P.C. Roberts: Idiocie přnáší světu zánik

378Zde je Jason Ditz o probíhajícím konci Světa. A zde Vladimir Solovjev o neúspěchu Putinovy politiky appeasementu. Kdybyste byli francouzským prezidentem nebo britskou premiérkou nechali byste se kriminálně choromyslným Washingtonem vléct do konfliktu s Ruskem? Myslím si, že ne. Takže co je to s Macronem a Mayovou. A co je to s francouzskou a britskou vládou? A co je to s francouzskými a britskými médií?

Nedávno jsem četl, že hodnota někdejšího britského premiéra Blaira činí 100 milinů dolarů, což je výše amerického všimného, které dostal za lež, jíž podpořil invazi Bushe ml. do Iráku.

Bylo totéž slíbeno Macronovi a Mayové?

Učinit ze sebe cíl vojenské moci, proti níž neexistuje možnost obrany, nedává žádný smysl. A je též beze smyslu, když lidé i média sedí a mlčí, zatímco jeden francouzský prezident a jedna britská premiérka ohrožují nejen Francii a Britanii, ale celou Evropu.

A co je to s Evropskou unií? Je mlčení to pravé, co provází Evropu a Svět na jejich cestě k okraji zkázy?

Lidé v Ghoutě, lékaři v Ghoutě a ruští experti, kteří přispěchali na místo, tvrdí, že zde nejsou žádné známky po chemickém útoku. Nejenže tedy Sýrie nepoužila chemické zbraně proti civilistům, které osvobozuje, ale on tam žádný chemický útok ani neproběhl, dokonce ani ne takový, který by zde pod falešnou vlajkou provedli američtí žoldnéři. Zkrátka je to celé jen vymyšlený příběh.

Aby zabránily nezávislému vyšetřování, vetovaly USA v Radě bezpečnosti rezoluci, navrhující vyslat na místo neutrální experty, kteří by zprávu o chemickém útoku ověřili. Proč to učinily, je snad každému jasné.

Neexistuje tedy žádná pochybnost o tom, že tvrzení Washingtonu o chemickém útoku je falešné a bylo jej využito jen jako záminky k dvojímu: Buď vyprovokovat Rusko k boji, anebo ho přimět k uznání washingtonské hegemonie nad Středním východem.

Ale co kdyby o chemický útok skutečně šlo? Cožpak záleží lidem, zda je zabíjí kulka, raketa nebo chemikálie? Proč je tak špatné použít chemikálie namísto raket? Proč je pro Washington a Izrael OK vyhazovat do povětří školy, nemocnice, svatby, pohřby, tržnice a domy plné žen a dětí, ale není OK zabíjet je chemikáliemi?

Proč považuje Svět za oprávněné spustit 3. světovou válku kvůli chemickému útoku, ať už smyšlenému, či skutečnému?

Američané, ve své většině prostoduší a naivní lidé, si riziko, které jim od jejich vlády hrozí, neuvědomují. Ale co, když tentokrát Rusové to, co říkají, myslí vážně. Tzn. že tentokrát neobrátí i svou druhou tvář k dalšímu políčku, ale postaví se na odpor?

A jak se mohlo, probohaživého, stát, že tahle otázka je k vidění jen na internetu?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/11/idiocy-bringing-end-world/

 
49 Komentářů k P.C. Roberts: Idiocie přnáší světu zánik

 1. Eschatolog napsal:

  blair 100 000 000 $
  100 000 000 jeho fanousku 0 $

  • Paw napsal:

   Trump v zajeti hysterickych zachvatu s velkou opatrnosti ale se snazi zakryt velkou DIRU SCHAZEJICICH DETAILU...
   I male dite se pta jak to bylo ? Je nejstastnejsi kdyz je stredem pozornosti pani a divek. Predstira rad ,ze je dar svetu. Nikoliv minulost splachujici se do hajzlu dejin..
   Nevi co mluvi a o tom jak odejdou USA armady ze Syrii ,za to muze viset za koule v pruvanu. Viseli jinni a za mensi pitomosti. Podleha kdykoliv silnejsi osobnosti ve styku , mezi ktere by se tak rad zaradil.. /proto ty jecive vylevy, ale zustava trapnym outsiderem..Mentalni nedostatecnost se neda nicim nahradit ani dohnat ani naucit...Za odchod ze Syrii byl jiste vypeskovan a proto dostal nove advisories /poradce/ ve skutecnosti /supervisors/ Nadrizene...

