P.C.Roberts: Jak nám naši zemi ukradli

1518796928738Dnes jsou Velikonoce, důležitý křesťanský svátek. Nenalézá se však v kalendáři počítačové společnosti Apple. Dnes je též tzv. apríl, v kalendáři Anglosasů označen jako Den bláznů (Fools Day), a ten v kalendáři společnosti Apple je. Podle programátorů firmy Apple tedy Den bláznů nad Velikonocemi triumfuje. Jak je možné, že americká společnost Apple zaznamenává v kalendáři svátek Cinco de Mayo (Pátý květen), připomínající vítězství mexické armády nad Francií v bitvě u Puebla z roku 1862, ale nezaznamenala Velikonoce?

Zaznamenává i Hanukhab, slavený 13. prosince, ale ne Velikonoce?

Kwanza, slavený 26. prosince, ale ne Velikonoce?

Den Sv.Patrika, slavený 17. března, ale ne Velikonoce?

První den Ramadánu, slavený 15.května, ale ne Velikonoce

Poslední dny Ramadánu 15. až 17. června, ale ne Velikonoce.

Takto se nám tedy krade naše kultura a takto se nám zatemňují naše vzpomínky. Za mého mládí byly svátky jara známy jako Velikonoce, ale dnes jsou nám prezentovány jako Spring Break (jarní přestávka). Čili čas pro opilecké a sexuálně promiskuitní bakchanálie na plážích Floridy.

Spojené státy vznikly jako národ křesťanský. To ovšem neznamenalo, že jejich občané museli být křesťany. Znamenalo to pouze to, že jste se svými bližními jednali tak, že jste se druhý den ráno na sebe mohli podívat do zrcadla. Pochopitelně, že existovala spousta pokrytců a dělala se i spousta hanebností, ale existoval jistý standart, podle něhož se věci posuzovaly.

A kde je ten standart dnes? Ten, podle něhož bychom mohli posoudit washingtonské ničení zemí, prováděné jen a jen na základě lží?

Dnes už se Američan, pokud se totálně neodtrhl od vládnoucího establishmentu, do zrcadla s pokojem podívat nemůže.

Američtí „diplomaté“ říkají jiným vládám: „Dělejte, jak vám říkáme, nebo vás zbombardujeme do doby kamenné“.

Takže žádný div, že druhý nejdůležitější křesťanský svátek z vůle jednoho nebo dvou atheistů a hrstky sionistů z kalendáře společnosti Apple zmizel.

Země bez sjednocující morální kultury ovšem přestává být zemí v pravém smyslu toho slova.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/01/how-our-country-was-stolen/
12 Komentářů k P.C.Roberts: Jak nám naši zemi ukradli

 1. Petr C napsal:

  Ten pan je spravny pokrytec. Copak indiani slavili velikonoce?

 2. petr366 napsal:

  Ty mi jdi k šípku s indiány. Byli to primitivové na úrovni doby kamenné. I ti naši,, indové'' uměli zpracovávat železo. A nejen do sběrny.

 3. PavolT napsal:

  Aj preto by som si Apple nikdy nekúpi.

 4. Petr C napsal:

  Peter to kdyz nic neumite mam pravo vas vyhubit i s rodinou? Navic mohlby jste napsat jak treba zili? Vsak islamisti vas pouci.

 5. petr366 napsal:

  Podívej se jak krutí dokáží být potomci aztéků v Mexiku. I ti mezuláni by se od nich mohli učit. Holt Karel May byl jenom lhář a zloděj. To takový Cooper, jenž napsal Posledního mohykána věděl co to bylo za vrahouny.

  • Petr C napsal:

   Je videt ze jste znalec. Indianum se proste dostelo demokracie. Ze?

   • Paw napsal:

    Maznout hrebik a rovnou kde je treba.
    Zrejme se lidstvo nepohne k lepsimu , kdyz si bude "pestovat" tu Demokracii, ALE HLAVNE TA DEMOKRACIE SI BUDE PESTOVAT LIDSTVO , presne tam kam potrebuje...
    Ukazuje se neni zdaleka nic horsiho ....
    Ani Hitler nam nevyskocil z niceho do fasismu, unor u nas a 1918 'deeemokraticke " osvobozeni,1989 a zase ta zbesila bestie demokracie, vyskocila na nas a znovu /kdy uz konencne prestaneme mlatit hlavou do zdi a vydame se jinym smerem??/,, v Cine nejdrive zavladla demokracie a az potom Udesny Monster, Mao vyvrazdujici nalevo napravo , vsude ,okolo 100 milionu. Kam dnes speje zapad s historii zapadni demokracie, to slibuje jen neco podobneho a mozna i horsiho ...To jsou pekny vyhlidky...
    V Rusku nejak pochopili ,ze je lepsi Zdeformovana Atrapa , tedy predstirani , nez ta 100% tni , co garantuje ze je a bude zase totalne zhoubna..

 6. Martin Rubáš napsal:

  Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

 7. petr366 napsal:

  Péťo Péťo. Demokracie? To jen muška zlatá. Tohle nikdy nefungovalo. Tímhle oblbují ovce aby se při stříhání necukaly.

 8. Ilona napsal:

  Ruské pohádky jako Dokument: Falešné Velikonoce. Bible je HROZBA !

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

 9. geronimoh napsal:

  Jestliže je česká společnost oficiálně křesťanská jen asi z 10%, pak by bylo načase zrušit Velikonoce coby křesťanské svátky a vzpomenout, že to byly svátky již dřív, než je křesťani překryli, podobně jako vánoce. I ta pomlázka je tradice starší jak křesťanství, stačí zagooglit.
  Dobře Apple :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!