat.

45; Na Ukrajině verbovali zločinci nezletilé pro transplantaci orgánů. V případu figurují tři členové organizované skupiny.

46; Římský papež laicizoval (zbavil svěcení) devět ukrajinských mnichů kvůli obřadu exorcismu. V souladu s potvrzeným papežským dekretem přicházejí o příslušnost k mnišskému řádu.

47; V Kremlu komentovali informace o připravovaném odvolání Sergeje Lavrova. V neděli Vladimir Putiny oznámil, že změny ve vládě začnou až po inauguraci. Poblahopřejme Sergeji Lavrovovi k jeho 68. narozeninám a přestaňme se zabývat spekulacemi!

48; Lekce míru pro děti války. Ženisté Doněcké republiky uspořádali na gymnáziu č. 70 pro školní děti lekci o pravidlech chování při nálezu výbušných předmětů.

49; Gazprom chystá žalobu proti Kyjevu u mezinárodní arbitráže. Gazprom neuznává právní sílu vyměřené pokuty a považuje konání Ukrajiny za porušení svých práv.

50 Skripalův případ mohl být zrežírován Spojenými státy, říká ruské ministerstvo zahraničí. Spojené státy jsou nejbližší partner Velké Británie, který si uchovává největší světové zásoby chemických zbraní.

51; Proč ruští liberálové nikdy nezískají více než pět procent ve volbách? Marija Děgťarjova píše o hlavních problémech ruského „europeismu“.

52; Bývalý šéf ruského letectva Viktor Bondarev řekl, kolik je zapotřebí protiraket na zastavení „Sarmatu“. Bude jich potřeba nejméně 500, cituje závěry západních expertů. Trump informoval prezidenta Ruské federace Vladimira Putina o svém znepokojení ohledně vývoje ruských zbraní.

53; Teroristický akt proti Rusům. Ruské ministerstvo zahraničí uspořádalo tiskovou konferenci k případu Skripal pro více než 140 zástupců zahraničních diplomatických misí. Britský velvyslanec setkání ignoroval. Je to typická situace, kdy někdo vznese dotazy, ale už nechce slyšet odpovědi., komentoval odmítnutí Dmitrij Peskov.

54; V Rusku prohlásili americkou neziskovou organizaci „Německý Marshallův fond“ za nežádoucí. Informuje o tom stránka Ministerstva spravedlnosti Ruské federace.

55; Sýrie: Ruští vojáci zachraňují obyvatele Východní Ghúty. Byla zveřejněna reportáž z humanitární akce.

56; Ukrajině a Polsku předpovídají katastrofu“ kvůli „ruské politické straně“. Historik Jerzy Targalski prohlásil, že krize ve vztazích Polska a Ukrajiny a hrozící katastrofa jsou vyvolány založením „ruské strany v zemi, kterou podporuje kolem 15% populace.

57; Před budovou ukrajinské vlády došlo k potyčkám mezi demonstranty a policií. Několik lidí bylo zatčeno. Nyní policie zjišťuje okolnosti události.

58; Ukrajině hrozí v nejbližší době bankrot, říká ekonom. Pokud zahraniční partneři a věřitelé nebudou dodatečně financovat Ukrajinu, zemi čeká ještě letos nebo nejpozději příští rok státní bankrot.

59; Ukrajinec vytvořil unikátní bundu,ve které kradl vejce ze slepičí farmy. Najednou jich mohl ve speciálních kapsách odnést až 110. Řeší se otázka zahájení trestního stíhání.

60; Putinův ekonomický plán bude stát 20,5 bilionu rublů. Ekonomické iniciativy Vladimira Putina zveřejněné v jeho poselství před Federálním shromážděním budou v letech 2018 až 2024 stát 20,5 bilionů rublů ze státního rozpočtu, spočítali analytici Rosbanky. Z toho 8,4 bilionu na infrastrukturní projekty, 5,2 na zdravotnictví, 3,6 na vzdělání a 3,4 na demografickou politiku.

