Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

ShUNf_6nl3YDonald Trump vyhrožuje Rusku. O údajném útoku údajnými chemickými zbraněmi s údajně desítkami údajných mrtvých prohlásil: „Rusko slibuje, že sestřelí jakoukoli raketu vypálenou na Sýrii. Tak se, Rusko, připrav, protože přiletí, budou krásné, nové a sofistikované. Nemělo by ses paktovat s plynovým zabijáckým zvířetem.”

Mimo pozornost médií ale možná Trump vyzradil hlavní důvod eskalace – USA potřebují lacino, v novém jelcinovském dumpingovém výprodeji skoupit ruské národní bohatství:

„Naše vztahy jsou horší, než kdy byly, a to včetně studené války. Není k tomu důvod. Rusko nás potřebuje, abychom mu pomohli s ekonomikou, což by šlo velmi snadno. Potřebujeme, aby všechny národy pracovaly společně. Zastavíme závody ve zbrojení?“

No, s ekonomikou Rusku nejvíce USA pomáhaly v divoké jelcinovské éře. Na základě rad amerických poradců tak bylo v ruské ekonomice, co jen šlo, ukradeno nebo rovnou rozbito. V devadesátých letech jsem do Ruska jezdil – bylo to ekonomické peklo, naprostý rozvrat. Vše pod vládou miláčka Západu Jelcina, na základě rad amerických poradců a „expertů“ ze Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a podobných „dobročinných“ spolků. Další pomoc USA Rusku s ekonomikou – to zní jako pozvat si Jacka Rozparovače na gynekologickou operaci.

Ale není divu, že USA potřebují další zemi, kterou by mohly vydrancovat a na dalších pár let zamaskovat jinak nevyhnutelný ekonomický krach. Zadluženost federální vlády USA činí 21 tisíc miliard dolarů. Roční federální deficit je cca tisíc miliard dolarů. Pokud USA ztratí svoji totální vojenskou nadvládu, svoji možnost kterýkoli stát – který by třeba přestal chtít akceptovat dolary – beztrestně a bez odvety vybombardovat, ztratí tím hlavní „krytí“ své měny, dolaru. Dolar přestane být akceptován a zhroutí se. Protože k pokrytí dovozů zboží i služeb z USA stačí všem zemím světa více než bohatě vývozy každé z těchto zemí do USA (data zde a zde). Téměř každá země světa má s USA přebytek obchodní bilance a tedy téměř každá země světa má z exportů více dolarů než potřebuje k pokrytí dovozů z USA.

Pokud dolar přestane být kryt vojenskou silou USA, přestane být nutně platidlem za ropu a jiné suroviny. Obchodování ropy v juanu je mimochodem zásadním ohrožením a prvním krokem ke konci existence dolaru (a ke kolapsu americké ekonomiky). Pokud by USA ztratily možnosti „natisknout si libovolné množství dolarů a za ně nakoupit svůj vlastní dluh“ a navíc možností „donutit všechny země nakoupit americký dluh“ (protože všechny státy musí držet dolary, donucené k tomu vojenskou silou USA i mechanismem obchodování zejm. surovin za dolary), musely by USA platit TRŽNÍ úrokové sazby. A pokud by USA měly platit tržní úrok, který si vzhledem k naprosté předluženosti USA troufám odhadnout na cca 10% v nejlepším případě, pak by USA musely vydávat jen na úroky ročně více, než kolik jsou celé příjmy státního rozpočtu USA. Nezbylo by ani na internetové připojení pro Trumpa a jeho tweety.

Vyplundrování ekonomiky Ruska by USA pomohlo. Navíc by se zřejmě velice rychle po „americké pomoci s ekonomikou“ Rusko ekonomicky zhroutilo a následně rozpadlo, s pomocí nějakých ušlechtilých neziskovek a nějaké té barevné revoluce. Tím by zmizela ze světa jediná země, která v tuto chvíli je schopna odolat americké vojenské agresi. Ani Čína zatím nemá tu vojenskou sílu, aby „ustála“, aby byla „příliš velkým soustem“ pro fanatické neocons a deep state z USA. Jen Rusko je v tuto chvíli vojensky příliš silné, jen Rusko v tuto chvíli kazí jinak „perfektní“ americkou totalitní moc nad všemi zeměmi a všemi národy světa. Ani Rusko by nevyhrálo válku s několikanásobně silnějším NATO, ale zasadilo by všem útočníkům až příliš citelné rány.

