Odmítám žit i umřít v rabské zemi – vždyť i Rakousko se té zvůli vzepřelo

„Učím se shýbat nízko vaz a líbat důtky svého kata“, může si dnes naše republika deklamovat verše Svatopluka Čecha z jeho Písní otroka, protože se otrokem z vůle našich představitelů, pánů Babiše a Stropnického, skutečně stala. Právě v těchto dnech vyhošťuje totiž na pokyn malíčku britské premiérky Mayové tři ruské diplomaty.

A za jaký že to přečin? Za ten, že se kdosi pokusil otrávit někdejšího ruského agenta Skripala, který v devadesátých letech minulého století zradil svou vlast Británii, šest let si za tento svůj přečin odseděl v ruském vězení, a pak, v rámci výměny agentů mezi Britanií a Ruskem v r. 2010, našel nový domov v jihoanglickém městě Salisbury. V jehož parku, na lavičce, byl v dopoledních hodinách 4. března nalezen společně se svou dcerou v bezvědomí. A to údajně po útoku nervovým plynem.

To stačilo britské premiérce Mayové, aby z útoku Na Skripala a jeho dceru podle mustru Švejkova výroku: „Zabili jste nám arcivévodu, takže vám dáme do držky“, obvinila Rusko. Třebaže první a zásadní kriminalistická zásada Cui bono, čili komu to prospívá, účast Ruska na aféře naprosto vylučuje, protože Rusko poškozuje, ale na Západ jako osnovatele aféry ukazuje oběma ukazováčky, protože tomu aféra naopak prospívá. Docela jako by byla provedena na jeho objednávku.

Ale cui bono sem, cui bono tam, na tapetě musí zůstat Rusko, a to nejenže bez motivu, ale též bez důkazů, a to dokonce bez důkazů tří.

1) Nebyl dosud předložen jediný důkaz, že Skripal byl skutečně otráven nervovým plynem.

2) I kdyby otráven nervovým plynem byl, nebyl předložen jediný důkaz o tom, že se jedná o plyn ruský.

3) Nebyl předložen jediný důkaz, že za pokusem otrávit Skripala stojí Rusko či dokonce Putin, jak se vyjádřil ne zcela duševně zdravý britský ministr zahraničí.

Takže bez důkazů a jen tak od boku obvinila vláda premiérky Mayové z pokusu otrávit Skripala Rusko a vypověděla z Britanie 21 ruských diplomatů. Nu a protože takovýto trest za čin, pro který nemělo Rusko srozumitelnou pohnutku a Britanie zas důkaz ruské viny, se zdál premiérce neúměrně mírný, rozpoutala (samozřejmě s Washingtonem jako hybatelem v pozadí), fantastickou světovou kampaň za vyhazovy ruských diplomatů ze západních zemí. 33 zemí světa bylo britskou vládou vyzváno, aby se k britské vyhošťovací akci připojily a vyhazovaly ze svých území, co se třeba Rusku i jen podobá či co se tak nějak po rusku jen tak mele. A navíc byl na 22. března svoláno do Bruselu zvláštní zasedání premiérů a prezidentů států EU s tím, aby zde jednotně i poslušně vyslovili názor, že za útok nervovou látkou v Salisbury je podle všeho odpovědné Rusko, a následně nahlásili premiérce, kolik ruských diplomatů se tedy chystají ze svých zemí vystrnadit.

Akce však neproběhla tak hladce, jak se čekalo. Ne samozřejmě z naší strany, premiér naší vlády v demisi Babiš ukázněně zařadil naši republiku do zdravého jádra EU, které se na nic neptá, neremcá, a činí to, co je třeba, ale neprojevily kupodivu stejnou kázeň země všechny. A našly se mezi i nimi i takové, které se vymlouvaly v tom smyslu, že jim k odsouzení Ruska chybí důkaz o jeho vině, ale samozřejmě, hned jak se ten důkaz najde, přestanou se ošívat a okamžitě se pak k vyhazovu ruských diplomatů připojí.