61; V OSN komentovali nevpuštění Rusů na hlasování 18. března ze strany Ukrajiny. Zástupkyně nejvyššího komisaře OSN pro lidská práva Kate Gilmore kritizovala bezprecedentní krok Kyjeva a požádala Rusko, aby při nadcházejících ukrajinských volbách nepostupovalo stejně.

62; V Luganské republice bude zahájeno trestní stíhání proti britskému vojenskému atašé za přípravu ukrajinských diverzantů. Plukovník David Warner uskutečnil inspekční cestu k jednotkám ukrajinské armády dislokovaným v zóně ATO.

63; Kadyrov komentoval zadržení Nicolase Sarkozyho. Kadyrov doufá v dlouhý pobyt zadrženého experezidenta Francie Nikolase Sarkozyho v jeho „novém domově“.

64; „Vracíme se k plynovým komorám“. V USA zavedli nový způsob popravy. Prostě je to uspí. Je to humánní, rychlé a bezbolestné, říká republikán Jim Hill.

65; Investoři utíkají u Tinkoff Banky. Za poslední měsíc odliv vkladů fyzických osob z banky činil 3,34%. V peněžním ekvivalentu je to více než 5 miliard rublů.

66; Z Bajkonuru odstartovala raketa Sojuz „FG“ s pilotovanou vesmírnou lodí Sojuz „MS-08“. Na palubě „Sojuzu“ je kosmonaut Roskosmosu Oleg Artěmjev a také palubní inženýři, astronauti NASA Andrew Feustel a Richard Arnold.

67; Trump zuří kvůli úniku informace ohledně gratulace Putinovi. Trump už je takový. Pokud s někým jedná, prostě s vámi pracuje určitým způsobem a poblahopřeje vám.

68; Trump řekl, proč je potřeba spolupracovat s Ruskem. Dále řekl, jakým principem se jeho postoj vůči Moskvě bude řídit.

69; Jsme jako ledoborec, říká Šojgu o armádě. Ministr obrany Ruské federace Sergej Šojgu připomněl kulturní a vědeckou samostatnost ruské armády.

70; Lež britských úřadů se neliší od Goebbelsovy propagandy, říká senátor Franc Klincevič. Reagoval tak na to, jak britský ministr zahraničí Boris Johnson souhlasil se srovnáním Ruska s Hitlerem, když prohlásil, že Rusko může využít fotbalové mistrovství 2018 stejně jako Hitler olympiádu 1936.

71; Kaddáfího syn je připraven svědčit proti Sarkozymu. Syn libyjského prezidenta Muammara Kaddáfího zavražděného v roce 2011 je ochoten poskytnout důkazy podpory bývalého libyjského prezidenta v Sarkozyho prezidentské kampani.

72; Sarkozymu sdělili obvinění kvůli Libyi. Předtím bylo zveřejněno, že Sarkozy opustil budovu služby pro boj s korupcí a daňově-finančními zločiny.

73; Vyšetřovatelé zveřejnili různé verze sebevraždy ukrajinského pilota podezřelého ze sestřelení Boeingu MH17. Vyšetřovatelé začali provádět řadu expertíz a také stanovilo okruh osob, které hodlá vyslechnout.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
26 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 21.3.2018

 1. Pepan napsal:

  Tomu Yaankees idiotovi už ta rakovina totálně vyžrala tu s**čku co měl v dutině lebeční. Vrah z Vietnamu chce kázat o morálce.

 2. přemítač napsal:

