S Babišem do našeho ještě hlubšího vazalství

Koncem října loňského roku jsem v asi patnácti našich levicových webech zveřejnil článek o tom, že důvěru našich lidí v Babišův jasný politický úsudek ruší jedna okolnost: Totiž ta, že si do vlády na křeslo ministra zahraničí vybral M. Stropnického, známého to protiruského štváče a člověka, který si už předchozích časech a v jiných vládách ze svého argumenty nepodloženého a buď jen tak živelně z něj tryskajícího protiruského povykování, či možná povykování existenčními úvahami dobře promyšleného, pořídil slušněji placený džob, než existenčně nejistější džob herce.

V té souvislosti jsem vyslovil starost, aby nás ministr Stropnický právě svým ostře protiruským zaměřením netáhl do našeho prowashingtonského vazalaství ještě hlouběji, než jsme v něm v ten čas byli.

Dva dny poté prohlásil v jakémsi interview Babiš, že zahraniční politiku bude v podstatě vykonávat on, a že to proto bude i on, a nikoli designovaný ministr Stropnický, který se účastní jakéhosi nadcházejícího setkání západních státníků v Bruselu.

Nejsem samozřejmě natolik domýšlivý, abych si myslel, že svým tehdejším prohlášením reagoval tehdy Babiš i na můj předchozí článek, ale v každém případě se jím mé nejhorší obavy ze zahraničního ministrování herce Stropnického značně umenšily, na což jsem na webech reagoval článkem nazvaným tímto uklidňujícím konstatováním: Takže Stropnický bude na ministerstvu zahraničí jen figura.

Mé uklidnění nemělo, bohužel, dlouhého trvání. Dnes ráno jsem se totiž dověděl, že včerejší summit EU v Bruselu podpořil podezření Britanie, že za plynovým útokem na dvojitého britského špiona Skripala stojí Rusko (jistěže to muselo udělat Rusko, které to poškodilo, a nemohl to udělat Západ, kterému to prospělo, že?), a náš premiér v demisi Babiš, který se summitu účastnil, prohlásil na následném nočním setkání s novináři, že Česká republika po Británii a společně jen s několika baltskými státy (jiné západní země o ničem takovém neuvažují), se chystá vyhostit kvůli tomuto útoku z naší republiky několik ruských diplomatů.

V pondělí projedná premiér v demisi Babiš tuto záležitost s ministrem Stropnickým a několika dalšími členy vlády.

Takže milí zlatí: pokud jste si, stejně jako já, dělali nějaké iluze o tom, že Babiš, bude v posuzování zahraničněpolitických záležitostí rozumnější, než ministr Stropnický, že na summitu jako EU jako svéprávný jeho člen třeba vystoupí a řekne, že pouhé podezření nějaké země z nějakého činu a bez předložení jakéhokoli důkazu o něm, a navíc v situaci, kdy je toto podezření tak absurdní, jak ve věci Skripala skutečně je, nemůže zakládat sankce, podobné např. vyhoštění diplomatů ze země, pak na tyto iluze rychle zapomeňte a zapiště si za uši, že Babiš není v posuzování současné mezinárodní situace ani o píď rozumnější, než je Stropnický, Kalousek, Fiala, Schwarzenberg, Bělobrádek, Langšádlová, Gazdík a vůbec celá ta naše prowashingtonská neblahá squaddra, činící i z naší země opovrhovaný vazalský přívěsek současné západní protiruské anabáze.
384 Komentářů k S Babišem do našeho ještě hlubšího vazalství

 1. HVzV napsal:

  PRÝ JE BABIŠ ŘIZEN DIVERSANTY VE SVÉM VEDENÍ,

  důkazem je prý jeho ministr války,který mu před nosem podřidil naše vojsko následníkům divizi Wehrmachtu.
  Jakmile to horko těžko jeho šef zpozoroval okamžitě ho odstranil a nyni bude řidit sám ministerstvo zahraniči, aby prý jeho bývalý poručik sovětské armády z filmu.

  Radši daleko od Moskvy

  náhodou neutekl ke strejdovi Putinovi nebo jak to vlastně je?

  • Lama Dalaj napsal:

   Ano celou dobu spatřovalo vládu jednoho muže jako velkou výhodu. Strana za ním byla semknutá tak, jak němci za Ádou. Každá výhoda je ale kryta nevýhodou. A ta se teď ukázala v plné síle. Díky tomu, že Terka nechala zlikvidovat ruského zrádce, Bureš se odhalil jako úplatná mrcha, a podle mého názoru táhne ANO do bažiny zapomnění. Bureš, ty hlavo slovenská, mi nejsme hlupáci. Přes to že jsem tě docela nedávno volil, dnes bych si za to nafackoval a slibuji že už to nikdy neudělám.

   • Tereza napsal:

    Vždyť na tato rozhodnutí nemá právo. Je to jen kašpárek bez důvěry a hraje si na pána. Je na čase ho vyhostit. Ať si táhne domů a nekalí tu vodu, Bureš pitomej.

   • Voda napsal:

    Spravny postreh. Kazda vyhoda je kryta nevyhodou. Dano prirodnim zakonem rovnovahy. Nerovnovahy vznikaji, ale vzdy se nakonec vybiji do rovnovahy.

    • houbeer napsal:

     rovnovazny stav neexistuje pane prirodo,tim ze vse je neustale v pohybu se v jakemkoliv meritku a smeru vnimani o rovnovaze mluvit neda.

     • Robo napsal:

      Na „nevýhode“ nieje nič prírodného. To je len ďalší blud marie dikyovej.

      Houbeer, nevenuj energiu besom, prečítaj si radšej preslov profesorky Struneckej, je dobrý:

      http://www.protiproud.cz/zdravi/3698-profesorka-strunecka-kadrovaci-dekuji-vam-za-nove-pratele-blbove-jiz-nevypadaji-jako-lejna-lstivost-a-omezenost-ve-sluzbach-mainstreamu-tady-se-fair-play-nehraje-dostala-harpyje-chripku-protiproud-sili.htm

      • houbeer napsal:

       hej,fajne,celkom pekne strucne povedane od struneckej.
       z nasich deti je ockovane jen druhe-rozdelili jsme hexavakc na co nejdelsi cas. usek…mno i tak je na nem vidno,ze je trosku jiny nez ostatni nase deti.nevravim,ze horsi,on to zvladne,ale oba s zenou to vnimame.nicmene v urcitem podlehu na vec muze mit i zajimave postrehy vladislav,neberu ho jako zidaka ci zleho,potkavam hodne podobne smyslejicich lidi a pritom je mam rad.mno ale,vzali jste to po vsech ,,certech,, tak jsem se ani nezapojil do te diskuzie.i kdyz jsem mel nutkani(zvlaste pasaze o sexualite).respektuji ruzne pohledy a vnimani,lide ublizuji aniz by chteli…nemysli to zle…mno a dnes jsem mel trosku casu a chut s nekym poklabosit,toz jsem se tu ozval :)) nebudu ztracet cas mnogo ho totiz nemam nazbyt.je to pro me dosti zavadejici psat pres net.hrozne se to komoli a zkracuje – lepci pekne nazivo,to bych i prokecal celej den :))

       • Robo napsal:

        Vladimír u mňa veľmi klesol. Na ženu druhého sa nešahá ani takto slovne. To nehovorím o očkovaní, urážaní, fascináciou ofi vedou a pod. Teraz som dosť rád, že nevidel aspoň moje deti, i keď sú to „arijske typy“ a na výzor on si zjavne potrpí. Čo potom chudák Putin s jeho cca 1,5 metrom a ázijskymi rismi? A predsa As (Putin).
        Skrátka som rád, že sa mi už od vladimira-bez-prestavky podarilo uvoľniť.

        Houbeer, nech sa Vám dobre darí! Som za Teba rád, i keď sa vlastne nepoznáme.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Uvědomuješ si, že ty sám jsi svá slova „na ženu druhého sa nešahá ani takto slovne“ opakovaně porušil, a to tím nejhrubším způsobem, kdy jsi ženu druhého, kterou jsi dokonce nikdy ani neuviděl, nezaslechl, označil za „kurvu“?

         Takovýchto rozporů je v tom, co říkáš, velmi mnoho. Nečekám od tebe ale ani pochopení, a už vůbec ne omluvu, protože vím, že na stupni vývoje, na kterém jsi, nejsi schopný ještě řadu souvislostí pochopit. Proto si notuješ s primitivy, proto hraješ „něčí“ hru a jsi přitom přesvědčen, že se chováš jako pravý Slovan. Je lehké tě ideologicky ovládnout – stačí, když je jedovatá informace pro tebe určená zabalena do přesvědčivě „slovanského“ hávu. V tomto životě už ale pravdy zřejmě nedojdeš, ta cesta je ještě dlouhá.

        • Robo napsal:

         Opakovane som ťa varoval, aby si si nebral moju ženu do pusy. Následne si sa len inými slovami dozvedel, čo tu sám šíriš.

         Nečakám, že to pochopiš.
         Ostatne, svoju schopnosť pochopiť čokoľvek tu predvádzaš viac, než dostatočne.

         S tebou sa nemám o čom baviť.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Nic tady nešířím, ty nekorunovaný králi všech hlupáků.
         „Kurva“ je žena, která za peníze poskytuje sexuální služby. Může to tedy být i manželka-zlatokopka, nebo kterákoliv žena, která se vdá nebo uváže vztahem pro materiální nebo finanční prospěch.
         Žena, která se účastní akcí s výměnou partnerů, aniž by za to dostávala úplatu, není kurva.
         Navíc jenom král všech oslů a největší hlupec této diskuse může někoho označit jakkoliv pouze na základě toho, co se o něm dozvěděl.
         Ale nejsi sám, biorobote. Jste tady takoví nejmíň tři další. Vymytí mozci bez vlastního názoru.

         Já jsem tvoji ženu viděl a slyšel. Takže podle stejné logiky, podle jaké můžu vidět třeba Karlův most a pak říct, že je starobylý, plný různých soch a umělců, dole teče Vltava a jsou tam mraky turistů, můžu i o tvé ženě říct, že je hloupá, vzhledem připomíná čítankovou židovku, je nudná, ošklivá a tebe si vodí jak medvědář medvěda
         .
         Četl jsem už dávno takový zajímavý postřeh o nejfanatičtějších odpůrcích polygamie či polyandrie. Normální člověk totiž řekne: nic pro mě a dál to neřeší, proč by taky měl, když se ho to netýká a nezajímá ho to?
         Nařízená monogamie nebyla zavedená v zájmu žen, ale v zájmu mužů tvého typu a kontroly ostatních mužů Systémem. Uťápnutých ňoumů bez koulí, pro které je to jediná záruka, že „i na ně se dostane“.
         No tak se na tebe teda dostalo, buď rád a nezáviď. Užívej si tu výhru, lešti si lebku a nezapomeň všem, kdo na rozdíl od tebe nejsou ubečené ovce, mají mozek a používají ho, nadávat do siožidů a tiež-Slovanů.

        • Robo napsal:

         Skoro žiaden chlap by nebol schopný sa pozerať, ako jeho ženu súloží niekto iný. Je to totiž choré.

         Len úplný idiot to ale dopustí, lebo si o tom prečíta v „tóre“, že to je v poriadku.

         Úplne chápem tvoju potrebu to tu „do krve“ obhajovať, ibaže to je mimoriadne otravné.
         Rovnako, ako zbytočné.

        • proud napsal:

         Ser na zmrda,uved jeho blby zblebty na pravou miru a nech ho at se boji,vzdyt ani nevi co je to kurva,udelal ji z „manzelky“ a sam je taky jedna,kurva je kurva,ani nemusi bejt placena,profesionalni…..Ale to nas tady nemusi zajimat,zajimat by nas melo propagovani ruznejch lzi,vselijak pozastiranejch,ktery tady za vydatnyho priprdelovani Vody pacha,aby nenadelaly skody mezi lidma.

        • proud napsal:

         Chuj(huj) s praskacem a podrazakem bez moralky,mozna i placenym a vedenym,kdo vi.Na kazdou svini se vari voda,Robiku,jde jen o to to stihnout driv nez milosrdna kmotricka ;-)

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Robo napsal:
         27.3.2018 (9.55)
         Skoro žiaden chlap by nebol schopný sa pozerať, ako jeho ženu súloží niekto iný. Je to totiž choré.

         Len úplný idiot to ale dopustí, lebo si o tom prečíta v „tóre“, že to je v poriadku.

         Předně, tóru bych sem nepletl. Znám jen úryvky, nedá se to číst. Nemám na to genetiku. Zkus se raději zeptat své ženy, u ní tipuju, že tam by četba byla úspěšnější.

         O tom, že je to „choré“, má rozhodovat kdo? Nějaký biorobot? Reinkarnovaný křesťan? Slovenský Němec, jehož předkové topili Slovany, kteří se odmítali nechat pokřtít, v koši jako koťata???

         Jsi opravdu velice hloupý a primitivní člověk. Není žádný div, že si notuješ s lidmi, kteří nedají dohromady dvě věty bez hrubek. Kdybys samostatně přemýšlel (tato úroveň tě teprve čeká, snad v příští inkarnaci), věděl bys, že sexuální energetický kanál či čakra je pouze JEDNÍM z dvanácti či šestnácti kanálů, které osobnost člověka formují.

         Citový vztah mezi mužem a ženou se uskutečňuje na nejméně čtyřech těchto kanálech.

         Sex a city jsou dvě naprosto oddělené věci, zejména u lidí v určitém věku, kteří už mají svůj sexuální vývoj dokončen. Vyspělost člověka se pozná mj. právě tím, že tyto dvě věci dokáže oddělit a nedovolí, aby jedna ovlivnila druhou, pokud on nechce.
         To, jestli se jako 40letý vyspíš s jednou ženou nebo se 100, nemá vůbec na nic ohledně tvé osobnosti vliv (snad jedině na to, že pokud to provádíš jako osobnostně nevyzrálý člověk, začneš pak ženy redukovat pouze na sex a tím zhrubneš a sestoupíš níž, to ale není tento případ).

         Sloužíš lžím a lhářům. To, že něco podobného dělají i židé, neznamená vůbec nic. Židé propagují mytí rukou po návratu domů, totéž doporučuje moudrost Peruna – znamená to, že Perun je židovský agent??
         Ostatně, židé se těmto věcem nevěnují podle mých zkušeností o nic víc než třeba etničtí Slované, Němci nebo třeba Japonci. Naopak, zdá se mi, že rodová paměť u Slovanů je natolik silná, že tyto věci provádějí častěji – výplach mozku křesťanstvím zřejmě není tolik silný. Což je pro nás jedině dobře!

         Podle logiky Laubertů je protržení panenské blány či spojení mužských a ženských orgánů natolik závažné, že překryje účinky dalších deseti energetických kanálů! No, kdopak jiný nám to ještě tvrdí? Kdo sem přišel s těmito myšlenkami, kdo je násilně zaváděl, kdo si neustále stěžoval, že to pohanští Slované odmítají uznat, že se scházejí v hájích jako zvířata a tam spolu kopulují??
         No přece naši staří známí židokřesťanští kolegové! Říkal jsem i tobě stokrát – člověk se může zaštítit jakýmikoliv symboly, slovy, frázemi – stejně ho prozradí ČINY. Proto tvrdím i o tvé grupě – zdravte se třeba pozdravem Sláva všem bohům našim – ale křesťanskou reinkarnaci prostě nezapřete.
         K čemu je něco propagovat, hlásat, když se chováte jako sekta? Sekta označující za tiež-Slovana každého, kdo se vám nepodřídí jako ovce? Jen na tartarii.sk vyšly za poslední tři roky desítky informací popírajících jedna druhou, ale vy budete pořád všemu slepě věřit. Někdo věří, jiný zkouší a ověřuje. To je přesně ten rozdíl mezi biorobotem a člověkem, mezi židokřesťanem a Slovanem. Označuj mě třeba za arcizlo, ale jakou to má cenu, když mě tak označuje někdo z pozice věřící ovce?

        • proud napsal:

         Ale jestli se chces vydovadet a smlsnout si na radoby VS blbovi co dela ostatnim jen ostudu,vypust paru a do nej :-))))))))

        • proud napsal:

         Nekvakej vlado,jak te tak sleduju,skoro bych spis veril,zes zneuzil toho ze te ma tvoje zena rada a k tomu svinstvu jsi ji donutil! Presne tak se mi totiz,ty prase necisty,jevis!

        • Robo napsal:

         Proud, nie, nemám záujem s ním čokoľvek rozvíjať.
         Dostal odo mňa zas dva komentáre – o dva viac, než si zaslúžil.

         A marie dikyova? To je rovnaká sorta, len viac pravdepodobne platená.

        • HVzV napsal:

         CHYTRÝ VLADISLAVE,TÉMA JE BABUŠ A NAŠE PENIZE

         pokud vaši ženu posiláte do nevěstince pro nás vydělat peníze,tak prosim napište kolik už pro každého z nás vydělala a kolik bere na hodinu.Dejte tu i jeji fotku,co vy na to, wratislaw?

     • Voda napsal:

      Ale ano. Existuje. Netvrdim, ze trva. Trva-li pohyb, trva I vybijeni, jako treba u mracen.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Tak těm dvěma zakomplexovaným blbečkům už zase došly argumenty a odmlčeli se.
       Ještě že mají jeden druhého. Ve dvou se to lépe táhne a oni umí táhnout velice dobře – tento server do propadliště dějin.

       • proud napsal:

        ……nebo ho vypucovat od vnucujicich se bud umyslne prolhanejch,nebo vazne az tak blbejch trotlu jako jsi ty a par tobe podobnejch.

       • HVzV napsal:

        Nemohl by jste WRATISLAW natočit nějaký swingers porno s vaši ženou a jejimi partnery a dát ho tady?
        To by mohlo přinést i pro nás v té šedi přispěvků folkloru aspon sexy potěšeni a ne se tu blbě teoreticky placatit a placatit co?
        A už máte připravenu fotku té vaši škaredé matrony,nebo se za ni stydite?

        • Voda napsal:

         Dalsi primitive! Si to udelej sam, vole.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ne, nemohl.
         Ta škaredá matrona by si o vás neopřela kolo. Měl jsem co dělat, abych ji udržel na „slovanském“ sněmu, když tam viděla ty „atraktivní typy“. Naštěstí blicí sáček jsem vzal s sebou.
         Existuje takové slušné pravidlo: – každý ať se vyjadřuje k tomu, co zná a o čem něco ví. Já se třeba nevyjadřuju ke golfu, bankovnictví nebo sbírání motýlů, proč se tedy Vy, dvojentita Nowak-HVzV, blábolící o jakémsi nikdy neexistujícím „národním programu“, který je tak tajný, že se o něm může jen mluvit, ale nesmí být zveřejněn, vyjadřujete o ženách?
         Vždyť není těžké poznat, že podobně jako Proud, ani Vy žádnou nemáte, a pokud už, tak právě nějakou nepříliš atraktivní matronu, o kterou bych si to kolo pro změnu neopřel já.

        • proud napsal:

         Spis si myslim,ze by se nam pri pohledu na ty kreatury otocil zaludek,zvlast kdyz vime co je to za idioty.

        • HVzV napsal:

         WRATISLAWE A VAŠE TLUSTÁ MATRONA

         má na puse obropvskou bradawici,ze které trči chlup?
         Všicghni zdejši lidé si NP uměji najit nebot je v GOOGLU,ovšem vy to neumite, protože jste vyšel ze čtvrté třidy,aby jste tu jak blbec tvrdil,že NP neexistuje!FUJ vy nevzdělanče,že vy jste vyhrál své tituly v tombole co?

       • Voda napsal:

        U cvoku to neplati. Kdyby zustali sami dva pohromade, pustili by se do sebe uplne stejne jako to delaji druhym. Nenormalni lidi. Uchyl robot zamilovany do marie dikyove. A proud do predstavy, ze on tady urcuje, cemu kdo ma verit a kdo tady ma pravo byt, pritom pise, ze je emigrant ( coz by mi nevadilo kdyby se nechoval, ze mu tento web patri).

        • proud napsal:

         Kdyz vidim vase nazory a obzory zvici zacatek a konec vesnice,u tech lepsich,u ostatnich jen zvici vlastniho dvorecku,a to i u domnelejch VS,je mi jasny ze bejt emigrant je obrovska vyhoda v rozhledu a vedomostech,o zkusenostech ani nemluve!

       • Voda napsal:

        Vladislave, tam nahore se neda pridat prispevek, mam jen otazku, zda jste uz zaregistroval, ze Robo Vam pripisuje, co ho u nej samotneho nejvic sere?

        Prej ma Putin 1,5 metru. Celych 20 centimetru mu ubral asi proc? Nevite?

        Nad robotovymi vyplody se vzdycky valim smichy, ale pak si rikam, ze postizenym se smat neni spravne.

  • HVzV napsal:

   Obsahem jednoho přispěvku je výzva k povstáni drazi otroci

   k tomu vzal odvahu KNĚZ!Video je cenzurováno z tim,že by ten kněz mohl někoho prý urazit.Proto vezměte odvahu a klikněte v té cenzuře vlevo nahoře na pokračovat.
   Ten knez by potřeboval podporu vznikajíciho Národniho programu občanů voličů,kde je pod značkou

   NP Nr.4. jmenován požadavek NEPODMÍNĚNÉHO ZÁKLADNIHO PŘIJMU.

   Pokud maji dostat migranti 700/1000 EUR prebendy pak automaticky musí být výše NZP pro každého domorodce ČR stejně vysoká.No a protože prý se musi ČR kvůli prebend pro migranty zadlužit máme tady milí občané voliči první hezký cil

   BOJOVAT ZA NAŠE PENÍZE Z NZP,KTERÉ VYPĹÁCEL VŠEM I CHUDÝ PoDLÝ REŽIM KOMUNISTŮ,no ni?

   Skvělý přispěvek toho kněze našel pro všechny naše diskutuijici vysoce produktivní diskutujici pan PROUD za což mu lze jen poděkovat.

   https://youtu.be/yzAgkofXTHO k stému výroči založeni ČR pokud se povede…

   • proud napsal:

    Zajimavy,kdyz jsem kdysi utikal ja,tak se na emigrantech tezce vydelavalo,kdekdo na ne zemim s emigrantskejma lagrama prispival……….

    • proud napsal:

     To byl a domnivam se ze porad je,pripad prave Rakouska.Tak jaky zadluzeni? Jenze o prachach je to pro pany,pro nas jako kmany je to o preziti,pokud si nenastavime jasny emigrantsky zakony a nebudeme se jich bezpodminecne drzet!

    • HVzV napsal:

     Pane Proude,

     když jste utíkal držel jste v ruce taky manuál na zabijeni nevěřicich,kteři vám poskytli podporu?

     Přiznejte se,že jste netvrdil, když jste dostal penize od danových poplatníků v zemi azylu ,že to jsou penize od ALLÁHA, nebo snad ano??

     Když ČR přijalo při válce v Jugoslávii utečence proč neukradli autobus a nepřejeli našim domorodcům přes břuch i když to byli dobři samopalouši z Bosny?

     No co tak vyprávět tady váš přiběh,byl jste vděčný nebo jste do podané ruky hryzl a vykous v ní díru,co?

    • Voda napsal:

     A hele, tak ty jsi emigrant? A tady si hrajes na reditele ceskeho webu, h, to vysvetluje mnohe.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Výborně.
    Takže já jsem si dal do google „národní program“, vyjely mi národní programy ve vzdělávání, biodiverzitě, zdravotnictví atd., jen ten Váš jaksi ne.
    Je ale možné, že jsem špatně hledal.
    Tak mi tedy prosím napište, jaká slova si mám zadat do google, abych se dostal k vašemu národnímu programu.
    Rád si počtu.

    • HVzV napsal:

     NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ TAM DEJTE VY NEMEHLO

     jsou tam na konci TÉ diskuze první dva body originál NP.Jinak je to článek jednoho z nás pana Dr.Ing.Josefa MRÁZKA CSc. našeho nyni už nesmrtelného mentora a vizionáře- VELKÉHO GOJIMA- jak parniK!

     Pokud vůbec chápete co tam psaným slovem stoji tak zkuste K TOMU dát diskuzi a napsat jak to nejde,abychom se tu mohli trhat smíchem,že jste pravý Slovan v kostkované košili na Sjezdu,kde se dáte fotit jak chroupete mrkvičku,no ni?

     • Voda napsal:

      Clovece, jdete se s nejakym programem vycpat.

      Jestli nevidite, ze politici uz davno nevladnou a jediny program, ktery respektuji, tak to je ten od korporaci a ze zahranici a ani nadavani druhym do nemehl na tom nic nemeni.