Takto neotrocky a přitom i inteligentně – protože dobře věděly, že podobný důkaz se nikdy nemůže najít – se zachovaly tyto hrdé a nerabské země: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

Jméno naší země tedy v tomto seznamu chybí, protože nám Čechům nebylo třeba se po nějakém důkazu o vině Ruska pídit, my jsme se plně a ukázněně spolehli na kolektivní rozum a úsudek Anglosasů, Francouzů a Němců, kteří jistě dobře vědí, co činí, tak jako to věděli a byli chytří – zatímco my hloupí – i v roce 1938, kdy nás v Mnichově prodali za Hitlerův slib míru, a tím přiložili sirku k požáru Druhé světové války, jež zahubila 72 milionů lidí.a 12 milionů sovětských vojáků muselo padnout, aby nás Čechy vyvlekli ze stejné oprátky, která předtím zardousila téměř všechnu evropskou židovskou populaci.

A tady, na tomto místě, se srovnání jednání představitelů Rakouska a naší země na rokovaní EU v Bruselu neubráníte. Rakušané by se bez vítězství Rusů nad Hitlerem stali panským národem – zatímco my bychom bez téhož vyletěli komínem v Osvětimi. Ale oni v Bruselu prosbu Mayové o vyhoštění Rusů ze země odmítli, ale my, kteří bychom zde dnes bez Rusů nebyli, jsme jejich vyhoštění s bohorovným klidem přijali.

Existuje ještě nějaký křiklavější příklad lidské perfidity.

Narodil jsem se do Masarykovy samostatné svobodné republiky a konec mého života probíhá v republice nesvépravné, která se s ochotou zapojuje do spolku západních zemí, jež vytrvalými provokacemi Ruska přibližuje novou válku, tentokrát nukleární. A my v tom vesele a bezstarostně jedeme s ostatními, i my tlučeme do válečných bubnů, i my vypravujeme naše vojáky k ruské hranici, jako bychom zcela ztratili historickou paměť a snad i rozum.

A já na tomto místě prohlašuji, že nechci mít s tímto šíleným předválečným tancem nic společného. Odmítám, aby moje země byla zemí vazalskou a činila tak vazaly i ze všech nás, jejich občanů.

Zvedněme se ze země, na které ležíme jako otroci, a povstaňme k životu národa svobodného a svépravného.

Protože žít jinak za žití nestojí.

 
68 Komentářů k Odmítám žit i umřít v rabské zemi – vždyť i Rakousko se té zvůli vzepřelo

 1. Kadlik napsal:

  Ano zvednou ze zemne se musime ale nezapomente pritom zvedani si taky sebrat z ty zemne nakej poradnej klacek kterym ty svinsky vlastizradce pozeneme z tydle krasny zemne

  • jan nowak napsal:

   Kadli-ku..muoj Fitness Centrum TOTOTAL gym.. na Winogtadech
   .. naučí tě fšem namlát gu-bu.. ale TO ti ne-urču-ju ju Papouuchu. ,
   Neboť střílýš bábr-laty ; )

   Muheeee : ))

   Sasin w.r.

  • HVzV napsal:

   KADLIKU,KLACKEM PŘIZABIJETE PÁR POLITICKÝCH ŠMEJDŮ,

   na jejich místo se nahrnou davy dalšich politiků dychtícich jezdit na těchto polomrtvých oslech.
   Bohužel drazi otroci ,potažmo brzy ne rabové,ale Arabové je tu jediná šance drazi,NAPIŠTE panu comandantu NOWAKOVI,že jste vyznavatelé štastných zitřků pod praporem

   NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ

   kde jsou podle vzoru židovských mudrců poprve v ČR sestrojovány námi osvícenými a angažovanými občany, první skvělé body NP,kde pod vedenim nesmrtelného gojima a NAŠEHO mentora pana Dr.Ing.Josefa Mrázka CSc zažijete drazi otroci dobrodružstvi galaktického významu.

   Po krachu pana MARXE s jeho marxismem,tedy diktaturou dělníků a rolniků nastupuje nová doktrina NEOMARXISMUS diktatury prý humanistů potažmo islamistů.
   Tady si zajištují námi zvolená třida plitiků svoji moc,kdy bude vládnout PRÝ menšina většině!
   S touto diktaturou bojuje prý marně naše oblíbené U.S.A.
   Ve snaze mu pomoci navrhujeme návod pro naše politiky s cilem jim VŠEM umožnit vyhrát volby a vytvořit doktrinu novou nevídanou.