  Nuž dnešní páteční dopoledne vyskočila na „vokno“ novinka na novinkách. Že prý nějaký émerický pán Paul Ryan přiletí, prý číslo 3 né 5. Jakási soukromá návštěva firmy Česko má pár šrámů co se týče megapověstí a bájí o emerických spasitelích. Prý je přirozené při soukromé návštěvě promlouvat jako ámeričan v Senátu. Ale je nepřirozené, když ho Milouš nechce přijmout za nejvyššíma zdma Pražského koncernu. Přední je podle tradice návštěva Slovenských bratrů (což je hezká tradice) Tak snad se ty bolesti ámerické brzy zhojí. Navíc prý společná schůzka „obřího muže“ s Milošem není důkladně připravena skrz jakousi „agendu“. Nu co naplat, v očích zámořských bohů je tento krok vnímán jako „křivda“ a při příštím nápadu v české firmě, kdy budem rádi cestovat za obrovskou louži, už se můžem dočkat téhož mrzkého a „arogantního“ postupu, jelikož k takové obří firmě se takové kroky nepromíjí. Tož je třeba přiznat, že obluda nikdy svojí palici nesklopí, je příliš hrdá i s celou svou diplomatickou anabází. Jinak Míru zdar a spousty radosti všem nerozhádaným čitatelům či přispěvatelům tohoto „bájného“ fóra.

 3. .lak napsal:

  Z PL
  V bruselu si mohou vyplatit palmáre, eš, 23.03.2018 13:20:07
  No, povídal jsem to že islamabád je hotový a tahouni eu německo a francie to odpískali. https://www.youtube.com/watch?v=T6CPOrlo9Vw
  Reagovat
  __________________________________________________________________
  Odteď můžete zapomenout vše co jste se naučili o politice protože jako v matematice se teď pod zlomkovou čarou změnil přísudek na islamabad a vše je hodnoceno v konstantě kterou jste nepoznali ale čest mít patrně budete takže vaše představy co bylo si můžete nechat jako svědkové umírajícího času zpátečnictvím. Kdo se zlu nepostaví je jím pozřen a většinově jste žvástali že se nic neděje a měli odsudky na zlé tlučhuby. Teď se leda tak můžete posadit k bruselské televizi a počkat až vás vykopou z kontinentu a to tak že píp.

  • Voda napsal:

   Ach jo, zase jeden bez mozku dela videa na you tube.

   Prej za vsechno mohou prevadeci a privandrovalce do Evropy vozi na gumovych clunech pres more. Takova hloupost, ktere uveril a jeste ji razi do „eteru“. A prej na tom vydelavaji velke prachy… tak starou belu. Na ty cluny nahaneji jen stovky ( kvuli fotkam a matoucim „reportazim o chudaccich riskujici zivot“. Nedokaze si uvedomit, ze 1 a pul milionu uz je jich jenom v Nemecku, a ti vsichni priplavali v clunech?
   Tomu mohou uverit jedine takovi, co dokazi hltat vylhane clanky o tom, jak vse financuje Soros a ze Merkelova neco rozhoduje.

   Jdu popatrat, jak to je presne s tim, co rekl Zeman. Zda skutecne “ ze ulice nebude diktovat politikum“. Pokud to rekl, tak se vam vsem, kteri si myslite ze demonstrace jsou dulezite ( vid, proude ) poradne vychechtal. A ze nedovoli majdan? Na to je maly pan. O tom vubec nerozhoduje a divim se, ze nevi o tom, ze jde o privazene a placene demonstranty, viz Ukrajina, viz Slovensko.

   Spravne pisete, Jaku, ze uz jsme pozreni. Akorat to „zlo“ je spatny vyraz. Postavit se lidi meli politikum a vcas je postrilet. Ted uz je pozde. Takze pip.

   • přemítač napsal:

    Nevím jak se věci mají konkrétně v

    Německu, ale mám osobní přímou zkušenost

    s lidmi ze Sýrie, kteří pracovali tam,

    kde jsem byl i já. (rakousko) Zásadním rozdílem v přistěhovaleckém středisku byla orientace muslimská a křesťanská.

    Pracujícím byl ten křesťanský, ale je

    třeba též podotknout, že byl jeden z

    deseti. Navíc jeho orientace byla proti

    srsti těm muslimským z čehož plynul jeho

    problémový pobyt pod jednou střechou.

    Neříkám, že to byl svatoušek, na můj

    vkus velice zbrklý člověk, ale vyšší

    míru jeho konfliktnosti jsem nepostřehl.