Emanuel Macron prohlásil, že má nezvratné důkazy, že údajný útok údajnými chemickými zbraněmi spáchala syrská armáda. Možná nám k tomu Emanuel namaluje i obrázek, který to „prokáže“. Emanuel zvažuje účast francouzské armády hned při rozpoutání třetí světové války. Děti nemá, tak je mu to celkem fuk.

Britská premiérka je připravena zahájit válku i bez souhlasu parlamentu. O nějakém souhlasu voličů ani nehovoříc. Britské ponorky již zaujaly bojová postavení k zahájení třetí světové války. Děti Mayová nemá, tak si asi myslí, že sama se schová ve vládním krytu. Koneckonců, možná ji přijde zajímavější zapsat se do dějin jako „premiérka, která statečně vedla národ do jaderné genocidy“ než jako „zbabělá podlézavá nula, která nedokázala ani vyjednat odchod z EU jako hrdý partner a dělala ze sebe celou dobu poníženého služebníčka“.

Německá premiérka Merkelová s celou vládou uprchla z Berlína v obavě z nadcházející jaderné války v Evropě. Odjela s celou vládou na zámek mimo Berlín. Děti sebou nebrala, protože žádné nemá. Útěk z Berlína před nadcházející jadernou apokalypsou odůvodnila tím, že potřebuje stmelit team. Výjezdní team-building výlety jsou jistě hlavní prioritou v takto kritické mezinárodní situaci.

V rámci propagandistické přípravné palby nyní prý „NATO žádá Sýrii o plný přístup pozorovatelů a lékařů do syrské Dúmy“. A proč tedy ty samé země zamítly rezoluci Rady Bezpečnosti OSN, která na návrh Ruska předpokládala – plný přístup odborníků na chemické zbraně do místa údajného útoku údajnými chemickými zbraněmi v Dúmě???

Na jiné frontě válečné propagandy

Odborníci z Organizace pro zákaz chemických zbraní došli po analýze k závěru, že Skripala a jeho dceru otrávil Novičok, mimořádně čistý, perfektní. Zcela perfektní a dokonalý Novičok, jen patrně zcela neúčinný, když je Skripal naživu.

Zejména když vzorky krve Skripalovi odebrali až po 18 dnech, a analýzu zřejmě dělali až v těchto dnech, tedy více než měsíc po údajné otravě. Zázrak. Když k tomu vezmeme do úvahy, že podle britských profesorů toxikologie Skripal přežil otravu stoprocentně a okamžitě smrtícím Novičokem. A přežil proto, že ho asi tak během 3 hodin po otravě v bytě našli britští zdravotníci v parku, dali mu ihned antidotum, které měli zcela náhodou u sebe, a pak ho odvezli do nemocnice, kde prostě počkali až Skripal Novičok vypotí. Tedy ne vypotí, ale vlastně až se Novičok v jeho těle zcela samovolně rozpadne a působením imunitního systému Skripalova organizmu zcela zmizí, jak tvrdí britský „odborník“. Takže jinak stoprocentně smrtelný Novičok se ve Skripalově těle sám od sebe rozpadl, aniž by mu nějak trvale ublížil, přestože Novičok zanechává okamžitě po otravě trvalé poškození nervového systému, a zároveň se v krvi Novičok vůbec nerozpadl, ale počkal 18 dní na odebrání vzorků nebo rovnou 38 dní na provedení analýzy vzorků krve Skripala. A to prosím Novičok počkal v krvi v množství, které muselo být opravdu velké, aby se ze vzorků krve dala přesně určit nejen látka ale i její kvalita. Ve vzorku krve dost Novičoku na perfektní analýzu ale málo na otravu oběti. No jasně.

Organizace na ochranu zvířat požaduje po britské vládě vysvětlení, jak je možné, že ve Skripalově zapečetěném domě nechala britská policie uhynout žízní dvě Skripalova morčata a zubožit jednu kočku natolik, že musela být utracena. (Utracena byla pouze jedna ze dvou Skripalových koček – ta které se nepodařilo uprchnout před britskou policií; Skripal měl dvě kočky, jedna uprchla před britskou policií a zřejmě přežila. Druhou tak dlouho týrali žízní, až ji zuboženou museli utratit.) Mimochodem vzpomínáte si na příběhy v našich „svobodných“ médiích o morčatech a kočce, které podlehly otravě Novičokem? Nechali je chcípnout žízní a ještě z toho obviní Rusko.

