Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.03.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Jak aféra s otravou Skripalových řeší pro GP dva cíle: oslabení potenciálu Ruska a V. Putina a likvidaci Velké Británie jako centra řízení, Brexit a současná britská vláda a jejich úkol likvidace Velké Británie, proč je rossionská elita nyní zmatená a neví koho má poslouchat, proč byl požár v Kamerovu provokací britských tajných služeb, na co měly upozornit exploze v chemičkách ve Francii a České republice, rozdíl mezi objektivitou ruských a západních médií na příkladu informování o chemických zbraních v Sýrii, proč OSN není instituce, která by prosazovala mezinárodní právo, ale hájí zájmy USA, proč byl uvězněn Nicolas Sarkozy, proč je Naděžda Savčenková nástrojem na rozpoutání chaosu na Ukrajině a proč měla zůstat ve vězení, hloupost prezidentského kandidáta na příkladu aféry s oholením jeho kníru, a další…
12 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.03.2018

 1. Lukaš napsal:

  Jak pojmenujeme naše sionisté,cessionisté.
  Pjakin té Ruské slouhy Amerických sionistů,nazývá rossionisté.
  A Babiš to jen potvrdil,vydáním Nikulina.

 2. geronimoh napsal:

  Takže existuje jakýsi Biblický projekt.
  Jedním z jeho cílů je zničení slovanských národů.
  Většina Rusů jsou křesťani …. tedy stoupenci Biblického projektu

  • Lukaš napsal:

   Geronimoh.
   Pokud se tvrdí,že Bible je Boží zvěstování,tak Bůh nežádá zničení slovanských národů,to není v Božím záměru,ale jen v židovském učení.Už to jejich tvrzení,že jsou Bohem vyvolený národ,je podvrh.Pokud se tvrdí,že přijde další holokaust,dokonce snad zrušení Izraele,tak to bude Boží trest za zpupnost,lichvu,vraždy.

   • geronimoh napsal:

    Lukaš :
    jistěže Biblický projekt nemá s Bohem nic společného. A pokud jsi studoval Bibli, tak víš, co se tam píše za hrůzy. O Biblickém projektu mluví Pjakin a píše se o něm na Leva.net atd.

   • benmil napsal:

    Bůh o Slovanech nic nevěděl. Věděl jen o národu vyvoleném, který stvořil. Všichni ostaní vznikli z opic, podle pana Darwina.

    • Lukaš napsal:

     benmil.
     Bůh vůbec nerozlišuje rody,rasy a ani zvířata,všichni mají právo na život a žádný vyvolený národ není stvořen Bohem,to si jen židé nárokují.Ale na tom Darwinovi bude,absolutní většina židů jsou zarostlí jak opice,dokonce i Babiš,Gott,no je jich víc,co v poslední době chlupatí.

   • Voda napsal:

    Lukasi, tvrzeni, ze jsou bohem vyvoleny narod je dukazem, ze si toho boha vymysleli. Je to jednoducha rovnice. A tvrzeni, ze prijde dalsi holokoust je stejna lez jako ten puvodni. Jsou to vsechno hry s ochotou lidi verit. A proc byli majitele Bible pronasledovani? Protoze Bible byla neustale upravovana a bylo potreba sebrat lidem verzi predchozi. Pokud by nejaky buh existoval, neuchylil by se k tak primitivnimu zpusobu sdelovani sve vule jakym je sepisovani na papir a rozsirovani po svete. Buh je vymysl lidi, kteri pres tuto pohadku si snadno zajistili podrizenost a otroctvi druhych. Veskere ideologie jsou stejnym typem mameni lidi a odpoutavani je od reality, prirodnich zakonu.

  • MartinT napsal:

   četls bibli bambulo?..ty jsi se vším rychle hotov,že?…každým tvým komentářem to dokazuješ

 3. milan napsal:

  Vsetke nabozenstva su projektom urcitych ludi/skupiny ludi. Zidia , krestania, moslimovia atd su vsetko obete tych co sa hraju na bohov….. Podla krestanskeho ucenia sme otroci boha ( a inych), musime tu trpiet a az po smrti ideme do raja (aj to iba niektori) Podla judaizmu su zidia vyvoleny narod a maju vladnut ostatnym. Krasne vymyslene. Ale obetami su vsetci, stastny nie je nikto. Riesenie? Hektar pody kazdej rodine. Preco? vysvetlenie je v knihe Zvonici cedry Ruska, 7 diel, od strany 54 , „Jedz, ako dychas“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!