Veletrh KONOPEX OSTRAVA ohlašuje program konference – 20.-22.4.2018

Plakát KONOPEX 2018 malý3. ročník konopného veletrhu KONOPEX OSTRAVA 2018 se koná v kulturním centru Dolní oblasti Vítkovic od pátku 20. do neděle 22. dubna 2018. Hlavním cílem veletrhu je informovat širokou veřejnost o rostlině konopí, o jejím mnohostranném využití, prospěšnosti a obrovském potenciálu pro budoucnost. Bohatý třídenní program zahrnuje nejen veletrh, ale také přednášky, workshopy, besedy, soutěže i zábavu. Užijte si krásný víkend a navštivte jedinečnou kulturní, vzdělávací a prodejní akci v unikátních industriálních prostorech Dolních Vítkovic v Ostravě.

Hlavní výstavní plocha Konopexu bude letos umístěna do krásných prostor bývalých Starých koupelen v Provozu Hlubina. Tuzemští i zahraniční vystavovatelé představí své produkty, technologie i služby a seznámí vás s novinkami ve využití konopí. Prodejní a výstavní expozice budou věnované pěstování a zpracování konopí (semena, substráty, hnojiva, hydroponie, aeroponie, zahradní technika, pomůcky) i finálním konopným produktům a doplňkovému zboží (masti, textilie, potraviny). Představí se také různé organizace a spolky, které se konopím zabývají. Praktické zkušenosti získáte na workshopech míchání konopného betonu, sázení a řízkování bylin, výroba konopných mastí. Připraveny jsou také soutěže o hodnotné ceny a další doprovodný program. Vyzkoušejte na vlastní kůži konopnou kosmetiku, ochutnejte zdravé konopné potraviny, oblečte se do konopného textilu, osahejte si konopné stavební materiály, připravte se na nadcházející pěstební sezónu. Rozšiřte své vědomosti o konopí a podpořte svůj zdravý životní styl.

Konference Konopex a konopná osvěta

Nedílnou součástí veletrhu je již tradičně třídenní odborná konference, na kterézískáte spoustu užitečných informací a nejnovějších poznatků o pěstování i využití všestranné rostliny konopí. Bohatý program zahrnuje přednášky a besedy s odborníky na konopnou tématiku s důrazem na léčebné využití konopí, jeho přínos pro výživu a zdraví, jeho národohospodářský význam a konopí ve stavitelství.

Program Konference Konopex

PÁTEK 20.4.

16.00 Trčkovi: Konopí od pravěku

17.00 Majringer Patrik: Konopí ve stavebnictví

18.00 Růžovič Tomáš: O (NE)kvalitě konopí ja jeho (NE)léčebném (NE)využití

19.00 Zajac Petr: Výprava za šamany Amazonie s podtitulem poutavé povídání, fotky a videa z očistného pobytu v ekvádorském pralese

 

SOBOTA 21.4.

12.00 Dindoš Martin: Je česnek všelék? Je to lepší panaceum než konopí?
….V každém případě – allivictus je nejúčinnější forma vstřebání účinných látek česneku do těla.

13.00 Filip Petr: Vermikompostování – Přeměna biologického odpadu na vermikompost pomocí kalifornských žížal

14.00 Bjelková Marie: Kvalitativní parametry v různých stádiích zralosti semen konopí setého Cannabis sativa L.

15.00 Zupko Martin: Konopí: tři nejčastější mýty ve společnosti

16.00 Bednařík František: Fytoterapie konopím v humánní a veterinární medicíně

17.00 Ocelka Tomáš: Škodlivé látky v neškodlivém konopí, stav a cesty řešení

18.00 Majzlík Zdeněk: Kauza Martina Kafková vs. Česká Republika

19.00 Dvořák Dušan: Cannabis war is over- drogy a mýty

 

NEDĚLE 22.4.

11.00 Šťastný Karel: Pěstování konopí pro všechny

12.00 Vojtko Peter: Konopa a jej využitie vo veterinárnej medicíne

13.00 Jesenská Jana: Vaporizace kanabinoidů v terapeutické praxi

14.00 Duškovi: Opylování bylin pomocí včel a konopí jako zdroj pylu pro včely

15.00 Nosálová Diana Radomíra: Výroba konopných krémů, kombinace s dalšími bylinami

 

Workshopy

PÁTEK 20.4.

16.00 Majringer Patrik: Míchání konopného betonu

17.00 Kotala Martin: Ruční výroba konopné masti

18.00 Kotala Jindřich: Řízkování bylin

19.00 Biokado: Pěstování a přesazování bylin

 

SOBOTA 21.4.

13.00 Majringer Patrik: Míchání konopného betonu

14.00 Biokado: Pěstování a přesazování bylin

15.00 Kotala Jindřich: Řízkování bylin

16.00 Majringer Patrik: Míchání konopného betonu

17.00 Kotala Martin: Ruční výroba konopné masti

 

NEDĚLE 22.4.

13.00 Majringer Patrik: Pěstování a přesazování bylin

14.00 Kotala Martin: Ruční výroba konopné masti

15.00 Kotala Jindřich: Řízkování bylin

 

Areál Konopexu v kulturní čtvrti Provozu Hlubina

Food zona umístěná v Kompresorovně nabídne kromě uspokojení chuťových buněk návštěvníkům také výjimečný estetický zážitek.  Promítání zajímavých filmů s konopnou tématikou můžete navštívit na stánku „Cannabis war is over“ ve třetím patře Starých koupelen.

Venkovní prostory Konopexu nabídnou čajovnu, občerstvení, posezení, umění a hlavně hodně muziky. Sportovní a adrenalinové vyžití může návštěvníkům poskytnout skvělá lezecká stěna Tendom přímo naproti Starým koupelnám.

Areál Dolních Vítkovic

Celý areál nabízí nevšední estetický zážitek, kulturní i adrenalinové vyžití a zajímavý program pro návštěvníky všech věkových kategorií. Den si můžete zpestřit prohlídkou vysokých pecí, návštěvou vyhlídkové věže Bolt Tower, na lezecké stěně, ve Velkém nebo Malém světě techniky či jinde v unikátním prostředí národní kulturní památky.

 

 

Vstupenky na veletrh

Vstupenku pořídíte online nebo přímo na místě za 150 Kč na všechny tři dny. Mladší 13 let a starší 60 let mají vstup zdarma.

 

Web veletrhu Konopex

http://konopex.cz/

 

Aktuality na našem facebooku:

https://www.facebook.com/Konopex/?fref=ts

 

Událost:

https://www.facebook.com/events/155179845070105/

 

Konopí je naše srdcová záležitost,

přijďte se přesvědčit.

Těšíme se na vás,

tým KONOPEX
274 Komentářů k Veletrh KONOPEX OSTRAVA ohlašuje program konference – 20.-22.4.2018

 1. nisaS napsal:

  Zajímal by mě ten beton z konopí, ale asi tam kvůlivá tomu nepojedu,. Gdyby nějakej místní blboň tam zašél a práskl jak se to dělá. Třeba o tom esli by nám, okradeným synům a dcerám vůbec babiš nebo zeman povolili to konopí za tímto účelem si vypěstovat. Třeba by se našlo vedle řepky pár hektarů na konopnou betonárku, kerá by patřila jen tak našim potomkům. No ale esli lidi nemají zadarmo nic z celé úrody země, že jen ti z jeruzalémského města pražského o tom rozhodují a přeposílají tržní rukou polovinu vejvaru svým bratrům a sestrám od harpagondechajcké mámy, tak asi nám to nepovolí. Neznáte něgdo mail nebo telefonní číslo na jejich ústřednu nebo něco kam jim chodí pošta? Mohli bychom je poprosit přímo a nemuseli bysme otravovat ospalé darmožrouty v parlamentární kantýně, keří nesvedou vůbec nic. Jen hlasují jako gdyž se utahuje plán na běžícím páse. Něgde dokonce psali, ale né ti z harpagondechajscké pražské kavárny, jak se jim tak hezky říká, ale že pré se z toho konopí dá dělat všechno jako z té ropy. No ale zase naco lisovat blboňům plastové hračky, že. No ale gdyž dokázali, že to je pré stejný jako čichat čikuli, že je potřeba jejich blboně před tým chránit rovnou za-konem, že to teda zakážou kvůli jejich čikulistům i nám, hnedle je nám lépe, můžeme místo teho fetovat řepku olejnou, ta pré vynese bybišovi, rodákovi ze slovače víc. Šak na co se hádat kvůli prkotinám, šak můžeme v konečném důsledku skončit všichni jako indiáni pod stanem a voni nám nějakou kejdu pak kvůlivá udržení kulturního bohatství, dovezou. U některých přemoudředel můžete dokonce zaslechnout, že vinetů byl taky náš náčelník. No a proto iž to ani nebudou chtít za-platit, páč z nás budou mít kompletní legraci a to těm hadům stojí za to. Věřte nebo ne, hodně blboňů s nima soucítí. Miluje je víc než vlastní rodiče. Polízanice. Dali by jim všechno, že se jim prostě líbí jak voni nás uměj vokrást tak elegantně, moderně, prostě in a ještě v zastoupení, neviditelné ruky trhu, které byly semknuty v úderných pěstích Zemana a Klause. To jsou naši reinkarnovaní zvěrozvěstové, hotovej Cyril s Metodem. Jim patří všechna česta a panská sláva. Heh

  • nisaS napsal:

   No a teď bacha vážení. Pyramidy postavili egypťani a MačuPicču postavili Inkové a všichni to udělali z přesvědčení holýma rukama. Muheeee Všechny ty cicvilizáce pré osvobodili demograti, gdyž tam eště bylo prýma počasí. mamuti se bez užitku koupali společně se slony v indickém oceánu a gdyž se chtěli ochladit táhli s indoevropanama na sever, že tam zchladí v jevropském moři a lvi jim tam stáčeli kolalokovu limonádu. Tehdá pré se ještě lvi váleli v české kokotlině, ale muselo to být něgdy před zaplavením, páč pak u nás prí byla velká zima a lidi žrali mamuty i lvy kvůlivá jejich tuku, ale gdyž přiletěli asgarďané nechali jim nějaké zásoby skafandrů a pomohli jim vyvrtat v zemi dutinu, do které se před zimou schovali na deset tisíc let. Jak vylezli na slunce, zjistili, že je celá země zarostlá, nigde se nedalo zajet autem a tak se začali hádat gdo to způsobil. Vytvořili na to kontrolní komise a vědní obory, keré si jdou sobestačně po krku gdy každej věteckej odporník se snaží předřítat veřejně všechna zaklínadla svých učitelů, přesně dle předpisu, a domáhat se tím větších podílů na neprodejné půdě a rozpočtu od naší mámy. Že gdyž to umí číst i pozpátku, že má nárok na větší kus dortu a ti nejchytřejší ze všech už konkurují sektám o pravost svých učení. A jak se to postupně všechno odhaluje, lžou ještě více, dokonce tomu už uvěřili, a vypadá to, že si vytrhají kvůli tomu poslední zbytky vlasů, které indiánům sloužily jako antény na příjem astrálních zpráv, že co zrovna vaří prapraprabába, že kolik tehdá platila u kasy, a jak se vede praprapradědkovi, esli zrovna dobře prdí. Tyhle tahanice jakož všechny tahanice, mají i vedlejší účinky, páč blboni se dozvídají věci, keríé by je nigdy nenapadly a sca nesca o nich začínají přemýšlet. Tož buďme v klidu, je to jejich dobrá "práca". Nám ostatním stačí navalit podíly a ti přemoudředla si to můžou in-dividuálně rozdat třeba ve finále v léčivém sibiřském bahně. z konopí Muheeeee

   • Boyar napsal:

    Boyar napsal:
    5.4.2018 (18.29)
    nic proti nikomu tyto stranky jsou jedny z mych nejoblibenejsich a ctu je jiz od dob kdy byl jen maly blog pokud mi pamet slouzi jeste dobre … je skvele ze se to az do ted udrzelo i kdyz ne vsichni kteri krom Korala vytrvaly … mely by jste se vratit a zacit makat co to jde ..

    sam jsem kouril dost a dost dlouho ale uz je to minulost mam pro vas vsechny (predevsim pro nasi velkou rodinu – Slovanske narody) vsichni by jsme mely prestat co nejdrive kourit tyhle zelene bilinky !!!! musime se probudit a ne byt v opojeni !!
    to samozrejme plati pro vsechny dalsi druhy opojeni i ty ktere mame radi jako treba nase pivo nejlepsi na svete ..je treba si uvedomit ze valka prijde a nebuide to mala valka jako byla tzv. 1. a 2. svetova bude to mnohem vetsi rozsah a mnohem vic utrpeni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (vse pisi velice na rychlo – nas cas se pokratil)

    Odpovědět
    Boyar napsal:
    5.4.2018 (18.33)
    os ..kdo zna tzv prazskou sibilu a jeji proroctvi tak vi co prijde me informace ale nepochazi ze zadnych zdroju ktere jsou nam znamy
    nemohu nic vysvetlovat zvlaste ne zde !!!!!! nas cas kvapi !!!!!!!

 2. Vladislav po přestávce napsal:

  Zase jedno takové "alternativní" téma, mající za cíl, aby se co největší počet lidí zhulil a tudíž nezlobil. Vždycky si přitom vzpomenu na to, jak byl v Karpatech lid naučen na alkohol. On to Systém měl totiž zpočátku velice těžké. Lidi se dál klaněli starým bohům a mohli jim je zakazovat, jak chtěli, ale chytej si vlaštovku ve vzduchu - a chytej si psance v nekonečných horách a hlubokých lesích! Takže přišli "léčitelé", a samozřejmě - toho bolela ruka, ten měl špatně srostlou nějakou zlomeninu, ten pořád kašlal a plicník nepomáhal - tak se napili a ejhle, najednou byli veselí a spokojení! Zázračný lék!
  Časem někteří ten lék začali nutně vyžadovat, už se bez něho neobešli. Takže moc nepracovali a měli problém s placením daní a dalších berní. Nevadí, řekla vrchnost, my vám daně snížíme, ale odeberete tolik a tolik alkoholu z našich palíren navíc. No kdo by toho nevyužil? Zadarmo "lék" a ještě nižší daně!
  A kde byli najednou všichni ti psanci, které předtím vrchnost s fráterníky naháněli po horách? Ožralí se váleli v potoku, dům, pole i lesy zadlužené, bratr proti bratrovi, syn proti otci. Jedině kostel je spojoval, když si šli pro odpuštění za své "hříchy".
  Časy se mění. Místo kostela jsou tu "energie", slovenské tartarie, místo chlastu je tu konopí. Ale přednášky to můžou být zajímavé, což o to. Podle některých "védistů" byly třeba konopné košile velice rozšířené i v dálných dálavách Sibiře. Konopí totiž miluje mráz, třeba takových -40, a nevadí mu ani pouhá tříměsíční vegetační doba, jen když se mu přitom hraje na fujaru. A lidem jak svědčí! Konopná košile nebo kalhoty zahřejí v takovém mrazu stokrát víc než kožich, což je jedině správně, protože pravý Slovan by zvíře nikdy nezabil, natož tak kvůli kožichu.

  • .lak napsal:

   Už tu vodu nepij ani zředěnou, prozaiku. Na tebe má neblahý vliv i abeceda. Skus posunkovou řeč daktyle. :-D

   • proud napsal:

    Jo,no,zapomina ze se leccemu propada bud z neznalosti,nebo ze svinskyho charakteru,kdo propadne ze svinskyho charakteru ,mel by "jit z kola ven",kdo z neznalosti,tam je opet vina spolecna,protoze "ulice" a "ruzova zhrada" lid nepoucej! A ze tam neni nic uzitecnyho,je zase ona nenavidena hromadna vina.Nechces bejt ve vedeni,tak trp co se ti narizuje,je to prosty,nebo se s ostatnima aktivne ucasni a sam si delej zakony a poucuj,nebo nech poucovat ostatni a starej se at maji uzitecnou zabavu a nemaj existecni starosti co je k huleni a alkoholu dokopavaj.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Z neznalosti říkáš? Co je neznaleho na tvrzení, ze na Sibiři nevypestujes konopí? Staci si najít jakýkoliv klimaticky atlas a zjistit si klimatické nároky teto rostliny. Nemusíš si to ani zjišťovat, muzes si tu rostlinu sam pěstovat a přesvědčit se! Totéž plati treba pro vlašský ořech - podle tvého souputnika Roba obyvatele Velké Tartarie (která se z velké části rozkládala za Uralem) chodili oblečeni v konopnych kosilich a jedli vlasske ořechy - takze se te ptám - jak to dělali?
     Mas na zahradě vlašský ořech? Vis, pri jakem mrazu mu začínají omrzat větve?
     Jak přežili padesatistupnove mrazy jen v kosilich, kdyz nelovili zvířata? Proč jsou na obrazech posuku zobrazování v kozesinach, kdyz prý nezabijeli zvířata?
     To vsechno jsou logické otázky. Takové muze položit kdokoliv, s jakýmkoliv vzděláním. Je to pouze o zdravém rozumu a samostudiu, tedy věcech, po kterých prave ty tak volas - nebo ze by tvé volání bylo selektivní?

     • Robo napsal:

      Kto klame, ten kradne. Kto kradne, ten môže zabiť.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A kdo nic nevi a neumí samostatne myslet, ten lehce uvěří každé lži, čímž se o to snaz pak stává lhářem - a pak uzs to popsal presne.

       • proud napsal:

        Konecne jsi se vystihl,bravo:-)

        • Vladislav po přestávce napsal:

         No tak sup sem s tim pěstováním konopí a vlasskych ořechu na Sibiři - rad se poučím, jak na to.
         A naucit se zvládat padesátistupnove mrazy v konopne košili taky nemusi byt marne - dokaž, ze lzu.
         Čekám.

        • Robo napsal:

         Reč bola o tom, že konopne košele majú lepšie tepelné a antibakteriálne účinky, ako napríklad bavlnené.
         A že si ich každá rodina šila sama.
         Zvyšok sú tvoje lži a výmysly.

         Vrátane tá o tom, že kedysi tu rástli celkom ŠTYRI plodiny:-))

         Si hlúpy úchyl, čo si vymyslel Roba, pretože mu ohrozuje šukačku na lúke.
         Ten tvoj Robo ale niesom ja, debile.

        • proud napsal:

         To je klasika Robiku,vladik zjistil ze ze sebe opet a zase,jak je zvykem,udelal poradnyho blbce,tak to zene na Sibir :-)))))))

      • proud napsal:

       A proto je potreba pred nim spolecnost chranit vsema dostupnejma prostredkama ;-)

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Výborne. A co nosili v zimě, v mrazech, pri -30?
       Zvířata přece nezabijeli, takze kožešiny asi ne.
       Nějaké bundy? Z konopí? Kde jsou?
       Ze jedli vlasske ořechy a šaty si sili z konopí jsi řekl ty, ne ja.
       Vypestovals uz nekdy neco? Mas aspoň tušení, jaké maji ty rostliny klimatické nároky?

       • Robo napsal:

        S debilom sa hádať nemá cenu, debile.
        O košieľkách pri -30, či -50 sa tu dohaduješ sám so sebou, ako obvykle.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Tak co teda nosili pri tech -30 nebo -50, pokud teda neupadli do zimního spánku?
         Zvířata žádná prý nelovili, na kožich taky nechovali.
         Tvrdils (na WhatsAppu), ze nosili oblečeni z konopí a jedli například vlasske ořechy, na což jsem ti odpověděl, ze to asi těžko, protoze ořešák severně a východně od středního Polska neplodi, vymrza a z konopí by si museli sit vrstvene bundy, což nikdo nepotvrdil.
         Vis, jak se pozná chlap? Ze umí rict: MÝLIL JSEM SE. UVĚŘIL JSEM BLBOSTI.
         Ale na tuto úroveň jsi proste jeste nedorostl, to te teprve čeká.

        • Robo napsal:

         Znova - NEMÁ PRE MŇA CENU SA S TEBOU DEBILOM DOHADOVAT.

         Keď navyše klameš. Moj postoj je konzistentny. Na vocape i tu.

         Čo nosime dnes?
         Pre teba existuje iba koža alebo nič?
         Kto tvrdil, že tu rástli iba štyri plodiny? Ja snáď?!
         Kto tvrdil, že sme ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ nejedli mäso?!
         Mimochodom - aké podnebie bolo na Sibíri, keď tam nedávno našli mamuty s trávou v držke?

         Znova - si klamár, idiot a psychopat a pre mňa nieje vôbec žiadnym prínosom s tebou strácať čas.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Na Sibiři nebylo posledních několik posledních desítek tisic let jine podnebí nez studene kontinentální nebo subarkticke.
         V takovém podnebí trvá vegetační sezóna, tedy doba, kdy rostou rostliny a neco se dá pěstovat, 3 az 4 měsíce.
         To na většině Sibiře s výjimkou jižní vylučuje i pěstování obilí, jinými slovy: pokud tam chce někdo žít, je závislý na dovezených potravinách.
         Z rostlin, které muzou sloužit k výrobě oděvu, v takových podmínkách dozraje jen len, takze důkaz c.1: pokud masove nedovazeli oděvy odjinud, mohli v zimě nosit pouze kožešiny z ulovenych zvířat. Tech ale mohlo byt vzdy jen omezené množství, jinak by si vylovili populaci - což dokazuje, ze posledních několik tisic let nemohla bez dovozu kdeceho z tisicikilometrovych vzdálenosti existovat žádná opravdu velká města a huste osídlení.
         Je úplná idiotstina tvého kalibru tvrdit, ze tech rostlin mohlo byt víc, kdyz je každému, kdo kdy měl aspoň zahonek za barakem, jasne, ze kvuli drsnemu klimatu nemohlo.
         Jaké klima bylo posledních x tisic let kdekoliv na Zemi dokládají například pylové analýzy. Tedy i na Sibiři.
         To vsechno jsou tvrdá fakta, žádná zidoveda. Pokud se nějaký idiot nepolibeny základním studiem tomuto vysmiva, směje se akorát vlastní tuposti a neschopnosti logického uvažování.