   • Paw napsal:

    Tedy zalezi na uvahach jinych ,co bude v Syrii a Izrael ma nepochybne hlavni slovo , nebot konec se blizi a USA uz nebude donator vseho , ceho Izrael neni schopn vybudovat. Tak konci zazrak , ktery nam chteli vnutit. Izrael neni schopen existovat /a nikdy nebyl/nezavisle , tak jako jine staty...
    Vedom si svych ubohosti o to bude Trump vice snazivy . Ale konec Wall Streetu je konec vseho..Ty se uz do bunkru nevejdou...
    Silne prizvukujice za Imperialnim Trpaslikem dnes ,jsou vcerejsi nezdareni trpaslici jiz zcela bez imperii , Macron , kterej ma dukazy ale neprozradi /o je/, May a snazi se a touzi silne hrat I malou rolicku ve svetovem deni..A nemaji ani na to. Ve srovnani s Putinem je videt zavist a nenavist menecennych ,slouzi hazenim spiny a plannych vyhruzek zapatlanych parasite a...Odchazejicich mumii na hrbitov...

    • Paw napsal:

     Velka snaha je dokazovat ,ze nejsou slouzici mocnych elit a jejich zajmu. Misto budovani narodu/ statu se snazi jen zborit a vse se jim hrouti pod rukama.. Sluhove jsou Pramizerni..
     Zamestnavaji se vypatlanymi konspiracemi a spiknutim mencennych a snazi se tak kompenzovat sve mentalni ubohosti..Neschopnosti a nedostatecnosti. Pomoci obrovskych armad a trilionu dolaru, ale I to hnije do imperialni passivity. Zavist vuci Putinovi,ze neni a nebude sluha je nadmerna..Vidi jak Putin snadno resi problemy, situace, a kdy Syrie mela byt rusky "Vietnam" ale stala se dalsi US Vietnam a velmi rychle..A urychluje jejich pad stale rychlejsimi otackami odstredive sily rozpadu..
     Sami pak jsou porad pod nemilosrdnym Mikroskopem svetove verejnosti...A tercem vysmechu ....
     Jako vzdy predtim HLAVNI AKTERI zkorumpovanych a zdegenerovanych elit privolali na sebe Marxe I Putiny a jsou vzdy tak hlavnimi strujci svych Koncu ...Nebot bez vakua ktere tvori, nemuze nikdo do systemu vstoupit a navic lehce snadno , eleganntne a bez namahy...

     • Paw napsal:

      Nemohou byti ani zvoleni bez vynalozeni trillionu dolaru , pustych lzi a odpornych svindlu a neustaleho zneuzivani duvery celeho sveta......Pomoci Medii a celeho obrovskeho manipulacniho aparatu.
      Vytlacili pohyb dejinneho kyvadla prilis daleko z rovnovahy a to se vraci zpet plnou silou a vahou setrvacnosti zpet do normalniho mereni casu. Je to take normalni prirodni progress od fosilnich strnulych staresinu predtavujici zpatecnictvi a uchylnost zpet k prirozenemu vyvoji. Tedy I normalni vymena generaci, ktere se brani zuby, nehty a ktere jiz davno prohrali...

      • Paw napsal:

       Dobre je to videt na Vatikanu kde nikdo dnes nevi a nevidi smysl ,ceho vlastne je
       Papez Papezem #$%^^&%^%??
       Ceho je nebo koho je US President Presidentem ?
       Proc neustale pacha zlociny proti lidskosti vseho druhu , ktere provazi neuveritelna smesnost jeho vyroku a skutku, trapnosti kombinovane s tragedii ...Za jakym ucelem ?
       Udrzet system, kde prevazuje zlo a to dobre z minulosti je porad vice odstranovano z nasich zivotu..
       Tedy uporny boj zabranit vymene generaci , ktera uz je nutna nejmene 50 let ....
       Novy svet se rodi tezce, plny bolesti , kterych pribyva..Obrovske prekazky kladou zatraceni a dnes proklinanai Fosilove nastupu nove generace...
       Naproti tomu Rusko vykrocilo a jiz je na pul cesty.
       Odstranovani vlivu lidi z vlad, uradu a verejneho zivota a nahrazovani nenavisti, utlakem podvody vedoucim cestou zla rovnou od chaosu k sebezniceni....
       A marne je Putin trpelive varuje ,ze bez lidi nemuzou existovat a ze vytvari podminky pro sve svrzeni...Neslysi ty slova zachrany a spasy..
       Drzte si sve miliony a uz konecne odejdete...
       Ani vychodisko nejsou schopni videt ...

