Lenka Procházková: Projev na pietním shromáždění za oběti bombardování Jugoslávie

29512452_10212853667510162_7572749714733609840_nŘíká se, že existují velké a malé dějiny. Ty velké vcházejí do našich domovů bez klepání a náš vliv na jejich chod je nevelký. Vnímáno touto logikou, je tedy i náš podíl na zločinech velkých dějin a jejich tvůrců nepatrný. Proč tu tedy dnes stojíme a připomínáme si oběti agrese, která započala 24. března roku 1999? Co nás sem přivedlo? Snad pozvánka české veřejnoprávní televize? Ne.

Je to naše svědomí. Ona zvláštní schopnost člověka vnímat zradu spáchanou i na jiných lidech a v jiných zemích jako obecné zlo. Svědomí je to nejcennější, co člověk má. Je to plamínek svíčky, který můžeme zažehnout a opatrovat jen my sami. Plamínek, který chráníme vlastními dlaněmi, protože nechceme procházet životem potmě a řídit se jen rytmem tamtamů. Právě svědomí nás vyvádí ze stáda komparzistů ochotných svěřit i své malé dějiny do rukou těch, co drží tlampače. Působí to až jako zázrak, že tichý hlas lidského svědomí dokáže přehlušit halasné vnější povely. Ten zázrak je tu od nepaměti a předává se z pokolení na pokolení, od člověka k člověku.

Často se vedou debaty o tom, zda existuje kolektivní vina. Mnozí psychologové, filozofové a historici se domnívají, že ne, protože stádo ovládané vnější vůlí jedná v tranzu, jako pod vlivem drog. Démon souhlasu pádí lidskými dějinami také od nepaměti. Učebnice a někdy i tribunály zpětně odsuzují krátké triumfy tohoto démona a dokumentují jeho dlouhou ničivou stopu, zřetelnou nejen na tváři světa a národů ale i v duších bytostí, co démonu dočasně podlehly. I mnozí potomci těch, co se dali nahnat do stáda, trpí pak traumatem, které jim paradoxně oklešťuje schopnost vnímat současné hrozby racionálně a čelit jim s odvahou. Tato autocenzura podporovaná vnější cenzurou, a teď nemluvím jenom o Německu, znovu vede ke stádní poslušnosti.

Manipulace lidského myšlení probíhá stále rychleji a dunění tamtamů ohlašující blížící se válku, zní stále silněji. Už od dětství jsme informováni o tom, že ve světě stále probíhají nějaké tzv. lokální války. Prostřednictvím televizní obrazovky už si mnozí diváci zvykli na to, že denně někde umírají civilisté. Každoročně si sice, i zásluhou televize, připomínáme nacistické zločiny v Lidicích a Ležácích, pobuřuje nás osud cikánů z tábora v Letech, ale před nedávným vražděním v Jugoslávii nebo upálením lidí v Oděse a dalšími zcela současnými zvěrstvy zavíráme oči. Přestože tyto nepotrestané zločiny se staly v Evropě!

Staré heslo rozděl a opanuj je pořád funkčním manuálem a jeho účinnost se prolíná i do našich životů. Bourá rodinné vazby, ničí přátelské vztahy. Z hledání pravdy se znovu stala nebezpečná záležitost. Znovu se uplatňuje stará rada: Drž krok a jazyk za zuby.

Cenzura mlčením se týká i našeho dnešního shromáždění. Kdyby o jeho konání informoval rozhlas nebo televize, věřím, že by přišlo mnohem víc lidí zapálit svíčku na počest nevinných obětí.

Nedávno kvůli dvěma mladým zastřeleným lidem padla na Slovensku vláda, zahnaná do kouta křikem komparzistů. I vraždu lze zneužít ke kádrování živých. Stejným zlem je, když se kádrují mrtví, na ty, které je vhodné oplakávat a znát jménem a na ty, kteří jsou ve statistice velkých dějin uvedeni pod souhrnným číslem jako takzvané vedlejší ztráty.

My, co jsme dnes přišli do setmělé pražské ulice zapálit svíčky, nejsme tvůrci velkých dějin, ale strážci těch malých, které si každý vytváří vlastním životem podle tichého hlasu svého svědomí. Na využití v komparsu jsme naprosto nevhodní, protože neumíme křičet cizí hesla a odmítáme přebírat cizí obraz světa.

Všechny ty říkanky o právu na život a bezpečí, o demokracii a svobodě slova nám už zní jako falešný chór. My si pod těmi slovy představujeme něco zcela jiného. A snažíme se svou zkušenost a schopnost kriticky přemýšlet předávat i našim dětem. Nesmíme jim dovolit, aby se staly bezduchým komparsem v cizí falešné hře. To je náš největší úkol.

Milí přátelé, je mi ctí se dnes večer spolu s vámi účastnit tohoto obřadu.

A chci ještě říct, že pokládám za naprosto nezbytné, aby byl přijat zákon o obecném referendu, a aby občané mohli sami rozhodnout o tom, zda má Česká republika i nadále setrvat v Severoatlantické alianci.

(Výkřik z publika: V paktu agresorů!)
139 Komentářů k Lenka Procházková: Projev na pietním shromáždění za oběti bombardování Jugoslávie

 1. eva napsal:

  Děkuji Vám , paní Procházková.

  • HVzV napsal:

   Řekněte prosim někdo pani PROCHÁZKOVÉ,že máme větši balik,

   na pořadu,než leži u cirkve.A at se přidá k nám občanské sile,která ví kde jsou naše bifteky a jak vypadá jádro pudla!

   http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/reparacni-narok-republiky-stale-aktualni-161213.ht0

   • HVzV napsal:

    BYLO TO NA PODPORU PANA BABIŠE,ALE JE TAM TLAČENICE,

    on totiž STÁLE slibuje,že umi řidit republiku jako firmu a jak se zdá na to kašle, anebo to neumi dělá se jako ministr zahraniči mrtvým broukem a ne,že ne!!ANO!.

    http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/reparacni-narok-republiky-stale-aktualni-161213.htm

   • HVzV napsal:

    POLITICKÁ TŘIDA ŠMEJDŮ VNUCUJE SVÝM VOLIČŮM DIKTATURU

    Nazvali ji diktatutu humanistů potažmo islamistů,aby si zajistili terorem svoji moc menšiny ukradenou volbami zglajchšaltovaným tiskem občanům voličům.
    Jsou bez sebe zlostí když nyni nechcema ani marxismus ani jejich nový prý kulturnějši NEOMARXISMUS.
    Posilaji tady své emisary,kteři propaguji tajně ten jejich neomarxismus na př.prostřednictvim sexismu.
    No a nejsou nám schopni dát žádnou jinou doktrinu.

    MLČI STRACHEM KDYŽ UŽ ZAČINAME JAKO OBČANÉ VOLIČI SAMI TVOŘIT SVOJI NOVOU PŘIMOU DEMOKRACII NA PŘ.V NP Nr.2.

  • HVzV napsal:

   NA ZÁKLADĚ POŽADAVKU PANA VLADISLAVA P.P. JE TU NP Nr.2.

   který v pracovni versi dávame jako první z Národniho programu občanů voličů.
   Vzhledem k tomu,že chceme,aby VŠECHNY strany a hnuti vyhrály volby dáváme jim tento svěži typ,

   Drazi naši zástupci,

   dejte si do svých bobkových listů vašich programů náš NP program a prosime poníženě o jeho osvojeni, jinými slovy UKRADENÍ!
   Jako prvni vzorek tu je toto NP Nr.2.

   ANO NAŠI NOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII,KTEROU V TÉTO VERSI LZE USKUTEČNI TÉMĚŘ OKAMŽITE LEVNĚ A HNED.

   Demokracie je DIALOG a diskuze.Otevřete na námi placených webech vašich politických stran a hnuti dnes zablokované rubriky diskuzi pod vašimi představami a články.

   RÁDI VÁM POSKYTNEME NAŠE PŘEDSTAVY JAK VYHRÁT VAŠE VOLBY A TO PŘIMO A DRTIVĚ

   Pokud to ovšem nechcete neminíte nebo se jen vymlouváte horem dolem ,NEVADÍ,

   Dejte nám zákon jimž by byly penize,které jsou vám tím pádem na vaše weby zbytečné, přiděleny alternativnim webům podobným třeba jako na př.NWOO no ni?

   CO VY NA TO DOMORODCI STOJI VÁM TO ZA TO TO PODPOROVAT NEBO NE A KDYŽ NE NAPIŠTE PROČ AT SE VOLIČI OPRAVI A POJEDOU DÁL!

   • HVzV napsal:

    BUDE PAN vladislav RADĚJI PROPAGOVAT SVOJI ŠIKŠU

    nebo se odváži diskutovat k věci.Co myslite VLADISLAVE
    je dalši návrh řešeni daný značkou VODA správný ve zněni

    MOJE ŘEŠENÍ JE ZNEŠKODNIT MAJITELE KORPORACI!

    Co myslíte VLADISLAVE je to myšleno tak postavit je před soud a zabavit jim všechny peníze nebot je použivaji stejně jen na humanitárni bombováni a propagaci NEOMARXISMU diktatury humanistů se kterým prohrává bitvu i U.S.A viz?

    https://youtu.be/k1RasXw7iko

    Ví pan BABUŠ že nejvyšši hodnotou toho fašismu je válka ANO nebo ne?
    Co myslite p.p.mohl by nám občanům pan Babuš ,kterého jsme si zvolili za fujert v zneškodnování pomoci?

   • Voda napsal:

    Za mne nikoliv! Nestoji. Nepodporuji tlachaly oddavajici se snum a takove, co si pletou fakta s nazory nebo si fakta ohybaji podle toho, cemu chteji verit. Vyjadruji se jasne?

    Ani majitel tohoto webu nechce tady lidi, kteri mu napisi fakta proti tomu, cemu on chce verit, tak co se divis tem vladnim? Kdyz se na alternativach upravuji, mazou a blokuji nazory, nebo zesmesnujou pisatele namisto rozboru napsaneho, tak k cemu chces diskuzi? Ty nechapes, ze kazdy vlastnik si dela se svym majetkem co chce? A nechapes ani to, ze jsi majetkem a nikoliv nejakym volicem? Ani nechapes, ze jsi produktem systemu, ktery jsi dobrovolne prijal?