Proč ale ta eskalace teď? Proč to riskování ze strany USA a jeho vazalů? Možná chtějí „Blitzkrieg“ druhé operace Barbarossa stihnout dříve, než Rusko příliš posílí svoji obranu novými zbraňovými systémy.

Možná to „naše“ mocenské elity chtějí zkusit dříve, protože jim připadnou větší šance na „vítězství“ teď než třeba za dva roky.

Vy jste naplánováni jako vedlejší ztráta. Jak se těšíte na tuto svoji roli v komparzu?

Michal Brand

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-jadern-apokalypsa-za-dvemi-aktuln-stav
10 Komentářů k Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

 1. benmil napsal:

  Koukněte se, co napsal prezidentský kandidát (a zvyšte mu karmu):
  https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=658623

  • proud napsal:

   Radeji bych kdyby se vsichni pokouseli vymejslet neco samostatne,nez podpindosnikovat druhejm,byt sebelepsim,jak rad rika mluvci novyho nabozenstvi,Pjakin.

   • proud napsal:

    Koneckoncu,kdyz budou chtet jednou svobodne rozhodovat sami o sobe,budou se to muset stejne naucit,jinak si ono rozhodovani budou jenom blahove a hloupe namlouvat a svobodu taky,jako to je nakonec uz odedavna az do ted!

 2. jan nowak napsal:

  Já sse klidně nechám přeject.. trén.uju to-tiž teď s Frantou Kocourkem a
  a .. já TO dál newim : (

  ps : El komandante – newíš kolik wá-ží takowej Tank – strejdy Putina ?
  .. & NA-TO ??

 3. hel napsal:

  neocons mají svá chapadla všude a postavit je před soud je zhola nemožné…to by nesměla být největší svině masmédia, která udatně mlží v jejich prospěch, takže občan je celosvětově zblblý a moc neví, která bije a odkud vítr vane…masmédia už dlouhodobě považuji za ty pravé viníky případné války..zaprodaná do jednoho!

 4. Paw napsal:

  Nema se tam Trump nacpavat. Ma vzdy moznost odejit stredem…Laka ho moznosti pachat mezinarodni valecne zlociny ?
  Cela ta zalezitost se Syrii jim vybuchuje zpet do jejich ksichtu i s uroky. Vyrobci zbrani ztrati po Putinove projevu zakazky na Us zbytecne /obsolete/ zbrane..A obchodnici budou stat frontu
  na ty rusky..
  Pentagon a Usa a NATO rychle ztrati chut na vitezstvi…
  Prave lidi rozhodnou , ze nechteji zit v katastrofalnich demokraciich …Ktere jiz davno na ne vyhlasily valky a sankce. Ty se stale zostruji. Dnes jde o ukradeni osobnich zbrani a kdo je uhlida pred ozbrojenymi po zuby zlocinci a teroristy ? Policie a tezkoodenci, vlada , jiste ne. To vidime stale na castych masakrech lidi a deti vsude v USA , kteremu nikdo neumi zabranit. A predevsim vlady a policie nikoliv.
  Co vse zpusobily ty podvodne systemy dodnes ?
  Plne inteligentu a diplamtu..

 5. benmil napsal:

  Co kdyby šli raději bojovat do no go zones v jejich městech? Tam by ale jejich stateční hoši mohli přijít k úrazu.

 6. benmil napsal:

  Právě po potopení těch šrotkorábů touží. To by bylo vítané Sarajevo nebo Gliwice. Kvůli dosažení politického bonusu klidně pošlou na smrt svoje vlastní lidi.

 7. jan nowak napsal:

  Ha.. zdá ssa , braťja – že už TO zač-lo ..
  Du se schowatt do Minowýho pole me-zi 4 MELOUNY : /

  ps : Proude.. odkazuju wše-chen swuj majetek Haarpíkowi !!

 8. proud napsal:

  Dnesni lidi nerozhodnou vubec nic,ses slepej?? Se stadem se nediskutuje,stado se zene! Nejdriv musej lidi prestat bejt onim hnanym stadem,aby si mohli neco rozhodnout.To je absolutni zacatek vseho,tim to vsechno zacne,tim,co jeste nikdy nebylo,nestadnima neovcanama,tedy spolecnosti samostatne myslicich obcanu.Kdyz ne,pak je to konecna,protoze ovce nemuzou pochopit a nemuzou samostatne konat,jen pod taktovkou prosazovat cizi vule,k tomu mame prave ony vlady,vudce,media,penize,jakoby skolni system,kterej jim neni,je to jen pripravka na stadnost, atd., atd……staci se jen zamyslet a pochopit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!