   Jsme často cenzurováni pro naše pokrokové avantgarni myšlenky,ovšem nemůžeme za to,že možná maji silu nebo snad ani ne.
   Náš návrh se zkoncentroval prozatim v bodě NP Nr.2.NÁRODNIHO PROGRAMU ,který by do konce mohli akceptovat i naši židovšti spoluobčané a spolu s gojimy ho podpořit nebot zní jednoduše.

   ANO NAŠI NOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACII VE FORMĚ DIALOGU S POLITICKÝMI ČINITELI VE FORMĚ OTEVŘENÍ ZABLOKOVANÝCH DISKUZNICH RUBRIK NA WEBECH POLIT.STRAN A HNUTÍ,

   které jim mimo chodem platime!

   To lze udělat skoro hned levně a bez peripetii!

   Chceme tim splnit nepolitickou formou DIALOGU,stejně tak jak to dělal pan nebožtik HAVEL VE SVÉ SLAVNÉ CHARTĚ, náš dluh pravdě a lásce nebot nic jiného šlechetnějšiho neexistuje!

   S alternativnim pozdravem

   MÍRU ZDAR nebo taky ne,

   voláme osvícené diskutujici k ničeni této skvělé myšlenky a dovolime si požádat ctěnou veřejnost o vyjádřeni proč se jí to libi nebo ne a v připadě NE drazi napište zdůvodnění proč !

  • HVzV napsal:

   DRAZI OTROCI MILI RABOVÉ,POHLEDTE NA BRUTÁLNI PRAVDU

   jeden z našich aktivistů se zeptal autora článku spisovatele pana MANA,co chce udělat proto,aby se jeho zbožné přáni splnilo.

   Bohužel odpověd byla brutálně pravdivá.
   Jsem solitér a píši jenom tehdy,když na něco pro mě zajimavého narazím.
   Moje sila spočivá právě JEN v tom
   Takže se i za mě v té konkrétnosti snažte dřive než vám umřu.
   Tak to vidite yntelygence a spisovatelé nám věři a máme očividně jejich podporu!

   V HODNOCENI NAŠICH SKVĚLÝCH ŠANCI DRAZI OBČANÉ BUDEME MOCI TADY POKRAČOVAT…

  • HVzV napsal:

   PO VZORU PANA LENINA,KTERÝ DO VLAKU ZE ŠVÝCARSKA NALOŽIL

   bratru 30 svých gardistů,tzv.rebelistů a jel dělat do RUSKA rotyku s vadnou ideologii pana MARXE,jsme tu my zdejši lidoví komentátoři světového formátu daleko lepši.

   Máme tu v pácu prima věc s Novou ideologii,která je tak nová,že nemá ještě ani jméno!
   S laskavým svolenim naši státni vyzvědačské agentury je načase hledat

   NEJMÉNĚ TŘICET PODNIKATELŮ DO OBLASTI VÝZNAMNÝCH SPOLEČENSKÝCH UDÁLOSTI!

   Nebojte se brouci,jsme tu proto,abychom vás naučili jak křižit kusadla a tudiž můžete být bez vzděláni i s ním!

   Hlaste se svými přispěvky,nebot ti,kteři tu daji své nejlepši myšlenky budou taky i našimi opravdovými vůdci a ne že ne,ANO!

   Proto,nemusime mít ani žádného STALINA a bude ruka v rukávě.

   CO VY NATO OTROCI?

   Pokračováni bude stejkně dřive nebo později na to vemte jed!

  • HVzV napsal:

   V oblasti připravy
   velkých společenských události v Česko Rupsku,
   je fakt malá podnikatelská konkurence.
   Přitom připomínáme,že vývary jsou skutečně ne milionové ale

   BILIONOVÉ.

   jen se nežinýrovat.
   Zkusime vám páni voliči představit prvni z týmu podnikatelů kteři už dnes usiluji o váš občanský blahobyt a jim samým hrozi NESMRTELNOST!
   MŮŽEME jim i poradit v jejich činnosti,aby viděli,že za těmito více méne dnešnimi už slavnými buditeli prozatim NÁROD stoji sice jen diferenciovaně,ovšem se zvyšujicí se nanažranosti polit.třidy Šmejdů jim stále více občanů drži palce!