    Proc rikam dobrovolne? Protoze kdyz pristoupis na vudce a prirazovani se a k tomu na viru, tak ses TAM a jejich majetek, aniz bys to vedel. Stane se ti to vlastnim.

    Ty si tady hrajes na vudce, ktery neco nabizi, ale nabizis akorat bludy jako ta Lenka Prochazkova, ktera propaguje demonstrace! Vudce muze cely dav shodit do propasti. Slysel jsi, ze v jednote je sila? Vidis na tomto priklade, ze jsou to jen slova a neda se jich drzet.

    Nepodeziram pani Prochazkovou z necestnych umyslu, ona je stejne jako ty, nebo admin a tady dalsi lidi jen obeti sve VIRY. Neni ochotna v dusledku ni prijmout zcela jednoduchy fakt, ze prevraty se planuji dopredu a dost dlouho a DEMONSTRACE JSOU SOUCASTI PLANU!

    Kdyby ji to doslo, tak nebude jeste dnes do Svobodneho radia kecat o uspesne listopadove demonstraci v roce 1989 a chlubit se svym pochodovanim po Praze v srpnu 1968. Pry dopredu neni nikdy jasne, ktera demonstrace zabere.

    A na primou demokracii uz muzes zapomenout, pokud te zajima realita a nechces pokracovat ve sneni. Jsme ve valce a uz nemame ani vlastni stat, takze jak ho chces ziskat zpatky? Je zruseny a uz hezky dlouho tim, ze zadny nas zakon nemame, pouze prikazy EU, spolcene s NATO. Proc nesledujes concilium? Jen priklad zde:

    „Jedním z nástrojů, které má EU k dispozici pro rychlou reakci na krize a konflikty, jsou bojová uskupení EU. Jedná se o vojenské síly, které lze rychle rozmístit v místě operace.“ ( vis, kdo jsou ta bojova uskupeni EU? Zeptej se Zemana, uz je to par let, co o nich mluvil).

    „V zájmu posílení schopností EU v oblasti rychlé reakce se vedoucí představitelé EU dne 22. června 2017 dohodli, že rozmístění bojových uskupení bude prováděno v rámci společných nákladů. Financování bojových uskupení bude trvale řízeno na úrovni EU prostřednictvím mechanismu Athena. “

    „V roce 2015 vynaložily členské státy EU na obranu 203 miliardy eur, a ve vojenských výdajích se tak zařadily na druhé místo na světě po USA.“

    a co ti rika toto: “ ..bere na vědomí druhou zprávu o pokroku předloženou společně vysokou představitelkou / místopředsedkyní Komise / vedoucí Evropské obranné agentury a generálním tajemníkem NATO v souladu se závěry Rady ze dne 6. prosince 2016.“

    Tuto stredu si NATO pisklo a Polsko okamzite souhlasilo s nakupem Patriotu za temer 5 miliard dolaru. Uz jsou na ceste a kam pujdou snad nemusim vypisovat.

    A ty tady chces resit tlaky na vladni weby, abychom tam mohli psat? Nase huby jim nelezi ani u zadku.

    Pochopil?

    • Voda napsal:

     odpoved je k prispevku ve 12:04

    • proud napsal:

     Zamysli se nad tim co pises,i kdyz v dobrym umyslu.Dam ti priklady:
     „Nepodeziram pani Prochazkovou z necestnych umyslu,“………..tos mel napsat jako prvni,nez jsi ji zacal spinit!
     „Jsme ve valce a uz nemame ani vlastni stat, takze jak ho chces ziskat zpatky? „……………nikdy jsme zadnej vlastni stat nemeli.Bud jsme byli soucasti neceho,nebo republikou.Nejbliz statu jsme byli za onoho hadej proc nenavidenyho a spinenyho sociku(krome veci co si to zaslouzily).Chces-li kritizovat kohokoliv vcetne admina a jeho webu,zacni sam se sebou.Neni to lehky,vidim to i podle sebe.Ale volat po diskusi tam kde se hazou skodlivy a narodu nepratelsky komentare,tos trosku ulit,co rikas? ;-)

     • Voda napsal:

      Porad dokola. A porad nechapes.

      Mam to za sebou, a dalo to praci si uvedomit, za jakych okolnosti s tebou nebude nikdo orat ci vlacet aniz bys to vnimal; vykopat ze sebe viru jde. Neridit se slovy, ale skutky a dokladat tvrzeni je normal, ale dokud se nechas vlacet virou, tak to nedokazes.

      Kritika je zamerne vymysleny vyraz pro konstatovani reality a ovlivnuje lidi, kteri jsou otevreni verit tomu, ze jde o negativum. Manipulace pani Prochazkove spociva v jeji vire, ze demontrace neceho docili, ze lidi, kteri nevolili Zemana se myli, a tim se chova jako vudce, ktery ma pravdu, pritom dukazy ji nezajimaji.

      Kdyz to shrnu, tak web opozicni NWO by nemel praktikovat totez co ten system, tj. rozdelovat lidi, stavet se za nekoho a uz vubec ne se hrabat v tom, co kdo rika. Uvedomujes si vubec, ze tim, jak se tady hrabes v lidech, nalepkujes, delas naprosto to same, co vladnouci sasci? Dokonala kopie k jejich radosti.

      Dam ti sem odkaz, kde si muzes poslechnout, co pani Prochazkova rika a cim manipuluje (nahodne vybrane, takze neni nejnovejsi) a pod nim nekdo pise totez co ja:

      Tita Púčková

      Paní Procházková, uvědomujete si, že pro ty komunisty, kteří Vás „pronásledovali“ jste představovala přesně to, proti čemu dnes sama bojujete? Po 15.3.1939 bude 17.11.1989 další datum, který bude směrovat k nebytí našeho národa. Odboj bude velice problematický, ekonomická síla nás převálcuje. Toto nebezpečí viděli právě komunisté. Teď to nebezpečí cítíte i Vy.
      „Večer ulehneme v mírové zemi a ráno zjistíme, že vláda vyhlásila válku a parlament nebyl informován.“

      https://www.youtube.com/watch?v=UB7lXfB5g5A

      Tenhle borec ji propagaci demonstraci vysvetlil vystizne a ja rikam totez( nejsem to ja ). Tech lidi je daleko vic, a alternativy se snazi je umlcovat, uplne stejne jako to delal system, at za komunistu nebo ted.
      Lukas Pithart:
      Žádná demonstrace nevyvolá převrat! Převrat je pečlivě plánovaná věc, kde bývá Demonstrace součástí toho PLÁNU!!!!
      Přeji si aby lidi zmoudřeli a pochopili… Pořád si pletete pojmy s dojmy!!!

      • proud napsal:

       Co zas brebtas o vire,apropo,jakou mas vubec na mysli? Jinak promin,ale sahodlouhy komentare s podobnym obsahem jen prelitavam,nectu je,jsi a delas neco uplne jinyho,o podpore ani nemluvim,nez tvrdis!

       • Voda napsal:

        Kazdou viru, kazdou.

        Vcera mne rozesmalo video, kde prisel reporter BBC za Putinem s debilni otazkou zda Rusko otravilo Skripala s dcerou Novicokem. A on se loucil zrovna s nejakou pani ( v pozadi bylo pole) a on se usmal a rika: Ja se staram ted o zemedelstvi, aby narod mel co jist. Vase tragedie mne nezajimaji a az budete mit nejake dukazy, tak prijdte.

        Totez plati o tobe a tvych „tragediich“ (domnenkach) co delam. Uz tady mam tolik nalepek a obvineni; dnes se dovidam, ze dokonce vedu neomarxisty, uplne se tesim cim mne pobavite priste.

        • Voda napsal:

         A jeste si prisadim, prde. Ve vlade mate estebaka, co skodil a tady na webu, kde neni co pokazit, ani vyhrat, nalepkujete lidi za skudce, troly a kdovi co vsechno dal, to je primo komicke. Ovsem na druhou stranu je to opet dalsi dukaz, ze jste kopii systemu, proti kteremu bojujete.

         A na zaver ti reknu, ze mne absolutne nezajima, kdo jsi a co tady delas, protoze se za tebou thane takovy smrad sprostaren, ze mi to staci. Samozvany vudce webu na stejne urovni jako tvuj idol, pro ktereho kunda sem, kunda tam. Ale uz se zlepsil, ted je rada na tobe.

        • proud napsal:

         Mysli si co chces,moulo,ale nepocitej s tim,ze te necham tahat na rod do sebevrazednejch aktivit,tim je mineny i prcani cihly kamenem,ockovani a podobny veci,o flintickach ani nemluve.Apropo,flinticky a tvoje volani po nich.Kdyz to mas tak zmakly,popovidej,co je potreba udelat aby se lidi mohli legalne ozbrojit………..jsem moc zvedavej na tvuj vyplod.

        • proud napsal:

         Ve vlade maTE? Ty nemas? Tak co tady do pici vubec pohledavas? Tahni si ke svoji vlade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Otazka je v jakym prisel kontextu,ale prisel za nim velice dobre a dal jasnou a primou otazku.Naopak se mi nelibila Putinova odpoved,ale zrejme k ni mel svy duvody a odpovedi stylem ano-ne by je pokazil,se domnivam.Jinak bych ferovou odpoved ano-ne,jenom privital! Tady vidis jak ruzny pohledy mame.

      • proud napsal:

       Kdyby lidi skutecne zmoudreli,hodne ostatnim by se to nelibilo,nastesti mensine,vcetne tebe i tvyho soukmenovce vladi.

       • Voda napsal:

        Proude, neni to moje vlada ani Zeman mym presidentem, a jestli jsi to nepostrehl, tak ja psal, ze jsem nevolil a taky proc. Nemam zadnou vladu, to jenom takovi jako jsi ty. A nevyhazuj mne porad a neposilej nekam nebo te taky poslu, ale do riti.

