Veřejná výzva představitelům KSČM k vyhoštění ruských diplomatů

22548944_1043389535803788_4555659261345722858_o-696x464Dne 26. března 2018 došlo k události, kterou považujeme za mimořádně závažnou. Jedná se o krok, kterým vláda v demisi přibližuje svět k nekontrolovatelnému vývoji událostí, který může vést k zániku naší civilizace. Jedná se o krok, který lze chápat jako demonstrativní se zřeknutí nejen právních zásad, ale – a to je zvlášť nebezpečné – i elementárních základů racionality a morálky.

Vyhoštění pracovníků ruského velvyslanectví má skutečně symbolický charakter. Symbolický zejména v následujícím:

- ukazuje svými českými parametry v porovnání s ostatními zeměmi, že vláda v demisi se předhání ve slouhovství k silám směřujícím k válečné konfrontaci;

- tím, když přejímá nesmyslné účelové tvrzení, že „nikdo jiný neměl motiv“, a ukazuje své slabošství.

To, že uvedený krok poškozuje především menší země, jako je naše, v ekonomických vztazích s Ruskem (dle záměrů subjektů, které situaci vyvolaly a přispěly k její gradaci), považujeme rovněž za důležité, ale nyní jde především o odvrácení eskalace hlavních bezpečnostních hrozeb.

Vážení představitelé KSČM, pokud s uvedenými argumenty souhlasíte, žádáme Vás, abyste zvážili:

- jakou tíži odpovědnosti za bezpečnost ČR a jejích občanů je Vaše parlamentní strana schopna přijmout a nést;

- jakými ústavními kroky to v následujících dnech a týdnech projeví.

V Praze, 28.3. 2018

 

Podepsáni:

 

doc. Radim Valenčík, CSc., vysokoškolský učitel

RNDr. Milan Neubert, PhD., pracovník výzkumu a vývoje

Lenka Procházková spisovatelka

PhD. Marie Neudorflová historička

Eva Novotná mluvčí iniciativy Ne základnám

MUDr. Ivan David, CSc.
19 Komentářů k Veřejná výzva představitelům KSČM k vyhoštění ruských diplomatů

 1. Eschatolog napsal:

  muj ty svete, lamparna existuje !

 2. Josef Švejk napsal:

  Kredit KSČM stoupá úměrně tomu, jak kredit ostatních stran klesá. Po 30ti letech vlády demokratů vzrůstá počet lidí, kteří začínají mít pocit, že mezi všemi zkurvenými politickými stranami je KSČM zkurvená nejméně. Týká se to zejména těch starších. Mládež zaměstnaná mobily a iPady na nějaké přemýšlení nemá ani čas ani schopnosti.

 3. Dabac napsal:

  S výzvou naprosto souhlasím! Vážení soudruzi obrazně "Kdo nyní uteče, ten vyhraje!". Když Babiše nepodržíte, budou předčasné volby a voliči se k nám vrátí, protože už pochopili co s nimi Babiš hraje.
  Nepolitikařte a držte se svého "S lidmi pro lidi". Ještě člen!

 4. Voda napsal:

  Ten nadpis rika, ze KSCM ma vyhostit ruske diplomaty? Nejde tady spise o vyzvu k vyjadreni se k vyhosteni?

  A taky nerozumim dotazu na "jakou tizi zodpovednosti za bezpecnost CR je KSCM odchotna prijmout. A jakymi ustavnimi kroky se to projevi.
  Tu vyzvu dostala jenom KSCM a nebo vsechny parlamentni strany?

 5. petr366 napsal:

  Co z toho? Koblihář si řeže větev pod sebou. Pokud chce předčasné volby, tak ho to jeho podvolení může stát i deset procent.

  • .lak napsal:

   Propána krále, jestli je k něčemu odpovědný tak je to ke komunismu nesouměřitelně bohatých. A teď se zasmějte - tahouny globální ekonomiky jsou banky s obchody s se 4. základními pilíři v současnosti globalistů - vojenskoprůmyslového komplexu a zbraní, uvěrování zničených oblastí tím masomlýnkem, drogy a pornografie a bez přísunu rychlých peněz z kriminalit nejsou již schopné fungovat v režii 1% neoliberálních kteří těží renty ze států a dotují si tento jejich tradiční bussines z daní všech. V posledních dvou aktivitách jede prý každá druhá banka. Samozřejmě že nikoliv oficiálně. A divíte se úpadkům západních hodnot? Morálka a civilizace je přímo spojená s prosperitou která je v rusku a číně.
   https://www.youtube.com/watch?v=vyk_o01w9DU

 6. Lukaš napsal:

  Až budou komunisté,komunistama,jak byla prvotní myšlenka pro založení této strany,pak jim uvěřím.Těmto stávajícím vyžírkům nevěřím a už vůbec ne podrazákovi Dolejšímu,který by mohl dělat náměstka Kalouskovi.