   Jistě víte,že můžeme představit přední podnikatelkou v tomto směru jež je naše SKVĚLÁ pani LENKA PROCHÁZKOVÁ ,se svou vizi,že nám snad pomůže Parlament, nebo co.
   Tady se možná trochu mýli a měla by možná POSLECHNOUT našeho nejproduktivnějšiho lidového přispivatele tohoto webu pana PROUDA,který hlasně razi heslo.

   CO SI NEUDĚLÁME SAMI TO MÍT NEBUDEME!

   V radiu se představuje a mluvi o jeji představě,jak nato,

   https://m.youtube.com/watch?v=UB7IXfB5g5A pokud se nám odkaz povedl stoji za to si jeji hlas poslechnout..

   • jan nowak napsal:

    Doš-lo g Chybě ssítě.. El komandante !
    .. pani přetrh-la nítě ?

    • HVzV napsal:

     Zarazili Lence podnikani a nesmi nám tu přednášet v radiu jak křižit kusadla,nu což budeme to muset řešit sami v bodě NP Nr.5.který zní

     ANO PODPOŘE DROBNÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ!

     nebot politická třida Šmejdů jim bráni různými způsoby viz Zajištovaci přikazy,aby tato třida vznikla a stala se oporou státu,který je v náběhu ji zničit nebot všichni víme,že je to opora státu,kdy u sousedů vzkvétá a tamni podnikatelé se nemohou vejit do tlustých mercedesů,ačkoli prohráli válku!

   • HVzV napsal:

    Nevadi,zkusime to znova at to pára tlačÍ

    https://www.youtube.com/watch?v=UB75iIXfB5Gg5A

   • HVzV napsal:

    Roboti maji velikonoce a jsou pod parou,tak bijeme to dál,kdoví,zda nás pani Procházková vidi jak se tu hemžime,mohla by se ozvat ,napište ji někdo,že kryndy findy, trefime se možná jindy

    https://www.youtube.com/watch?v=UB7IXfB5g5A

 2. Ivana napsal:

  To máme zase premiéra, jednoho trola jsme se zbavili a stejného si tam dosadili. No a jako bonus bude vládnout ANO a ČSSD, to se ještě určitě přidají krajané z KDU-ČSL a vyhodili jsme peníze za volby zase oknem. Výsledek je stejný.

  • proud napsal:

   Copak ma zase kauza novicok zastrit? Dublin? Nevim co resej,co kdyby ho otravili jedem na krysy? Kdopak ho umi vyrobit,je volne v prodeji,to by byla svanda……………a kdovi jestli to nakonec i jed na krysy nebyl.Resej blbosti,kazda schopne vybavena laborator je schopna vyrobit ledacos,no a co? A co je komu do toho co si kdo vyrabi? Nebo kupuje? Zajimat ma prislusny organy az pouziti onoho cehosi!!! zabit muzu i kladivem koupenym u Vietnamcu,no a???? Nechavate se zatahnout do siti blbosti.Spis se divejte co se deje a proc,co to ma schovat,nebo zastrit……….Kdyz nekdo potrebuje zaminku a je mistr v jejich vytvareni,chce psa bit,vzdycky si hul najde,divejte se spis po nasledcich toho divadla,ale hlavne hledejte ravy priciny.Nic se nedeje jen tak,vsechno deni ma nejakej cil.

 3. paja napsal:

  Takhle to muselo dopadnout. Nezapomínejte na Babišovo školení v USA v r. 2015. Babiš patří k US páté koloně. Už si nemůže dělat co chce, je snadno vydíratelný. Takže voliči – klasika, opět jste to pos rali.

 4. jan nowak napsal:

  ..twu HO kome , sem nečat .. Pájo.. píčeš na na howno.. Pájo : ((((
  SZE XI Marieta.. sklidim Zas ó mlaďas – přivhá-zim já zz emeriy..
  .. přicházim já zz Mechika-na skoč mi Oude HO de do,do pyjama : //

  ps : pozdrswuj Haarpíka & dál TO newim : (( ..
  Boga je-go Mária..

