Měla jsem připraven jeden dotaz pro prezidentské kandidáty: „Cenzuruje  Česká televize pravdu o válkách  NATO?  Znáte svědectví bývalého šéfa NATO  o příkazu  rozvrátit  7 zemí do 5 let?“

wesleyclarkBývalý šéf NATO, americký generál Wesley Clark prozradil, kdo naplánoval již před 20 lety rozvrat Blízkého východu. Rozvrat, který přinesl miliony mrtvých, uřezané hlavy, zničená města, desetimiliony uprchlíků. V roce 2007 generál Clark veřejnosti sdělil,  jaký dostal Pentagon příkaz v září 2001. Byl to příkaz napadnout Irák a rozvrátit  „7 zemí do 5 let“. Mají zpoždění, k útoku na Írán zatím nedošlo.

O jeho svědectví dnes ví díky altermédiím miliony lidí na celém světě. Ví o něm  ale i generální ředitel České televize Petr Dvořák  a  radní, kteří v roce 2012 zastávali funkci v Radě ČT. Každému z nich jsem totiž předala během schůze na Kavčích horách text nejdůležitějších částí jeho projevu, který byl součástí mé stížnosti na cenzuru.

—————————————————————————–

Wesley Clark (bývalý velitel sil NATO v Evropě) 3. října 2007, Commonwelth Club of California, San Francisco – Kalifornie:
… Deset dnů po 11.9. jsem procházel Pentagonem.

Důstojník ze štábu (Joint Staff)  si mne zavolal do své kanceláře a řekl mi: „Pane, chtěl bych, abyste věděl, že chceme zaútočit na Irák.“

Zeptal jsem se: „Proč?“     Odpověděl: „To my nevíme.“

Řekl jsem: „Spojují Saddáma s 11.9.?“     Odpověděl: „Ne.“
__________________

Pak jsem zašel do Pentagonu o asi 6 týdnů později a navštívil jsem tu samou kancelář.

Řekl jsem: „Proč chceme zaútočit na Irák?“    On mi řekl: „Bohužel, je to ještě horší.“

Sebral kus papíru ze stolu a řekl: „Právě jsem dostal tohle memorandum od Ministra obrany. Píše se tam, že máme zaútočit a zničit vládu v sedmi zemích během pěti let.“

„Začneme Irákem a pak se přesuneme do Sýrie, Libanonu, Libye, Somálska, Súdánu a Iránu“.
___________________

(Clark také zmiňuje rozhovor s Paulem Wofowitzem z roku 1991)

Řekl mi: „Ale jednu věc jsme se naučili. Zjistili jsme, že můžeme v této oblasti – na Středním východě – použít svá vojska, a Sověti nás nezastaví.“

Tvrdil: „Máme tak pět až deset let, abychom vyčistili tuto oblast od starých sovětských klientských režimů – Sýrie, Iráku, Iránu – než povstane nová velká supervelmoc, co nám bude moci být rivalem.“
__________________

„Víte, účelem vojsk je najednou začínat války a měnit vlády. To není odstrašování od konfliktů. Budete provádět invaze do zemí … Víte, v mysli se mi všecko převracelo. Když jsem se na to podíval, bylo to jako popření všeho, co jsme vyznávali.

Tuto zemi převzala skupinka lidí, a to politickým pučem. Wolfowitz a Chenney a Rumsfeld a můžete si vzpomenou ještě na půl tuctu dalších kolaborantů z projektu Nového amerického století. Tito chtějí, abychom destabilizovali Střední východ. Převrátit ho vzhůru nohama. Uchvátit ho pod naši kontrolu.“

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Předáno osobně všem členům Rady ČT v r. 2012 (podala jsem stížnost na cenzuru, neboť ředitel ČT výslovně odmítl toto svědectví – projev W. Clarka pustit na obrazovku).

Pokud by toto svědectví viděli diváci ČT, měli by asi o dost  jasněji o současné situaci. A možná i politici by se možná chovali trochu jinak. Možná by byly války NATO ostřeji odsuzovány, ne obhajovány. Možná by i „kavárna“ pochopila, proč lidé podepisovali petici za vystoupení.