      Vy vazne nevidite, ze se lidem od Roku 1989 neustale utahuje smycka kolem krku? Vazne jste tak naivni, ze prijdete s programem, ktery to zvrati? Vtipalku.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       On žádný takovy program na 99% neexistuje. To jen jeden clovek se dvěma nicky, které stále střídá, clovek potlačeny, jemuž normálně nikdo nenasloucha, využívá možnosti tady psat a mluvit dle libosti. Konečně našel místo, odkud ho nikdo nevyžene.

       • Voda napsal:

        Ani mne nenapadlo ten program hledat, uz ten nazev je neprirozeny „Obcanu Volicu“.

        Jen jeste poznamku k debate vyse. Jednoznacne je skupinovy sex soukroma vec, kterou nema narok nikdo posuzovat, natoz pak sexualne frustrovani, ti budou tvrdit, ze je to „chore“. Pritom Eskymaci v den volna, naladeni po msi v kostele hromadne soulozi. Jejich plodnost je nizka, a tak prijmou dite, at je kohokoliv. Ovsem cizi prichozi nema sanci se mezi ne vmisit a uzit si jejich manzelek. Proste kazda skupina ma sva pravidla, a nelze nikoho odsuzovat. Odsuzovat je pohodlne mysleni, ale vec posoudit, to chce znalosti a nezaujatost.

        • houbeer napsal:

         lzes marie – najdi si film rychlonohy bezec-atarandjuat(ci tak nejak po inuitsku) je to legenda o ,,prvotnim hrichu,, ktery vnesl ,,zlo,, na sever.nebudu to rozepisovat,kazdy at se koukne sam ,,jak si pujcuji navzajem manzelky,,…..

       • HVzV napsal:

        AMATÉRE vladislave,

        co tu vlastně svou odpovědi sledujete namisto psani k věci.
        Že vy si tu chcete hrát na pana KAZIŠUKA.
        COMBATANTI revoluce vám daji pod nos jak se máme všichni sjednotit v boji za NAŠE peníze a vy tu píšete dál svůj šrot.

        Pošlete tu radši vaši Šikšu a nelítejte tu jak počmáraný nepotřebný papír v průjezdu.

        Odkud víte,že žádný program neexistuje?

        Že vy pracujete pro politickou třidu Šmejdů,která si přes vás chce zjistit kolik je nás rebelů ,aby jim poslala ráno domů svou policii,která podobně jako u pana Rostase na Slovensku přišla ráno dětem ukrást před odchodem do školz svačinu?

        To Slováci jsou jiné kafe.
        Pojedli papriky odpálili za to minista vnitra a svého fujera FICKA,kterému stálo za to uklidnit Makrelu,že přijme tolik nelegálnich migantů kolik chce a tak se stalo.že ho nedala před soud a vyrobila ze zubožovaného lidu Slovenska dřevěného Trojského koně který toho FICA přejel!
        No nemáme tu pravdu my dva nickové,které co půl hodiny měnime?

       • HVzV napsal:

        vladislave,

        Když už tu průvanem litáte,neznamená to p.p.náhodou lidově posraný papír,přiznejte se drahý!

        Napište nám tu jádro pudla, nebo ještě lepši by bylo

        KDE JE NÁŠ BIFTEK,

        aby jsme to dali našemu skvěle zvolenému fujerovi PANU BABIŠOVI!

        No máte ten rozum nebo ne?

      • HVzV napsal:

       Drahá VDOVO,vy musite být jen lamentujici ženská.

       Jako taková nejen,že tu VŠECHNO odsuzujete,ale zamyslete se nad svými komenty jsou to prázdné blufy neobsahujici nic ani náznak ŽÁDNÉHO návrhu řešeni.

       Vám neni třeba nadávat do Nemehel nebot svými tzv komenty chcete sama vypadat jako jejich ztělesněný trpajzlik!

       NEUMITE LI DÁT ŽÁDNÝ NÁVRH ŘEŠENI BYLO BY PRO VÁS OPTIMÁLNI DÁT SI MAŠLI,NEBO SI MYSLITE, ŽE NE?

      • HVzV napsal:

       Vdovo,

       jděte se vy se svými Eskymáky vycpat A PÍŠTE K VĚCI!
       My tu bojujeme sjednoceni,za NAŠE peníze a je nám po tom.že si neumite najit JAKlidově uplně hovno,nebo to nechápete?

       • houbeer napsal:

        hej wikingwere ci hvzv – marie vdova uz tu xkrate nadnasela reseni. to si nepamatujete?ja ano.je to prachsprosta jezisbaba co se sere kam nema,prekrucuje a pise jako by vedela co si kdo mysli apod. je proti porodnosti,prej uz arabaci odrodili za nas a tak se na to mame vysrat a jit se postrilet navzajem….

        • HVzV napsal:

         Pan WIKINGER je u svých dvou milenek,

         které mu řekly,aby se prozatim na ovčany ČECHY vykašlal a šel k nim do lužečka,kde mu upravily prvni ČR Sociálni stát typu, my dáme tobe a ty nám.
         HVzV šlo pod Procházkovou nebot tu je těsno.
         Dali jsme tam NP Nr.2.v pracovni versi jako pilotni versi,
         pokud pani wdova má řešeni tak at ho opakuje,.nebot neni vidět.

         NAŠE ŘEŠENI JE SUPI A AT ZKUSI S NIM VIKLAT!
         Jinak vás Houbi a všechy dalši pozdravujeme a přejeme pěkné velikonoce!

  • HVzV napsal:

   Čerti s tim přispěvkem pana kněze šiji,zkusime znovu,když se to blokne budete muset sjet dolů,kde se přispěvek dá zobrazit a je k němu i pěkný text

   ČEŠI A MORAVANÉ POVSTANTE!

   -ovšem myslí se tim velikonočni povstáni a pochod a ne se válet a být bez koulí,když jde o naše prachy!

   https://youtu.be/yzAgkofXTH0

   • Voda napsal:

    V USA pochodovaly ted statisice „Za sve zivoty“ a co jako to zmenilo???

    Co si nedavno vypochodovali Francouzi? Akorat to zesililo agresivitu privandrovalcu a vlada jenom uklidnuje. Tot vse.

    • HVzV napsal:

     vdovo,

     co dělá ejmerický lid je jeho věc!
     pro nás je důležité co uděláme my.

     Už máte na tyčce napsan svůj požadavek

     KDE JE MŮJ BIFTEK?

  • HVzV napsal:

   Jako téměř vždy je pan Proud vpředu.Zde však musime nechat pracovat našeho ministra zahraniči potažmo pana BABIŠE co slibuje zvládnout to tím,že

   BUDE ŘIDIT REPUBLIKU JAKO FIRMU!

   Ovšem musime se ho ptát.Drahý mámi zvolený pane fujere,umite vy to vůbec?
   Nikdo se o naše peníze v minulosti nestaral,všichni jak všude řikáte jen kradli.
   Mohli bychom vám navrhnout něco čím by firma Česko Rupsko prima zaprosperovala a ziskala by skoro hned přes TŘI BILIONY kaček!!!!
   A nejen to mohl by se vyplácet NZP beze strachu,že by firma krachla!
   I legálni migranti by po úpravě zákonů mohli pracovat jako lékaři indženýři,pašeráci prodavači trávy atd,nebot by jsme se spojili s panem SEEHOFEREM designovaným ministrem vnitra sousedů,který je chce prý hnát jako nadmuté kozy,což ovšem může být možná jen ta politická korektnost!

   Bohužel nikde nevidime pane miniostře zahraničnich věci,že by jste se konečně nevzdal válečných reparaci a žádal o ně pokud to ještě jde.
   Dáme vám tu pilotní video,kterých je ovšem více a věřime vám,že se to řizeni povede a biliony to zalepí..

   http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Vzdali-jsme-se-nemeckych-reparaci-170525.htm

  • Voda napsal:

   Babis je jeste vetsi dement nez jsme doufali, viz jeho:

   „Už to označení diplomat je špatně. Jsou to ve skutečnosti lidi, kterým se říká nedeklarovaní zpravodajci,“ uvedl Babiš. Dodal, že v Česku je jich z Ruska údajně nejvíc z celé Evropy. „A pokud si někdo myslí, že jim jde o dobro naší země, tak se šeredně plete. Navíc nás ruská strana skandálně obvinila z toho, že ten jed novičok se měl vyrábět u nás. Je to sprostá lež,“ uvedl. Vyhoštění by se netýkalo skutečných diplomatů, nebo dokonce velvyslance, dodal.

   Postupujici schizofrenie. Tak Cesko je tak dulezite a velike, ze tady mame nejvic diplomatu z cele Evropy. A vyhostit je ze solidarity k Britanii? Potrebuje dostat akorat tak soli do riti.

   • Voda napsal:

    Dotaz Babisovi:
    Vážený pane premiére
    Chtěl bych od Vás odpověď,proč jste se nechal zatáhnout do spolku zemí,které chtějí vyhostit ruské diplomaty,jako odvetu za otrávení dvojitého špiona Skripala.Neexistuje jedinný důkaz,že viníkem je Rusko.A to že Rusko označilo Česko za jednu z více zemí,odkud Novičok mohl pocházet,není přece důvod k takovému kroku.I poslanec Leo Luzar řekl,že na tom není nic divného,že Novičok by mohl být od nás,neboť nejlepší chemická jenotka na světě,která je naše,s Novičokem v rámci treninku pracovala.
    Jestli budou od nás vyhoštěni ruští diplomaté,nepovede to k ničemu dobrému a zklamete mnoho lidí,včetně mě.Přečtěte si některé komentáře na Novinkách či PL.
    Přeji Vám pevné zdraví a uvážlivé rozhodování.
    Stále ještě Váš volič. “

    Zbytecna otazka, odpoved se da snadno odvodit a bude v tomto duchu: Vlada po porade rozhodla. NE ja. Dekuji za prizen a zachovejte mi ji blablabla.

    • Voda napsal:

     Takze uz je naprosto jasne, ze Babis ruske diplomaty vyhosti!!!! Prave ted vysla zprava:
     The Trump administration expelled 60 Russian diplomats on Monday and ordered Russia’s consulate in Seattle to close, as the United States and European nations sought to jointly punish Moscow for its alleged role in poisoning an ex-spy in Britain.
     Senior Trump administration officials said all 60 Russians were spies working in the U.S. under diplomatic cover, including a dozen at Russia’s mission to the United Nations.

     Dnesnim dnem trumpikova administrative vykazala 60 ruskych diplomat ze zeme. A zavreli rusky konzulat v Seatle. A nazvala je spiony.

     Super, co? Podobne jako Babis, takze o cem to svedci?

     • Voda napsal:

      Jasne, ze vyhostil. Kdyz USA, Britanie a dalsi komedianti, my musime take. Ovsem jak se k vyhosteni postavila zidokolotocarova „alternativa“ Aeronet, to je unikum
      https://aeronet.cz/news/zdroj-z-okoli-hradu-chteli-po-nas-vyhostit-30-ruskych-diplomatu-nakonec-ale-tu-nulu-za-trojkou-museli-skrtnout-dalsi-politicke-vitezstvi-prezidenta-milose-zemana-neocon-se-nazral/

      Pry politicke vitezstvi Zemana, typicka zidovina z pera „pana“ VK.

      Za vyhosteni pouze 3 diplomatu namisto 30 ( vymyslenych ) chvalozpev na saska, ktery pred par dny psal blahoprejny dopis Putinovi ke zvoleni a v nem lisacky o spolupraci.

      Jeste k tomu tam da fotku Zemana s Putinem, kde se da snadno precist u Putina, co si o nem mysli. Nikdy nezapomenu, jak rikal Putinovi, ze politika je jako pocasi, jednou prijde otepleni, podruhe ochlazeni :0, tak ted mame prudke ochlazeni,ze? Vyhostovani diplomatu se dela pred valkou, jinak pouze v pripade pochybeni ci provineni konkretnich osob. Ale my uz vlastne ve valce nejakou dobu jsme, ze.

      A za takovou magorarnu jim lide skoci.
      To je jako kdyz nekdo druheho okrade a zacne se vychvalovat, jak je dobrej, ze ho nezabil. A k tomu ta okecavacka, ze snad uz dosluhovali, no jo, co chcete po zidovi, dela, co ma nacviceno.

  • r.m. napsal:

   pořád lepší německý velení než ruský, i v závěrečný fázi války měli jen poloviční ztráty než vítězové

 2. HVzV napsal:

  ROVNĚŽ TU MÁME ŘIZENI REPUBLIKY JAKO FIRMY.

  bude to tedy řizeni kapitalismem BEZ přivlastků,který přismyčil na hřbetě pan president KLAUS a nikdo z tzv našich intelektuálů se ho nezeptal o jaké přívlastky se jedná?

  Teprve ted lid vidí,že je to nejhorši verse kapitalismu odvozená přimo od gangsterismu a vypadá to tak,že ani námi zvolená naděje pan Babiš prý neví o co se vlastně jedná a je docela možné,že se mu to řizeni podařií!

  Občané voliči mu proto budou držet všechny palce,že ANO nebo přece jenom ne?

  Co si myslíte mili domorodci?

  • .lak napsal:

   O co může jít dominantnímu ziskovci, že by lepší vyšťavení lidských zdrojů aby se nerozptylovali? Makyladoras je etalon a keci jsou zadarmo těch už vám nasypal mňoukal, chcete repete máte ho mít s dosažením utahování opasků na blahobyt rozvojové země za mrzké mzdy od loňského jara. Ale co bude potom konqista inkvizice?, možná lepší variantou. https://www.youtube.com/watch?v=BVYncPJPtOo time 2:00

   • proud napsal:

    :-),prece o prachy,a ty muze vydelavat kdyz bude poslusne plnit rozkazy shora.Je to prosty a je to tak se vsema.A mezitim se rezou i mezi sebou.Jak vidis,stacily mi na celosvetovou situaci 3 vety.

    • přemítač napsal:

     Ve skutečnosti právě že prachy jsou jen synonymum k něčemu, co má efekt vysávat. Tak to vidím já. Papíry jsou jen nástroj pro nižší hierarchii, která musí věřit tomu, že jde jen o to. Ve skutečnosti jde o víc, mnohem víc.

   • .lak napsal:

    No, ale ta už tu fakticky(k/i) je s dětskými vazaly institucionálního rasizmu, vyzíři. J.Š. tleskám :-D

   • HVzV napsal:

    Laku,

    pustili jsme si tam i tu pí ŠVIHLIKOVOU,která piše ty tlusté knižky o nichž nám referovali vládni činitelé,že se dobře daji podkládat pod stůl,kterému se na jejich chajdě ulomila noha.
    Jeden z našich aktivistů ji dokonce před delšim časem uved na jeji přednášce do rozpaků,když se ji zeptal co se stane,jak bude dále Draghií z ECB tisknout měsičně furt 80 miliard EUR a zda by společně s námi bojovala za Sociálni stát.
    Od té doby nás nemá ráda nechce ani napsat proč o tom nenadělala OPRAVDOVOU přednášku!

    Tehdy ještě skoro nikdo nevěděl kdo Draghi je a SOCIÁLNI STAT jakbysmet.No trapas jak mrakodrap nebot publikum si myslelo,že se náš aktivista zblaznil.

    • nisaS napsal:

     Ano, nepsané za(kony), KONY, jsou platné a napravují zlo řád vyhlášek a za-konů šmejdských zlodějů. A svině vyzbrojewné propagandou láteří okradeným synům a dcerám od naší mámy, že málo dali, že ještě více. A gdyž né, že pudou v doprovodu exekutorské inkvizice spořádaně a řízeně policií na hnůj. Na popravu. Že gdo na ně nedře nemá právo na život. Ale všichni ti jako kom-petentní mají práva až hamba. Dělají poctivou „práci“. Zosnovou udání, vypočítají penále, vezmou prachy z rozpočtu a jedou řešit syny a dcery o d naší mámy. “ jakto, že neposloucháš, chceš přes hubu?“. A kokoti co se drží skřivánčí nitě nevěří, čumí kolem, esli všichni na ni spořádaně sedí. Ale partu co měla ráda Martu, už
     nedrží. Serou si tak pod sebe, tak jak se to naučili ve škole a věří tomu, že to je to správné a gdyž něgdo nesere, nebo sere málo, tak mu ještě nadají, ser víc. Muheeeee

     A nestačí jim to a sápou se na samotné základní podmínky k přežití. To ve skurečnosti drží svět po hromadě, Gdo se toho

     drží udržuje svět v chodu zadarmo. Ostatní nesvětí ani neděli, kradou kudy chodí, dokonce tak myslí a přesvědčují se mezi sebou navzájem kolik zla do lidí nacpali a kolik na tom trhli. A gdyý se začnou hádat , jeden řekne, že má pět pomocných škol s červeným diplomem a druhej řekne že má tatu, co má velký ramena a zbije toho druhého tatu. Pak něgdo řekne, že jeho stará nevje korčulovať nebo že je mindža bazmek. Muheeeee..

     Vo tom je totiž ta hra na otroky a pány. Páni kradou a smilňují se za-kony. Že žádné hovado na světě nesmí žít bez

     placení, bez daní, bez výpalnictví vrhnosti, která se samouděržavuje drahně, draze neukojitelně a nekonečně v protivenství

     přirozeného života. Taví v zastoupení svých otroků hmotu aby se otroci pak k ní klaněli. Aby se hrbyli před patkami sloupů.

     Aby plnili včas harpagondechajcké plány výstavby kokotin a soustruženín odlitých solí kovů pro výstavbu mordechária achrámů konzumu. Nebylo dost teho, ještě džina z elektrické láhve znásilnili k pohánění blbého světa nemehel, flákot a tupých zvěstovatelů písma, keré má oblbovat všechny potomky ve školících střediscích opakováním manter. Všem nejlepším opakovačům šmejdi přidělí hned vyšší ocenění, kariéry a bydlení na podělané ocelové nožce v sádro-kar-thónu, aby ostatní blboni mohli za-vidět, za jakéže všechny veledůležité objěti cálují, nejen sterilizací, ale přímo krví, majetky, zákaznickými (zakázanými) příděly z ukradených podílů na jejich půdě a navíc masírovanými zašvindlovanými dotácemi z ukradených podílů na rozpočtu aby status quo nadále trval a zveleboval jen ty správně ukradené hodnoty, na které se můžou ostatní blboni mlsně dívat v reklamách na kuřincové čapí hnízdo, nebo na vybavení ohlupovacích škol, či na zpevnění mostů a dálnic aby mohly projíždět okupanti bez STK s pojistkou ČSN. Že blboni dycky vydrží.
     Všechno ostatní z čeho našinci ještě tak tak žijou jsou kulturní pozůstatky kutury, která se nepíše, která je a roste s lidmi, kteří se k sobě chovají slušně a poctivě. Z takové kultury rostoe radost a, která jiskří a oplodňuje potřeby člověků a všeho živého k životu, který je smyslem všeho tetelení. To je tvoření. Stavění těl, hmoty, která se ohýbá ku prospěchu všeho RÁda. Nekrčí se, nepitvoří se, nezalézá do děr a nešvindluje. Je přímá, jasná, plná a pevná. Takovou sílu není nutné lámat a kurvit, stačí se o ní opřít a spolupracovat na společném rozkvětu všeho. Toho všeho, na čem mají mít podíl všichni.

     P.S. Jo a kokotům co platí u kasy pípípáním, vyserte si voka. Nebo lépe, jděte se někam zplynovat a zahrabat.

     P.P.S Hej blboni, kraďte jen tam, gde nejsou podíly na neprodejné půdě a podíly na rozpočtu, o kterých rozhodují jen naši

     podílníci. Bych chtěl vidět kolik byste nakradli, hajzlové. Napište kolkovaně Zemanovi upomínku, že gdy už kua začně kydat ten parlamentární hnůj, že jinak pude do exekuce, kterou pomáhal druhým kopat.

     P.P.P.S. A eště todle. No představte si blboni, jakou představu měl o sociálním státu panský rezident Zeman. Plná huba „práce“, pro blboně, kterou sám nezná. Neumí nic víc, než prodat naše syny a dcery od naší mámy otrokářům, i z ciziny a
     je pak prosí o váček zlaťáků za sprostředkování. Babiš jako platí a to mu stačí. Echkonom. :-) A fšichni jsou stejní už od Masaříka. Nedělejte si žádné iluze. Byli to všichni režimní blázni, ale jen tenhle ten chce opravdu eurosoujz natvrdo. Že se vám to nezdá? A navíc stále ykládá lidem ftipy o práci a o mrkvi na provázku, kterou mu posílají z Holandska. Aji cibuli a brabory jen kvůlivá tomu abyste nebyli kokoti soběstační. V prognosťáku mu řekli, že první co musí zašantročit je Česká spořitelna a to kvůlivá budování eurosojuzského komsomolu. A za to dostal panskou rezidentůru. Z kydání hnoje má
     áčka, ale copak je to ve srovnání s gratulacemi o upevnění zlodějského státu, to podstatné? Heh

   • Toník napsal:

    Pravda pana preméra.
    Britové chemickou zbraní odkráblovali nějakého agenta. Pan premiér je z toho zděšen a podporuje stažení ruských diplomatů snad z celého světa, a to úplně klidně bez důkazů. A jak je na tom náš pan premiér skutečně. Jeho firmy dovezou ročně do ČR tisíce tun chemických postřiků z USA. Jsou to jedy na řepku a kukuřici, které spaluje ve svých elektrárnách. Že tím vlastně prokazatelně chemicky útočí na děti a těhotné ženy a ostatní občany v ČR je mu totálně jedno. Tito lidé jsou bez svědomí. Jemu je jedno jestli byl agent, nebo chemikáliemi tráví spoluobčany. Hlavně když se konto Burešuje. České paradoxy.

  • jan nowak napsal:

   Domr.dci ssi myslí guwno.. KRTe , bo já byl Dnes- ka u swýho Teplýho – ha .. kaka
   Kadeřníka & musel sem 20 min. čekat.. že tam by-li 3 Jugoši..
   .. tag jim we-cu : Chlopci – zwedněte swý tlustý Pr*de*le
   A a táhněte Na Srebreni-cu zza 1000 márů / den , platí TO pan Gawel : //

   .. no pag nastal El komandante takowej wywylágoš – co sem eště nšwiděl : o
   2 wýjezdowý sskupi-ny wod ONDRY.. / čárka / střepy & Rósa
   Na kolejích.. fšude kref .. kakadeřník ři.kal .laku – že TO bu-deš plati ty..

   .. Krteček ti pomůže !

   Ty pi~čo , teď ssem se teprw dostal z wýslechu domu kurwa !!!
   .. boga jego Mária

   M

   • jan nowak napsal:

    ps : ww woni to te-da byli Srbowe.. tag nic , že-jo sou to bráchan-ci
    .. ale ty-hle za prašule přeš-li na Druhou sstranu – Oude & pozdrawuj Harpíka : ))

   • HVzV napsal:

    Krteček řikal,že domorodi brouci se musi účastnit zdejšich školeni, kde museji být brzy i přednášky jak se naučit křižit kusadla.

    V zasadě je třeba se řidit protokoly židovských umrlců a udělat gojim manuál podle jejich ducha a la Velký gojim a to se el comandante NOWAK dá!

  • Toník napsal:

   Babiš je koumák. Vyhostí ruského diplomata. Za měsíc se z ČT dozvíme že nikdy nebyl agent STB, za další měsíc se v tichosti ukončí čapí hnízdo. No prostě hnusné úplatná krysa. Jediné jak ho teď nas.at jsou předčasné volby. Divím se ČSSD že nedokázali využít situaci. Stačilo by jen lehké prohlášení o důkazech v Británii a celej Bureš je namidlenej. Jeho poslední jednání sráží ANO pod 20%. Lidi nejsou hlupáci a úplatný svině nejsou to pravé ořechové.

   • Voda napsal:

    Velmi spravna pripominka ohledne tech dukazu. Ano, az jim to dojde, bude zase pozde. Prihral jim na smec a oni nic.

    Neni vzdy nejpodstatnejsi vedet, co delat musi se pritom take pocitat s casem jako s velicinou a hodnotou. Dalsim dobrym argumentem je, ze se nejednalo o britske obcany, ale o ruske a to vpalit rychle a neustale opakovat. Zadni rodili obcane Britanie. Komu byla vrazdou prebehlych spionu zpusobena skoda? Nikomu.

   • HVzV napsal:

    Poturčenec horši Turka.
    Naše krásné vůdkyni pani MAKRELI se prý také ptali,zda odpáli ty diplomaty,ovšem ona stará zkušená politička prý duchapřitomně odpověděla,že ji maji džentlmeni poslat důkazy a pak uvidí to točo jak byk.

    Něco takového však nezkušeného zajice Babuše snad nikdy nenepadne,že jo?

    • HVzV napsal:

     Jak se zdá situace se dnes prudce začiná měnit.

     Vypovidáni diplomatů všech zemi se stalo EPIDEMII.

     Zdravi vás i naš nový spolupracovnik

     Dr.Ing.NESMRTELNÝ CSc náš HVzV mentor a autor článků pod jednotlivé body

     Národniho programu občanů voličů.