 5. jan nowak napsal:

  Blbčku ..doufám , že Admin do pi-či chrápe ..
  .. že ulehnul po po šichtě po procházce !
  Wladimire já tě Sejmu
  Na Slawjanskym příštim ssejmu : //

  w.r.
  M

 6. Voda napsal:

  OZNAMENI O NASEM KONCI!

  Zmena nasi hymny! Naprosto ji dokkurvili, jinak to rict nejde. Mezi Cechy domov muj se tam rika a ta hudba je primo silena, posudte sami.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=186&v=Ll8MKliqe6o

  Koncime vazeni. A jeste na velikonoce. Proc to nesvest na sprotovce, ze jo. Silham po bouchacce.

  • proud napsal:

   Hlavne evidentne neznas Fidlovacku,ostudo…..

   • Voda napsal:

    Co tady meles o Fidlovacce, slysel jsi tu novou verzi?

    Ta ma sakra daleko k originalu, je to totalni hruza.

    • proud napsal:

     Prijde mi to stejny,jen jinak zpracovany…..

     • Voda napsal:

      Rozumis vubec hudbe? Vzdyt je to totalne dojebane a zamerne, umis si predstavit, ze toto projde, jak na nas budou hledet jine zeme? Jako na debily. A vlastne proc jako, kdyz, ze.

      • proud napsal:

       „A vlastne proc jako, kdyz, ze.“…………a jsme u toho,co je teda potreba delat?

       • Jarmila napsal:

        Co je potřeba dělat? To je přece naprosto jednoduché. Poslat je s tou jejich novou šílenou disharmonickou hymnou do řiti.

       • proud napsal:

        To vubec neni o hymne,podobne jako to psala voda,celej sled udalosti jsou testy,ktery bezej neustale ve vsech moznejch aspektech nasich zivotu a rikaji jak daleko muzou kde zajit,posunovat hranice…..nic nejsou nahody,natoz chyby,i kdyz se tak tvarej.Ovsem tady u ty hymny si jistej nejsem,i chyby se dejou,projekty neumetelu.Treba Ruzyn zadna chyba nebyla,ale test,jestli lidi dopustej ji pojmenovat po bisexualnim,perverznim alkoholikovi,siozidovi a zlodejovi.Dopustili jsme a ani se nezacervenali a to se nam vnucuje ze narod sobe :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     „Mezi Cechy domov muj se tam rika“……………coz je v poradku! Ale pravda,reagoval jsem jen na tohle,hudebne neni co resit a urcite to neprojde,to by to nejspis nedavali sem,tajne a marne doufali ze se lidi na paskvil chytej a podporej je.Jsem presvedcenej,ze jim to uz oficialni kritika o hlavu omlatila,jestli ne,pak klidne muzeme mit za hymnu i „pec nam spadla“,protoze hymna je statni a narodni symbol,stada hymny nemaji a nepotrebujou,stejne jako si vytiraj prdel s ustavou uz leta,oboje postradam,takze pro koho?

     • Voda napsal:

      Jak neprojde? Snad si nemyslis, ze vyhlasej referendum! Staru fiku.

      Projde to zrovna tak jako navrh na Letiste Vaclava Havla.

      • Jarmila napsal:

       No to letiště Václava Havla mi také pije krev. Sourozenci na Moravě se mě ptali- proč jste to vy blbí Pražáci dopustili? A já říkám jak dopustili? To si jako myslíte, že něco můžeme ovlivnit? Hovno můžeme ovlivnit. Prostě Veškrnka a jí podobní se tam v letišti sešli za zavřenými dveřmi, udělali si na letišti velké mecheche a pak to přejmenování bylo oznámeno v novinách.

       • proud napsal:

        Je to jak rikam,co si nechame libit,to mame.Vzdyt si vsechno delame sami,i ten napis jsme udelali my,stacilo by rict nechceme a neudelame.A tak je to se vsim.Treba i se zakonama,lidi by ten a ten neakceptovali,policie by „provineni“ proti nemu nestihala,k cemu by pak byl?………..a tak dale a tak dale,i bez referend,stejne nemaji pro stado referenda valnej smysl,proto je potreba stado zrusit a lidi poucit,pak budou plnit referenda to co maji,vuli lidi,ne ovci.