Ale je i dost takových, kteří se „raději budou mýlit s USA než by“ měli pravdu s alternativou, (americkým) disentem. Informaci, kterou publikoval P.C.Roberts – že už jen 6% Američanů věří mainstreamu, bych dnes ještě nevěřila, ale i tam mainstream ztráci sledovanost a alternativě rychle roste.

Experta na „dezinformace“ – „fake news“ Juraje Smatanu před časem evidentně zaskočil dotaz Tibora Rostase na Projekt pro Nové Americké století.

Ani jeden redaktor CNN, BBC a dalších mnoha masmédií, ČT nevyjímaje, se pravděpodobně za více než 10 let od zveřejnění neodvážil generálu Clarkovi k tématu položit dotaz  A pokud ano, tak se to na obrazovky nedostalo. A to něco vypovídá o celém systému.

V roce 2013 se Luke Rudkowski z „We Are Change“ W. Clarka zeptal, jak si vysvětluje, že se ten plán na Blízkém východě uskutečňuje. Clark se zjevným pohnutím jen odmítavě zakroutil hlavou a odešel.

To, že takový plán opravdu existoval, prozradila ve své knize Čekání na válku i bývalá velvyslankyně v Kuvajtu Jana Hybášková.  Plně se ztotožnila s americkým postojem, ze tvrdě násilně musí být diktátorské režimy v Iráku,  Lybiil, Sýrii, Egyptě (ale i Iránu a SA !)  odstraněny. Prý se arabisté, kteří místní situaci znali, shodli, že toto přinese lidu těchto zemí  dobro, demokracii, rovnost, svobodu.

Proto přijala Hybášková funkci velvyslankyně v Kuvajtu, aby tam mohla s českou protichemickou  jednotkou čekat na válku. Divila se, že když začaly ječet sirény běhala s maskou do krytu jen ona , ale Britové a Američané byli v klídku.

„Saddámův režim jako svorník drží cementový most totalitních režimů na Blízkém východě. Rozbít totalitu na Blízkém východě není možné bez svržení Saddáma, nemožné bez konce Baas, pak přijde Sýrie, …potom Peršani a pak Saúdové, potom klidné změny v Egyptě. K nim je třeba přivést Blízký východ dřív, než v Egyptě vypukne islámská revoluce a Evropa bude opravdu ohrožena a Spojené státy také. Nepřipustit islamizaci Egypta je jedním z hlavních strategických cílů oblasti. Ale to jde jeho postupnou demokratizací, přibližováním se Evropě. To však nejde s post-sovětskými režimy stále ještě u moci. Proto se nejprve musí sundat Saddám, ukliditirácký režim. To všichni vědí.“

( Čekání na válku, str. 215 )  … „Netrvalo dlouho a Američané se ozvali:Půjdeme do toho…prostě operace Trvalá svoboda, dvacet dva zemí, uprostřed leží Kuvajt“

hybaskova

Další, kdo prozradil plán na válku v Zálivu je Carol Rosin Projednával se již  v r. 1977. V květnu  2001 o tom promluvila na konferenci DISCLOSURE, a později při dalších rozhovorech. Řekla tehdy:.

„ .“V té místnosti bylo na stěnách hodně tabulí s identifikovanými nepřáteli. Byla tam různá obskurní jména, jako Saddám Husajn a Muamar Kaddáfí. Bavili jsme se tam o teroristech, o potenciálních teroristech.

Ostatní pak pokračovali v rozhovoru o tom, jak se chystají znepřátelit si tyto potenciální nepřátele, a že v určitém okamžiku vznikne válka v Perském zálivu. Teď se psal rok 1977. A oni mluvili o vytvoření války v zálivu, když už bylo investováno 25 miliard dolarů do vesmírného zbrojního programu, který měl být ještě upřesněn….

Najednou jsem stála v místnosti a řekla: „Ráda bych věděla, proč se bavíme o zbraních založených na vesmírných technologiích proti těmto nepřátelům. Chtěla bych se dozvědět o tom více. Mohl by mi prosím někdo říct, o co jde?“ Nikdo mi však neodpověděl. Prostě toto setkání pokračovalo, jako kdyby nebylo řečeno nic o vesmírných zbraních.