    (což neznamená případnou účelovost jeho

    jednání) Hlavním cílem jeho „mise“ s

    čímž se ani neskrýval bylo najít

    rakouskou „svatyni“ (ženu) a byl ochoten

    pro to udělat téměř cokoliv co se týče

    výdělků a peněz do ní investovaných. Ale

    zpět k jeho přistěhování do Rakouského s

    prominutím „pošahaného“ království.

    Veškeré transporty do západních zemí

    byly zprostředkovány skrze agentury,

    zaplatil velké peníze, aby se do oné

    země dostal s příslibem budoucího

    přistěhování členů jeho rodiny, poté co

    splní v rakousku pracovní plány něco

    mezi 1,5 rokem a 2 roky. Vše bylo taženo

    skrze svobodné zednáře, což sám tvrdil.

    Nevím co je skutečnost, musíte brát v

    potaz i schopnost intrikaření a skryté

    agendy. Vrcholným aktem angažování

    takovýchto zaměstnanců je podpora

    zaměstnavatele finančními prostředky

    nemalého obnosu od „státu“, za to, že

    „uprchlíka“ ve své firmě zaměstná,

    získává tak opravdu nemalé finanční

    odměny a nejsou krátkodobé. Dle mého se

    jedná o onu lhůtu do 2 let. Dle tvrzení

    samotného Syřana výplaty byly podobné

    těm na které mají nárok místní rakouští

    spoluobčané, ale odvody jsou tak

    brutální, že si musej platit nájmy

    společně s el. vodou a jídlem. Suma

    sumárum mu vycházelo čistá ruka cca 400

    Euro měsíčně jen pro osobní blaho. V

    konečném kontextu tu nejde vlastně ani

    tak o peníze, to je nám snad jasné. (mj. čechům se takové výplaty nedostaly ani po 10 letech práce a to podotýkám že hlupáci to nebyli, arogance a povýšenost k východu tam byla i předtím)

    Trefně a komicky se jevil i fakt, že

    takovéto „začleněnce“ společnosti

    jejichž procento je v celkovém součtu

    mizivé, bylo vyhledáváno tv stanicemi

    typu ORF2. Byly ochotny prosit o

    reportáže a „show“ před samotným

    natáčením byla opravdu skvostná,

    přípravy jak před přijímáním prezidenta.

    Vše muselo být dokonale nachystané, i

    proces pracovní náplně „Syrského článku“

    vše se před spuštěním kamery naklidilo

    vypucovalo a natrénovalo, nikoho

    nezajímalo co dotyčný uprchlík skutečně

    ve firmě dělá. To bylo nepodstatné!

    Práce na 10 minut kvalifikovaného

    dělníka se mu zkrátka přichystala, pak

    se mu to vysvětlilo, postavil se stojan

    a natáčelo se za zářných úsměvů

    pouštního vlka a kameramanů i

    moderátora. Výsledek byl dle výrazu

    tváří natáčecího štábu splněn dle jejich

    představ, tak sbalili svý fidlátka a

    večer pustili reportáž do hlavních

    zpráv. Toť realita, nedělejme si plané

    iluze o tom co se za oponou odehrává.