        • Jarmila napsal:

         Nezlob se proude, ale ty jsi úplně na naprosto vymaštěnej. :) My si všechno děláme sami jo? Si se posral ne?
         Jo, jo, stačilo by říct my nechceme a neuděláme. Jak prosté Sherloku Holmesi.

        • proud napsal:

         Kdyz si to myslis,ale presne tak to je. Kolikpak je nas a kolikpak je jich.Kdo jsme my a kdo jsou oni,kdo koho ve skutecnosti plati,mila tlacenko?:-)))))))))))))))))).Kdopak ze je tady vymastenej? ;-)

        • proud napsal:

         Vymyslej si zakon,narizeni,i zlodejnu a kdo jim to chrani,kdo jim to protlacuje? My! Nebo snad policie,priblbly urednicci odshora az dolu,to nejsme my???????

        • proud napsal:

         Kdepak pracujes Jarmilko,jako co a jak dostavas vejplatu,kde nakupujes,jak se bavis…………jestli se muzu zeptat,pochopitelne mi do toho nic neni a neptam se kvuli tobe osobne,jen abych ti ukazal jak moc je sama podporujes,chte nechte,ale nemusela bys……jenze ano,pravda,jednomu samotnymu se tezko vzdoruje,delat to vsichni,pak by to melo vahu,a okamzite ;-)

        • proud napsal:

         Jenom placat si ale muzeme vsichni co chceme…..prozatim ;-)

  • benmil napsal:

   Nebýt toho, že je tam napsáno „hymna České republiky“, tak nevím.

   • Voda napsal:

    To je prave ono. To uz neni hymna Ceske republiky, tim paskvilem je nam sdeleno, ze nam konci. To je nova pro pro ty, kdoz nam republiku odebiraji, viz v textu „mezi Cechy domov muj“.

    • proud napsal:

     Mezi Cechy,domov muj(podruhy pro blbce) je z originalu, Fidlovacky !

     • Voda napsal:

      Uz ti podruhe opakuji, ze original znam, ale ze ta v hymne bylo Zeme ceska, domov muj a meni se to ne kvuli Fidlovacce, ale jako odebrani nam statnosti!

      • proud napsal:

       Tak co sem do pici porad tahas „mezi Cechy domov muj“…….ale jinak v onom paskvilu nic umyslne protistatniho nevidim,spis jen prostou a sprostou babrarinu co nam leze ze skol,at vinou systemu,nebo prosty blbosti.To je fakt jak s malym smradem,jecis po diskuzi,ale s tebou snad ani diskutovat nejde.

       • Jarmila napsal:

        Proude uklidni se. Nic se neděje náhodou a Voda má naprostou pravdu. Ta nová skladba je úmyslně udělaná jako paskvil. Seberou nám hezkou melodickou hymnu, pak nám seberou i vlajku a pak z nás udělají bezdomovce ve vlastní zemi, protože nám ukradou i pohraničí pro Němce.

        • proud napsal:

         Nevidim jedinej duvod,proc by to uz dneska museli delat takhle na dlouhy lokte kdyz nas maji na lopate,proste to hodej jako navrh,zvednou ruce a zavedou to,na to nepotrebujou kurvit hymnu,kdyz na to prijde,klidne ji prohlasej za komunistickou a zrusej ji……….je to porad a dokola jen o tom co si nechame libit,o nicem jinym.

        • proud napsal:

         Jeste se klidne vymluvej na jakoukoliv smernici EU,kterou si pro ten ucel na chvili vytvorej,jen slepci to nechteji videt.

        • proud napsal:

         Rikas pohranici Nemcum,musim se smat.Je to uz par let zpatky kdy jsem videl nwo mapu rozdeleni Ameriky,mas za to,ze neni takhle uz na mapach(tech jejich) rozdelen celej svet,kus po kuse? Ja si jsem jistej ze je.Jen nevim podle ceho ho rozdelili. Takze klidne nechaj to co zustane z <nemecka se chvili radovat nad tim "uzasnym" vitezstvim,nez jim prozradej ze stejne uz zadny Cechy,pohranici,ani Nemecko,Francie,Italie a ostatni,neexistujou,existujou jen sektory A,B,C,D,napriklad,ktery maji stejne jiny hranice,jeste jen na papire kvuli orientaci…………..Tim by se meli lidi zabejvat,ne picovinama na ktery nas smerujou…………….