Zvažovala jsem svou rezignaci. Znovu už mě neuslyšíte! Nikdo na to neřekl ani slovo, protože plánovali válku v zálivu, a stalo se to přesně tak, jak si to v té době naplánovali.“

Dr. Carol Rosin – první žena, která byla ve vedení  Fairchild Industries,  byla mluvčí Wernhera Von Brauna v posledních letech jeho života. Založila Institute for Security and Cooperation in Outer Space in Washington DC. Byla přítomna na schůzkách v 70. letech, kdy byl plánován scénář pro Válku v zálivu, která se uskutečnila počátkem 90. let.

Stěžovala jsem si přes Radu ČT na jaře 2012 nejen na cenzuru svědectví W. Clarka o útočných válkách USA a NATO, ale i na to, že během vysílání záběrů  k 10.výročí  útoků z 11. září byli na ČT2 v komentáři pětkrát za sebou  členové hnutí Za pravdu o 11. září  nazváni výrazem „spiklenci“. Tedy mnozí z pozůstalých, záchranářů, několik tisíc odborníků, kteří podepsali petici za nové vyšetřování.

Odpověď  generálního  ředitele ČT Petra Dvořáka, zaslané Radě byla neuvěřitelná – prý je to mediální zkratka. Snad „newspeak“ dle Orwella?

Zde je naskenovaná odpověď na mou stížnost Radě ČT, kde je citováno  stanovisko generálního ředitele ČT Petra Dvořáka:

Rada ČT 2012 001….

Rada ČT 2012 002

Rada ČT 2012 003

 

Radě jsem odpověděla, že mi přijde neuvěřitelné, že se může  ředitel ČT odvolávat na stejný slovní základ slov, a  „kriminalisty“ takto označovat za „kriminálníky“.

S kolegou z NWOO.ORG Janem Korálem a dalšími aktivisty  jsme si stěžovali na to, že do vysílání se nedostal žádný z mnoha dokumentů, které spolu s peticemi byly předány na DVD nosičích na podatelnu ČT. K budově České televize byly totiž po několik let při  výročí teroristických útoků  na New York a Pentagon  pořádány pochody na protest proti této cenzuře.

Šlo o dokumenty expertů – architektů,  pilotů, akademiků, požárníků a  pozůstalých po obětech. Dokumentů, které poodhalují i pozadí útoků a  jejich souvislost s válkami, které byly vzápětí rozpoutány. Těchto dokumentárních filmů  jsou dnes již desítky, ale ČT dává přednost jiným.

Video se svědectvím generála Clarka by mělo vidět co nejvíce lidí než půjdou k dalším volbám, měli by se zamyslet, jestli je NATO opravdu tím, za co je mnohými kandidáty na presidenta považováno – vydáváno.

Je NATO ochráncem svobody a demokracie? Nebo něčím docela jiným?“

S kolegy jsme  opakovaně na svědectví W. Clarka upozorňovali, měli jsme dosti ostrou výměnu názorů na toto téma s ředitelem ČT Dvořákem na půdě Filozofické fakulty po vypuknutí války v Sýrii, a upozorňovali jsme na něj i na Fóru2000.

Text, který jsem dala v roce 2012 radním Rady ČT, jsem od té doby předala mnoha novinářům, i lidem, kteří chodí na konference a přednášky o médiích do Amerického centra,  na  konference pořádané FSV UK.  Zaslala jsem ho i vyučujícím z katedry  politologie VŠE.

Také jsem ho zaslala L. Louženskému, který organizoval nedávnou stávku studentů a studentům, kteří organizovali čtvrteční stávku v Táboře. I redaktor ČT Donát ho ode mne dostal. Řekl, abych se mu ozvala, že si rád popovídá. Zatím ale na mail nereaguje.

Důvěryhodnost médií hlavního proudu neklesá jen v USA,  ale ve všech západních zemích. Nedávný průzkum :  „Pouze 25 procent Francouzů je přesvědčeno, že „média věrně reprodukují informace a dokážou přiznat a opravit chybu“. Jeden z deseti si myslí, že „role novinářů v zásadě spočívá v šíření lživé propagandy, aby se stávající ‚systém‘ udržel“.