        • Robo napsal:

         Mne z celej tej tvojej slávnej peľovej analýzy stačí tvoje tvrdenie, že na našich územiach rástli celkom ŠTYRI plodiny.

         To je dôkaz sám o sebe, že tak 3-4 ročné dieťa môže byť múdrejšie, ako človek, čo celý život študuje pi.čoviny.

         Jak píše tuším Campbel - SÚHLASU NETREBA.

        • Robo napsal:

         A znovu (idiot to zjavne potrebuje tak stokrát)
         TU NA NAŠOM ÚZEMÍ PODĽA TEBA/"TVOJEJ" PEĽOVEJ ANALÝZY RÁSTLI CELKOM ŠTYRI PLODINY.

         Vladimir-bez-prestávky - HOTOVÉ, VYBAVENÉ.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ja jsem NIKDY neřekl, ze na našem území rostly ČTYŘI druhy rostlin!!!
         Kdes to vyhrabal, proč si tak vymýšlíš, ty kretene??
         Proč tak lzes?
         Nebo jsi tak hloupý (ono asi spis to bude pravda).
         Ty mas fakt IQ bublajiciho bahna, to se fakt nedá jinak rict.

        • Robo napsal:

         Aha...no tak dobre.
         Toto je POSLEDNÁ správa, ktorú ti píšem, ty pošahaný úchylný schizoidný debil.

         Nabudúce budeš hovoriť, že si NIKDY nepropagoval swingers.
         Ani si NIKDY nepropagoval súčasné očkovacie látky.
         Ani si NIKDY nepropagoval súčasnú západnú vedu.

         Choď späť do ústavu. Už nevyliezaj.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Zmetku, který skončil zakladkou a jehož schopnosti stěží stačily na vousatou ziduli, která ho vodí jak psa na procházku,
         TY me nebudes kadrovat.
         Ze jsi hlupák s IQ nedosahujici prumeru, ti tady naznačilo uz nejmíň pět lidi.
         Nerozumíš VŮBEC ničemu, mas mindraky z kdeceho - z nevzdělanosti, z toho, ze jsi pod pantoflem, z toho, ze neumíš vyplodit JEDINOU samostatnou myšlenku, jen opakujes, co sis někde přečetl.
         Proste ubožák.
         Vymýšlíš si veci, které jsem nikdy neřekl (viz ty se čtyřmi rostlinami, co u nas rostou), a pokud jde o swingers, tam proste rozhoduje tvoje zavist (která z tebe kape jak voda z kohoutku, což by viděl i slepý), protoze pro tebe to neni otazka volby, ale nutnosti - typkum jako ty většinou stejne nestojí.
         Tak si lešti dal lebku, pokud se budes chovat slušne a nekomentovat veci, o kterých naprosto nic nevíš (a tech je bohuzel hodne), muze se stát, ze uz te nebudu komentovat.

        • nisaS napsal:

         Já nevím, ale nebylo tady už několikrát napsáno, že ochlazení Sibiře proběhlo nějak současně s navalením bahna a hlíny do ulicTartarských měst odněkud od severních moří? A neříkalo se, že se vozily ze Sibiře na panské stoly v Rusku ananasy? A pak se ještě psalo proč nejsou na Sibiři starší stromy než bajvoko 300 let už zase blboni zapoměli. No já si myslím, že startovat na lidi se zprávama po kolapsu počítača, co najede do standardního vygumovaného režimu bez naposledy uložených poznání je podobné jako běhání křečka v kolotoči. Na někeré blboně to může zapůsobit, ale u lidí, keří na sobě" pracují" :-) to má senilní vliv. Viděl jsem aji mapu, kerá nejen Holandsko, ale celý západ byl pod mořskou hladinou. Asi podle té mapy natočili ten film o potopě jak ten herec jezdil s oplechovanou dvojlodní plachetnicí kolem zbytku nákladní lodě, gde všichni zlo ději na palubě poslouchali náčelníka, kerý na ně kladl ze zbytku veliteského můstku momentálně nejprogresivnější morální projevy a hodil jim aji pár hadích mincí na palubu nadnášející se na vlnách široširého oceánu. Muheeeeee

        • .lak napsal:

         Ale to jo, při přepólování země které bylo prý 171x česko má mít průměrnou výšku -30m pod hladinou moře. A že prý má zpoždění a to se stalo prý tak 15x. Takže šplouch i třeba bude.

   • proud napsal:

    Ovsem tyhle myslenky uz od vladika tezko cekat......povetsinou.

    • jan nowak napsal:

     Máňa sse prej zna-la s Emíliem Escobarem.. gdyž by-la za mlada ww MECHIKU..
     .. ale muse-la zdrhnout - bo mu dluži-la nějaký prašule !

     ps : a gde wůbec je Dnes.ka má Máňa ??

     • Robo napsal:

      Už zas Woláš ďasa, nowaku?

      • jan nowak napsal:

       Hele Robo.. to ale byl ťah - napřed ožiwit Mrtwolu.. astrálem ji propašowatt
       pod BezDěs k Oudowi na ubykaci & wyšukat jí na Příštim Slawjanskym sejmu : o
       Už ssi čet jag ti lebka na MOTORu pomáhá ?
       .. Máňa má ww wlastní SideCáru : ))

       ps : Udej Wladimirůw po-pis !!

       • Robo napsal:

        Fuj, ktobytustarumegerušukal:-/

        Na motore ju nemám, len na riaditkach a na srubkoch od SPZ :-O

        • jan nowak napsal:

         Wladimir ři.kal.. že máš na SPZ Tanga od swý Šiksy & sse Škrtátkem
         .. na wrch ?

         Policaj-ti co za wáma je-li si pp powrh-li Přední i zadní sklo
         ww we folxwagenu ..?

        • Robo napsal:

         Itykujon:-))

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Na mě ma abeceda neblahý vliv, zato ty ji pro jistotu ani neovladas. “Skus” si vyzkousej na zubech - jestli náhodou nepotrebujes rovnátka:-) O minulosti, počasí, prirode, klimatu vis evidentní kulové, proto se svymi poznáním nepolibenymi bratry veris každé pitomine. Ani s intelektem to nebudes mit valné. Shrnuto: - ideální substrát pro sekty, bludaře a tmáře všeho druhu. Pozdravuj v kostele, moulo.

    • proud napsal:

     Zato ty vis o vsem vsechno lip nez reditel Zemekoule............to uz vime,zname,prekvap necim novym:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Ano, mam větší znalosti nez ty a několik dalších hotentotu, kteří ti prizvukuji jako simpanzi krmicum ze zoologické, dohromady.
      Pro tebe je to možná “ředitel zeměkoule”, pro nekoho, kdo na rozdíl od tebe neco skutecne vi, je to ovšem denodenni chleba.

    • .lak napsal:

     Jo, uviděl jsem to po odeslání, spadne říše. :-)

    • .lak napsal:

     Abys nevytekl, religiozitou jsem se nenadchnul jako mnoho u vytržení možná z nudy i nedostatku invence a mrzkých poměrů mezi trdly.

  • .lak napsal:

   http://www.ekostavivo.cz/konopi-ve-stavebnictvi/

   Jen drobný nástin. To že by to energeticky smetlo petrodolaristy je dané tím že je to důsledně po netu vymetené co by konkurence.

   Tady musím provést korekci a přidat tam hlava děravá ropáky. Tohle bylo ke kobliháři.

   Propána krále, jestli je k něčemu odpovědný tak je to ke komunismu nesouměřitelně bohatých. A teď se zasmějte – tahouny globální ekonomiky jsou banky s obchody se 4. základními pilíři v současnosti globalistů – **petrodolarismus ropáky**, vojenskoprůmyslový komplex / zbraní & uvěrování zničených oblastí tím masomlýnkem, drogy a pornografie a bez přísunu rychlých peněz z kriminalit nejsou již schopné fungovat v režii 1% neoliberálních kteří těží renty ze států a dotují si tento jejich tradiční bussines z daní všech. V posledních dvou aktivitách jede prý každá druhá banka. Samozřejmě že nikoliv oficiálně. A divíte se úpadkům západních hodnot? Morálka a civilizace je přímo spojená s prosperitou která je v rusku a číně.
   https://www.youtube.com/watch?v=vyk_o01w9DU

   • proud napsal:

    O tom vsem k cemu je dobry z technicky stranky konopi a co na to priroda,jsem ani nepsal,bylo by to na hodne dlouho.Samozrejme mas pravdu.

  • Petr C napsal:

   Je primitivni videt v hempu videt jen zhuleni. Pokud clovek chce zhuli se skoro ze vseho, pocinaje kravim lejnenm a konce vselijakymi syntetickymi pripravky.
   Samozdrejme ze hemp je velice propesna rostlina
   http://www.konopi.info/default.asp?ch=203&typ=1&val=127649&ids=3715
   http://www.hemphasis.net/Environment/environment.htm

 3. proud napsal:

  A vsimneme si jeste jedny veci,vseobecne znamy,ze huleni,je ten nejmin zdravej zpusob uzivani.Tedy nikoliv skodlivej,ale ten nejmin zdravej.Skodlivy je totiz uplne vsechno co se zneuziva,i ona voda,ktera je jinak zakladem zivota vubec.

 4. geronimoh napsal:

  O zhulení nejde. Osobně vím, kolika příbuzným a sousedům konopí už pomohlo a pomáhá. Mně taky, když mi ruplo v koleně a nateklo mi a žádné mastičky od doktorů nepomáhaly, doktoři navrhovali skalpel. Soused mi daroval tinkturu z konopí, a díky ní jsem zatím pod nůž nemusel. Koleno splasklo, a funguju normálně dál. Ta tinktura zabírá na víc potíží a konopná mast je skvělá na kůži trpící na stavbách. Ještě jsem to nikdy nehulil, ani to nemám v úmyslu ....

  • proud napsal:

   Samozrejme ze nejde,protoze zhuleni se,navic z jinyho nez zdravotniho duvodu je uz zneuziti,o tom zadna a gaunerum se to moc hodi aby mohli tuhle maximalne uzitecnou rostlinu v mnoha smerech zakazovat,tak je to prosty.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ta tvoje “maximálně užitečná rostlina” je legální treba v takové baště neoliberalismu, jako je Kalifornie.
    Ta rostlina je tak velice zakazovana, ze ji “alternativa” bude za chvilku nutit uz i do kojeneckých presnidavek.
    A nikomu to nevadí. Jak je to jenom možné?

    • proud napsal:

     Nuti nekdo do kojeneckejch presnidavek treba mak,jitrocel,pampelisky a podobne? PLACALE? :-)))))))))))))))))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Mak, jitrocel a pampelišky neobsahují psychotropní látky (teda az na mak, ze) a nejsou návykové. Jitrocel ani pampelišky z tebe neudelaji věcne vysmateho zhulence, kterému je vsechno jedno.

      • proud napsal:

       Ani trava neni navykova................mas mezery ;-)

       • Petr C napsal:

        Ono se pise ze neni. Ovsem ze zkusenosti vim ze par pracovniku pokud si po ranu nedalo sluka bylo nervoznich jak stara kur... bez sexu. Coz ovsem nic nemneni na tom ze to je velice uzitecna rostlina. Jeji ucinky na nektere nemoci maji mnohem lepsi vliv nez vselijake synteticke napodobeniny. Cimz je dost nebezpecna pro pharma. prumysl. Zneuzit pro fet v dnesni dobe se da spousta povolenych pripravku. Ve vyctu vselijakych opiatu mi marena pripada jako nejmensi zlo.

 5. Vladislav po přestávce napsal:

  Znám uz léta ctyri chlapy, kteří pravidelne huli trávu. Jsou věcne vysmati, jsou v pohodě - tolik pozitiva. A teď negativa: vsechno je jim jedno, u ničeho nevydrží. Kromě trávy huli všichni i cigarety, az na jednoho pravidelne pijí. Jen jeden ma syna, kluka autistu, jinak jsou, ač ve 40+, bez děti. Partnerky dvou si stěžují, ze jim nestojí;-)
  A masticky z konopí? Vyzkoušel jsem mast na opary - neucinkuje. Dcera vyzkoušela mast na akné - taky žádný účinek.
  Ona se ta výroba věcne vysmatych “alternativních” zhulencu Systému vyplatí, to se nebojím. A kdyz se to šikovne uvede stylem “dřív zakázáno a utajovano, dnes konečně můžeme užívat”, je úspěch u jiste části populace zajištěn.

  • .lak napsal:

   Kdybys byl vzdělaný tak bys věděl že tyto účinky má nepřátelské prostředí prekurzory satanistů a samozřejmě odpadové upravené otraviny éčky řetězců odpadu či marketů nadnárodních v kotlince Canabiody jsou nezbytné pro normální funkce mozku lidí, u hybžonů tydýt korporátníků jsou nežádocí vyšší mozkové funkce a zombíků je tedy fakt již dost a to by tolik nevadilo kdyby jim imunitní systém nezpreferovával mozkový kmen predátora. Předpokládám dle tvých představ jsou blbečci hodní, no nejsou stejně jako hlupáci a tam tedy včetně fachidiotů i mnohatitulovaných pohoda nehrozí vrtichvoste.
   https://www.youtube.com/watch?v=AUoq5NUngSQ
   https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Uz to mam - píšeš, jako bys byl zhuleny:-)
    No, opravdu mi neni 18, uz jsem par zhulencu trávou viděl, a kromě toho, ze byli “děsně v pohodě”, jsem si žádných extra funkci jejich mozku nevšiml:-)

    Ale jen tak dal, je to vase volba. Huleni trávy je jen další radoby “alternativa” z rukou Systému. On takovy vysmaty a skoro na nic nepoužitelný zhulenec splní svou roli bíle depopulace stejne dobre jako fanaticky odpůrce očkováni nebo vegan.

    Az se na nwoo.org objeví článek o hormonální antikoncepci, me too nebo feminismu, tak me vzbudte. Neco mi ale říka, ze to tak brzo asi nebude:-( Přece jen - noticky jsou noticky.

    • .lak napsal:

     Dost se natrápíš než je tě strčí do muzea kuriozit protože evidentně ti nedali dobré řadiče a směrovače na rozlišovací schopnosti emile, pardon robote. Trávu nehulím ale potkat tě tak si zapálím abys nebyl škodný, zcela a výhradně samaritánsky. :-D

  • Eschatolog napsal:

   mast nebo tinkturu si musite udelat sam z vlastnich bylin, ty z obchodu nesmi mit thc pres nula nula prd, takze jsou spis placebo, no a vyhulence bych nezamestnal z jednoho prosteho duvodu, nikdy bych nemel jistotu zda-li prideleny ukol vykona radne nebo se na to s usmevem vysere a na takove hry se zase muzu ja ...

   • houbeer napsal:

    Thc neni zdaleka hlavni lecivou latkou v mastich(ale pracuje souvztazne s dalšími látkami).neni vubec lehke vytvořit dobrou mast-z jakýchkoli bylinuz jsem parkrat i dostal koupenou mast-dobry je kostival,konopi a neco na prohrati(rozmaryna,tymian,kurkuma apod.),ale mnoha leta mame vlastní výrobky.pouzivam jen jako lék-zadne mazani si rukou,po koupeli apod.
    Asi nejlepsi je ze samic v kvetu za cerstva extrahovat pres pytle s ledem pryskyřici-pyl a to následně(sito 160-220mikronů) pouzit na vyrobu tinktur-mastí......;))))

 6. jan nowak napsal:

  Wladimire.. wsaď konopnou Košu-lu , že zz příštího Slawjanský-ho zjazdu se
  wrátíš s prima monclem !?

  M&M

 7. houbeer napsal:

  Ahaaa,tak se sesli odborníci k diskuzi;)) toz vězte,ze,, víte'' tak zrnko pravdy o účincích konopí a jeho ruzneho vysledneho produktu(marihuana,semena,stonky.)

  Konopi jsou 3druhy a svete div se,ten jeden roste kdekoliv na severu kde je aspoň3mesice nad 10-15st.....sirsi debata jen s lidmi majici zajem a ne jen hanit rostlinu,kterou lide vyuzivali od nepameti po celem světě.spojovat ji s nejakym náboženstvím,ci doktrinou ci mantinely nelze.vsichni lide maji receptory na kanabinoidy(jejich hooodne),temi treba ale take vnimame tzv.terpeny-nosice,, vůní''.....

  Jdu si ubalit brko-pres den jsem se houpal s mraky a sluncem,vecir zasel,pokopal,založil kopankovou hromadu,navezl dalsi gowna...ted uvaril,pohral si s detmi,mno a na koupel si dam pivko a brcko vy beckovi amatéři :)))))))

  • Robo napsal:

   Zdar houbeer!:-)

   vladimir-bez-prestavky vyhlásil anketu, zúčastnis sa?:-)

   Swingers:
   A) zúčastňujem sa, rád sa pozerám, jak moju ženu prcajú iní
   B) nezúčastňujem sa. Tým, čo zaškrtli A, závidím

   Napíš odpoveď vladimirovi do vocapu:-))

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Este chyba C) nezucastnujem sa, lebo mi nestojí a mam strach, ze by som sa zosmesnil a D) nezucastnujem sa, lebo aj tak by o mna a moju lásku fusatu nik neprejavil zaujem čo by sa ma naozaj dotklo:-)))(

  • Robo napsal:

   Nenechaj sa zmiasť, houbeer.
   Ja mám na jeho anketu kopirajt, odpovede sú len dve!:-)

 8. Vladislav po přestávce napsal:

  K čemu je konopí nebo cokoliv jiného "léčivého", když má jeden nadváhu, skoro žádný pohyb a chlastá k tomu?
  Kdy bude "alternativa" řešit skutečné problémy, kdy bude lidi motivovat ke sportu, zdravé životosprávě, ženy odrazovat od hormonální antikoncepce a potratů, feminismu, muže učit přijímat zodpovědnost za svůj rod, navazovat na odkaz předků?
  Kdy se na tomto serveru objeví články o těchto věcech?
  Zhulenec léčící si bebí konopnými mastičkami, po večerech někde pochlastávající a brblající, odmítající maso a někdy i mléko, nenechající se očkovat už z principu i tam, kde je to prospěšné, odmítající fanaticky cokoliv z "klasického" vzdělání, nutící ženu rodit doma a trápící se i tam, kde je to nutné, třeba bez antibiotik, ten má změnit CO?
  Vždyť nezmění ani sám sebe, natož tak "svět".
  A na postojích některých takových "alternativců" je navíc vidět, že jsou i v lepším případě podpantofláci jako prase, v horším buzny. Do chlapství jim chybí asi tolik, jak černochovi z Gabunu do pomněnkově modrých očí.

  • jan nowak napsal:

   Ty budeš mít pomněnky pod očima - blbe : p

   • proud napsal:

    Ten se likviduje sam,jeho priklady jsou jen litanim ode zdi ke zdi,samej extrem,o blbosti "autora" z nej cisici ani nemluve.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Kdybych si měl dělat vrásky z názorů každého znalostmi nepolíbeného alkoholika neschopného sbalit ženskou nebo podpantoflácké ovce bez jediného vlastního názoru, pouze přežvýkávajícího, co napsal jeho velký guru, nedělal bych nic jiného.

     Konopí jsem vyzkoušel i jako kuřivo i jako různé masti. Kouření je otázka klasické intoxikace, změny nálady, ztráty koncentrace, při dlouhodobějším užívání vzniká závislost, ucpávají se tepny, což je spojeno s klasickými problémy kuřáků typu srdečních vad, ztráty erekce apod.
     Mastičky žádnou zázračnou účinnost nemají, nejsou neúčinné, ale nejsou ani nijak jedinečné. Na problémy, kde jsem je testoval, existují účinnější léčiva.
     Mluvím jako obyčejný chlap, který vyzkoušel, poznal a ví.
     Nejsem loutka Systému jako někteří "alternativci", jejichž jedinou "alternativou" je, že odmítli Systémem vnucovanou variantu č.1 jménem "mainstream" a místo ní přijali Systémem vnucovanou variantu č.2 jménem "alternativa podle našeho gusta".
     Jak jsem řekl, "alternativa" sloužící depopulaci, oslabení, vzniku různých závislostí apod. je jen jiným z pokusů Systému o ovládnutí lidí.
     Kdo je hloupý, tomu to nikdy nedojde, a kdo je nejhloupější, ten se za to bude ještě bít a nechápat přitom, jak užitečného idiota přitom hraje:-(

    • Robo napsal:

     Myslím, že mu krivdíš, Proud.

     On je ODBORNÍK na domáce pôrody, pretože predsa bol dvakrátv pôrodnici.

     Taktiež VIE, jak účinkuje (domáca) konopna masť, kúpil si ju predsa v lekárni!

     Preukáž mu patričnú úctu a ...jebni ho papuli hneď, jak ho uvidíš.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Riskovat zivot vlastního dítěte nebo i matky jen kvuli “větší pohodě” matky muze jen totální idiot, nebo do sebe zahledeny, sebestredny hajzl.
      Stovky let umiraly zeny i děti pri porodech, dokonce i matky, které předtim mely 5 bezproblemovych porodu, umrely kvuli komplikacím pri tom šestém. Jestli je někdo takovy idiot, ze jen kvuli “pohodlí” a svému egu hodlá podstupovat takové riziko, kdyz pritom nemusi, je to jeho věc - ale pak take JEHO ZODPOVĚDNOST za připadne následky.
      Ty a Proud, dva hloupí, prázdni lidé hrající si na alternativu, zakomolexovane nuly, jste pro me ztělesněním veškeré prázdnoty, tuposti a impotence toho, co v ČR a SR predstira alternativu.
      Jeden plkalista o nicem, druhy tupý hloupý fanatik srovnatelný s křižákem středověku, oba zakomplexovani az na pudu, oba neschopní logického uvažování dva zakomplexovani hlupáci, co potrebuji byt ale o to víc slyšet. Stitim se vás jako se normální clovek štítí obtezujiciho žebráka nebo laciné pouliční kurvy.

