Výzva: Pomozte zdokumentovat cenzuru emailových zpráv s odkazy na nezávislé weby

cenzuraVážení! 24. 4. 2018 se bude na podvýboru pro svobodu slova probírat kauza naplňování skutkové podstaty § 182 TZ. Jsem tam pozván společně se zástupci centrum.cz a tiscali.cz. Dovoluji si vás proto požádat o všechny důkazy týkající se zásahů do soukromé elektronické pošty.

Orwellova představa našeho světa nesmí zvítězit!

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií (www.nezavislamedia.cz)

Před několika měsíci začaly poskytovatelé emailu společnosti Economia a.s. cenzurovat zprávy, ve kterých byly odkazy na mnoho nezávislých webů, jako např. aeronet.cz, nwoo.org, parlamentnilisty.cz, czechfreepress.cz a další. Mezi tyto poskytovatele patří např. Centrum.cz, Atlas.cz, Volny.cz, Quick.cz a Tiscali.cz

Vzhledem k tomu, že se jedná o porušení zákona § 182 TZ o listovním tajemství a článků 13 a 17 Listiny základních práv a svobod, je na místě trestní oznámení na společnost Economia, a.s.

Tento případ bude projednáván na Podvýboru pro svobodu slova v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR 24.4.2018 od 12:00, Sněmovní 1, místnost 301.

Pokud jste uživateli emailových schránek od uvedených poskytovatelů, nebo jste se setkali s tím, že někdo ve vašem okolí tuto adresu má, prosím prověřte existující cenzuru tím, že zašlete na email u těchto poskytovatelů zprávu, která bude mít v obsahu odkaz na některý z nezávislých webů.

Zásah do listovního tajemství se může projevit i tím, že takováto zpráva bude automaticky přesunuta do složky "Spam".

Pokud jste se s tím setkali, prosím zašlete o tom informaci na tento email:

info@nezavislamedia.cz

Ve zprávě by mělo být obsaženo: Z jaké a na jakou adresu byl email poslán, datum zaslání zprávy. odkaz, který byl ve zprávě a alespoň jedno jméno - adresát nebo odesílatel zprávy, nejlépe však obě. Je důležité, aby tato informace nebyla anonymní, ale aby svědčili konkrétní lidé.

Děkujeme za spolupráci, bez Vaší pomoci není možné toto závažné téma řešit.

 

Související:

https://www.piratskelisty.cz/clanek-1837-antispam-nebo-cenzura

http://www.nwoo.org/2018/04/10/novodobi-cenzori-fizluji-hraji-si-na-stb-a-blokuji-lidem-emaily/

Podvýbor:

https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=3923
24 Komentářů k Výzva: Pomozte zdokumentovat cenzuru emailových zpráv s odkazy na nezávislé weby

 1. Holy napsal:

  Jeste mi tam chybi cenzura z Atlas.cz, Seznam.cz a jejich podsluzeb. V podstate bez link hidingu neni mozne posilat pratelum zpravy z alternativnich serveveru.

 2. Lionel napsal:

  Atlas v článku uvedený je a seznam prozatím necenzuruje, opravdu zatím. Testováno, ale co není, může brzy být.

 3. sibolet napsal:

  To je taková ukrutná dřina přelézt po 4 na mail.ru a protonmail.com?

  • jan nowak napsal:

   .. tahni zpát-ky - na welikej Sewer , Šibolete & ne.zapomeň ssi Čepicu ..
   Čeče !!
   .. Jarmilku : ))

   ps :puč mi Haarpíka ..proufe !

   • napětí napsal:

    Táhni do Ostrawy, nowakowské batole. Když na to nemáš, tak zklapni! Chytni se pořádné zbíjetschy, a koukej kopat uhlí, aby si v zimě nezmrz. Sibolete, to je dobrý nápad, ale proton se špatně ovládá v XP systému. Taktéž monitor je nutný 16:9.
    Ja mám 2 schránky v mail.ru, a zatím je to dobrý. Taktéž mám v qip.ru, ale je zablokováná, páč nemůžu (po novém¨) potvrdit telefón. Europské sítě to nebere,a ruskej nemám.

    • benmil napsal:

     To, že je monitor nudný, není až tak strašné. Horší je, že free proton má jen 500 mB data storage. Ani placená verze není na tom omnoho líp (5 GB)

    • jan nowak napsal:

     Ja ja ja něruba-li , rubat budum zá-sé..
     .. na Ostrawsku budum rubat , ja-ko na Donbásé ; )

     ps : Napětí , pozdrawuj KOCKU !

  • admin napsal:

   A jak dlouho chceš ještě ustupovat ZLU ???!!