Na jaře 2017 měl v Americkém centru přednášku Dr. Schuyler Foerster. O tom, jak je pro nás v současné době důležité členství v NATO, a to prý hlavně vzhledem k situaci na Ukrajině. V té době byl hostujícím profesorem Masarykovy univerzity v Brně. Zeptala jsem se ho,  jestli zná svědectví W. Clarka o 7 zemích do 5 let. Odpověděl mi: „generála Clarka znám osobně, ale toto jeho svědectví neznám“. Předala jsem mu tedy článek – rozsáhlý rozhovor s Clarkem, který vyšel v r. 2007 v časopise Democracy Now.

Ten samý článek jsem asi o týden později (s ručně psaným dopisem) nechala na podatelně ČT pro M. Kubala. Připsala jsem mu k tomu jen rukou komentář, měli jsme zrovna  v nedaleké  restauraci  sraz s posluchači a moderátory Svobodného vysílače. Odpovědi jsem se dosud nedočkala.

Bylo by myslím dobré vedení ČT a zahraniční redakce obměnit. Takto se lidé pravdu o tom, co se ve světě skutečně děje,  asi nikdy nedozví.
http://www.globalresearch.ca/we-re-going-to-take-out-7-countries-in-5-years-iraq-syria-lebanon-libya-somalia-sudan-iran/5166

Global Warfare: “We’re going to take out 7 countries in 5 years: Iraq, Syria, Lebanon, Libya, Somalia, Sudan & Iran

Amy GoodmanDemocracy Now 2 March 2007

wesleyclark-dopis

Ondřej Kundra, Martin Komárek, Sabina Slonková, Erik Tabery,  Marek Wollner…  žádného z nich svědectví W. Clarka zdá se nezajímá. Jindřich Šídlo ho komentoval:

Jindřich Šídlo super, vy jste mi tu chyběla

Redaktora Reflexu Jiří X. Doležala jsem na toto závažné svědectví opakovaně upozornila  během  rozhovoru pro Reflex. Dvakrát to komentoval stejně „ČT do vysílání„nepouští věštce“. Rozhovor s ním jsem si natočila, a napsala jsem k němu tento komentář :
http://www.nwoo.org/2014/08/13/kdo-je-tady-paranoidni-aneb-jak-j-x-dolezal-predstira-ze-je-novinar/
https://www.youtube.com/watch?v=024fZFcg4DY

Novináře mainframu ani ČT nezaujala  ani  odborná publikace s výpočty a počítačovými modely kolapsu výškové budovy Twin Towers  vědeckého  týmu docenta Ivana Němce z VUT Brno. Odborníci došli k závěru, že pro tak rychlý a totální kolaps nemohla stačit  pouze gravitační energie, musela být použita nějaká další – dodatečná.

http://www.nwoo.org/2016/09/08/odborna-studie-dynamiky-kolapsu-dvojcat-wtc-recenze-knihy-ceskych-autoru/#comment-600168

Takové  odborné studie se pochopitelně nehodí pro  Reflex ani Respekt, nehodí se  spolku Sisyfos ( Akademii věd), a ani ČT se o ní nemůže zmínit ve vysílání.

Lidem by došla nepříjemná pravda o 11. září, i o válkách které následovaly. Zajímala by je kauza víc? Mohli by se dozvědět, jak to bylo s pojištěním budov, kdo si vsadil na pokles akcií aerolinek, co ještě první den hlásili ve zprávách, ale pak to  už raději nikdy neodvysílali.

Mohli by se dozvědět, co prohlásil  o pádu Dvojčat Donald Trump, který dobře znal jejich robustní konstrukci . Mohli by vidět, jak reportérka  BBC hlásí kolaps WTC7 dvacet minut před jejím symetrickým ani ne 7 vteřinovým pádem. Dle oficiální zprávy (NIST) selhaly kvůli kancelářskému požáru dva 16 mm šrouby  na nosníku č. 79.

Tuto verzi  přednáší  i profesor Wald z ČVUT. Toho si zve  opakovaně  přednášet spolek Sisyfos. Na první přednášku do Akademie věd ho pozvali krátce potom, co jsem veřejně  požádala,  aby pozvali  na přednášku docenta Němce z VUT Brno.