     Jeho opravdové jméno se z nich můžete dozvědět nebot jeho články jsou a ještě budou zcenzurovány, aby se mohl dopracovat své nefalšované a skutečné NESMRTELNOSTI!

     Stane se dále mezi jiným i tento pozdrav opravdu alternativní?

     MÍRU ZDAR,NEBO TAKY NE,

     Co vy na to otroci?

 3. Josef Švejk napsal:

  Přeji nadšeným voličům ANO příjemné žvýkání Babišo-Zemanových pochutin! A nezapomeňte, Bude líp!
  Je těžké hledět ke hvězdám
  a nemít při tom pocit,
  žes přečůrán byl
  a v prdeli se ocit.

  • Martin B. napsal:

   Vyčkej Švejku ještě do pondělka. Jestli to ten vůl udělá nebo jenom dělá divadlo pro spokojený Destrukční blok.

   Jestli to fakt udělá, tak je to další krok k válce. A stařešina v objetí Bohdalky už ani nezablekotal svým sonorním sexy hlasem. „Babo raď“.

   Ale autor to zhodnotil dobře. Na jeho článek z podzimu o Stropnickým si pamatuju.

 4. geronimoh napsal:

  to je úplně jedno, jestli s Babišem, nebo s jiným, tendence se nemění

  • .lak napsal:

   Mamon pozře první vykuky a potom jejich oběti.

   • proud napsal:

    Jenze to prvni odserou nevinni co delaji nejvic a dostavaji nejmin!

    • .lak napsal:

     To nevíš nasazení zaťatosti workoholiků za hrob. Ono se neříká jen tak jaký pán takový krám. Prověřené přísloví staletími, faktem je že mnozí jsou užití a protože se to těm s arogancí a korupcí moci hodí a budou mít i opravné výchovné prostředky na zhýralé zahálčivým životem kvůli kterému tu byla kontrarevoluce nenažraných s výsledkem promrhání 70. biliónu a snad 4. biliónů dluhů aktuálně, zlatého pokladu za papíry nikdy nesplatitelné a hlavně chybějících asi 150 dětí na každý den systémem rozvojové země za mrzké mzdy po 3. dekádch budování kasínového kapitalismu fiat money utahovámím opaků na blahobyt.

    • jan nowak napsal:

     Drž tla-mu INHOTEMPE !!
     .. bo pudeš do Kompstu – ts-jag mrož – grrrr.. w.r.

  • Rocco napsal:

   No dovol, Geronimo! Poslanecká sněmovna třeba ve složení SPD, Republikáni a salónní komunisté (vůbec nikdo jiný tam sedět nemusí) by otočila kormidlo o 180°.

   • geronimoh napsal:

    Rocco : to je nesmysl, sorry jako

   • proud napsal:

    Samozrejme ze je to nesmysl,Rocco tak jako hodne jinejch zapomina,ze nejde o zadnou vladu,ale o plan kterej ma naplnovat, KAZDA VLADA!!!,bez ohledu na to kdo v ni sedi a co se mu honi hlavou.Neni jedinej kdo si mysli,ze nejaka vlada nekde neco zmuze….natoz volby.Malokdo si uvedomuje jakym je hovnem a proti cemu stojime,natoz jak se z toho dostat.

    • Voda napsal:

     A kdyz ti to pisi ja, tak to neberes. Jsme pro ne hovna ke splachnuti vodou. A nejde se z toho uz dostat, zadne probouzeni. Ale na jeden moment upozornim. Nemaji zmaknute privandrovalce a nepocitaji s tim, ze by jim mohli odmitnout poslusnost nebo se otocit proti nim.

     • proud napsal:

      “ A nejde se z toho uz dostat, zadne probouzeni.“…………a to je prave to s cim nesouhlasim.

 5. Toník napsal:

  Jestli že ta látka co eliminovala Britského agenta pocházela z dob SSSR, měla k ní samozřejmě přístup Ukrajina. No a kdo je dnes kámoš Ukrajiny? A je náhoda že britům nedávno zpíval agent STB?

 6. Rocco napsal:

  Češi, jste děsiví pitomci! Maďaři si zvolili Orbána, Poláci Kaczyňského, Rusové zvolili Trumpa (2016) :-))) a Putina (2018).

  Akorát Češi mají za premiéra zločince, tuneláře a zloděje státních podniků, šišlavého Žida ze Slovenska Andreje Babiše.

  To je asi zlý sen.

  • proud napsal:

   Jak si usteleme,tak si lehneme,a kdo chce kam,pomozme mu tam………..

  • .lak napsal:

   Chce to kromě definičního slova „dydlace“, tvorbu nového třeba? Humořné akcelerací? I když to v slovu je – hu mor né. Ti co dělali jazyk byli geniální, ale sasin to má víc v pácu. Moc se mu nedivím že se neangažuje robotům.

  • Martin B. napsal:

   Rocco: Ale jdi – někam, třeba do zádele.
   Že bychom na tom byli tak špatně? To snad ne.

 7. pepe napsal:

  Babisuv pes na Min.financi vydal dluhopisy za 80miliard.Z toho 50miliard je zvysena urokova sazba na 2.75%,to vam neda ani banka.splatnost uroku je kazdy rok za deset let je to na urocich pouhych 13.750.000.000kc.docela dobry sporeni pro burese.A silne pochybuji o zdaneni techto penez.:-D

  • Rocco napsal:

   Mě též udivuje, že emise státních dluhopisů nejsou jednorázové, ale Ministerstvo financí ČR umísťuje dluhopisy na trh cenných papírů po částech (tranších) mnoho a mnoho let…

   http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/emise-statnich-dluhopisu/oznameni-o-aukci-sdd/2018

   Takže například letos v únoru Ministerstvo financí ČR prodávalo 13. tranši státního dluhopisu z roku 2007 s úrokem 4,70 %, prodáno 200 000 kusů na aukci 7. února 2018. Název emise: „Dluhopis České republiky, 2007–2022, 4,70 %“

   A toto je pořád prvotní prodej emise, tyto dluhopisy se emitují v roce 2018 (ale dluhopisy pocházejí z roku 2007) a nacházejí své první majitele.
   V tomto případě je to velmi výhodné pro investory a nevýhodné pro stát.

   Oznámení o aukci 13. tranše Dluhopis České republiky, 2007–2022, 4,70 %, Datum aukce: 7. února 2018, Datum vydání tranše: 9. února 2018, Datum splatnosti: 12. září 2022, Kupon: 4,70 %

   http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/emise-statnich-dluhopisu/oznameni-o-aukci-sdd/2018/oznameni-o-aukci-13-transe-52-emise-stre-30939

   • nisaS napsal:

    Stát nemá co vydávat dluhopisy na lidi, keré okradl. Nemá na to žádné právo jakož i to, že to nemá platnost ani reálné společenské ukotvení. Je to nesmysl, kerý dnes platí, páč těm zšmejdům eště nigdo nerozbil hubu. Ale i tak jsou to nesmysly, které jsou v budoucnosti nevymahatelné, jen se stanou nástrojem strašení a oblbování, že stát jako autorita sivydává peníze pro potřeby země jen na základě potřeb podílníků, keří o tom rozhodnou společně jednotlivě svými písemnými vůlemi. Ostatní je šaškárna, nevyplatitelná ani se nedá navézt na horu kobylinců, gde nejchytřejší ministři se hrabou v kravských lejnech a kobylincích, že jako upatlaní a smradlaví vyhrabali pro normální lidi nějaké blaho. To, že tyto praktiky pod jurisdikcí panského rezidenta, bytem hrad, Zemana, jakožto místodržitele vocasů co se v tom hrabou, nevidí ani neslyší a je úplně v hlavě vymetený značí jen tolik, že harpagondechajci co vytáhli nad kostelní věž hradu podělané trenýrky mu vzkázali, že si je může se fšema bankocetlema strčit do jedné várky a může to dát aji na 90 stupňů celsia, tedy na vyvářku. No a od té doby tam věší i fusekle, že gdyby něgdo měl zájem, že mu zapůjčí národní prádelní kolíčky, že i tak sou eráární a von je z titulu panského rezidenta stejně právoplatně nesvéprávný a za nic co udělá nebo řekne není postižitelný. To je a byl dycky nejlepčí majstrštyk harpagondechajců, o čemž většina blboňů a spisovatelů sepíše hromady výblitků, keré se rovněž odvážejí k přebrání kravských lejn a kobylinců na kraví horu.

   • nisaS napsal:

    Přídopotek

    Za takové chování byl u Asů i Slovanů provaz.

    P.S. Největší tlučhuba o podělanec z hradu tomu říká tak, že ho zajímá kolik za to vymění cizáckejch dluhopisů, že to znamená jako blahobyt národa. Zloději perou prádlo v koloniích a tidle hlásí, že tímto už to je vyprané. Se poser. Heh.

 8. jan nowak napsal:

  Šwej-ku.. ste snad neeukrad Sklepici & nedej boga je-go Granát ??

 9. proud napsal:

  https://youtu.be/yzAgkofXTH0 , video mi nejde prehrat,ale komentar pod nim je myslim dulezitejsi a podstatu sdeleni vystihuje vic nez dobre,prichazi cas cinu,ale je treba dobre zvazit jakejch.Premejslet o tom,co bude ucinny a co „sebevrazdou“.Bohuzel si myslim,ze jen relativne malo z nas je schopnejch se k tomu spravne postavit,mensi zbytek bude rozstrilenej,ostatni neudelaji nic a tim se vyridej z jedny,nebo druhy strany taky.

   • Voda napsal:

    Prehrat je mozno pouze za prachy, prihlasenym. Tak sem napis o cem to je, tedy jestli jsi ochoten.

    • Voda napsal:

     Beru zpet, na You tube to prehrat jde.

     Jen poznamku: A president I vlada bude z oblige. Nemaji pravomoce, a vymalovano. Hezky vymysleno. Kriklouni, co rvali o volbach „kdo chce migrant at voli Drahose, kdo nechce at voli Milose“. Doslo na ma slova, ze je to OUPLNE JEDNO, kdo bude presidentem, jsou tam pouze jako figurky. Vsechen cas, kdy slo neco delat, jsme prosrali.

     • proud napsal:

      Neprosrali jsme vubec nic,jen nejsme tak daleko abysme mohli ucinne zasahnout vzdycky kdyz je potreba,a ani v dohlednu nebudeme,dokud se budeme drzet staryho systemu,neumoznuje to a novymu se branej i sami alternativci,z neznalosti.

    • proud napsal:

     Stahnout jde zadarmo,taky tam ucet nemam.

  • HVzV napsal:

   Je třeba poděkovat panu Proudovi,že našel pěkné video!
   Slovy“ ověřeni kontroversniho obsahu „je video cenzurováno.
   Je to vlevo nahoře,ovšem stači mit odvahu a kliknout na POKRAČOVAT tamtéž a nám se to tu podařilo spustit před chvíli podařilo spustit.

   Cirkev tam totiž varuje před následky islamizace ČR a vyzýva k povstáni.
   Pokud o něj máte zájem zkuste ho spustit,aby jste viděli vaši budoucnost tak jak jak je to tam přednášeno…

  • Petr C napsal:

   Proude jste si jisty ze jste ten spravnej?

  • benmil napsal:

   Niektoré funkcie pri tomto videu boli zakázané
   Na základe hlásení používateľov sme zakázali niektoré funkcie, napríklad komentáre, zdieľanie a navrhované videá, pretože toto video zahŕňa obsah, ktorý môže byť pre niektorých divákov nemiestny alebo nevhodný.

   Zajímalo by mě, jací asi používatelé mohou diktovat youtube, co může pustit a co zcenzurovat. DVB

 10. proud napsal:

  Publikováno 16. 3. 2018
  Rok 2018 je rokem 100. výročí České republiky. A právě v tomto roce vyvstala dvě velká nebezpečí: hrozí ratifikace Istanbulské úmluvy a podepsání smlouvy Dublin IV.!
  Co obsahuje tzv. Istanbulská úmluva?
  Stručně řečeno: vůbec nejde o „předcházení násilí na ženách a domácímu násilí“, ale jde o vtělení sebevražedné genderové ideologie spojené se zavedením nadnárodního kontrolního mechanismu (tzv. GREVIO).
  Co to znamená v praxi? Děti budou tímto nadnárodním mechanismem preventivně, tedy bez důvodu, kradeny z jakékoliv rodiny, a to nenávratně. Tak už je tomu například v Norsku, Finsku, Francii, Anglii, Německu… Informace jsou ale přísně utajovány, takže veřejnost o zločinech tohoto neofašistického systému většinou vůbec neví. Ratifikovat Istanbulskou úmluvu je v důsledku horší, než podepsat rozsudek smrti nad statisíci bezbrannými dětmi!
  A co je Dublin IV.?
  Členské země Evropské unie, tedy i Česká republika, budou muset trvale přijímat islamisty, anebo platit miliardové pokuty (pokuta za odmítnutí 4 migrantů činí jeden milion EUR, za odmítnutí 400 migrantů: 1 miliarda EUR!).
  Po podepsání Dublinu dostanou místo české vlády moc rozhodovat o migrantech neziskovky! Budou pak bez omezení přepravovat do Česka migranty, a to jak přímo z muslimských zemí, tak z Německa, prý aby došlo k tzv. vyrovnání. Proto také Dublin IV. stanoví, že země V4, tedy Česká republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko budou zaplavovány migranty přednostně.
  Současně má v rámci Evropské unie dojít ke sjednocení sociálních dávek, aby se migranti přepravení z Německa či Švédska do těchto zemí nevraceli. Měsíční příspěvek na 1 migranta činí ve Švédsku přibližně tisíc EUR (to je 30.000 korun), v Německu 700 EUR (21.000 korun). Dojde k propastnému rozdílu mezi českými občany, především důchodci, a migranty. Navíc islámští migranti budou mít na tyto závratné sumy podle Dublinu nárok, aniž by pracovali!
  Na „Dublin“ pak automaticky navazuje takzvaný „Globální kompakt“. Je řízen z OSN a realizován opět Sorosovými neziskovkami. Jde o další zintenzivnění migrace a de facto o zrušení státních hranic.
  Češi a Moravané, v tomto roce se rozhoduje o bytí a nebytí našeho národa! Islamizace (Dublin) je jeden kulomet nastavený na člověka a z druhé strany je nastaven druhý – kulomet genderu s GREVIEM (Istanbul). Zvol si, kterým chceš být zastřelen – jedním nebo druhým? Anebo oběma? A lidé to vůbec nevědí, anebo tomu nechtějí věřit!
  Jaké je řešení? Vyjděte z lhostejnosti a dejte najevo svůj nesouhlas! Rozhodněte se pro život, odmítněte smrt! Vyjděte na Velikonoční pondělí do ulic v každé vesnici a v každém městě. I kdyby vás bylo tři nebo pět, má to smysl! Důvěřujte Bohu jako David, který šel s prakem a pěti kamínky do boje s Goliášem. Bůh mu dal vítězství! Hned prvním kamínkem, hozeným ve víře, zvítězil. I vy s odvahou víry a transparentem jako prakem zvítězíte! Ano, zvítězíte.
  Kdo k této výzvě, k tomuto kroku víry zůstane lhostejný, ponese zodpovědnost za sebezničení své i národa!
  Studenti středních a vysokých škol, zvláště vy se ujměte organizace manifestace na pondělí velikonoční (2. dubna), každý ve svém rodném městě či vesnici!
  Kéž se velikonoční pondělí stane počátkem velkého procesu vzkříšení národa!
  Češi a Moravané, povstaňte!

  Obracím se tímto také na Slováky, Poláky a Maďary: V pondělí velikonoční zorganizujte rovněž tuto velikonoční manifestaci ve svých zemích! Když povstanete, Bůh učiní zázrak! Ano, učiní zázrak. A zachrání vaše národy před islamizací i gender-sodomií a následným vyhlazením.

  Češi, Slováci, Poláci, Maďaři, povstaňme!

  • proud napsal:

   S tim bohem,njn,dobra,holt to rika patriarcha:-).Ale co si sami neudelate,nebudete mit,buh,nebuh!!!

   • Voda napsal:

    To je blabol, samozrejme. Zadny buh nikdy valku neresil, vzdyt v tech valkou zasazenych zemich volaji lidi boha dnes a denne, modli se jak blbi uz roky. A najednou kvuli Slovanum by se probudil? Staru fiku, jak rikaji mi pratele.

  • Martin B. napsal:

   proude: Vždycky, když jdu k partnerce, a dojde na tyhle věci hanbou bych se propadl. Nevím, jestli se mám stydět za ně, celou rodinu, nebo za sebe.
   Diskuze není možná, vůbec nic. Bydlet bych tam zkrátka nemohl. A to jsou „hodný lidi“.

   Lidi celkově nevědí vůbec nic, nic vědět nechtějí, nevidí za nejbližší roh, prostě nic. Nic, nic. Nechtějí mluvit, nemají názor, bojí se ho mít. prostě nic, nic, nic.

   jinak díky za připomenutí

   • .lak napsal:

    vorv well se tlemí i po smrti

    • proud napsal:

     Snaz se ziskat dalsi a hlavne deti ke zvidavosti a samostatnymu mysleni,svy nastupce…….hledajici priciny a jejich reseni,nasledky je sice dobry brat v potaz,ale nema smysl se jima zatezovat,protoze bez priciny neni nasledku.

   • proud napsal:

    Vim ze je to tak,proto porad apeluju na ono „vzdelavani“ lidi,jinak jde o hnani stada a pritom vim,ze v primym podani a rozprave je to s lidma tezky,bud prchaj,nebo kejvaj,ale chteji mit pokoj.Proto to delam jak to delam,jenom se snazim smerovat at si v klidu kazdej sam hleda dal,pak se neboji,ani nestydi,je to beh na dlouhou trat,ale je to alespon moznost.Ukazuje se v praxi,ze to i funguje,uz par tech „neurvalejch“,kdyz se dostali trochu dal,se stavilo a ptalo se kde jeste hledat,co vim,jen tak otukavali,aby nebyla prednaska :-))))))))))))),ale vzalo je to,a o tom to je,vim ze uz nebudou mit pokoj jako ja,dokud se nedozvedi maximum a nezaridej se podle toho ;-).To budou ti,kdo pozdeji prestojej strasti a daj vyrust necemu novymu a lepsimu,hnany stado neda vyrust nicemu,k tomu neni stadem,ma jen krmit a umirat pro cizi zajmy.

   • proud napsal:

    Stydet se nemas za co,je to agenda jdouci pres generace a jsi uz odmalicka zotrocovanej aniz o tom mas poneti,a tak bud i umres,nebo prohlidnes.Stydet se muzes az kdyz uz vis a kdyz nic neudelas,abys to zmenil,byt i jen malinko a podle svejch moznosti.

    • Voda napsal:

     Ale proude, vime o tom uz par let. Ze si z nas panstvo EU dela prdel a neexistujeme jako lide pro ne vime uz od nalepek rumu ci pomazankoveho masla, takze se nemame na co vymlouvat.

     • Petr C napsal:

      Vodo nechte Prouda dozrat. Treba mu dojde ze je cas jednani a ne jen kecani.

      • proud napsal:

       A ze ty jsi zralej,co? Asi jako voda:-))))).Perte se a zerte se,hnali byste narod pod gilotinu,chytraci:-)

       • Petr C napsal:

        Ne nejsem . Nejsem pripraveny na to co se deje. Akci Skripala se situace zacina zhorsovat. Diky tomu ze nejsme schopni postavit a stat za svyma lidma svet speje ke konfrontaci. Prekvapuje mne ze spousta bilych si mysli ze porad maji cas vychovavat ale jinak byt pasivni.

        • proud napsal:

         Ja zas nerozumim tomu,ze ty nechces rozumet stadnosti a ovcanstvi,odmitas pochopit,ze stado se chova jinak a neni k nicemu.Proto ona „vychova“,at se mi to libi nebo ne a at jsem netrpelivej sebevic.

        • Petr C napsal:

         Proude problem je v tom ze cim vic placate tim vetsi stado mate. Jen to poukazuje na to ze my jsme v utlumu. Vzdyt se podivejte celkove na mezinarodni situaci. U zezla jsou idioti, kteri tvrdi ze Rusove neumi zlikvidovat parchanta a lide jim to zerou. A z tech chcete vytvorit pozitivni silu? Jak se chcete postavit v teto krizove za Rusko? Ja jsem porad v Asii, ale po navratu se zacnu ptat tech zvolenych jestli Rusove jsou fakt taci blbi. Hlavne budu zadat odpoved a jmenovite.

       • Voda napsal:

        proude, proude, uz zase prirazujes? Nehnali bychom narod pod gilotinu, nebot se tam jiz naleza!

        Zajdi na vydejka Igora Jurecky aspol. a tam uslysis, ze je potreba ty ksindly sekat seshora. Zacit u Kisky. Jenze to uz je k nicemu, je pozde, coz si oni zatim nemysli.

        Ja to vidim naprosto jasne, proude. Parkrat si vystrelim a bude po mne. Proti presile neudelame nic. Ani ty. Jestli jsi lepsi strelec, tak jich zmaknes vic, ale dopadnes stejne jako ja. Nezachranime nikoho.

        Zachrani se ti co utecou a ted hned. Aspon na nejakou dobu nez se valka rozsiri vsude. Ale Evropa zarve jako prvni.
        Jo a jeste malickost. Neziskovky maji podrizeno uz spoustu ubytoven, takze pocitam, ze prison cmoudu bude rychlejsi nez je stihnout ubytovavat do bytu.
        A cpou je uz ted lidem, kteri nabizeji byty k pronajmu pres inzerci. Delaji to eserocka jako pro sve zamestnance a majitele netusi, kdo prijde a pak uz udelaji prd neb by byli oznaceni za rasisty.
        Sikovne ty zrudy promisej s lidmi a neudelas ani fn proti nim.

      • Voda napsal:

       Ne, nema mu co dojit. On se ridi virou, a vite sam, ze jsou takovi, co za ni treba umrou. Veri v dobro a zlo, to uplne staci k tomu, ze je nepouzitelny k jakemukoliv reseni.

       • proud napsal:

        Nejsem verici,ale nejsem pica,abych nedokazal rozeznat zakladni formy dobra a zla a tudiz nevedel,ze dobro se zlem v lidsky terminilogii existuje!!! Nevim cim se ridis ty,nejakym new age,nebo spatnym vysvetlenim si zakonu Universa,ze ty dve veci popiras? Vtipalku?:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Voda napsal:

         Vtipalku, uz jsem ti vysvetloval, tak znovu.

         Nepopiram, ze v lidsky terminologii existuji slova dobro a zlo, ale popiram a podavam dukazy, ze jde o vymysly a nic takoveho neexistuje. A nahral sis na smec, nebot pica, ta rozeznava naprosto spravne co ji dela dobre a co zle :-))))

         To je podstata veci, ridime se ( stejne jako zvirata, jsme jen vyssi druh zvirete) tim, co nam dela dobre a co ne. Podle toho rozlisuje kazdy dobro a zlo. Nelze to vymezit, jsou to naprosto nesmyslne snahy.

         Zname rozepre s vegetariany. Odsuzuji ty, co zabijeji zvirata. Ale kdyz jim reknes, ze rostliny, kterymi se zivi taky zabijeji, tak to nevezmou, ikdyz je to fakt. Duvod? nedela jim to dobre to priznat.
         Odstrel vlastizradcu muze byt dobrem, kdyz se takto zabrani genocide na vlastnim narodu.Porad ale jde o vrazdu, ktera je povazovana za zlo.
         Nedavno jsme se s pritelkyni bavili na tema pomahani druhym. Delame to proto, ze oni potrebuji pomoc, muze tam byt litost a cokoliv, ale nikdy nechybi ten factor, ze nam to dela dobre, jinak bychom to nedelali. Proto nekdo dokaze dat i posledni, jak se rika.

         Jsi tak nastaven i ty, ja, vsichni. A podle toho se chovame. Tobe dela dobre byt sprosty a nedas si to vzit, proc asi? Je to dobro nebo zlo? Vetsina lidi by ti urcite rekla, ze je to zlo. Neni. Jen jim to nedela dobre, ale pro tebe je podstatne, ze tobe ano. Porad dokola.
         Bavis se, kdyz nekdo hysterci? Ja ano. U zenskych ani tak ne, u muzskejch vzdycky se smeju ( tady mame taky takoveho robota ).

         Neridim se zadnym New Age ( ani nevim, o cem to je a nezajima me to), neridim se nicim a ty mne porad nekam radis, ikdyz ti porad rikam, abys to nedelal. Patrim akorat do prirody, nikam jinam. Presneji receno se od ni neodlucuji, protoze ani to, ze do ni patrim nebyla moje volba. Clovek se dostane do stavu dezorientace, kdyz se z prirody vydeli a namisto aby se do ni vratil, porad se nekam prirazuje a pokazde je to spatne. Dostane z prirody pak strach a tez strach ze smrti, a trpi a trpi a trpi. A pak je otevreny kdejake kravine o minulych zivotech, pohadkam vseho druhu atp.