 4. nisaS napsal:

  Jak to bylo. Nějakej fotograf nafotil chlupy Aranky a doufal, že bude milionář. Jinej blboň namaloval trojúhelník a doufal že
  bude vrchním v národním muzeu. Další kokot řídil vlak a chtěl být předesedou v-lády a blboň co objímal stromy se stal
  panským rezidentem. Jejich kon-šel-eé, zvolení loteríí ve sčítání čísel, doufají že budou taky jednou něco řídit , třeba místní blboně, páč už jim něgdo jednou pučil mandát., kostičku na ohlodání a panský rezident , kerý se nasral do řízení takové firmy má menší zodpovědnost za nářadí než korporátní uklízečka. A igdyž má ta uklízečka v podstatě větší hmotnou zodpovědnost za hadry a kýble než pandkej rezident, že by ve finále měl rozhodovat společně s uklizečkou stejným právem veta by takového moulu nigdy nenapadlo, páč nigdy nežil v lidském světě., gde by mu mohl rozmlátit držku za pitomé kecy v hospodě každej normální člověk, kerý nemá erární pancéřové auto na odvoz ke chlebíčkům, a kořalkám, gde to má pod palcem holubí letka.

  Takovým můžete vykládat celé dny hory doly o nepokradeš půdu po předcích, nepokradeš rozpočet po předcích, a s mocí nesesmilníš, že je jako po zopakování matky moudrosti pro ostatní bez-pečný. Takovým , co každej z nich stál naše dcery a syny od naší mámy celé majlanty. Co jim u z-bóží, které se tvořilo nestáli, co gdyž se zaprodávalo, hlídali u dvéří aby nějakej bůh nešel kolem, gdyž se zrádcovalo, připomínkovali texty jak mají ty o-mluvenky znít, gdyž se pakovali na ukradených bytech, bankocetlích, půdě, dotácích a paktovali se s cizí mocí a ták, tak ti tam sou u koryta stále, furt, prostě není způsob a radí lidem jak jim to všechno ještě několikrát vynahradit, žsplatit, že se pak na svatého dyndy s váma podělí.

  Nuže, chutě do myšlení a polovina mozku vám znova naroste. Nevěříte? Muheeeeee

  P.S. No a cenzura je, gdyž jedni něco můžou a druhým to zakazujou.

 5. pozorovatel napsal:

  Maily s "konšpiračnými webmi" zahadzujú aj slovenské mailové portály centrum .sk, atlas .sk a post .sk . Podozrenie je aj na blokádu u freemailov pobox .sk a azet .sk, ale nemám to ako overiť.

  V zásade sa dá predpokladať, že maily sú blokované prakticku u každého slovenského a českého freemailového providera, ktorý používa antispamovú bránku VirusFree

 6. Jana napsal:

  Mám něco nasbíráno, něco jsem poslala do redakce Aeronetu, zašlu...

  • jan nowak napsal:

   ..dej si Dobrý pozor Jano.. powoli-lo sse ti lano padej tro-chu do prawa - pod námi j e wejprawa.. hu - příště než..
   než tě wezmu Do Zdwiží / čárka / fofoukneš ssi do
   Balónku , ten tě prowěří áá
   .. Co bychom se bá-li na Prachowské Sskály ..hudlaj dá..

   • Jana napsal:

    Včera po představení Listování jsem politologovi dala nepříjemný dotaz ještě před publikem... Jestli si myslí, že kauza Skripal a Duma jsou také FAKE NEWS. On neochvějně stojí za postojem Mayové...
    Potom jsem mu na chodníku rozbalila postery o 9/11, chvíli to snesl, ale jak zahlédl logo NWOO tak se vytočil - jak mohu mít něco společného se zlotřilci, kteří lžou o nebezpečnosti očkování... že kvůli takovým tu máme opět spalničky...

    • John_Pitralon napsal:

     Samozřejmě, pokud korporát vymývá lidem mozky a maže jim soukromou poštu z politických důvodů, tak lidé tomu systému nevěří. To si ten soudruh blbec asi nějak neuvědomil.. Nevím o jiné zemi, kde mažou lidem soukromou poštu.

 7. .lak napsal:

  Kdo odhadne kde jsou začátky a konce pletichaření s informacemi? To je úplná urážka vědomí a chápaní a nekalé záměry za tím vyloženě smrdí záhrobím i peklem rádoby povznesených seladonů nad jejich formanty.

  Ze zvědavce
  dnes 12.04. 00:44
  RE: No ve spojení s tímto viz. odkaz
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?
  Tí, čo ešte na palube tancujú, vedia celkom presne, čo sa deje v podpalubí. Lenže tiež vedia, že nech to už dopadne akokoľvek, oni už nikdy na tak nádhernej lodi ako Titanik tancovať nebudú - vložili do tejto lode a tejto cesty VŠETKO, čím kedy disponovali - majetok, postavenie... Všetko vymenili za MOC a miesto na hornej palube. A presne vedia, že o toto všetko prídu, za akýchkoľvek okolností. Tak si ešte užívajú poslednú divokú noc - žiadna ďalšia už pre nich nebude.