    Toto jsou holá fakta z reálných

    životních zkušeností ze západního

    korporátního sektoru posedlého svou

    dokonalostí. A ač jsem tomu dříve

    nevěřil, jejich přesvědčení o vlastní

    bezchybnosti a dokonalosti jsou opravdu

    skutečností, stejně jako přesvědčení o

    tom jak jim vlastně zákon umožňuje

    člověka vykořisťovat až na kůži a nemají

    přitom ani špetku studu, ba naopak jsou

    na to „hrdí a pyšní“ a jsou schopni se

    tomu i ironicky smát i kdyby se před

    nimi člověk schrastil z psychického

    nátlaku. Takže takovýto způsob

    kapitalismu s „lidskou“ tváří je

    potřeba asi i zažít a vidět na vlastní

    oči. Co pár čtveratých natisknutých

    papírů dokáže z lidí udělat.? Smutné. V důsledku je smutné i to, jak kapitalisti a marxisti se svýma vysněnýma pozlacenýma firmama se pyšní svýma intrikama a psychickým vydíráním těch co jsou „pod nimi“, je přece přirozené šmírovat lidi na pracovišti minutu co minutu, hlídat jejich konverzace, nutit je být kontrolován i skrze návštěvy toalet, strhávat za minutové zpoždění klidně následující pracovní hodinu ze mzdy atd. atd. a tomuhle oni říkají pokrok a svoboda? S prominutím jsou to prachobyčejný zmr.i co vás ždímají jako citron, žvanilové co skuhraj jaký sou to chudáci a vysedaj ve svých kanclech a řeší svý pitomý auta, Porsche nebo Audi? Vždyť jsou úplně zdegenerovaný a ještě se tím pyšní. Snad je pohání nekonečná touha po tělesném a finančním blahobytu, jakási forma hedonismu, kdy veškerá tělesná slast a potěšení je jejich modla a moloch, kterého uctívají skrze svou závislost na moci. Co je snad na zamyšlenou je ta podělanost čechů z jejich moci, za peníze klidně i 16 hodin denně a klidně 7 dní v tahu, pro prachy se pose.em ne? Více prachů více života.

    • proud napsal:

     Slusne napsany.Ano,kdo „vynalez“ penize,vedel velice dobre co dela!

    • Voda napsal:

     Mam kamose v Rakousku, a ten pise napodobne. Sousedka jezdi pravidelne do Nemecka a trese se strachy, presto si dela nadeje, ze se nam nemecke hruzy vyhnou a spoleha na Zemana. Vymluvit si to neda, ze jde skutecne je o otazku casu, kdy nas zaplavi a uz ted je rozmistuji po ubytovnach, viz sever Moravy, Cech a Slovaci by mohli vypravet taktez.

     Spravne pisete, ze je treba brat v potaz intrikareni a skryte agendy. To intrikareni je to nejdulezitejsi, co jste napsal, nebot v tom nasinec nevynika, zatimco organizatori vseho toho svinstva ( nosati) jsou v tom mistri sveta neb maji natrenovano ( reknu-li po tisiciletich, nebude to lez).

     Veskere medialni komedie nejsou o nicem jinem nez o odvadeni pozornosti lidi prave od techto intrik.

     • přemítač napsal:

      Nevim, kde jsem to četl, ale právě zápaďák je typický onou vyčůraností či spíše vypočítavostí. Pokud zjistí, že je pod ním nebo vedle něj v hierarchii firemní někdo, kdo má informační deficit ohledně nějakého „problému“ udělá vše pro to, aby z ní těžil na úkor toho co „neví“ ale toto je prorostlé i v naší společnosti, spíš ta idea chytračení a přetahování výhod se proměnila do ideového scénáře. Postupem času a soužitím s takovými degeneráty dospějete do jediné možnosti jak s takovými vycházet. Za vším je „vždy“ a to zdůrazňuji vždy nějaká jejich vyčůranost. Chceš řekněme větší výplatu protože jsi tu třeba již 10 let? Inu jeho plán je takový… Nabízím ti třeba 2 do hrubýho (podotýkám děláš práci která je v AT placena něco mezi 80-100 tis. CZ) ale chci po tobě podepsat práci o víkendech a ochotu při potřebě být tu nad plán. ( v jeho terminologii tzn. budu tyto pravidla využívat né na 100% ale na 150% a víc. protože strach je má zbraň) Skutečně před tebe položí celoroční plán výroby a veškerých volných dnů a očekává tvou připodělanost, kdy se napíšeš kam to jen půjde. Ale zachoval jsem se „nenormálně“, odmítl jsem tuto řekněme směšnou a ponižující nabídku a návrh o „přilepšení“ jsem prostě roztrhl přímo před ním. Divili by jste se, ale skopčák toto velmi těžce nese. Je to pro něj jako „kámen“ který ho tíží stále víc a víc, jelikož očekává vaše zlomení se a podvolení se jeho pravidlům, třeba za čas. Jenže v průběhu let na sebe práskne kde co, ani neví co, jelikož je přesvědčený ve své samolibosti a vychytralosti, že je ten nejchytřejší nu a ani netuší jak ze sebe vysouká jak ho štve, že jste ten, kdo nechce jet podle jeho osnov. Protože všichni se mu doteď klanili a klaní. Chytrost a palice se strachem jsou jejich zbraně, ale nejsou si vědomi jak svým chováním a postojema působí. Jak technika neustálého žvatlání na konferencích o hov.ech jsou jen plytká slova, která se řídí jediným heslem „slibem nezarmoutíš“ a až konferenční místnost opustíte a klika zaklapne chcou aby vy jste se změnili „přizpůsobili“ ale koleje po kterých se jede musí určovat pořád voni a to vy nesmíte „jako vědět“. Trapný hry, kde největším rozrůstajícím problémem je to, že je nezajímá kvalifikace či to co umíte, ale to jak se klaníte. A tak se dočkáte „idio.ů“ (kteří berou 2xkrát víc jak vy a včera vylezli ze školy) který učíte rozpoznávat jejich vlastní řeč, jelikož nejsou schopni ani oni porozumět, pak se logicky sám sebe musíte ptát… Kur.a.. kde to sak.a jsem?