       • proud napsal:

        Ani ty ho nejsi schopnej videt,utikaj ti nejen nasledky,ale i priciny.Presne se chytas na hry systemu: tumas cervenej hadr,tumas obetniho beranka a dej se do nich,dej jim to sezrat,ale nas(ktery neznas a nepoznas) nech delat co potrebujeme!Ser na Trumpa a sebe sam se zeptej:"proc jsem ovcanem"?......

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Putin. To je právě to jméno, na kterém je vidět, jak funguje jediný možný mechanismus změn k lepšímu.

        Změny jsou o individualitách, osobnostech, konkrétních jedincích, kterým se teprve AŽ poté podaří změnit kolektivní myšlení lidských mas. Ne o naivním doufání, že masy jaksi samy, hromadně a společně dospějí k nějakým novým cestám, dokonce nějakou "samovýukou".

        To je nemožné, protože každý člověk nemá stejný rozum, stejné schopnosti chápat fakta, rozeznávat pravdy od manipulací. A každý ani nemá a nemůže mít představy o stejném "cílovém stavu". Jsou masy lidí, kteří nechápou skoro nic a žádné, sebelepší studium to nezmění, nebudou-li VEDENI. Vždy skončí nakonec na nějakém Babišovi, který si koupí jejich hlas tím, že jim dá před volbami 10 tisíc do výplaty, nebo na komkoliv, kdo jim zlevní pivo a nezakáže hulení v hospodách.

        Mnoho povolaných, málo vyvolených. Jste si všichni ve všem rovni a jestli chcete "alternativu", máte ji mít, říká Systém a nabídne "alternativě" k "alternativnímu studiu" materiály, které jí pečlivě předpřipravil. Výsledkem je přeřvávání jedněch s druhými, a skutečnost, že nejsilněji nezní hlasy těch, co více ví, ale těch, co silněji a častěji řvou.

        Je to neomylný rukopis Žida. Začalo to tím, že "ti nejposlednější budou prvními, a ti první budou bědnými". Pokračovalo to přes "volnost, rovnost, bratrství", "nejlepší dělníky do čela závodů", až po dnešní genderismus, humanrightismus a multikulturalismus. Systém potřebuje zvrátit přirozeně a neustále se formující hierarchické rozvrstvování společnosti, potřebuje vytvořit chaos, a v tom chaosu pak prostřednictvím nastrčených figur vládnout.

        Žádná rovnost neexistuje a ani existovat nemá. Každý má takovou "vlivovou sílu", jakou si vybojuje a jaká odpovídá jeho dosaženým výsledkům a reálnému přínosu pro společnost. Systém, který dá stejně silný hlas volby zasloužilému otci, dědečkovi pěti vnoučat dávajícímu práci desítkám lidí a plně kontrolujícímu své jednání, a alkoholikovi bez rodiny, bez cíle, bez práce a bez výsledků, je právě "jejich" systém, nesledující nic než anarchii a rozvrat.

        A výsledek? Dva takoví alkoholici přehlasují Putina, a bude to "demokratické". A když bude Putin proti tomu protestovat, tak mu ti dva ožralové vysvětlí, že volili jiného kandidáta, protože ten měl ve volebním programu umožnění chlastu na pracovišti a toleranci dvou piv za volantem. Přesně takto vypadá "demokracie"!

        • proud napsal:

         "Putin. To je právě to jméno, na kterém je vidět, jak funguje jediný možný mechanismus změn k lepšímu.