        Putin odpovedel velice spravne. Co ho kdo s domnenkami ma co otravovat. Co si nejaky dement z BBC mysli, ze prijde a kazdy mu musi odpovidat. Ano, at prijde s dukazy a pak je k cemu se vyjadrovat. Na jejich tragedie ( mysleno komedie a nerekl to kvuli tomu, aby ho nekdo nenarknul, ze je mu pripadna smrt tech lidi k smichu ) nema nejmensi duvod reagovat.

        A ja na ty tvoje vymysly o mne take ne. Jasne? Pises stale o „soukmenovcich“ a nekteri zase, ze jsme placeni a ja ti rikam znovu, ze jste stejni sasci jako lidi na Zapade co potrebuji senzaci a objevovani kravin jako drogy.

        Normalni clovek vi, ze v tom Rusko prsty nema, nebot z toho neni zadny uzitek. Nevim, proc by mel vyvracet nekomu

        • Voda napsal:

         proud napsal:
         30.3.2018 (12.15)
         Mysli si co chces,moulo,ale nepocitej s tim,ze te necham tahat na rod do sebevrazednejch aktivit,tim je mineny i prcani cihly kamenem,ockovani a podobny veci,o flintickach ani nemluve.Apropo,flinticky a tvoje volani po nich.Kdyz to mas tak zmakly,popovidej,co je potreba udelat aby se lidi mohli legalne ozbrojit………..jsem moc zvedavej na tvuj vyplod.

         Co to na mne zase kousis? Tvoje fixni idea, ze kazdy chce byt vudcem jako ty mne akorat rozesmiva. Narod neni kam tahnout, a jestli nevidis, tak nesouhlasim ani s tim, aby ho nekdo tahal ( viz Prochazkova ) po namestich. O prcani cihly kamenem se neminim bavit s tebou a k ockovani mam jasny postoj, ze jsou vakciny nutne k zachrane zivota a aby nebylo ockovani zneuzivano k primichavani skodlivin, je potreba to hlidat. Normalni nazor a nemam co dodat, a nikoho neposilam, aby se dal ockovat, co mi to zase pripisujes; prekrucujes totez i u Vladislava, je to proste tvoje nemoc.

         A zbrane? Legalne? Jsi pozadu, uz je na poradu odzbrojovani lidi nejen v USA, ale i u nas, sleduj podstatne veci. Jelikoz jsme ve valce, nezajimaji mne nejake zakony, ktere mi zakazuji se branit a nevim, proc se mam legalnosti zabyvat, kdyz vse co se nam deje je meganelegalni!
         To at si rozhodne kazdy sam za sebe, nehodlam nic organizovat, jasne?

        • proud napsal:

         Blejes nesmysly,domnivas se nesmysly a tvuj postoj jako takovej je nesmysl.Poslu te kam ja budu chtit a nic s tim neudelas.Stejne to plati i obracene.Takze jsme se dostali k jadru veci,nemame si dal co rict,nepriteli naroda.Muzu jen doufat ze ani nejsi Cech,jen ses nejakym zpusobem cesky naucil,nebo v Cechach vyrostl,je to jedno.Ja vladu mam,ano,i prezidenta,cejtim se bejt zodpovednej za to co dopoustime,tedy i za to,co vlada a s prezidentem delaji a hodlam to zmenit,to je ten rozdil mezi nami a v postojich,pred zodpovednosti neutikam,jak je vetsina naucena,ani se ji nezbavuju jinak jako ty.O ozbrojeni a neozbrojeni jednotlivcu si muze kvakat a psat zakony jaky kdo chce,jakmile si lidi uvedomej sami sebe,nebude je to zajimat,takze pozde neni,jen jde o tezko sehnatelnej artikl.Jinak co se zbrani tejka,spatna odpoved,necekal jsem ani jinou,ani priblizne.Co je dulezity je aby narod o zbranich a jejich pouzivani vedel maximum,o zasadach bezpecnyho vlastneni i pouzivani a treninku,pak se teprv muze ozbrojovat,to je ta odpoved.Jak vidis,nediskutuju o tom jestli se ozbrojit nebo ne,v tom mam jasno.

    • HVzV napsal:

     NO ŘVEME TU Z TÉ ZN. VODA SMÍCHEM,

     tak co nevedete náhodou to neomarxistické hnizdo anarchie,kde konzumujete papriky a poté už hravě demolujete ty korporanty?
     Napište radši návod jak je hodláte zmasakrovat,to by bylo a ne VŠECHNO odmitat jako to dělaji neomarxisté!
     HVzV vůdce je nesmrtelný vizionář gojim Dr.Ing.Josef Mrázek CSc my mu rádi vyřidime JAK chcete zdynamitovat ty majitele korporaci vy malá čekistická myško,CO?
     Vy jste žádnou diskuzi myško nenapsala tak odkud víte co chce nebo nechce majitel tohoto slovutného webu?
     My tu však víme která demonstrace zabrala drahá.

     https://vimeo.com/260970209 no ni?

     No a o tom jak pro ČR udělat NATO úplně zbytečným křiči NÁRODNI PROGRAM v bodě NP Nr.8.takže zatim žádná křeč.
     To že hloupé POLSKO nakupuje zastaralý šrot,který prý na raketky strejdy Putina je slabý jak čaj nás tu snad nemusi ani zajimat ,co?
     Radši bojujte za RABUŠE,který chce dat DVĚ % HDP na rezivé pušky které zbudou po mrtvých IS.

     • Voda napsal:

      Kretene, se svymi domnenkami na mne nechod.

      Propagujes neco noveho, ale starymi metodami?

      To tvoje neustale prirazovani je zarukou, ze at vymyslis co vymyslis, budes akorat pomateny sluha systemu, ktery rozbiji komunikaci mezi lidmi jeste pred tim nez ma sanci zacit „zarucenymi“ nalepkami a pomluvami lidi.

      Klidne se valej smichy, uprimne ti to preji. Nevedu nikoho a ani nemam zajem, na vudce si hraji jenom deti a slabosi.

      • proud napsal:

       Mas toho jeste hodne teprv pred sebou,vlastne skoro vsechno.Dokazals to vic nez jasne a dokazujes to dal,i svym pokrikem zlodeje:chytte zlodeje.

      • HVzV napsal:

       Značko „voda“ neni vám rozumět,

       Odkud víte,že jsme tu všichni kreteni,co to ṕodle vás je?
       Nepišeme v domněnkách jako vy ,ale naprosto korektně žádame přimý DIALOG se stranami a hnutimi,který vy jako diversant národa českého nechcete.

       JAKÉ METODY PODLE VÁS MÁME POUŽIT CO?!

       Odpovězte prázdná nádobo!

       Prý rozbijime komunikaci mezi lidmi,opak je pravdou,my ji STAVIME!!.
       Co tu vlastně děláte,když nemáte ráda lid a nás prý VŮDCE národa,
       Jste fakt jenom opravdová šedá myška,neznajici ani co je to interpunkce,přiznejte se že nejste z Pardubic ale z Tramtárie, kde je ignorantů celý pytel,nic neumi a chodi tu posluhovat neomarxistům ,rozšiřovat jimi šiřenou prý kulturni anarchii a dokonce jste zdravotně na tom blbě protože si to ani neuvědomujete.

       CHCETE VY SLUŽKA REŽIMU UDELAT TO“NATO“ PRO ČR ZBYTEČNÝM NEBO NE?

       Pište Nádobo dřive než budete sloužit jako radioaktivní topivo,nebo co vlastně chcete?
       To by chtělo naformulovat tak,aby tomu všichni rozuměli a ne tu spínat ruce jako stará baba trenujici veřejně skoky do hrobu!

       • jan nowak napsal:

        Hehe.. pamatuješ WIKINGERE Petere jag nám woda , dyž eště by-la
        .. mezi žiwej-ma lá-la , že jago sse sem chodíme je-nom bawit & dělat si Prču ?
        Já jo – a proto sem jí hned-le poznal : ))

        Máňo.. ww wylez z ďury & přiznej sse – nic se ti ne.stane !!!

        ps : Haarpík už je ti stejně na na Stopě..

        • HVzV napsal:

         Smozřejmě,že tu vime o tom jak se voda splachla sama,ale co s ní,to už nám tu pan Wikinger řekl,ale počkáme co vlastně ona chce od našeho zbědovaného lidu,možná z ní bude prima vyvrhel či co.

        • jan nowak napsal:

         óó Wo-da má .. rozpuštěné Časy * * * óó wo-da má ššediwý wlasyQ Q Q.. kurwa proč na HzDs nestřídá-te písmena w.r. El komandane ?

         Opr : .. metr : p
         * * * Hodingy ( rus. )

        • HVzV napsal:

         Naše heslo je,el comandante NOWAK je absolutni poslušnost

         Hradni presidentský vzorek písma bude vždy výsadou našich lidových spindoktorů kteři ví,že stress a panika je dnes naši vlády technika!

         Proto my volči jsme ve vlastnim zájmu našim zástupcům připravováni dobře poradit,aby jim z těch lumpáren v Prdlamentu nakonec nepraskla žilka a nemuseli za sebou táhnout nožku ,no ni?

 2. sibolet napsal:

  Tohle si vychutnejte do konce.. https://vk.com/video400813730_456239428

 3. Voda napsal:

  Manipulatorka Prochazkova mluvi o manipulacich?

  A to je co tvrdit, ze slovenska vlada padla kvuli vrazde novinare? A svedomi? To sama nema, jinak by nemluvila o Roku 1968 jako o okupaci, chartistka. A ten jeji blabol o Demonu souhlasu a kolektivni vine radsi nebudu rozebirat, neb o zadny demon nejde, jenom a pouze o lenost lidi.

  Rozdel a opanuj – ani na to zidovske heslo nezapomnela. Ze by pojmenovala, na to nema.

  • admin napsal:

   Urážet umíš, ale charakterem jí nesaháš ani po kotníky, zbabělej anonyme!!!