Ve chvíli, kdy se tyto závažné  informace k lidem dostanou, dojde jim  i rozsah cenzury masmédií. Důsledný a obrovský. Toho všeho, o čem redaktoři hlavníchmédií  psát. Není zájem, aby se o takových věcech lidé dozvídali. Aby  roky zatajované informace šly na obrazovky a stránky novin.
Nezajímá je nová důkladná několikaletá  studie kolapsu budovy WTC7 profesora Hulseye z Fairbanks University, která jednoznačně prokázala  závažné pochybení modelu tak prestižní organizace, kterou bývala  NIST.

Nezajímá je Bobby Mc Ilvaine Act, který v loňském roce podpořilo mnoho tisíc odborníků. Američtí občané se osobně i písemně obracejí  na své zástupce v Kongresu. Žádají vytvoření nové nezávislé vyšetřovací komise.

Tento Act  byl  Kongresu  předložen R. Mc Ilvainem, otcem zavražděného syna ( kterého zabila exploze v lobby Severní věže, ke které dle několika svědků došlo těsně před nárazem letadla , v suterénu explodoval i jeden výtah ). Dalšími předkladateli byl vedoucí hnutí architektů a inženýrů  AE911Truth  R. Gage a bývalý zaměstnanec NIST P.M. Ketcham. Rozhodli se osobně doručit  tento návrh všem členům Kongresu.

The Bobby McIlvaine Act News Conference – September 11, 2017.

https://www.facebook.com/ae911truth/videos/10154844036686269/

Odkaz na  tiskovou konferenci jsem zaslala na 16 mailových adres – kateder  ČVUT. Odpověd mi přišla pouze od jednoho z adresátů – i on vyjádřil pochybnosti nad zprávou NIST – modelem kolapsu WTC7.

Tyto informace se dnes šíří pouze alternativou, v USA i u nás. A  už i  americká  alternativa se v loňském roce  dočkala nálepky  „dezinformační prokremelské proputinovské weby“.

Sociální sítě, přes které se zatím mohou informace v USA i u nás šířit, jsou v poslední době stále více sledovány a omezovány. Mnoho příspěvků je roboty ihned označeno za spam.  V nedávném dílu vysílání pořadu Truth vs. NEW$ byla zmínka o tom, že  Facebook zavedl nálepku Fake News Flag, ale lidé si takto označené příspěvky začali o to víc sdílet, takže toho nálepkování Facebook raději rychle zanechal.

Pro nálepkování nevhodné  pravdy  výrazem „konspirační teorie“ se rozhodla  CIA již v roce 1967. Měla totiž dost velký problém –  většina Američanů již nevěřila oficiální verzi Warrenovy komise o atentátu na J. F. Kennedyho.

Memorandum, které obsahovalo instrukce, jak čelit kritikům závěru Warrenovy komise bylo plně odtajněno v roce 1998.

http://jfkfacts.org/wp-content/uploads/2013/11/Countering-Warren-critics-040167.pdf

Tyto praktiky  se hodí  dodnes. Nálepkování  „fake news“, „dezinformace“ jde – li o pravdu, která by ohrozila pravé  teroristy.

Ale lidé nejsou hloupí, a  cenzuru a překrucování pravdy v médiích si  starší generace dobře pamatuje. . Zažili jsme, jak moc se nám v médiích lhalo. Naivně jsme si mnozí mysleli, že ta doba skončila, ale je tu bohužel znovu.

Po jedné akci Evropských hodnot jsem předala analytičce V. Vojtíškové, spoluautorce publikace Medvěd v rouše beránčím, text zmiňovaného CIA memoranda. S tím, aby si to prostudovala, a napsala o tom něco pro Evropské hodnoty.

Nejdříve svolila, že si ji mohu s ním vyfotografovat, ale po chvíli si možná uvědomila, že to nebylo rozumné a tak se mi snažila vytrhnout mobil z ruky. Prý abych fotku nějak nezneužila. Nevím, jaké zneužití si představovala, jestli by ji nějak ohrozil  důkaz, že jí tento dokument byl předán.