  dnes 2018-04-12 13:23:44
  RE: No ve spojení s tímto viz. odkaz
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?
  Pořád si někteří myslí že se budou vozit na gojímech a to jim ke štěstí stačí a tam bude nějaké propojení potrhlých a domotaných na iluze které žel devastují lidstvo drahně let i přes milénia a že pouští cíleně namyšlené v periodách do sebe pohlcené religiozitami je zřejmé a jak v současnosti probíhá v evropě zapíranou islamizací a ti zase spoléhají že si podmaní kafíry takže evropani jsou v kleštích dvou vír které racionalitu celku postrádají a slouží vyvoleným co by totalita bez příkras. No a multikulturalismem papá mobilu nebo co je zač nynější jezuita jsou servírovaní i politiky na plátce cestovky dvou kontinentů z daních nejchudších vymírajících s čtvrtinou pod hranicí bídy protože každý ví že bohatí optimalizují a takovéto uspořádání konceptu obyvatelům bruselem je zcela likvidační a to naprosto a zcela bez jakýchkoliv pochyb protože protiargumenty na v podstatě obchod s lidmi prostě logicky nejsou. V rámci spolčení pro uchopení pojmu "bilderbek řekněme neofeudalismu si zřídili podlokajníky buržoasie konqisty inkvizice institucionálními rasizmy s korupčními dotacemi na které tedy vyberou a poté možná dají ovšem pouze na zamýšlené manipulace s exploatacemi lidských zdrojů. Pokud někdo papouškuje klišé demokracie je mimo mísu který s realitou dění pro neofeudály ochlokracií a plutokracií s degradací civilizace kultury a právních prostředí v režii vlády pouze peněz může mít pouze dotek reality ale nikoli obraz příčin a následků již nyní zjevných destrukčních a zřetelně zamýšlených dění a nač chodit okolo horké kaše, prostě choutek vášní a prostě zvěrstev lenních pánů.

  Ps. A jenom podotknu že v soukolích žravosti není žádná velká ryba která by se nedala ulovit z principu vyvolených takže ti co jedou tuto karieru s představou navěky ať se záhy rozloučí a budou rozčarovaní pokud budou vůbec velice záhy protože ti co užívají válečné pluhy je nejenom nepotřebují ale vysloveně jim lůzrzbohatlíci překáží. Navíc se na takovou situaci těší protože mají vše a rozhodně jestli něco vyloženě nechtějí tak to je konkurence a jako bonus což realizovali již historicky mnohokrát jim poté nikdo již nenadává z jednoduchého důvodu že prostě nejsou. A to je vážení i odpověď proč doráží na vzmáhající se rusko.

  99999

 8. Jarmila napsal:

  No tak já jsem dnes ráno přeposlala na tři emailové adresy zprávu o tom, jak Klaus a Dlouhý jsou neskutečné kurvy, které zničily Poldi Kladno. No a nikomu to nedošlo. Zde je ona zpráva od zcela zničeného pana Vladimíra Stehlíka, kterému zničili i rodinu, a i mu zabavili jeho soukromý rodinný majetek:
  http://ac24.cz/zpravy-z-domova/12637-poldi-kladno-likvidace

  • Jarmila napsal:

   Tak se musím poopravit. Na dvě emailové adresy to došlo- byl to seznam.cz. Ale na centrum.cz to skutečně nedošlo.

   Co mě dneska ale nadzvedlo ze židle bylo to, že Zeman jmenoval Dlouhého za svého poradce. Tak já jsem celou dobu podvědomě tušila, že Zeman je úplně stejná kurva jako Klaus i Dlouhý, ale nechala jsem se přece jen ukolébat jeho "lidským" přístupem. Že nejsem zklamaná z jeho jednání sama jsem se přesvědčila, když jsem si přečetla diskuzi na Novinkách. Chtěla jsem zde dát odkaz na tu diskuzi, ale ani se nedivím, že už je pryč. Ona ta Maruška Dykyová měla nakonec se Zemanem naprostou pravdu- je to rovněž hajzl na entou. Prostě kámoši a mafiáni z Prognosťáku stále spolu spolupracují.

   • Jarmila napsal:

    Již půl hodiny marně hledám na gůglu ten článek z Novinek a diskuzi pod ním- ale je beznadějně pryč. Oni když viděli, že všichni diskutéři naprosto nekompromisně Zemana děsně kritizují za to, že si tam chce natáhnout zločince Dlouhého, tak ten článek i diskuzi pod ním okamžitě zrušili. Pak že lidé nemají paměť. Kdekdo si vzpomněl na to, jak Dlouhý s Klausem zničili české hospodářství.

 9. proud napsal:

  Tak me jen tak napadlo....."Výzva: Pomozte zdokumentovat cenzuru emailových zpráv s odkazy na nezávislé weby"...............a pak co???????????,petice,vriskani na Vaclavaku,nejaky vapno?A VYSLEDEK???????.......

 10. Jana napsal:

  Poslala jsem jim to...

 11. John_Pitralon napsal:

  Korporátní fašismus nejenže mámí lidem hlavy, ale samozřejmě fízluje a archivuje i soukromou poštu. Viz youtube "Občan Snowden".

  "Centrum.cz a Atlas.cz nedoručí odkazy na dezinformační weby, kvůli špatné reputaci je filtruje služba Virusfree"
  https://www.root.cz/clanky/centrum-cz-a-atlas-cz-filtruji-zpravy-dezinformacnich-webu-filtraci-provadi-virusfree/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!