         A jeste se te zeptam zda povazujes srazky mraku, blesky za zlo.

       • proud napsal:

        A mimochodem,ty i Peta prichazite na veci,ktery,jak se rika,jsem uz davno zapomel!Snazite se ucit orla litat a kohouta kokrhat ;-)

        • proud napsal:

         Podobne je na tom i „vladislav“ co se snazi hodne toho precist,ale neumi nic vymyslet a rozeznat,tudiz co je co,hlavne ze ze snazi o tom ucene troubit,jako mladej ucitel,kteryho dostanes kdyz mu zasahnes do odbornyho vykladu zcela nevinnou otazkou a uplne ho odrovnas,protoze ma nabiflovano,ale ne vypremejslino!Navrhuje,ale nejen ze nezna mozny nasledky navrhu,ani si zadny neumi predstavit.

   • Voda napsal:

    Hlavne za sebe. Ze se nedokazeme domluvit ani mezi sebou a tady se pereme o sragoroviny, jak to ten Zeman „nandal“ novinarum a ve skutecnosti to nandava nam. Tvrdil, ze pujde vlade po krku a zatim jde po krku nam. Ted uz to nezvladneme, kdybychom se posrali. Kdyz nam bylo zatezko postrilet par ksindlu, co nam sem tahnou popravci cety, tak ted chcipneme a jeste se budeme divat na mrtve deti.

    Vsichni od presidenta az do posledniho smudlaka z parlamentu uz maji zajistene bezpeci, staci jen naskakat do letadel a ani nebude komu nakopat rit.

    Zbytecne se nerika, ze kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi.

    • proud napsal:

     Nekoho odstrelit moulo,neni umeni,ale pak celit nasledkum,to uz je veliky umeni,a marny!!!

     • Petr C napsal:

      Proude at se podivate kde se podivate, vse jde do prdele. Hysterie proti Rusku stoupa, V4 vypada rozbita, Dublin vam podepisi. Proste k moci se dostavaji cim dal vic vetsi parchanti. A to ne jen u vas ale skoro vsude kde ma ruka strycka Joeho (Izaka) dosah. Samozdrejme pokud se nespojime a nedame najevo nasi silu, jsme odepsani.

      • proud napsal:

       Samozrejme,jenze zalezi jak tu silu das najevo.Dneska se uz nikdo neposere ani z manifestace,ani z pobudu s flintickama.Zato se posere az na vrchol z ignorace a bez vydelavani penez.

      • proud napsal:

       Kdyz je nemas,nemuzes si platit uzitecny idioty ani jejich ochranu,a s natisklejma ne dlouho.

       • proud napsal:

        Kdyz je zrusis,pak vubec se zadnejma!

        • Petr C napsal:

         Proude, zaklad je uvedomit si na cem sme. Rici to na rovinu. Uvedomit si ze za nas nikdo nic nevybojuje. Bohuzel pokud se nepostavime tak si ve vetsine lepsi zivot nezasluhujem. A hlavne cas leti jak voda. Budeme mit co si zasluhujeme.

        • proud napsal:

         To je jen jedna pulka,ta druha je uvedomit si cim jsme drzeny v sachu a proc,ze dokud budou existovat jisty nastroje a budou funkcni,nedosahneme na vrchol pyramidy,ktera je ovlada.Nedosahneme na priciny.

        • přemítač napsal:

         Nechci se vám do toho plést, ale zcela podstatné v této době je informační embargo.? V době, kdy si spousta otevřeně žvaní o tom co a jak kde? Otevřeně dávat své hypotézy někomu na oči? Když bych byl opakem s chutí to narvu do schémat lidské psychiky a vzorce naperu do umělý inteligence a pošlu to do těch „neexistujících“ kvantových pc ne? Zásadním faktorem lidskosti je „nepředvídatelnost“ a proti té je umělá inteligence bezbranná? Protože zásadním bojem bude at chceme nebo ne, boj s umělou inteligencí.

        • Petr C napsal:

         Proude zadna pulka bud stojime za svym a postavime proti nesmyslnym obvinenim Ruska a nebo budeme zticha a tim tyto obvineni schvalovat. Nic neni mezi tim. Nebo jste presvedceny ze prijde princ Bajaja na bilym koni a udela zazrak? Proude ve svem zivote jsem poznal ze nic neni zadarmo. Byl jsem ucen ruznym pravidlum. Jenze je jedno pravidlo – silnejsi vyhraje. Ja vim ze osobne toho moc napacat moc nemuzeme, ale co tak chodit otravovat nase hradni primymi otazkami a nutit je prime odpovedi a to dusledne.

        • Petr C napsal:

         Pane Premitac, trochu jste mne rozdviil. Ovsem porad zustanu verny selskemu mysleni, kde vse mate na rovinu. Ono situace je zcela jasna. Jde o byznys. USA krachuje potrebuje odbyt to jsou zbrane a LNG plyn. Potrebuji odstavit Rusko. Kdy zvyraznovanim jeho nebezpeci se bude zbrojit a diky embarga bude vetsi odbyt kapalneho plynu. Zde se jedna o to polozit Rusko ekonomicky. Na valku zapomenme. Jenze USA potrebuji penize a vselijake embarga, to jim vyhovuje. No a lide to zaplati.

        • proud napsal:

         Premitaci,co rikas je o valce a mas recht,ale ja mluvim o necem jinym a neni potreba to ani takit,ani se stat nepredvidatelnejma.Bavim se o normalnim,legalnim chovani,ktery neni trestuhodny,zadnej zakon neni na nicnedelani,na nepodporovani;-)))))).Kdybych chtel tahat ustavu,coz je bohuzel dnes uz jen kus bezcennyho hadru,tak i ta nam to zarucuje,nedelat a nepodporovat s cim nesouhlasime,ono to totiz pak zajde na ubyte samo.A pak si muzeme udelat svuj poradek,podporovanej skutecnou vetsinou.

        • přemítač napsal:

         Pro Petr C zpět k onomu embargu, nejde o to, kdo je otevřený a kdo tzv. „za-keřný“ v konečném důsledku si musíme uvědomovat jak postoj jedné pseudostrany (západ či východ naskýtá ono nastínění) působí. Dle mého právě ta odkrytost či odhalenost nabízí tomu, kdo je tzv. „za keřem“ onu jakousi pseudovýhodu či krok navíc vpřed a ta umožňuje zneužívat ji ve svůj vlastní prospěch. Embargo je na obou stranách, o tom si snad iluze vytvářet nemusíme. Však jak trefně se jeví informace podané v posledním Pjakinovi, on vlastně přiznává onu tezi jakéhokoliv budoucího egregoru či momentálního GP o tom jak je potřeba vytvořit technologickou vazbu na budoucí posun či závislou vazbu na ty, kdo tu na zplundrované „planetě“ zůstanou. Nemám kompletně prostudovanou veškerou KSB, ale jsem ve fázi studující, jak čas dovolí. Celé se mi to jeví právě tak, že ať to dopadne tak že půjdeme do doby „kamenné“ čemuž moc nevěřím,(to si nikdo nepřeje) nebo do doby, kdy si lidi uvědomí svou úlohu ve společnosti, tak či onak je ta druhá varianta tou, která bude velmi blízko vlastní sebedestrukci, pokud se nevybuduje nová kádrová základna, která přejme roli nynější. A to si musíme připustit, že případná nová kádrovka bude mít úkoly a veškeré řízení jednou tak těžší, né-li ještě víc. Proto se vše ohledně likvidace přemnoženého „terária“ snaží řešit jedama ve všem. Nechcou válčit otevřeně, budou válčit skrytě, pokud ani toto nebude efektivní, zkombinují to do ještě větší konfliktnosti. Ano ekonomika je klíčová jak uvádíte, ale ona je opět jen nástroj na spuštění těch zvěrstev, která z ní postupně jak domino vyplynou. V okamžiku, kdy lidi budou postavený před obyčejný rozhodnutí ze „základny“ (rozumějmě hlavního města), které bude bolestné a hlavně šokové, začnou se dít neuvěřitelné věci a lidi, které jsme znali jako nejmilejší kamarády se promění. Každý bude bojovat za svůj žvanec. Komu pohrozí samopalem, udělá co mu strach a svědomí dovolí. A většina se podvolí, o tom nemůžeme pochybovat. Nikdo si válku nepřeje, každý chce žít relativně v klidu či míru, ale situace bude eskalovat čím dál víc. To co se tu uvádí dříve, skrze tzv. řízenou koordinaci těch „zbídačených“ a vydíraných, která má jaksi postavit zrcadlo těm kdo nastavili zrcadlo se mi jeví dost složitě, už jen skrze zkreslené vnímání světa. Stačí opravdu položit pár otázek v okolí, nastínit jakési problémové téma, a lidé buď taktně uhnou či odpálkují dané téma do autu. Nechtějí nic řešit, nic takového otvírat, chcou žít ve svém malém prostoru, který jim dovoluje pár dní „volna“, kdy se mohou smát s dětmi na dvorku, nebo je učit jezdit na kole. Oni budou zákonitě vhozeni do situace, kdy jim záměrná ignorance a lhostejnost stávajícího stavu přinese zaslouženou odměnu v podobě ještě těžších opatření, která na ně budou uvalena. Veškerá nečinnost (hlavně samovzdělávací) bude potrestána, tak to vidím já. Nevědomost je pro většinu sladká, ale nevěří tomu, že zabíjí. Kdo chce lidem alespoň naznačit co se nad nima odehrává, musí pouze konat ve smyslu, ukazování, tázání či vlastním postojem. To rozhodující je stejně ona „svobodná vůle“, nemohu jít ke dveřím vzít za kliku, otevřít a kopnout tam někoho a řvát na něj, kur.a tak už to vidíš!? Spousta lidí v historii se snažilo otevírat oči, všem okolo. V konečném důsledku to vedlo vždy k eskalaci či totálnímu vyčerpání dotyčného jedince. Otázkou pro nás by mělo být to, zda to co bylo pro tyto lidi „nemožné“ je ve skutečnosti možné? (rozumějme jednotlivce) Nebo zda je vzpoura tzv. „stáda“ skutečnou utopií či reálnou možností, pokud stádo je odkázáno na ty, kdož ví víc. Protože bez toho je určení cíle pouhý výstřel do tmy. (energie vydána vniveč) Navíc musíme brát v potaz i zákony, které jsou nad námi. V tom smyslu, že bud si nahoře přejí udržet stávající příjem těch hledajících, nebo udělají vše pro to, aby ti, kdož se cpou na jejich místa, nebyli v počtech, které ohrožují jejich existenci na jejich křesílkách, která tak pracně vydobili. No a nevěřím tomu, že takového křesla se „někdo“ ledabyle či dobrovolně vzdá. (navíc je rozhodující vědět, kolik křesel tam je a zda je možné jejich počty měnit, čím víc tím hůř pro ně?) Ale abych vyjádřil i nějaké své tzv. hypotézy jiného charakteru, ve skutečnosti jde o fleky kolem tzv. světlonoše? Ten je tím, kdo drží bránu? A všem kdož touží po „místech“ je brána vždy uzavřena. Tak to vnímám, jelikož hlavní pohnutkou k východu nemůže být touha „vlastnit či ovládat“ rozhodující je záměr nabytých informací a náš jasný cíl jak s nimi chceme naložit. Čili ona „svobodná vůle“ je tu pouze na to, abychom si ujasnili, kterou cestou se vydáme? Bez respektování tohoto zákonu bychom se zničili ve velmi krátkém časovém úseku? Nemohu si pomoct, ale to rozhodující a podstatné je vždy to, jak přistupuji k nejslabšímu článku „řetězu“, i ten nej-u-božejší je totiž určujícím článkem pro celkovou sílu společnosti? Jádro a ona „zranitelnost“ v nejvyšší pravděpodobnosti nám nakresluje skutečnou „sílu“ nás jako lidí? Bez vědomí původu a vlastní zranitelnosti jsme ztraceni.?

        • proud napsal:

         “ Nevědomost je pro většinu sladká, ale nevěří tomu, že zabíjí. Kdo chce lidem alespoň naznačit co se nad nima odehrává, musí pouze konat ve smyslu, ukazování, tázání či vlastním postojem. To rozhodující je stejně ona „svobodná vůle“, nemohu jít ke dveřím vzít za kliku, otevřít a kopnout tam někoho a řvát na něj, kur.a tak už to vidíš!?“………….velmi dobrej postreh,jsem rad ze aspon nekdo chape jak to je a jak to jedine muze fungovat.Jen si nejsem jistej,jestli se sejdeme i ve zbytku ony idey.Protoze kazdej sef,nebo vlada presne tohle potlacuje a do tech dveri kope.

  • Petr C napsal:

   No to jste prekvapil. Ze by jste se konecne pochlapil?

   • proud napsal:

    Nevim cim jsem prekvapil,ale vim co se stane kdyz lidi „vyjdou“ do ulic…………….vubec nic!Nebo kdyz budou cokoliv vymahat nasilim…………..sebevrazda! Ale tusim co se stane kdyz prestanou podporovat vsivaky a „vladu“ s jejima nesmyslnejma zakonama i s EU a NATO………..budou se az divit jak to bylo prosty a jak rychle sbalili fidlatka,protoze bez tech lidi nejsou nicim.

    • Petr C napsal:

     Cozpak nevidite ze se organizuji vselijaci parchanti a my diky pasivite dostavame na frnak? V jakem svete zijete?

     • proud napsal:

      Oni se neorganizujou,oni jsou organizovany zeshora necim,co je organizovany nejlip jak to jde,necim co ma ze stada jen prdel.

     • proud napsal:

      Dokud nepochopis strategii toho kdo proti tobe stoji,nebojuj,prohrajes, a nesnaz se prekazet tem kdo ji znaji,pak to schytas z obou stran.Protoze ohrozis svou nevedomosti ty i ony.

      • Petr C napsal:

       Proude ja chapu situaci mnohem lip nez si myslite. Ale vy jste bud velice vysoko postavena osobnost a nebo placalista jak mi pripadate. Jakou mam nevedomost? Rad bych se ji zbavil.

      • Petr C napsal:

       Proude s vasima kecama vitejme v otroctvi. Nemam zajem urazet, ale pokud nevidime to co se deje kolem nas nasi potomci neprezii. SAmozdrejme ze ve vetsine jsme jen stado diky tomu je nas moc a mame silu. Prestanme si namlouvat nejake vznesene fraze a uvedomme si ci musime udelat.

       • proud napsal:

        Co musime udelat podle tebe,nechat se jit postrilet? Dej se do toho,good luck!

        • Petr C napsal:

         A proc se nechat postilet? To jedete do bitky porazeneckY? Navic po strileni tu nikdo nevola. Ale placate ze vudce neporebujete, ja tvrdim ze jo. Nedo musi organizovat a ridit. Potrebujete komu muzete verit a zaco bojovat. Musite mit jiskru v tele. (pokud nechcete vudce co je Putin?)

        • proud napsal:

         Ukaz svetu vudce,a jsi bez nej,Putina sem netahej,Rusko neni vesnice jako my!

        • proud napsal:

         Prijde na bitku,v tyhle neni o porazenectvi rec,protoze je to jistota.Mame jen jednu moznost a tou je neaktivni odpor kterym si muzeme vynutit co chceme a prevzit iniciativu,to nejde delat se stadem a ovcanama,protoze si musi bejt kazdej vedomej toho co a proc dela,i jak to dela.A nejlepsi samozrejme organizovane,ovsem ty vidis za kazdou organizovanosti jen sefa,znam plno mejdanu ktery jsme si usporadali rukou spolecnou a bez sefiku:-)))

        • Petr C napsal:

         Proude nechcete vudce, tak kdo ma vsechnu tu byrokraci organizovat? Kdo ma vypracovat nejaky plan odboje v mezich zakona? Jak si predstavujete dalsi vyvoj ? Ze najednou lidek klikne v hlavach a vyjde slunicko? A nebo ze budete mlatit par pudertakum svoji propagandu, aby se se sdelovacich prostredku ozvala propaganda pro tisice pubertaku? A nebo chcete jen placat a placat a doufat ze to Rusove za vas vybojuji?

        • proud napsal:

         Vzdyck ma Peto navrch kdo vi co a proc dela.A ano,mam li bejt uprimnej,pro me maji vetsi cenu ti pubertaci co se zameru tejka,nez me rovny, z vic duvodu a taky nakonec co udelaji,udelaji pro sebe a svou budoucnost spis nez uz ja a me podobny,ktery jsme to perfektne zkurvili a zkurvit nechali.

        • Petr C napsal:

         Prominte, ale jdete z neaktivnim oporem do prdele. Potrebujeme aktivni odpor. Pohrdani politikama a otravovani jich otazkama kdy trvame na prime odpovedi. Zrusenim placeni poplatku ktere nejsou nezbytne nutne, zakladanim ruzny soukromych druzstev na zaklade ja umim to ty to. A podobne. Ale hlavne drzet spolu.

        • Petr C napsal:

         Proude je uplne jedno kdo ma pro vas vetsi cenu. Jestli ze se nechame ovladat pakazi ktera vladne vase selektivita se bude zuzovat az poznate ze jste sam.

        • proud napsal:

         A ty si opravdu myslis,ze s tim nekam dojdes? Ty nevis,ze politik ma linii urcenou dopredu? A ze to nejsou lidi kdo ji urcujou? A ze po ni pujde i kdyby ses treba posral a jak zvednes hlas,mas na krku jeho obtezovani a imunitu? Ze te sejme za penize ,tvoje penize,ktery mu ale on dava kazdej policajt? Ty nevnimas tu kravinu kterou pises?……..

        • proud napsal:

         Ty proste nechces videt ze protlacujes vsechno co uz tu bylo a nebylo to k nicemu?Fakt ne?

       • proud napsal:

        Otroctvi? Mluvim o svobode,ale nic neni zadarmo a samo se neudela,v dnesni dobe po zlym uz kor nic.Dneska muzes donucovat a donutit,nechat padnout,ale nikdy ne pucem,majdanem,valkou a podobne,aniz bys hnal stado a podle toho taky dopadnes,protoze je mnohem vic vycvicenejch a zdatnejch pasaku systemu,nez si jen dokazes predstavit a s patricnou podporou.

        • Petr C napsal:

         Toz Proude jdete prosit nadrizene ze nechcete byt otrokem. Klidne pokleknete na kolena a co dosahnete? Mi je take zcela jasne ze hozenim granatu do parlamentu nedosahnu nic. Ale take mi je jasne pokud nas bude vetsina z tema granaty (obrazne)mame vetsi sanci.

        • proud napsal:

         A proc by je chodil prosit? Me staci pro ne nehnout prstem.

        • proud napsal:

         Vetsi sanci mate,trest smrti je zakazanej a vezenstvi je vzkvetajicim businessem,aspon pro vas postavej novy zarizeni a namazou si na vas kapsy.

        • proud napsal:

         Me ale za to ze si zjistuju v cem jede Babis a nekupuju to a nechodim do supermarketu,nikdo zavrit nemuze.Ani za to ze nemam konto a kartu a delam za cash a cash platim.

        • proud napsal:

         O tom co jim,jak se oblikam a cim se lecim a jak,ani nemluve.Pro me se stalo nepodporovani zpusobem zivota,ze me maj takovy hovno,ze bejt to jen na me,uz by byli po smrti.

      • Petr C napsal:

       Zarazi mne vase vedoma nebo nevedoma nechapavost.

       • proud napsal:

        To je oboustranny!

        • Voda napsal:

         Petře a proude.
         Tak poproste psychiatra, ať vás dá na jeden pokoj.
         Nemusíte ty svoje debility ukazovat veřejně.

       • Voda napsal:

        Petre, to mate marne. S proudem se nedomluvite, opakuje jen to, co mu dela dobre a ze je to proti veskere logice, to nehraje roli. Pro nej je resenim „pro ne nehnout prstem“ a ze „kdyz je budeme ignorovat, sami odejdou“!!!
        Nepomuze mu ani, kdyz ho poslu, aby si precetl posledni upravu branneho zakona, to ani nezkousim.

        Zakladni rozpor vidim v tom, ze druhe chce probouzet, ale pritom sam zaspal dobu, a porad si mysli, ze nas ti nahore k necemu potrebuji. OMYL. UZ NE. Proto se nas chteji zbavit.

        On je nebude moci ignorovat, protoze bude mrtvy! On tomu neveri a namlouva si, ze se ho to, co se deje v sousednich zemich netyka.

        A komentarem dole od nekoho, kdo pouzil mou prezdivku Voda NESOUHLASIM. To je zas jen nejaky pytel co rad pytluje lidi.

        • Voda napsal:

         ted uz je ten cizi komentar nahore.

         No hlavne ze si pouzivanim meho nicku udelal dobre :-).

        • proud napsal:

         Odmitas pochopit,ze odmitnutim poslusnosti jim vsechno skonci a namlouvas si ze nas nepotrebujou,dalsi velka chyba.

        • Petr C napsal:

         To je v poradku Vodo. Proude vy zijete v tom vasem neskutecnem svete, kde mate na vse hodne casu.

        • proud napsal:

         On ten cas ukazuje porad dokola a ukaze zase,ze se nepletu,bud dokola porad sama marna revoluce,nebo dostaneme rozum.

        • proud napsal:

         V tom neskutecnym svete zijes Peto ty,o Vode ani nemluve :-).Pokud je mi znamo,vasema metodama se vzdycky zmenily jen jmena svini u koryt a zarvaly spousty lidi,zmenily se nazvy a na chvili se povolil opasek,jen na tu nezbytnou,kdy si novy svine upevnovaly moc,aby ho pritahly jeste vic.

        • proud napsal:

         Jak poslal Robik vedle,presne takhle se se mnou dokola bavite,Peto s Vodou,a nejste to jen vy,myslim,ze takhle to jde uz cela staleti,pripadam si jako ten alien :-)))), https://m.youtube.com/watch?v=M2wwMVfL6eE

        • Petr C napsal:

         Proude, ale vy mi tak pripadate. Taky Kristus, ktery veri na zazraky. Bezpenezni spolecnost, probuzeni lidi, rovnost. Ani jedno se nestane. Vse to je utopie a oblbovani lidi. No a pokud nejste soucast prirody, tak bez ni zijte.

        • proud napsal:

         Hele,vyresime to jednoduse,hodte vy nejakej trochu podrobnejsi koncept co a jak udelat a jak to udrzet,aby to navazovalo,aby bylo lip.On tu kdekdo napada jiny koncepty,ale sam zpravidla jen place a kritizuje vsechno a vsechny,ale sam neprijde vubec s nicim.

        • Petr C napsal:

         Jaky koncep by jste chtel? Cim driv se lide zacnou organizovat, tim lip. Pokud se muzou lide organizovat jako havloidi, proc by to neslo opacne. Jenze volby jsou pro vas zbytecne, demonstrace zbytecne. Politika, ktery se v necem postavi proti establischmentu v tom nepodporite, takze nemate co ocekavat. A reci ucit a vychovat, jak to dobre zni v komentarich. Jenze skutek utek. Je umneni vychovat vlastni decka.

        • proud napsal:

         Porad neberes v potaz pojem organizovat se,protoze to stado neumi.Cemu rikas ty organizace,rikam ja,hnani stada.Proto vsichni skucej po vudcich,aby je hnali.

        • proud napsal:

         Nejsem jeji soucast Peto,jsem stvorenej z ni,ale ne v ni.Ale na rozdil od mnohejch v ni umim zit.

       • Voda napsal:

        Vzledem k tomu, ze proud prokazuje selektivni nevedomost, nejde o nechapavost. Vi dobre co dela. Jeho zamerem je vest ostatni k pasivite!

        Nasazuje na kazdeho z nas, kdo projevuje nejakou aktivitu, o nevedome nechapavosti nemuze byt u nej rec.
        Dovolim si rict, ze jakekoliv clanky jsou dnes uz o nicem. Vemte si jen dva posledni tady od Robertse. V jednom mluvi u Trumpa o rozporu slov a cinu, v dalsim je schopen mu verit, ze zacne konat spravedlive a zavirat predchozi vladnouci prasata. Absence schopnosti se poucit je u nej viditelna. A dluzno rict, ze touto schopnosti je vybaveno velmi malo lidi. Jak tady zaznelo nekolikrat, kdo se nepouci z minulosti, musi si ji zopakovat ( napsal to i Vladislav a jakkoliv na nej proud nasazuje, je videtelne dal).

