P.C.Roberts: Pravda o zaranžovaném „otrávení Skripala“

skripal-poisoning-400x225

Jak píše Basim al-Khalili na webu Global Research, Britanie nevědomky připustila, že její vláda ve věci domnělého otrávení špióna Skripala a jeho dcery lže. Tato vláda udělala totiž dvě vážné chyby. Za prvé ohlásila, že vražedný nervový plyn byl nalezen na klice dveří Skripalova domu. A za druhé, podle lékařů nemocnice, v níž se léčila Skripalova dcera Julia, se stav této pacientky rychle zlepšuje a je možno jej nazvat stabilizovaným.

Titéž lékaři ovšem předtím ohlásili, že Skripal a jeho dcera mají jen jednoprocentní naději na přežití a „budou invalidy do konce života“. A někdejší ruský expert na chemické zbraně Vil Mirzajanov, který emigroval na Západ a funguje zde nyní jako odborník na toxické látky, ujistil britská média, že dva gramy novičoku dokáží usmrtit v jednom okamžiku až 500 lidí. Pro britský deník Daily Mail pak řekl: „S těmi dvěma je konec. I kdyby snad přežili, zůstanou jim následky pro celý život.“

Zdá se, že Mirzajanov učinil své prohlášení pod tlakem mainstreamových evropských a amerických médií s cílem diskreditovat svou původní vlast v očích světové veřejnosti.

Jestliže Skripal a jeho dcera byli otráveni před svým domem, nedokázali by projít městem Salisbury. Jestliže se ovšem tak stalo, vyloučili tím možnost, že byli otráveni plynem novičok.

Co vysílala americká CNN 29. března:

„Detektivové londýnské metropolitní policie ve středu ohlásili, že mají za to, že někdejší dvojí špión Skripal a jeho dcera se dostali do kontaktu s nervovým plynem ve Skripalově domě. Zde policie detekovala nejvyšší koncenraci nervového plynu na domovních vchodových dveřích. Oba byli otráveni 4. března poté, co byli vystaveni účinkům nervového plynu, určeného pro válečné účely. Oba jsou hospitalizováni a nalézají se v kritickém stavu. Skripal a jeho dcera byli nalezeni bezvládní na lavičce poblíž obchodního komplexu v Salisbury, a to bez známek nějakého zranění“.

Dřívější informace, že Skripalovi byli otráveni ve chvílích, kdy seděli na lavičce, Scotland Yard později popřel (pozn. Global Research).

Připomeňme si: Detektivové Scotland Yardu došli k závěru, že Skripal a jeho dcera byli otráveni už ve svém domě, a že nejvyšší koncentrace nervového plynu byla detekována na vchodových dveřích.

Jestliže byl tedy Skripal otráven u svého domu, pak otravná látka, která se proti němu použila, nemohla být nervovým plynem.

Celá řada expertů tvrdí, že nervové plyny zabíjejí lidi v průběhu několika minut. Skripal jednoduše neměl čas dojít do restaurace či obchodního centra, kde jej nalezli. Neexistuje tedy možnost, že látka, kterou byli Skripalovi otráveni, nyla novičok.

Mnohem pravděpodobnější tedy je, že látkou, kterou byli oba zasaženi, byla nadměrná dávka léku proti bolestem, který se používá pro znecitlivění lidských orgánů.

Celé proběhlé show s využitím pseudoexpertů a fakty nepodložených domněnek i obvinění zaranžovala britská vláda s cílem zvýšit napětí v Evropě a přispět ke zvýšení rusofobních nálad na celém světě.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/06/truth-orchestrated-skripal-poisoning/

 
6 Komentářů k P.C.Roberts: Pravda o zaranžovaném „otrávení Skripala“

 1. Paw napsal:

  Inu ale, KDYZ SKRIPNEME SKRIPALA NA SKRIPEC , ZASKRIPA PACHATEL, priznani , nakonec ?
  Kdyz pouzijeme SKRIPCE LEHCE KREPCE SKOPCE a bez konce dokopce a skopce , prozradi SKRIPAL VSECHNY spionazni lekce a akce ??

 2. Paw napsal:

  Budeme muset byt odhalen konecne praveky , ctvrtohorni zpusob neandrtalcu ,jak se nekoho zbavit.
  Treba ho jednoduse KRISNOUT KLACKEM PO HLAVICCE...
  Tak nevstane z mrtvych nejen Kristus, ale ani Skripal.
  Pac neni protilatka, serum , ktera by takoveho ozivla ...Neni uz nic. Amen.

  • .lak napsal:

   Mimo pořadí :-D Ze zvědavce
   dnes 10.04. 10:16
   EU se to začíná rozpadat
   senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?
   EU se to začíná rozpadat. Volby v Itálii, volby v Maďarsku, změny v Rakousku... Jiži země zlikvidovalo euro a proto tam vítězí populisté. začátek konce EU. Když se ale podíváme, jak to vypadá v Itálii, tak se nemůžeme divit jak zvolili.
   http://www.epshark.cz/video/89/italie-duchodci-jsou-nuceni-hrabat-v-odpadu-z-trziste
   ______________________________________________________
   Neodpustím si ironickou poznámku: Vy jste si snad nevšimli že místo přínosu celku se vozí po nejexploatovanejších a čekali jste snad že pádivým workoholikům se to vyhne? Celý euál jde do kopru sloužící výletníkům, nájezdníkům a osadníkům dvou kontinentů. Všem interesovaným bych dal konfiskace majetku i prostředků do 6. kolena a nejenom že bych je nelitoval ale i s gustem se smál.:lol:

  • Paw napsal:

   To bylo jasotu , ulevy a radosti vsech inteligentu , kdyz nekdo z akademiku objevil ze to nebyl fasisticky imperialismu , ktery zavinil I.sv.valku. Svest to na srby a jejich nacionalismus bylo to vono.Ze chteli mit svuj stat. A tak zabili ferdinanda a zavinili vsecko , zacatek padu Evropy..A vyhlazovani narodu i kdyz nikoliv srby. Ale ti mohou za vsecko a vzdycky.
   Takze zavrazdili ferdinanda...
   Cesi nemohli zavrazdenim Heydricha zpusobit dalsi svetovou valku , protoze uz byla..Jinak sme v tom litali jako puvodci ty II.sv. valky. Britsti ministri varovali ze kdyz nedaji CSR hitlerovi vypukne valka s Japonskem !! Higledy Pigledy..
   Co vsechno jsme mohli mit na triku.
   Ale aspon jsme tim Heydrichem dali pricinu k vyhlazovaniceskyho naroda , jako ty srbove s tim Ferdinandem...
   Vzdycky sem rikal: Soudruzi tady nekdo lze a svindluje a ja to nejsem" , jinak by ste mne zalygrovali..

 3. Paw napsal:

  Vyhodou germanu a to se dnes silne, intelektualne zapira , ze germani byli vsude ve stotisicich , v Rusku, v Polsku, V jugoslavii v cesku atd. Tim odpadlo mordovani ferdinandu...
  Taky uz vetsinou dosli..Jo.
  Otazka zni, soudruzi : vedel Slovutny, prosluly akademic evropskeho a svetoveho formatu, profesor, ucitel universitni, doktor vsi vedy filisoficke, vice nez takovej obycejnej VESNICKEJ IDIOT ?
  Totiz , ze nas od 8.stoleti germani vice nez silne a vytrvale nenavidi..Az k totalnimu vyhlazeni...
  AZ ZE 3 miliony germanu nas nenavidi 3 miliony KRAT.Ouha.
  Zrovna tak jako rusy, srby,polaky atd.
  A zneuzil tak velkych obeti nasich legionaru v boji za nasi samostatnost , suverenitu , nezavislost , kdyz mel velke slovo v USA , po zkusenostech vyse uvedenych co germani zapricinili.
  Nebo strkal tvrdohlave svoji slavnou hlavu do pisku..
  .A postavil narod pred hotovou vec a tak ve skutecnosti porodil to vse /samostatnosti, nezavislosti atd./Germanum ze Sudet a jim stacilo si o to Pozadat skrze Dolfa a dostali vse a jeste vic !! Abrakadabra...Proklate.
  Gledy, pigledy. Soudruzi , tady nekdo lze a podvadi,...A nema to konce... Herky , jerky...

 4. Paw napsal:

  To predtim byla takova mensi OuVejTura...
  Dnesni situacka v Syrii se meri dle hysterickeho revu , jekotu a vyhruzek nemilosrdnych a valkou zapachajicich vsude. Ze strany USA a obhajobu nevinnych obeti a nevinnych ISIL /pardon budou asi malinko na vine , ale dyz se kaci pralesy litaj pralesni trisky. Tak se na ten prales podivame od pralesa...
  Kriceli Usaci , kdyz jejich pritel Saddam vrazdil a masakroval v statisicich ,zbranemi a take jejich plynem dodanym Made in USA !!
  Nebo kdyz Franco napadl Spanelsko a bestialne tam vrazdil ?
  Kdyz jimi dosazeny Iransky sach vrazdil mucil a masakroval
  po mnoho let ?
  A co masakary Palestincu ? Nebo kdyz Pinochet pomoci USA svrhnul legalni vladu, zavrazdil i presidenta , jako my heydricha a srbove ferdinanda, a zacal masakrovat ve vysi 5o tisic obeti ?
  Ztratili USA slovo proti Suhartovi z Indonesie /500tisic obeti/, nebo ztratili rec ?Asi to druhe..Byly to zalezitosti prisne vnitrni a netykali se jinych ? Chystali se USA prepadnout tyhle Pinochety a zabranit jim v pachani masovych zlocinu..
  Nebo kdyz vlady USA cvicili a organizovaly a platili Eskadry Smrti vysilane do J.Ameriky i na Kubu a jinam ?
  Ponekud vice hlasitosti bylo pri 9/11 a 3 tisice mrtvych.. Jo....Ale to rychle ustalo...
  Soudruzi tady nekdo lze a krici a ja to nejsem...Vase kvileni, place, hystericke vystupy a silne svalnate Vyhrozovani
  NENI PRIMO UMERNE K POCTU OBETI. PRESIDENT ASSAD a JENOM 60 OBETI A NENI TO UPLNE JISTE ZE TO BYL VON...
  a PROC VONO TO NENI SOUDRUZI VNITRNI ZALEZITOST ,
  JAKO VZDY PREDTIM ? NEBO JAKO VIETNAM, KOREA , iRAK , AFGANISTAN...A jak chcete soudruzi porazit Rusko, Cinu , Iran , kdyz nevite jak vyhrat v Afganistanu proti pasakum koz..
  Soudruzi kdy konecne pozvednete svuj mocny hlas na obranu a v zajmu milionu masakrovanych obeti vasimi sadistickymi vrazednymi spojenci a prateli . Kdy soudruzi. Tady nekdo , lze a svindluje ale ja to nejsem...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!