 7. martin bareš napsal:

  Podle mne je to na delší úvahu, která ale v současnosti nic neřeší.

  "Výzva" lidí středu se mi zdá trochu podlá a zákeřná, že se tito snílkové o kapitalismu s lidskou tváří obrací pouze(!) na komunisty.

  Pokud komunisté vládu nějak podrží, bude zřejmě v zahraniční politice slouha USA a EU Babiš se Šlechtovou a Stropnickým vládnout jako ti, co vládli skoro třicet let před ním. Nikdo z těch "opozičních" před ním a ČSSD už vůbec, nebyl lepší. Reakci lidí neumím odhadnout, asi "každej pes jiná ves" a hádky na pokračování.
  V domácí politice bych odhadoval mírné zlepšení, zvláště ohledně korupce a možná i nějaký miliardář skončí tam, kde má. Nechci být ale snílek.

  Pokud komunisté vládu nepodrží, možná u některých si zvýší kredit. Lidé obecně se bojí nahlas podpořit komunisty - viz příspěvky k článkům na alternativních webech. Povládnou nám ti, kteří to tady kurví už třicet let a to teda bude výhra. Smát se budou jenom grázlové z ODS a fanoušci a obdivovatelé Klause mladšího a staršího.

  O těch středových lidech z Parlamentních listů, Nové republiky a pod. nemám valný mínění.

  Vadí mi, že se všichni distancují od Okamury. Toho nepodporuji, ale jeho postoj k prasárně v případu prasečáku Lety byl zásadový, stručný a jednoznačně správný. Jestli se někde přeřekl ohledně plotu a planěk a přelézání přes něj a podobných peetchovin? To je stejné jako s Ferdinandem Peroutkou, nadšeným obdivovatelem nacistů a chybnou formulací pana Zemana, který mi je taky ukradený. A pak nekonečnými tahanicemi, což je voda na mlýn zmetkům - i některým trolům, zde HZVh či jak i říká.

  Pokud je politika o tomto, pak je nutná revoluce, autoritativní režim a zákaz činnosti individuí, kteří se v politice pohybují. Prostě žvanírna. Teď jde o to, jak tu revoluci udělat a vyhnat tyhle zemské škůdce.

  • proud napsal:

   Dokud se nezmenej lidi sami,nemusis nikoho vyhanet,protoze se zmenej jen jmena a nic vic.

  • Voda napsal:

   Souhlasim s Vami a jen dodam, ze a revoluci uz je pozde.

   A nenavistnych reakci na Vase konstatovani reality si nevsimejte.

   HvZv laka lidi na jakysi program(nikdy nezverejnil); predevsim pak slovni tahaky na zarucenost a pritom se chova jako hovado. Uz jenom to jeho vyjadrovani se o lidech dava tusit jak by se choval kdyby byl u vesel.

 8. geronimoh napsal:

  Tolik titulů a stejně nechápou jak se věci mají

 9. Rocco napsal:

  Možná vraždila Skripalová jako Kramný!

  BLESK: Těsně před otravou dostala Skripalová přístup ke kontu bratra. Jeho smrt byla také podezřelá
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/534107/tesne-pred-otravou-dostala-skripalova-pristup-ke-kontu-bratra-jeho-smrt-byla-take-podezrela.html

 10. benmil napsal:

  Zvukový dopis - proč nejsem pro NWO

  https://www62.zippyshare.com/v/UrrE04Xn/file.html

 11. .lak napsal:

  Má to blbě, přívěsky a nosiče kartiček pohyblivých obrázků. Jinou funkci již nabudou jen z nouze nejvyšší ale vážně si u nich nedovedu představit nic světobornějšího i jiného než drezůru v manéži klauny.
  Dub 2, 2018 20:49 / Dub 2, 2018 17:26
  https://aeronet.cz/news/velka-britanie-provadi-zkousky-a-vyvoj-chemickych-zbrani-pod-zasterkou-ochrany-proti-jejich-pouziti-jenom-za-zkousky-a-testy-vynalozila-britska-vlada-70-milionu-dolaru-laborator-v-porton-down/
  A ještě již everegren
  https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:00 / 9:25

 12. Voda napsal:

  Vytiskni si nejen tento svuj vyplod a zanes ho svemu psychiatrovi v lecebne. Evidentne potrebujes nasadit silnejsi leky.

 13. nisaS napsal:

  Pokuste se sem napsat svých alespoň deset (10) potřeb k životu. Popřemýšlejte o tom. A neopisujte.

  Můžete to rozvinout do 100

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!