         Změny jsou o individualitách, osobnostech, konkrétních jedincích, kterým se teprve AŽ poté podaří změnit kolektivní myšlení lidských mas. Ne o naivním doufání, že masy jaksi samy, hromadně a společně dospějí k nějakým novým cestám, dokonce nějakou „samovýukou“."........................a ;porad dokazujes jak jsi blbej,a porad,nebo to snad delas umyslne?? Co se zmenilo za tisice let s ruznejma "vudcema",at dobrejma,nebo spatnejma?????? A mas za to ze opravdu onen "vudce"(jakejkoliv) si muze delat co chce a je kouzelnikem? :-)))))))))))))))))))))))))). Jak se nezmeni mysleni mass,respektive jak k nemu nedojde,bude svet porad stejnej a ovladanej "kymsi" jinym,kterej ovlada ony "vudce",ktery jsou nacpany lidem pred oci,nicim vic nejsou,porad jde jen o hru na hodnyho a zlyho policajta a vytvareni nepratel,dokolecka,dokola,blbe!!!

        • proud napsal:

         Nicmene pekna ukazka toho,jak nemyslici ovce delaj ze myslej,vsechny podobne,to je zakladni vlastnost stada,at uz jede o tebe,Pawa a spousty dalsich,nejste schopny se sami zorientovat a samostatne myslet,jen opisovat a drbat o tom co bylo,nebo je,ale k budoucnosti uz se nedostanete,nemate na to koule,ani je mit nemuzete,bez samostatnyho mysleni,nejsou.

        • proud napsal:

         Co vis treba o "obycejny" vode,"chemiku"? Co te napada ve spojitosti s ni,s budoucnosti a informatikou,spinovanim,atd.????................velky nic,hovno,nula,ze???? A to je jen malej priklad,uchyle!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         No, já myslím, že se toho změnilo hodně:-) Nikdo už neumírá hlady ani na banální infekční nemoci, už přes 70 let nebyla v Evropě větší než lokální (i když strašná a typická židoanglosasky vedená) válka, nerobotuje se, nepracuje se 16 hodin včetně sobot za mzdu stačící akorát na jídlo a chaloupku s hliněnou podlahou, volit můžou dokonce i ženy, malé děti nemusí pracovat, aby rodina neumřela hlady, kvůli kšeftaření židů nemusí celé regiony a statisíce lidí tam žijících emigrovat jinam, atd. atd.

         Samozřejmě, tato situace má k dokonalosti ještě velice velice daleko a asi málokomu může vyhovovat. Ale že se věci nezlepšily (aspoň tedy v Evropě, Rusku a USA) bych si opravdu netroufl tvrdit.

         To není o fuehrerovi typu Hitlera nebo ducem typu Mussoliniho. To je o PŘIROZENÝCH VŮDCÍCH, autoritách, tedy těch nejlepších a nejschopnějších z obyčejných lidí, kteří teprve když se dostanou do vedení, tak se začnou věci měnit. Bez kvalifikovaného vedení jsou lidé či armáda často jen shlukem zmatených jedinců, kteří neví, co mají dělat. Systém to dobře ví a proto se snaží odstranit především je. Je o tom řada dokladů - Římané, Španělé v Mexiku a jižní Americe, Němci a křesťané při křížových válkách proti Slovanům, třicetiletá válka, indiánské války, francouzská revoluce, dnes tažení proti Putinovi. Kdo tomu nevěří, ať si srovná právě Rusko, jaké bylo v 90.letech a jaké je teď. Kdyby tam dnes byl zase někdo jako je Jelcin, tak si Madlena s Bidenem a McCainem už parcelují Sibiř a řadoví Rusové se zabíjejí ve válkách gangů a uchlastávají. Taková druhá Ukrajina.

         Sebevzdělávání se každého z nás je samozřejmě důležité a je to jeden z hlavních bodů. Ale je třeba si uvědomit, že jde pouze o princip, jehož realizace se dá zneužít, právě třeba podstrčením falešných informací lidem, kteří je nedokážou rozpoznat. Hranice poznání pro každého člověka jsou individuální. Navíc fakta, která zjistí, můžou být pokroucená. Někomu, kdo třetinu výplaty prokouří a prochlastá, nestačí jeden život často ani nato, aby se naučil šetřit peníze a zdraví. Jak pak může pochopit mnohem složitější otázky týkající se manipulace Systémem, aniž by zase skočil jen na nějakou jeho další vějičku?

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Proude, Proude,
         ty neumíš napsat ani třířádkový příspěvek, ve kterém bys nikoho neurážel?

         Co vím o vodě? Asi tolik, jako člověk, který její vzorec poprvé napsal v sedmé třídě ZŠ a který studoval její reakce (jichž se účastní jako reaktant nebo výsledný produkt) zhruba 18 let.