O téma  ovlivňování médií v Americe a Evropě tajnými službami USA zastánci Evropských hodnot Vojtíšková, Janda ani  Máca  zájem nemají. Zajímá je asi jen  Kreml, Putin a KGB / FSB.

Těžko se od této štědře dotované neziskovky dočkáme reportáže o 50 milionech dolarů, které dostala americká armáda na ovlivnování sociálních sítí (sledování sociálních síti a šíření americké propagandy  z falešných účtů  pro obhajobu svých globálních záměrů a válečných operací).

https://www.corbettreport.com/socialmedia/

Bývalý ředitel CIA Robert James Woolsey nedávno v rozhovoru pro televizi s Fox News přiznal, že se USA někdy snažily ovlivnit výsledek voleb v jiné zemi. Ale prý  to dělají „jenom z velmi závažných důvodů… „v zájmu demokracie“.

https://www.freeglobe.cz/Articles/25634-reditel-cia-potvrzuje-usa-zasahuji-do-voleb-v-jinych-zemich-ale-video-.aspx

Respekt (E. Tabery)  vydal příručku do škol o dezinformacích.  Studenti  by myslím potřebovali pro doplnění obrázku o dnešní době a světovém dění ještě další  příručky. Alternativní – aby byli  informováni i  o tom, co se z České televize a Respektu nedozví.

Já bych ráda vytvořila příručku s tématem, které devátým rokem studuji –  teroristické útoky z 11. září a  false-flag operace.  Materiály přehledné,  stručné, s mnoha fotografiemi, které většinou vydají za stovky slov,

Představuji si i vhodné webstránky a  vhodné dokumentární filmy, které by  doplnily současný repertoár nabízený v rámci projektu Jeden svět na školách neziskovou organizací  Člověk v tísni. Dokonce i ČT by měla příležitost do něj zařadit jeden z odvysílaných  dokumentů – seriál režiséra O. Stone.

https://www.mojevideo.sk/video/1e14d/oliver_stone_nezname_dejiny_spojenych_stat_.html

Ať   mladí diskutují,  ať mohou  události uvidět z různých úhlů pohledu. Ať si sami i na základě vlastního zkoumání  a uvažování  postupně tvoří názor. I na to, kdo a proč  publikuje dezinformace a Fake News.

Potřebovali by ve školách i mimo ně  trénovat   kritické myšlení, seznámíit se s různými názory na svět, vzdělávání, média, sociální sítě, vědu, geopolitiku, novodobou historii,. Témata,  důležitá pro jejich budoucnost.
Takové „alternativní příručky“  by asi G. Soros nezasponzoroval, a alternativa nemá miliardy, které jsou k dispozici vedení České televize. Ale zatím ještě máme svobodu slova. Ještě máme tu možnost.

Ale  je vidět, a to nejen z nedávných událostí na Slovenku, že nemusí dlouho vydržet  Ozbrojené komando v redakci a domově šéfredaktora časopisu Zem a vek,  už i vražda investigativního  novináře.

A u nás v ČR  zahazování mailů s nevhodnými  texty a z nevhodných zdrojů (redakcí alternativ). A  stále větší cenzura internetu, facebooku, youtube…
7 Komentářů k Měla jsem připraven jeden dotaz pro prezidentské kandidáty: „Cenzuruje  Česká televize pravdu o válkách  NATO?  Znáte svědectví bývalého šéfa NATO  o příkazu  rozvrátit  7 zemí do 5 let?“

 1. John_Pitralon napsal:

  Včera v Radě bezpečnosti hlasovali za rezoluci proti západní agresi v Syrii – Rusko, Čína a Bolivie.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusky-navrh-rezoluce-kritizujici-nocni-utoky-na-Syrii-Rada-bezpecnosti-OSN-zamitla-532067
  ————————————
  „§ 407 Podněcování útočné války“ Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let. (2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na shromáždění, které podléhá oznamovací povinnosti, nebo b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem. (3) Příprava je trestná