        Dnes nove pristupuje neschopnost se poucit z pritomnosti. Proud vidi a cte, co se deje v okolnich zemich, ale klidne napise, ze on ma pro strach udelano. Pritom jedinou jeho „zbrani“ je slepa vira a ignorovani. Stejne jako kdyz se bude valit tsunami a clovek zustane stat ve vire, ze ho obejde a nepodrazi mu nohy. A jeste k tomu pride vykriky na ostatni, ze se jim nemuze nic stat.
        On prece neni priroda a pud sebezachovy nepotrebuje. A mame to. Mrtvola, ktera krici. Super, ze?

        • proud napsal:

         Ses az takova debilka,ze ani nevis co je to pasivita:-)))

        • proud napsal:

         O ostatnich hnacech co plodis,ani nemluvim,jen co jsem tak kuse pprebehl tu slohovou praci :-)))).Vam skudcum lezim hodne v zaludku,a to je moc a moc dobre ;-)

 11. .lak napsal:

  no anno ale i j taki p oudal či řek l že taky nepíče hutosto opi i ji alej aktujální současnost pindostani
  https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM

  • HVzV napsal:

   Video AMERIKA bylo pane LAKU námi zaznamenáno k dalšimu použiti.Děkujeme!

  • .lak napsal:

   Lychtnbercy jak nasráno, kterej debyl kulysák z potěmkymovy vesnice mu absolwentovy dělal placoto ó čepycy , :-) přes půl buzeráku nelze pochopyt a jak pjekně pochodoval ve vycházkových polobotkách pořadovým krokem sám o sobě stačí na to abi človjek mjel chuť žít, plechový bubínek.

   • .lak napsal:

    UI nemůže bejt blbější jak njemec ale v tomhle idiotským mjestečku udělal & kolega nornovač 56 haléřů za 8. hodin práce, fakt :-)

  • proud napsal:

   Velice prihodny video :-))))). Presne takhle nas videj a presne takhle i vnimaj co rikame!!!

   • benmil napsal:

    V mládí jsme se bavili vtipem, velmi hlasitě inscenovaným vo větší společnosti:
    Řečník: Náš tavárišč Vásja…
    Ovce: Uráááááááá
    Řečník: … ukrál ďéngi…
    Ovce: Muhúúúúúúúúúúú
    Řečník: No my jevó schvatíli…
    Ovce: Urááááááááááááá
    Řečník:.. ne ďéňeg u nevó ňééé bylo
    Ovce: Muhúúúúúúúúúú

 12. Tomi napsal:

  Nazdar kuci… To mame veselo v tych nasich stredoeuropskych faši-stanskych štátečkoch :D jak de majdam tam u vas? :D

  • proud napsal:

   U nas neni zadnej potreba,u nas se to jen ohlasi,to staci :-)

  • proud napsal:

   Kdyz si „volime“ sami a dobrovolne zastupce co nam chteji brat deti a zvou na nas araby ktery za to budou jeste preplacet,tak na co majdan,maji na co si vzpomenou,bez rizika……………..

   • Petr C napsal:

    Ano Proude nemas sebezachovu, vyhyn. Zakon prirody.

    • proud napsal:

     Na lidi neaplikovatelnej,nejsme priroda.

    • Voda napsal:

     proud napsal:
     25.3.2018 (23.19)
     Odmitas pochopit,ze odmitnutim poslusnosti jim vsechno skonci a namlouvas si ze nas nepotrebujou,dalsi velka chyba.

     Nemas uz zadnou sanci odmitnout poslusnost! Maji v rukou tve prostredky k zivotu, ty to nechces ale videt!!!!!!

     A za krkem mas vrahy a taky je nechces videt. Nekdo tady psal, ze pronajimas bydleni. Privandrovalci ti najemniky pobiji a nastehuji se ti tam. Pak dojde i na tebe! A ty porad meles o nejakem ignorovani? To jim jenom vse usnadnujes! Drz se dal sve viry, uz ted te umrtvila, tak co.
     Nevidis jak jsou bili likvidovani? Vidis okolo a porad budes vykrikovat, jak nas potrebuji? Blaznis? Spise s vykricnikem nez s otaznikem.

     • proud napsal:

      Jak rikam,jsi jako ten blbej amik,co se bavi s alienem,a presto ze se ho alien uz pta jako malyho decka,stejne nechape:-))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Ale jo,jestli se nazerou jen ze vzduchu a umej si vsechno sami vyrobit a vytezit,pripravit,jsou sobestacni…………pak nas skutecne nepotrebujou :-)))))))))))))))))))))))))))))

      • Voda napsal:

       Na to jim staci tech 500 milionu, co si naplanovali ponechat. Ale bilou rasu nikoliv. A hlavne, jen poslusne, a ty hlasas neposlusnost :-)

     • proud napsal:

      A jen pro tebe………..mam pro strach udelano!

    • Voda napsal:

     Petre C, bavite se s mrtvym. Pud sebezachovy neni aplikovatelny na cloveka a korunu vsech korun tomu dal, kdyz napsal, ze nejsme priroda!!!

     On se asi nenarodil, jenom vysel nekomu v krizovce :-)

     • proud napsal:

      Korunu tomu nasazujes ty,neunavne a stale,kdybysme byli priroda,nebude nas vic jak tak mozna miliarda,ani ne.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A to je pravda! Zrovna dnes ráno jsem si to uvědomil. Jedna známá, taková biomatka, leží už pátý den v porodnici. Včera konečně porodila.
       Samozřejmě, porodnice fuj, antibiotika fuj, očkování třikrát fuj, tak se rozhodla pro bioporod. Biomanžel byl naštěstí nakonec pohotový, takže když poté, co z ní místo dítěte začala stříkat krev a ona upadat do bezvědomí, zavolal sanitku a v porodnici zachránili jí i krásné holčičce život.
       Ano, kdybychom žili „přírodně“ byla by nás opravdu nejvíc miliarda. Matky i děti by zase umíraly při porodech, jejich manželé a tatínci na otravu krve při poranění v lese, sem-tam nějaký ten prasklý slepák nebo mor, jinak léčitelný banálními antibiotiky by se taky našel.
       Ale nebojím se, my se kvůli své hlouposti zase na tu miliardu zredukujeme, dobrovolně a s nadšením. Barevní přistěhovalci už se postarají, aby se mezi námi zase rozmohly očkováním dávno vymýcené nemoci. Biomatky (když se už v 36 letech konečně rozhodnou pro mateřství) i jejich bioděti budou mít třikrát vyšší úmrtnost než děti migrantů (kterých se navíc bude rodit třikrát více). A až se na rodové půdě nic neurodí, protože ji „omylem“ postříká herbicidem letadlo, které se tam omylem zatoulá z vedlejšího pole patřícího nějakému Babišovi, budou takoví lidé jen prskat a hrozit pěstmi, protože tam nebudou žádní právníci, ale jen soustružníci, nezaměstnaní a operátoři, protože jim proudovská třídní nenávist znemožní přijmout jakýkoliv jiný názor než daný omezeními jejich vzdělání a třídy.
       My se prostě vždycky vyřídíme sami, takže ve výsledku ani není koho obviňovat. Pěkně se to píše v těch Protokolech, bohům žel:-(

       • proud napsal:

        Nastuduj si „domaci porod“,nez se chytnes jednoho prikladu moulu,co ho spatne pochopili z tech tisicu,kde to probehlo mnohem lip jak v ty porodnici.Co se antibiotik tejka,popremejslej co je jeste „primerene“ a co je uz v pici a zajdi si k doktorovi ze te skrabe v krku,schvalne co ti napise.Na VS argumentujes a pises opravdu jak idiot kteryho po par propadnutich na zakladce uz vyhodili kvuli veku!

        • proud napsal:

         Rekneme tak ze 6 tridy!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         No, tak o porodech si na rozdíl od tebe už troufám něco vědět, já totiž už děti mám, víš? A u porodů všech svých dětí jsem byl.
         Domácí porod, to je stupidita ještě horší než odmítání očkování. Jaké že to mají být argumenty pro něj? „Příjemnější prostředí“, „méně stresu“…A tyto argumenty mají jakože vyvážit všechna ta rizika, spojená s nepřítomností odborné lékařské péče a veškerého vybavení, které kolikrát rozhoduje o životě či neživotě nejen dítěte, ale i matky???
         A pokud jde o posuzování mé kvalifikace: nejsi k tomu kompetentní. Desetiletý chlapeček nebude kritizovat tatínka, že si koupil špatné auto, a jakýsi einstein se základkou nemá na to, aby mohl posoudit, co ví nebo neví vysokoškolák. Troufat si to sice může, ale tím jen potvrzuje svou příslušnost k trapným postavičkám, jejichž vrcholem je držení transparentu na demonstracích o věcech, kterým stejně nerozumí.

       • Voda napsal:

        Vladislave, porad zustavame prirodou, ikdyz nezijeme prirodne, a paradoxne ta priroda ma vzdy posledni slovo tim, ze se vyridime sami, jak pisete v poslednim odstavci. Ackoliv se nekteri snazi nad prirodu povysovat, ze dokazi do ni zasahovat, stejne nad ni nezvitezi.
        Jsou oblasti, kde se stale zije prirodne, napr. v Africe, kde dokonce zeny odchazeji rodit ven z vesnice nekam do krovin, kde novorozenci a nekdy i matky umiraji, a presto se premnozuji. Umiraji take hlady ci na podvyzivu. Stoji za zvazeni, kde se ty miliardy navysuji. U bile rasy to neni, navzdory lepsi peci o novorozence ci zdravi matek.

        • proud napsal:

         Je to marny Vodo,mas v tom poradnej bordel,ale znas to,komu neni rady……..
         Co ty vis kde se vlastne vzal clovek,jak to s nim a tou prirodou vlastne je,nic,ne nic,ale NIC! :-))))))))))))))))).Pletes si prirodni zakony zvirat a rostlin sse zakonama Universa a obracene.Svlikni se a stoupni si pred zrcadlo,jak do ty tvoji prirody pasujes a zkus se zamyslit,placas stejny poucky bez premejsleni,jako ten tvuj Vladislav……………

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Je to všechno cílená kampaň, Vodo. Cílem je likvidace „bílého muže“ a v rámci této kampaně je třeba bílého muže přesvědčit, aby zavrhl vše, na základě čeho se stal dominantním na této planetě, zbohatl a zesílil.
         Takže se vezme takový nějaký blbeček, kterému se buďto nakuká, aby žil „alternativně“, nebo se přesvědčí, aby studoval nějaký sociálně-genderově inženýrský obor. K takovému blbečkovi se přidruží druhý, opačného pohlaví, a už tvoří „alternativní“ pár. Žerou semena a zeleninu, aby netrápili zvířátka, postupně odmítají vše živočišné, jezdí všude na kole apod. Neočkují se, zásadně odmítají antibiotika, rodí doma. Baví se jenom s podobnými blbečky a zbytek populace považují za retardované ropáky, kteří nic nechápou.
         Cílem je odnaučit bílého muže spotřebě. Takže on nespotřebovává, a u toho jásá stejně jako jeho předobraz, nějaký svatý Vojtěch v 10. století. Vše se odvíjí perfektně, ovšem pak nastanou problémy. Žena musí stejně v půlce těhotenství do nemocnice, protože z důvodu deficitu bílkovin ve stravě je plod nemocný. Odmítá se léčit atb, což všechno zhoršuje. Nakonec na revers odjede rodit domů, kde se dítě udusí, protože se omotá pupeční šňůrou. A pokud přežije, tak ho taková blbka nechá nakazit se kdečím, protože očkování je fuj, psali to na „alternativě“.
         Ono je to dobře vymyšleno. Tento subtyp bílého muže takto vymře nebo se dostane na okraj dění spontánně, a dokonce s nadšením.
         Tyto lidi lze dobře poznat. Odmítají vše, co souvisí se zdravým rozumem, s přírodními instinkty, co vede ke skutečnému zdraví nezávislosti a síle. Jsou to v podstatě takoví reinkarnovaní středověcí křesťanští fanatici, ti také vyhledávali mučednickou smrt. Jak říká klasik: lidi se nemění, jen příjmení a jména.

       • houbeer napsal:

        vladislave,prominte mi,ale s ,,bio-domacimi porody“ jste to nejak nepobral.Nezajima me konkretne vase zkusenost s vasimi detmi-to by bylo na osobni pokec- ale za mne a zenu mych ditek, muzu rici, ze nejde VUBEC o vami nalepena hesla-argumenty pro dom.porod.Vite.ono existuje nekonecne emoci a vhledu a tuzeb a pocitu,….a tak i matka rodicka to ma velice promichane.ale vesmes velice jasne si je schopna poskaldat vysledny emocni pocit a to co by chtela,jak by to chtela prozit a s kym apod.
        My rodily ,,doma,, nasich 6 deti.prvni dve s por.asis. a dalsi proste jen v prirode-jurte,lese,slamniku,u krbu. Ani namoment nas nenapadlo jit pred tim do nemocnice.to ale neznamena,ze opovrhuji vedou,lekarskym pokrokem pripadne atd.. mel jem auto pripravene,cislo na hasice co nam litali do hor….(osobne jsem nesl v noci jednu rodicku s jiz mrtvym ditetem stale v sobe,aby i matka nezemrela podchlazenim a vykrvacenim.nakonec jsme ji zachranili,na louku za usvitu priletel vrtulnik a holka muze mit dalsi dite…..vite,ve vsem je to hodne skladajici se z ruznych stripku. pokud muzu zadat – neodsuzujte jen tak lehce kdejakeho ,,krovaka a nevzdelance,, toz to asi tak k domacim porodum,mohl bych i pokracovat :))))

        • Vladislav po přestávce napsal:

         A Vás nestve, ze kdyby ta žena rodila v nemocnici, to dítě by žilo?
         To ty “jine pocity” te matky staly za život toho dítěte?

        • proud napsal:

         houbeere,abych se priznal,jsem zastance toho,aby si zena rodila jak sama chce,ale muj nazor je,ze v pripade,ze je dukladne a dobre obeznamena se vsim co s tim souvisi ve vsech pripadech,zna vsechny rizika a vi co ma delat jak se vyskyne jakakoliv komplikace.Osobne bych svoji zene jeji prani splnil,ale vyminil bych si kvalifikovanou porodni asistentku,nebo dve se vsim co ke svy praci potrebujou a pred domem pripraveny natankovany auto a nabity mobily…..prece jen tu jde nejmin o dva zivoty, za normalnich okolnosti.Paklize chce rodit v podrepu,nebo v klece v krovi,budu koukat blbe,ale prosim,za predpokladu ze je splneny vsechno co jsem psal predtim.Riskovat domaci porod halabala neni moje parketa.

        • proud napsal:

         U vseho plati ono „primerene“,i prilis pramenity,zdravy vody te muze stat zivot,stejne jako druhej extrem,zadna, a tak je to se vsim.

        • nisaS napsal:

         A uvažovali jste něgdy o tem, že děti se rodí z lásky? A gdyž to tak není, tak o co stát? Že gdyž je to z lásky, narodí se normální potomek syna a dcery od naší mámy a tak je to v pořádku. Taková žena, pak klade jedo dítě za druhým a nemusí mít strach o život. A gdyž je to obráceně, a dítě anžto je biologicky vytvořeno, není přijato? A v těch případech, a hlavně pro tyto případy je celé medicínování o právech krpáků nechtěných postavené? A esli to je postavené jen na dolování dětí z rodidel ženy jen aby ani ořepkované zrno nepřišlo na zmar, kam se taková cicvilizáca svým humanizmem dohrabe? Kam? Ke lhaní. Žena říká, že dítě chce, ale gdyž nejsou splněny podmínky k životu dítěte, tak se sice tváří a usmívá, ale není ani ona schopna podvést svoje podvědomí. No vezměme to jako neosobně. Chcete pořádnej kartófel, květák, nebo zelnou hlávku. Jak se k temu postaví inteligent, kerý nezná nic jinýho než právo a pořádek? No nijak, zasadí to do pochvy, země, kerá je aji beztak jalová, hnojí to chcamkama a pak úrodu vyrve a hodí na talíř. Takhle ale při-rození nestojí. V ideá-lních případech to pravé inteligentství stojí na schopnosti organizovat tvořivý chaos, kerý dá to nejlepší a gdyž se temu porozumí, jakož já su v temto oboru lajk, a nevím kam narvat hadici do žíly, a kolik adrenalínu je potřeba…

         Zkrátím: Gdyž se žena na dítě netěší, tak je to potíž, páč ví, že stát se těší na nového daňového poplatníka, kerý ji na výchovu nedá ani halíř. Pár svačin to nespraví. A že gdyž si přivstane může si na dítě přivydělat třeba u Babiša. a gdyž nechce zasírat své okolí cizíma řečma skončí u nošení papírů, polohování v reklamních situacích nebo u kýbla s hadrou. Chápu, že blboni co si nedokáží předtstavit svět v plně nasazené zaměstnanosti, že nechápou. Ale gdyž se na dítě těší, všechno se uvolní a děcko se vyloupne jako pecka ze zralé švestky a čučí na mámu a tátu jako z jara.

         Tyto momenty si myslím, že psychopati u zdravotnického buznysu nemají až tak podchycené. mají nějaké zásadní výrobní nedostatky, ale výroba nechtěných otroků přece jen vydělává víc, páč gdyž je málo otroků, nen voličská základna, že. I tak jednoduché to je. Muheeeeee

        • houbeer napsal:

         vladislave,toz bylo mi lito ditete nenarozeneho,tak nejak po lidsku,srdcem.rozumove ne,pac proste to tam melo byt,velka zkusenost a skola pro dotycny par (z danska),sami si to podelali,pro radu si neprisli ac jim byla nekolikrate nabizena v naprostem poklidu.
         stvat me muze hodne veci v oblasti porodu-umele vyvolavani porodu(coz nese svoje nasledky na zene velke,pokud si je prizna a neodsune to do podvedomi…),muze me stvat zamerne smerovani porodu k cisari,pac to je proste dobrej kseft.stve me umely vitaminy a srajdy co jakoze maminky ,,musi,, aby jim nic nechybelo-jde to i jinak a lepe ovsem. apod.stvat me muze hrozne moc veci na nemocn icnich zvyklostech.a take me stvou radobyalternativci,co ano,privadi sebe,dite a muze do silenych situaci jen protoze spravne nepochopili treba svoje ego.jenze porod v lasce, v domovu, je proste nebe a dudy oproti nemocnici at je jakakoliv a pokijicek sebelepsi.znam hodne pripadu z obou stran ,,barikady,, je to leckdy boj srdce a rozumu,odvahy a strachu,hrdinstvi a odevzdanosti….

        • houbeer napsal:

         jasne proude,tak nejak jsem to bral taky.ale i jak pise sasin-byli jsme hluboce presvedceni,ze z lasky a miru se zrodi nova bytost zdrava,plna sil,chuti se narodit v pravy cas a i kdyz v koutku duse je strach,tak jsme ho prakticky poresili-pri prvnich dvou porodech skoro vse co se da mit poresene.mno nasledujici porody,vzdy ,,neco,, z technologickeho hlediska jaksi chybelo,asistentky uz zadne apod.vzdy jsem mel obrovsky a hmatatelny strach se postavit k porodu a bal jsem se o zenu,jenze jsem hrdina:)) a odmena za ten ,,boj,, je neuveritelna,nejlepsi pocity meho zivota,….chytat dite,vse tak nejak prozivat s zenou,behat od kamen do slamniku,upeci dobrou buchtu po porodu na prani,na miste porodu se pak zabalit vsichni a spocinout,…..myslim ze sasin to vystihnul pomerne pekne.

     • proud napsal:

      A zadna krizovka,slunicko me vytahlo z parezu:-)

      • jan nowak napsal:

       .. to ssem si moh myslet Oude : ))

       ps : ww wí-te ROBOTI .. gdo je – Reinkarnowaná psí konzerwa ??
       Do psí – pí~či – já JO !

      • Voda napsal:

       Slunicko te vytahlo z parezu, h, kdyby te slysela tvoje matka. Asi by ji mrzelo, ze te porodila. No ale kdyz mi dokazes napsat „ten tvuj Vladislav“, tak to s tim parezem nebude az tak uplne vedle.

       • proud napsal:

        Ne,to nebude,protoze vrana k vrane seda ,pica vedle pici misto si hleda,jako je to s tebou a tvym VS mamrdem „Vladou“ :-))))))).Hledali jste se;-)

        • proud napsal:

         Uzijte si to,ale ucte se,ucte se,ucte se ;-).Aspon v tom hnani stada,protoze ani to vam nejde,navic jste tu pro tohle spatne,to musite na hrad:-)))))))))))))))

        • Voda napsal:

         Jsi otravny jak vred na prdeli jak ti stoupa alkoholu v krvi. Fantazie je dobra vec pokud ji nasmerujes tvorive, ovsem alkohol je destruktivni, podporuje agresivitu. Pak tady ventilujes svou sexualni frustraci a vybijis se dehonestovanim lidi a nasazovanim na ne. Zkus Viagru, treba ti tu „raketu“ zvedne.

 13. Eschatolog napsal:

  musime reagovat na ruske lzi, rika slovak bures, pise iDes, i ten dzurinda se malem posral, chtelo by to hrdinsky pocmarat vapnem nejakou polni cestu – volove volici , uz mate sbaleno do patagonie ?

 14. hel napsal:

  babišovi voliči jsou slepí na obě oči

 15. Justass napsal:

  Babiš byl fakt dobrý, tedy až do té doby než se vyjadřoval k mezinárodní politice. To je v podstatě doteď.
  No, osobně si myslím, že mu bylo pohroženo zorganizováním majdanu, stejného jako proti Ficovi na Slovensku, pokud neřekne to co řekl – tak to vidím jako dost pravděpodobnou možnost.

  • proud napsal:

   Dostanou kazdyho,predhod jim vudce a maji ho,neni to uz nad slunce jasnejsi?

  • Tomi napsal:

   Ten Zeman ale Babiho poriadne natahuje :D

  • houbeer napsal:

   to vite ze jo pane justass – babis byl fakt supr,dokud se nevyjadroval k tomu ci onomu hownu? – tak to uz je uplne postaveny proti rozumnemu uvazovani a nejake vizi pro nasi zemi-narod. babis uz hodne dlouho dobry nebyl a nebude.vsude repka,chemie,natlak na osoby na ruznych postech atd. tak to jste asi myslel pane justass jako ohromny vtipek, zejo?

   • Tomi napsal:

    To jak u nas je všetkemu na vine Fico tak vy mate Babiša ? :D

    • proud napsal:

     My,jako vy…………………mafii.

     • proud napsal:

      To je vlastne to spravny slovo pro „politiku“.Je to jako se vsim,dejou se ty stejny veci dokola,jen jsou legalni,nebo nelegalni,ruzne se prolinaji,ale porad jsou to naprosto stejny veci!!! Zalezi jen na tom kdo je dela.Udelas to ty,je to nelegalni,udela to policie,nebo nekdo podporovanej legalni moci,je to legalni……..

      • proud napsal:

       Sekne ti ji policajt,je to v poradku,seknes ji ty jemu,mas na krku napadeni verejnyho cinitele……….udelali jste snad kazdej neco jinyho??? Mam se nechat zrezat jenom proto?……….priklad.

    • houbeer napsal:

     Vo cem pises tomi?to jako podsouvas,ci trolikujes?
     Myslim,ze s člověkem co by rad videl nejake země-narody-lidi na sracky jako v te jugosce….,si asi nemam co říci.

  • Voda napsal:

   Justassi: Babis byl nekdy dobry? Mozna mi neco uniklo, ale muzete mi jmenovat jedinou dobrou vec, kterou vykonal?

   • Eschatolog napsal:

    udelal ze vsech svych volicu curaky , mega

    • Voda napsal:

     a jeste udela. Pokud ho nekdo neoddela, tak bude tady neomezenym vladcem.Dement.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Dostal echo, ze by mohl dopadnout jak Fico na Slovensku, takze obrátil.
      Jinak je to samozřejme megapodvodnik. Napr. do výplaty pred volbami dal všem zaměstnancům “mimořádnou prémii za dobre vysledky” 10 tisic Kč.
      Jinak ovšem jeho lidi berou tak o třetinu méně, nez na stejných pozicích v jinych firmach.
      A jeho potraviny? Jed. Ovšem glukozo-fruktózovy sirup, aspartam nebo glutamany jsou pod rozlišovací schopnosti některých einsteinu z teto diskuse, navic noticky dostali jenom ohledně očkováni, toto by uz byla prace navic…

     • Voda napsal:

      Kam zmizel Vladislavuv prispevek????? Tak ja se mu chystam poslat link k jeho odpovedi a kdyz se vratim, tak tady neni. Kdo to udelal?