   • proud napsal:

    Velmi presne :-).Lenka je pani co neco na verejnosti dela a dela to neustale! Na rozdil od nejaky vody nebo vladi,o kterejch je slyset jenom tady,ale kdovi,mozna i delaji,jen ne tak verejne a tak aby o tom bylo slyset.Nakonec o me se taky vi jen v kuloarech,protoze napadam primo a jak mi zobak narost,konkretni lidi,nejednam z bezejmennyma,na ty jen apeluju :-).Ovsem vzhledem k nazorum tech dvou uplakanejch „prejdiskuteru“ co se nakonec umlatej sami bych byl ochotnej se vsadit,ze oba maji bankovni konto a oba lezou do supermarketu jak domu a ani jeden se jeste nezeptal kam jdou jeho dane vcetne povinnyho zdravotniho,a za co je vlastne plati ,to je jen priklad par zakladnich veci,jeste je nenapadlo rict si o radny vyuctovani,zato druhejch maj plnou hubu a moc se branej ony kolektivni vine,pac jsou prece muzikanti,oni prece nic ;-))))))))))

   • Voda napsal:

    Odkdy je konstatovani faktu urazkou?

    Slovenska vlada nepadla kvuli vrazde novinare, to je jenom blaf pro lidi.

    Prochazkova nebyla Chartistka? Prevlekani kabatu je vyrazem dobreho charakteru?

    A Demon souhlasu, to je balamuteni lidi, to ma byt projev charakteru?

    A ze nejsi admin prozrazuje tvoje nadavani do zbabelych anonymu zrovna mne, kdyz jsou tady vsichni anonymne. Taky bych to moh vzit jako urazku, ale nevezmu. Meej se. At jsi kdo jsi, sni dal o Prochazkove, jak nas zachrani, az bude v Senatu. To jeji „bojuji za vas“ mi stale zni v usich a smeju se tomu. Ona ho prevrati naruby? Vazne je tak dobra? Akorat mluvit umi, to ji uznam. At pise basnicky a budu ji tleskat, ale do politiky at se necpe, jak ji o to zadal jeji vlastni otec pred smrti. Asi vedel proc lip nez ty nebo ja.

   • Voda napsal:

    Jeste mam otazku pro toho, kdo se podepsal admin:

    Jak je mozne, ze u novinaru, kdyz lzou, tak je krik a poukazovani, ale u tech, kteri se nam libi jak mluvi, je za kazdou lez pochvala? Prece sam vite dobre, ze ta vrazda novinare byla zinscenovana za ucelem odrovnani stavajici vlady.

    Na komunisty se vseobecne nadava, ale lidi se chovaji uplne stejne jako oni podle jejich hesla je proti nam kdo neni s nami. Prej mame svobodu slova, ale I na tomto webu jsou lidi za sve nazory pranyrovani nebo dokonce blokovani. Kde je chyba?

    Jak ti komunisti, tak ti dnesni lhari o demokracii maji nechat kazdeho, uplne kazdeho rikat, co chce, ale pod podminkou, ze to sve tvrzeni dolozi!!!! Toto je to nejdulezitejsi ze vseho!

    Potreba vudcu dela z lidi blbce a je jim jedno, ze jejich vudce nic nekona v jejich prospech, spokoji se s recnenim. Tady je problem, ktery nechcete videt.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Ano, přesně tak.
     Jakékoliv tvrzení bez důkazu je jen tvrzení, bezcenná skupina toho či onoho počtu slov.
     Ovšem účelu – pošpinit objekt článku či projevu – je u nemyslícího stáda dosaženo. Nemyslící stádo totiž důkazy nepotřebuje, nepožaduje, a často je ani není schopno pochopit.
     Předkové vždy požadovali důkazy, potvrzení. „Víra“ byla předmětem nejhlubšího opovržení.
     Pak přišel žid a přinesl „víru“. Kdo se tomu bránil, byl zlikvidován, zbytek se přizpůsobil.
     Žid a jeho ovčí víra určená pro gójimstvo ovšem nejsou jen v křesťanství, dnes dávno marginálním a jakožto už zbytečný nástroj v podstatě mrtvém.
     Víra metastázovala do nových náboženství, kam stejně tak jako klasický mainstream patří ze stejného zdroje řízená kvazi-alternativa.
     „Jdou ke mně do obchodu, milostivý pane. V mém obchůdku najdou všechno, na co si vzpomenou. Izák je dobrý obchodník, pane.“

     • Voda napsal:

      Viditelne vsem, ze jak krestanstvi, tak komunismus a vsechny dalsi ideologie maji spolecny jmenovatel, a tim je vira a oddanost prislusnosti. Cili dobrovolna sebedestrukce a odevzdani sve svobody uz na pocatku. Svobodne otroctvi. A logika nikde. Odevzdavaji sve vire.

      Chytre vymysleno, a hlavne velmi snadne ovladani vericich. Rozdel a opanuj, to mne u Prochazkove vadi nejvic. Cpe se k lizu, u nas uz politici davno nevladnou a senat je o nicem, jen dalsi banda darmozracu.

      Ja pry urazim. Chci po ni, aby byla konkretni a oznacila ty, kdo rozdeluji a panuji, moc dobre to vi, jeji soukmenovci. Pokud by to byl admin, tak by mu muselo vadit take adresne urazeni konkretni osoby kurvou a na to nereaguje. Takze kdo je tady zbabely se drzet rovneho mereni vsem.

      Dam Vam tady priklad, jak to vypada, kdyz se bez dokladani neco tvrdi, tady v pripade nedavno jmenovaneho Johnsona:

      Teroristé zničili nad skotským městem Lockerbie americké letadlo Boeing 747 společnosti Pan Am a připravili tak o život 270 lidí. Za tento strašný čin jsou zodpovědní lidé z Pardubic. A Václav Havel, který škodil komunistům a žádal zpět majetek. Na tento teroristický čin byla použita výbušnina, na kterou byl použit název spojením dvou slov: Semtín, což je pardubické předměstí a společnost Explozia, což je výrobce trhaviny, který v Semtíně sídlí.“

      Nevzdelanec, ktery nekdy zaslechl slovo Havel, hned ho nacpe smesne do sveho blabolu, aniz by tusil, ze Havel je v USA uznavan a ani Trump ho za to nemuze pochvalit, bez nejmensich dukazy nahaze na nas tady vinu? A jeste muze poslat nejakeho debila, aby nam to tady vyhodil do vzduchu. Ano, Explosia je tady kousek z Pardubic, jezdim okolo, ale jejim majitelem je ministerstvo financi, takze co my s tim mame spolecneho? Musi se obratit na Babise, na nikoho jineho.

      K obvineni je potreba jmen a dukazu o predavani, platbach atd. Nikde nic, namisto toho se dozvidam, ze nesu zodpovednost za terorutok nad skotskym mestem jenom kvuli svemu bydlisti. A nikdo ani nepta na to, kde to nabral, ani orientacne zdroj nedoda, neb nema, moc prace.

      Nejhorsim ze vseho je, ze lidi nechteji dukazy, kdyz nejsou v souladu s tim, cemu chteji verit. Proto prijimaji lzi tak ochotne.

      • proud napsal:

       “ A Václav Havel, který škodil komunistům a žádal zpět majetek. „…………….to ozraly prase nemelo jinou moznost jak prezit,prace mu smrdela,zato curak mu bisexualovi ozralymu vonel! Jestli to mel bejt priklad,taks dobre uletela!

       • proud napsal:

        A to se nesirim o tom jak si panacek zil na vysoky tuzexovy noze kdyz okradal „politicky“ vezne o prispevky ktery jim „kapitalisti“ posilali……..Po „revoluci“ totiz meli viset vsichni vinny,na vsech stranach!!! Visel by prvni!Bohuzel se dostavil jen vysledek hnani stada.Jsme kolonii,poslednim povlem.

        • proud napsal:

         Postupne bych pak vesel ty kdo volali po EU A NATO,tenkrat to jeste slo……….jenze lidi si to do vlastnich rukou nevzali,natoz aby to v nich udrzeli,ackoliv mohli,propasli tu jedinecnou prilezitost to udelat prakticky bez „boje“………..protoze stado.

       • Voda napsal:

        slecinko, ten priklad Havla jsem dal jenom z toho duvodu, ze patril k zakladatelum Charty 77 a Lenka Prochazkova ji podepsala a jeji manzel L. Vaculik taktez.

        Proto se ptam, zda maji byt take Havlovi chyby tolerovany, kdyz zde za ni kopes a hledas omluvy. Ja nejsem nejsem chameleon a netoleruji prevlekace.

      • proud napsal:

       Takze si sbal svyho „vladika“co tomu ozralymu bipraseti co „taky“ poslal do bejvaly jugoslavie „humanitarni bombardovani“ jako by z oka vypadl,reknete puska………..a vystrelte,cunata. ;-)

       • Voda napsal:

        Uz zase pijes a nedas dohromady ani logicky prispevek. Pamatuj si, ze abstinenti poznaji ozralecke kecy. Pak mas ramena na vyhazovace, ubohe devcatko, co triska lzici do talire, aby na sebe strhlo pozornost a pripadalo si dulezite.

        • proud napsal:

         A pak jsi se probudila a vyndala ruku z nocniku:-)))))))))))) .Frajeri nechlastaj!

  • proud napsal:

   Bejt tebou,radeji si ji neberu ani do huby,mozna udelala par chyb,kdo nic nedela,nic nezkazi,ze? Ale jede dal a kona!!!

   • Voda napsal:

    No jasne, vzdyt totez se da rict o Havlovi, ze? Jen udelal par chyb? A co vykonala???? Doloz mi to.

    • proud napsal:

     Neptej se co vykonala,ale co vykonava,neustale,paklize chces dokladat veci kterejch se sama neucastnis,pak doloz cos vykonala ty! Protoze jen placas a placas! Porad koukas po druhejch aniz by ses podivala na sebe a nas co neco delame si beres lemple do tlamy,pritom se ohanis demokracii o ktery vubec nevis ani co to vlastne je. Vy dva s vladou se seberte a mazte buzerovat treba na novinky,nebo na lide a podobne,kde se nic neresi ale place se a pere se spinavy pradlo,spletli jste si sajtu.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Á, pan zastupující správce serveru to tady už zase čistí od reakcionářských, protisocialistických živlů.
      Jó, pravý demokrat, ten se nezapře!