 2. hel napsal:

  je pravda, že my už jsme zase papežštější než papež a diktaturu „nového režimu“ provádíme důsledně, s nadšením a někdo až fanaticky…v německu podali pravdu o slovech generála clarka alespoň v satirickém seriálu „die Antstalt“ na tv kanálu ZDF…ta forma satiry je vynikající, nelze-li říci pravdu zcela vážně bez následků…bohužel i satira u nás vymizela!!

  https://www.youtube.com/watch?v=712oMasf11A

  vím, že toto video tady na webu je, ale připomínám ho ráda, je kvalitní a ač už 3 roky staré, je zcela aktuální, neb o sýrii i clarkovi…

 3. Jana napsal:

  P. Dvořák odepsal v roce 2012 Radě, že pokud by byl v budoucnu aktuální důvod, “samozřejmě ČT zmíní širší názorové spektrum k dané problematice, ostatně jako vždy”. Dnes důvod připomenout svědectví gen. Clarka myslím je. ČT by se měla věnovat v nějakém diskusním pořadu tomu, zda byly války na Blízkém východě plánovány v r. 1997 nebo v r. 1977, nebo ještě mnohem dříve.

  Jana Hybášková ve své knize Čekání na válku to potvrzuje – napsala dokonce, že měli/mají v plánu zničit “Peršany a Saudy”

  • hel napsal:

   na sdělení petra dvořáka je podstatné to“…pokud by byl v budoucnu aktuální důvod…“…tím aktuálním důvodem je u něj změna režimu..pak by jistě otočil a začal se zabývat věcmi v opačném gardu..myslím, že je tam berete všechny moc vážně

 4. Jana napsal:

  Upozornila jsem ČT a altermédia
  Dnes 12:14
  Komu:
  ctnamety@ceskatelevize.cz, martin.donat@ceskatelevize.cz, michal.kubal@ceskatelevize.cz, cestmir.franek@ceskatelevize.cz, martin.reznicek@ceskatelevize.cz
  Kopie:
  xkoral@email.cz, redakce@aeronet.cz, milan.vidlak@casopis-sifra.cz, redakce@protiproud.cz, norbert@infovojna.sk, svobodny.vysilac.cs@gmail.com

  ČT by se měla věnovat v nějakém diskusním pořadu tomu, zda byly války na Blízkém východě plánovány v r. 1997 nebo v r. 1977

  Generální ředitel ČT P. Dvořák odepsal v roce 2012 Radě ČT (jako odpověď na mou stížnost na cenzuru), že pokud by byl v budoucnu aktuální důvod, “samozřejmě ČT zmíní širší názorové spektrum k dané problematice, ostatně jako vždy”.

  Dnes důvod připomenout svědectví generála W. Clarka myslím je. ČT by se měla věnovat v nějakém diskusním pořadu tomu, zda byly války na Blízkém východě plánovány v r. 1997 nebo v r. 1977 (nebo ještě mnohem dříve).

  https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

  Jana Hybášková ve své knize Čekání na válku napsala, že Američané a další země musí proti režimům na Blízkém východě zasáhnout tvrdě vojenskou silou, a že mají v plánu zničit i “Peršany a Saudy”

  http://www.nwoo.org/2018/04/14/mela-jsem-pripraven-jeden-dotaz-pro-prezidentske-kandidaty-cenzuruje-ceska-televize-pravdu-o-valkach-nato-znate-svedectvi-byvaleho-sefa-nato-o-prikazu-rozvrati/#comments

 5. Jana napsal:

  Dala jsem link na článek i s textem mailu redakcím ČT i sem do diskuse:
  https://www.facebook.com/RTnews/videos/10156659473599411/?notif_id=1523628772383532&notif_t=live_video

  • Jana napsal:

   Podobně mi odepsali z ČT i v r. 2012…

   Dobrý den,

   děkujeme za zaslání námětu na reportáž. V případě jeho využití Vás budeme kontaktovat nejpozději do 30 dnů od doručení tohoto e-mailu. V opačném případě věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

   S přáním hezkého dne

   Divácké centrum

   ČESKÁ TELEVIZE

   e-mail: ctnamety@ceskatelevize.cz
   www: http://www.ceskatelevize.cz

   Tato zpráva byla vytvořena automaticky, a proto na ni neodpovídejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!