         Nebo jako člověk, který pije zásadně jen vodu, kefír nebo mléko, žádné slazené nápoje, a samozřejmě žádný alkohol.

         Nebo jako člověk, který si ji k pití nebere do známého lesa, protože ji tam pije ze studánek. A zná i několik studánek, které skutečně mají léčivé vlastnosti.

         Nebo jako člověk-hospodář, který jí v suchém létě týdně použije na zalévání zahrady nějakých 1200 - 1500 litrů.

         Tak si vyber.

         Co víš o vodě ty? Ale zkus napsat něco, co nevím, ať zase neztrácíme čas samozřejmostmi, kterých si je vědom zvídavější středoškolák, ani nějakými fantaskními zprávami ze serverů, kde "nic není nemožné".

        • proud napsal:

         Tvoje odpoved mi bohate staci,zase a opet,ty VS strevo:-))).A umim bez urazeni,ale uz ne s tebou,vyridil ses sam!Vazne jdi se svejma "rozumama",nekam na komerci a do medii,tam se lze bezne a normalne,je to tam norma,ale nezkousej oblbovat tady.

 2. PavolT napsal:

  Je to presne tak. Človek je rozumne uvažujúci tvor, teda mal by to pochopiť. Je to však naozaj tak?

 3. benmil napsal:

  Roberts tentokrát uhodil hřebík na hlavičku: "Cožpak záleží lidem, zda je zabíjí kulka, raketa nebo chemikálie? Proč je tak špatné použít chemikálie namísto raket? Proč je pro Washington a Izrael OK vyhazovat do povětří školy, nemocnice, svatby, pohřby, tržnice a domy plné žen a dětí, ale není OK zabíjet je chemikáliemi?"
  Proč Fašinkton může zabíjet prezidenty a předáky jiných, a Kreml by nemohl hypoteticky zabít parchanta, který mu celá léta škodil?

 4. Kamensky napsal:

  Putine, dej tý krávě Mayové po držce dokud je čas.

 5. hel napsal:

  je mi z toho smutno, vůbec nejsem s to přijmout, že na základě vykonstruované "chemické" lži ( kolikáté už v řadě!!) je pár nabobů schopno rozpoutat válku...neměla jsem nepřátelský vztah k francii a británii, ale teď nevím, co si o nich myslet...ztrácím v takto tupě labilním světě pocit bezpečí..

 6. nisaS napsal:

  Kožkotům se harpagondechajci smějí od ucha k uchu a Robertek vám to jen tlumočí aby dostal od nich pokoj, šak musí dobře vědět, že na něj vědí všechno, možná mu taky nějaká reganova konci-pijentka kouřila na úřadu vlády péro, gdyž hlídal echkonomické zájmy harpagondechajcké federace. Šak mu to kouká z vočí. Dojal pár východojevropských blboňů svými zkazkami , že echkonomická kola drtí neviňátka, že blboni mají strach o mír a bojí se, že jim loupežníci zbourají ne-moc-nice a zdraží elektriku a plyn, že pak se pudou pást k branám harpagondechajckých závodů, gde jim už nepatří ani klika od vrátnice a i ten vrátnej co pobíhá po nocách s baterkou nehlídá nic, co by mu prostřednictvm "vlády" mohlo říkat pane podílníku. No a vod té doby je je tady přilepenej jako šušeň. Lidem je to ganc egál futrál u zádele, gdo chcípá pod mostem, na to se čuměj v tele-vízi, že bráky už obcházejí dnes a říkají jim bezdomovci, sami mezi tím běháj apokalypticky po márketech a kupují všechno za dejžto pámbůch. a do poslední chvíle budou dělat blbé, že vo ničem nevědí, ale že četli na unternetu, že se zlej Trumpeta hádá se zlým Putinem o kulturní rozvoj blboňské společnosti. Po každém takovém článku písebného řetězuu, se vyrojí plačky a začnou blejt stále stejné gryndy aniž by se zamyslely kudy jim tedy chčije na gebulu. Ále jakmile vrchní kamel-ot donese nové bitkojnové čtivo opakuje se to po každé. Nevěříte? Muheeeee

 7. Martin Rubáš napsal:

  Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem. Naopak teroristé, saudové, vojensko-prlmyslový komplex USA a Izrael ano, takže můžeme přepodkládat kdo je za tím útokem.

  http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-ze-prezident-basar-al-assad-zabiji-vlastni-lidi-plynem-je-totalni-nesmysl

 8. Vladislav po přestávce napsal:

  Milý Proudštajne,

  pořád mi dlužíš odpověď na moji otázku, co víš o vodě ty. Tak sem s tím, pouč mě. Tys přece nakousl to téma - a já jsem ti odpověděl. Je řada na tobě.