      • .lak napsal:

       Tak se zařaď. Z PL
       Růžové křivolíny všem vítačkám dublinu IV, eš, 5. 4. 2018 9:46:52
       S evropskými dávkami multikulturanti dle švédska 100 000 nebo německými 65 000 má dvaapůlnásobek obyvatel afriky do roku 25 naděje na zburešované ale musí si pohnout, lidské zdroje dle bruselu. Něco je snad blbě?
       Reagovat

    • Robo napsal:

     Ale rýchlo, zjavne to už dávno potrebuje, "jak koza drbanie".

 9. Boyar napsal:

  nic proti nikomu tyto stranky jsou jedny z mych nejoblibenejsich a ctu je jiz od dob kdy byl jen maly blog pokud mi pamet slouzi jeste dobre ... je skvele ze se to az do ted udrzelo i kdyz ne vsichni kteri krom Korala vytrvaly ... mely by jste se vratit a zacit makat co to jde ..

  sam jsem kouril dost a dost dlouho ale uz je to minulost mam pro vas vsechny (predevsim pro nasi velkou rodinu - Slovanske narody) vsichni by jsme mely prestat co nejdrive kourit tyhle zelene bilinky !!!! musime se probudit a ne byt v opojeni !!
  to samozrejme plati pro vsechny dalsi druhy opojeni i ty ktere mame radi jako treba nase pivo nejlepsi na svete ..je treba si uvedomit ze valka prijde a nebuide to mala valka jako byla tzv. 1. a 2. svetova bude to mnohem vetsi rozsah a mnohem vic utrpeni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (vse pisi velice na rychlo - nas cas se pokratil)

  • nisaS napsal:

   Pi-vo (pitivá voda) rozšiřuje vědomí. Co se zabedněnýma AB-stinentama, co spí? Co s těma blboňama, co jim stačí nakupovat svoje mláto a balenou vodu od korporátních spřátelených chemickohospodářských trustů? Co s těma, keří za mláto pípaj u placení, zdrávas mária nebo třeba dejžto pánbůh? Co s těma, o se plazí u vrchnosti aby mohly jaždej den podrážet duhejm nohy a vypisovat o nich hlášení za peňáze? Že by jim stačilo poradit zapálit ze dřeva panského ohníček, zazpívat pár písniček a přeskákat ho desetkrát ? Tak navrhuji každému okradenému synovi a dcérce od naší mámy zajít na místní ouřad a požadovat zpět svůj podíl na půdě po předcíh a podíli na zemské sklizni co končí v rozpočtu, igdyž zrovna neví gde je, ať se oni snažej, a pro jistotu bych doporučil vojákům v záloze zajistit aby se další okradení přestali bát si říct, že jejich je tato země a né šmejdů. Skřípe nám tady ale dorozumění, že ti vojáci jsou připraveni na obranu svých baráků, zatoulaných psů a svých osiřelých rodin. Bylo by to ale gesto pro pár prvních, keří se nebojí, ale já se taky bojím. U dvanáctého dvanáctkového píva se každému rozšíří vědomí , při takové síle je těžký vybrat z řečeného to podstatné, ale i tak si myslím, že gdyž se stejně mlátí jalová sláma, tak je to na stejné vidle co skončí v hnoju. No, čekal jsem například, že se tady objeví nějakej větší kanón než su já, co sem leze kočičí dírou, no šak známe své bratry z opozice NWOO, typoval jsem Vladislava, ale von se ukázal jako felčar co prodává vachcíny a snaží se to lidem mediálním násilím vnutit. Dokonce se pokusil spříznit s ostatníma, že je jako oni, že je ze stejného těsta jako voni a hned narazil, že ostatní nejsou kozomrdi. No to je ale polízanica. Fčíl tápu jakým způsobem se blboni chtějí ke svým ukradeným podílům na všem zpátky dostat, třeba poradíte. Já budu za to rád, gdyž konečně tady uvidím někoho, kerý mě zastoupí. Muheeeee

   • Robo napsal:

    Kto by Ťa zastupoval, sasin? Nejaký zástupca? A kto zastúpi jeho?
    To sú ale naivné predstavy..

   • Robo napsal:

    ..a po pive Ti vraj narastú kozy...potom pozor na vladimíra..

    • nisaS napsal:

     Po pívu Áryúm roste smyslnost,. Muheeeeee

     Jenže dělat z lidí ovce co se očkují kvůlivá vyšším ziskům Ramcha nezamýšlel, ani jeho přízeň. , páč by nevznikl pestrý život. Život, kerý lidi nabíjí a poňouká dělat to, co se jim zamane.kvůlivá Radosti.

     • Robo napsal:

      Minule som pozeral rozprávku, miesto ľudí tam hrali morské zvieratá. A mali tam peniaze a prácu a hajsosajety..

      Niečo Ti prezradím, Sasin. Všade je to tu samý úchyl. Ramchu si berú za svedka, že aj naši Predkovia vraj boli takí.
      Čo chceš tvoriť s takým materiálom?

      A pivo už radšej nepi.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Tak si ty "vakcíno" polož jednoduchou otázku - k čemu by uplatnění těch nebo oněch názorů vedlo?
    K čemu má vést?
    Vezmi si to očkování a podívej se na to - pokud možno - bez ideologické zaujatosti. Už jsem to psal - opakuju se.

    Komu za situace, kdy NIKDO není schopný zajistit, že se sem kvůli vnucované migraci dřív nebo později masově nedostanou infekce, které prostě bez očkování nezvládneš, prospěje ABSOLUTNÍ ODMÍTNUTÍ OČKOVÁNÍ JAKOŽTO PRINCIPU?

    Máš děti? Přeješ si, aby umíraly na záškrt, obrnu, tuberkulózu? Víš vůbec, že třeba obrna, jakmile jednou vypukne, má už téměř vždy doživotní následky, i kdybys ji začal léčit sebeúčinněji?
    To si asi nepřeješ, ale toto si - vědomě nebo nevědomě - přejí a o to usilují odpůrci očkování jako takového. Ptám se znovu -KOMU TO MÁ PROSPĚT? KDO TYTO KAMPANĚ VYVOLÁVÁ A PROČ?

    Proč místo tupých "alternativních" kampaní, které se nás snaží vrátit zpátky na stromy tím, že odvrhneme prospěšné poznatky čisté vědy, neusiluje "alternativa" o KONTROLU VAKCÍN? Proč se nedělají analýzy těch nebezpečných, proč se na ně neupozorňuje, proč se nevarují rodiče, dětští lékaři?

    Já to vím - protože právě to je cílem. VYPRODUKOVAT NEMYSLÍCÍ A PASIVNÍ STÁDO, KTERÉ BUDE REAGOVAT JEN JEDNÍM ZE DVOU "ALTERNATIVNÍCH" ZPŮSOBŮ. Buďto se nechá naočkovat kdejakým svinstvem, nebo z důvodu bezvýhradného odmítnutí očkování jako takového začne zase umírat na dávno vyléčené nemoci!!!

    Copak je to tak těžké pochopit? No, asi ano!

    Důvody jsou dva, a oba najdeš u typu "práce" existencí typu Roba nebo Prouda.

    První důvod je, že to jsou jenom tlučhubové, kteří si potřebují pobrblat na nwoo.org, protože jinak je nikdo neposlouchá a na jejich názor se jich nikdo neptá. Prouda znám jenom z fotek a z vyprávění druhých o akcích, kterých se zúčastnil, Roba jsem viděl. "Slovan", který si kupuje satanské americké motorky se satanskou lebkou, za partnerku má židovku jak z nacistických brožur a ani na jedinou otázku neodpoví, pokud odpověď nenajde v tom, co někde přečetl. Vlastní názor nemá a ani vlastní vůli - poslouchá.
    Tito lidé si postěžují, zanadávají, užijí si z toho svůj duševní orgáč a pokračují dál ve službě Systému.

    A druhý důvod je, že prostě nemají ani intelekt, ani vědomosti, aby byli schopní tuto podprahovou manipulaci Systémem rozpoznat.
    A když jim to někdo naznačí, tak je pro ně arogantní VŠ, kterému začnou ve svém primitivismu vyhrožovat nakládačkou.

    Jim se prostě jak hladovému psovi předhodí kost jménem "škodlivost očkování" nebo "jak poznáte pravého Slovana", a oni ji sežerou tak, jak je, jak ji mají sežrat. Hrají tím užitečné idioty, Systém je dostal přesně tam, kam je dostat potřeboval. Místo diskuse nálepky, argumenty spojované s jejich nositeli, k odbornému hodnocení očkování se cítí být povolaný stěží vyučenec, slovanství zase správně vidí nejlíp žid nebo Němec. Kde to jsme??

    Tudy cesta nevede a nikdy nepovede. Důkaz - tento server. Kdekdo si tu popláče, ale společenské změny (či aspoň pokus o ně) = nula všech nul.

    • Paul Durham napsal:

     nula všech nul to vystihuje, každý můj konkrétní návrh zde praví slovani rozsápali jako praví gójové , největším zastáncem otroctví nejsou otrokáři ale privilegovaní otroci ( na libovolné úrovni ), i ta gójská hajzlbába vám dá pocítit svoji moc , kdykoliv má příležitost, proto pravím, každému, co jeho jest, komu není shůry dáno, dokonce ani v protokolech nenajde , pac a pusu místním komoušům ( jo, je to už jisté, komunismus vynalezli slovani před 75423 léty na ekumenickém shromáždění všech obratlovců v Podkamenné Tunguzce a žid jim to nedávno ukradl a konečně sepsal na papír)

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Nezbývá než dodat - žádný Jinský, žádní pravdoláskaři, ale takovíto tupouni jsou těmi, kdo likviduje skutečnou alternativu.
      A je to o to smutnější, že oni jsou přitom tak blbí, že si ještě myslí, jací jsou to bojovníci za jiný svět!

      Kdybych byl nějakým Silbersteinem a chtěl mít výsledky, tak nezakládám žádné neziskovky, ale shromáždím pár takovýchto dutohlavů dohromady - a dám jim neomezený prostor.

      K čemuž právě dochází...

      • jan nowak napsal:

       Wláďowa dutá Šiška bu-de prima tam-tam.. laku - wíš jag hraje Datel ?
       .. mnohem líp než ňákej dy.tel : ))

       ps : Oude , já už umim dát 150 hooků /min - Ha ha ..
       .. & ww wítá was is Das Praha !!

       ROBOTI - příští Měsíc je-du na Grrznára do Ústí n/kocourkowem.. Máňo
       Vláďo
       pojéchaj-te ta-ky..

    • proud napsal:

     To jsou jen tvoje zavery.Spojovat infekce s migrantama a ockovanim je pro zdravyho cloveka co ma v poradku imunitni system jen straseni a vyvolavani paniky.Proto se kazdej rozumnej clovek prave na imunitu soustredi a dela co jde aby ji udrzoval i kdyz se mu ji system vsemozne snazi rozbourat,mimochodem,prave i ockovanim,hned v zarodku,kdy si ji teprv jako mimino buduje.Ta je zakladem zdravi,ne viry a infekce co litaj kolem.

     • proud napsal:

      Vec celostni mediciny a ne felcaru a opichavacu zdravejch lidi jakymsi "ockovanim"..........

     • Robo napsal:

      Prečo toho kkta podporuješ, Proud?!

      • proud napsal:

       Delam pravej opak,jak se k jeho kokotinam neozves,vezmou jeho zvasty neznali vazne a napachaj skody sobe i druhejm.

       • Robo napsal:

        Nikto ho vážne nevezme.
        Okrem židákov tymu Durmana. Ale tí len preto, že sa snaží im pomáhať to tu rozjebavat.

        Naopak, dávaš mu neustále priestor.
        O chvíľu tu bude tristo jeho príspeVkov.
        V dvesto z nich nám vyznáva lasku.

        Tento server je vďaka nemu, jak pravá neziskovska swingers párty.
        A ty ho v tom podporuješ.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Jinak - samozřejmě - svět je plný židáků.

         Pro skorohaličského žida je každý židákem.
         Sidorov, který projel několikrát Rujanu, větší část Sibiře, odhalil Niklotovu závěť, našel spojitosti mezi křesťanskými starověrci a "jistými" větvemi "slovanského" védismu.

         Žiarislav a jeho vedomectvo, člověk, který precizně popsal starou karpatskou lidovou moudrost a duchovnost, člověk, na jehož slunovraty chodí stovky lidí (a to tam opravdu žádné swingers párty nejedou).

         Levašov, který byl až takový židák, že byl kvůli tomu zavražděn - jen je otázka, kým? Že by "pravými Slovany"?

         Pro tebe je židákem každý, s jehož argumenty si nevíš rady, na něž nedokážeš najít žádnou odpověď.

         A kdo tedy NENÍ židákem, kdo je tím pravým Slovanem?

         Muž s rysy haličského žida, co si (zřejmě veden rodovým instinktem) vybral za ženu osobu s čistě židovským vzezřením, muž, který žere "slovanskou" moudrost šířenou z webu zakazujícího diskusi provozovaného Němcem, muž, k jehož zálibám patří satanské symboly.

         Jsi jen hlupák, který si to neumí přiznat, protože si myslí, že přece nemůže být hloupý, kdy mu byla zjevena Jediná Možná Pravda Všech Pravd.

        • Robo napsal:

         Levašov bol Slajvan, V ŽIVOTE som o ňom nenapísal, že je židák.

         Žiarislava som dvakrát videl, je to herec, ktorému veria akurát kkti, ako ty. Ale že vás.
         Môže sa zadusit od závisti, že kozáci si nevybrali jeho.

         A Sidorov je ŽIDÁK, ktorý propaguje swingers rovnako, ako ty.

         Tvoja láska je jednostranna, nevšímaj si ma.

         Klameš neustále, ako pravý židák.

         Aj PRETO si židák

       • .lak napsal:

        Je to prostě :-) zduř daktyl heploid.

       • Voda napsal:

        Proude, ty zase perlis sve reditelovani zemekoule ( spis svych malych kouli).

        Ty tady rozhodujes o tom kdo je neznaly a urcujes jak ma kdo vzit Vladislavovy prispevky, o kterych zase jenom ty a tvoji brichoplazi nazyvaji zvasty???

        Jsi tak drzy a nebo blby, to mi vysvetli, jak je mozne, ze nechapes ze na to nemas nejmensi ani pravo ani znalosti???

        A zadne skody uz na nikom nelze napachat. Ani to nevidis!

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Kdyby mohly mindráky nadnášet, létáš už v oblacích jak holubička.
       Jsi zakomplexovaný až na půdu, ideologický vypatlaný sektář, "Slovan" s židovským frňákem, podpantoflácký polochlap.
       To by sis přál, že? Abych už nic nepsal, aby nikdo LOGICKÝMI ARGUMENTY nenapadal ta tvá sektářská, bludařská "moudra", šířená jako "slovo Boží", tedy bez diskuse, bez možnosti oponentury.
       Běž si raději leštit "slovanskou" lebku, moulo. Nedávno byl jeden z vašich hlavních židovských svátků, Pesach, zkus se zeptat svojí milé, jak to správně dělat, ve vaší židovské víře existují pokyny i na to, jak si správně přetahovat předkožku na žaludu, ty "Slovane".

       • Robo napsal:

        Využívaš toho, že som napísal, že už ti nenspíšem, úbožiak?

        Chcel by si robiť opomenturu? To by si nesmel klamať, úbožiak.

        NEMÁM americkú motorku, ani židovku za ženu, ani židovský nos, ani mindráky, ani nemusím nič čítať, aby som nedal svoju ženu inému.

        Ani nemám za ženu blonďatu sliepku, ktorá sa nechá proti svojej prirodzenosti natlačiť do swingers.
        Ani najlacnejšiu kurvu - ktorá totiž dáva zadarmo.

        Oponenturou si NEPREŠIEL, úbožiak. Možnosť reparátu nemáš.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Blbečku, já nemám zapotřebí skládat oponenturu před nějakým stěží vyučeným hňupem, jako jsi ty.
         Tvoje partnerka (ne žena) je podle vzhledu i chování typická židovka.
         Na tvojí motorce jsou lebky, tedy satanské symboly.
         Moje žena nemůže být kurva, pokud má s kýmkoliv sex bez úplaty. Zkus si nastudovat definici kurvy či prostitutky, je tak jasně daná, že i člověk tvého intelektu by to mohl pobrat.
         Hodnoty, které prosazuješ, jsou KŘESŤANSKÉ, tedy židy zavedené. Můžeš si dát jakoukoliv symboliku, zmateš tím jen úplného zelenáče nebo dítě.
         Jsi křesťan typu nějaké sekty považující cokoliv přirozeného za "nečisté", pouze jsi změnil symboliku, to je celé.
         A především - NIC NEVÍŠ. Jen věříš - i tím jsi křesťanská ovce.
         Pořád otravuješ, přitom já bych se s tebou už dávno nebavil, kdybys to nedělal. Já jsem člověk, budu se když tak) bavit s tvým pastýřem, ne s bezcennou tuctovou vymytou ostříhanou ovcí, která nemá ani jméno, poněvadž to ovce ve stádu nemívají.
         Máš jen vypálený cejch, aby bylo jasné, ke kterému stádu patříš.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Žiarislav není herec, ale člověk, který má na rozdíl od tebe, Lauberta nebo těch pivních mozolů ze "Slovanského" sněmu charisma.
         Takže TOBĚ a ti podobným připadá jako herec, protože je to osobnost, která rodnověrectví prošlapávala cestu na Slovensku v době, kdy jste ty nebo Laubert chodili ještě pomalu do kostela.
         Žiarislav publikoval několik věcí (včetně detailů), které každého, kdo má OSOBNÍ zkušenost s našimi bohy, přesvědčí, že on si nevymýšlí.

         Sidorov má pravdu, pokud jde o polygamii, a na rozdíl od Lauberta, posery, zbabělce a pokrytce, si to on umí taky obhájit.
         To, co tvrdí Sidorov, podporují dokonce i KŘESŤANSKÉ kroniky napříč Evropou, zatímco to, co tvrdí Laubert, podporuje jen Laubert sám a pak už jen ruští KŘESŤANŠTÍ starověrci.

         Slovenští védisté jsou projektem křesťanských církví a mají za cíl zničení slovanské myšlenky.

         To není názor jen můj, ale možná 95% lidí, kteří o slovanství v ČR a na Slovensku něco ví a skutečně tím žijí.

         Ty to nechápeš. Důvod? Nejsi příliš "bystrý", jak ti i tady už řekl kdekdo.

         Jo, a mimochodem, zkus si třeba vygooglit "Slovanský sněm". Od minulého září už žádný nebyl. Důvod? Jednoduchý - ta myšlenka prostě krachla, protože byla odhalená jako PODVOD.

         A pokud jde o Lauberta. Je řízený, chvílemi se snaží, ale je vidět, že tartariu.sk "někdo" potápí. Každopádně je to odepsané, takže dojde k tomu, k čemu došlo, už když přešel z vedy.sk na tartaria.sk - zkusí to zase nějak jinak, znovu. Jen je otázka, jak dlouho to vydrží, než zase dostane patřičnou "podporu".

        • Robo napsal:

         "To, co tvrdí Sidorov, podporují dokonce i KŘESŤANSKÉ kroniky napříč Evropou, zatímco to, co tvrdí Laubert, podporuje jen Laubert sám a pak už jen ruští KŘESŤANŠTÍ starověrci."

         Toto je krásna ukážka toho, prečo ZÁSADNE

        • Robo napsal:

         ..prečo ZÁSADNE neargumentujem s kktmi tvojho typu.
         Načo? Veď každý len trochu normálny vidí v tvojich slovách účelovosť. Kto ťa len trochu pozná, tak aj lži. Atď.

         Už sa ti poponáhľala na pomoc mária dikyová, ešte nedávno si na ňu hanil. Teraz ti je dobrý každý židák, čo sa k tebe pridá.

         Všetci ostatní na teba hľadia s odporom.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      To jsem si taky kdysi myslel, ale je to pravda jen zčásti!
      Zkus si sundat ty ideologické brýle.
      Musíš jít nemoc po nemoci, není to univerzální, co říkáš.
      Třeba záškrt, černý mor, tyfus - ano, to je otázka hygienických podmínek, ale už ne imunity. Můžeš mít imunitu, jakou chceš, skočí na tebe blecha nakažená yersinia pestis, udělají se ti boubele v tříslech - a umřeš za čtyři dny, zatímco tvůj pokašlávající a nedomrlý soused umře už za dva dny. Lidí, kteří přežili mor, byly cca 1-2%. Jen epidemie ve 14. století prý zkosila celosvětově skoro 100 miliónů lidí - a opravdu to zdaleka nebyli jen chudáci a špinavci.
      Cholera - totéž.
      Dětská obrna - jakmile jednou propukne, má vždy následky, menší nebo větší. Z toho plyne - za žádných okolností NESMÍ propuknout. Toho jinak než očkováním nedosáhneš...
      Černé neštovice - hlavní metla indiánů. Indiáni byli velice čistotní, mnohem čistotnější, než běloši. Jejich imunita byla velice vysoká - ale ne proti evropským nemocem. Stačilo ty lidi proočkovat - a třeba říše Aztéků, Inků nebo kmenový svaz tzv. Sedmi civilizovaných kmenů dnešního jihovýchodu USA mohl přežít.
      Planeta mohla vypadat jinak!
      Chce si to nastudovat, to jsou tvrdá fakta.
      Je třeba jít tvrdě po tom, co a proč dneska do vakcín "někdo" přidává. Ale ne odmítat pokrok (který je i NÁS, ne jen Systému) jako takový.
      Nebo ho odmítej, ale pak přijmi, že ti žena umře i s dítětem při třetím porodu, nebo že celá tvá rodina vymře na choleru, až se nějakým nedopatřením dostane do studny, kterou budete mít na svém rodovém statku jako zdroj vody pro všechny.
      Budeš mít silnou imunitu? Potom umřeš o dva dny později, než ostatní. Aspoň je bude mít kdo pochovat:-(

 10. Boyar napsal:

  os ..kdo zna tzv prazskou sibilu a jeji proroctvi tak vi co prijde me informace ale nepochazi ze zadnych zdroju ktere jsou nam znamy
  nemohu nic vysvetlovat zvlaste ne zde !!!!!! nas cas kvapi !!!!!!!