      • proud napsal:

       …….od protilidskejch.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        A o tom, kdo je „protilidskej“, bude na základě počtu partnerek rozhodovat kdo??
        Někdo jako ty, kdo je beznadějně sám a ženy se mu vyhýbají obloukem?
        Vždyť tvoje fotky mluví za všechno. Ty ani nemáš jinou volbu než dělat z nouze ctnost.
        Nemluvě o tom, že to, co hlásáš, je asi stejná ctnost, jako je bezvýhradné odmítání očkování „bojem proti Systému“.

        • proud napsal:

         Prolidsky ti rikam: „Tahni kretene!“,vem si do huby curaka a vysmahni :-))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Njn,holt si se vyprofiloval,ty sam!!!

       • Vladislav po přestávce napsal:

        A co tím chtěl básník říci?
        Že v Japonsku nefunguje systém domovů důchodců, jako u nás?
        Že v Japonsku se střední a mladší generace odmítá starat o starou generaci, takže ta se raději nechá dobrovolně zavírat, aby neumřela hlady na ulici?
        O čem to má vypovídat?
        Já už mám pouze otce, a o toho se starám dobře. Časově, materiálně, finančně. Jestli to řada jiných lidí tady nebo v Japonsku nezvládá, je to problém jejich rodin, jejich rodu, ne můj.

        • proud napsal:

         Tim chtel basnik rict,kam to dopracovali a ze tady uz to je podobny,na stary se nasazuje,mlady nechtej mit rodiny,vsechno kvuli prachum,respektive tem kdo je ovladaji.Ze mladejm nedelame podminky se bere jako zaminka pro zvani opic.A takovy jako ses ty tomu usilovne pomahaji a podporujou to,i kdyby stokrat tvrdili cokoliv jinyho!

        • Voda napsal:

         Vladislave, v tom clanku chybi to podstatne, kdo to zpusobil. Je tam stupidni veta, ze se ukazalo, ze ekonomika stoji na hlinenych nohach a kdy doslo ke zvratu. Malo. Chybi dolozeni tech „noh“.
         Japonsko potopily USA, donutily je nakupovat nejen dluhy, ale take zbrane. To same Recko. A nas to ceka. Osamoceni lide nemaji sanci ani u nas a brzy dopadnou jako ti v Japonsku.
         Pro zajimavost, jak je to u nas s domovy duchodcu, napr. Dolni Tosanovice:

         Tento bytový dům nabízí kromě pronájmu bytu i služby spočívající v ulehčení a zkvalitnění života starších lidí. Tyto služby jsou nedílnou součástí ceny a nelze je nevyužít. Patří sem mimo jiné úklid bytu, úklid společných prostor, údržba venkovních prostor, praní prádla, knihovna, poplatek za TV, internet, je zde v pracovních hodinách paní, která je k dispozici, aby pomohla, pokud potřebujete. Máme SOS náramek pro přivolání pomoci. Dále jsou v ceně zahrnuty zálohy za energie (elektřina, plyn, teplá a studená voda, odpadní voda, komunální odpad).
         Orientační cena za byt s balkonem v přízemí je 12000kč/měs. za jednolůžkový a 10150kč/měs. za dvoulůžkový. V 1.patře je cena 12500kč/měs. za jednolůžkový a 10000kč/měs. za dvoulůžkový.
         Vratná kauce je vždy ve výši dvou měsíčních nájmů. http://www.chechluvka.com.

         A co teprve obecni byty, tam se rozmahaji drazby, na ktere opet duchodci nedosahnou.

         Na zacatku t.r. udajne dostali duchodci „masivne pridano“, uziji-li slov Babise. Dve stovky? Urcite ne tisic korun, o ktere zdrazily domovy duchodcu. Staci jen hodit do vyhledavace a kdo chce si zjisti, jak se veci maji.

         Neni to vina kapitalismu, ale megazlodejiny korporaci, ktere jsou v cele likvidace lidi. Politici uz neexistuji, jsou to lide korporaci, proto take se tak rozmohlo u president podpisovani kseftu, viz nas s Cinou ( ovsem uz nerekl, ze ve prospech Ciny), Trump v SA, SA princ cestoval do Texasu jenom kvuli kseftum, dalo by se pokracovat.

     • Voda napsal:

      Slecno, co kdybyste se nepletla do diskuzi dospelym? Kdybyste byla dospela a rozumna tak budete vedet, ze nemate narok nikoho vykazovat ani nekam posilat, kdyz tady nejste na svym. Pochopila jste?

      Jestli ne, tak prectete znovu. Kdyz ani pak nedojde, tak vam mozna pomuze prestup ze zakladky na pomocnou skolu, devce.

      • proud napsal:

       Ouch,uz je ze me divcinka:-)))))))))))))))))))))), Ta „devcinka“ kdyby ti dala facku,stravis zbytek svyho marnyho a zbytecnyho zivota v kotrmelcich,utechou by ti bylo,ze uz ne dlouhyho:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Ale nerikalas ze uz sem nekam miris? Treba se dockam……….

        • proud napsal:

         A zase stacilo,vam jde jen o to,to tu svejma provokacema zahnojovat!

        • Voda napsal:

         Jisteze, robovi, jenze to jsem jeste nevedel, ze on je pacient psychiatricke lecebny a ty alkoholik. No a ja vas prerazim a zavrou mne za zdrave, takze nemam zajem se prat se sobe nerovnymi.

       • Voda napsal:

        Jak se do lesa vola, tak se ozve, blbe.

       • jan nowak napsal:

        .. a to-to nic neni Vodo – gdy-by ti jí fláknul mistr
        Grrrznár / čárka / sss stráwíš z zbytek žiwota na ORBITĚ : //

        Sse Sasínem w lochu !!

        • jan nowak napsal:

         Slečno Máňo.. nějag SA nám ty kokomenty Hřadí prima ; )
         .. taky sse po-títe – jag Dweře ?
         Ha !
         .. upad-la wám BOXersss.ká ru-ka : o

         ps : prode , máš Papadáka ..
         M

     • Voda napsal:

      Az se zeptas, co jsem vykonal, nikoli vykonala zauvazuji nad odpovedi. Kdybys nebyl ovce, tak se nenechas stahovat ke stejnemu buceni jako robo. A paradoxne proti ovcanstvi tady vystupujes.

     • Voda napsal:

      Kdyz stale tvrdi vase grupa, ze jsme placeni trolove, tak proc nas posilas na novinky a kdekady jinde, musi ti byt prece jasne, ze tam uz davno jsme, nebo ne? Nemas logiku vubec v nicem.

      Vytahujes detaily o Havlovi ( jak se mel v kriminale), ktere vubec nemaji co delat s podstatou veci o ktere je rec. Chartistce chyby tolerujes a spoluzakladatelovi charty jeho uz ne. O to jde. A jinde zase pises, ze bys povesil ty, co volali po EU a NATO, pritom toho hlavniho kriklouna, ktery sedi na presidentske zidli, bys klidne omluvil, ze?

      Zbytecna rec, ja jdu pracovat, stehujeme.

      • proud napsal:

       Zajimavy,vy tam jste, ti kdo se staraji,tam nejsou…………..a nezkousej mi oponovat tim ze tam jste abyste uvadeli diskuse na pravou mirum,s tim mame uz bohatou zkusenost tady,potes vidle,a to opomijim,ze tam je to k nicemu,kdyz je to stejne cenzurovany a konecnej obraz diskuse tedy umele vytvari cenzor,podobne jako treba Hox na levanete.

 4. nisaS napsal:

  Ta naša Lenka, ta je na projevy jako dělaná, skoro jako Havel. Muheeeee

  • HVzV napsal:

   A kdyby Procházková ještě znala ¨

   Národni program občanů voličů,to by bylo Muheeeeee!

   Objevte se pani Procházková jako NAŠE osoba TADY,abychom vám nohli bod po bobu ten prima Program boje za NAŠE práva vysvětlit!

   • nisaS napsal:

    Už ji vidím jak by u teho čtení slzela…Muheeeeeeee

   • HVzV napsal:

    Mohli bychom ji sdělit,že tu máme pro tu Pravdu i OSV,nepolitickou společnost podobnou jako za nebožtika Hejvlů byli ti čartisti.

    NYNI ZA ÚČELEM REPETE!

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Pořád čekám, že se dozvím, jaká slova mám zadat do googlu, abych si ten národní program mohl najít, jak jsi včera tvrdil.
     Dočkám se?

     • HVzV napsal:

      ZŮSTANTE V KLIDU VLADISLAVE NAŠE VEDENI NAŘIDILO.

      aby tu přišly body po bodu a NP Nr.2.to může začít.Ted tu neni z nás nikdo nebot se mrcasime v robotě jak otroci.

      JISTÉ JE ŽE TU DÁME I TY PRACHY A KDE JSOU.

      Tak se přidejte a ne že ne!

     • HVzV napsal:

      Vladislave,

      nahoře máte NP Nr.2.zkuste se tu nedohadovat a dělat paseku absenci přiměřené inteligence.
      Že vy vůbec nevíte,kde hraje vpředu hudba?

   • Jarmila napsal:

    To ona se nikdy neobjeví- umí akorát překrásně na veřejnosti kecat, nic víc. Prostě umělá opozice jako vyšitá- tak jako kdysi Havel v Chartě 77. A my jsme mu tenkrát za komunistů tolik všichni věřili! Ve skutečnosti to byl ožralý gauner, kádrová rezerva pro budoucí kapitalismus, kterému se komunisti neodvážili zkřivit ani vlásek na hlavě.

    • proud napsal:

     Jo,no,objevit by se mohla,par veci vysvetlit,jak je mini a podobne.Me se na ni libi ze do toho jde a neschovava se,verejne mluvi o nepravostech,ale jeji osobni nazory co se sem tam objevujou by z myho hlediska staly za probrani,ne se vsim souhlasim a ne vsechno beru jak to podava,docela by me zajimal jeji celkovej postoj a pohled a hlavne jeji predstava budoucnosti,vlastne skoro nikdo ji nedokaze nastinit ani v hrubejch rysech,jako by nikoho nezajimala delsi doba nez tak jeden mesic, a podle staryho systemu,nebo jen lehce upravenyho,na chvili……..Jenze bez vize se neda tvorit,hnout se z mista.