  Já za to opravdu nemůžu, že vodu studuju už nějakých možná 30 let a že to nebylo jednom na biosferaklubu:-)

  Ani za to, že nejsem jen teoretik někde z ústavu, jak by sis určitě přál, ale i ryzí praktik, kterého těžko utáhneš na vařené nudli.

  A tady jsme přímo u "jádra pudla", jak vy židé fungujete.
  Vy byste prodali eskymákovi led a Tunisanovi písek.

  Pořád předstíráte, že něco "víte" a že nabízíte k něčemu nějakou "alternativu" - v divadle, filmu, kultuře obecně, filozofii, vědách, prostě skoro všude.
  Prostě nějakou bombu, která má jakože změnit svět. Převratná věc! Ještě nikdo nic podobného neviděl! Svět už nebude, jako dřív! A přitom je to tak "přirozené"!

  A když jste pak vyzváni, abyste to tedy předložili, svět se dozví JEDNO VELKÉ, OBROVSKÉ NIC.

  Jen je to "nic" pěkně zabalené.

  Prostě se chcete jen PŘIŽIVIT na tom, co už je - někdy myšlenkově, někdy hmotně, princip je vždy tentýž.

  Byli jste hochštapleři a podvodníci od začátku časů, od začátku časů jste se jen přiživovali na věcech tvořených druhými, protože vy sami nic nového tvořit neumíte.

  Mám pro tebe tip. Zkus se znovu pasovat do role moderátora a viceadministrátora diskuse na tomto webu. Zkus udělat anketu.

  Mám pro tebe jeden zajímavý námět na první otázku:
  - co jste se ode mě NOVÉHO dozvěděli?
  Napsal jsi toho tady asi nejvíc ze všech, co tu kdy byli, takže bych byl velice zajímavý na odpovědi;-)

  • Paul Durham napsal:

   :-)

  • proud napsal:

   Pochopitelne ti nebudu odpovidat na otazku kterou jsem dal ja tobe,navic silne pochybuju,ze bys odpoved vubec pobral,kdyz mas takovy mezery ve vzdelani,ze ani film "Voda" neznas,tejkajici se vyzkumu fenomenu vody natoz Rakusana,kteryho ukradly svyho casu i USA pro jeho vyzkum vody a jeho dilo.A nezna je pochopitelne ani stejny pako,zrejme z jedny dilny jako ty,Durham,kterej se nerozpakuje pouzivat vyraz "luza",jak predvedl,o cem to svedci je nejspis taky zbytecny mluvit,ale je potreba se podle toho rovnou zaridit.

 9. geronimoh napsal:

  Já jen tak, líbí se mi ten název článku, hodil by se mezi nejkomentovanější

 10. proud napsal:

  Neni kam s tim,ale zaujalo me to,i kdyz s par vecma samozrejme nesouhlasim,ale ten clovek premejsli a hleda,rekl bych ze nachazi.Osobni pocit z nej nemam nejlepsi coz je u kazdyho a pro kazdyho relativni,houby zle:-),ale to co dela me zajima,to dobry z toho.https://www.youtube.com/watch?v=q7dNJkbCpS4

 11. geronimoh napsal:

  Ano, idiocie je hlavní problém

 12. hel napsal:

  měla, byť jen iluzorní, ale ty ho máš taky, i když si to nemyslíš...ono se bez něj moc žít nedá..