 11. jan nowak napsal:

  Vo-do w tom článku nahoře se pí-če o Marii-Chuaně.. neni TO twoje Sestra ?

  ps : já ti dám krabičku .. ale poposlední Záchrany El komandante Krte - eště
  .. máme ss Hongem plnej sklad TRIK 3 * * * hwězd !
  Kal-hotky ssi nabouchej do p..

 12. Vladislav po přestávce napsal:

  Pivo je škodlivé stejně jako jakýkoliv jiný alkohol:

  1) Obsah alkoholu v dnešním pivu je cca 4násobný oproti pivu, které pili předkové před 1000 lety. Tehdy to bylo skutečně ještě pivo od slova pít, protože k tomu, aby se cítil lehce opilý, musel někdo vypít nejmíň 2-3 litry. Podobné to bylo s kvasem - kdo dnes zná kvas?

  2) Pivo obsahuje (podobně jako sója) fytoestrogeny, přírodní látky podporující tvorbu ženských pohlavních hormonů. Chlapům rostou prsa, ztrácí zájem o ženy, ztrácí sílu a dravost

  3) Dvě a půl piva mají tolik kCal jako průměrný oběd. Proto pivaři tloustnou. Kdo si zajde, třeba jen jednou týdně, na svých pět piv s kamarády, tak nebude jen ožralý a nemužný, ale taky tlustý.

  Systém porazí VĚDĚNÍ, vyhraje ten znalejší, chytřejší. Kdo používá drogy, ať už tvrdé, nebo i "měkké" typu cigaret, alkoholu nebo trávy, ten si tím blokuje energetické kanály vnímání, zejména pokud jde o jasnozření, intuici a zdravé instinkty, a stává se biorobotem. Toto bohům žel skutečně "funguje", na rozdíl od "športového sexu" z dílny neukojenců neschopných zaujmout ženu, kteří se tedy pak rozhodnou udělat z nouze ctnost a vyhlásit, že to tak vlastně chtěli a že je to tak správné.

  • .lak napsal:

   Dydlační dydloforie dydlačních dydlotropních dydlartarů dydlarvarů dydlartarvarů dydlace dydlák dydlákova dydlaři dydelnatostí dydlavých dydlatých dydlofilů dydlaků dydlova dydlově.

  • jan nowak napsal:

   Dydlák = wikipedie.. muheeee , kromě Nosu zlomim eště Srd-ce Wláďowě starý
   manŽelce Marii we Vodě..
   .. Ale až na příštim Sjezdu - bo teď nemam Čas - šijeme ss Hongem kal.hotky..

   .. až TO došijem , pudem ss Hongem na Piwo !
   We Viet ~ ňámu.. tam je stárek & tam se dobře da-ří gdéé se Píwo.wáří : ))

   ps : Už ste něgdy ww widě-li nakulený-ho Rákosníka ??
   Já jo..

  • Voda napsal:

   Naprosta fakta a dokonce viditelna. Nejsou ale prijimana, nebot pravda nedela dobre.

   • Robo napsal:

    "Toto bohům žel skutečně „funguje“, na rozdíl od „športového sexu“ z dílny neukojenců neschopných zaujmout ženu, kteří se tedy pak rozhodnou udělat z nouze ctnost a vyhlásit, že to tak vlastně chtěli a že je to tak správné."

    FAKT, či FIKCIA?

    Inak, samozrejme chápem, že v tvojom veku, ale hlavne s tvojou povahou....no...vladimír by sa možno ukecať dal.

 13. Robo napsal:

  Mám tu furt reagovať na tvoje lži?

  Veď nič iného nemáš.

  Vymyslel si si Roba, aby si obhajil, že si zo ženy urobil najlacnejšiu kurvu. Niesom to ale ja.

  Hrajes sa na odborníka. Napríklad tým, že si bol DVAKRÁT v pôrodnici alebo že máš masť z lekárne..

  Si proste uboziak.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Ale já ve srovnání s tebou JSEM odborník.
   Neskončil jsem učňákem, ale mám doktorát z chemie, a ta práce mě živí. Neplatí mě za žádné teorie, ani plkání o ničem, ale za výsledky, které kdybych si nedokázal tvrdě obhájit, musím jít dělat něco jiného.
   Proto poznám lži, výmysly a manipulace, ať už se tváří jakkoliv "vědecky".
   Ty vědu nesnášíš, ale hlavně proto, že ji neznáš. Vzdělání žádné nemáš, protože na ně nemáš hlavu, ne proto, že bys ho odmítl.
   Vyjadřuješ se k věcem, o kterých nic nevíš a ani vědět nemůžeš.
   A polygamie? Můžeš si třeba poprskat klávesnici (jako typickému podpantoflákovi ti ani nic jiného stejně nezbývá), ale prostě v tradiční slovanské, potažmo předkřesťanské společnosti byla naprosto běžná.
   Můžete si vy slovenští védisté vymýšlet a cucat z prstu, co chcete, ale fakta a realita vypovídají o něčem úplně jiném.

   • .lak napsal:

    Kvoňy :-D

     • Vladislav po přestávce napsal:

      To video je směs pravdy a lži, klasická manipulace postkřesťanů.
      Ježíš byl vlastně Praslovan - Hyperborejec, jižní národy ctily falus, severní byly nezkažené a samozřejmě monogamní.
      Okolo severního pólu žili tito nezkažení Hyperborejci, bylo tam tehdy teplo a útulno.
      Jenže to má podstatný háček, a sice ten, že v době starého Egypta byl už dávno severní pól tam, kde je a mrzlo tam, jako tam mrzne dnes, takže těžko se v té době mohli Hyperborejci mísit s africkými negry;-)
      Prostě - sto tisíc let sem, sto tisíc let tam, vždyť je to jedno.
      Reinkarnované křesťanství stříknuté slovenským nacionalismem.
      Jak říkal náš starý známý Heydrich: - jedno shnilé jablko zkazí celý koš zdravých, takže je třeba vyhodit celý koš.
      No a tady je v tom koši zdravých jablek těch shnilých hned několik.

      • .lak napsal:

       Jsem to už napsal emile žes zarezl a jako omyl rachtáš herberku. Zeroide šumů. https://www.zlate-mince.cz/pm/Slovanska_epopej_2B.jpg

       • .lak napsal:

        Jsem to už napsal emile žes zarezl a jako omyl rachtáš herberku. Zeroide šumů. https://www.zlate-mince.cz/pm/Slovanska_epopej_2B.jpg
        A tady máš indicie lopato/pipeto chemická až faktografii
        http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?nazevclanku=letali-predci-aryjan-slovanu-hlubokym-vesmirem&cisloclanku=2012080001

        • jan nowak napsal:

         .. máš ta-dy Dydlaci.. už prej i i na Wikipedii - WIKINGERE Petere.. ww
         Kódě NATO - máš Padáka : /

        • .lak napsal:

         Co co, to je zaseknutej rumpál dydlace. :-D Orchestrión má své tanečky, nebo už ho ze mne trefil .lak. Už na mne chtěl mluvit jako telefén na hlasové ovládání. Neměl jsem je pouštět k sobě přes fotky a videa.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Az das dohromady jednu jedinou větu, která by dávala smysl a nevypadala jak po dvojnásobném šlehu perniku, ozvi se.

        • .lak napsal:

         Uz to mam – píšeš, jako bys byl zhuleny:-)
         No, opravdu mi neni 18, uz jsem par zhulencu trávou viděl, a kromě toho, ze byli “děsně v pohodě”, jsem si žádných extra funkci jejich mozku nevšiml:-)

         Ale jen tak dal, je to vase volba. Huleni trávy je jen další radoby “alternativa” z rukou Systému. On takovy vysmaty a skoro na nic nepoužitelný zhulenec splní svou roli bíle depopulace stejne dobre jako fanaticky odpůrce očkováni nebo vegan.

         Az se na nwoo.org objeví článek o hormonální antikoncepci, me too nebo feminismu, tak me vzbudte. Neco mi ale říka, ze to tak brzo asi nebude:-( Přece jen – noticky jsou noticky.
         ____________________________
         Jsi to co píšeš ale hlavu problémejkra chemiku si s ošetřenou ganglií očkováním a chemtráčem nelámej výtruse podělaných informací tobě vlastní.:-)

        • jan nowak napsal:

         .. já mu TU gangly-ji ssrownám - wwo tom -to jest -Wladimire !ne.zapomeň
         .. mi kopit ji-jíZdenku zapissowatel-ku éé manŽel~ku.

         sse teď učim po - Špaňiel-sy ~ ó wy Děbi-ly..

        • jan nowak napsal:

         HzDs - že prej nemáme woprawowatt hrrudky ..?

       • proud napsal:

        Je to porad dokola,operuje s vymyslenou historii,kdy nikdo nezasvecenej nevi co vsechno a az kam je vymysleny,a tak se odviji vedomi "ucenejch"...........tedy blbu :-)))))))))))))))))))))))))))

        • .lak napsal:

         Dokonalej materiál představ formátovačů, /plastelína/ a ještě se splašil"a a teď si chce hrát na tvůrce.

        • jan nowak napsal:

         .. tahni do pi-či Proude - Wladimir ři.kal / čárka / , že TU nemáš Co dělat !?
         ps : .laku .. dycky dyž TĚ Čtu ( střídám pí 3,14 smena ) ww wzpome -nu si
         na kamaráda Nýdrdle-ho - Malíře popokojů & ten měl
         .. na DODÁWCE T 3 SYNCRO wéélikánskej nadpis - wéélikej-ma písmenama :

         Lak~Mal ~ Nýdrdle - naše Štětky Wás potěší ! ! !

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Těmi dvaceti pěti nebo kolika (nepočítal jsem to) smajliky to nezachranis.
         Hned po několika minutách je tam, ze Jezis byl Hyperborejec, ze přinesl spásu a naději, ale byl jakýmisi zlouny prohlednut a zlikvidován.
         Jinde jsem se zase dozvedel, ze Jezis se jmenoval Radomír a byl to Slovan.
         Dve dulezite otázky - nebo spis takovy maly IQ test:
         1) Pro koho, pro jakou cílovou skupinu je dulezite resit původ Jezise?
         2) Pro jakou skupinu je naopak postava Ježíše natolik důležitá, ze musi všude možne cpát, jak byl skvělý?
         Za sebe muzu rict, ze jsem Slovan a antikrestan, postava nějakého židovského kazatele me tudíž nezajímá.
         Takze kým a pro koho asi vznika tento typ videí, co myslis?

        • Eschatolog napsal:

         Ladislav pp, na vasi otazku vam odpovi Guido von List, az vyleze z hrobu, neb je velmistrem vyroby novych svatych :-)

        • proud napsal:

         Uniklo ti vladiku,ze me to video nejak extra nebere,nejsi jedinej kdo se ohani historii,krasny je kdyz se takovy do sebe pustej a vsichni vedi jen veliky hovno,co me u toho tesi,ze jsi jednim z nich...me zajima tvoje blbost,mam rad psychologii..............a miluju smajliky:-)))))))))))))))))))))))

   • jan nowak napsal:

    Wláďo pp chemiku.. koupim 2 litry Nowičoku - zn. Spěchá !!

    ps : platim ww Rublech
    Michala

   • Voda napsal:

    Robo nema schopnost premyslet vubec nad nicim. Jemu je uplne jedno co napisete. Bude rycet a rycet jen kdyz uvidi Vase jmeno. Neni nejmensi sance ho primet k mysleni. Ja uz ho nectu, to je dokolecka dokola jen same napadani a zlucovite vylevy. Kdo neni ochoten prijimat dukazy, ten se vyloucil nejen z reality ale i ze zivota ostatnich.

    • Robo napsal:

     "Toto bohům žel skutečně „funguje“, na rozdíl od „športového sexu“ z dílny neukojenců neschopných zaujmout ženu, kteří se tedy pak rozhodnou udělat z nouze ctnost a vyhlásit, že to tak vlastně chtěli a že je to tak správné."

     Podaj dôkaz, neútoč.

    • proud napsal:

     Uz se odkopala poradne..............neni Dykiova nahodou cigansky jmeno?...............Jen se ptam,zni mi tak a pak bych i celkem chapal to Mexiko,nebo tak nejak,snedi k sobe ;-).Ale jinak je mi to vcelku putna,me zajimaj ony nazory,k placi.

   • Robo napsal:

    "Ale já ve srovnání s tebou JSEM odborník.
    Neskončil jsem učňákem, ale mám doktorát z chemie, a ta práce mě živí. Neplatí mě za žádné teorie, ani plkání o ničem, ale za výsledky, které kdybych si nedokázal tvrdě obhájit, musím jít dělat něco jiného.
    Proto poznám lži, výmysly a manipulace, ať už se tváří jakkoliv „vědecky“.
    Ty vědu nesnášíš, ale hlavně proto, že ji neznáš. Vzdělání žádné nemáš, protože na ně nemáš hlavu, ne proto, že bys ho odmítl.
    Vyjadřuješ se k věcem, o kterých nic nevíš a ani vědět nemůžeš.
    A polygamie? Můžeš si třeba poprskat klávesnici (jako typickému podpantoflákovi ti ani nic jiného stejně nezbývá), ale prostě v tradiční slovanské, potažmo předkřesťanské společnosti byla naprosto běžná.
    Můžete si vy slovenští védisté vymýšlet a cucat z prstu, co chcete, ale fakta a realita vypovídají o něčem úplně jiném."

    Napočítal som tam teraz narýchlo OSEM lži, fakt a dôkaz ANI JEDEN.

    Marie, byť stará a ešte taká vychcaná a agresívna, takto ťa nebude chcieť ani ten vladimor..

    • Robo napsal:

     "Neskončil jsem učňákem" - naznačujem že mám učňák - lož č.1

     "Neplatí mě za žádné teorie, ani plkání o ničem, ale za výsledky, které kdybych si nedokázal .." - lož č.2, korporácie vo všeobecnosti platia HLAVNE za plkanie. Viem, o čom rozprávam, v jednej pracujem..

     "Proto poznám lži, výmysly ...." - lož č.3, nespoznal ani teba dikyová

     "Ty vědu nesnášíš, ale hlavně proto, že ji neznáš. Vzdělání žádné nemáš, protože na ně nemáš hlavu, ne proto, že bys ho odmítl." - lož č.4, číre domnienky. Moje IQ je omnoho vyššie, než je priemer na VŠ, mimochodom

     "Vyjadřuješ se k věcem, o kterých nic nevíš a ani vědět nemůžeš." - lož č.5. Možem vedieť a viem toho minimálne rovnako, jak Vladimír. On je naopak zmagorený oficiálnym štúiom. Má v hlave sračky, nič iné sa mu tam už skoro nedosatane. Dokazom je, že verí dokonca histórii (napr. v súvislosti s očkovaním)

     "A polygamie? ...potažmo předkřesťanské společnosti byla naprosto běžná." - lož č.6, jak to može vedieť? Nemože.

     "Můžete si vy slovenští védisté vymýšlet a cucat z prstu, co chcete, ale fakta a realita vypovídají o něčem úplně jiném.“ - lož č.7, viď bod číslo 6

     "Ty vedu nesnášíš, ale hlavně proto, že ji neznáš" - lož č.8 - Vladimír prd vie, čo viem a čo neviem. Veda mi je ukradnutá (tá oficiálna) rovnako, jako například nejaké židovské sviatky.
     AKurát s ňou samozrejme púrichádzam do styku (aj s tou oficiálnou) častejšie

     Takže čo Marie dikyová? Si pY.ča a nevieš, o čom trepeš.
     ¨
     Hlavne furt niečo tresnúť. Napríklad o tom, jak nemáme žiadnu šancu. Však, pY.ča?

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Podívej se, ty placale, tvůj postoj ke zdravému rozumu asi nejlíp ilustruje uz jen to, ze veris možnosti existence placate Zeme a Slunce obíhajícího ji (ne naopak) po kruhové draze ve vzdálenosti 3200 km, a ze ti pritom vůbec nedocvakne, ze takova věc je nemožná uz jen proto, ze napr. do Ameriky je to odtud nějakých 6000 km, takze by Slunce muselo zasycet někam do Atlantiku.
      Pokud nemas intelekt toto pochopit, nemůžeš mit ani průměrne IQ, to je vyloučené.
      Dalším tvým legendárním tvrzením je, ze předkové někde na Sibiři žili z plodu a semen, pričemž zároveň stavěli velká města apod. Znáš pojem uzivnost, chápeš vůbec, kolik se muze uživit na ploše zeme lidi pouze sběrem plodu, obzvlášť v podmínkách subarkticke Sibiře, s věcne zmrzlou půdou? Zajed si treba uz jen do severní Skandinávie a zkus přežít na sběru lesních plodu tam, a treba jen v létě, na borůvkach, klikve a houbách, možná nějakých malinach, protoze nic jiného tam nenajdes. A pak si z toho udělej zásoby na zimu a živ z toho celou rodinu, 8 měsíců, nez se zase zeme zazelena!
      Jaké klima bylo na Sibiři pred 1, 5, 20 tisíci let se dá jednoduše dokázat analýzou pylu z odkrytí půdních vrstev, a to nejen na Sibiři, ale kdekoliv na světe. Pyl každé rostliny je charakteristický. Neni to žádná zidoveda, ale naprosto logická metoda.
      Jakmile jsi začal plácat neco o tom, ze jedli vlasske ořechy (ořešák silne omrza uz pri -25, což je na Sibiři uz v listopadu), nebo si sili oděvy z konopí ( konopí nesnáší mráz), začal jsem tušit, s jakým “enteligentem” mam co do činění. Ano, ty možná mas vyšší IQ nez vysokoskolak - pokud te ovšem srovname s nějakým absolventem sorosovskych humanitních studiii...
      Vegetariánství - další neuskutecnitelna pitomost. Neni technicky možné zároveň chovat užitková domácí zvířata a zároveň nejíst jejich maso. Slepice dobre snáší možná 3 roky - co potom s ni? Co se starou krávou? Co s tim, ze se ti v jarním vrhu narodí polovina beranku nebo kohoutku? Co s nimi předkové “vegetariáni” dělali, kdyz k chovu jim stačil jeden?
      Extrémy typu pobouchancu (viz Blanka Růžičková) tvrdicich neco o čtyřech urodach čehokoliv do roka díky tomu, ze rostlinám hráli na fujaru, uz ani nema cenu zvlášť resit.
      To vsechno jsou zásadní logické rozpory v učení slovenských “vedistu”. Laubertismus lze skutecne přirovnat ke kosi, kde jsou smíchana zdravá a chutná a shnila jablka, přičemž kos je servírovan jako celek. Časem shniji i ta zdrava jablka, zákony přírody jsou neúprosne.
      A polygamie? Ne, ja nejsem žádný jeji zastánce nebo dokonce prosazovatel, jak mi tady někdo podsouvá. Ja pouze tvrdím, ze i ona se vyskytovala, a jsou o tom důkazy dokonce v samotných křesťanských kronikách - v ČR Kosma, Dalimil, předtim korespondence Cyrila, Metoděje a jejich učedníků. Proč by tito fanatičtí křesťané, evangelizatori prosazovali tak silne monogamii a odsuzovali odlišnou morálku, pokud by monogamie uz byla pevne zavedena a běžná?

      Kdyz vezmu dohromady vše, co jsem výše shrnul a přidám k tomu neustále opakovane zmínky vychvalujici Ježíše, vydávající ho jednou za Radomira a podruhé dokonce za Hyperborejce, muze člověka nebraniciho se logice a ZDRAVOMYSLI napadnout pouze jedno - laubertismus neni nic jiného nez KŘESŤANSTVÍ, KTERÉ NA SEBE VZALO NOVÝ HAV, protoze ty staré uz byly odhalené.
      Zase ty stare známe znaky - vira místo rozumu, odsuzovani čehokoliv z klasické vedy, naprostá neznalost az ignorování přírodních zákonu, stadni morálka a hodnoty, vyhlašování svatých válek proti nevěřícím, a kdo je za tim vším?
      Němec a zide vydávající se za Slovany, s jednoznačným cílem - zdiskreditovat slovanstvi jako takové, protoze ty hlouposti jsou a MAJI BYT snadno odhalené, čímž ma byt ukázáno, ze “slovanstvi” je o posucich vyznavajicich placatou zemi a vegetariánství na zmrzlé Sibiři, a tim vším maji byt inteligentnejsi, znalejší a tudíž Systému nebezpečnější lidé, kteří by se mu mohli věnovat, odrazeni a myšlenka jako takova shozena a zesměšněna. A ty, kdybys byl skutecne inteligentní, jak tvrdíš, bys to pochopil.

      • Paul Durham napsal:

       jak říkal kdysi jeden tajemník ovksč po půllitru vodky, " to rácio je někde úplně jinde" , app. běhat v létě po skandinávii v bederní roušce a sbírat lesní plody je nerealizovatelné - k o m á ř i :-)

      • Robo napsal:

       "ze veris možnosti existence placate Zeme a Slunce obíhajícího ji (ne naopak) po kruhové draze ve vzdálenosti 3200 km, a ze ti prit.." - lož.
       Ďalej nečítam.

       • Robo napsal:

        ..akurát som to hneď nezavrhol, jak taký kretén..
        Skôr si však myslím, že táto verzia je nesprávna.

        Ďalej tam píšeš niečo o orechoch na Sibíri pri -30. To už je čisto tvoj konštrukt.
        A tie ŠTYRI plodiny mali byť podľa teba tu.