    • proud napsal:

     Ale hudebne i „zpevem“ to skutecne paskvil je.

 7. Voda napsal:

  dnes Rusko vyhostuje celkem 150 diplomat Zapadu. Americkych 60, tedy presny pocet jako vyhostenych ruskych z USA.

  Silenstvi pokracuje a nabira na rychlosti. Jeste budeme brecet, ze jsme ty zrudy vcas nepostrileli.

  • proud napsal:

   Uz jdi do prdele s tvym strilenim v 10 milionovy vesnici kterou nikdo nebere ani vazne :-))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Navic delame i vsechno proto,aby nas nikdo uz ani nezkousel brat vazne!Co taky s kolonii zadluzenou po prdel behem „chvilky“,to je ukazka inteligence na entou……….jeste vyskakovat by si takovy chteli,s pistolkama si hrat :-))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Voda napsal:

    Konecne vzacna sebekritika. Vysledek toho tveho propagovaneho ignorovani vlady, ktera podle tebe odejde, kdyz ji nechame napokoji! Jsi stoprocentni sluha systemu a mas tu drzost moderovat prispevky lidi na OPOZICNIM webu. Jsme v likvidaci a ty se nechces ani branit. Tak nechtej, ale neser se do tech, kteri se bez boje nevzdavaji. Prde.

    • proud napsal:

     Tim ze neco ignorujes,to rozhodne nenechavas napokoji!!!

     • proud napsal:

      Evidentne si to pletes s lhostejnosti.

      • Voda napsal:

       Ja si nic nepletu, ja jsem praktik a nezajima mne absolutne vubec jak to nazves a jak se v tom budes hrabat, zajima mne vysledek. Ignorace ci lhostejnost, je to uplne jedno!

       • proud napsal:

        Pak nejsi praktik,protoze to jedno neni,ignorace je pasivni odpor,lhostejnost je pasivni souhlas,tedy dva pary bot! Tebe to nezajima a me ma zajimat se bavit na tvoji „urovni“ jak s deckem, cerna-bila?……..

        • Voda napsal:

         Vladislav rika pravdu, s tebou to nejde.

         Koho zajima tvuj rozbor a proc drzis hubu, jestli z odporu nebo z lhostejnosti VYSLEDEK JE STEJNY!

        • proud napsal:

         Dam ti jednu radu,pokud nejsi schopnej neco promyslet a pochopit to,radeji se k tomu nevyjadruj,skodis jen sam sobe,navic verejne pred ostatnima.

        • proud napsal:

         Prihodne jsi vytahla „vladislava“,svy k svymu,ale to uz tady vsichni vime,jakej pak div,ze nedokazete chapat prosty veci.

 8. nisaS napsal:

  No tak esli máte zájem se zábavnou formou vyučit zkuste Chobota. Celkem povedené a kolikrát už se o tom psalo, že. No a esli na vás vyskočí na začátku taková pinda, tak si ji nefšímejte, je to re-klamní opruzenina, holt potomci s grupáče se nezapřou. To přeskočte. Muheeeeeeee
  https://www.youtube.com/watch?v=nmSyJ_xelxA

  • jan nowak napsal:

   Na mě žádná pipinda newyskoči-la.. ale za-se ten anální kulík : (
   .. boga je-go !

   ps : pinda ta-dy zase pindá už od rána – nejmuje sse Marie..

 9. proud napsal:

  Nadpis clanku je „divnej“,paklize se arabskou zemi mini ta nase,protoze arabskou nikdy nebude,i kdyby na ni nakrasne zustali jen oni…………coz se samozrejme nestane.

 10. pepe napsal:

  To je jeste vetsi komedie nez 11zari.Tomu snad nikdo ani nemuze verit.Ale cernosti vojaci jsou jiz v evrope tak se valka proti rusku muze zazehnout.Prumerny evropan ma valku v pici,to poznali kdyz chteli rusko napadnout poprve a kolik lidi ma v pici politickou luzu o tom netreba mluvit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!