      • Vladislav po přestávce napsal:

       To neni tak težké uhadnout:-(
       “Někdo” by totiž chtěl, aby děti zase umíraly nejen na záškrt, ale některé i s matkami pri porodech.
       Pohodicka matky a nepochybně vlidnejsi prostředí doma ma zrejme vyvazit riziko, ze se objeví komplikace a dítě či matka mohou zemřít!
       Ano, je to řízena kampaň. “Alternativa” prosazuje témata, která se protisystemove pouze tváři, ve skutečnosti je to pouze jiná ze zbraní Systému.
       Oni uz Vam to nezaměstnaní a osamělí drzaci transparentu, co si po večerech radi přihnou, vysvětli.

       • Voda napsal:

        Porody v nemocnici jsou podstatne bezpecnejsi, proto se take zavadely. Vyrazne se snizila kojenecka umrtnost, staci se podivat na statistiky.Pri domacich je daleko vyssi riziko infekce, neni mozna transfuse pri potrebe doplnit krev,lekar zna a umi rozhodne vic nez nejaka porodni baba atd. Napr. Kuba ma nizsi kojeneckou umrtnost nez USA. Ze by nemocnice v USA byly mene vybavene a doktori neschopni. Nikoliv. Na Kube zeny doma nerodi, v USA ano. Casto jde o otazku penez. V USA nema pres 50 milionu lidi pojisteni, a porod v nemocnici predstavuje naklady, mozna nekolik tisic dolaru, pak se odrodi doma a udela se z nouze ctnost. Ale vim o zenskych, ktere se rozhodly rodit doma, ikdyz do nemocnice jit mohly. To jsou ty pripady pod vlivem kampane nebo rodiny a nepremysleji nad rizikem.
        A s tim poslednim odstavcem take souhlasim, co je videt je videt. Prouda ani robota uz neresim ani dalsi, co nalepkuji. Je opravdu k smichu nas oznacovat za troly nebo skudce, kdyz tady zadni potreba nejsou a poskodit systemem uvarene zaby uz nelze. Je proti nam kdo neni s nami- toto debilni komunisticke heslo tady funguje naprosto spolehlive, je to prvni kadrovaci pravidlo pro kazdeho kdo sem prijde, to se neda prehlednout. Cerna nebo bila, nic mezi tim. Zbytecne to rozebiram.

 16. Vladislav po přestávce napsal:

  Všechny možné světy, v celém vesmíru, jsou řízeny buďto „tvůrčími“, nebo „sociálně-parazitickými“ silami. Jako v celé přírodě, i ve vesmíru, každá entita je hnána vpřed touhou být šťastná, tedy naplněná. V životě bytostí se to pak projevuje buďto touhou vytvářet, nebo touhou přivlastňovat si hodnoty vytvořené druhými.

  Není přesně známo, kdy se Země stala kořistí sociálních parazitů, ale do dnešní doby se jim podařilo získat kontrolu nad většinou klíčových procesů. Vztah řídicí složky sociálních parazitů a nás, obyvatel planety, by se dal přirovnat ke vztahu ovčáka, bači a stáda ovcí. Ovčák je pánem stáda, rozhoduje o životě každého zvířete, dle svého uvážení ovce dojí, léčí, chrání, ale také podřezává na maso. My, ovce, jsme tady pro blaho ovčáka, a veškerá naše hodnota pro něj je dána naší „užitkovostí“. Ovčák sám se přitom stará jen relativně málo – má k dispozici hlídací psy (židy), kteří ho velebí a bojí se ho zároveň. Tráva roste bez práce ovčáka, sycená je dešti bez práce ovčáka. Pokud se stádo příliš rozroste, ovčák ho část vybije, nebo celé stádo přemístí o kousek dále, kde je trávy ještě dost…
  Stáda se rozrůstají, z krajiny zmizely lesy, půda na svazích porůstá jalovci, eroduje. Je třeba hledat nové pastviny (Rusko), nebo stáda obměnit za taková, kde jednotlivé ovce dojí jen o trošku méně, ale vypasou podstatně méně (řízená migrace).

  Nebo nejlépe – obojí zároveň.

  U dřívějších verzí řízení, které sociální parazité u stáda zavedli (křesťanství), byla symbolika stáda, oveček, beránků božích, pastýře apod. ještě dobře viditelná a neskrývaná, ale s tím, jak se tato verze časem přežila, přestala být efektivní a dnes jsou zaváděny systémy jiné.

  Co je třeba si uvědomit? Život ovčáka je sto let a činy všech jeho předků, které vedly k postupnému ovládnutí pastvin, každému malému chlapci, co by chtěl být ovčákem, pečlivě vštěpovány, život ovce několik let a ona žádnou minulost nemá a nesmí mít.

  Žádná další, nová jehňata nepočítají s tím, že existuje program, který pokrývá desítky jejich životů. Ovčák ovcemi pohrdá, nemá k nim žádný vztah, veškerá jeho motivace je dána pouze ziskem. Pokud ovce příliš sežere, ale nenadojí o mnoho víc, než ovce z jiných krajin, ovčák bez milosti stádo vybije a začne chovat ten jiný druh ovce. Samozřejmě, nemusí stádo vybít přímo – ty chytřejší ovce naučí, jak se zabít samy a s nadšením, nemusí přece vybečet celému stádu, že ovčák je krvežíznivý vrah.

  Přesně toto probíhá. Tisíce let. Ovce může oklamat psy s Davidovou hvězdou na obojku a utéct, ale dokázala by ještě žít na volnosti? Věděla by vůbec, jak? Má ještě v genech rodovou paměť?

  Sociální parazitismus, to je velmi inteligentní, vševesmírný princip. Ne nějaká banda trhanů nebo hokynářů. Jediný způsob, jak jí čelit (bez záruky, že uspějeme), je vrátit řízení společnosti (ovšem pozor, nikoliv technickou a vědní úroveň!!!!!) tam, kde byla, než řízení převzali sociální parazité. K tomu ovšem nepomůže zahodit kreditku, odstěhovat se někam na samotu apod. – to je právě ta reverze, nucená nám hlídacími psy sociálních parazitů jako „alternativa“. Ve skutečnosti je to ovšem regrese, tedy „jejich“ cíl – kterého by jinak museli dosahovat indukováním katastrofy, války, revoluce…a my bychom jim to takto jen usnadnili.

  Cílem je budování PARALELNÍCH STRUKTUR s využitím VŠECH dostupných tvrdých poznatků, které máme. To, že i je si sociální parazité přivlastnili, neznamená, že jsou jejich a my se jich máme trestuhodně vzdávat.

  Protože:
  - pokud si sociální parazit přivlastnil naše rakety, znamená to, že my proti němu budeme „na protest“ bojovat meči??

  • Voda napsal:

   Prehledne, fakticke, strucne; a napsano zpusobem pochopitelnym kazdemu. Zajem se vyjadrit? Nikdo. Tady to vidite. Neni vule neco resit.Moje reseni je zneskodnit majitele korporaci, ti co zvysuji ceny, pocinaje bankami a energetickymi konce. Ti ve skutecnosti vladnou. Lidi se upinaji na jejich loutecky, sasky, co si rikaji politici. Zadny z nich o nicem nerozhoduje, ani ten Trump ne. Ti jsou tam jenom na oblbovaci kecy a divadla, ktera predvadeji, tvrdim – ne ze si myslim, jsou naprosto zamernym odvadenim pozornosti od nasi likvidace. Vse rozhoduji korporace a zajima je jenom cim dal vetsi zisky.
   Vsimnete si, ze v USA se stalo strileni na skolach uz samozrejmosti. Jeste pritvrdi a nakonec reknou, ze v zajmu ochrany obyvatel je nutno vsem vzit zbrane. Uz ted plati spousta omezeni.

   Prispevatel HvZv tady co nabizi stale nejaky narodni program bud nechape a nebo si z lidi tady dela srandu. O nicem se ve volbach nerozhoduje, program je k nicemu. Herci zadny program nenaplnuji, mohou slibovat cokoliv.
   V USA se nehorazne zdrazuje ( u nas taky) a Trup pritom lze, jak jde ekonomika nahoru. Zisky korporacim jdou nahoru, to jo.

   • HVzV napsal:

    VDOVO,

    naše nepolitická střechová společnost pro HVzV ,
    OSV tedy Občanská Společnost Voličů vyhrála doposud VŠECHNY volby,ovšem takoví jako vy wdowo to nechápou a ani si nechtěji najit náš PROGRAM nebot jsou to VDOVO ignoranti jak MAMUT!

    Co tu pletete ejmeriku,která si nedovede poradit s neomarxismem a proto ten boj prohrává.

    Copak nevidíte třeba v tomto článku zoufalého námi zvoleného Fujera jak se potáci od mantinelu k mantinelu a vemte na to jed,že mu z toho narostou i rohy,nebo si myslíte že ANO?

    NAPIŠTE MU DRANÁ,ABY REALIZOVAL BOD NP Nr.2.a bude mit nás voliče v kapse.

    My gojimové mu v realizaci našeho NÁRODNIHO PROGRAMU a to v celé šíři rádi pomůžeme!

    • HVzV napsal:

     Když je vašim řešenim pani wdowo odstraněni korporaci napište prosime tu pěkně

     Jakými silami navrhujete tu akci zajistit?

     Mohlo by to být třeba postavit je před soud a zabavit jim ty penize které stejně použivaji k vedeni válek?

 17. jan nowak napsal:

  Wíte wy ROBOTI , gdo je Mata Hary ??
  .. já JO !

  ps : Oude – ne ja-ko já.. že TO ssem , máš Dlouhý ww wedení : //
  2ps : pozdrawuj Haarpíka !

  • jan nowak napsal:

   Mata Hary.. je totiž Marie : o

   Vodo ssem newěděl , že si wdowa – mistr Proud je ta-ky Wdowec , bo go
   w wloni opustil Káčer : (
   R.I.P.
   .. co gdyby sste TO da-li do-hromady ??

   ps : a nebo ssi wem Máňo mě .. mě mě mě : ))

 18. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  27.3.2018 (10.45)
  Nekvakej vlado,jak te tak sleduju,skoro bych spis veril,zes zneuzil toho ze te ma tvoje zena rada a k tomu svinstvu jsi ji donutil! Presne tak se mi totiz,ty prase necisty,jevis!

  Omyl, intelektuální bedno. Byl to nápad mojí ženy, a dokonce nebyla první s tímto nápadem. Jsem totiž už podruhé ženatý a poprvé to napadlo moji první ženu.

  To máš totiž tak.
  Jsou ženy a „ženy“.
  Ty první jsou vyspělé, nepletou si lásku se sexem. Partnera nepodvádí, ale jako každý normální člověk, i ony potřebují pestrý život a změnu. Většinu normálních žen tyto věci dřív nebo později napadnou, větší část ji ale zavrhne z důvodu předsudků, obav, nervozity. O těchto věcech koluje spousta mýtů, které se těžko vyvrátí někomu, kdo o tom nemá šajnu, kdo dokonce sám nemá vůbec žádnou ženu, natož tak moudrou, vyspělou, zvídavou, že?

  Ty druhé partnera „milují“ a „nikdy by nic takového neudělaly“. Při bližším ohledání ovšem často zjistíme, že by ho okamžitě přestaly „milovat“, kdyby přestal dělat všechno tak, jak mu nalinkovaly, že by stejně „milovat“ dokázaly i kohokoliv jiného, protože prostě hlavně nechtěly zůstat samy, často na krku s dluhy a/nebo dětmi z předchozího vztahu.

  A to je i ono téma „lásky na celý život“.
  Jsou lidé, kteří mají štěstí a toho pravého najdou skoro v dětství a jsou pak opravdu šťastní.
  Ale většina lidí to štěstí nemá a hledá dlouho. Než pochopí, že opravdu rozdíl mezi „ženou“ a ženou může být světelná léta…
  Nebo zůstanou jako ňoumové u první panovačné slepice, která se jich drží, a pak jí jen slouží a slouží. Kdyby si přiznali, že může existovat i jiný svět, tak ten jejich by se jim zhroutil jak domek z karet.

  Už Buddha učil, že klíčovými věcmi je třeba „procházet skrz“, jinak nás ovládnou, protože jsou potlačeny a to vede k psychotickým stavům. typický atribut klasické křesťanské morálky – všichni jsou monogamní, věrní až za hrob, ale všude mraky dětí, o které se nikdo nehlásí, v každém městě bordel a pohlavní choroby, kam se podíváš.
  Já takto nežiju a žít nebudu, toto už je opravdu za mnou.
  Pro mě je sex samozřejmost. Jako nebudu půl hodiny řešit jídlo, které je pro mě také samozřejmost.
  Nenechám se ovládat tedy ani jídlem, ani sexem, ani ničím podobně přízemním a přitom samozřejmým.
  Jakmile ta věc přestane být „zakázaným“ a „nedostatkovým“ zbožím, přestane tě ovládat.
  To je cesta ke skutečné svobodě ve VŠEM, ale obávám se, že vzhledem ke tvé smůle najít si aspoň nějakou ženu nemůžou tato ani podobná slova padnout na úrodnou půdu.

  • proud napsal:

   „Jsou ženy a „ženy“.
   Ty první jsou vyspělé, nepletou si lásku se sexem. „……..vidis jak jsi pitomej a porad to nosis na odiv:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Laska mezi zenou a muzem je i o sexu,bez ni by nemel mezi nima bejt ani ten sex,proc,to ti nema smysl veset na nos,troubo:-).Ty si asi pletes sex s onanii,co? :-)))))))))))))))))))).Nech si prozkoumat svuj genofond,mas asi nekde mezi predkama nejaky gibony,nebo jak se ty umrdany opice nazejvaj,jenze ty to maji ani ne jako sex,jako spis urcity vyjadrovani se.Tak ci onak,jsi jen materialista pur,robot,nemajici poneti o jakymkoliv duchovnu………ale budu spravedlivej,je to tvoje vec,jen se divim ze to za co se rozumny lidi stydej,stavis na odiv. A svobodu do toho netahej,tim zes to udelal jsi dal jen vsem na vedomi,ze ani o ty nemas vubec zadnou paru :-)

   • Voda napsal:

    Ty jsi jeste vetsi hovado a prase nez jsem myslel. Takhle se oplaci uprimnost? Sex je skutecne stejna potreba jako jidlo, na co si to hrajes? Na svateho? Z nouze ctnost? A onanie je taky sex, ochuzenej, ale je. Normalni potreba, a moc dobre to vis.

    A s tim pocitem svobody, kdy si clovek predem neco nezakazuje, to neni nemysl. Netvrdim tady, ze tu svobodu musis uplatnovat v sexu, ale uz zarikavani se „ja bych nikdy“ to nebo to neudelal je vedoma blokace vnitrni svobody. A do toho, co dal vsem na vedomi se neser, mluv za sebe! Jak vubec muzes tusit, co si o tom ostatni, co si to prectou mysli. Ja nic. Jako voda tece. A ty z toho mas senzaci. Jako ti debilni usaci z toho, ze Trump mel pomer s pornohereckou a v dobe, kdy se mu narodil syn, resp. mu bylo par mesicu. Co to ma kdo co posuzovat, to je vec tech lidi a ono ma byt referendum. A dva pravnici uz mu odmitli doplnit jeho tym pravniku.Debilita na entou.

    Kecej jenom do toho, co mas narok resit!!! Jenze ty jsi odchovanec systemu a vystacis si s posuzovanim kravin a myslis si, jak jsi politicky aktivni. Hovno. Toto je opozicni web NWO a ty tady rozhodujes o tom, za co se ma kdo stydet? Mas IQ houpaciho kone. Produkte systemu.

    • proud napsal:

     Klid,prober se,precti si to jeste jednou i s tim na co se reagovalo a pak prijd s omluvou! At ti nepraskne cevka a netahas nohu jen proto,ze neumis cist a premejslet.

     • proud napsal:

      K ty svobode,mimochodem,ta je predevsim o osobni zodpovednosti a davce zakladni,nezbytny moralky,doufam ze si nepletes svobodu s anarchii,ze ne? ;-)

      • proud napsal:

       Protoze se da obrazne rict,ze kdo si uvedomuje vyznam slova svoboda,nepotrebuje defakto ani zadny zakony,tim jsou mysleny ty lidma vymysleny,protoze zakonum Universa se zdrhnout neda,ty se daj jen bud vyuzivat,nebo zneuzit,coz je dobre osetreny sebeznicenim.

    • obycejnilide7 napsal:

     Zde je něco zajimavé Proude, zkus přečíst některé komenty jdoucí po sobě…

     Že by nick „Voda“ byla ve skutečnosti ta Vladimirova blonďatá šiksa vlastně pardon Dáma? :-)
     A oba se tu tím jen baví (doplňují), v podstatě mam u Vody stejný pocit jako u Vladimira pp – tj. maj hovno co na praci tak zde píšou sr@čky.
     :-)

     • proud napsal:

      Mozna sis vsimnul,ze uz jen tak porejpavam a bavim se,ale uz me dal nezajimaj,nemaj nic co by bylo vetsine k jakymukoliv uzitku,jen ke skode.

     • Voda napsal:

      Dekuji za lichotku. Ale ouplne vedle. Nebudes dobrej strelec. Bejt blondyna a jeste pekne vytvarovana, tak tady neztracim cas.

      • obycejnilide7 napsal:

       Voda napsal: 27.3.2018 (18.13)
       —-

       nepřesvědčilas ani trochu Vodo :-p
       konsekvence tvejch odpovědí jsou jiný než u obv. chlapa-to prostě asi nedáš :-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Kdo jsou ti “rozumní lidi”? Kdo o tom rozhoduje? Proud?
    Zamilovanost a láska nema se sexem společného NIC. Pouze u mladých, velmi mladých lidi probouzí jedno plus druhe to třetí.
    Sam jsem měl v mladí par silných a citove hlubokých vztahu zcela bez sexu, a urcite nemuzu rict, ze by mi to vadilo.
    Je samozřejme vzdycky lepší, kdyz jdou všechny tri tyto aspekty spolu, ale sexualita člověka se vyvíjí a lidé, kteří nežijí sami a skutecne poznávají, většinou zjisti, ze sex samotný je skutecne jen o te jedné cakre.
    Pokud někdo ve středním veku přesto porad tvrdí opak, pak se jedna buďto o člověka v teto oblasti bez zkušenosti, nebo o nenapravitelneho idealistu a snilka, nebo o náboženského pomatence.
    V kontextu NWO je vnucovana monogamie jedním z hlavních pilířů kontroly nad lidmi. Jejich zotročení a podřízeni. Navic se láska ztotožňuje apriori se sexem, což je ta nejhrubsi manipulace.
    Jak říkal často jeden můj dobrý známy: – většina lidi ma to křesťanství zazrane mnohem hlouběji, nez si jsou ochotni přiznat.

    • Voda napsal:

     Jenom doplnim, ze prosazovani monogamie melo take svuj duvod ve snaze netristit majetek, proto take se knezi nesmeli zenit, o zadnou cistotu nikdy neslo. A dalsim momentem byla a je u nekterych potreba druheho vlastnit ( funguje to u obou pohlavi ). Clovek od prirody monogamni neni.

    • Petr C napsal:

     Vladislave, zamilovanost a laska nema ze sexem vubec nic spolecneho? Jsem z jednou zenou pres 30 let, porad spokojeny a sexualne hodne aktivni. A ja vam tvrdim ze laska, mit rad ma ze sexem hodne spolecneho. Nejsem idealista, nejsem snilek a uz vubec ne nabozensky zalozeny. Je smutne ze se snazite lidi kterym to spolu to spolu vyhovuje a nemaji zajem o ty vase hratky shazovat a obvinovat.
     Ja poznal par lidi co tvrdili o sexu to same co vy. A jak jsem napsal vetsinou to byli zide a nebo naopak krestansti sektari, kteri to byli nuceni delat, kvuli michani krve. Sam jsem dostal par nabidek. Jako samotny samec bych to z radosti prijal. Jenze jako chlapovi ktery je ve vztahu s jinou zenou, ac mne potesily nic mi nerikaly.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Petře, snad se neurazíte, ale Vaše zkušenosti jsou v tomto pouze omezené. Navíc nemáte pravdu v tom, že některé druhy křesťanství podporují polygamii, naopak, neexistuje žádný typ křesťanství (pokud tedy nepočítám mormony), který by tyto praktiky toleroval.
      S monogamií je to i tak, jak psala Voda. Z původního záměru (který byl nepochybně veden i upřímnými a dobrými úmysly) se stala prachobyčejná snaha někoho vlastnit, a přes odmítání či vnucování sexu nad ním udržovat kontrolu.
      Znám desítky párů, které polygamii praktikují. Nezaznamenal jsem, že by pravidelné návštěvy swingers party vedly k citovému odcizení dvojic, je to přesně naopak, protože opakuji – ve vztahu přestane být řídicí silou primitivní sex, ale ukážou se jeho skutečné kvality a ti lidé si uvědomí, že spolu nejsou proto, aby si měli kde a s kým vrznout, ale z nějakých „hlubších důvodů“. Totéž platí o nevěře, kdy u takových párů odpadne jeden z hlavních důvodů pro ni běžných – sexuální stereotyp, nuda, potřeba změny, jejíž realizace pak má na vztah devastující účinky (přestože motivace byla pouze na úrovni sexuální).
      Co je ovšem klíčové: monogamii ani polygamii nelze vnucovat. Lidská přirozenost se pohybuje na široké škále, od jedinců partnera nepotřebujících, neschopných s ním žít, s malým libidem, samotářů, přes monogamní nebo tzv. repetitivně monogamní jedince, až k jedincům polygamním či polyandrickým. Tvrdit, že jakýkoliv z těchto přístupů je lepší a „morálnější“ než jiný, je stejné, jako říkat, že muž je víc než žena, pes víc než kočka, nebo javor víc než buk.
      Vždy je naopak třeba jít ke kořenům, důvodům, proč je to či ono „někým“ podsouváno jako tzv. jediná morální volba. A to pak člověk zjistí opravdu „zajímavé“ souvislosti:-(
      Z hlediska národností je pak dodnes vidět, jaké národy mají k polygamii přirozeně (tedy geneticky podmíněně) jaký vztah. Můžu Vám říci, že židé určitě nepřevažují nad Slovany – právě naopak. Na druhou stranu je dobře vidět, o kolik jsou monogamnější např. Germáni oproti Slovanům, ale i oproti románským národům.
      Tato problematika si zasluhuje poctivé a tvrdé studium, ne nějaké snůšky polopravd z klávesnic jedinců, kteří mají většinou problémy se vztahy jako takovými vůbec…

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A ještě důležité doplnění: u vnucované monogamie je poznat tentýž rukopis žida, jako u problematiky „hříchu“ či u vnucování dluhů. O co jde?
       Jde o indukování postojů, které se příčí původní přirozenosti či zvyklostem daných lidí, kultur. Z toho důvodu takto kontrolovaní lidé brzy zjistí, že takový požadavek buďto nedokážou dodržet, nebo dokážou, ale za cenu silného potlačení se.
       Vzniká „syndrom viny“. Cítím-li se vinen (ač jednám v souladu s přirozeností), stávám se „hříšníkem“. Jako takový začínám být ochoten k „vykoupení se z viny“, svou vinu přijímám a stávám se křesťanem. Tím je vytvořeno podhoubí pro růst celosvětově dominující NWO síly 1.generace, síly, která je poháněna výčitkami svědomí takto židem vytvořené vrstvy „hříšníků“.
       Princip dluhu je tentýž. Nejprve je vytvořena potřeba – tuto věc musíš mít! Pak jsme konfrontováni s realitou – nemáš na ni dost peněz. Pak přichází židova nabídka – půjčím ti! Následuje její přijetí, vznik dluhu a naše vazalství vůči bance, na rok, ale i na 30 let.
       Je to pořád jeden a tentýž princip, jímž se z původně svobodných lidí „vyrábí“ hříšníci, viníci, poslušné ovce a dlužníci.
       Pro mě je JAKÁKOLIV skupina, která prosazuje jakoukoliv z výše uvedených židovin, proto už z principu neakceptovatelná. To, že jsme židovi skočili na NWO verze 1.0, 2.0 i 3.0, ještě neznamená, že mu musíme skočit i na verzi 4.0, ať už je zabalená nakrásně i do „slovanského“ hávu. V židově krámku je vždy skoro každé zboží, které gójimstvo požaduje…

       • proud napsal:

        Omyl,zid vnucuje presne to co ty tady velkohube hlasas,aniz si to uvedomujes,cestu k rozkladu spolecnosti,niceni ukolu a ucelu rodiny jako zakladu vseho! Jak rikam,chces kazat vodu,ani to ti nejde,ale pit si vinecko.Pokud sis nevsimnul,do svazku manzelskyho,nebo i na psi knizku,jdou lidi dobrovolne!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak neplacej cosi o zakonech kterejm vubec nerozumis!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Jak jsem řekl – asi bys měl nejdřív oznámit p.t. publiku, kolik tedy TY těch žen, dětí apod. máš, aby každý mohl posoudit, Z JAKÉHO TITULU tvrdíš, co tvrdíš.