        Nesmierne ma unavuje dohadovat sa s kktmi.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Žádný konstrukt, ale důkaz, proč předkové ve většině mírného klimatu nemohli byt vegetariáni. V borealnim či subarktickem klimatu severní půlky evropské části dnešního Ruska a většiny Sibiře skutecne z rostlin nic víc k jídlu nez ty “čtyři rostliny” neexistuje. Zemědělství tam uživí jen velice malou populaci, sběr plodu temer nikoho. Jenže to bys musel sam taky někdy neco vypěstovat, ne se jen porad vyjadřovat k něčemu, o cem nic nevíš, takze pak uveris každé blbosti.
         Jižně od Karpat je situace samozřejme mnohem lepší, ale ani tady nemohly žít zemědělské kultury bez pomoci hospodářských zvířat, jejichž přebytečná mláďata a staré kusy proste jedli.
         Pokud existovaly hyperborejske kultury, které byly vegetariánské, muselo to byt desítky tisic let v minulosti, kdy je možné, ze bylo mnohem tepleji. Pozdeji je to vyloučeno.
         Pokud by přesto existovaly kultury, které byly ryze vegetariánské i za současných klimatických podmínek, nemohly byt nijak početné - neuzivily by se, tudíž nikdy by nemohly zakládat velká města - nemel by v nich kdo bydlet.
         Vegetariánství muze byt fungující životní cestou treba v tropech Indie nebo Jižní Ameriky, kde lze pěstovat celoročně stovky jedlých plodin, ale nemohlo fungovat ve Velké Tartarii, kde trvá vegetační doba 3-4 měsíce a nic nez ty nanejvys 4 jedle plodiny tam nenarostou.
         Toto jsou ZÁKLADY. Popsal je dobre Levasov, ale chápe je každy obyčejný clovek, co nekdy pracoval s půdou, zna vegetační nároky rostlin, zajima se, co kde roste.
         Prave ty bys měl “citat” raději tyto veci a používat konečně zdravý rozum, ale kdyz ony ty staroverecke báchorky striknute fantazii zní tak zajímave, ze?

        • Robo napsal:

         1. NEVIEŠ, aké podnebie bolo na Sibíri ešte nie tak dávno. A zvlášť ty zjavne NEVIEŠ VÔBEC NIČ.
         Ty slepo veríš všetkým tvojim západným židákom.

         2. JASNE som ti povedal, že mäso sme ZA URČITÝCH OKOLNOSTÍ jedli.

         3. ŠTYRI druhy rastlín rástli podľa teba tu, vo vocape v súvislosti s tym nepadlo slovo Sibír.

         Si úchyl a zjavny klamár. Nieje žiadny dôvod sa s tebou zahadzovať.

         Prestal som fajčiť, piť, jesť mäso, ešte sa musím prestať zahadzovať s kktmi tvojho typu.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         1. Je dokazane z pylových analýz, analýz zalednění i geologických vrtu, ze nejmíň od konce předchozí doby meziledové (30 000 let zpátky) nebylo na Sibiři tepleji, nez je dnes. Jinými slovy, nebyly tam zadne podmínky pro pěstování jiných nez subarktickych rostlin!!!
         3. Lzes jako kdyz tiskne, kdyz tvrdíš, ze jsem kdy řekl, ze U NAS rostly čtyři plodiny!!! Ty jsi opravdu totální debil, to uz nejde jinak rict. Ja pestuju DESÍTKY rostlin vc. citrusů, mam několik hektaru lesa, pulhektarovy sad, vysadil jsem víc stromu nez ty za pět životu, poznám skoro všechny naše stromy a keře - a ty tady budes pindat neco o čtyřech druzích rostlin!!!

         Buďto tak lzes, nebo jsi tak hloupý, ze ti nic nedochází. Cos kdy vypěstoval? Za Uralem severně od cca 56. rovnoběžky nedozraje většina jabloni, žádná hruška, svestka, nedozraje obilí, proste NIC. Jeste začátkem června tam muze byt mrazik a ve druhe půli srpna začíná pomalu primrzat zas!!! Navic půda je věcne zmrzla.
         Ano, možná tam bývalo tepleji, ale to muze byt tak otazka 50 000 let zpátky. Ne pozdeji. Pozdeji tam proste žádná vyspělá říše byt nemohla, neuzivila by se, umřeli by hlady.
         Staci se podivat, o kolik vyspělejší kultura byla temer vzdy treba v Evropě oproti studene Skandinávii, o kolik víc lidi uživí USA nez mraziva Kanada, a jak se i v těchto zemích cpou stejne všichni k jihu.
         Je to logické, ale k čemu je logika vymyte ovci, která si myslela, ze na Sibiři jedli lidé vlasske ořechy??
         Bavit se s tebou je jako bavit se s křesťanem. Jsi křesťan, který pouze vyměnil Ježíše za “vedy”. Jako křesťan, i ty mas nejdřív svou viru a na tu se pak snazis napasovat fakta. Pokud jsou ale fakta s tvoji vírou v rozporu, prohlásis ta fakta za vylhana, ale viru nezpochybnis. Vira je totiž svata.
         Mas smulu. Ja viru nemám, ja mam znalosti. Aspoň ve věcech, o kterých pisu.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ty “urcite okolnosti”, za kterých předkové jedli maso, byly úplne bežne. Jenom magor odtrzeny od přírody dobrovolně nejí maso, přestože ho jist muze. A jeste se arogantně nafukuje, jak je tim “ohleduplný”! Krávu nebo ovci smrt boli, ale kaceny strom nebo vytrhnuta mrkev nic necítí, ze??
         Lidé jedli min masa, protoze neexistovaly velkochovy, maso bylo vzácnější. Kdyz ovšem přichazeli do Karpat od 14. stoleti z Balkánu Valasi, doslo během nějakých 300 let k dvoutretinovemu odlesneni těchto hor, a maso a mléčné výrobky byly hlavní součásti jídelníčku. Kultura vzkvétala, a kdyz pozdeji vrchnost vypovidala najmy pasinku, pastviny se zalesnovaly, lidé museli přecházet na temer výlučně rostlinnou stravu, a ZAČAL HLAD. Jen ze Slovenska odešel do Ameriky nekdy k roku 1905 MILION LIDI - měli hlad!
         Cim se měli živit podle tebe, ovce? Stovikem? Obilím? Kolik ho asi narostlo ve 1200 metrech nad mořem, oproti tučným ovcim, které se tam předtim pásly??
         Ty opravdu skoro nic nevíš. Kde je prázdno, tam se to lehce zaplní i srackami, proste čímkoliv. Tvoje sracky se jmenuji reinkarnovane křesťanství, cili laubertismus.
         A za to, ze ti nestojí, takze to, k čemu tíhne skoro každy normální chlap, označuješ za úchylné, ti opravdu nemuzu. Raději si dej bacha, aby ti ta tvoje čistá láska s chováním včelí královny nevzala roha, az si najde jiného, bohatsiho sponzora. Užitečného idiota hraješ presvedcive a na všechny strany, ty biblická “čistoto”.

        • Robo napsal:

         Huš, úchyle!
         Bež si popásť svoju husičku a porozprávaj jej rozprávky o tom, jak peľové analýzy DOKAZUJÚ, že u nás kedysi rástli celkom štyri plodiny.
         Spapá ti všetko, jak semeno cudzých mužov.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         To se to nadává, kdyz se nejdřív vymysli, co jsem nikdy neřekl, a pak se proti tomu vystupuje!
         Ja, který jsem uz v 16 byl mezi 30 lidmi z cele republiky vybranými do celostátního kola biologické olympiády, jsem obviňován jakýmsi lestitelem lebek a kdoviceho jeste, ze jsem údajne tvrdil, ze u nas rostly čtyři rostliny. To nevymyslis!!!
         Cos kdy vypěstoval, ty kriple? Poznáš aspoň buk od habru, jasan od jeřábu? Pochlub se!
         Halicsky žid a jeho česká Rebeka určují, co je slovanské, a jakysi nezaměstnaný uchlastavajici se držák transparentu, neschopný najít a udržet si ženskou, král smajliku, mu nadšeně prizvukuje.
         A resit nějakou polygamii? Vždyť to nema smysl. Lestic lebek ma doma takovou obludu, ze tu by na tyto praktiky nechtěli ani doma v kibucu. A kdyz uz by se někdo ustrnul, popichala by ho strnistem. Skoda, byla by to jeji jediná šance, jak si vrznout s někým jiným nez lesticem lebek. A na intelekt by to neuhrala uz vůbec. Ale co holt delat, kdyz si jeden nemuze vybírat, ze?
         A to jsme neprobrali spoustu dalších zajímavých témat, ze, iciku? Treba ze Velká Morava byla ve skutečnosti Velké Slovensko. Komplexy vytváří v člověku opravdu bujnou fantazii. Jen nějak nechápu, proč takovy slovensky vlastenec otravuje v ČR? Zrejme v tom bude služba vousatici, a taky samozřejme stará židovská obliba života v diaspoře.
         Pekne jste se našli, chlapci. Uz chybí jen ten hotentot a jeho slovnik jak vystřiženy z prostejovskeho ghetta.
         No jo, ruští komunisté měli svého Bronstajna, Zinovjeva, Kameneva, čeští Slánského, Londýna či Kriegla, a “slovanstvi” zase své Roby, Proudy a obyčejné lidi. Jak se neco zacne dít, hned se tam objevíte, jak krysy u mrtvoly.
         A jako krysy pak take dopadnete.
         Šalom!

        • Robo napsal:

         Počúvaj mrzák, dávaš jej potom pusu, keď ju má ešte od semena iného úchyla alebo si ju musí vypláchnuť aspoň čistou vodou?

         A tam u vás v ústave toto považujete bežne za závideniahodné?
         Tu vonku je to totiž úplne odporné..

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ty mas s tim semenem otázky jak nějaký jezuita pri výslechu “čarodějnic”. Nezapres se, neukojeny chudáčku. Mam ti psat detaily, nebo si vyhonis i bez toho?
         To by se to upalovalo, ze? Svou genetickou paměť nezapres...
         Ale upřímne: muze ti to byt jedno. Tebe se to netyka. Mohl by ses se svou milou jenom dívat. Ony tam ty typy, co vypadají jak z halicskeho židovského ghetta pred 100 lety, jen s tim rozdílem, ze on ma o neco světlejší vlasy a ona si nestíhá depilovat plnovous, zrovna nejdou na dračku;-)

        • Robo napsal:

         To ma len tak dnes napadlo.
         Úplne ma totiž fascinuje, že ty to asi fakt nehraješ a skutočne SI hrdý na to, že ti ženu pod nosom opichá niekto iný.

         No nič, ďakujem za ponuku, ale odmietam. So ženou si navzájom s prehľadom vystačíme sami. To ty nemôžeš poznať.
         A nielen v sexe.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Jo se “ženou”, říkáš? Tak pokud tomu, s cim si vystačíte sami, říkáš “žena”, tak to zase ja rikam velorexu luxusní limuzína.
         Ty vis o ženách asi jako obyčejní lidé o spisovné češtině.
         Pak abyste si nerozuměli, chlapci!

        • Robo napsal:

         Ženou. Krásnou, múdrou a samostatnou. Žena - osobnosť.
         Ani to ty nemôžeš poznať, mrzák.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Žena - babochlap.
         To opravdu nemuzu poznat, to mas pravdu. To poznavas jen ty, a ja ti to přeju:-)

        • Robo napsal:

         Už ti dnes dávam voľno, ty babochlap.
         Nech sa s tebou pohraju zas iní. Aj keď po Proudovi už nikto nebude mať zrejme šancu....

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ja dávám volno tobe, blbecku.
         Každy mame to, co odpovídá našim schopnostem.
         Jeden ma krásnou a chytrou zenu, která mu umožňuje žít naplno, druhy ma vousatou muzatku, co ho drzi pod pantoflem a on pak chudák z toho přetlaku semene blbne.
         Mne opravdu nevadí, ze půjčuju nekdy tělo své zeny jiným. Je to totiž JEN TĚLO, které tady dnes je a jednou ztrouchnivi, neni to duše, neni to clovek sam.
         Jeji duše cili moje žena patři mne a moje duše cili ja patřím ji.
         Ztotožňovat tělo s člověkem - inu, nezapres svou židovskou či zidokrestanskou podstatu vůbec v nicem!
         Každy mame to, co zaslouzime - jeden žije, druhy slouží.
         Přeju ti, aby ses zbavil toho přetlaku semene, který ti deformuje tělo a pres nej i dusi, a pochopil rozdíl mezi životem a nevoli.
         A to neni prani - to je dar.

        • proud napsal:

         Je nemocnej Robiku,nejen ze rozdeluje lidi,uz i cloveka jako takovyho,navic nema absolutne pojem o dusevnu a fyzicnu cloveka a jejich vzajemnejch vztazich.Proste materialistickej perverzak co si prekrucuje vsechno aby to bylo "podle nej" a snazi se vnutit druhejm ze je to prece samozrejmost,dokonce zapomenuta samozrejmost,jenze to je jenom jeho zbozny prani.Bohuzel o tom presvedcil i svoji slepici,jinak by to pipka nebyla,zrejme jsou nemocny oba.Navic o tom verejne pise,az prijde Dublin,bude bez deti mezi prvnima,za nej se nikdo nepostavi.

        • Robo napsal:

         Takí ako on sú pred "Dublinom" v bezpečí, Proud. Úchyl úchylovi oko nevykole..

         Že je nemocný, to bezpochyby. A hneď vo viacerých smeroch. Svoju vlastnú ženu pasie, oddeľuje telo od zvyšku, akoby to bolo niečo cudzie, neustále klame, zneužíva na obhajobu úplne všetko...

         Je to skrátka mrzák, Proude.

   • obycejnilide7 napsal:

    Vladislav po přestávce napsala: 6.4.2018 (10.57)

    "Ale já ve srovnání s tebou JSEM odborník.
    Neskončil jsem ............"
    --------------
    Ty jsi Vladislave tak akorát bonzácká piča!
    :-))))))))

    • proud napsal:

     :-))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Zrovna jsem se s takovym vladikovi podobnym prave dobre pobavil:-))),abych tady pitomce co v nedeli prijede,otevre kufr u auta a pusti si odrhovacky na cely mesto,rovnal sam,jeste mi rekne ze se nehodla omezovat a zadelal si na "pokracovani",taky sam, rikam to porad,lidi nevedi co je to svoboda,zachazet s ni uz tim padem vubec neumej,ale maj ji plny drzky ;-),a ja "treninky".....;-)

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Uz mas tu ženskou? Najdi si nějakou, co taky chlasta, jinak ti utece, jak ty předtim.

      • proud napsal:

       Ty si najdi jinyho pana,co ti predepise alespon trochu inteligentni ,opet a zase jen skodlivy hemzy pro ovcany,tyhle uz jsou proflakly jako ty sam a cela tvoje siozidacka obec,najdi si nejakou morku a bez si radeji vrznout,jak ses zvyklej a priber si k tomu i jejiho staryho,ses zrejme stejnej bisexual jak ozralej zid havel a neopruzuj tady,spino.

      • proud napsal:

       Podivej se na sebe do zrcadla,polskej zide,stejna tlama,stejna mentalita,stejnej jajasek.

      • proud napsal:

       A mimochodem,nez zacnes blbe blemcat,najdi si aspon na YT jak vypada kdy sibirska priroda at opet a zase nejsi za uplnyho vola.

    • Robo napsal:

     Vidíš, ja sa tu s ním dohadujem a Tebe na zachytenie podstaty stačí jedna veta!:-)

    • Vladislav po přestávce napsal:

     A ty jsi to vyžrané pupkate prase ve “slovanské” košili ze “Slovanského” sněmu, jak trotlovsky nadšeně tleskalo Blance Ruzickove.
     Myslím, ze úroveň tvého vyjadřování presne odpovídá tvému intelektu. Divil bych se velice, kdybys delal neco vic nez vratného, ty “Slovane”.
     Ale jidiš ovladas dobre. Žid k zidovi, halicsky jako moravský, pouto krve mezi vámi funguje tradičně dobre.

     • proud napsal:

      Jak znam Robika osobne,docela rad bych se skodolibe dival jak mu to zkusis rict do oci,moulo,nez te roztrhne jak zabu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))).

    • Robo napsal:

     Pozri jak pení, chudáčisko úchylné uklamané:-)

     Tak sa na nich musí! Bez diskusie, aj tak všetko iba ptekrutia a zneužijú!

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Ale nepěni. Pouze se dobre bavi - nad tim, co dokáže potlačena sexualita. To kdyz se sejdou tri, z nichž jeden si vrzne jen za mimořádne zásluhy a navic s plnovousem a druzí dva jen jednou ročně v přestupném roce, je to koncert, jaky by nedal ani Bobblig z Edelstadtu. Ale spletli jste si dobu i proces, proste smůla, no.

      • Robo napsal:

       Ake no tak, mrzak, máš ma za naivu?:-))

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ne, mam te za druhého největšího blba na diskusi na nwoo.org. První místo patři “obyčejní lidé”, ale ten naštěstí tolik neriskuje a raději píše jen jednovetne příspěvky - zna své možnosti;-)

        • Robo napsal:

         Zase klameš, mrzák:-)

         Vy západné židácke hovädá najviac uznávate IQ a ty už tušíš, že aj v tom by si prehral:-)
         Nielen so mnou. Tipujem, ze aj s obyčejnilide a možno aj s Proudom.

         Nezabudni sa mu zas pochváliť, čo všetko máš. Máš prd a ženu kurvu.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ale netuším nic, mam z vás akorát prdel.
         S tebou bych neprohrál vůbec v nicem. Možná tak jedine, či žena vypada víc jako chlap.
         S Proudem bych prohrál na smajliky, a s “obyčejní lidé” na znalost zidovske terminologie.
         Jinak jste tri zidovske nuly. Takoví ti pěšáci, co se všude priserou a nikde je nechtějí.
         Vy tri si tady vzájemne notujete, jinak z vás ma zbytek diskuse prdel.

        • proud napsal:

         Ani netusis co vsechno se mnou prohrajes........

        • obycejnilide7 napsal:

         Vladislav po přestávce napsal:
         8.4.2018 (20.14)

         "...První místo patři “obyčejní lidé”, ale ten naštěstí tolik neriskuje a raději píše jen jednovetne příspěvky – zna své možnosti;-)"
         ----
         Nestojíš mi ani za vzkaz bonzáku proto ti občas jen napišu že jsi PIČA abys nezapomněl!
         :-))))))

 14. jan nowak napsal:

  Krteček má ta-ky 2 mi-lenky Slawjani.. jed.na sse nejmuje Dáša Hawlowá a ta druhá newim a
  asi Kurwa - goši Gutentág ??

 15. jan nowak napsal:

  Máňa řika-la.. že sse prej bu-de stěhowatt..
  A že na-tý Půdičce se Sasíne bu-de prima ww wěšet 8 ((

 16. Vladislav po přestávce napsal:

  Výborně, jsem vždycky rád, když se Bratrstvo kočičí pracky sejde tak hezky, jak jste se našli vy, Robo, Proud a obyčejní lidé.

  Klíčový rozdíl mezi vámi a mnou je ten, že vaše jednání řídí komplexy méněcennosti, závist, nízká sebedůvěra.
  Spojuje vás židovský původ a hlavně nenávist vůči všem, co to dotáhli dál, než vy - a to je skoro každý. Staré židobolševické: - kdo nejde s námi, jde proti nám! Černá a bílá, patolízalský "přítel" a nenáviděný nepřítel - nic mezi tím, protože lumík nic jiného nezná, čeká jen na pokyn - miluj nebo zabij!

  Asi největší katastrofa je "obyčejní lidé". Primitiv téměř neschopný napsat příspěvek bez výrazů typu piča, kokot, mamrd, čurák, zmrd. Jeho příspěvky jsou jednovětné, když se rozjede, tak dvou- až třívětné a téměř bezezbytku se týkají osobního, nikoliv faktického napadání mě. Kdyby nebyla tato diskuse žumpa, kterou má administrátor na háku, ten člověk by tady už nejmíň tři měsíce nebyl, nebo by si musel dát jiný nick, jako si dal Krteček Nowaka nebo Sasín Nisase.

  Robo, toho jsem měl tu "čest" poznat i osobně. Na první pohled těžký podpantoflák, kterého pro jistotu doprovází panička možná i na velkou. Beznadějný sektář, který buďto miluje, nebo nenávidí - k tomu, aby dokázal i něco jiného, by musel nejdřív začít samostatně uvažovat, což je nad jeho síly. Jeho sektou jsou tzv. ufoslované, mýtická verze našich údajných předků, bezmála éterické bytosti živící se pránou. Podle těchto expertů bylo i nedávno ve Velké Tartarii (která se rozkládala z větší části na dnešní Sibiři) tak teplo, že se lidé živili především jako vegetariáni. Jeho nízký intelekt mu nedovolí pochopit, že bludy typu Slunce vzdáleného 3200 km od Země nejsou "myšlenka k přemýšlení", ale chytřejším osmákem vyvrátitelná pitomost. Roba osobně nejvíc uráží obhajoba polygamie, protože on sám má velice ošklivou a panovačnou ženu, takže tou obhajobou "čistoty" vlastně hájí, proč byl/je neschopný najít si někoho pořádného on sám. Je mimořádně hloupý, uvěří čemukoliv, pokud to bude zabalené do patřičně "slovanského" hávu. Přitom jeho mimovolné instinkty (jeho vzhled, otročení ženě, která připomíná Slovanku asi jako Andrea Verešová nebožku Helenu Růžičkovou nebo satanistické lebky na motorce a další) ukazují na slovanský původ asi jako poukazuje vzhled australského aborigina na původ starogermánský.

  A Proud? Osamělý, zpíjející se, stárnoucí alkoholik, král smajlíků, kterého vyhodili už z několika serverů, mistr toho, jak mnoha slovy neříct vůbec nic, jak jako největší myšlenku roku avizovat něco, co ti bystřejší pochopili někdy v šesté třídě. Pro tvou informaci, Proude, že ses ptal, já mám DVĚ děti a třetí na cestě, kolikpak jich máš ty? A tu ženu, už sis našel, co?

