P.C.Roberts: Od Skripala k chemickému útoku v Sýrii. Co bude příště?

5ac98cc4fc7e93cc408b461cEinstein řekl, že hloupost lze definovat děláním stále stejných věcí a očekáváním stále různých výsledků. Není tohle to, co dělá ruská vláda, když stále odpovídá na falešná obvinění a očekává, že fakta by tuhle hru mohla nějak napravit? Jakmile se Brity zaranžované „Skripalovo otrávení“ vyjevilo být pouhou součástí pokračujícího plánu na démonizaci Ruska, zorganizovala se pod falešnou vlajkou další událost: Sýrie byla znovu obviněna z chemického útoku na civilisty.

Jelikož syrská armáda úspěšně bojuje proti washingtonským žoldnéřům, nedává obvinění Sýrie z chemického útoku na civilisty absolutně žádný smysl. A je též dobře známo, že „bílé helmy“ jsou washingtonskou organizací pro utvrzování vymyšlených zpráv o zaranžovaných událostech. Nicméně Rusové i tentokrát spolkli návnadu. Generál Jurij Jevtušenko prohlásil, že jakmile bude město Douma osvobozeno, vyšle Rusko na místo specialisty, kteří zde shromáždí data, prokazující, že obvinění bylo vymyšlené.

Jako kdyby na tom Washingtonu záleželo. Už jednou přece prohlásil, že Rusko je za akci zodpovědné – a to bez ohledu na to, kdo za ní stojí.

Pokud budou Rusové na falešná obvinění reagovat, bude washingtonský cíl udržovat Rusko v defenzívě, úspěšně fungovat.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/09/skripal-chemical-attack-accusation-next/
11 Komentářů k P.C.Roberts: Od Skripala k chemickému útoku v Sýrii. Co bude příště?

 1. ekonom napsal:

  Veru Gobelsova taktika sto krát opakovaná lož sa u niektorých ludí prejaví tým,že jej uveria sa zase opakuje. Treba zmeniť taktiku. Lebo hlupákov je stále vela a oni sa na to spoliehajú. Žiadne dokazovanie opaku....rovno treba urobiť to čo oni okamžite ich obviniť. Ved to aj tak urobili oni. A keby sa raz aj pomýlili nič to ved USA sa mýlia stále a vobec ich to netrápi....

 2. petr napsal:

  Neproběhlo takhle náhodou před 1-2 týdny alternativními médii varování Ruska, že se v Sýrii schyluje k false flag chemickému útoku?

  Vypadá to, že Pjakin má pravdu, že většina lidí má paměť jako akvarijní rybičky a za 14 dní vůbec neví co tehdy proběhlo médii (bez výrazného opakování).

  • Paul Durham napsal:

   i biorobot vypadá zvenku jako člověk , neplést si , pak dochází k tzv. "rozčarování"

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Právě s tím tvůrci biorobotů počítají. Nejprve nám vymažou paměť. Pak začnou věcem a dějům, které se staly, přiřazovat jiný význam. Většina to přijme, zbytek je ostrakizován. Nakonec vymřou i poslední pamětníci a/nebo nadšenci a je možno sestrojit jakoukoliv verzi dějin, už se proti tomu nemá kdo postavit.

    Přitom je to jednoduché - nic nového se neděje. Pravidla velmocenské politiky, vlivu a projevů židů, biorobotizace, davové manipulace se opakují tak, jak se opakují cykly v cyklickém projevu času. Kdo ovšem věří, že čas je lineární, ten musí každý nový cyklus začínat vždy znovu s nulovými poznatky.

    • jan nowak napsal:

     ROBOTI.. mam fungl Nowej bizz - opsal sem HO od Daga Chlíwka a
     .. a to / kradu dětem swačiny , při wýcwiku Postapa..
     Beru 450,- za kus & za hoďku -ta - jag mistr Oud wwe lese.. ofšem s plnou inclusiw : o

     G dodání ihned 1 000 % záruka !
     Alue org *

 3. Rocco napsal:

  To je GERASIMOVA DOKTRÍNA a GERASIMOVO VAROVÁNÍ proběhlo i mainstreamovými médii v Česku, která tomu ale nevěnovala moc pozornost a hýkala nad Zemanem, Kalouskem a Němcovou.

  13. března 2018 LIDOVÉ NOVINY Rusko pohrozilo odvetou za případný americký útok na Damašek
  Povstalci v Sýrii připravují provokační akci s chemickými zbraněmi, aby se zdůvodnil chystaný americký útok na vládní cíle v Damašku. V úterý to řekl náčelník generálního štábu ruské armády Valerij Gerasimov. Ruská armáda podle něj na případný americký útok zareaguje protiútokem na rakety a zařízení, z nichž budou vypáleny. O možnosti amerického útoku se v pondělí zmínila americká velvyslankyně při OSN Nikki Haleyová.
  Gerasimov řekl, že pokud budou ohroženy životy ruských vojáků v Sýrii, odpoví Rusko protiútokem. Haleyová o případném americkém zásahu mluvila v souvislosti s tím, že se nedaří zastavit útoky na syrské civilisty. Gerasimov také uvedl, že připravovaná provokace má Spojeným státům posloužit k obvinění syrské armády z použití chemických zbraní.
  „Spojené státy chtějí dodat takzvaný důkaz o smrti mnoha civilistů jako důsledek chyby syrské vlády a ruského vedení, jež ji podporuje. Za to Washington plánuje raketový a bombový útok na vládní čtvrť v Damašku,“ řekl Gerasimov. Upozornil, že v objektech syrského ministerstva obrany jsou i ruští vojáci.
  „Budou-li ohroženy životy našich vojáků, ruská armáda odpoví odvetnou akcí na rakety i na odpalovací objekty,“ řekl Gerasimov.

  https://www.lidovky.cz/rusko-pohrozilo-odvetou-za-pripadny-americky-utok-na-damasek-pul-/zpravy-svet.aspx?c=A180313_105804_ln_zahranici_ele

 4. r.m. napsal:

  na druhou stranu zvířátka co byla živá, jsou úplně mrtvá jak rybička.

 5. Paw napsal:

  Ovsem spalovani mrtvych zviratek v peci je zase kardinalni chyba.Kour a splodiny roznesou pak vsechny otravne toxicke latky do OKOLI..
  Lide a deti se toho nadychaji....
  Nemohli by se konecne tyhle zalezitosti aspon sverit tem, co vi co mluvi ??? Takhle se usvedcujou sami sebe a my s tim nemama zadnou namahu s odhalenim !!!
  My chceme jako Sherlock Holmes taky patrat , odhalit zlocinne pripady a jejich pachatele...

 6. benmil napsal:

  Spákili je proto, aby se nedalo zjistit, na co zašly. Něco jako likvidace údajné mrtvoly údajného bin Ládina.

 7. Tomášek napsal:

  Vypadá to že jde do tuhého. Rusko už nemá a pravděpodonně už ani nechce někam couvat. Podle mých znalostí o jejich strategii teď vybírají koho exemplárně lísknou přes prsty. Jsou tu dva kandidáti. Izrael a Velká Británie. Já bych typnul Británii jako říši zla. Na ně bude stačit úder Kalibry a Iskandery. Rusko jim zlikviduje rozvodny elektrické energie a zdegenerovaní nadlidé se dorazí sami. Jestli vyberou Izrael, bude to likvidace vojenských základen. Oba tyto státy nemají vlády, ale jen ubohé americké tajtrdlíky na nitkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!