         Já jsem to udělal, já nic neskrývám. Pouze ty skrýváš pravdu o sobě, jako každý srab, a jako srab napadáš ze zálohy ty, kteří na rozdíl od tebe srabi nejsou a se svou kůží na trh šli.

       • proud napsal:

        Jsi uplne obycejnej uchyl a mas kliku,ze tvoje zena taky,to je vsechno,paklize jsi ji k tomu ovsem nedonutil,nebo ona tebe,to uz neni dulezity,zpravidla se normalni clovek k uchylactvi donutit ani nenecha.

       • proud napsal:

        Povez,vzrusilo by te kdyby se tvoje zena nechala obskocit treba psem? Pekne by sis pritom pohonil,no rekni,nebylo by to zuzo,ty prase? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Bezte to vyzkouset,ne? Polygamie je prece uz takova obycejna,normalni,co? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Myslím, že dokazuješ každým svým dalším příspěvkem, CO jsi vlastně zač…
         Myslím, že toho psa (nebo fenu?) obskakuješ spíš ty. Co taky dělat, když jeden ne a ne najít aspoň jakoukoliv ženskou, že?
         Díky, já psa do trojky nepotřebuju. Mám hezkou ženu, já taky vypadám mnohem líp, než ty, nejsem primitivistický vypitý nezaměstnaný loser, oslovit ženu problém nemám. Psa na sex nepotřebuju.
         JÁ ne;-)))))

       • proud napsal:

        Ty ses hochu bud na psychiatra,nebo rovnou na odstrel,nebo si z nas delas proste prdel.

       • proud napsal:

        Taky muzes mit problem s erekci z nedostatku fantazie,tak hledas jak ho konecne postavit,jenze tahle sajta je vazne o necem jinym………..Porid si literaturu jak se to dela,abys to umel a nenudili jste se.Nastekat ji do boudy umi kazdej behem par vterin a deti muze mit 10,ale porad to bude magurek co to se zenskou neumi………………

        • Vladislav po přestávce napsal:

         No tak už se pochlub – kdys měl naposledy ženskou, ty „čistoto“?
         Láska k ženám z člověka, který používá nadávky typu „kundí pysk“ opravdu čiší, jak jsi na tom s ženskýma, je tady asi už každému zřejmé…

        • proud napsal:

         Clovece,ty delas jako by baba na mrdani byla nejaka vzacnost na kterou mas ty se svym kolibrikem jedinej patent:-)))))))))))))))))))).Neni problem najit mrdnu,ale poradnou zenskou co ma a umi mit skutecne rada,ale tobe jde prece jen o tu diru sberateli,cim vic,tim lip:-)))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Uz u nas dlouho nebylo vzruso a oknem vylit z hospody uz ani nevim kdo a kdy naposledy,nechces se stavit a udelat chlapum prednasku jak bude spravny kdyz ti naservirujou manzelky k preprcani? Jak do hospody nechodim,rad udelam vyjimku abych si to vychutnal:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Jen ti nemuzu garantovat ze tim oknem vylitnes vcelku a ne po kusech,njn :-(………..:-))))))))))))))))))))

       • Petr C napsal:

        Nazyvejte to jak chcete. Ale ja napsal ze u krestanu (Hutteritu) byli zvani muzi za ukolem oplodneni jejich zen. Zacinali totiz degenerovat.
        Mi je vcelku jedno jestli nasi predci pouzivali polygamii nebo ne. Pouzivali ji a stale ji pouzivaji i jine rasy. Ja jsem spokojeny s tim co mam a muzu se priznat ze se nenudim.
        Kazdy propaguje to co je mu blizsi. Nekdo polygamii, nekdo monogamii, dalsi zase homosexualitu a podobne. Je zajimave ze vy ktery tak vehementne podporujete ockovani ze strachu o nemoci se nepozastavujete nad nebezpecim pohlavnich nemoci, ktere se zacinaji rozsirovat a zacinaji byt odolne proti lecbe.
        http://www.nydailynews.com/life-style/health/untreatable-super-gonorrhea-rise-spread-oral-sex-article-1.3309147

  • proud napsal:

   https://www.biosferaklub.info/telegonia-2/#more-19105 , jo no:-))))))))))))))))))))))))),vyspela zena-kukacka,tedy mrdna,mi da decko prakticky jinyho fotra a nedej „boze“ ze se rozejdem,jeste za nej budu platit alimenty :-)))))))))))))))))).Ale je to prece jen o sexu,no ne? Takovy prej prizemni zalezitosti,tak jakapak moralka a zodpovednost prece :-))))))))))))))))))

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Jak říkám – mám dvě děti a obě jsou po mně a po ní, přestože já i moje bývalá partnerka jsme měli předtím více partnerů. To jsou tvrdá fakta, která si může každý rodič (tedy ne ty) kdykoliv na svých dětech ověřit.
    Proto je úplně nepodstatné, co napíše nějaký biosféra klub, dvtr nebo podobné obskurní servery (kde člověk stejně nakonec zjistí, že mají stejného provozovatele, podobně jako vedy.sk transformovaly do tartarie.sk).
    Nowak si může dát nick Krteček, HvZV nebo třeba deset dalších, stejně půjde o stále stejného člověka, a totéž platí o serverech.
    Domněnky a názory nikdy neobstojí proti faktům, zkušenosti zaměstnaného a vzdělaného otce a partnera budou mít ve slušné společnosti vždy větší váhu než názory nezaměstnaného, zakomplexovaného, nevzdělaného mouly, který nemá ani na to, aby sbalil ženskou. Takový může oslnit jen sobě podobné, ale i kdyby jich byly milióny, stejně budou mít vždy jen takový vliv, který odpovídá nízkosti jejich společenské třídy.
    Takový je železný zákon přírody a můžeš si třeba poprskat klávesnici, nezměníš ho.

    • proud napsal:

     Ty placas kraviny hned na samym zacatku……………ma vubec smysl te cist? Preprcani kdekoho je lek na zarlivost?? Tohle vazne vubec nema smysl.Proc nepriznas ze ses proste pozivacnej a krapet dost sobeckej a zbytek te malo zajima? Ses jakej ses,ale provokujes vecne tim,ze to cpes ostatnim jako neco lepsiho,kdyz je opak pravdou,ale ses to ty,tvuj prblem,tvoje svoboda.Az na to,ze jak jsi sam na sebe prasknul,chces ji mit,ale klidne na ukor druhejch,kterejch se naopak cejtis dokonce vlastnikem.Ty ses takovej ten co kaze vodu,jeste pokroucenou,ale pije vino.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Pořád čekám na tvou informaci, kolik máš dětí a z jakého titulu se tedy vyjadřuješ k rodinné problematice, dědičnosti, telegonii a souvisejícím věcem.

      Dočkám se??? Díky za informaci.

      Jinak ano – sex s více partnery skutečně JE lékem proti nevěře. I když ne všelékem – ten neexistuje, protože motivy nevěry jsou mnohem pestřejší než ty, které by bylo takto možné pokrýt.
      Vysvětlení je velice jednoduché. Cca 50% nevěr vzniká z důvodu sexuální frustrace, nudy, nevybití. Pokud takto postižený jedinec nebo pár má možnost tyto své touhy vybít jinak, než tím, že začne balit sousedku nebo kolegyni, zachrání to jeho vztah, manželství, rodinu. Se sexuální partnerkou ze swingers párty nevzniká citový vztah (aspoň o tom nevím), zato se sousedkou ano. Partnerka z párty nepíše po večerech smsky, jak daného muže miluje, které si manželka přečte. Nevyhrožuje, že vše prozradí, že si sbalí kufry a odstěhuje se. Ano, možnost sexuální realizace mimo partnerství doma prostě JE lék, a kdyby to zabránilo třeba jen 30% nevěr, tak to už stojí za to.

      Opravdu by bylo dobré, kdyby se každý vyjadřoval jen k tomu, co DOOPRAVDY zná a rozumí tomu.

      • proud napsal:

       „Jinak ano – sex s více partnery skutečně JE lékem proti nevěře.“…………tvrdi tata od rodiny a dodava rad a s chuti,ze ma „zkusenosti“ a vi neco o zivote.Stacilo! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Mit tvoje nazory mladej pubertak,zasmeju se,taky jsem mival podobny,i podobny fantazie,ale jestli ses chlap co ceka treti dite se zenskou co se vali s tvym svolenim ,nebo za tvy pritomnosti s jinejma,to je hodne na povazenou,ne ze bych vam to pral,ale bejt vama,jsem stalym navstevnikem centra pohlavnich chorob a psychiatra.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Bylo by opravdu dobré, kdybys o SOBĚ řekl to, oč jsem tě už opakovaně žádal – kolik máš dětí a z jakého titulu tedy píšeš tyto své názory?

      Jinak jsou tvé názory validní jako když desetiletý kluk doporučuje tatínkovi, že si má koupit zelené auto se dvěma výfuky, protože taková auta jezdí nejrychleji a jsou nejlepší.

     • proud napsal:

      Klidne zadej dal,do me ti je naprosty hovno,az se rozhodnu ze me poznas,stane se to,o tom nepochybuj! Jedna vec,ta druha je ze tu nevyrvavam svou lidskou a sexualni deviaci ja,ale delas to ty!!!Zamysli se tedy nad sebou v prvni rade,moulo!

    • proud napsal:

     O zakonech prirody a vystavovani na odiv otrocky prace nevis uz vubec nic,nebejt civilizace,neprezijes a stahnes sebou i rodinu,uvedomujes si to vubec?? Ne,samozrejme ze ne,ze se ptam:-)

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Ptáš se zbytečně, já bez civilizace žít umím a už jsem to dokázal. 90% mých zálib a koníčků je závislých pouze na přírodě, lese, zahradě.
      Otrocká práce se mě netýká, protože mám kvalifikaci i jazykové znalosti, které mi umožňují dosáhnout velice vysoké míry nezávislosti na této společnosti. Opravdu nemusím dřít v montovně za pár šupů.
      Co píšu, vím z vlastní zkušenosti. To nejsou jen haldy domněnek, jak by se mělo, co by se mělo, co je špatné, co je dobré, to jsou prostě zkušenosti, za kterými si stojím.
      Nemůžeš být braný vážně nikým, kdo proti tvým domněnkám odněkud vyčteným, pouhým tedy názorům, jimž uvěřils, položi vlastní tvrdě vykoupené zkušenosti. Takto svět nefunguje a nikdy fungovat nebude.

      • proud napsal:

       To neni zivot bez civilizace ;-),kdyz ti dam jen nuz a poslu te do lesa s tim ze se k nicemu ceho se dotknul clovek nesmis ani priblizit,davam ti tak mozna 3 nedele tam kde nejsou predatori,jinde min! A to budes sam,nedejboze ze bys mel jeste uzivit rodinu.Nemachruj se vzdelanim a jazykama,v lese ti jsou k hovnu,v praci dostanes o par supu vic,ale jinak taky hovno,srovnej svuj „prejplat“ se zahranicim,nerkuli s Amerikou,znas prece jazyky,no ne? ;-)

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Pokud jde o les, vím o něm a životě v něm nepochybně desetkrát víc, než ty. Tebe tipuju, že nepoznáš víc než čtyři nebo pět základních stromů, budeš takový ten milovník přírody, co sází do lužního lesa smrčky a srnkám sype vedle do krmítka kukuřici.
        Pokud jde o moji práci, tak beru v EUR stejně, jako můj kolega, který dělá totéž, ale ve Francii.

        A pokud jde o tvé rodinné poměry: jistě, nikomu nic do nich není, nicméně pokud bys měl jen tu nejmenší špetku úrovně, nezneužíval bys toho, že ti někdo řekne o svých, k jeho neustálému napadání z těchto důvodů, když ty sám jsi jako srab druhému tutéž možnost nedal.

        Nicméně chápu, že operovat před tebou pojmy jako ČEST je asi zbytečné?
        Asi tomu nerozumíš, ale kdo jsi, prozrazuješ nejen tím, co říkáš, ale i tím, co říkat odmítáš…

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))))))))))))),jo no,nechal bych se od tebe venku ucit,jak se dostat k vode,co s ni,co snist,jak si to opatrit a cim se neotravit:-)))))))))))))))))))))))). A neurazej slovo cest,zrovna ty,kterej o ni nejen ze nic nevi,ale strezi se ji jak „cert krize“.

        • proud napsal:

         Co asi tak muze vedet uchyl a praskac v jednom o cti:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Voda napsal:

   Vladislave, omlouvam se, nebot mi do toho nic neni, ale neni mi jasne, proc nabijite zbrane nepriteli? A vystrelil velmi rychle.
   Neskocil bych mu na lep v podobe tohoto „…,zes zneuzil toho ze te ma tvoje zena rada a k tomu svinstvu jsi ji donutil! Presne tak se mi totiz,ty prase necisty,jevis!“

   To je provokace primo pruhledna. A prase je on, uprimnost neoceni pac jeho uroven mu to nedovoli. On je tady kvuli tomu, aby se trefoval do lidi a tak si vybijel svou frustraci a ne aby neco chapal.

   • proud napsal:

    Amen :-)))))

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Máte pravdu, že zbytečně reaguju i na příspěvky, jejichž hodnota není ani nulová, ale je přímo záporná.
    Jenže já ty lidi znám, některé z nich jsem i osobně viděl.
    Jsou většinou sami, tlustí, červení, opuchlí, povislí, mnozí vypití a vykouření, hloupí, nevzdělaní, často bez práce nebo žijící z nějakých dávek.
    Jejich hlavní motivací jsou komplexy, chtějí to nandat těm, co je domněle do tohoto stavu přivedli a jsou výš než oni, tedy skoro všem.
    Všimněte si třeba – neustále se tady naváží do mě, mé ženy a našeho života, přitom když poukážu, že oni ani ženu nemají, nebo mají nějakou ochechuli, je ticho po pěšině…
    Existuje podle mě jedna velice praktická zásada pro život: – komentujme jen to, čemu rozumíme, co jsme zažili, o čem něco víme.
    Jenže oni neví skoro nic, buďto roboticky opakují teze nějakého gurua, které přijali bez přemýšlení, nebo jdou s proudem základky a jako o bombě mluví o něčem, co pochopil průměrně nadaný páťák…
    Jak jim to dát SLUŠNĚ najevo, aby přitom člověk nevypadal, že se nad ně povyšuje?

 19. Voda napsal:

  Mam zkusenosti, ze s takovymi lidmi to nejde nijak. Ani slusne, ani neslusne, oni chteji slyset souhlas se vsim, co oni reknou ( nejlepe chvalu) a pak teprve se uklidni, to jim poleci komplex a citi se tak vys. Ale to nelze.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Ony jsou u rady těchto lidi ty komplexy zřetelně viditelné. U lidi typu Prouda je zřetelná doslova “třídní nenávist”, u biorobota Roba odmítání čehokoliv z “klasické vedy”.
   On by to samozřejme byl i námět k zamyšlení – vždyť kdo nedela chyby? Kdo musi mit vzdy ve všem pravdu? Jedine sebestredny hlupák.
   Jenže tito lidé si neuvědomují, ze treba k tomu, aby mohli kritizovat klasickou vědu, ji musi nejprve znát. Je totiž neco zcela jiného, kdyz ji kritizuje bývaly vědec, který ji prohlédl, zavrhnul a zbehl, a kdyz ji kritizuje clovek, který ji proste zasazen byt ani nemohl, protoze z důvodu nízkého IQ a schopnosti učit se vůbec nemel po ZŠ na jakékoliv další studium.
   Totéž se týká polygamie a souvisejících veci. Jinak zní tvrzení člověka, který věc opakovane vyzkoušel a pak zavrhl, jinak od člověka, který nedokáže sbalit ani tu jednu, jakoukoliv zenu.
   K pravdivemu poznání nevedou zadne zkratky. Dnes se muze na webu beztrestně vyzvracet každy sektář, posuk, nábožensky fanatik. Pravdu a logiku aby clovek kolikrát v te směsi výmyslu a zbožných prani vydávaných za fakta clovek hledal lupou.
   Proto vzdy upřednostňuji vlastní empirickou zkušenost. Tvrdím jen to, co jsem si bezpečne ověřil. Proti tomu samozřejme lze vytáhnout domněnky a představy, ale takovy clovek pak přesvědčí jen stejne proste a nevědome duše, jakou je on sam.

   • Voda napsal:

    A jeste touhu po senzaci a maler v podobe zastancu placate zeme je na svete.

   • nisaS napsal:

    Zkrátím. Porodníci zachraňují tělo, o duši jim nejde. Hlavně že maso se narodí v pořádku. Takové se pak dá aji naklepat, prostříkat vodou nebo hormony, obalit správně dle za-kona jako řízek a hodit na pánev. Heh

    • Robo napsal:

     „Z mnohých vedeckých štúdií je možné vyvodiť záver: Počatie, to nie je len biológia a genetika, ale na zrod nového života majú vplyv aj iné faktory, zatiaľ nevysvetlené oficiálnou vedou, ako sú napríklad energetika a psí-polia. Žena by mala mať na pamäti, že táto zdanlivo drobná a nie veľmi významná udalosť v jej živote, môže viesť k premene celého jej rodu, aj s následkami získania genetických ochorení a záťaží…“

     https://www.biosferaklub.info/telegonia-2/#more-19105

     Kto bude skutočným otcom dieťaťa vladimíra-bez-prestavky, ktorý bol v pôrodnici pri narodení svojich detí, tak je odborníkom na domáce pôrody??

     • nisaS napsal:

      Zdravím tě Robo. Mě připadá, ačkoli su lajk a neberu za to peníze, že i to jak a gde se klepe má vliv. Dokonce si myslím že má vliv i to, jak hustě se klepe a kolik se toho za tu dobu naklepe, najiskří. Jak se říká, že gdyž bůh dopustí i motyka spustí nebo, že kapka vody v dostatečně dlouhém intervalu a hustotě i kámen rozklátí. Ale dají se lidi osvítit, žárovkou nebo atomovým hřibem, že to vyjde jako na stejno, ale asi to stejný není, kór gdyž to nese život o kterém víme úplnej prd. Někteří říkají, že stejnýma svíčkama na benzín dézl nenastartuješ, tak já si myslím, že to u lidí bude taky tak nějak podobný,. A u lidí to asi bude víc složitý, šak nejsme stroje, páč za malého děcka, keré neutáhna ani svůj bobek taky sčítá všechno co je kolem něj, z čeho se mu poskládá další vrstva smyslů, keré pak používá bez dovolení jen tak. No tož to je pak na pováženou to nechat jen tak ladem a skladem harpahgondechajckému systému, šak by nás to v dospělosti mohlo aji zabít. Takže se nabízí, sami seli, sami sklízí, že by to aji mělo fungovat, že gdyž to jako nefunguje, něco se v procesu tvorby zanedbalo a i gdyž si myslíme, že máme svá těla pod plnou kontrolou, býváme překvapováni jak málo gdy to platí. Hlavně ve vypjatých situacích nemůžeme za nikoho dát ruku do ohně, páč v takových případech nejdříve zavelí instinkty, které jsme ale vědomě nevytvořily jakož a-ni to dítě, natož dítě bohů.

      • Robo napsal:

       Iste, vieme prd. Najmenej zo všetkého vieme o tom, o čom si myslíme, že to vieme..

       Máme ale rodovú pamäť, inštinkty, intuíciu, svedomie a pár ďalších nástrojov.

       Sú tu Kony a tie za-konmi nevyrušíš..

       • nisaS napsal:

        A navíc, gdyž by něgdo opravdu chtěl si dát na stvoření záležet a chtěl by dodržet vtisknutí otisků předků, měl by rozumět i tomu, že otisky jsou vážně otisky. Otisky po předcích mohou být i na stěnách místnosti či v prostoru, které mají takovou hustotu jaká jim byla vtisknuta předky. Nedá se to obejít. Proto máme u nás tak málo míst, gde je možné si na otisky sáhnout.

        • Robo napsal:

         Všetci sme tu bez-domovci bez kúska domov-iny.

         Kto si dnes môže byť istý, že kus pôdy pod jeho nohami je jeho domov, kde mu nik nemôže zabrániť vychovávať pokračovateľov jeho rodu?

         Otisky môžeme ako bezdomovci zbierať zatiaľ tak niekde v noosfére.

         Návrat domov je už ale cítiť vo vzduchu.
         Ako jar alebo chodník v lete po daždi.

        • HVzV napsal:

         Ano pane Robo.

         ale my čechůni si můžeme krátit čas písni KDE DOMOV MŮJ a hned nebudeme ti bezdomovci a jaro bude blíž a blíž no ni?

      • Voda napsal:

       Sasine, ty mas dost. Motyka nespusti, ani kdyby 10 vymyslenych bohu v tve hlave dopustilo. I blbym vtipem chces operovat> a osviceni zarovkou a atomovym hribem vyjde nastejno? Blazni v tom rozdil spatrovat nemohou.

    • Robo napsal:

     Odpovedz, nisaS, vyjadri jasne svoj názor.

     Mne je vladimír ukradnutý, ide tu o princíp.

     Šukačka nieje len šukačka, ovplyvňuje navždy celý Rod!

     • proud napsal:

      I kazdyho jedince.

      • Robo napsal:

       No veď iste!

       • Eschatolog napsal:

        vy dva bezdomovci jste se vskutku povedli, celymu rodu

        • Voda napsal:

         Bezdomovci a bezmozci. Robo opakovane tvrdi, ze je mu Vladislav „ukradnuty“, ale kope do nej dokonce zpochybnovanim jeho otcovstvi. Nebezpecny blazen,mel by prejit z lecby ambulantni na ustavni.

         Sukacka pry ovlivnuje navzdy cely rod!

         A neprekvapi mne, kdyz napise, ze taky curani a nebo poluce.

         Doufam, ze az prijde Vladislav, ze mu na to neodpovi, mrzakovi. Normalni je pracovat s fakty, ne domnenkami a vymysly, coz neni jeste tak nebezpecne jako to, ze je nekdo vydava za fakta. To uz je dusevni porucha, mozek nefunkcni.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Co je nejlepším lékem proti tmě? Rozsvítit světlo, jak zde kdysi uvedl Asar.
         Proti tmě nevědomosti světlo poznání, zkušeností, pravdivých znalostí. Jsme-li ve tmě, uvěříme čemukoliv, protože ve tmě nerozeznáme ani svůj vlastní prst, natož tak obrysy světa, jehož jsme součástí.
         Tvůrčí princip hledá pravé poznání, tma potřebuje slepou víru, že existuje pouze ona a že světlo je životu nebezpečné.

        • proud napsal:

         A vy tri jste tomu nasadili korunu:-))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Uz vam do mariase chybi jen hujer se svestickama: Dumran :-))))))

 20. Vladislav po přestávce napsal:

  Mám zatím dvě děti a obě dvě jsou po mně i jejich matce. Ve věku deseti a více let už má rodič dost zkušeností (a osobnost dítěte je už natolik rozvinutá), aby dokázal poznat, zda jsou děti po něm, a to nejen vizuálně, ale i povahově.
  Je někdy až silně nepříjemné zjišťovat, jak krutá je to pravda, zejména pokud jde o ty horší z vlastností, které jako rodiče máme.
  Já i jejich matka jsme přitom měli před početím dětí více než jednoho sexuálního partnera.
  Proti zprasené verzi vlivu telegonie z klávesnice jakési slovenské sekty, která je většině lidí pro smích, tak stojí tvrdá fakta, skutečnosti, které si může každý rodič sám empiricky ověřit, potvrdit nebo vyvrátit.

  • obycejnilide7 napsal:

   Vladislav po přestávce napsal:
   28.3.2018 (8.23)

   Mám zatím dvě děti a obě dvě jsou po mně i jejich matce. Ve věku deseti a více let už má rodič dost zkušeností (a osobnost dítěte je už natolik rozvinutá), aby dokázal poznat, zda jsou děti po něm, a to nejen vizuálně, ale i povahově.
   Je někdy až silně nepříjemné zjišťovat, jak krutá je to pravda, zejména pokud jde o ty horší z vlastností, které jako rodiče máme.
   Já i jejich matka jsme přitom měli před početím dětí více než jednoho sexuálního partnera.
   Proti zprasené verzi vlivu telegonie z klávesnice jakési slovenské sekty, která je většině lidí pro smích, tak stojí tvrdá fakta, skutečnosti, které si může každý rodič sám empiricky ověřit, potvrdit nebo vyvrátit.
   ————-

   Žes to jen někde opsal ty natvrdlej fakte, a ještě blbě!:-))) Hlavně ta věta „Ve věku deseti a více let už má rodič dost zkušeností …“ mi přinde docela mylná! a vypovídá něco o tobě, třeba že máš v hlavě zatial nasráno Vladimire, ostatně to dokazuješ zde každý den.