      • proud napsal:

       „A tak se dočkáte „idio.ů“ (kteří berou 2xkrát víc jak vy a včera vylezli ze školy) který učíte rozpoznávat jejich vlastní řeč,“…………jen blazen si sam jeste priklada pod kotlem ve kterym je varenej………………..njn,ale kdyz mu za to zaplatej……………… ;-)

       • přemítač napsal:

        Bavím se čistě v minulém čase o zkušenostech, které jsem posbíral. Jinak jsem peníze oželel a šel prostě pryč. Jinak by mi z toho hráblo, navíc si nedělám iluze o tom, že v našem východním bloku je to lepší. Korporátní a peněžní mašinérie zabírá na velkou většinu lidí. Paradoxem je, že prachy hrály roli asi takovou, že jsi čech tak máš českou výplatu. Tolik k západu a jejich svobodě a demokracii. A to nemluvím o časově zanedbatelném údobí. Ono už se dnes ukazuje, že to co zaseli, to taky budou sklízet.

   • proud napsal:

    „Pokud to rekl, tak se vam vsem, kteri si myslite ze demonstrace jsou dulezite ( vid, proude ) poradne vychechtal.“………..nejak mi nedochazi proc „(vid,proude)“……..to ti uteko,nebo to je nejakej umysl? Neznas muj nazor na naseho prezidenta a jeho prezidentovani?……Takze,ne,nevidim!

    • Voda napsal:

     Dam ti dalsi videjko k odpremysleni

     https://www.youtube.com/watch?v=nTqSowgya5g

     Divam se na to teprve 12 minut a uz tech dementu mam dost obou. Stehovani nasi ambasady z prdele Izraele do palestinskeho Jeruzalema jako vysledek vecneho pratelstvi; hlupka Sabatova vymysli oddlene kupe ve vlaku ( pro muze a zeny ) a ted se dovidam, ze pokracuje v besneni, pro zmenu taxiky. No a ten, co si rika president na to rekne, ze to zpusobi, ze se na taxiky bude cekat dele, nic vic k tomu nema!

     Mne je uplne jedno, jaky mas na nej nazor, neznam ho, to rikas spravne, a je mi to fuck. Ja na nej nemam nazor, ale kritiku a odpor k nemu ne proto, ze je president, ale protoze je to pokrytec a lhar.
     Jak je to davno, co se kasal, ze nasloucha hlasu lidu? A ted si dovoli rict, ze ulice nebude politikum diktovat? Vzdyt on je taky placeny z nasich penez.
     Jo a neobtezuj se mi napsat, ze jsem proti nemu zaujaty, to je tvrzeni o nicem.