  Bratrstvo kočičí pracky či spíše Bratrstvo frustrátů bude závidět každému, kdo na tom není tak špatně, jako oni. Nenávist doslova třídní. A výsledek? Ostrá dělicí čára mezi inteligentními diskutujícími přinášejícími názory a myšlenky, a žumpou, kterou potřebuje toto neznalé, ale o to halasnější bratrstvo. Durham, Eschatolog, Definitiva, Jop, Petr C a další inteligentní, kultivovaní (a přesto samozřejmě vzájemně odlišní a nesouhlasící) diskutující - kde jsou?
  Kde je Voda?

  Administrátore, můžete tady dávat deset nových příspěvků denně, ale pokud je necháte v diskusi zahltit slovní žumpou sociální spodiny a výkřiky zakomplexovaných frustrátů, půjde Váš server do háje. Totéž platí o trollování Nowaka vs. HvZv (nebo jak se TO jmenuje) - neznám server, který by toleroval takovéto opakované cancy připomínající ze všeho nejvíc změnu stavů po požití pervitinu vs. pervitinový absťák.

  Nebo je to Vaším cílem? On by tomu někdy i ten výběr témat fiat-alternativy odpovídal, to ale musíte posoudit Vy sám. Jestli máte v plánu podílet se na poslání alternativy do háje s využitím "alternativy", potom klobouk dolů - děláte to dobře!

  • proud napsal:

   "Klíčový rozdíl mezi vámi a mnou je ten, že vaše jednání řídí komplexy méněcennosti, závist, nízká sebedůvěra."..........tesim se az mi ukazes jak na vysi jsi s vejs jmenovanym ty sam,kdybys byl,nemel bys potrebu bonzovat,poseroutko ;-).

   • Robo napsal:

    S tým Poľskom tam niekde vyššie si to presne trafil, Proud. Obdivuje Poliakov, bije sa za nich rovnako, jak za ostatných úchylov z jeho sekty.
    Skoro si tam aj našiel druhú ženu.

    Jak hovorím, trafil si ho presne. a to si ho ani nevidel.

    • proud napsal:

     S Polakama se to ma tak,z myho pohledu(nemusi bejt nutne spravnej),kterej jsem si udelal v Americe,mam mezi nima par kamaradu i nepratel,protoze jsou rozdeleny na zhruba jakoby dva narody.Jeden,to jsou dobry lidi,nebo aspon v jadru,jako je to u nas.Druhej,to jsou "zakerny dravci,takovy vladikove,nemaj na to a tak jdou "odzadu" jak sami rikaji.U tech hadam(jen hadam) zidovskou krev nekde mezi predkama,je to celkem markantni.Jdou "pres mrtvoly" za svym jajaskovstvim,vsechno vedi,vsude byli,jen oni maji pravdu a jsou nejlepsi,je mezi nima hodne nacku,obzvlast kdyz si daji sklenicku,o tech bych mohl vypravet,sebehli se,velkohube,padnul jeden a padli vsichni,meli z nich srandu i Americti policajti,pak vystrizliveli a behali se stiznostma :-)))

     • Robo napsal:

      Verím, že samozrejme aj medzi nimi je nemálo dobrých ľudí. Tajak medzi pražákmi, napríklad.
      a vladimir-bez-prestávky presne sadol do tej druhej fajty..

      • proud napsal:

       Co se Prazaku tejka,je to prosty,obycejnej clovek nezapomel kym je,zbytek je siozidovskej mismas a prisluhovaci,poturcenci,povetsinou nekomu nejak zavdeceny a tak skacou jak se jim piska a myslej ze jim vsechno patri,je to videt i na silnici,par uz jsem jich z auta "vytahl",ale to bylo i za sociku.

       • proud napsal:

        Tihle vsichni "dravci" povysujou svoji bezohlednost a jajaskovstvi na jakejsi "klad" se stejnou zarputilosti,jako se vzdavaji vlastni zodpovednosti a porvavaji ze neexistuje neco jako kolektivni vina,kdyz us,tak jen vina tech ostatnich,jejich nikdy ne, a hazou vsechno na "vladu",na "historii" a podobne,jen oni jsou takzvane "cestni podnikatele",pritom jde jen o posledni,vypocitavy prasata!

     • proud napsal:

      Typicky se chovali jako doufam ze jen mensina Moravanu,opili se,milovali se,chodili drzic se kolem ramen,zpivali,obrovsky kamaradi,ale jeden druhyho podrazil v businesse,ani nemrknul,tim nejhnusnejsim zpusobem,pak kriceli jak se nenavidej,nez se znova napili a sli zase kolem ramen jako nejlepsi kamaradi,hovada bez charakteru.Machrovali jak rodina,deti,vernost,ale za dverma rezali svy zensky jako posledni hovada.Venku zase sama laska.Driv jsem mel za to ze Ceskej narod,nerozlisoval jsem,az v Ameru prave tihle mladi Moravani me naucili,ze ne Ceskej narod,ale Moravani a pak zbytek,povyseni kreteni,vsak jsem si na nich vzdycky za tohle rad smlsnul,stacilo si pockat az popijou a nikdy me nezklamali.A jak panecku horovali pro "velkomoravskou risi",ktera trvala nejakejch 75 let,jako by nebyla,ale tonouci se stebla chyta,obzvlast primitiv co vykrikuje jak je nejchytrejsi VS :-))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       ..........a slama mu kouka z bot,ani kvadro toho traktoristu neschova:-))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Ano, přesně, toto vy židáčci umíte dělat skvěle - štvát Čechy proti Moravanům, Slováky proti Čechům, Poláky proti Slovákům. Míchat dohromady agresi mužů proti ženám z důvodu alkoholu (který jste právě VY u nás zavedli a našim lidem vnutili), bodrost, agresivitu, srdečnost, vřelost, neschopnost sebeovládání...

       A na to právě čekáš, to si přeješ. Že na základě tvých mouder začne Moravan říkat, že to není pravda, a poukazovat na to špatné, co dělá z jeho pohledu Polák, Slovák, Ukrajinec nebo Čech. Že se začnou tato slovanská plemena hádat mezi sebou, kdo je horší a kdo lepší.

       A potom? Až se mezi sebou vymydlí navzájem? Potom nastoupí nějaký Aaron Proudeles, sjednotitel a mírotvorce, a postará se, aby se mu všichni tito podřadní gójimové finančně nebo myšlenkově zavázali.

       Jenže pozdě, Izáku - pozdě! Už jste byli odhalení, už se o vás ví, dobře ví!

       Kdo štve Slovany proti sobě, NENÍ NÁŠ ČLOVĚK! Je to někdo, kdo se nás snaží oslabit, protože ví, že jinak by to nedokázal.

       Usvědčujete se ze svého původu a SKUTEČNÝCH CÍLŮ, ty, Robo, ale i třeba guru Laubert, teď už každou chvíli.

       Chytřejší to pochopí rychle, hloupějšímu (jako třeba mně) to chvíli trvá. Ale pak to poznání zazáří jak červnové slunce.

       Jste jasní:-(

       • Robo napsal:

        Americkí vedci odhalili, že ked na konci príspevku dáš opačný smailík, príspevok samotný sa potom tvári dôveryhodnejšie:-(

        • Vladislav po přestávce napsal:

         A co američtí vědci říkají příspěvcích, na jejichž konec zařadíš klasický smajlík, ale v počtu 25-30?

         Jinak - technická: neměl by sis už počeštit jméno a začít psát česky? Jako správný žid máš nulový vztah k místu, kde ses narodil a vyrůstal, bez problémů se odstěhuješ kamkoliv jinam, ale měl bys v tom být důsledný a vydávat se za někoho jiného důsledně, takto je to jakési polovičaté...

        • Robo napsal:

         Už si jej prečítal tú rozprávku o 4 plodinách u nás, mrzák?
         Musíš ju udržiavať zamestnanú, inak ....poznáš to osobne z praxe - kdekto ju opichá lepšie, než ty.
         Ale neber si to potom osobne, ide len o sex..

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Žádná rozprávka o 4 plodinách neexistuje. To jen možná tak v hlavě tebe, člověka, označeného na této diskusi už několika lidmi za aspiranta na titul nejhloupější diskutér.

         Před 1000 lety pěstovali jižně od 50.rovnoběžky naši předkové cca 15-20 jedlých plodin, a i kdyby sis vycucal z prstu, že třeba pásli v řekách štiky, bude to asi tak stejná blbost, jako když jsi tvrdil, že orat pole pomáhali ochočení medvědi.

         A s tou polygamií nezáviď. Chápu, že tě skutečnost, že ty si s tou svou "krasavicí" nevrzneš pořádně ani klasicky, natožtak někde "ve společnosti", tíží (hlavně tam, kde mají chlapi koule, takže v klidu - TEBE se to netýká), ale už se s tím budeš muset nějak popasovat. Prostě není o vás zájem, je mi líto.

        • Robo napsal:

         Ktorými ľuďmi? Ty, dikyova, durman, ...?
         Tým sa mám zaoberať?

         Asi je to pre teba ťažké - skutočne necítim ANI MINIMÁLNU závisť, že moja žena nepichá s inými.

         Fakt nie, mrzak, môžeš mi veriť:-)

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Jo, a abych nezapomněl - o tom, že v obci, ze které pochází tvůj rod a podle které se jmenuješ, žila početná židovská komunita, a to už od 17(!!!) století, píší dokonce i oficiální webové stránky obce - konkrétně v rubrice "církev" - pro tvou kontrolu...

         Ty si opravdu myslíš, že to na tobě nikdo nepozná? Lidi nejsou tak hloupí a naivní, jako ty. Já proti konkrétním Židům, resp. Chazarům, nic nemám.

         Jenom mě štve, když si hrají na Slovany, a ještě mají tu drzost tvrdit skutečným Slovanům něco o slovanských hodnotách, namísto kterých jim podsouvají ty své - židovské.

         Buď hrdý a slušný žid, ne snadno odhalitelný "Slovan" - plagiátor. A to míním jako dobrou radu, ne útok...

        • Robo napsal:

         1. Tá obec vznikla omnoho skôr, než v 17. storočí
         2. Nie,ja niesom žid. Pokiaľ viem, ani NIKTO z mojej rodiny.
         Zato ty sa tak neustále prejavuješ.

         Navonok hlasas spojovanie, v praxi nepoznám väčšieho rozoštvávača od teba...

        • Robo napsal:

         Tak som pozrel aj ja na stránky obce, o zidoch Tam nevidím nič. Iba o protestantoch a katolíkoch..

        • Vladislav po přestávce napsal:

         1. No a co, že ta obec vznikla o mnoho dřív než v 17. století?

         Webové stránky obce říkají toto - kopírováno:

         Od 18. storočia v xxx žila i pomerne početná komunita obyvateľov židovského pôvodu s vlastnou už zaniknutou modlitebňou.

         Židé tedy žili v xxx od 17. století a bylo jich tam poměrně dost - to tvrdí webové stránky. Reklamuj to u tvůrce webu, ne u mě.

         Po ukončení separace židů v Uhrách se místní židé smísili s nežidy a ovlivnili tím genofond místního obyvatelstva. Jako na sousední Haliči, jako na částech Hané, jako na stech míst v Evropě.

         Najdeš to v části "Cirkev", v šestém ze sedmi odstavců (tedy v druhém odspodu). Mezi odstavci je několik obrázků.

         2. Jsi žid, nebo minimálně člověk s výraznými židovskými rysy (tedy ne 100% žid).
         Tvoje lebka, tvar nosu, a samozřejmě tvoje mentalita to bez jakýchkoliv pochyb dokazují. Jediný znak, kterým se vymykáš, jsou světlé vlasy, ale i ty bývají u východoevropských židů časté. Co říkají tví příbuzní, není směrodatné - nebo oni mají k dispozici geneaologický strom? To asi těžko, že?

         Jinak omyl - já se právě snažím spojovat. To ale neznamená, že se budu ve svých názorech na slovanství spojovat s židy či Němci a přejímat jejich - z pohledu Slovana cizácké a nepatřičné - představy.

         Osobně tomu neříkám rozdělování, ale čištění zrna od plev.

         Co tě jako žida, který opakovaně potvrzuje své židovství některými antropologickými rysy, chováním i výběrem partnerky, nutí hrát si na Slovana?

         Proč se nezabýváš vámi, židy? Proč se cpeš mezi nás?

         Není lepší být pravdivý a přesvědčivý žid než Slovan, u kterého kdekdo pozná, že si na něj jen hraješ?

         Ať se ti to líbí a souhlasíš s tím, nebo ne, já mám víc zdrojů, než nwoo, Lauberta, dvtr nebo biosféru.

         Mě je těžší oklamat, než Lauberta, Prouda nebo obyčejní lidé. Já hned tak něčemu nenaletím, jak sis asi myslel...

         Není "špatné" být židem, je špatné být židem a přitom předstírat, že jsi Slovan.

        • Robo napsal:

         Evidentne pozeráš na stránky inej obce, mrzák.
         Koľká lož to už teda je..?

        • Robo napsal:

         "V stredoveku obyvatelia xxxx boli rímskokatolíckeho náboženstva. V 16. storočí tunajšie obyvateľstvo pod vplyvom svojich zemepánov prestúpilo na protestantskú vieru a dedina patrila medzi fílie xxxx farnosti. V 17. storočí miestni veriaci postavili vlastný neveľký kamenný kostol, ktorý viackrát prešiel z rúk protestantov katolíkom a naopak. V prvej polovici 18. storočia je táto cirkevná stavba v písomnostiach uvádzaná ako schátraná a nepoužívaná. V druhej polovici 18. storočia xxxx rímskokatolíckeho vierovyznania vybudovali filiálny barokový kostol zasvätený sv. Ladislavovi kráľovi (kostol nemal vežu). Kostol veľmi poškodený zemetrasením definitívne doslúžil v medzivojnovom období. V roku 1928 veriaci dokončili nový kostol zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu. V roku 1944 tento sakrálny objekt vyhodilo do povetria ustupujúce nemecké vojsko. V rokoch 1958-1969 vybudovali v xxxx nový kostol zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu (v roku 1996 kostol zrekonštruovali)."

         Blahoželám, si stokrát usvedčený luhár.
         Aj v takýchto nepodstatných veciach..

       • proud napsal:

        Vubec nemas sajn,o cem tocis,a ac to neni nobl vlastnost,ano,jsem skodolibej a u tebe se vzdycky natlemim,tem "znalostem vysokoskolaka",klaune :))))))))))))))))))))))))))))))

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Obdivuju Polabské Slovany. Vděčím jim za pochopení toho, jaké byly SKUTEČNÉ předkřesťanské hodnoty našich předků, protože tito lidé (šlo o tři navzájem odlišné západoslovanské skupiny, něco jako Češi, Slováci a Poláci) nikdy nepřijali trvale křesťanství a hodnoty s ním spojené (tedy i některé z těch, co propaguje např. tartaria.sk), a byli právě proto z toho důvodu (s výjimkou cca 60 000 dnes už silně germanizovaných Lužičanů) vymazáni biorobotizovanými Němci a Dány z povrchu zemského.

     Pokud jde o Poláky, měl jsem k nim podobnou averzi, jakou má většina Čechů a Slováků - dokud jsem je osobně nepoznal. Pravý Polák (tedy ne nějaký polský Žid známý jako klasický šmelinář) má stejnou genetiku i povahu jako Čech nebo Slovák. V dobrém i špatném. Ale to je musí nejdřív někdo poznat, a až pak mluvit - velice praktické, doporučuju!

     Zdůrazňuju - GENETIKA. Ty jsi třeba východoslovensko-haličský žid mluvící slovensky, vydávající se za Slováka. Můžeš se zaklínat, jak chceš, ale slovanská genetika by tě prostě NEPUSTILA ke tvojí milé, kdybys tu genetiku skutečně měl. Neustále mě (jako řada neukojených lidí) osočuješ z nějakých prasáren, ale já si opravdu velice moc vybírám! Navíc ty "prasárny" tvoří jen nepatrný zlomeček mých zájmů (teď třeba nic nejmíň rok neplánuju a určitě si kvůli tomu žíly trhat nebudu).
     Ono bohatě je z čeho si vybírat i bez židulí...Já prostě na židuli nedokážu sáhnout, nepřitahuje mě, je to cizorodý element, natož tak s ní mít vážný vztah. Jde o přírodní pojistku zdravého muže a zároveň ochranu naší genetiky. Kdo ji nemá - ten nemá slovanskou genetiku. Židé toto vždy věděli, proto zavedli institut židovských nevěst - bohatí Slované po židulích netoužili, proto bylo třeba vybavit je bohatým věnem - pak se Slovan s nižší morálkou chytl, děti byly pak židovské po matce, a přirozená touha Slovana se realizovala v milenkách a avantýrách (bordel je opět vynález žida). Jednoduché, cca 95% spolehlivé.

     Obyčejní lidé je podle výraziva potomek židů ze střední Moravy, třeba v Holešově nebo Prostějově byla významná židovská ghetta. Proud je svým vzhledem i názory typický žid. Můžete samozřejmě dle hesla "zloděj křičí: chyťte zloděje" nazývat "židákem" kdekoho, ale je to opravdu sranda (nebo spíš smutné). Vy židé jste postupně asimilovali, vaše hodnoty jste se snažili vtisknout do hostitelského národa, a děláte to pořád. Viz například filmy České televize - židovský scénárista, židovský režisér, židovští herci - ale film se tváří jako český, popisující život Čechů, nikoliv židů. Kdysi by mě to zmátlo, ale po letech pečlivého studia už ne.

     Podobně se snažili (i když mnohem míň) tvářit slovansky Němci. Ono se to dnes už málo ví, ale Karpaty, od Beskyd až po Sedmihradsko, kolonizovaly od středověku stovky tisíc německých imigrantů. Byli místními panovníky vítaní - pro svou pracovitost, vyšší hmotnou kulturu, výbornou organizovanost. A ještě pro něco - přinášeli křesťanství. Byli to hlavně oni, kdo pálil svatoháje, kdo zakládal kláštery, budoval kostely a kaple. Kdo vraždil "pohany".

     To, že někdo mluví slovensky, z něho nedělá Slováka. Vezmi si za ženu Vietnamku, zploď s ní dítě, a to dítě bude od tří let mluvit plynně slovensky, žádný problém. Přesto - bude to Slovák? Asi ne, že? Je tedy Slovákem Laubert nebo ty, haličsko-východoslovenský žid?

     Genetika, genetika. To je zaklínadlo, klíč ke všemu. Kdokoliv se může ověšet čímkoliv, vytetovat si cokoliv, ale stejně ho prozradí jeho JEDNÁNÍ NA PODVĚDOMÉ ÚROVNI. Třeba Laubert - vědomě či nevědomě - štve Slovany proti sobě. Pokud nevědomě, tak jsou to právě ty jeho německé geny - Němci to dělali vždycky. Ty nebo Proud silně tíhnete k monoteismu a sexuální askezi, navzdory deklaracím nevíte skoro nic o přírodě a jejích zákonitostech, studium toho je vám cizí - nic z toho není slovanské, toto jsou typické rysy židovské genetiky. A ve tvém případě i tvá židovská milá - Slovan by takovou bral možná jako dočasnou milenku (pokud by ráda dala apod.), ale jak už jsem psal, těch dalších věcí by se zdráhal. Je toho spousta, mraky. Už bys měl dokonce i ty (vím, že je to těžké) pochopit, že deklarované symboly jsou jedna věc, ale nikdy to tobě ani podobným nebude stačit na to, abyste tím ošálili někoho, kdo posuzuje do hloubky a jeho informační zdroje nezačínají a nekončí na tartaria.sk, dvtr nebo biosferaklubu.

   • proud napsal:

    Rika se tomu "profilovani",Robiku.

    • Robo napsal:

     Pozri zas na kkta vyššie. Pre koho asi sú charakteristické siahodlhé litánie bezo zmyslu, celé vykonštruované a lživé?

     Židák kričí "pozor, Žid!"
     Aké typické a obohrané..

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Něco o tvém původu:

      http://pvh.ff.cuni.cz/exkurze13/referaty/Stritezska_Zidovska-Halic.pdf

      A pokud bys chtěl mapu své domoviny, západní Haliče, stačí wikipedie:

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Hali%C4%8D#/media/File:Galiz20.gif¨

      Mimochodem, "Galizia" bylo jméno i jedné z divizí SS. Jistě tam sloužil nejeden slovensko-haličský Němec, a pokud přežil a vrátil se, mohl pak jeho potomek hrdě pokračovat v tom, v čem byli Němci vždy přeborníci:

      ŠTVÁT SLOVANY PROTI SOBĚ.

      Smůla - genetickou paměť nezapřeš, i kdyby sis vytetoval třeba Svaroga na předkožku.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Tvé příjmení (nebudu ho uvádět) je odvozeno od domácké verze německého jména Heinrich.
       Podotýkám, že židé ve slovanských zemích si od liberálních reforem Josefa II. až do nástupu předválečné ČSR jména často poněmčovali, protože se tím domněle řadili k "lepší společnosti". Později si je naopak zase počešťovali (např. Silberstein - Stříbrný), prostě vždycky se potřebovali někam "zařadit", kam vítr, tam plášť - aby se na ně nepřišlo.
       Jenže tebe se to netýká, "Slovane". Na tebe se zkrátka už přišlo - je mi líto.

       • Robo napsal:

        Moje priezvisko je odvodené od názvu obce bezprostredne pri okresnom meste, kde býval môj otec, ty mrzák.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ano, to souhlasí. Obec založená Němci během německé kolonizace, s pozdějším výrazným ovlivněním židy, kteří přicházeli z nedaleké Haliče.
         Svůj k svému - vždyť to celou dobu tvrdím.
         Proto Laubert, proto tvoje jeruzalémská milá - prostě žido-německá genetika!

        • Robo napsal:

         "Obec založená nemci..."
         Tak mi o tom nože niečo povedz, kedy ju tí Nemci založili. Nech sa poučím..

         Lauberta máš pod posteľou ty, nie ja.