   Charakter dítěte je „do jistý míry“ dán přišlou Duší (dítěte) a dál ho utváří hlavně rodiče, kamoši, školka škola tj nejbližší okolí, a jistý vliv má i personál u porodu atd.
   Povahové vlastnosti dítěte rozhoduje vždy Duše která přichází, každá Dušička si také vybírá sama rodiče místo i datum narození snad je to nyní jasnější.
   Telegonie skutečně funguje ono dost záleží na POCHOPENÍ této skutečnosti, stejně jako výklad bible može bejt na tisíce způsobů toto je podobné.

 21. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  29.3.2018 (10.06)
  Clovece,ty delas jako by baba na mrdani byla nejaka vzacnost na kterou mas ty se svym kolibrikem jedinej patent:-)))))))))))))))))))).Neni problem najit mrdnu,ale poradnou zenskou co ma a umi mit skutecne rada,ale tobe jde prece jen o tu diru sberateli,cim vic,tim lip:-)))))))))))))))))))))

  Z tebe ta láska a obdiv k ženám úplně čiší! Ty budeš mít u nich velký úspěch, hlavně u těch inteligentních a s úrovní. Jó, takoví nezaměstnaní pivní týpci se základkou, po těch je ta největší sháňka.

  Jak jsem řekl – i když přímo neodpovíš, odpovídáš. Kouzlo nechtěného.

  • proud napsal:

   K „Zenam“ ano,ale k tobe podobnejm mrdnam rozhodne ne.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Doufám, administrátore, že jste zachytil komentář entity Prouda, na který reaguju.
    Zajímáte se vůbec o tento server, nebo ho necháte dál cíleně zasírat takovými existencemi?
    Je Vám to jedno, nebo je to účel???
    Jste administrátor, nebo návštěvník????

    • proud napsal:

     Admin umi cist! A……….praskac se skutecne nezapre ;-) :-))))))))))))))

    • obycejnilide7 napsal:

     Vladislav po přestávce 29.3.2018 (10.51)

     „Doufám, administrátore, že jste zachytil komentář entity …………….. Jste administrátor, nebo návštěvník????“
     ————————

     Vladislav je bonzácká píča!
     :-))))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Každý administrátor zodpovídá za úroveň diskuse na serveru, který spravuje.
      Pokud nechá na takovém serveru v diskusi příspěvky, jejichž nejsilnějším „argumentem“ jsou slova, která používáš ty, Proud, Robo a další, riskuje tím pověst svého serveru, s důsledky samozřejmě i pro sebe.
      Jen v mozku primitiva je chování někoho, kdo upozorňuje administrátora, že „jeho“ server se stal stokou, a žádá ho o zásah, chováním bonzáka.
      Uvidíme, co se stane. O moc níž už ale diskuse na tomto kdysi nadějném serveru spadnout nemůže.

      • obycejnilide7 napsal:

       Vladislav po přestávce napsal:
       29.3.2018 (11.38)

       „….Jen v mozku primitiva je chování někoho, kdo upozorňuje administrátora, že „jeho“ server se stal stokou, a žádá ho o zásah, chováním bonzáka.“

       ————–
       Klidně si napadej bonzáku mám tě na háku, zde ses projevil dostatečně a zavařil sis inženýrku, vlastně většina inženýrů co jsem v životě potkal jsou hrozný kreténi!!!
       Čest výjimkám pár jich je!
       :-)))))))
       PS
       Sice použivám smajlík ale je to dle mne spíš smutný téma toto, jak si někteří nechali vymejt hlavy ve škole a ted dělaj machry a hajzly maj taky na chodbě haha.

      • proud napsal:

       Nikoliv,na svobodny diskusi si kazdej sam zodpovida za svuj prispevek a nehaze zodpovednost na druhy!!! Stejne jako se sam kazdej stara o sebe a nebeha praskat na ostatni k policii co slouzi tomu,proti cemu bojuje,u tebe jen „jako,ze“ bojuje :-))).Nectes se a shazujes se sam,propagujes uchylarny a tvrdej kapitalismus a pak volas po jejich pravym opaku,ses narusenej,mel bys s tim neco delat.

     • Voda napsal:

      Dozadadovat se zajisteni slusnosti stavis naroven bonzactvi? Uzasne.

      Ze proud tady resi svuj nedostatek sexu povysovanim na hledani kvalit u zen ( z nouze ctnost ) a pak udela posun z normalnich vztahu k sexu na prasarny ti nevadi?

      Stoku z tohoto webu udelal kdo?

      • obycejnilide7 napsal:

       Voda napsal:
       29.3.2018 (11.42)
       ————–

       Jste s Vladislavem oba průhledný jak hajzlpapír.

      • proud napsal:

       Co je to slusnost????? Slusnost muze nekdy bejt mirna odpoved,jindy kulka do hlavy,prijde na to pokolikaty uz slusnost,kdy pretece pohar a kolik moznejch obeti ona kulka zachrani…………..velice relativni pojem je ona slusnost,kdyz je nekdo uchylnym curakem,je slusnost mu to rovnou povedet,nez ho blahosklonne,slusne a hlavne pokrytecky obchazet.Koukam ze ve vasem svete pokrytectvi povysilo na slusnost,hmmmmmm :-))))))))))))))))))))))))))))

       • Vladislav po přestávce napsal:

        No, já si myslím, že slušnost je především upřímnost, čestnost, přímost a pravdomluvnost.
        Můj postoj k polygamii nikomu neubližuje.
        Tvá definice slušnosti je POUZE TVOU definicí slušnosti a k NIČEMU vůči druhým, co by bylo proti jejich vůli, tě neopravňuje.
        Jenom největší primitiv a ubožák tvrdí, že „má právo“ v rámci „slušnosti“ klidně i vpálit druhému kulku do hlavy.
        Podle mého názoru jsi neslušný, sprostý a manipulativní ty, protože já mám právo na SVÁ kritéria slušnosti, o nic menší, než ty na ta tvoje.

        • obycejnilide7 napsal:

         Vladislav po přestávce napsal:
         29.3.2018 (14.05)

         „… Můj postoj k polygamii nikomu neubližuje….“
         ———-
         Zapomněls např. na svoje děti bonzácká polygamní píčo, no u tebe se nedivím už vubec ničemu.

        • proud napsal:

         To si mysli jenom on ze neublizuje,jako ostatne kazdej a o vsem,kdo nema ani sajn o duchovnim zivote a informacnim poli!

        • proud napsal:

         Natoz o tom jak to ovlivnuje uplne vsechny a vsechno.To jsou ty mezery v nasem vzdelavani,kterejch vyuziva prave GP aby byl tisice let ve vedeni.

      • proud napsal:

       Mas kratkou pamet,pokud mi moje slouzi,a to dela,vzpominam si ze jsem zacinal velice slusne,vzdycky to delam,ale kdyz to nepomohlo,pritvrdil jsem,i to vzdycky delam ;-)

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Tvůj názor je tvůj názor, tvůj typ morálky a postoje ke světu jsou tvym typem morálky a postoje ke světu. Nic víc, nic min. Nejsi morální arbitr, i kdyby ses do nej stokrát pasoval, a protoze ses do teto funkce jmenoval sam, tvůj mandat je nulový.
        Jako clovek nemající děti ani nejsi oprávněn vyjadřovat se k tomu, jaky ma ten či onen typ výchovy nebo jednání vliv na ne. Kdo v životě nezasadil strom, nemel by kritizovat zahradnika, ze používá pri zalivce malo vody, kdo neni schopen přesvědčit zenu, aby s nim zůstala, by měl raději mlčet.
        A tak bych mohl pokračovat. Jen hlupák se vyjadřuje ke všemu, i kdyz nemá co sdělit. Mluví a mluví, stává se trpenym hmyzem, maskotem diskusi, z nichž ho zapomenou nebo nedokážou vyhodit. Kdyz prázdný sud duni dost hlasitě, muze to z dálky znít i jako rec – ale zase jen hloupemu, popřípadě hluchemu člověku.

        • proud napsal:

         Nejkrasnejsi na tom je,ze zato ty jsi VS a pitom blbej jako pulstok :-))).Navic rad tvrdis jako hotovy veci neco o cem nemas ani poneti,dokonce i o tom cos ani necetl,nebo neslysel,jelikoz moje rodinny a pracovni pomery tu nikdo nezna a znat ani hned tak nebude ;-).A tak je to u tebe se vsim,tak jsi duveryhodnej.

        • proud napsal:

         Takze za 1/nejsem lhar, 2/nejsem chlivak jako ty,3/ kdybych nakrasne chlivak byl,nelezu s tim mezi lidi pro vlastni ostudu,nekazim mladez a nekazu vodu kdyz piju sam vino.Ve vsech tech 3 bodech ty ale propadas na cely care! Jsi lhar,chlivak,hrajes si na nacka a pritom vsim co napises jen prispivas k niceni naroda! Takze jsi obycejnej blbec kterymu neverim ani celou zakladni skolu,natoz byt i jen ucnak.

      • proud napsal:

       „Ze proud tady resi svuj nedostatek sexu povysovanim na hledani kvalit u zen ( z nouze ctnost ) a pak udela posun z normalnich vztahu k sexu na prasarny ti nevadi?“……………ty bejt chlap,povim ti ze jsi stejny prase jako Vladislav,ale ze jsi baba,povim ti jen ze kazda kurva prohlasuje valeni se pokazdy s jinym a ve skupinach za normalni. A mimochodem,proud vubec neresi svuj sex a jeho dostatek,nebo nedostatek,proud tady resi trestny propagovani prasaren verejnosti na webu navstevovanym i mladistvejma a ohrozovani jejiho moralniho profilu a jeji budoucnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       • proud napsal:

        Za bilyho dne,vazeni!!! Proti tomu je opravneny nazejvani vas pravym jmenem ktery je bohuzel neslusny,nicim!!!

      • proud napsal:

       Co je pro vas sex,sou;oz,nedejboze laska s predstavou valeni se pokazdy s jinym,vymena partneru a hromadny soulozeni,velice pokrytecky slusne napsany,je pro me vyzejvani k bezuzdnejm,zdravi ohrozujicim prcackam kde city nemaji misto,propagace promiskuity a sireni pohlavnich chorob,u Vladi pravdepodobne i umyslna za ucelem obohacovani se na pharmakologickejch preparatech,vyhledove.

    • Voda napsal:

     Vladislave, jestli zde admin je uvidime podle toho zda odpovi na muj prispevek pod clankem o Lence Prochazkove.
     Tam se ho ptam, jak muze byt tento web opozicni, kdyz tady necha krom sprostaren pomyslneho nacelnika vyzyvat ostatni k tichemu ignorovani vlady, ze samaodejde.
     Tim se vlastne opozice sama rusi.

     • obycejnilide7 napsal:

      Voda napsal:
      29.3.2018 (11.36)
      ———
      Logiko, „vyskoč“!!!
      :-)))))

     • proud napsal:

      “ vyzyvat ostatni k tichemu ignorovani vlady, ze samaodejde.“……..tvoje interpretace ukazuje miru tvoji hlouposti,nebo nemysleni……….Zrejme si ani nedovedes predstavit,co by se stalo a jaky by to melo nasledky,az by lidi pochopili co a kdo jim skodi,otocili se k nemu zady a delali by si svoje a po svym,ze? ;-).A to se jeste dovolavas,aby se admin takovy blbosi zastaval? Uzasny. :-)))))))))))))))))))))))))))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Vodo,
      především by mělo, na jakémkoliv serveru, v dnešní době fungovat něco jako „registrace“.
      Nějaký Jan Novák si dá mnohem větší pozor, aby používal několik nicků, psal jako by právě požil pervitin nebo se neštítil těch nejsprostších urážek druhých a dokonce jejich rodiny, pokud půjde s kůží na trh jako Jan Novák a ne jednou jako jeden nick a podruhé jako jiný nick.

      Kromě toho – mám už delší dobu podezření, že tento server ve skutečnosti opoziční není. nebo se snaží být, ale je spravován tak primitivně či ledabyle, že to působí opačným efektem.

      Důkazy:

      1) Výběr témat. Většina témat je klasickou kvazivolbou mezi řešením Systému č.1 a „alternativou“ Systému č.2 – viz např. očkování. Vůbec se zde neobjevují témata jako depopulace, sociální či etnický parazitismus, tedy ta, kde Systém těžko může přijít se svou „alternativní“ variantou.

      2) Nulová kontrola úrovně diskusí. Administrátor zde neexistuje, o diskusi se nestará. Ukažte mi nějaký jiný server, kde může diskutující psát druhému: chcípni, mamrde, píča, kundí pysk, kokot, zmrd, čurák atd., a tyto příspěvky admin nemaže, jejich autory nenapomíná a nevylučuje. Neznám takový!

      3) Nulová kontrola identity. Nowak tu psal jako Krteček, teď používá nicky Nowak a HVzV, což je zřejmé asi každému. Neděje se nic, přitom dříve byli lidi za mnohem menší přečiny zabanováni.

      Asi by to chtělo zeptat se administrátora, proč se takto chová a proč tu trpí existence, které mu prokazatelně shazují server dolů. Proč sem umísťuje mraky článků, když to stojí moře času, práce … a přitom si nechá server takto špinit?

      Co má na administrátora takový Proud, čím ho drží v hrsti?

      Je to všechno velice podezřelé, smrdí to. Řeknu Vám ale jedno: kdybych byl Bakalův člověk, měl za úkol likvidaci „fake news serverů“, tak bych přesně toto udělal – rádoby alternativní témata, pár zaplacených nezaměstnaných znuděných křiklounů a plkálistů rozvracejících jakoukoliv diskusi – a bylo by vymalováno. Na tomto serveru to funguje bezchybně.

      • proud napsal:

       Cim to je ze hned po prvni vete se mi zamenuje slovo registrace s jinym vyrazem CENZURA. Snazis se hodne,aby tvoje uchylny,vrazedny a sebevrazedny dristy s nabadanim k praskacstvi zustaly bez adekvatnich odpovedi!!! Rad bys udelal z ostatnich dobytek tvyho kalibru abys vydelal na vakcinach a v klidu mohl oprcavat cizi manzelky,to je celkem pochopitelny.Ale co pochopitelny neni je,ze se neustale cpes na web(kterymu rikas server:-)))) co je podle tebe k nicemu,zbytecnej a dokonce spatnej,nesvedci to u tebe o necem? A nerika to nam neco uplne jinyho o tobe?…………..

       • jan nowak napsal:

        Oude.. to-to sem zrowna myslel – že Wladimir Iljič pí~če na alternatiwu a
        .. přitom jezdí na HORSKYM kole ss helmičkou po Cy.stě za EU dotace & řádně oočkowán !
        A šiksa s nim a děti w rikše : o

        GPS na řídít-kách.. před sebou , rypatou hla-wu skloněnou
        .. je-de pp s Máňou swou – je-de Swobod.nou Ewropou
        Tag buď-te trochu šlechetný

        .. howno , že jo Oude !!

        ps : ss tou ubikací – si TO zas nepochopil.. ty wwemeno : /
        2ps : umíš čist ??

        M

      • proud napsal:

       Kdyz ti to tu nesedi,ses vzdelanej a mas vzdycky pravdu,tahni z ty stoky do hajzlu a uz se nevracej! Nejrozumnejsi reseni kazdyho slusnyho cloveka,kde ho nechteji,tam se necpe.Bud rad ze nechodis do hospody,byl bys denne bitej jako zito,jen bys tu sprostou tlamu otevrel:-)

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Jenže ty nejsi administrátor tohoto serveru, takze NEBUDES určovat, kdo ma kam jít, vis?
        Zasels v privlastnovani tohoto webu uz prilis daleko, jak ti tady uz rekla spousta lidi, tak si dej raději pozor, abys v pripade, ze administrator konečně přestane chrapat, nemusel odejít ty.
        On ma totiž admin jen dve možnosti (a je jedno, jestli to rozhodnuti bude muset udelat teď nekdy, nebo pozdeji).
        Buďto si nechat dal zasirat diskuse příspěvky nul o nicem, loseru, kteří nicí zárodky každé rozumne diskuse, jen aby mohli “šéfovat”, ubožáku, kteří vše strhavaji do osobní roviny a dokonce shazuji i rodinné příslušníky diskutujících … nebo to časem zabalit, protoze pak bude nwoo.org synonymem te nejsmradlavejsi zumpy.
        Kam půjdes rozbijet diskuse pak? Odkud te jeste nevyhodili?

        • proud napsal:

         Nezasel jsem vubec nikam,protoze si web neuzurpuju a vim komu patri,coz mi nebrani te posilat kam patris kdy si jen vzpomenu:-)))

        • proud napsal:

         No tak se dostavame k meritu veci,tobe se tady libi,jsi tu rad,protozes tu vydrzel dyl jak tejden,jen te sere ze ti jen tupci zerou tvy blaboly a porad ti tady par lidi prekazi hrat si na kinga,to nastve,ja vim;-)))))))))))))))

       • Voda napsal:

        Uz se konecne prestan ztrapnovat, neni to tvuj web abys nekoho vyhazoval. Vis ty vubec kolik lidi to tady cte a nechteji nebo nemaji cas psat nebo jsou zablokovani a nemohou ti dat „zito“? Tvoje posledni veta mne pobavila neb jsi potvrdil, ze jsi hospodska luza. A na moji vetu „pamatuj, ze abstinenti poznaji ozralecke kecy“ vidim ze jsi zapomnel. Alkohol zatemnuje mozek a probouzi agresivitu, oslabuje pamet. Vis o tom?

        • Vladislav po přestávce napsal:

         On to skutečně je alkoholik, osamělý, frustrovaný, nenávidějící celý svět. Bohužel má „materiál“ i proti administrátorovi Janu Korálovi, který by použil, kdyby byl odtud vyhozen.
         Měl ženu, která ho opustila pro neschopnost, nebyl schopný ji uživit, měla vyšší ambice, zatímco on si ani nebyl schopný udržet podprůměrnou práci.
         Proto se tady chová jako místodržící. Ví, že nemůže být vyhozen, že administrátorovi to strach nedovolí.

        • proud napsal:

         Vsak si to se mnou vyrid,rucne a strucne,s pupikatym ozralou co vazi 50 kilo i s posteli a neumi te holou rukou zabit,coz jeste nikdy nikomu neudelal ;-),nedavnos tady nekomu tusim vyhrozoval,tak si za tim prece stuj,ne? Predpokladam zes na vojne byl,kdyz se vydavas za chlapa,aspon u lepsich jednotek co te neco naucili a aktivne trenujes,nic ti nebrani,ve svobodny zemi,hm? ;-) …….!!!

        • proud napsal:

         Vladu si vem sebou,muze se pokouset mi padat pod nohy :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         ……“sportovec“ ;-)

       • proud napsal:

        Ale urcuju,kdyz te posilam do prdele,jak vidis:-))))))))))

        • jan nowak napsal:

         .. já byl ta-ky na wojně aa do-konce ssem Šukal i Cigošku & chytil filcky ..
         Geronemoh TO wí – bo ji zná !

         Kulhaw-ka & Cigoška
         ps : ty ti daly i dyž ne-chtěl , če~če 007..

        • jan nowak napsal:

         ps : Ha , chybí mi tam S.. i dyžs – má být : //

      • proud napsal:

       Admine,dalsi „jop“ co ti radi jak to mas na svym webu delat,a bacha,tenhle je navic praskac :-)))))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Zavidim vam tu kliku,ze je tu admin jakej je,nejsem si jistej,jestli by me uz neruply nervy a neslehali jste odsud s paradnima banama jak na IP,tak na nicky,stejne jako na domeny,za coz by vam ti kdo jsou s vami na jedny vetvi moc podekovali.

      • Voda napsal:

       Zavidet – to nam zavidis, ale uplne neco jineho nez pises, protoze ty bejt admin, tak tady primo vyvesis komousskej zakon “ je proti nam kdo neni s nami „, kadrovaku.

       • proud napsal:

        To bych sice nevyvesil,ale ano,je to tak,nebo to znas jinak,i ze zivota? Ja ne,tisickrat jsem se presvedcil ze to plati,i v hlubokym kapitalismu!

       • proud napsal:

        A ver mi ze zrovna vam dvema nemam opravdu co zavidet,i kdybych nakrasne byl „cechackem“ :-).Jenze na rozdil od vas,nejsem,skoda,co?;-).Uslo vam,ze se tady „neperu“ ani za sebe,ani za nejaky koryto,smrdlove.Nemam to zapotrebi,a kdyz jsem „slouzil“ pod agenturou,ani tehdy jsem nelital po svete jenom pro sebe,i kdyz priznavam,ze to neslo kralovsky.Ale na druhy strane to odvazovala mala zivotnost,dneska maji „kmotri“ velice slusny,soukromy armady,holt podsveti.Nicmene,jsem tady a jsem vam plne k sluzbam,zlaticka:-))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Taky me to pobavilo, jak maji lidi ignorovat vládu a ona sama odejde:-)
      Zahodit kreditku, vsechno platit v hotovosti, penize asi zakopat někde na zahradě.
      Porad přemýšlím, jak s lidmi s timto stupněm naivity slušne komunikovat a nepusobit pritom, ze se jejich dětským názorům vysmivam.

      • proud napsal:

       Zkusils to,sluho siozidu,co jim nosi penize? Az to zkusis,pak placej.Mimochodem,ma to dost vyhod kdyz lidi vedi ze co chces,hned zaplatis,na fleku a na prkno,ne jako blbeckove co mavaj kartickama a pak zjistujou,ze ani treti neda,ctvrta neda,tak tahaj faktury,oblbujou,slibujou,proste hnus……..:-)))))))))))))))).Tobe bych se na karticku a sliby s fakturama vysmal do xichtu!

      • jan nowak napsal:

       .. tág už ww Dubnu bubu-du mít odtrénowáno 100 Kru – kru
       Kruhowejch treningů Dle Karlosa Wejmoly .. Oude !
       .. je TO Špič-ka !!

       ps : něgdá po treningu ble-ju ja-ko Krteček QQ ..

       Michala

 22. Voda napsal:

  Nejde to. Vzdycky to vezmou jako utok. Podstata tkvi v tom, ze jim borime jejich sny a viru. Nejlip vidite na proudove vyroku, ze ignorance vlady je cesta k jejimu zniceni.
  Co se tyka admina, tak muj nazor je ten, ze prochazi tezkou deziluzi.
  Zalozil web ve vire v demokracii, silu lidi, soudrznost a poctivost a zjistuje, ze tomu tak neni. Bude zrejme taky dost vycerpany, musi si obstaravat zivobyti a web nevydelava na provoz.A vykazovat odsud lidi, kteri mu posilaji prispevku taky neni nic jedoducheho. Snadne to rozhodne nema a nema cas do diskuzi zasahovat. Tohle neni alternative placena opozici jako to je u Aeronetu. Tak to uplne krici, ze oba provozovatele jsou placeni jinak nez z prispevku ctenaru. Admin tam hlida uplne kazdy prispevek, jeste tam pry nasadili program Akismet, na ktery svadi vyhazovani prispevku. Kdyz tam nahlednu, jsou tam stale stiznosti. Taky mi hned nedoslo, co jsou zac a lituji, ze jsem jim kdy neco poslal. Obcas napisi clanky proti zidum, aby zakryli, ze pro ne pracuji. Na vyrecnost pana VK ani Zeman nema. Chodim na spoustu webu, v podstate mne zajima do jake miry si lide uvedomuji nasi situaci a jak velke procento zije virou. Velke, bohuzel. A taky to, co jste tady napsal. Je az neuveritelne, kolik lidi ma v sobe hluboko zapusteny zidokrestanske vlivy, ikdyz treba v boha verici nejsou.

  Jeste k adminovi. Mozna uz si zacina uvedomovat, ze politici nejen u nas opravdu o nicem nerozhoduji, ze jsou to herci, kteri mezi sebou valci o svou zachranu a zisky. Nejvice viditelne je to v USA. Trump meni lidi okolo sebe jako ponozky a jsou to stale cim dal vetsi dementi. Proste aby se misto zaplaclo takovymi, ktere bez mrknuti mohou obetovat davu.

  U nas ocekavam ( podle vzoru USA) zmeny v zakonech ohledne drzeni zbrani a volebni pravo pro privandrovalce ( Brusel to uz pred par lety rozjel jako doporuceni clenskym zemim EU a nakonec to prijde jako prikaz jako vsechny ostatni ). Neni ani nutne, aby fyzicky volili, staci pouze lidem sdelit, ze maji to pravo a pak uz je hrackou vycarovat jakekoliv volebni vysledky.

  • jan nowak napsal:

   Máňo.. už ssi wráti-la Radiu frý jurop ty prašule ???
   .. Wlaštowka řika-la , že ne a tag TU budeš muset trolit ss Wláďou až do Smrti
   a Zadarmo ..

   ps : gdybys mě-la hlad.. staw sse U Honga & řekni ať ti dá něco na pána – já už TO s nim
   nějag ww wyůčtuju .. na konci Roku ; )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!