     • proud napsal:

      Se Zemanem neni nejak zvlast co resit,uznavam ho jako prezidenta proto jak byl zvolenej,ale uz se zdrzuju komentare o tom jak „stastna“ ta volba byla.Lidi rychle zapominaj co se s jeste republikou delo a kdo vsechno za tim stal a vysledkem je kolonie.Ze je tim mensim zlem je jasny,ale zlo je zlo,maly,velky,porad je to zlo.Jenze za prve,nikdo lepsi se nehlasi,asi neni,a za druhy,kdyby byl,nebylo by to nic platny.A nakonec,pri postaveni jaky nas przident ma a tom k cemu je dobrej,je mi sumak kdo tam sedi.Problem neni ve vlade,ale v nas.Jaky jsme,takovou mame vladu.

      • proud napsal:

       A zaroven je volba Zemana i poucnej priklad toho,jak volej ovcani,coz doplnuje dalsi moje tvrzeni,ze potrebujeme vymenit stado ovcanu za spolecnost obcanu,ktera vi,a podle toho si voli co chce a jak to chce.Ktera umi pouzivat svou silu,tedy mnozstvi a svuj zajem a nezajem,aby uprednostnila co chce a znicila co nechce.

     • proud napsal:

      Videa co se tu hazou me taky moc neberou,video jde nadherne zneuzit a je to jakoze „zive“,tak nadhernou zbran by prece byla skoda nevyuzit,no rekni sam ;-)

      • proud napsal:

       Kdyz jsme u videi,podivej se k filmarum,do laborek,jaky maji nadherny veci k nataceni,to je uz primo neuveritelny,co vsechno dokazou natocit „v jedny cimre“ a odkud,z celyho sveta,vsemoznejch scenerii,proste „zazrak“.Kazdy misto si dokazou digitalne upravit naprosto jak chteji a potrebujou,kazdou jednotlivou malickost.Pro ne je udelani jakoze amaterskyho videa nebo videa jakoze z mobilu,jen takova recese,prdel u svacinky!

     • Eva napsal:

      A ted si dovoli rict, ze ulice nebude politikum diktovat?
      ————————
      Jaká ulice, těch pár křiklounů? Většina studenti a lidí bůhví odkud. Neznám nikoho, kdo chodí do práce a šel demonstrovat proti tomu, koho asi sám volil…

      • nisaS napsal:

       Chceš podíl na neprodejné půdě po předcích, podíl na neprodejném rozpočtu, o kterém budeš rozhodovat společně, písemně s ostatními podílníky?

      • proud napsal:

       Jenze on je tou ulici myslenej celej narod!!!

 4. proud napsal:

  Kdo to skutecne mysli vazne a skutecne mysli,pouziva hlavu a drzi si jistej „rozhled“ o realite,ten neveri nicemu z oficialnich mist jako je mainstream i hodne alternativcu,socialni media vcetne youtube samozrejme,o tvrzeni ruznejch placenejch lidi v reklamach a treba vyzkumu a statistikach,ani slovo!!! Staci si jen predstavit jaky se v tom tocej neuveritelny prachy a jak se vytvari dojem,je to jako hra na klavir,tady nasypes prachy na klavesu a ona zazni,tady na jinou,tuhle na dve najednou……a mas koncert.

  • proud napsal:

   Pritom je tolik lidi ve financnich pruserech ze staci jen zamavat prislusnym obnosem x 2 ,nebo 3 a natocis s nima co jen chces!

  • proud napsal:

   Pro toho kdo plati jsou miliony pouhy drobny,pro hajzlbabu je 100 000 neskutecnym majetkem.

 5. proud napsal:

  Svet je jedno obrovsky promitaci platno,kde miliony divaku jsou 24/7 sunuty kam je potreba!Kazda byt jen malickost,pitomost,“reklama na holinky“,pohadka,muzikal,serial,cokoliv je nekam sune aniz si to uvedomujou………..

 6. Deratizér napsal:

  …. Velvyslanec Velké Británie odmítl přijít na ruské ministerstvo zahraničí na setkání k případu Skripala. … Měl okamžitě dostat 48 hodin na opuštění Ruska. Když odmítá to proč je tam instalován, tak ať se pakuje domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!