 13. hel napsal:

  pokud bude nějaký protest před amabasádou usa nebo "naší" zbabělou vládou, prosím, jestli sem admin hodí odkaz ..určitě se chci zúčastnit

 14. jan nowak napsal:

  Psa-la mi Máňa ROBOTI..
  .. že prej teď dělá ww Damašku Leteckou náwodčí či-čo ??
  A až bude mít PO šichtě za-se sse ozwe !

  ps : mam od ní pozdrawowatt Ouda & dát mu za ní Huhudlana &
  .. Wráťowi ta-ky QQ

  • geronimoh napsal:

   brzy se dočkáš nowaku
   budou tě strkat do vaku
   skončí tvoje chabá klišé
   zemřeš brzy, zemřeš tiše

   • geronimoh napsal:

    ještě asi 4 komenty a článek bude mezi TOP, tak se trochu snažte. Tenhle článek si to zaslouží

    • jan nowak napsal:

     Ty ssi zasloužíš za-šít do waku..
     .. ale žiwej : //
     Tag eště 3 komenty a má-me TO we waku - TOP ten Indian !

     ps : Geronemoh - pojedeš ss Máňou & Wláďou n n n ná tu Swatůů Kátěrinů..
     .. co to kecám , chtěl sem říct na Wšeslawjanskej Sjezd ??
     www wzal bych si ssebou 3 Pytle * * *

     * * * na odpad-ky

     • geronimoh napsal:

      Te´d říkali na ČT24, že za ČR tam pojedeš ty, Okamura a Robo ....

      PS : ty pytle určitě vem

      • geronimoh napsal:

       no a je tam, mezi TOP

       • jan nowak napsal:

        Okamůra zwedá 1oo kg na Benč-presss a ww sérii : o
        .. tag-že klidně.

        ps : Robo má na MOTOru Leb-zu - je TO totiž Pekelnej An.jel : p
        .. tag-že klidně. A kam že sse wwlastně TO je-de ??

        Musim ssi to-tiž u Wráti ob.jednat Lupeny na wlag..
        Michala

 15. Paw napsal:

  Mam take stale na mysli tu tragedii vzniku masarykovske podvodne demokracie CSR. Podvod nezavislosti a nemoznosti nasi existence podvodnymi manipulatory....
  Demokracii zalozenou na zahranicnich plutokratech vyvolencu a potlacovani I masakry vlastni populace a ustupovani germanskemu smrtelenemu nepriteli...
  Rychlost udalosti nestabilni vlady urcovali nejen zavislost na zahranicni importovane a znicujicic krizi,vzrustajicimu terroru sudetskych nemcu , okupace, zradni ministri 48 a tragicky komunismus, havlismus a opet hrozby masakru od teroristu a stupnujici se terror germanu spolu s terrorem afroarabskych terroristu....
  pod rouskou EU.
  A treba 100 tisic novych nedavnych a opresivnich zakonu EU. Jsou to ale zakony vlad, soudu a hochstaplerskych podvodnych advokatnich makleru , kde na spravedlnost muzeme zapomenout !! Kde zakon je jen nastroj fasistu.
  Prezili jsme zazrakem to je jiste a otazkou je kolik tech zazraku mame jeste v zasobe a ku pomoci....
  A mam nejasne tuseni ,ze budeme potrebovat vsechny...
  A brzy.

 16. Vladislav po přestávce napsal:

  Předválečná ČSR byla (jakkoliv znamenala po téměř 300 letech konečně stát, kde slovanské národy nehrály roli podlidí) dílem židozednářů, s Masarykem stanoveným do role prezidenta, a s určením plné závislosti na Francii a Velké Británii.
  Šlo o projekt, který měl ve střední Evropě zadusit německé pokusy o "velké" Německo a zabránit jakékoliv možnosti obnovení Rakousko-Uherska.
  Byl to od začátku projekt "na dobu určitou", země s nesmyslně protáhlým tvarem a tedy neubránitelná.
  Jakmile jeho funkčnost vypršela, byl ukončen, stejně jako další a podstatně významnější projekty sociálních parazitů - například křesťanství.
  Po druhé světové válce byl opět obnoven, protože riziko obnovení velkoněmeckých snah stále ještě zpočátku přetrvávalo.
  Po roce 1989 už byl ovšem zbytečný, Německo je dávno zpacifikováno v rámci EU, židovskou centrálu lze v Praze provozovat i jako v hlavním městě ČR a ne celé ČSFR.
  Takto dopadají všechny na první pohled líbivé projekty z dílny sionistů.
  Jako televizor - po vypršení záruky skončí ve sběrném dvoře.

 17. Paul Durham napsal:

  Vladislav pp, 1***, a místní lůzu neřešte, je to ztráta času

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!