  • Voda napsal:

   Ano, proto taky to dela. Umi mluvit a dokaze se do svych slov dokonce vcitit jako prava herecka.

   Fico nebyl dostatecne poslusny, a tak sefikove Kiska se rozhodli vladu vymenit. A bylo potreba to na neco navliknout. Ve spechu nic lepsiho nez vrazdu novinare nevymysleli, a proc by se snazili o nejaky dumyslnejsi duvod, kdyz ovce sezerou cokoliv?

   Takze pani Prochazkova manipuluje kdyz rika, ze vlada padla kvuli te vrazde. Proc nerekne lidem pravdu, ze vrazda byla zinscenovana za ucelem vymeny vlady? Pak by mela moje uznani. Neodsuzuji lidi, kteri se boji rikat pravdu. Pak ale at mlci, protoze manipuluji lidi.

   • HVzV napsal:

    FICA prý přejel jeho dřevěný Trojský kůn,když Mkreli slíbil,že převezme jeji uprchlíky a ona Sovensko za to nedá před soud.

    Je to pravda nebo ne?

    • jan nowak napsal:

     Oud..
     Kokoupil Koně ww Milwoukee ..
     Ři.kal , že sou dost Diwouký – Krte safra saftra
     Dopí~ču TO zawtra !

     ps : co řikáš na tu BRICS , El komandante – mam jí sbalit.. a nebo ne !?

     Michala

  • Voda napsal:

   prispevek pro pubertacku, co si rika proud

 5. ekonom napsal:

  Keby sme také Prochádzkové mali Slovensku boli by sme šťastní…dlhodobo vystupuje na obranu rozumných ľudí a vlastnecov a ukazuje nebojácne na zradu zapredancov…ticho Vám závidíme bratia česi….aj keď aj u nás je pár ludí,ktorí ešte majú svedomie…a verím ,že prídu ďalší

  • HVzV napsal:

   Vy tam máte pana Maroše.

   Kde vůbec je,že se tu neobjevuje,že ho kdosi maznul.MROŽI,kde jste ptá se combatante KRTECEK,ozvěte se Slováci i čechúni vám chtěji napsat,že by neškodilo sestrojit, zda už i vy máte

   NÁRODNI PLÁN OBČANŮ VOLIČŮ SLOVENSKA!

  • Voda napsal:

   ekonome, jak se Vam to stalo, ze povazujete mlaceni hubou za boj?

   Co jste to za ekonoma, kdyz nedokazete spocitat nulovy vysledek takovehoto pocinani?

   A jeste napisete, ze byste byli na Slovensku za takove stastni?
   Vzdyt to rikam, ze lidem dnes ke spokojenosti staci krasne reci a ne to, kolik stoji napr. voda. Podivejte se na narustajici zivotni naklady. Sleduji, ze na Slovensku jste na tom jeste hur nez my v Cechach. A Vam staci ke stesti neci kecy.

 6. hel napsal:

  ekonom, přesně tak, já si Lenky P. také vážím a jsem ráda za její projevené postoje, které se téměř ve všem shodují s těmi mými…ale dnes jsem zase záviděla já Slovákům, když Fico elegantně a rozhodně odmítl vyhoštění ruských diplomatů a řekl Kiskovi, ať se uklidní…ten váš Fico se projevuje jako chlap s koulemi, což asi o postojích našich eurohujerů říci nelze…

  • HVzV napsal:

   HEL,

   no s těmi diplomaty to je moucha,spíše nám tu neni jasné jak to vlastně zařidil s migranty a proč ho Makrela nedala k soudu.
   Že by to nebyla pravda,že nafasoval Trojského koně,aby podrazil FAU 4?

   Jak to vlastně je,čert aby se v té politice vyznal.

  • Jarmila napsal:

   Souhlasím s názory Vody.
   Já si Procházkové rovněž nevážím, protože to je z její strany jen mlácení prázdné slámy, jen krásné kecy, nic víc. Takových krásných keců jsme již za těch 29 let již tolik slyšeli! Asi se ona chce mermomocí dostat do toho senátu. Jakmile tam ale bude, tak bude u koryta chrochtat stejně jako všichni ostatní.
   Vážila jsem si ale jejího otce spisovatele Jana Procházky. Četla jsem jednu jeho knihu v mládí, už nevím jak se přesně jmenovala, něco o demokracii- a moc se mi jeho názory líbily.

 7. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  28.3.2018 (11.18)
  Tim chtel basnik rict,kam to dopracovali a ze tady uz to je podobny,na stary se nasazuje,mlady nechtej mit rodiny,vsechno kvuli prachum,respektive tem kdo je ovladaji.Ze mladejm nedelame podminky se bere jako zaminka pro zvani opic.A takovy jako ses ty tomu usilovne pomahaji a podporujou to,i kdyby stokrat tvrdili cokoliv jinyho!

  Bronštajne, já mám DVĚ děti a třetí na cestě. Kolikpak máš dětí ty, co? Vždyť ty nemáš ani ženu, žádnou.

  Pořád někoho poučuješ, co by měl dělat, co by si měl myslet. Ovšem ne z pozice někoho, kdo to už umí a naučil se to, ale naopak z pozice člověka, který by se měl především sám učit od druhých.
  Abys mohl někoho něčemu učit, musíš to nejprve ty sám umět …
  Ale nedělám si iluze, že to pochopíš.

  Četba pro tebe – Bronštajn měl cca 80% postojů a náhledů s společných s tvými:

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Lev_Davidovi%C4%8D_Trockij

  I původ máte stejný, lišíte se jenom v IQ – jeho bylo cca dvojnásobkem – trojnásobkem tvého.

  • proud napsal:

   A co ze porad TY mas a TVOJE je,O TOBE,pro TEBE a tak dale? Bez si pozuzlat,to mas taky TY rad,ne? A neoblbuj tady PRO SEBE druhy!

   • proud napsal:

    Mimochodem,tak okrajove me napadlo se podivat kolik je ve Zline a blizkym okoli pharmaceutickejch firem,zajimavy cislo,asi uz mi docvakava tvoje snaha o niceni lidi ockovanim,ve kterypak z nich se angazujes?!

 8. HVzV napsal:

  Ten zmetek MROŽ jak ho nazval pan KRTEČEK nás tu pozoruje beztak jak ryby v akvariu a drži bobřika mlčení či co.

  Přijdte si tu zuřivě zanadávat je to tady jediný wreb pěstujici náš lidový štavnatý folklor!

 9. admin napsal:

  Když čtu zvratky tady těch zbabělých tupých neschopáků plných zloby, kteří sami neumí nic jiného, než nadávat na někoho, o kom nevědí VŮBEC NIC, tak mám sto chutí se vykašlat na jakoukoliv práci ve prospěch tohohle národa a lidí, kteří tu žijou a emigrovat pryč a starat se jen o sebe.
  Asi to brzo udělám. Ať vás ty kurvy parazitický, co jsou u koryt, sežerou zaživa, patří vám to.

  • přemítač napsal:

   Neukvapuj se, i jedno procento i jeden článek má význam i kdyby jsi na něm pracoval třeba celý život. Paraziti ví, že se o nich ví a proto budou kopat jednou tak víc, hlavně tě podojit jen díky tomu jak tě rozdráždím a otevřu kanálky na sosání. Já jim říkám na.rat.! Sklidí co zaseli. :-) Každej cyklus jednou skončí a každej rozmach má svůj úpadek a v ideologiích založených na vykořisťování to platí dvojnásob. Rozmysleme si kam směřujeme svou energii, ale především kolik jí vydáváme a na čí úkor. Hlavní je nestřílet vše do tmy. Delší dobu to tu někdy pročítám, ale hádky jsou tu stále. Hlavně prosazování svých myšlenek a mít poslední slovo, je to jak hašteření na pískovišti s bábovkama. Polemika tu kdysi bývala. Přistupovat k informacím nezaujatě a se schopností jí obracet, bez napadání je pro většinu zkrátka jakoby „nemožné“. Jak se dívat na svět? Jako na pohádku kde je dobro a zlo nebo jako na svět zralých s dozrávajícími? Pusťme si radši novou verzi hymny, ta nás přece vychová a přeformátuje :-) šmírování zdar.

   • jan nowak napsal:

    Zastaw~mé SA , brať-ja.. wweď SA oni zdrátija – Dr.otááry óóó

    Žíjů ůůů .. / wáš FBI / .. muheeee : ))

    ps : Máňo .. mohu-li Was is Das pozwatt Do ZOOO & na projíž-ku Parkem &
    & do jockeys Clubu na wečeru ? Máňo.. odpowěz

    .. pls. El komaandant w.r.

    • HVzV napsal:

     El comandante Nowak napište adminovi,že zdejši kakofonie na první pohled nesmyslných a chaotických přispěvků je už vědecky zpracovávána,at neklesá na mysli.

     za všechny vědce jmenujeme nyni našeho už

     NESMRTELNÉHO

     mentora Dr.Ing.Josefa MRÁZKA CSc.

     Byl to právě on,který přišel ve spolupráci s námi občany voliči na to,že židobolševické theorie marxismu leninismu diktatury dělníků a rolníků jsou KRACHUJIÍCI.
     Oni totiž nejen vymřeli a stali se buržoasii,ale namisto ,aby se sjednotili za světovou nadvládu prali se mezi sebou za svoji vlast ve válkách jako vzteklí.
     To pan Gramsi odhalil a vytvořil pro ty boháče novou doktrinu s názvem NEOMARXISMUS znovu DIKTATURU tzv humanistů potažmo islamistů.

     Tak maji sloužit ti trotli boháčům k udrženi moci proti těm,kteři je zvolili a to terorem poté co nám ukradli hlasy volbami s pomoci Kafounů z pražské kakárny.

     TYTO DIKTATURY PROHLÁSILI NAŠI VIZIONÁŘI ZA VADNÉ!

     Protože neschopná politická třida Šmejdů,nám neumi dát ideologii NOVOU a svěži začal proces,kdy si ji vymyslíme pro sebe sami a naši podnikatelé v oblasti významných společenských události nejsou daleko ji začit uskutečnovat v originálním téměř světovém pojeti s názvem

     NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ ČESKÉ REPUBLIKY.