         Moja milá nemá s jeruzalemom vôbec nič spoločné.
         Keby mala, možno by sa tiež nechala zlákať podobným úchylom, alo si ty, mrzák.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Tvoje milá by se možná dokázal nechat zlákat mnou, protože touha mít se hmotně dobře a nehnout pro to skoro prstem jí hledí z očí, ale já bych se asi nenechal zlákat tvojí milou;-)

         Možná tak po deseti pivech, s tím, že bych pak ráno hned po vystřízlivění utekl. Ale vzhledem k tomu, že nepiju, tak tato možnost asi padá;-)

        • Robo napsal:

         Nikdy. To ti tu s kludnym srdcom sľubujem, mrzák:-)

         Ohľadne teba mala jasno omnoho skôr, než ja. Totiž skoro OKAMŽITE.
         To je tá ženská intuícia slavjanských žien, mrzák.
         Ani to ty nemôžeš poznať.

         U kuriev toto jaksi absentuje.

      • Robo napsal:

       Na východe Slovenska žili výnimoční slavjanskí bokovníci, o ktorých ešte budeš počuť.
       Preto si aj východ Slovenska "vyslúžil" výnimočnú pozornosť tvojich bratov židákov a dnes je tam vysoká miera alkoholizmu a málo práce..

       Lenže vaša doba skončila a tak vám ostáva len takto kvičať. Na ČT, na Nove a aj tu v diskusii (aj kde-tu v článkoch, viď SS).

       • Robo napsal:

        ..bojovníci..

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ano, východ Slovenska si vysloužil až takovou pozornost židáků, že jich tam bylo nakonec nejvíc z celého Slovenska;-)

        Většina z nich si dala německé příjmení - a když se podívám na tvůj frňák a lebku, tak bojovník by mi z toho možná po 10 pivech vyšel, ale spíš než slavjanský by to byl bojovník Mossadu.

        • Robo napsal:

         Kecy kecy.
         Si úplný idiot, keď nevidíš, aká koncentrácia ich je napríklad v Brne.
         Si jak tvoja blonďatá hlúpučká husička.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         V Brně říkáš? Souhlasím - proč ne? Židé se nasáčkovali všude možně, i v Brně jich bylo dost.
         Ale já nemám ani žido-německé příjmení, ani židovskou genetiku projevující se nezaměnitelnými fyzickými znaky či sexuálními preferencemi;-)

        • Robo napsal:

         Tym argumentujes ty (miestom(. Tak som ti zas ukázal, aky kkt si.

         Židia majú dávno pozmenenú genetiku. Môžu mať dokonca i blond vlasy, povahovo sú ale bližšie k cigánom. Ako ty a dikyova napríklad.

         Pozri napríklad, jak tu neustále melieš o tom, že by som ti mal závidieť. Nedokážeš ale súvisle povedať, čo presne. Že tvoja žena hulí cudzie ctáky, toto?
         Alebo cigáni sa často vozia v starých BMW, aké máš auto..?

         Odpovedi netreba, mrzák.

 17. Vladislav po přestávce napsal:

  Výborně, Robo, díky - takže tady je celá verze části "Cirkev" obce, z níž podle tvých slov pochází tvůj rod.

  Říkal jsem, že informace o židech je v ŠESTÉM ze SEDMI odstavců - ale ty, jako správný parchant, jsi ocitoval jen ten první odstavec, a řekl, že tam ta informace není!!!

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

  !!! Takže teď následuje KOMPLETNÍ ZNĚNÍ UVEDENÉ ČÁSTI WEBOVÝCH STRÁNEK OBCE.

  Pro ostatní, kteří to čtou - všimněte si, jak se "vyrábí" pravda. Něco se zatají, něco se popře ... a je to:

  PRVNÍ ODSTAVEC:

  V stredoveku obyvatelia XXX boli rímskokatolíckeho náboženstva. V 16. storočí tunajšie obyvateľstvo pod vplyvom svojich zemepánov prestúpilo na protestantskú vieru a dedina patrila medzi fílie vranovskej farnosti. V 17. storočí miestni veriaci postavili vlastný neveľký kamenný kostol, ktorý viackrát prešiel z rúk protestantov katolíkom a naopak. V prvej polovici 18. storočia je táto cirkevná stavba v písomnostiach uvádzaná ako schátraná a nepoužívaná. V druhej polovici 18. storočia XXXania
  rímskokatolíckeho vierovyznania vybudovali filiálny barokový kostol zasvätený sv. Ladislavovi kráľovi (kostol nemal vežu). Kostol veľmi poškodený zemetrasením definitívne doslúžil v medzivojnovom období. V roku 1928 veriaci dokončili nový kostol zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu. V roku 1944 tento sakrálny objekt vyhodilo do povetria ustupujúce nemecké vojsko. V rokoch 1958-1969 vybudovali v Hencovciach nový kostol zasvätený Božskému Srdcu Ježišovmu (v roku 1996 kostol zrekonštruovali).

  (tuto část ještě Robo uvedl, ovšem s tím, že zmínka o židech v není v CELÉM textu!)

  DRUHÝ ODSTAVEC (odtud dál už citovat Robík "pozapomněl" - přestože jsem mu jasně řekl, že klíčová informace je v ŠESTÉM ODSTAVCI):

  Od roku 1992 sú XXX samostatnou rímskokatolíckou farnosťou, ktorá má filiálku XXX. Vo funkcii jej správcu pôsobí XXX. Začiatkom 90.rokov minulého storočia v sídle farnosti postavili novú farskú budovu.

  TŘETÍ ODSTAVEC:

  Gréckokatolíci sa do dediny prisťahovali v 18. storočí zo severných okresov Zemplínskej stolice. Okrem krátkeho obdobia v minulosti tunajší gréckokatolíci patrili do gréckokatolíckej farnosti so sídlom v XXX.

  ČTVRTÝ ODSTAVEC:

  Dom smútku:

  PÁTÝ ODSTAVEC:

  Miestny evanjelici a.v. (luteráni) od roku 1805 patria pod farnosť so sídlom v XXX. V roku 2006 sa miestni evanjelici a.v. po dlhých storočiach dočkali svojho vlastného kostola.

  !!! ŠESTÝ ODSTAVEC (který si "pravý Slovan" přál utajit, takže pro jistotu necitoval už několik odstavců předtím) !!!

  Od 18. storočia v XXX žila i pomerne početná komunita obyvateľov židovského pôvodu s vlastnou už zaniknutou modlitebňou.

  A konečně poslední, SEDMÝ ODSTAVEC:

  Na základe výsledkov posledného sčítania z roku 2011 v XXX je zrejmá prevaha obyvateľstva slovenskej národnosti a rímskokatolíckeho vierovyznania.

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

  Tak co, bude následovat omluva, že ses přehlédl?

  Nebo přiznání, že jsi záměrně podváděl a lhal?

  • Vladislav po přestávce napsal:

   A ještě doplnění - k sedmému odstavci: - dnes jsou v obci XXX převážně už jen Slováci, protože židé se - jak je jejich zvykem - rozprchli "za lepším".

   Plundrovat zase jinou zemi. Těžko říct, kam se všichni poděli, ale kam se poděl jeden z nich, to vím - hraje si na "pravého Slovana", diskutuje na tomto serveru a říká si Robo.

  • Robo napsal:

   Hej, nečítal som to celé, zmienka o zidoch tam skutočne je.
   Nie dominantne, ako by to mohlo vyzniet z tvojho príspevku vyššie, ale je tam?

   A?

   Áno, dokonca aj na východe Slovenska sa rozdrapujete.

   A ti hlasate, vydavajuc sa za nás, že jak zajace sme na lúke sulozili každý s každým.

   Iba ak vy uchylaci.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Správně. Zmínka o židech tam je, a nejen tak ledajaká, píšou tam, že židovská komunita byla "poměrně početná".

    Vzhledem k tomu, že šlo o malou obec, tak je pravděpodobné, že dřív nebo později došlo k mísení židů s místními. Pravděpodobně i s tvým otcem.

    Pravděpodobně proto, že ty máš řadu znaků, charakteristických pro chazarské židy. Vzhledových, povahových i zájmových. Dovršils to výběrem partnerky - to je židule jak ze žurnálu. Kdybys měl slovanskou genetiku, jak předstíráš, tak ta by tě do takového výběru vůbec "nepustila". Etničtí Slované nejsou židovkami přitahováni do vážného vztahu, to je jedna z mnoha pravd, kterým mě roky praktikování původních cest našich předků vč. sexuality naučily.

    A pokud jde o ty orgie - právě tví židovští krajané provozovali na východním Slovensku nejvíc bordelů. Třeba v Bardějově jich ještě před 1. světovou válkou bylo dokonce osm nebo devět - v tak malém městě! Ale prostě kšeft je kšeft, že?

    Polyamorní sex je pro tebe jakožto pro žida PRÁVĚ PROTO tak špinavý a odpudivý, protože ty jako žid neznáš žádnou jinou jeho formu než nějaké zasviněné židovské hampejzy s lacinýma děvkama prolezlýma sifilitidou a muňkami. Vždyť tví předkové je sami provozovali, tak abys to ještě neznal.

    V této inkarnaci ses rozhodl "očistit", tak ses prohlásil za Slovana a rozhodl obrátit o 180 stupňů. Přitom ale nedokázals pochopit, že právě takový "obrat polepšeného hříšníka" ukazuje na nulový morální základ, na snahu pouze "být jiný", a to doslova za každou cenu.

    Nechápeš, že tvůj výběr partnerky, tvé notování s prokazatelným židem Proudem, tvé představy o sexu buďto jako o posvátném svazku jak z učebnic křesťanských pošuků nebo jako o pokušení ďábla tě usvědčují z tvého židovského původu nejlíp. Jsi myšlenkově pořád zaražený hluboko v židokřesťanském análu, a tím, že se prohlásíš za Slovana, to nezměníš. Tyto věci tě usvědčují výlučně.

    Sex je otázka profánní a sakrální. My Indoevropané, slovano-árijci jsme to ta vždycky měli, zatímco vy židé máte pouze složku profánní, praktickou. Vše ostatní pro vás zavání incestem, špínou, proto jste zavedli křesťanství, které je vaším zatím nejúspěšnějším ďábelským vynálezem - s použitím principu viny, pokání, odčinění "hříchů" jste se naučily ovládat duše nás gójimů. Mluvíte o špíně druhých, ale přitom sami poukazujete na špínu vlastní, na své tupě materialistické pojetí světa, které umí jen "hledat spásu" nebo posílat do horoucích pekel ty, co s vámi nesouhlasí.

    Kdybych měl charakterizovat to hlavní, co u Prouda nebo tebe jakožto typických židů snažících se vetřít do alternativy vidím, byla by to NENÁVIST. Vy židé nás Slovany nenávidíte, pohrdáte námi, přitom nás ale potřebujete. A my Slované jsme prostomyslnní, často se necháváme napálit. Asi nejvíc zášti, zloby a nenávisti, ne vůči mě, ale vůči světu jako takovému, jsem viděl u té tvé povedené ohyzdné Rebeky. Tvé židovství není tak silné, jako její, ale pokud budete mít děti, tak její geny převládnou. Asi je mít ale nebudete, jí se to nevyplatí a tebe na to utáhne, ostatně, kdyby našla šikovnějšího a víc vydělávajícího moulu, okamžitě by bez výčitek odešla, je židovštější než ty. S tebou ani nemá cenu hlouběji diskutovat, ty jsi nastrčenec, prodloužená ruka jednou Lauberta, podruhé jí, potřetí Prouda, počtvrté nějakého pošuka z dvtr. Ty máš sehrát svou roli a zmizet ze scény, k čemuž taky dojde.

    • Robo napsal:

     Židia tu v ČSR boli a sú všade.
     Ja som Slavjan.
     Ty židák.
     Moja žena Slavjanka.
     Tvoja žena kurva.

     Hotové, pY.ča (vraj to je tvoj nový nick. Rovnako, alo u dikyovej).

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Jedine ve svych vlhkých snech, zide z pomezí severovýchodního Slovenska a západní Halice.
      Muzes si hrat treba na muze z Marsu, fantazii se meze nekladou. Jen je otazka, jestli se jim tim i automaticky staneš.

      • Robo napsal:

       Mrzák ako ty môže nálepkovať akurat svoju skurvenú blonďatú slepičku.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Nic si z toho nedělej, ja jsem treba chtěl byt zase kosmonautem a taky se mi to nesplnilo.

        • Robo napsal:

         Židáci by mohli zriedka byť kozmonautmi.
         Ešte tak možno kvalitármi v nejakej korporácii.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Nepoprskej si klávesnici, iciku. A o ziduli se neboj, dokud ji budes sloužit, neutece, ani nema kam. Kdo by ji chtěl?

        • Robo napsal:

         Moja nemá prečo utekať.

         Zato tvojej slepičke zachutilo cudzie semeno.
         Na slovanstvo ti ona sere, má to iba beztak od kreténa, čo obdivuje názory ostatných židákov.
         Sám to dobre vieš, preto neustále melieš nezmysly.

         Si iba pY.ča, nikto s tebou nevydrží dlho. Dokonca ani tá tvoja terajšia husička.
         Hádam, že ti zdrhne za skutočným otcom dieťaťa..

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ne, neklesnu na tvoji úroveň komunikace, i kdyz se snazis opravdu moc.
        Myslím, ze každému kromě tebe a tech dalších dvou židů tady je jasne, jak se veci doopravdy maji.
        Tvůj smutný slovnik “vedisty” ostatně uz jen dokresluje, kdo doopravdy jste.
        Skoda, ze se mi rozsvitilo az na “Slovanském” sněmu. Mam nekdy opravdu dlouhé vedeni:-(

        • Robo napsal:

         Ale no, toľko falošnej skromnosti.
         So všetkou vážnosťou ti tu slávnostne oznamujem, že si vyhral titul najodpudivejšieho tvora na nwoo.org.

         Vďaka svojej úpornej snahe si prekonal aj svojho menovca dikyovú..:-(

 18. hel napsal:

  někteří z vás píší úplné nesmysly, nedají se ty litanie ani číst..že by konopí?

 19. Vladislav po přestávce napsal:

  Robo, ten poker ti šel mnohem líp než slovanství. Nevím, proč ses toho nedržel, ale rozhodl se stát "slavjanem", nabalil si škaredou židuli a od té doby to s tebou jde od desíti k pěti. Jako haličsko-východoslovenský žid jsi byl přesvědčivý, jako "slavjan" jsi k smíchu. Nejsi ale a ani nebudeš první ani poslední, kterému série takových špatných rozhodnutí přinesla zmar.
  Před mnoha lety jsem opakovaně cestoval po USA, navštívil přitom i pár indiánských rezervací. Tehdy, před těmi cca 15-20 lety, u nás pro změnu velice "jeli" euroindiáni, v podstatě šlo většinou o stejné týpky, kteří v 80.letech kotlíkařili, v 90.letech ježíšovali a meditovali a dnes jsou "slavjané". Je to jev víceméně sociologický, někdo by to rozebral 100x líp než já.
  No a pro tyto "euroindiány" jsem pořádal i několik přednášek o dnešním životě indiánů v rezervacích, zprostředkoval jim i kontakty na jednoho Čerokíje a jednoho Lakotu, kteří ve svých kmenech hráli funkci "kontaktu s veřejností" a byli velice nadšení, že i v daleké Evropě se o ně někdo zajímá.
  Nevyšlo to, ani s jedním. Skončilo to na tom, že ti "euroindiáni", pro které bylo "indiánství" o tom, jak kvalitní si ušijí čelenku nebo kde nakoupí nejlepší korálky, začali tomu Lakotovi dokazovat, že jeho postoje vůbec nejsou indiánské, a že oni ví o jeho kmeni mnohem víc, než on sám.
  Lakota se urazil, spolupráce skončila.
  No a úplně stejné je to teď s vámi "Slavjany". Slovana aby tam člověk v té změti židů, Němců a dalších hledal v poledne s lampou, zato ale velice přesně - mnohem líp než skuteční Slované - víte, co je a co není slovanské a kdo je a kdo není skutečný Slovan.
  Člověk by měl mít v sobě určitou POKORU a uznat, že pokud se nenarodí jako indián či Slovan a přesto se o tato etnika zajímá, měl by mít aspoň tolik soudnosti, že se za ně nebude vydávat, že jim nebude ze své pozice cizince předepisovat, jaké jsou jejich skutečné hodnoty a postoje. Jak to nejlépe nazvat? Nehorázná drzost? Trapnost? Nevím.
  Nikdo z nás se poté, co se už nějak narodil, nemůže jen tak ROZHODNOUT, že se třeba chce stát ženou, pokud se narodil jako muž. To, jak jsme se narodili, je třeba respektovat. Podobné je to s národností. Pokud je někdo žid (a jeho chování, zájmy, vzhled, výběr partnera a další pro život klíčové charakteristiky tomu odpovídají), nemůže se jednoho dne rozhodnout a říct: OD TÉTO CHVÍLE JSEM SLOVAN.
  Za pár roků nejpozději přestaneš být "slavjanem", protože zase přijde jiná móda a ty jí podlehneš. Vy židé nejste zakotvení ani v národním vyznání, ani světonázoru, ani místě bydliště (= vztahu k rodišti). Své "slavjanství" už nebudeš vytahovat, jako dnes nevytahuješ úspěšnou dráhu hráče pokeru. Proč? Nebude se ti to v té době hodit do "profilu", jako se ti dnes nehodí ten poker. Chápu, že tě to štve, tvé sprosté nadávky jsou jednoznačné. Budeš se muset ale smířit s tím, že lidé nejsou tak hloupí a oklamatelní, jak jsi doufal. Život není poker. Musíš se buďto naučit podvádět chytřeji, nebo pokud možno začít hrát čistou hru.
  Budeš toho schopný?

  • Robo napsal:

   Vidíš, maska, čo si si včera popoludní nasadil, ti nevydržala ani 24 hodín, pY.ča.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Já ti píšu slušně, sprostý (opakovaně) jsi jen ty.
    Pokud tě nenaučil sebeovládání ani poker, tak co potom?
    Bohužel, Slovanem se můžeš stát jen tak, že se jim narodíš. Nemůžeš se "rozhodnout" být Slovanem, a už vůbec ne pak z tohoto titulu někomu stanovovat, co je a co není správně "slovanské".
    V Čechách je jedno dobré přísloví: "Ševče, drž se svého kopyta". Škoda, že ho neznáš.

    • Robo napsal:

     Že nepoužívaš (väčšinou) vulgarizmy, VÔBEC neznamená, že píšeš slušne, mrzák.

     Naopak - tvoj štýl je štýl BONZÁCKEJ ŽIDÁCKEJ Py.ČE.

     • Robo napsal:

      Drahoš v kampani v TV tiež nepoužíval vulgarizmy...

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Já jsem Drahoše nevolil, ale ne kvůli tomu, že nepoužíval vulgarismy, ale proto, že se vydával za někoho jiného, než kým skutečně je.
       Stejně jako ty, Robo.

       • Robo napsal:

        Presne tak. Niekto z nás dvoch sa tu vydáva za Slovana, súhlasím.
        Ja to však niesom.
        Ja nešmejdím po gúgli, aby som tu vyťahoval pičoviny.. Napríklad.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Prostě se ví, kdo jsi. Chtěl jsi něco skrýt, nepodařilo se ti to. Chtěl sis hrát na Slovana, předstírat, že jsi ten "nejpravější" Slovan, neuspěls.
      Kdybys měl v sobě pokoru, nehrál by sis na něco, co nejsi, nepoučoval dokonce skutečné Slovany o tom, co dělají špatně, ale věnoval se svému písečku daným tvou potvrzenou židovskou genetikou - třeba těm hazardním hrám.
      Víš, čemu nerozumím? Proč se vy židé pořád cpete mezi nás, gójimy, dobytek, podlidi, když námi zároveň tak pohrdáte?
      Cpeme se snad my mezi vás?
      Proč nás nenecháte na pokoji, nestáhnete se někam do své ideální země, kde můžete nerušeně spekulovat, kupčit s kdečím včetně sexu, hrát o peníze, předhánět se, kdo z vás je ten židovštější a kdo míň?
      Proč to děláte?
      Nejsi opravdu moc chytrý, nepochopils, že nestačí změnit masku, vůbec nerozumíš tomu, že SKUTEČNÉ HODNOTY nejsou v tom, jestli se naučíš pár rádoby slovanských průpovídek a přihlásíš nebo nepřihlásíš k nějaké sektě, ale v GENETICE, KTERÁ TVOU SKUTEČNOU IDENTITU PŘEDVEDE NA ÚROVNI PODVĚDOMÝCH REAKCÍ, ZÁLIB, ZÁJMŮ, CHOVÁNÍ.
      Vše ostatní tam už pak zapadne jako skládačka...
      Respektuje nás Slovany, nevtírejte se k nám, nevydávejte se dokonce za jedny z nás (!), a myslím, že za nemalou část SKUTEČNÝCH Slovanů ti můžu slíbit, že pak i my vás Židy necháme na pokoji.
      To je férová hra.

      • Robo napsal:

       Rozprávka o 4 plodinách u nás už je obohraná?
       Teraz už jej na dobrú noc čítaš túto?

       Snažíš sa, snažíš, opustí ťa i tak. Každý.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ano, je obehraná, jako každý příběh, který se nikdy nestal, jako každá lež, kterou si někdo vycucal z prstu, nebo překroutil.
        Lidé, kteří pěstují desítky druhů rostlin vč. subtropických a lesních stromů nemohou tvrdit nic o pouhých 4 plodinách, mistři pokeru s židovskou genetikou, zálibami a sexuálními preferencemi nemohou být "praví Slované", "Slavjané" či dokonce "jen" Slované.
        Proč se vtíráš mezi Slovany? Tvá židovská partnerka tě k tomu těžko přivedla, peníze jako v pokeru slovanstvím také nevyděláš, tak proč?
        Chtěl ses "morálně očistit" a nezlákalo tě křesťanství?
        To bude asi nejpravděpodobnější.

        • Robo napsal:

         Pozri, mrzák, že o mne vygúgliš, že som vyhral pokrový turnaj a potom to tu slávnostne vytiahneš, o mne nevypovedá VÔBEC NIČ.

