P.C.Roberts: „BZ toxin“ z kauzy Skripal nepochází z Ruska, ale používaly jej USA a Britanie

Psychochemical+IncapacitantsJak oznámila švýcarská chemická laboratoř v městě Spiez, byl Skripal zasažen plynem, nazývaným BZ. Tento plyn nebyl vyroben v Rusku, ale používaly jej USA, Britanie i další státy NATO. Sergej Skripal, někdejší ruský dvojitý agent a jeho dcera byli otráveni znehybňující látkou, známou jako 3-Quincucnidinyl benzilat, nebo BZ, prohlásil ruský ministr zahraničí Lavrov, když citoval výsledky zkoušky, provedené švýcarskou chemickou laboratoří, jež zkoumala vzorky, předané Londýnem Organizaci pro zákaz chemických zbrani (OPCW).

Švýcarské centrum poslalo své výsledky (OPCW), avšak hlídací pes v OSN se ve své zprávě o švýcarském šetření omezil pouze na to, o jakou látku šlo, ale to nejzajímavější, co švýcarský dokument obsahoval (že tato látka nepochází z Ruska, ale byla používaná v USA a Britanii), taktně zamlčel.

Lavrov řekl, že Moskva hodlá položit OPCW otázku, co vedlo k tomu, že právě tato důležitá informace švýcarské laboratoře se v její zprávě neobjevila.

Laboratoř ve švýcarské městě Spiez je mezinárodně uznávanou institucí a patří k pěti centrům, jež jsou oprávněny s OPCW spolupracovat.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/14/swiss-lab-says-bz-toxin-used-skripal-poisoning-not-produced-russia-us-uk-service/|

 
4 Komentářů k P.C.Roberts: „BZ toxin“ z kauzy Skripal nepochází z Ruska, ale používaly jej USA a Britanie

 1. Dobroděj napsal:

  To je celé komedie, hlavně jak ministr zahraničí VB Johnson , takový ten rozčepýřený "jehuda", hned věděl druhý den, že k útoku dal rozkaz sám veliký Putin!!! Celá světová politika je v poslední době taková fraška, kde nějaké důkazy nehrajou žádnou roli, že snad by mohli její aktéři z fleku vystupovat v divadle!!!! Trump,Mayová, Macron , jeden lepší než druhý!!! Kdyby to nebylo tak vážné a důležité pro svět, tak se jedná o báječný divadelní kus!!!

  • benmil napsal:

   Oni vždycky všechno hned vědí. 9/11 se ještě ani neusadil prach, a oni už věděli, že to zařídilo 19 teroristů ze Saudské Arábie.

 2. Eggh napsal:

  Máte tam chybu: moskva chce polozit otázku osn, nikoli opce

 3. Přemek napsal:

  Máte tam chybu: Nejde o BX, ale o VX. Ruské přepisy bývají v azbuce. BX byl typ Citroenu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!