     Samozřejmě by bylo jednodušší poslechnout zdejši skvělou značku VODU a následovat jeji návrh znějici

     MOJE ŘEŠENÍ JE ZNEŠKODNIT MAJITELE KORPORACI!

     VODA tim určitě myslí postavit je před soud za vyvoláváni válek,zabavit jim soudně nahrabané krvavé peníze z válek a tak je znárodnit,to by bylo ne?

     Proto drazi občané ve zdánlivé kakofonii vašich přispěvků vzniká náše nová doktrina,která ještě název nemá,ale hezky se nám klube.

     S alternativním pozdravem

     MÍRU ZDAR NEBO TAKY NE!

     combatante Krtecek vlastnoručně podpisem wr,wr,wr přimo z NR.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Admine,
   Je Alternativa a “alternativa”. System, proti kterému vystupujeme, ma s “alternativou” velmi dobre zkušenosti uz stovky let…
   Alternativa ale opravdu neni “svobodný vyber” mezi dvěma způsoby řešení, u nichž neni težké zjistit, ze jsou oba predpripravene Systémem…
   Témata některých článku zde jsou skutecne “alternativni”, a jisti lidé nedělají nic jiného, nez ze cíleně shazuji každy konstruktivní navrh, jak situaci resit.
   Pokud považujete za škůdce teto diskuse me, zabanujte me nebo mi pošlete e-mail a ja odtud okamžite odejdu, jako jsem to kvuli člověku, který prokazatelne diskuse na Vašem webu systematicky rozvraci, udělal uz jednou.
   Tentokrat by to bylo uz ale natrvalo.

   • HVzV napsal:

    No nemyslete si Vladimir,že jste tu nepostradatelný.

    Neumite ani zkritizovat NP Nr.2.a nevite,že jeho hudba hraje vpředu tak co s vámi.Nedáte alternativni návrh takže ho nejde shodit,že ANO.

    Kdy to vašnosti pochopíte?

  • benmil napsal:

   Emigrova? Ale kam? Poraď! Přidám se.

  • .lak napsal:

   Bylo to psaný jinam a švejka přechází taky přechází jemu vlastní. :-D
   Neberte to tak tragicky. 3.tí druh šimpanzů prochází základním, středním a vysokým školstvím dydlace odpadu již generačně retardovanými profesně. A evidentně si z toho vytvořil rituál obcování a 85% založených na dodržování přání autorit dydlace posvětí i bez náboženství, fakt.[chechtot]

   Ps. Pořád chtěli vytvořit homo fabes, člověka pracujícího ale exelentně se starají o jeho likvidace sortami pravidelných dydlátorů. Což tedy rozumní uznáte ve 20 sekundách denního návalu geniality pokud se trefíte a aby menšina živila utroplou bandu je proti všem fyzikálním i informačním principům řekněme logistiky industrializace kdy se prostě jednou domeček s těžce debilními fachidioty workoholismu a se stejně nemožnými ověnčeními tituly většinově titíž dárečci extrémních blbostí napnelismu zákonitě zřítí.[vyplazený jazyk]
   https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2mXKXOgCheBMBFIq2Urdb_qZHc5CNn5M3ixdEwyCSPfS93NjDGQ
   https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQovk7rJs6z3kljBEpWchZ8Gx2mS-XiaqCWbD6CHUWci_57llyl
   https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUCAI1LKcywJfPcpJvKhu05T270k0v-aHmpvlUOv5jTEVf-9XJhw

  • Voda napsal:

   Admine, my uz sezrani zaziva jsme. Garsonka pro mlade manzele cekajici rodinu za 1,2 milionu ( pri hypotece podstatne vic), v rodinach hadky o tom, kolikrat se za tyden kdo vykoupe kdyz metr krychlovy vody vyjde skoro na stovku,jizde 25 korun jedna cesta po meste ( a to jede MHD jen kazdou hodinu), vysoke DPH, paragrafy na ochranu zlodeju, temer vsechno v rukou zahranicnich korporaci a politici jsou jimi nastrceni lide, kteri jsou tam jenom od toho, aby lidi oblbovali. A neziskovky budou regulovat prisuny privandrovalcu, kteri za nam ukradene penize nas budou likvidovat presne jako v ostatnich zemich.

   A co se tyka Prochazkove tak ikdyz pominu, ze je to Havlistka, tak kdyz chce k narodu promlouvat at mluvi pravdu. Vlada nepadla kvuli vrazde, ale ta vrazda byla zinscenovana. Vy nevite nic o tom, ze Fico Kisku vyzyval k uhrade soukromych cest vladnim letadlem v hodnote milionu eur? Sam musel platit, kdyz ho pouzil soukrome. Nejsou to politici, ale rvaci o majetek a dohazovaci majetku jinym. Snad si nemyslite, ze je nejake proslovy Prochazkove ci kohokoliv jineho zajimaji a ze existuje nejaka sance jak je primet zmenit zakony a nakradene vratit? To uz nejde. Nejvetsim omylem je verit tomu ze lide maji nejake slovo. Davno ne.

   V USA se lidi hadaji o Trumpovy milostne afery, posledni vykrik ohledne milenky, kterou mel uz jako zenaty otec trimesicniho chlapce namisto toho, aby videli, ze jejich pudu prebiraji Cinane pote, co jim shorely domy pres „chytre elektromerice“, pojistovna jim nejen nic nevyplaci, ale zustavaji jim platby na hypoteky a dokonce ti, co penize maji, si domy nesmeji na svem pozemku znovu postavit. Pul milionu lidi bez domova a oni se hadaji o cizi soukromi. Nejhorsi je, ze lidi jim to zerou a delaji mezi sebou stejne kraviny, viz tady nadavani manzlce prispevatele di zdejsiho diskuzniho fora do kurev.

   Chcete mi mit zazle, ze mne zajimaji skutky a ne slova a neklanim se mluvkum? Jestlize estebak Babis konfiskuje pudu, krade dotace pro sve ucely , president to prikryje a lidi jim jeste tleskaji, tak se o narodu mluvit uz ani neda.

   Muzete se na mne nastvat, odsoudit mne, vyhodit, stejne se tim tato viditelna fakta nezmeni. Ani ozbrojene povstani nema sanci neco zmenit. Natoz pak demonstrace. Ty probihaji jak v USA, tak vsude okolo a vidite nejaky vysledek? A ze az ted farar vyzyva lid aby povstal neni take nahoda. Az potece krev, lide budou utikat k nemu do kostela, tak jak se to deje v Jemenu a lidi jsou bombardovani v mesitach.

   At uz se rozhodnete jakkoliv, prejm abyste prezil.

   • proud napsal:

    „A co se tyka Prochazkove tak ikdyz pominu, ze je to Havlistka, tak kdyz chce k narodu promlouvat at mluvi pravdu. Vlada nepadla kvuli vrazde, ale ta vrazda byla zinscenovana. Vy nevite nic o tom, ze Fico Kisku vyzyval k uhrade soukromych cest vladnim letadlem v hodnote milionu eur? Sam musel platit, kdyz ho pouzil soukrome.“………..toz to rozebereme,kde je napsany ze je havlistka? Mozna byla nez poznala pravdu? Mela by se k tomu asi verejne prihlasit sama a uvist to na spravnou miru,paklize si to ovsem nemyslis jen ty sama. Dal,problem s placenim nam zakrejva hlavni problem,a tim je pouzivani „statniho“ majetku k soukromejm ucelum!Nebo si snad muzu ja dojit pro vladni special i kdyz si to zaplatim a letet si kdy a kam potrebuju??

   • proud napsal:

    A dal,v Americe Trump zajima jen par lidi tam uplne nahore,beznej clovek na nej a na ne zvysoka sere,ale kvuli obecne zatim jeste hodne vysokymu standartu na ne sere,ma jiny starosti,podobne jako je to u nas,ovsem u nas je to s podivem,pri tom nestandartu.Nas si nikdo ani „nekupuje“ a presto vyprasujeme,asi to bude onim cechackovstvim.

   • proud napsal:

    Co se tejka toho prvniho,tak mame to co svym mlcenim a trpenim toho podporujeme,dobre nam tedy tak.A jak vidis,zatim nehrozi,ze by tekla krev.Kdybysme nebyli onema cechackama,starali bysme se ,aby to nebyla nase,kdyby eventualne,nahodou nejaka mela tyct.Takze je to zase o nas,mam opet co chceme,at vedome,nebo nevedome.

   • proud napsal:

    Coz mi porad dokola rika a ukazuje na to,ze kdyz je to o nas,pak na sobe musime zacit poradne makat,to vidim jako jediny mozny vychodisko.

  • Voda napsal:

   Adminovi:

   Vecer mi doslo, ze timto vyrokem „Když čtu zvratky tady těch zbabělých tupých neschopáků plných zloby, kteří sami neumí nic jiného, než nadávat na někoho, o kom nevědí VŮBEC NIC..“ mirite na mne a ze se jeste vyjadrim k tomu, co jste napsal velkymi pismeny.

   Predesilam, ze pracuji pouze s temi informacemi, ktere jsou overitelne a v pripade Lenky Prochazkove taktez, lepe receno vychazim z jejiho vlastnich vyroku a chovani. Jestli to pro Vas predstavuje nevedet VUBEC NIC, tak muj prispevek muzete klidne smazat. Na Svobodnem radiu rekla, ze jeji vnucka ji sdelila, ze jeji rodina byla ve tride jedina, ktera volila Zemana a ze jsou blbi a ona ji na to odpovedela, rodice tech deti se myli a aby je priste napomenula. Kdyz pominu, ze jde o manipulativni radu a v neprospech situace te hocicky v jeji tride, jak muze Prochazkova rict, ze se rodice myli? Treba maji jen dobrou pamet. Pani Lenka kdysi pochlebovala Havlovi, dnes Zemanovi, a vubec ji nevadi, ze tito dva se zaslouzili o nas vstup do NATO 12.3.1999), maji na rukou krev nejmene milionu obeti, kterym ona prijde pak pronest rec litosti a zapalit svicku?