         O tebe naopak MNOHÉ.

         Chápeš? Nie? To jedno, BONZÁCKA Py.ČA.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ale tys nevyhrál jen jeden a jen tak ledajaký turnaj, chlapče.

        Pohádky si vyprávěj třeba obyčejní lidé nebo Proudovi, jejich intelekt to možná zbaští. Tys vyhrál mezi 280 hráči, prestižní pokerový turnaj, tvoje výhra byla skoro 60 000 Kč. Takové turnaje nevyhrává někdo, kdo si dá jen tak občas partičku s kamarády a pak se na něho "najednou" usměje štěstí...

        Pořád kličkuješ jak zajíc, tam něco zatajíš a doufáš, že ti to druzí zbaští, tam něco neřekneš, a věříš, že si toho nikdo nevšimne, a ejhle! Najednou je z toho docela kompletní obrázek.

        NIKDO neřeší žádné jednotlivosti nebo detaily. Kdybys měl třeba jen židovský nos nebo víčka - budiž. Kdyby sis jen našel židuli jak z Jerusalem Post - budiž. Kdyby jsi jen občas a jen v něčem reagoval jako typický žid - budiž. Kdyby jsi jen omylem a jako ryzí amatér vyhrál prestižní pokerový turnaj - no, i takové náhody jsou teoreticky možné, i když pád meteoru zítra na Brno je asi stejně tak pravděpodobný...

        Jenže všechny tyto "detaily" a "jednotlivosti" tvoří celek. Když jsou jich pak už desítky, těžko to na ně uhraješ. Pak už to nejsou detaily, už je to CELEK.

        Chtěl ses změnit, hledal jsi "čistotu". Neměl jsi čisté svědomí. Tak sis "vybral" slovanství, podle stejné logiky, jako si jiný vybere baptisty nebo katolíky. Nepochopils, že křesťanská konfese se vybrat dá, ale slovanství jakožto genetická danost (nikoliv vyznání) si "zvolit" není možné. Nepochopils, že i když to uděláš, stejně pak reakce na úrovni tvého podvědomí (o vzhledu nemluvě) prozradí PRAVDU - kým jsi ve skutečnosti.

        A teď se nad tím zamysli, "Slavjane". Jsi vášnivý hráč pokeru, geneticky tíhneš k židovkám, vybral sis motorku se satanskými symboly lebek, rád a s oblibou mluvíš velice sprostě ... a přesto se pořád vydáváš za "pravého Slovana"?

        Ty bys věřil takovému člověku, kdybys nevěděl, že se jedná o tebe?

        Ty si pořád myslíš, že stačí změnit pár věcí na povrchu, něco na vzhledu, oblékání, výrazech, a lidi tím zmateš? No, možná v pokeru a možná někoho, ale tady to moc nefunguje, jak vidíš...

        Zkus přemluvit Lauberta, aby napsal článek o tom, že vášnivá záliba v pokeru, sprostá mluva, částečně židovský původ a genetická inklinace k židovkám vůbec, ale vůbec nerozporují, že jeden zůstává "pravým Slovanem".

        Uvidíme, jak uspěješ;-)

        • Robo napsal:

         "Ale tys nevyhrál jen jeden a jen tak ledajaký turnaj, chlapče."

         Stále nechápeš vôbec nič, mrzák.
         Mám rád "texas holdem poker", tak raz-dvakrát za mesiac hrajem turnaj a vôbec sa tým netajim.

         Ale znova - o mne to nevypoveda vôbec nič.
         O tebe mnohé..

        • Robo napsal:

         A vôbec nepochybujem, že zas len zneužiješ, čo ti sám o sebe píšem.
         Ako pravý židák.
         Toto vám síce ide dobre, ale už vám nik neverí.

 20. Vladislav po přestávce napsal:

  Jasně, Robo.
  Texas hold´em poker, motorka s lebkami a slabost pro židovky, to jsou přece takové typické znaky pravého Slavjana.
  Zato pokud si někdo čas od času dopřeje sex s více lidmi, jedná se o židáka!
  Máš opravdu prazvláštní žebříček hodnot...
  Ale on stejně není tvůj, tak proč ho nějak zvlášť řešit;-)

  • Robo napsal:

   Áno, teraz je smailik na mieste, pY.ča:-)

   Ver abo nie, pri čítaní toho tvojho komentára (áno, tento som prečítal celý) som mal úsmev na tvári.

   Proud má pravdu, ty si vystačíš ÚPLNE SÁM.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    No, já spíš myslím, že při kráse a vlídnosti tvé ženy si spíš úplně sám musíš vystačit ty;-)
    A ver abo nie, ono je to i vidět ve tvých reakcích na jakoukoliv zmínku o polygamii.
    Já bych taky zuřil, kdyby se někde řešilo, jestli je odpovídající plat pro generálního ředitele 140 nebo 170 tisíc a já bych přitom bral za umývání hajzlíků 12 čistého.

    Slovan nemá sklony ke gamblerství.
    Slovan netíhne k židovkám - ctí kony Rita.
    Slovan sám nevypadá jako žid a nepochází z kraje, kde se to židy jen hemží.
    Slovan nevyhledává symboliku temných, parazitických sil a nechlubí se s nimi dokonce.
    Tzv. "pravý Slavjan" navíc zná moc slov a používá je s rozvahou, zejména ta sprostá.

    Zdá se, že by měl Laubert přehodnotit definici pravého Slavjana, abys nemusel svůj koníček ukončit předčasně a začít se pro změnu věnovat burzovním machinacím, pojišťovnictví, obchodu s komoditami, religionistice, dějinám Izraele nebo jinému podobnému koníčku, podle kterého poznáš pravého Slavjana.

    • Robo napsal:

     Všetky tvoje kecy sú úplne zbytočné.

     Už som ti snáď jasne vysvetlil, že by som sa NIKDY nepozeral/nedopustil, aby moju ženu súložil niekto iný.

     To proste NEOKECÁŠ, Py.ČA, aj keby si sa celý život snažil. Ani keby všetky komenty na celom internete na celom svete boli iba tvoje.

     Hotové.

     • jan nowak napsal:

      Wzdáwám sse ® .. na Dubl jůů .. a registru-ju si ROBOTI dwojitou pÝ.Ču !
      .. bo jag se TO pi-če ??

      ps : Oude.. zaplať : p

     • Vladislav po přestávce napsal:

      A já jsem tě snad někdy do toho nutil?
      Ne, pouze ty tvrdíš, že je takové chování "židácké".
      To je ovšem jen tvůj OSOBNÍ názor, který sis mohl odpustit.
      Podle mě je mnohem "židáčtější", když někdo gambluje, vypadá jak žid a přitahují ho židovky.
      Taky můj OSOBNÍ názor.
      Až na ty vulgarismy, ale tam chápu, že jde o nahrazení argumentů, které ti tak zoufale chybí.

      • jan nowak napsal:

       .. Pučim wam WLaDiMÍre 2 Bilióny Doláčů :
       Stačí wyplnit :

       sex & datum

       * narozeni was..
       * is další waší manŽelky
       * Stát

       .. atď
       Sutra TO tam Mate !

       Bank of Rootchild.. a co.

      • proud napsal:

       Kdyz jsme u tech vulgarismu,poslal bych te do prdele s tim at mi vykouris bambuli,ale ted kdyz vim co jsi za zrejme BI ujetinu,ti musim dat jasne najevo vlado,ze je to jen obrazny,pac ja uchyl nejsem a jsem na zensky,ovsem jen na jednu,tu nejlepsi,nejsem sberatel a znam dobrej sex,kterej je pri kurveni se a stridani partneru,u tebe zrejme jedno jakejch uchyle,naprosto vyloucenej.Prostituce je totiz jenom a pouze materialistickou zalezitosti a zkazenosti,to nema s nejakym krestanstvim a nabozenstvim vubec nic co delat a ze tomu nerozumis je naprosto pochopitelny,jako u vsech uchylaku,povazujete to za "normalni".

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Díky za dokonalou nahrávku, Proudštajne. Rád to tobě i tvému duchovnímu dvojčeti, profesionálně gamblujícímu pravému Slavjanovi vysvětlím. A abych byl spravedlivý, neměl bych zapomenout ani na ryzího, nezkaženého Slovana ze střední Moravy, s charakteristickým slovníkem prostějovského gheta.

        Prostituce je typický vynález a jedna z klíčových zbraní sociálních parazitů. Má dva cíle: vytvoření nejprve morální a pak ekonomické závislosti.

        Aby mohl sociální parazit prostituci zavést, musí nejprve zajistit následující dvě podmínky:

        - zavést takový náboženský, politický, duchovní či kulturní systém, který jako jedinou společensky přípustnou normu uzná monogamii a postará se o to, aby veškeré odchylky od této normy byly postihovány či zakazovány. Toto bylo zajištěno christianizací, která vytvořila striktní souhrn nedodržitelných pravidel a indukovala pocit viny, hříchu a tedy "morálního selhání"

        - musí zajistit ekonomickou závislost či spíše zbídačení širokých vrstev obyvatelstva. Toto bylo zajištěno zavedením dluhové ekonomiky.

        Splněním těchto podmínek jsou sociálním parazitem doslova "vytvořeny" dva základní typy lidí:

        - z toho či onoho důvodu sexuálně neukojení jedinci, kteří nemohou své pudy uspokojit jinak než využitím sice veřejně pranýřovaného, ale oficiálně tolerovaného placeného sexu

        - lidé sociálně slabí, různé matky samoživitelky, vdovy, ženy neschopné najít si muže z důvodu válek (opět podněcovaných většinou sociálními parazity), osiřelé dcery, kterým není umožněno stát se druhými ženami už ženatých mužů atd.

        Jakmile tohoto sociální parazit dosáhl, zvítězil, protože vznikl klasický stav "nabídky a poptávky", tedy silný, dynamický a dlouhodobě udržitelný "trh", z něhož sociálnímu parazitovi planou slušné zisky.

        Tuto situaci velice dobře popsal například Karel Kálal, prvorepublikový publicista a politik, který ještě před první světovou válkou procestoval většinu Slovenska (jeho hlavním cílem bylo vytvořit podmínky pro sblížení Čechů, Moravanů a Slováků v připravovaném společném státu). Nejhorší situace přitom byla na východním Slovensku, kde popsal židem precizně vypracovaný systém, na jehož začátku byl dluh podvodně vnucený původně prosperujícímu slovenskému hospodáři, poté následovalo zadlužení hospodářství, zbídačení rodiny, emigrace nebo uvěznění hospodáře a prostitutizace jeho ženy, popřípadě dcer. Jsou to příběhy doslova na zvracení, inu měli to ti vaši "našinci" už tehdy promakané velice dobře a on i ten antisemitismus nevznikl jen tak z nudy nebo dlouhé chvíle, že...On třeba už jen fakt, že v nějakém dvacetitisícovém výchoslovenském městě bylo šest veřejných domů a všechny patřily židům, z nichž většina provozovala zároveň lichvu nebo vlastnila i banky, o něčem bude vypovídat;-)

        Prostituce je tedy ekonomická činnost, vynález sociálních parazitů zneužívající týmiž lidmi předtím vytvořené hmotné nouze na jedné a stavu sexuální restrikce na druhé straně, jev, který se ve větším měřítku uplatní teprve po předchozím zbídačení obyvatel.

        Slované, Germáni a další Slovano-Árijci žádné sexuální restrikce, natož spojení sexu a materiálních aspektů nikdy neznali. Sex byl přirozenou součástí života, jako jídlo nebo spánek, každý přece i jí a spí tolik, kolik potřebuje, kolik si může dovolit. Sexuální prvky byly běžnou součástí děkovných a prosebných klíčových oslav roku, zejména letního slunovratu a svátku Jarily či Jarovíta, připadajícího na třetí dekádu dubna. Byla jimi vyjadřována RA-dost, prokazována SLÁV-a bohům, předkům a bytostem, vyznačována PRAV-da o lidských bytostech, jejich touhách a směřování. Šlo o SAKRÁLNÍ, tedy posvátný sex, který se řídil zcela jinými pravidly, než sex manželský či partnerský.

        Tato podstata je jedním z klíčových aspektů přirozeného indoevropského typu myšlení a SPOLEHLIVÝM ROZPOZNÁVACÍM ZNAKEM MEZI SKUTEČNOU SLOVANO-ÁRIJSKOU PODSTATOU A TÍM, CO SE TAK POUZE TVÁŘÍ, ALE VE SKUTEČNOSTI TO TAM BYLO PODSTRČENO SOCIÁLNÍM PARAZITEM, TEDY ŽIDEM. Je to tedy oslava života, radosti, štěstí, plodivé síly přírody a ZDALEKA se nemusí projevovat pouze sexem, ale zároveň sex jako jednu z forem neodmítá.

        Ty i gamblující pravý Slavjan jste řekli hodně na to, aby KAŽDÝ, kdo o tom skutečně něco ví, minimálně zbystřil. Pravý Slavjan se jako žid přirozeně tíhnoucí k lunárnímu kultu projevil nejen při výběru židovské partnerky (Slovan totiž není židovkou přitahován, podobně jako zdravého muže nepřitahují dvanáctileté holčičky nebo jiné "neodpovídající" partnerky), ale začalo to už zpochybňováním oslav Slunce (Slunce je pro Slovana nejdůležitější hmotný symbol ve vesmíru), četnými prvky chování typickými pro žida včetně zatajování skutečného původu, až to vyvrcholilo zálibou v PROFESIONÁLNÍCH hazardních hrách (vydělávání peněz jinak než prací je Slovanově mentalitě cizí, naopak žida charakterizuje záliba ve vydělávání "hrou", tedy na burze, v kartách, těmi či oněmi machinacemi).

        Jak jsem vám říkal včera - můžete se vydávat třeba za muže z Marsu, převzít jejich vzhled (pokud by byl známý), jazyk, oblečení, cokoliv, ale na úrovni GENETIKY, INSTINKTIVNĚ PODMÍNĚNÉHO CHOVÁNÍ a PREFERENCÍ jste lehce odhalitelní. S tím nic nenaděláte, stačí prostě všímat si, studovat a získávat poznatky, a člověk pozná žida bezpečně.

        Váš rukopis je nezaměnitelný. I na tomto webu. Vždycky dříve jsem nechápal: proč lidi tak nemají v lásce židy? Nwoo.org mi v tomto dost pomohl. Jste skutečně rozvraceči, parazité infiltrující se na "hostitele", znovu a znovu se vydávající za někoho, kým nejste a nikdy jste nebyli, podvodníci a lháři, intrikáni, manipulátoři a překrucovači.

        Mám na vás jednu otázku: PROČ SI NEZALOŽÍTE NĚJAKOU FÉROVOU "ALTERNATIVU", KDE ŘEKNETE NA ROVINU, ŽE JSTE ALTERNATIVA TVOŘENÁ ŽIDY SMÝŠLEJÍCÍMI JINAK, NEŽ SMÝŠLÍ SYSTÉM VYTVOŘENÝ VAŠIMI SOUKMENOVCI?

        Proč místo toho stále předstíráte, že jste někým, kým doopravdy nejste?

        Lidé, kteří čtete diskusi na tomto webu - dejte si opravdu pozor na židy, pokud chcete COKOLIV změnit! Buďte opatrní, pozorní, přemýšlejte a pečlivě posuzujte. Kdykoliv se objeví něco nového, nějaká "alternativa" nebo alternativa zavedeného Systému, objeví se tam i oni - a začnou to pomalu měnit ke svému obrazu. Jak to pak končí, všichni víme.

        • proud napsal:

         Vzne si ty debile myslis,ze tvoje slohy po tom vsem cos tady predved nekdo bude cist? Od idiota co verejne kali a spini zaklady Slovanstvi a Slovany jako takovy s poukazovanim na opak,presne jak to sion umi? Za koho nas mas,kdyz si myslis,ze ti ten hnus sezereme "Peliszku"??

        • proud napsal:

         "Lidé, kteří čtete diskusi na tomto webu – dejte si opravdu pozor na židy, pokud chcete COKOLIV změnit! Buďte opatrní, pozorní, přemýšlejte a pečlivě posuzujte. Kdykoliv se objeví něco nového, nějaká „alternativa“ nebo alternativa zavedeného Systému, objeví se tam i oni – a začnou to pomalu měnit ke svému obrazu. Jak to pak končí, všichni víme.".........................ano to skutecne vsichni vime,uz jsme si vsimli a jak nejvic jecej :"chytte zlodeje" ,sami zlodeji!!!!! Jak vidis,jsem peclivej,posuzuju,a hlavne mam s tebou podobnejma uz zkusenosti,jak z Evropy,tak ze zamori!

 21. jan nowak napsal:

  Já wůl.. proud sem ssi TU nejlep-ší UTOPIL W DUNAJU .. a
  abys-te wědě-li Kkti - was ta-ky uu utopim - jag Káčera wwWláďu..
  Grrrrr : (
  w.r.

 22. Vladislav po přestávce napsal:

  Milý Proudštajne,
  myslím, že ano - většině lidí už došlo, s kým mají tu čest.
  Vy frňáci zahnutí se skutečně budete vydávat třeba za muže z Marsu, problém ovšem nastává ve chvíli, kdy jste odhalení.
  No a k tomu tady došlo. Ne teď, běží to už pár týdnů.
  Prskáš vzteky usilovně, což jen dokazuje, že kladívko udeřilo na hřebíček.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   A dovětek (vidíš, už jsem jako ty, odpovídám na vlastní příspěvek, máš radost, iciku?):

   - nechej na lidech, ať si udělají obrázek sami, co říkáš? Nebo se chceš obětavě a nezištně "znovuchopit" funkce nikým nevoleného moderátora diskuse, co?

   Máš smůlu, těch usvědčujících důkazů je jen u tebe a Roba už tolik, že i kdyby ses uprskal vzteky, nic s tím nenaděláš. Ale jestli ti to udělá dobře, označ si mě klidně třeba za rabína z New Yorku, jen nezapomeň - my gójimové nejsme zase tak hloupí, jak si vy už stovky let myslíte (nebo spíš "doufáte"...)

 23. jan nowak napsal:

  Halasim se ss prima náwrh.em ja-ko prwní.. a to : Powěsíme Krtečkowy kalhotky
  na Hraď , místo Zemanowejch trenek !
  .. že - jo ROBOTI ??

  Hawel z.z. ( ze záhrobí ) w.r.

 24. jan nowak napsal:

  .. a nebo ta-ky do Kop-ce ~ El komandante KRTe .. ssem si byl koupit tu.hle Na Santošce
  žwejkač-ky ww w mym minulym prima krámě.. jo .. a byl tam zrowna Hongůw strejda za
  Pudlem a
  .. tag mu we~cu : Dej ssem Žwejdy - & On na mě :

  Ne-dam .. zastřel-si ty Oude..

  ps : my sse to-tiž kámošíme , on je bejwalej Viet-kong & řidič V3S , ale
  .. mam prej o TOM ra-ši držet tlamu : #
  Fuck you !

 25. Voda napsal:

  Diktatura SLUSNYCH OBCANU rikas? No to je for a nepochybuji, ze pres sve vlastni prasacke chovani k druhym jen zde na diskuzi se mezi mezi ty slusne pocitas! A nadeji si strc za klobouk, ta neni. Ani vas navrat do reality nema sanci.

 26. jan nowak napsal:

  A za chwíl-li přijdou.. Negři & Černoši zz fusakama na Mrtwo-ly aby je místo
  Krtků popolníma lopatkama zahraba-li o.i. aj i Zaraba-li !!!
  .. bo VW je Střední třída , no NI ??

 27. jan nowak napsal:

  Wladimir sse přenejmu-je na Pi-ču pp & ya basta !
  .. El komandante , Pi-ča TU furt tapetuje a we-ce , že my 2 trolíme : //
  Až jí chytim tag jí snim jag Ponrawu..

  ps : ale asi sse přitom poblejůůů Q
  M

 28. nisaS napsal:

  No tak, ženyjsou výstředné, páč v genech mají za úlohu nalákat největší zajištění z okolí na které je schopna zapůsobit. Pokud žena není systémem vymletá , že má jiné úkoly, třeba lození po podělaném kuřincovém žebříku, tak reaguje normálně a samce, který ji mnohokrát převyšuje sama odpudí, páč by jim to nehrálo do sezení na vajcách. V tomto punktu mají implementovaný senzory, keré sledují rovnováhu sil, páč ani nejblbější máňa z ulice nemá za potřebí se hádat každej den s inteligentem, kerý místo šukačky počítá algóritmy výnosů všech her pro blboně, keří na tem mají podle hár-monogramu přijít na mizinu. To vony ty slépky mají sebeúctu posazenou výš od břitu sekačky na trávu. To volové se s tím nepářou, hledají podvědomě ideál. aby s ním mohli splynout. To jsou polízanice, keré žádnej robotizovanej svět není schopnej nahradit. Ale gdo kus říká, že toto lidi chcou měnit?! Lidi chcou tak jak tak svůj podíl na neprodejné půdě a neprodejném rozpočtu a tím se definitivně zbaví pijavic, páč žádný další podíl už nezbyde. Kua kokoti, proč temu, tak jednoduchému pravidlu nechcete rozumět?!!!

 29. jan nowak napsal:

  Wikingere Petere.. a ne-pučil bys mi aspoň 1/2 : (
  .. spodní - tý 50 kg .. a a ta-ky Horní od tý druhý ??
  Bo já bych ssi TO už ňág zbastlil..

  ps : ww wim o 2 Lewnejch pí~čách - Máně & Wláďowi , na ND - nenechceš je ?
  A nebo chceš ??

 30. Vladislav po přestávce napsal:

  Zrovna teď jsem viděl v televizi zajímavý film - něco pro Roba. Den pro mou lásku.
  Mala holčička, která umřela na zánět mozkových blan.
  Žila by, dokonce bez následku - stačilo ji naockovat...
  Znalosti a hloupost nerozhodují jen o tom, jak je kdo moudrý nebo nemoudry, ale dokonce i o takových detailech, jestli bude nebude žít mala holčička...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!