   Tato absurdita Vam nevadi, mne ano. Byla to Zemanova vlada ( ktera mimochodem dostala nejnizsi pocet hlasu pri vysloveni duvery Snemovnou ze vsech vlad a sla do koalice s ODS), ktera bez mandatu OSN souhlasila s bombardovanim nasich Slovanskych bratru, kdy mimo jine bylo shozeno mezinarodne zakazanych kazetovych bomb (pres 37 tisic ) a jeste oznaceno jako „humanitarni pomoc“! Tentyz Zeman podporuje genocidu provadenou svym milovanym Izraelem ( jeho slovy na vecne casy) na palestinskem lidu a jeste se jim vysmiva podporou prestehovani nasi ambasady z Izraele do Jeruzalema. Jde o valecny zlocin a velezradu naseho naroda, za kterou zaplatime tem, co k nam proudi a s radosti nam podriznou krky, kdy tento uz bude vcas mimo republiku v bezpeci.

   Chcete mi rict, ze Vam uvedene neni znamo a nebo ze je to „vubec nic“? Dalo by se pokracovat, vycet skod zpusobenych nasi republice Zemanem za celou dobu jeho pusobeni v politice by byl dlouhy. Pani Prochakova se podilela na demonstracich podporujicich tohoto politickeho prevlekace kabatu ( jak sam trapne rekl Putinovi, ze v politice jednou je ochlazeni a pak zase otepleni, takze posilat vojska na hranice Ruska je pro nej O.K. zrovna tak jak mu psat lisave dopisy).

   Zajimalo by mne, zda si uvedomujete, ze pokud ma byt tento web skutecne opozicnim, tak by zde nemely byt vecne, pravdive a SNADNO OVERITELNE argumenty potlacovany a jejich pisatele zesmesnovani a nebo urazeni jak se tady deje prostrednictvim nejakeho samozvoleneho nacelnika pod nickem proud. Kdyz prehlednu jeho sprostosti, tak jeho vyzvy k ignorovani vlady ( pry odejde sama) maji misto na webu, ktery se nazyva opozicnim?

   Nemuze byt ani rec o nejake demokracii, kdyz podplaceni zastupci lidi nenechaji projit ani moznost dat na stul k projednani navrhy zakonu pro lidi. Kolik lidi to vi a kde se o tom pise na alternativach, ze se nejdrive hlasuje o tom, co se bude projednavat a co se hodi do kose? Nenachazim na alternativach prehledy o tom, jak kdo hlasoval prestoze je to klicova vec. Proc lide namisto vykrikovani hesel na demonstracich nejdou za svymi zastupci kraju a netlaci na ne? Ja to delam, ale nic to nepomuze, jelikoz se nikdo neprida. Naopak, jeste mne nazyvaji skodicem a pritom jde o zivot vsem.

   Putin je zde uznavan, ale jeho slova si k srdci zdejsi vyhazovaci neberou. Narod, ktery nedokaze ochranit sve deti nema pravo na existenci a jen dodam, ze nas vlastne uz neexistuje. Neexistuje proto, ze nezije realitou a utapi se adoraci necich kecu, jakkoliv hloupe jsou, hlavne ze delaji dobre nasim usim bez zapojeni mozku a je jedno, ze jde o megazlodeje a vrahy. A kdo na tuto skutecnost upozorni, hned dostane nalepek prehrsel. Od sprostych zricenin a dusevne narusenych na zdejsim foru mi absolutne nevadi, od Vas mne to mrzi. Mejte se co mozna nejlepe a pokud nemate rodinu, mate rozhodovani snadne. Ja ji tady nemohu nechat a jit.

   • proud napsal:

    „Neexistuje proto, ze nezije realitou“………….ostatni tvuj narek opomijim,ale tohle je zajimavy,vidis,bejt po mym,napisu ze narod prave zije onou diktovanou realitou a dela tak obrovskou chybu.Mel by zit svoji realitou v navaznosti na budoucnost jakou ji chce mit.Problem je ze se vsude krici ze kdo nezna svou minulost,nema budoucnost,podle me je to nastrceny,aby se lidi seznamovali s prolhanou minulosti,protoze pravdu neznaji a hned tak ani nepoznaji,tim je soucasnost jaka je a nahore si mnou ruce.Proto bych se ridil svou predstavou budoucnosti s tim,ze tomu prizpusobim maximalne mozne svou soucasnost.Mimochodem,kdo taky chce vypadat jako absolutni blbecek tim ze bude upozornovat na vylhanou minulost a odvolavat se na ni jako to dela uchylnej Vladik,ze? ;-)

    • Voda napsal:

     Nezije realitou rikam proto, ze ji bere asi tak jako zaba v zahrivanem hrnci, taky citi, ze je ji stale tepleji a necha se uvarit, protoze netusi, ze jde nekomu o to ji uvarit. Lidi to ale tusi a ziji kecanim nastrcenych hercu, ze je jim dobre, spolehaji na ne a ziji virou, ze az jim bude moc horko, tak ti zemanove je vytahnou zavcas a zachrani pred smrti. Pokud by se poucili historii, tak by vedeli, ze zachranci nebudou a nebo vcas zmizi.

     A kdyz jsme u te historie, tak neprekrucuj. Vidim u Vladislava, ze ze svych znalosti historie spojuje vecne a logicke body a udela zaver. Nikde neopakuje litanie ze vsech knih, co kdy studoval. Ja mam zavery stejne a pochybuji, ze jsme cetli naprosto totez a az te zas napadne nas pytlovat dohromady, tak zadrz a bez se podivat po dalsich a dalsich webech, kde najdes zavery velmi podobne tem mym nebo jeho. Chce to byt jen otevreny a venovat tomu cas. Ty namisto toho tady jenom busis a busis do kazdeho, kdo napise jiny nazor nez je ten tvuj a tve uz zpracovane grupy (u)varenych zab.

 10. proud napsal:

  Ale vsude se venuje malo pozornosti tomu,ze: „Lzi soucasnosti pretvareji minulost a tim buduji spatnou budoucnost!“ Tak to bylo,je a kdyz s tim nic neudelame,i bude.

 11. proud napsal:

  Cerberus Capital Management.
  The company has been an acquirer of businesses over the past several years and now has investments in Financial Services, Healthcare, Consumer & Retail, Government Services, Manufacturing & Distribution, Technology & Telecommunications, Building Products, Energy & Natural Resources, Apparel, Paper, Packaging & Printing, Transportation, Commercial Services, Industrial & Automotive, Real Estate, Travel & Leisure, and Weaponry……………….tak me napada kde asi tak priblizne hledat onoho,lepe receno,ony GP……..

 12. jan nowak napsal:

  .. mi-mo článeg .. kurwa – tag jag dlo- ho ho..
  Máňo my-slýš , že kolem tý~jo Uprychlický ubykaca eštš bu-du Kroužit Ma
  .. Maňáno – Kurwa.. ne-nesu ti Sněenky !

  ps : ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Admin ssmrdí – jag Pes : ))
  M

  • proud napsal:

   Proc bys krouzil,co te zajimaj nejaky ubikace,nauc se co je treba a krouzi tam kde se budou volne pohybovat a jak nekoho napadnou,zakrut jim na miste krkem,ne jako v Nemecku,kde se vsichni poserou a nechaji je radit a spolehaj na policii ktera chodi zakonite vzdycky pozde a je z cukru,navic ma rozkazy je chranit.Co si sam neudelas,to nebudes mit.

  • proud napsal:

   Pak to dopadne jak zakonite bude muset,prestanou je mezi nas poustet!!!

   • jan nowak napsal:

    Celý ssem to nečet Oude.. & dobře wíš proč ?
    .. né ba tú-dla Totoma * * *
    Koupil ssem s Hongem přezz MZ & wobchodu Čersko Rupsko..

    Zatim to mam s Krtkem na 1/2
    .. ale HO příští tej-den Odbachnu : (
    w.r.

    El komandante

  • proud napsal:

   Tady kolem uz se formujou party co se na ne tesej,nemaj na kom doopravdy trenovat natvrdo.

 13. jan nowak napsal:

  .. oprawa admin woní
  Jag Sněžen-ky.. Máňu w KINO pozýwá..

  .. se se sexuální mašina : ))
  M

 14. jan nowak napsal:

  .. sem si wod Honga & spol. pu-čil na Zzítřek !!!
  min. 666 Dětí ja-go.. a we-cu mu , že je wzala Voda .. proude
  Bo sse s tim ne*se*ru*

  .. & ..zwězdičkama je toto Ráj.. no ni KRTe , mam tě snad wy-pláeit ??

  ps : pozdrawuj & sAsíNa ..
  M

 15. přemítač napsal:

  Krupice ti Rusové ví jak na to, mraky ti letadlo nezaséknou jak ponorku. Nevěděli, že émerická ponorka chtěla vysadit semena sněženek? Cožpak pytle tahat věží na led byla dycky hloupost. Musíš nad obláčky a házet to dolů. „Strašení“ Rusáka ze severu? Však co to bylo za manévr? Tady se to info z minulosti nějak vymklo ne? To je jak kdyby tě želva strašila svýma drápama a lezla na sekvoj, ale ve skutečnosti jí tam nalepili za oponou. Nu snad rusáci vymyslí nějakej fígl, (třeba jak schovat žulový kámen do ruského oblaku a to přímo u pólu) však ty amíci to příště zkusej třéba přímo skrz mlhu né?

  • jan nowak napsal:

   O těch Ponorkách na pólu ssem čet prima knihu :
   Podmořská atomowá dramata.. na-psal TO – Lev Gilcov Nikolaj Mormul Leonid Osipenko
   .. kolik těch Rusáků ww wlastně je ?

   ps : prej gdyž Reaktor tě ozáří – wypij 96% li-hu stakan..

 16. Eschatolog napsal:

  uz chybi jen pocmarat tenhle web vapnem

 17. hel napsal:

  to je hrůza, admmine! když už zcela postrádají soudnost lidi jako „voda“ a načmárají tolik slov zřejmě v domnění, že jim tyto stránky patří, měl bys nějak zasáhnout…bývávalo tady lépe..tak nějak rozumněji, řekla bych..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!